منوی داروخانه
Your Cart

مکمل

گینر افتر شاک کریتیکال مس مایوژنیکس 2550 گرمی گینر افتر شاک کریتیکال مس مایوژنیکس 2550 گرمی
-10 %
برند: مایوژنیکس | Myogenix مدل: Myogenix Aftershock Critical Mass
گینر افتر شاک کریتیکال مس مایوژنیکس گینر افتر شاک کریتیکال مس مایوژنیکس حاوی مقادیر زیادی پروتئین در هر وعده است. این مقدار پروتئین نه تنها باعث حمایت از رشد و توسعه بافت عضلانی می‌شود، بلکه شما را قادر می‌سازد در کوتاه ترین زمان ممکن به وزن ایده آل خود دست یابید. مقدار 91 گرم کربوهیدرا..
افزایش حجم عضلات و ریکاوری سریع و مناسب برای دوره بدنسازی و آمادگی جسمانی
6,586,200 تومان 7,318,000 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC Golden Whey
پودر پروتئین وی گلدن کارن محصولی مناسب برای ورزشکاران قدرتی و سرعتی  است که به افزایش حجم عضلات و به تاخیر انداختن خستگی عضلات کمک می کند. این پودر عضلات را بدون افزایش توده چربی رشد می دهد و همین امر سبب شده است استفاده از آن مورد توجه ورزشکاران قرار گیرد. این مکمل حاوی پروتئین کنسانتره ب..
افزایش حجم عضلات بدون افزایش چربی,کمک به تسریع روند کاهش وزن,تسریع روند ریکاوری ماهیچه ها
1,746,000 تومان
کیتاریج خرما پسته و قیسی 25 گرم
-25 %
برند: کیتاریج | kita rich مدل: Date Bar With Pistachio And Apricot
  کیتاریچ خرما پسته و قیسی کیتاریچ خرما پسته و قیسی محصولی مناسب و سالم است که می تواند به عنوان میان وعده مورد استفاده قرار گیرد. این موضوع برای کسانی که از رژیم غذایی سالم پیروی می کنند اهمیت بسیار زیادی دارد. در این شکلات بار از مواد موثره ای مانند خمیر خرما، پودر نارگیل، پسته و قیسی ا..
میان وعده سالم و افزایش سطوح انرژی در بدن
9,675 تومان 12,900 تومان
کیتاریج بار موزی 40 گرم
-25 %
برند: کیتاریج | kita rich مدل: Kita Rich Banana
  کیتاریج  بار موزی   کیتاریچ، بار موزی محصول خوراکی مناسب است که می تواند به عنوان میان وعده مورد استفاده قرار گیرد. در این شکلات بار از مواد موثره ای نظیر جو دو، موز خشک شده و شکلات کاکائویی استفاده شده است و همین امر سبب شده است پس از مصرف این محصول سطوح انرژی در بدن بالا ..
میان وعده سالم افزایش سطوح انرژی در بدن
19,875 تومان 26,500 تومان
کیتاریج بار خرما پسته و کرن بری 25 گرم
-25 %
برند: کیتاریج | kita rich مدل: Date Bar With Pistachio And Cranberry
  کیتاریچ بار خرما پسته و کرن بری کیتاریچ، بار خرما پسته و کرن بری محصولی مناسب است که در آن مواد موثره ای نظیر خمیر خرما، پودر نارگیل، پسته و کرن بری استفاده شده است. این شکلات بار سطوح انرژی را در بدن بالا می برد و نقش موثری در بهبود عملکرد جسمانی و ذهنی دارد. از این شکلات بار می توان ب..
افزایش سطوح انرژی در بدن و بهبود عملکرد جسمانی و ذهنی
9,675 تومان 12,900 تومان
کیتاریج بار خرما قهوه و نارگیل 25 گرم
-25 %
برند: کیتاریج | kita rich مدل: Date Bar With Coffee And Coconut
کیتاریج بار خرما قهوه و نارگیل محصولی مناسب است که می تواند به عنوان میان وعده مورد استفاده قرار گیرد و مصرف آن برای کسانی مفید است که از رژیم غذایی سالم پیروی می کنند. در این شکلات بار از مواد موثره ای نظیر خرما، پودر کاکائو و بادام استفاده شده است و همین امر اثر بخشی این شکلات را افزایش داده است. ..
افزایش سطوح انرژی در بدن و تامین انواع ویتامین ها و مواد معدنی بدن
9,675 تومان 12,900 تومان
کیتاریج بار 5 میوه خشک 40 گرم
-25 %
برند: کیتاریج | kita rich مدل: Cereal Bar With 5 Dried Fruits
    کیتاریج بار 5 میوه خشک   کیتاریج بار 5 میوه خشک محصولی مناسب است که می تواند به عنوان میان وعده مورد استفاده قرار گیرد. این شکلات بار حاوی 5 میوه خشک از جمله سیب، کشمش، آلو خشک و کرن بری است. استفاده از این محصول سطوح انرژی را در بدن بالا می برد و نقش موثری در جلوگیری ..
افزایش سطوح انرژی در بدن و جلوگیری از بروز خستگی
23,250 تومان 31,000 تومان
کیتاریج بار 5 مغز خوراکی 40 گرم
-25 %
برند: کیتاریج | kita rich مدل: Kita Rich 5 Nuts Cereal Bar
