Menu
Your Cart

قطره مولتی ویتامین نوزادان بیبی جویس یورو ویتال 30 میل

تقویت کننده و مناسب رشد کودک
قطره مولتی ویتامین نوزادان بیبی جویس یورو ویتال | 30 میل | تقویت کننده و مناسب رشد کودک

قطره مولتی ویتامین نوزادان بیبی جویس یورو ویتال

قطره مولتی ویتامین نوزادان بیبی جویس یورو ویتال مکملی منحصر به فرد برای تقویت قوای جسمی و ذهنی کودکان، بهبود رشد، افزایش اشتها و تقویت سیستم ایمنی کودکان است.

نقش ویتامین‌ها و مواد معدنی در سلامتی

مصرف ویتامین‌ها و مواد معدنی از دوران کودکی تا بزرگسالی در رشد و تکامل انسان نقشی حیاتی دارد. مصرف مواد مغذی به تکامل دستگاه عصبی، دستگاه گوارش و به طور کلی ارگانهای داخلی بدن کمک می‌کند.

مطالعات نشان داده‌اند عدم پیروی از تغذیه مناسب لطمات جبران ناپذیری را به سلامتی انسان وارد می‌کند. کمبود هر کدام از ویتامین‌ها و ریز مغذی‌های ضروری در دوران کودکی موجب رشد نامطلوب، عدم بلوغ جسمانی، ناتوانی‌های ذهنی، کم اشتهایی، کاهش مقاومت سیستم ایمنی بدن در برابر بیماری‌ها و اختلالات ذهنی و جسمی می شود.

ویتامین دی ویتامینی محلول در چربی است. بدن ما این ویتامین را از طریق نور خورشید تامین می کند. پیش ساز این ویتامین در تماس نورخورشید با پوست انسان در بدن فعال می شود و پس از چند واکنش شیمیایی این ویتامین به فرم نهایی ویتامین دی  تبدیل می‌گردد.

همچنین این ویتامین در برخی از مواد غذایی مانند جگر گاو، زرده تخم مرغ و لبنیات وجود دارد. ویتامین دی  وظایف مهمی را در بدن بر عهده دارد. مهم‌ترین آنها کمک به جذب کلسیم، فسفرو بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن است .

تامین ویتامین دی در بدن نه تنها به استحکام استخوان ها و دندان ها کمک می‌کند، بلکه از ابتلا به برخی از بیماری‌ها جلوگیری به عمل می‌آورد.

مصرف ویتامین A در کودکان به تقویت سیستم ایمنی بدن، تقویت بینایی، حفظ سلامتی پوست و مو و انجام درست تقسیم سلولی کمک می‌کند.  کمبود این ویتامین در کودکان موجب بروز بیماری شب کوری، کاهش رشد فیزیکی کودک، کاهش مقاومت بدن در برابر بیماری‌ها می‌شود.

ویتامین سی، ویتامینی محلول در آب است و در بدن ذخیره نمی‌شود. این ویتامین باید به طور روزانه مصرف گردد. ویتامین ث خاصیت آنتی اکسیدانی بی‌نظیری دارد و از آسیب به سلولهای بدن جلوگیری به عمل می‌آورد. این ویتامین با تقویت سیستم ایمنی بدن از بدن در برابر ابتلا به انواع بیماریها محافظت می‌کند.

اسید فولیک یا ویتامین ب9 در دوران جنینی موجب تکامل طناب عصبی می‌شود و در دوران رشد از کمخونی جلوگیری می‌کند، مصرف این ویتامین نقش مهمی در در بلوغ پسران دارد.

ویتامین ای از فعالیت طبیعی قلب و عروق حمایت می‌کند، موجب سلامت پوست و مو می‌شود و سلولها را از مرگ و آسیب سلولی نجات می‌دهد.


داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

27,250 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 46000
  • موجودی: موجود
  • مدل: EuRho Vital Baby juice Drops 30ml
  • بارکد محصول: 4260120220597

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب