Menu
Your Cart

آمینو اسید بدنسازی

آمینو اسید بدنسازی

آمینو اسید بدنسازی چیست ؟

آمینو اسید بدنسازی مکملی است، که امروزه برای حفظ سلامت عمومی و تقویت بدن، در حین انجام تمرینات ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد. این مواد در تمامی غذاها و مکملهای پروتین دار یافت می شوند. اگر آمینو اسیدهای مورد نیاز بدن را از منابع طبیعی تامین کنید. بسیار اثربخش تر خواهند بود. زیرا این منابع دارای تمامی آمینه ها و پروتین های ضروری و مورد نیاز بدن هستند.
مصرف غذاهایی که سرشار از پروتین هستند (به ویژه گوشت و مواد لبنی)  سبب می شود، موادمغذی دیگری که ممکن است مکمل های دارویی فاقد آن باشد، وارد بدن شود. در نتیجه می توان گفت با پیروی از رژیم غذایی سالم بدن سالم تر و زندگی بهتری خواهید داشت.
مهمترین بخش پروتئین را آمینو اسیدها تشکیل می دهند. که مهمترین وجه تمایز آنها با کربوهیدراتها و چربی ها وجود نیتروژن در ترکیبشان است.
آمینو اسیدها ترکیباتی هستند، که حداقل از یک گروه آمینو  (-NH2) و یک گروه کربوکسیل  (-COOH) تشکیل شده اند. این ترکیبات نقش اساسی در پروسه های بیولوژیک بدن دارند. و کمبود آنها در بدن تاثیرات منفی بر سلامتی می گذارد.
چه تعداد آمینو اصلی داریم و چه تاثیری دارد!
می توان ادعا کرد که عملکرد سیستم های اصلی بدن تا حد زیادی به وجود آمینه های ضروری بدن بستگی دارد. به طور کلی 9 آمینو اسید وجود دارند. که نقش مهمی را در بدن ایفا می کنند. و کارهای متفاوتی را انجام می دهند.
وزشکاران و بدنسازان باید استفاده از مکمل ها را در برنامه رژیمی خود بگنجانند. زیرا این محصولات مکملی، حیاتی برای افزایش حجم عضلات است. همانطور که پیشتر بدان اشاره شد آمینو اسیدها به طور کلی  به دو دسته ضروری و غیر ضروری تقسیم میشوند.
حال سوالی که برای افراد پیش می آید این است، که چرا به دو دسته ضروری و غیر ضروری تقسیم میشوند؟ جواب ساده است. آن مواردی که به طور طبیعی در بدن تولید میشوند غیر ضروری هستند. و آمینو اسید های ضروری باید از طریق غذا و مکمل های غذایی و بدنسازی تهیه و مصرف کنیم.

آمینو اسیدهای ضروری!

همه ی آمینو اسیدها برای بدن انسان اهمیت بسزایی دارند. ولی مصرف آمینو ی ضروری برای ما اهمیت ویژه ای دارند. تحقیقات گسترده ای در رابطه با آمینو اسیدهای ضروری صورت گرفته است. همگی این تحقیقات نشان میدهند این مکمل در سلامت فیزیکی، تناسب اندام، میزان استقامت و رشد عضلات تاثیر زیادی دارند.
 لیزین، تره اونین، لوسین، میونین، والین، فنیل آلانین و ایزولوسین اسید‌های آمینه ضروری محسوب می شوند. از این نوع آمینو ها محبوب ترین آنها BCAA ها هستند. که عبارت است از لوسین، والین، ایزولوسین که برای افزایش قدرت و ساخت عضله استفاده میکنند. این مواد در مکملهای آمینو اسید بدنسازی معمولا با کلمات لاتین BCAA میشناسیم.

آمینو های غیر ضروری !