    کیتاریج بار 5 مغز خوراکی   کیتاریج بار 5 مغز خوراکی یک میان وعده سالم است که در آن از موادی نظیر بادام زمینی، بادام هندی، فندق، گردو شکلات استفاده شده است. این شکلات بار سطوح انرژی را در بدن بالا می برد و از بروز خستگی در طول روز جلوگیری می کند. مصرف این شکلات بار به ک..
افزایش سطوح انرژی در بدن و کاهش بروز خستگی در طول روز
19,875 تومان 26,500 تومان
کیتاریج بار 5 توت جنگلی 40 گرم
-25 %
برند: کیتاریج | kita rich مدل: Date Bar Toot Jangali
  کیتاریج، بار 5 توت جنگلی   کیتاریج، بار 5 توت جنگلی محصولی مناسب است که می تواند به عنوان میان وعده سالم مورد استفاده قرار گیرد. در این شکلات بار از کرن بری، شاه توت، توت فرنگی، توت خشک و بلوبری استفاده شده است و همین امر طعم دلچسبی را به این شکلات بخشیده است. این شکلات بار سطوح..
افزایش سطوح انرژی در بدن و میان وعده سالم
23,250 تومان 31,000 تومان
کیتاریج بار 3 مغز خوراکی 40 گرم
-25 %
برند: کیتاریج | kita rich مدل: Kita Rich 3Nuts Cereal Bar
  کیتاریج بار 3 مغز خوراکی   کیتاریچ، بار 3 مغز خوراکی محصولی مناسب است که در آن از جو دوسر، بادام درختی و فندق استفاده شده است. این مواد از موادی مهمی هستند که می توانند انواع ویتامین ها و مواد معدنی را به بدن برسانند و سلامتی را ارتقا دهند. مصرف این شکلات بار سطوح انرژی را در بد..
میان وعده سالم و افزایش سطوح انرژی در بدن
27,750 تومان 37,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Liverhell
کپسول ۳۰۶ گرمی لیورهیل باریج اسانس 30 عددی   کپسول ۳۰۶ گرمی لیورهیل باریج محصولی مناسب برای درمان کمکی بیماری کبد چرب غیر الکلی است. این کسپول حاوی مواد موثره ای نظیر عصاره خشک مریم (سیلیمارین)، ویتامین سی، ویتامین ایی، کوآنزیم کیوتن و سلنیوم است و همین امر آن را به یک محصول ارزشمند تبدیل..
درمان کمکی بیماری کبد چرب غیر الکلی
85,000 تومان
برند: سلامت فارمد | Pharmed Salamat مدل: Arian Salamat Sina Uhealth 32cap
کپسول یوهلث آرین سلامت فارمد کپسول یوهلث آرین سلامت فارمد محصولی با ترکیبات زینک، ویتامین ث و ویتامین دی است که موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می گردد. همچنین این مکمل در حفظ سلامت پوست، مو و ناخن تاثیر بسزایی دارد و به دلیل تاثیر آنتی اکسیدانی بسیار قوی آن به پیشگیری و بهبود سریع بیماری های عفونی کم..
کمک به سلامت پوست، مو و ناخن و سیستم ایمنی
76,800 تومان
برند: مارفارما میلانو | Marfarma Milano مدل: Marfarma Milano Urosel
کپسول یوروسل مارفارما میلانو 30 عددیکپسول یوروسل  مار-فارما میلانو  محصولی مناسب برای بهبود عملکرد فیزیولوژیک پروستات مخصوصا در افراد مسن است. این کپسول پایه گیاهی دارد و در آن از گیاه نخل اره ای استفاده شده است. کپسول یوروسل یک آنتی اکسیدان قوی است و با از بین بردن استرس اکسیداتیو می توان..
بهبود عملکرد فیزیولوژیک پروستات مخصوصا در افراد مسن
207,000 تومان
کپسول گرناهیر پریمیوم آدریان 30 عددی کپسول گرناهیر پریمیوم آدریان 30 عددی
-10 %
برند: آدریان | Adrian مدل: adrian-gernahair-premium-30caps
  کپسول گرناهیر پریمیوم آدریان کپسول گرناهیر پریمیوم آدریان مکملی موثر در درمان و پیشگیری از ریزش مو و تقویت کننده فولیکول مو جهت رویش مجدد آن است. وجود ترکیباتی مانند ویتامین های ب 1 و ب 4، ال سیستئین، مخمر ساکارومایسس و پابا، باعث تحریک رشد موهای سالم می شوند. استمرار در مصرف این م..
کاهش ریزش مو افزایش کیفیت و ضخامت موها و جلوگیری از سفیدشدن آنها
338,445 تومان 376,050 تومان
برند: ام پلاس|M Plus مدل: M plus Garcinia Cambogia 500 mg 60 capsules
کپسول گارسینیا کامبوجیا ۵۰۰ میلی گرم ام پلاس کپسول گارسینیا کامبوجیا ۵۰۰ میلی گرم ام پلاس محصولی مناسب برای کاهش وزن است. این کپسول پایه گیاهی دارد و در آن از  عصاره اثربخش و شگفت انگیز میوه گارسینیا کامبوجیا استفاده شده است. کپسول گارسینیا اشتها را پایین می آورد و سبب می شود میل افراد به غذ..
کاهش وزن و کاهش اشتها و حفظ سلامت متابولیسم بدن و کمک به تناسب اندام
201,300 تومان
برند: نوتراکس | Nutrax مدل: Nutrax Q10+Selenium 30cap
