Menu
Your Cart

ساشه پمپ بیوکراتین کارن

افزایش قدرت عضلانی و رفع خستگی
ساشه پمپ بیوکراتین کارن | 12 عدد | افزایش قدرت عضلانی و رفع خستگی

پمپ بیوکراتین کارن 

پمپ بیوکراتین کارن مکملی منحصر به فرد برای افزایش قدرت عضلانی و رفع خستگی است. این مکمل حاوی کربوهیدرات، ویتامین ث، کرومیوم و کراتین مونوهیدرات است.

نقش مکمل‌های ورزشی در تقویت عضلات و افزایش بازدهی ورزشکاران

مكمل‌هایی كه به عنوان مكمل‌های قبل از تمرین و یا در اصطلاح مكمل‌های پمپ در بازار موجودند، مجموعه‌ای از مواد محرك و آمینو اسیدهایی هستند كه بعد از مصرف در بدن موجب تولید انرژی و بهبود روحیه مثبت در فرد مصرف كننده می‌شوند.

وقتی این مواد با هم در یك مكمل خلاصه میشوند معجزه می‌كنند. تنها پس از چند دقیقه مصرف این  مكمل‌ها می‌توان افزایش توان عضلات، بالا رفتن انگیزه برای ورزش و گشاد شدن عروق را در بدن بطور محسوسی مشاهده کرد.

پروتئین‌ها در ساخت و احیای سلول‌های پوستی، استخوان‌ها، عضلات، موها و ناخن‌ها نقش دارند. بدن ما به کمک پروتئین‌ها می‌تواند از خود در برابر ویروس‌ها و باکتری‌ها محافظت کند، عضلات و ماهیچه را قدرتمندتر کند و انرژی مورد نیاز بدن را تامین کند.


پمپ بیوکراتین کارن  را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و  محصول را درب منزل تحویل بگیرید.

مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید می‌توانید مقاله زیر را بخوانید:387,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 93600
  • موجودی: موجود
  • مدل: Karen PNC Pump Biocreatin Complex
  • بارکد محصول: 6261405160711
  • کد انبار: 20719

نظر بدهید