Menu
Your Cart

شربت ایمیونس ویتابیوتیکس | 200 میل | بهبود عملکرد سیستم ایمنی و حفظ سلامت بدن

شربت ایمیونس ویتابیوتیکس | 200 میل | بهبود عملکرد سیستم ایمنی و حفظ سلامت بدن
شربت ایمیونس ویتابیوتیکس | 200 میل | بهبود عملکرد سیستم ایمنی و حفظ سلامت بدن
شربت ایمیونس ویتابیوتیکس | 200 میل | بهبود عملکرد سیستم ایمنی و حفظ سلامت بدن
شربت ایمیونس ویتابیوتیکس | 200 میل | بهبود عملکرد سیستم ایمنی و حفظ سلامت بدن
شربت ایمیونس ویتابیوتیکس | 200 میل | بهبود عملکرد سیستم ایمنی و حفظ سلامت بدن
شربت ایمیونس ویتابیوتیکس | 200 میل | بهبود عملکرد سیستم ایمنی و حفظ سلامت بدن
شربت ایمیونس ویتابیوتیکس | 200 میل | بهبود عملکرد سیستم ایمنی و حفظ سلامت بدن

شربت ایمیونس ویتابیوتیک

شربت ایمیونس ویتابیوتیک مکملی منحصر به فرد و سرشار از مواد مفید برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. این مکمل اشتها را بهبود می بخشد و سطوح انرژی را در بدن افزایش می دهد. شربت ایمیونس ویتابیوتیک یک آنتی اکسیدان بسیار قوی برای از بین بردن رادیکالهای آزاد است. این مکمل ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن مانند سلنیوم را تامین می کند و از بروز بیماری های عفونی جلوگیری به عمل می آورد.

شربت ایمیونس ویتابیوتیک چه ویژگی هایی دارد؟

این شربت مکملی مفید برای تمامی کسانی است که به سلامت خود اهمیت می دهند. ویژگی های شربت ایمیونس ویتابیوتیک به شرح زیر است:
  • حفظ سلامت بدن
  • تقویت سیستم ایمنی
این مکمل فاقد لاکتوز، نمک و مخمر است. هیچ گونه مواد نگهدارنده و یا رنگ مصنوعی در ترکیب این شربت به کار نرفته است.

شربت ایمیونس ویتابیوتیک از چه موادی تشکیل شده است؟

اگر ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز به بدن نرسند، بدن در معرض ابتلا به بیماری مختلف قرار می گیرد. سیستم ایمنی نقش محافظت از تمامی ارگانهای بدن را بر عهده دارد. به همین دلیل تامین مواد مغذی مورد نیاز آن از اهمیت زیادی برخوردار است.

بتاکاروتین

شربت ایمیونس ویتابیوتیک حاوی بتاکاروتین است. بتاکاروتین تعداد گلبولهای سفید خون را افزایش می هد و سد دفاعی بدن را قوی می سازد. همچنین این ماده در حفظ سلامت پوست بسیار موثر است.

ال کارنیتین

این ماده سلولهای آسیب دیده بدن را ترمیم می کند. وجود ال کارنتین برای حفظ سلامت مغز و جلوگیری از ابتلا به بیماری های مغزی از جمله بیماری های زوال مغز بسیار حیاتی است. این ریز مغذی سندروم خستگی مزمن را بهبود می برد و مقاومت بدن را در برابر ابتلا به بیماری ها افزایش می دهد.

سلنیوم

سلنیوم ماده ای حیاتی برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. این ماده معدنی از ورود سم به خون جلوگیری به عمل می آورد. سلنیوم با حذف رادیکالهای آزاد به حفظ سلامت عمومی بدن کمک می کند.

روی

شربت ایمیونس ویتابیوتیک سرشار از روی است. این ماده به تقویت سلامت پوست کمک می کند و ماده ای موثر در تقویت سیستم ایمنی بد به شمار می رود.

چگونه از شربت ایمیونس ویتابیوتیک استفاده کنیم؟

قبل از مصرف هر دارو و مکملی ابتدا نحوه مصرف آن را به دقت مطالعه کنید. اگر این دستورالعمل برای شما شفاف نبود از پزشک و یا دارو ساز راهنمایی بخواهید. همچنین می توانید از مشاوره های رایگان داروخانه آنلاین بهره ببرید. دستورالعمل استفاده از شربت ایمیونس ویتابیوتیک به شرح زیر است:
  • کودکان: ½ قاشق مربا خوری (5/2 تا 5 میلی لیتر) دو بار در روز
  • بزرگسالان: 1 تا 2 قاشق مرباخوری (5 تا 10 میلی لیتر) دو بار در روز

شربت ایمیونس ویتابیوتیک را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد مکملهای تقویت سیستم تنفسی بدن و مکملهای دیگر  به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

شربت ایمیونس ویتابیوتیک تقویت سیستم ایمنی

ایمیونس یک فرمول کامل و منحصر به فرد از ریزمغذی های ضروری جهت تقویت سیستم ایمنی بدن و افزایش اشتها و سطح انرژی است. این فرآورده شامل آنتی اکسیدان های قوی و موثر جهت حفاظت از عملکرد بهینه سیستم ایمنی و محافظت طولانی مدت از سلول ها است. ایمیونس تامین کننده مواد معدنی حیاتی مثل روی و سلنیوم می باشد که سبب حذف مواد شیمیایی مضر و رادیکال های آزاد از بدن می شود.