  کپسول کیوتن پلاس سلنیوم نوتراکس کپسول کیوتن پلاس سلنیوم نوتراکس مکملی است که با مقادیر قابل توجهی ماده معدنی سلنیوم ترکیب شده و در تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار موثر است. این مکمل همچنین باعث بهبود سیستم قلبی عروقی شده و به دلیل خواص آنتی اکسیدانی خود باعث کاهش استرس و خنثی سازی رادیکال ه..
تقویت سیستم ایمنی بدن و محافظت در برابر رادیکال های آزاد
157,000 تومان
برند: جالینوس | Jalinous مدل: Jalinous CoQ10 100mg 50 Caps
کپسول کوکیوتن ۱۰۰ جالینوسکپسول کوکیوتن ۱۰۰ جالینوس محصولی مناسب برای حفظ سلامت قلب است. این کپسول حاوی مواد موثره ای نظیر روغن نخل، روغن سویا و کوآنزیم کیوتن است و می تواند جریان خون را به قلب بهبود ببخشد. این موضوع باعث می شود تا قلب منظم تر کار کند  و همین امر باعث ارتقا سلامتی عمومی نیز می گ..
کمک به سلامت قلب و عروق
272,500 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen Curcumin
  کپسول کورکومین کارن 60 عددی کپسول کورکومین کارن محصولی مناسب است که دارای اثرات ضد التهابی است. در این مکمل از آنتی اکسیدان های قوی استفاده شده است و همین امر اثربخشی این مکمل را افزایش داده است. آنتی اکسیدان ها رادیکال های آزد بدن را از بین می برند. این رادیکال ها باعث به وجود آمدن الت..
پیشگیری از آرتروز و درد مفاصل، دارای اثر ضد التهابی
260,000 تومان
برند: رازک | Razak مدل: razak curcumin 30 cap
کپسول کورکومین رازک کپسول کورکومین رازک یک آنتی اکسیدانی قوی است و مهمترین اثرگذاری آن بهبود درد و رفع التهاب مفاصل است. کورکومین  عصاره خشک ریشه گیاه زردچوبه است. زرد رنگ بودن زرد چوبه به علت وجود این ماده است که خواص آنتی اکسیدانی قابل توجهی دارد و در خنثی کردن رادیکال&..
بهبود درد و التهاب مفاصل
115,000 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health aid Curcumax 30 Caps
  کپسول کورکومکس هلث اید   کپسول کورکومکس هلث اید مکملی منحصر به فرد برای کاهش درد و التهاب مفاصل است و از بروز بیماری های مختلف جلوگیری به عمل می آورد. این مکمل حاوی زردچوبه است و گزینه ای مناسب برای تمامی افرادی است که به سلامتی خود اهمیت می دهند! اثرات زردچوبه بر سلامتی &..
کمک به کاهش درد و التهاب مفاصل
130,000 تومان
برند: نوتراکس | Nutrax مدل: Nutrax Cobalyn 30caps
کپسول کوبالین نوتراکس محصول نوتراکس کوبالین، حاوی ویتامین های  B12 است، این ویتامین محلول در آب در واکنش های حیاتی بدن مانند خون سازی، تولید DNA و RNA، رشد ایمنی سلول های بدن به خصوص مغز استخوان و گلبول های قرمز و همچنین حفظ و نگهداری سلامت سیستم های عصبی، قلبی و ایمنی نقش مهمی دارد. از طرفی..
ویتامین ب 12 و کمک به ساخت گلبول قرمز خون و کمک به بهبود فعالیت سیستم عصبی
88,290 تومان
برند: نوتراکس | Nutrax مدل: Nutrax Querce Plus 30 caps
کپسول کوئرس پلاس نوتراکس نوتراکس کوئرس پلاس، فرآورده طبیعی برگرفته از دو گیاه شناخته شده انگور و تلخ بیان ژاپنی، با دارا بودن بیوفلاونوئیدهای موثر،اثرات کارآمدی همچون آنتی اکسیدانی، آنتی هیستامینی و ضد التهابی دارد. این فرآورده به تقویت سیستم ایمنی و حفظ سلامت بدن کمک شایانی نموده و در بهبود علای..
بهبود علایم آلرژی، کاهش التهابات و تقویت سیستم ایمنی بدن
210,000 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Dana Co Enzyme Q10 30 mg
کپسول کو آنزیم کیوتن 30 میلی گرم داروسازی داناکپسول کو آنزیم کیوتن 30 میلی گرم داروسازی دانا محصولی مناسب برای حفظ سلامت قلب است. این کپسول به کاهش فشار خون استفاده می کند و همین امر باعث می شود تا سیستم قلبی به خوبی کار کند. به طور کلی، کو آنزیم کیوتن فشارهای اضافی بر روی قلب را کاهش می دهد و باعث ..
کمک به سلامت قلب و عروق و کاهش فشار خون و تنظیم ریتم قلبی
77,400 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Colguard 32 Caps
  کپسول کلگارد آرین سلامت سینا 32 عدد کپسول کلگارد آرین سلامت سینا تهیه شده از روغن نعنا است که از مهم ترین خواص آن می توان به اثر ضد نفخ و ضد اسپاسم دستگاه گوارش  اشاره کرد. این کپسول انقباضات روده بزرگ را کنترل می کند و در کاهش درد و تحریکات شکمی و رفع علائم سندروم روده تحریک پذیر ..
ضد نفخ و ضد اسپاسم دستگاه گوارش و کنترل کننده انقباضات روده بزرگ
172,500 تومان
نمایش 1 تا 24 از 3433 (144 صفحه)
مکمل