گلیسین، آلین، گلوتامین، لیستین و ….در دسته غیرضروری قرار دارند. مزایای مصرف آمینه های ضروری به شرح زیرند:
    افزایش استقامت،
    قدرت،
    توده عضلات،
    انرژی،
    و ایجاد پروتئین.
آمینو اسیدهای غیر ضروری در بسیاری از غذاها به طور طبیعی موجود هستند. این مواد غذایی شامل انواع اجیل، بادام، انواع ماهی، پروتئین تخم مرغ و سویا هستند. به طور کلی عمده ترین آمینو اسیدهای که ورزشکاران به انها احتیاج دارند، و در مکمل آمینو اسید بدنسازی یافت می شوند به شرح زیرند:

گلوتامین چیست:

گلوتامین یک آمینو ی غیر ضروری است. یکی از بیشترین موارد موجود در سلولها و ماهیچه های بدن است. گلوتامین نقش کلیدی و مهمی در متابولیسم پروتئین، افزایش حجم سلول ها و همچنین افزایش ترشح هورمون رشد به صورت طبیعی است. مهمترین نقش و اصلی ترین نقش گلوتامین، ریکاوری ماهیچه ها است. گلوتامین از ترکیب گلوتامات و آمو نیاک تشکیل شده است. بهترین میزان مصرف این مکمل 5 تا 10 گرم در روز است، و بهترین زمان مصرف آن صبح و بعد از تمرین و فعالیت سخت روزانه است.

بتا آلانین چیست:

بتا آلانین یک نوع آمینو اسید غیر ضروری است که باعث افزایش متابولیسم، تپش قلب، جلوگیری از اسیدی شدن ماهیچه ها و افزایش توان ورزشکار میشود. همچنین این آمینو اسید معمولا در محصولات مکملی پمپ به وفور پیدا میشود. مکمل آمینو اسید بدنسازی حاوی این آمینو اسید هست.

آرژنین چیست:

یک آمینو اسید ضروری و همچنین از واحدهای سازنده پروتئین به شمار می رود. آرژنین عملکرد های فیزیولوژیکی زیادی در بدن دارد  و یکی از عناصر ساخت گاز نیتریک اکسید است. این آمینو اسید در محصولات مختلفی یافت میشود. یکی دیگر از کارایی های آرژنین گشادی رگها و به جریان انداختن خون در بدن است که برای بیماران قلبی و عروقی در بعضی از شرایط و تحت نظر مستقیم پزشک بسیار مناسب هست. این آمینو اسید در مکمل آمینو اسید بدنسازی موجود است.

آمینو اسید بدنسازی چه اثراتی بر بدن دارد؟

گاهی اوقات بسیاری از مردم بر این اعتقاد هستند که حفظ بدن بعد از ورزش به اندازه خود ورزش اهمیت دارد. بدن شما بعد از ورزش وارد مرحله ریکاوری می شود، در این مرحله نیز عضله سازی صورت می گیرد و انرژی مصرف شده نیازمند جایگزینی است.
آمینو اسید بدنسازی به افزایش استقامت بدن، قدرت و حجم عضلات، بازسازی ذخایر بدن، پروتین سازی و درمان کمبود پروتین در بدن کمک می کند.

افزایش استقامت بدن!

 این مکمل بر روش جذب کربوهیدرات و چربی در بدن اثر می گذارد. ورزشکاران و بدنسازانی که فعالیت های شدید دارد سطح گلیکوژن خونشان پایین می آید و همین امر باعث بروز خستگی و کاهش عملکرد آنها می شود.
مطالعه ای در سال 2011 بر روی افرادی انجام شد. که برای کاهش گلیکوژن خونشان از آمینو اسید بدنسازی استفاده کردند. در این تحقیق یک گروه دارونما نیز وجود داشت. نتایج حاکی از آن بودند افرادی که از این مکمل استفاده کرده بودند گلیکوژن خونشان افزایش چشم گیری داشت.

افزایش حجم عضلات!

یکی از دلایلی که ورزشکاران و بدنسازان را به سوی مصرف مکملها می کشاند افزایش حجم عضلاتشان است. لوسین آمینو اسیدی است که سبب سنتز پروتین در عضلات و افزایش حجم آنها می شود. استرس و فشاری که در طول ورزش به بدن وارد می شود، سبب تحریک رشد عضلات در بدن می شود. در این شرایط استفاده از مکمل سبب می شود عضلات توانایی لازم را برای افزایش حجم بدست بیاورند.

چربی سوزی!

همانطور که در بالا بدان اشاره کردیم مصرف مکمل آمینو اسید بدنسازی سبب افزایش گلیکوژن خون در بدن ورزشکاران می شود. این مکمل ورزشی متابولیسم بدن را نیز بالا می برد و همین امر سبب می شود چربی به انرژی تبدیل شود. در نتیجه اگر قصد چربی سوزی دارید این مکمل کمک شایانی به شما می کند.
در اینجا ذکر این نکته حائز اهمیت است. که مکملهای چربی سوز که در بازار موجود هستند، دارای محرکهایی هستند که متابولیسم بدن را افزایش می دهند، اما آمینو اسید بدنسازی نقش عمده ای در چربی سوزی شکم دارد. و برای آن دسته از افرادی که به دنبال کوچک کردن شکم هستند مکملی محبوب به شمار می رود.