درصورتی که این محصول موجود نیست، میتوانید از سایر محصولات تقویت سیسم ایمنی بدن استفاده نمایید.

نقش ویتامین ها در سلامت عمومی بدن:

ویتامین‌ها و موادمعدنی موادی هستند که در موادغذایی که می‌خوریم یافت می‌شوند. بدن شما برای اینکه درست کار کند و بتوانید آنطور که باید رشد کرده و بزرگ شوید، به آنها نیاز دارد. هر کدام از ویتامین‌ها یک نقش خاص در بدن ما دارند

فاکتورها و شرایط خاص مثل آلودگی ها، استرس، میکرو ارگانیسم ها و سلول های سرطانی و بیماری های مزمن سبب تضعیف سیستم ایمنی بدن شده و یک سیستم ایمنی ضعیف سبب ایجاد خستگی مفرط، بازگشت عفونت ها، کاهش سرعت بهبود زخم ها و... می شود. شربت ایمیونس ویتابیوتیکس یک فرمول کامل و منحصر به فرد از ریزمغذی های ضروری جهت تقویت سیستم ایمنی بدن و افزایش اشتها و سطح انرژی است. این فرآورده شامل آنتی اکسیدان های قوی و موثر جهت حفاظت از عملکرد بهینه سیستم ایمنی و محافظت طولانی مدت از سلول ها است. ایمیونس تامین کننده مواد معدنی حیاتی مثل روی و سلنیوم می باشد که سبب حذف مواد شیمیایی مضر و رادیکال های آزاد از بدن می شود.


اجزاء شربت ایمیونس ویتابیوتیکس و فواید آن :

بتاکاروتن:

از سیستم ایمنـی بدن محافظت می کند و احتمال ابتلا به عفونت هـا و بیماری ها را کاهش می دهد. بتاکاروتن سبب افزایش تولید گروهی از گلبول های سفید می شود که منجربه تقویت سیستم ایمنی می گردد. همچنین این ماده در حفظ سلامت پوست و غشاء موکوسی (اولین سد دفاعی بدن) بسیار موثر است..

ال-کارنیتین:

جهت تولید سلول های جدید و ترمیم سلول ها ضروری است و به بدن جهت تولید انرژی کمک می کند. این ریزمغذی برای فعالیت قلب و مغز بسیار حیاتی است. این ریزمغذی سبب بهبود سندرم خستگی مفرط شده و از تخریب سلول های ایمنی بدن جلوگیری می کند. کولین : سبب افزایش مقاومت بدن در برابر بیماری ها شده و فعالیت سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.

سلنیوم:

سبب تقویت تولید آنتـی اکسیدان طبیعی بدن (گلوتاتیون) می شود که سبب حذف رادیکال های آزاد از بدن شده و همچنین این ریزمغذی از عوارض استفاده داروها بر بدن می کاهد.

روی:

سبب حفظ و تقویت سلامت پوست و غشاء موکوسی در بدن شده و کمبود این ماده معدنی در بدن سبب کاهش فعالیت سلول های سیستم ایمنی می شود.

ویتامین های B12, B6, B1:سبب افزایش تولید آنتی بادی ها در بدن می شوند و در تولید گلبول های سفید نیز نقش مهمی دارند و در نتیجه سبب تقویت حداکثری عملکرد سیستم ایمنی بدن شده و روند پیشرفت بیماری هـا را به شدت کاهش می دهند.

ویژگی های شربت ایمیونس ویتابیوتیکس

- کمک به حفظ سلامت
- کمک به عملکرد صحیح سیستم ایمنی بدن
- بدون لاکتوز
- بدون نمک
- بدون مخمر
- بدون رنگ مصنوعی


نحوه استفاده 

تجویز مطابق دستور پزشک و یا به صورت :
کودکان : 1/2 تا 1 قاشق مرباخوری پر (2/5 تا 5 میلی لیتر ) 2 بار در روز
بزرگسالان : 1 تا 2 قاشق مرباخوری پر ( 5 تا 10 میلی لیتر ) 2 بار در روز


ترکیبات شربت ایمیونس ویتابیوتیکس


نام ترکیب مقدار
Vitamin D3 200 IU
Betacarotene 1.5 mg
Vitamin B1 3 mg
Vitamin B6 1.5 mg
Vitamin B12 1.8 mcg
Nicotinamide B.P 15 mg
Biotin U.S.P 60 mcg
Dexpanthenol 3 mg
Iron 8 mg
Zinc 7 mg
Manganese 1 mg
Copper 0.6 mg
Selenium 40 mcg
Magnesium 20 mg
Iodine 50 mcg
Chromium 8 mcg
Choline Bitarate 10 mg
L-Carnitine Tartrat 5 mg


شرایط نگهداری

در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.


توصیه و هشدار 

- در دوران بارداری و شیردهی با نظر پزشک مصرف شود.
- این محصول مکمل غذایی بوده و برای تشخیص، پیشگیری یا درمان نمی باشد.
- در صورت مصرف هرگونه دارو و ابتلا به بیماری های مزمن، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.


اندازه محصول : 200 میلی لیتر
کشور سازنده: انگلستان

کد بهداشتی: 0154513521326271


نظر بدهید

71,900 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 43600
  • موجودی: موجود
  • امتیاز جایزه: 436
  • مدل: Vitabiotics Immunace Syrup
  • بارکد محصول: 6261832300018