مکمل دارویی به مکمل هایی گفته می شود که افرد می توانند برای رفع بیماری ها و ارتقا سلامتی خود مورد استفاده قرار دهند. این مکمل ها می توانند در کنار مصرف داروها و روش های درمانی دیگر مورد توجه قرار گیرند و هرگز استفاده از آنها به معنای ترک روش های دیگر نیست.

کارشناسان توصیه می کنند کسانی که از این مکمل ها برای ارتقا سلامتی استفاده می کنند باید به این موضوع توجه داشته باشند که پیروی از رژیم غذایی سالم بهترین روش برای ارتقا سلامتی است. همچنین، مصرف این مکمل ها می تواند به عنوان گزینه ای جداگانه در نظر گرفته شود.

مکمل های دارویی چیست؟

بر اساس قانون سلامت و آموزش مکمل های غذایی، سازمان غذا و دارو محصولاتی را به عنوان مکمل در کنار رژیم غذایی در نظر گرفته است که به صورت خوراکی و برای تکمیل رژیم غذایی مصرف می شوند. انواع مکمل دارویی می توانند شامل مواد معدنی، ویتامین ها و یا مواد بیولوژیکی و طبیعی دیگ باشند که به شکل پودر، قرص، کپسول و یا شربت طراحی می شوند.