کاهش خستگی!

خستگی ذهنی فرآیندی است که در طول تمرینات مدام و طولانی ورزشی رخ می دهد. نتایج تحقیقات علمی حاکی از آن هستند که مکمل آمینو اسید بدنسازی به کاهش و رفع این مشکل کمک شایانی می کند.
معمولا در تمرینات سنگین میزان آمینو اسید در خون کاهش پیدا می کند و همین امر سبب می شود بدن تریپتوفان تولید کند. ترپیتوفان سبب ترشح هورمون سروتونین در مغز می شود و همین امر منجر به بروز خستگی ذهنی در ورزشکاران می شود. این مکمل سبب می شود میزان آمینواسید خون افزایش یابد و همین امر بر رفع این مشکل تاثیر بسزایی دارد.

تقویت عضلات!

همانطور که می دانید در طول تمرینات ورزشی عضلات آسیب می بینند و بدن برای عضله سازی نیازمند پروتین و آمینواسید است. اگر این مواد در بدن تامین نشوند عضلات تخریب می شوند و آسیب می بینند. مصرف مکمل به بازسازی عضلات و افزایش حجم آنها کمک می کند. مطالعه ای به بررسی اثرات لوسین بر روی موشها پرداخت. نتایج حاکی از آن بودند که این آمینو اسید حجم عضلات را افزایش می دهد.
مصرف آن سنتز عضلات را افزایش می دهد و از آنها محافظت می کند. در نتیجه بدن سریع تر وارد دوره ریکاوری می شود و به حالت اولیه باز می گردد. درد عضلانی مشکلی است که بعد از تمرینات ورزشی رخ می دهد. نکته قابل توجه این است که با مصرف مکمل ورزشی مناسب می توانید این درد را از بین ببرید. مطالعه ای در سال 2006 برای تشخیص مکمل آمینو اسید بدنسازی انجام پذیرفت. این نتایج حاکی از آن بودند که مصرف این مکمل سرعت ریکاوری را بالا می برد و درد عضلانی را کاهش می دهد.

نکته مهم در استفاده از مکمل آمینو اسید بدنسازی!

تنها یک نکته بسیار مهم در رابطه با استفاده از مکمل آمینو اسید بدنسازی وجود دارد. این مکمل ها باید چندین بار در طول روز مورد استفاده قرار گیرند و نباید آنها را تنها بعد از تمرین استفاده کنید. در نتیجه هرگز کارآیی نخواهد داشت.
مکمل آمینو اسید بدنسازی باید دارای تاییدیه وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو باشد.  شما به راحتی در منزل تنها با یک کلیک می توانید مکمل بدنسازی مورد نظر خود را از سایت داروخانه آنلاین سفارش دهید و ظرف مدت 24 ساعت در تهران و 72 ساعت در سایر شهرستانها محصول مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید.


برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC Amino Whey 4600
قرص آمینو وی 4600 کارن قرص آمینو وی 4600 کارن منبع پروتئینی با ارزش بیولوژیکی بالا است که از بهترین نوع پروتئین، آب پنیر، تهیه شده است . این محصول بهترین منبع آمینواسیدهای ضروری، غیر ضروری و شاخه دار با ارزش تغذیه ای بالا است. قرص آمینو وی 4600 کارن از چه موادی تشکیل شده است؟ مکمل آمینو وی از روت..
375,000 تومان
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Flex Power
پودر فلکس پاور الیمپپودر فلکس پاور الیمپ محصولی مناسب برای عملکرد بهتر عضلات است. این مکمل حاوی مواد مغذی مورد نیاز برای عضلات است و به عملکرد بهتر ورزشکاران در طول تمرینات سنگین ورزشی کمک می کند. اگر عضلات در طول تمرینات ورزشی آسیب ببینند، این پودر می تواند به رفع آسیب ها و مصدومیت ها کمک کند. حتی ..
741,000 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC HMB
قرص اچ ام بی کارن مکمل ورزشی اچ ام بی کارن، حاوی 1000 میلی گرم ترکیب اچ ام بی می باشد. مصرف این مکمل توسط ورزشکاران موجب افزایش استقامت بدنی، کاهش بافت چربی، جلوگیری از تحلیل و تخریب عضلات و افزایش عضله سازی می شود. نقش آمینو اسیدها در رشد عضلات بتا-هیدروکسی-بتا-متیل بوتیریت یا اچ ام بی، یک اسید ..
251,550 تومان
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp HMB 1250 mega Caps 120 caps
کپسول اچ ام بی الیمپکپسول اچ ام بی 1250 مگا کپس مکملی مناسب برای ورزشکاران است و نقش بسزایی در افزایش قدرت عضلات، عضله‌سازی و جلوگیری از ریزش عضلات دارد. این محصول در تسریع فرایند چرب‌ سوزی تاثیر داشته و موجب بهبود ریکاوری عضلات در حین و بعد از تمرینات ورزشی می‌شود. این مکمل حاوی مقادیر ارزشمندی از..
765,000 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC Amino Whey plus 6800 - 90tab
قرص آمینو وی پلاس 6800 کارنقرص آمینو وی پلاس 6800 کارن مکملی منحصر به فرد برای افزایش حجم عضلات است. مصرف این مکمل نقش موثری در کاهش وزن و اشتها دارد.آمینو اسید چیست؟روتئین ریز مغذی بسیار مهمی برای حفظ سلامت بدن است و پ فاکتوری بسیار اساسی در عضله سازی به شمار می رود و بدون وجود پروتئین عضله سازی هر..
203,000 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC Beta-Alanine - 120tab
کپسول بتا آلانین کارن 120 عددیکپسول بتا آلانین کارن مکملی مناسب برای افزایش قدرت عضلانی است. این مکمل حاوی مواد موثره ای است که می تواند بر عملکرد ورزشکاران اثر بگذارد و آن را بهبود ببخشد. کپسول بتا آلانین خستگی را به تعویق می اندازد و همین امر می تواند نقش موثری در بهبود فعالیت ورزشی داشته باشد. یک..
238,600 تومان
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson BCAA 300g Powedr
پودر بی سی ای ای برونسونپودر بی سی ای ای برونسون محصولی مناسب برای کمک به تامین آمینو اسیدهای شاخه دار برای بدن است. در این پودر از مواد موثره ای نظیر ال لوسین، ال والین و ال ایزولوسین استفاده شده است و همین امر سبب شده است این پودر به مکملی اثربخش تبدیل شود. تحقیقات مدرن نشان داده اند اگر آمینو اسی..
588,600 تومان
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Anabolic Amino 5500
کپسول آنابولیک آمینو 5500 الیمپ کپسول آنابولیک آمینو 5500 الیمپ مکملی ویژه و مناسب ورزشکاران است و به بهبود سیستم آنابولیسم بدن و رشد و افزایش حجم عضلات کمک می‌کند. این مکمل موجب افزایش قدرت و انرژی بدن می‌شود و از تجزیه پروتئین ماهیچه‌ها جلوگیری می‌کند. علاوه بر این، این مکمل در بازسازی و ترم..
741,000 تومان
برند: پی اچ دی | PHD مدل: PHD Amino Drive
پودر آمینو درایو پی اچ دیپودر آمینو درایو پی اچ دی مکملی مناسب برای تامین آمینواسیدهای مورد نیاز بدن در طول تمرینات ورزشی است. در این پودر ویتامین ث و کافئین نیز به کار رفته اند. ویتامین ث یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است که رادیکال های آزاد بدن را از بین می برد و به ارتقا سلامتی کمک می کند. کافئین نیز..
793,900 تومان
برند: دوبیس | Doobis مدل: Doobis amino energy
پودر آمینو انرژی دوبیسپودر آمینو انرژی دوبیس مکملی منحصر به فرد برای افزایش توانایی جسمانی، بازیابی انرژی ورزشکاران و تقویت عضلات است.این مکمل حاوی عصاره چای سبز، عصاره قهوه و کافئین است.نقش آمینواسید در افزایش انرژی بدن و تقویت عضلات ورزشکارانآمینواسیدها واحدهای سازنده پروتئین‌ها هستند و پس از تجزی..
351,800 تومان
برند: پرفرمنس اج | Performance Edge مدل: Performance Edge DAA 750 mg 120 Capsules
کپسول دی ای ای پرفرمنس اجکپسول دی ای ای پرفرمنس اج محصولی مناسب برای کمک به رشد و فعالیت عضلانی بدن است. در این کپسول از 750 میلی گرم دی آسپارتیک اسید استفاده شده است و همین امر این محصول را به مکملی اثربخش تبدیل کرده است. کپسول دی ای ای می تواند رشد عضلات را بالا ببرد و همین امر سبب می شود تا عضلات..
784,800 تومان
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Anabolic Amino 9000
قرص آنابولیک آمینو 9000 الیمپ قرص آنابولیک آمینو 9000 الیمپ مکملی منحصر به فرد برای تمامی کسانی است که به پروتئین با کیفیت بالا و جذب سریع نیاز دارند. این مکمل برای افرادی که مایلند حجم عضلانی با رشد سریع داشته باشند، مانند ورزشکاران حرفه‌ای ( بدنسازی ، وزنه برداری ) و افرادی که به صورت تفریحی تمر..
893,000 تومان
برند: دوبیس | Doobis مدل: Doobis Beta Alanine 300
پودر بتا آلانین 300 گرمی دوبیسپودر بتا آلانین 300 گرمی دوبیس محصولی مناسب برای افزایش کارآیی ورزشکاران است. این ریز مغذی می تواند به ورزشکاران کمک کند تا در تمرینات ورزشی بهتر عمل کنند. بتا آلانین خستگی ورزشکاران را کاهش می دهد، در نتیجه ورزشکاران مدت زمان بیشتری می توانند ورزش کنند  و از ورزش ..
310,400 تومان
برند: بلید اسپرت | Blade Sport مدل: Blade Sport Amino 6000 300tab
قرص بلید آمینو 6000 بلید اسپرتقرص بلید آمینو ۶۰۰۰ اسپرت محصولی منحصر به فرد برای تامین آمینو اسید مهم و ضروری در بدن است. این محصول نقش بسزایی در افزایش مقاومت عضلات و بهبود فرایند ریکاوری آنها در هنگام تمرین دارد و به تشکیل توده عضلانی و افزایش حجم عضلات کمک می کند. به علاوه، این مکمل در ترمیم سری..
594,000 تومان
برند: پی اچ دی | PHD مدل: PHD Amino Support 180 Tab
قرص آمینو ساپورت پی اچ دیقرص آمینو ساپورت پی اچ دی با دوز موثر و کیفیت بالا به همراه ۳ گرم آمینو اسید به سنتز پروتئین در عضلات کم میکند و از تخریب عضلات جلوگیری به عمل می آورد .نقش آمینو اسید در بدنآمینواسیدهای شاخه دار مانند ال-لوسین، ایزولوسین و ال-والین نقش مهمی در سنتز پروتئینها در بدن دارند...
474,000 تومان
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Gold Salamon 12000
مکمل آمینواسید گلد سالامونمکمل آمینواسید گلد سالامون مکملی منحصر به فرد برای تامین نیازهای بدن به آمینواسیدها و پروتئین ها است. این محصول ماهی سالامون تهیه شده است و ارزش غذایی بسیار بالایی دارد.ویژگی های ماهی سالامونماهی سالامون منبعی غنی از آمینواسیدها و پروتئین های مورد نیاز بدن انسان است. گوشت ا..
1,000,000 تومان
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Notrition BCAA Powder 600 g