تفاوت میان دارو و مکمل دارویی چیست؟

بهتر است بدانید مکمل ها به هیچ عنوان دارو محسوب نمی شوند و نمی توانند بیماری را به طور کامل درمان کنند. بلکه آنها می توانند روند درمان بیماری را تسریع ببخشند و یا به ارتقا سلامتی کمک کنند. این مکمل ها معمولا حاوی موادی هستند که بر ارگان های مختلف بدن اثر می گذارند و همین امر سبب می شود پس از استفاده از این مکمل ها احساس خوبی داشته باشیم.

آیا استفاده از این مکمل ها عوارض دارد؟

شاید بتوان گفت یکی از پرتکرار ترین سوالاتی که در زمان خرید مکمل دارویی پرسیده می شود در مورد عوارض جانبی آنهاست. در همین جا به شما اعلام می کنیم عوارض جانبی بخشی از هویت هر دارو و مکملی است، اما در اکثر مواقع، این عوارض مشکلات خاصی را برای سلامتی به وجود نمی آورند.

به همین دلیل توجه به بخش توصیه ها و هشدارها در استفاده از این مکمل ها بسیار مهم است و این مکمل هاهرگز نباید بیش از حد مورد استفاده قرار گیرند. به طور مثال، مصرف بیش از حد ویتامین آ می تواند باعث سردرد، کاهش استحام استخوان ها و آسیب های کبدی شود. به همین دلیل تمامی مکمل ها را طبق اصول مصرف کنید.

آیا مکمل های دارویی واقعا تاثیر گذار هستند؟

اگر شما مکمل دارویی مورد نیاز خود را از برندهای معتبر بازار تهیه کنید و طبق دستور العمل از آنها استفاده کنید، بی شک می توانند تاثیر گذار باشند. اما در همینجا به شما اعلام می کنیم سبک زندگی تاثیر بسیار زیادی در اثر بخشی مکمل دارویی دارد. به طور مثال، وقتی شما از مکمل مفاصل برای کاهش درد مفاصل استفاده می کنید، اما وزن تان بالاست، این مکمل نمی تواند به بهبود درد به میزان زیادی کمک کند. شما باید در کنار استفاده از این مکمل، برنامه مشخصی برای کاهش وزن داشته باشید.

آیا قرص مکمل تغذیه ای جایگزین غذا است؟

بسیاری از افراد در این زمینه سوال می پرسند که آیا مکمل تغذیه ای جایگزین غذا می شوند! پاسخ به این سوال منفی است. همانطور که از نام این مکمل ها مشخص است، آنها تکمیل کننده رژیم غذایی هستند و هرگز نباید جایگزین رژیم غذایی سالم شوند.

قرص های تقویتی

قرص های تقویتی از اولین محصولاتی هستند که به عنوان مکمل دارویی در نظر گرفته می شوند و طرفداران بسیار زیادی دارند. با توجه به این موضوع که مکمل های تقویتی می توانند به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کنند، استفاده از آنها در دوران شیوع بیماری های همه گیر بسیار مهم است.

بهتر است بدانید قرص های تقویتی انواع متفاوتی دارند و داروهای ویتامین دار و مکمل تقویت سیستم ایمنی بدن در این دسته قرار می گیرند. هر یک از این قرصها برای اهداف خاصی طراحی شده اند، به همین دلیل، توصیه می شود قبل از خرید، ویژگی های این محصولات به خوبی مطالعه شوند و یا با پزشک و یا داروساز مشورت شود. شما می توانید در سایت داروخانه آنلاین بهترین قرص های تقویتی را خریداری کنید.

بهترین قرص تقویتی بدن برای زنان

بهترین قرص تقویتی بدن برای زنان قرص های مولتی ویتامین است. همانطور که می دانید زنان با توجه به این موضوع که به طور ماهیانه پریود می شوند بیشتر از مردان در معرض از دست دادن ویتامین ها و املاح مورد نیاز بدن از جمله آهن قرار می گیرند. این قرص ها مواد مورد نیاز بدن را تامین می کنند و خطر ابتلا به بیماری های مزمن را کاهش می دهند.

خرید مکمل دارویی

اگر می خواهید برای خرید مکمل دارویی اقدام کنید، می توانید خرید خود را از سایت داروخانه آنلاین انجام دهید. این سایت مشاوره رایگان و تخصصی را برای مشتریانش در نظر گرفته است و به آنها کمک می کند بهترین محصولات را با توجه به نیازهای جسمانی و فیزیکی خود سفارش دهند.