پودر بی سی ای ای فانتوم نوتریشنپودر بی سی ای ای فانتوم نوتریشن محصولی مناسب به کمک برای ریکاوری و بازسازی عضلات است. در این پودر از مواد موثره ای نظیر بی سی ای ای، ال گلوتامین، ویتامین ث و ویتامین ب 6 است و همین امر این پودر را به مکملی اثربخش تبدیل کرده است. این پودر برای سنتز پروتئین عضلات مناسب ا..
653,500 تومان
برند: ترک نوتریشن | Trec Nutrition مدل: Trec Amino EAA Gold Core Line 300g
پودر آمینو EAA گلد کر لاین ترکپودر آمینو EAA گلد کر لاین ترک مکملی منحصر به فرد برای ساخت توده عضلانی است. این پودر استقامت بدن را در حین ورزش بالا می برد و مکملی ویژه برای افزایش متابولیسم بدن است.آیا مکملهای بدنسازی واقعا موثر هستند؟یکی از سوالات رایج کسانی که تازه وارد دنیای ورزش شده اند این است ..
565,000 تومان
برند: پی اند اف فارما | P&F PHARMA مدل: P and F Pharma BCAA Infinity 325tabs
قرص بی سی ای ای اینفینیتی پی اند اف فارما قرص بی سی ای ای اینفینیتی پی اند اف فارما محصولی مناسب برای افزایش سنتز پروتئین در عضلات است. در این قرص مواد موثره ای مانند آمینو اسیدهای زنجیره ای و شاخه دار به همراه ویتامین ب 6 به کار رفته اند و همین امر اثربخشی این مکمل را افزایش داده است. این قرص ..
787,450 تومان
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition Amino Whey Tablet
قرص آمینو وی فانتوم نوتریشنقرص آمینو وی فانتوم نوتریشن حاوی پروتئین و آمینواسیدهای ضروری بدن است که می تواند بر بهبود عملکرد ورزشی تاثیر بگذارد. پروتئین یکی از بلوک های سازنده بدن به شمار می رود و ساختار عضلات را شکل می دهد. تمامی افرادی که می خواهند ورزش کنند باید برای عضله سازی به مصرف پروتئین توج..
380,200 تومان
کپسول جی اچ سرج سایتک نوتریشن | 90 عدد | بازسازی و ریکاوری سریع تر عضلات کپسول جی اچ سرج سایتک نوتریشن | 90 عدد | بازسازی و ریکاوری سریع تر عضلات
ناموجود
برند: سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition مدل: Scitec Nutrition GH Surge 90 Caps
کپسول جی اچ سرج سایتک نوتریشنمکمل جی اچ سرج سایتک ( GH SURGE ) ترکیبی فوق العاده از سه ماده محبوب آرژنین ، اورنیتین ، لیزین می باشد . در حال حاضر بهترین ترکیب برای افزایش هورمون رشد انسانی ( سوماتوتروپین ) مکمل GH SURGE سایتک می باشد . این مکمل سایتک ترکیبی ایدهآل از بهترین اسید های آمینه موثر در اف..
410,000 تومان
کپسول بی سی ای ای و ب 6 زد کانزپت | 120 عدد | تامین انرژی  و کمک به رشد عضله
ناموجود
برند: زد کانزپت | Z Konzept مدل: Z KONZEPT bcaa & b6 120 cap
کپسول بی سی ای ای و ب 6 زد کانزپتکپسول بی سی ای ای و ب 6 زد کانزپت مکملی منحصر به فرد برای افزایش سطوح انرژی در بدن است. این مکل نقش موثری در رشد عضلات دارد و فرآیند عضله سازی را افزایش می دهد.کپسول بی سی ای ای و ب 6 زد کانزپت را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن..
240,000 تومان
کپسول بی سی ای ای و ال گلوتامین 12000 بادی اتک | 180 عدد | محصول ترکیبی برای ورزشکاران کپسول بی سی ای ای و ال گلوتامین 12000 بادی اتک | 180 عدد | محصول ترکیبی برای ورزشکاران
ناموجود
برند: بادی اتک | Body Attack مدل: Body Attack BCAA + Glutamine 12000
بی سی ای ای + ال گلوتامین 12000 بادی اتککپسولهای BCCA و اسید گلوتامین برای رشد مطلوبتر تودههای عضلانی خشک و همچنین برای شتاب‌دهی به امر بازسازی و بهبود سلولهای عضلانی بسیار مناسب هستند. هر یک از کپسولهای BCCA و اسید گلوتامین حاوی 6 میلیگرم BCCA و 6 میلیگرم اسید گلوتامین با اثرگذاری بسیار بالا هستند...
350,000 تومان
کپسول بی سی ای ای بادی اتک | 180 عدد | ریکاوری کننده و حجم دهنده
ناموجود
برند: بادی اتک | Body Attack مدل: body attack BCAA180 capsule
مورد استفادهریکاوری کننده، محافظت از بافت عضلات، حجم دهنده به عضلات و آمینو اسید های شاخه دار..
195,000 تومان
کپسول بی سی ای ای 3300 فیت فاکس | 120 عدد | جلوگیری از خستگی و تخریب بافت عضلات کپسول بی سی ای ای 3300 فیت فاکس | 120 عدد | جلوگیری از خستگی و تخریب بافت عضلات
ناموجود
برند: فیت فاکس | Fit Fox Express مدل: Fit Fox BCAA 3300 120 Caps
کپسول بی سی ای ای 3300 فیت فاکسآمینواسیدهای شاخه دار (BCAA) نظیر (ال ـ لوسین، ال ـ ایزولوسین، و ال ـ والین) را با ترکیب ۲:۱:۱ فراهم می‌آورد. BCAA در حدود ۳۳% تمام پروتئین های ماهیچه ای را فراهم می‌آورد. BCAA ها تنها آمینواسیدهایی هستند که به طور مستقیم در ماهیچه‌ها ساخته می‌شوند و دارای تاثیر آن..
265,500 تومان
کپسول بی سی ای ای 2000 یونیورسال | 120 عدد | جلوگیری از تخریب بافت عضلانی کپسول بی سی ای ای 2000 یونیورسال | 120 عدد | جلوگیری از تخریب بافت عضلانی
ناموجود
برند: یونیورسال | Universal مدل: Universal BCAA 2000 120 Cap
کپسول بی سی ای ای 2000 یونیورسال می توانید از داروخانه آنلاین خریداری نمایید.داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های دا..
312,000 تومان
کپسول بی سی ای ای 10800 بادی اتک | 300 عدد | حاوی بیشترین دوز آمینه اسید مورد نیاز بدن
ناموجود
برند: بادی اتک | Body Attack مدل: Body Attack BCAA 10800 - 300 Caps
BCAA 10800 بادی اتکمکمل BCCA 10800 حاوی اسید آمینه های ضروری بدن نظیر وسیون، ایزولوسیون و والین با نسبت مطلوب 2:1:1 است. این اسیدآمینه ها در میان ورزشکاران قدرتی محبوبیت زیادی دارند زیرا مواد و عناصر مهمی برای ساخت و حفظ عضلات را به همراه دارند.با این حال، حتی ورزشکاران استقامتی که باید برای مدت زما..
420,000 تومان
کپسول بی سی ای ای + گلوتامین مایوژنیکس | 250 عدد | مناسب برای ریکاوری و جلوگیری از تخریب عضلات کپسول بی سی ای ای + گلوتامین مایوژنیکس | 250 عدد | مناسب برای ریکاوری و جلوگیری از تخریب عضلات
ناموجود
برند: مایوژنیکس | Myogenix مدل: Myogenix BCAA+Glutamine
کپسول بی سی ای ای + گلوتامین مایوژنیکسدو جز اصلی ریکاوری و رشد؛ سنتز پروتئین و گلیکوژن عضلات می باشند. سنتز پروتئین فرآیند عضله ساز بوده و سنتز گلیکوژن باعث سرازیر شدن مواد مغذی به سمت عضله و ایجاد شرایط آنابولیک در جهت رشد و افزایش استقامت عضلانی می شود. لوسین، والین و ایزولوسین به همراه گلوتامین، ..
160,000 تومان
کپسول بتا آلانین پی اچ دی | 90 عدد | افزایش استقامت، قدرت و کاهش خستگی
ناموجود
برند: پی اچ دی | PHD مدل: PHD beta alanine 90 cap
کپسول بتا آلانین پی اچ دیکپسول بتا آلانین پی اچ دی با ممانعت از ایجاد حالت اسیدوز در بدن به افزایش استقامت و کاهش درد و خستگی در حین تمرین کمک می کند.اثرات بتا آلانین بر بدن بتا آلانین یک آمینو اسید غیرضروری به شمار می رود و بدن از این آمینو اسید برای ساخت پروتئین استفاده نمی کند. این آمینو اسی..
477,064 تومان
کپسول بتا آلانین ناترند | 90 عدد | افزایش قدرت و توده عضلانی و برای ورزشکاران با تمرینات شدید کپسول بتا آلانین ناترند | 90 عدد | افزایش قدرت و توده عضلانی و برای ورزشکاران با تمرینات شدید
ناموجود
برند: ناترند | Nutrend مدل: Nutrend Beta Alanine Compressed 90 Caps
کپسول بتا آلانین ناترندکپسول بتا آلانین ناترند مکملی مخصوص ورزشکاران با حجم تمرینات شدید است. این کپسول قدرت انفجاری و  خروجی عضلات را تقویت می‌کند و برای افزایش استقامت هوازی بدن در طول تمرینات طولانی‌تر و سنگین‌تر ورزشی بسیار موثر است.ای محصول حاوی 1150 میلی‌گرم بتا آلانین در هر کپسول است که..
283,000 تومان
نمایش 1 تا 30 از 89 (3 صفحه)