Menu
Your Cart

بی سی ای ایامروزه درخواست زیادی برای خرید قرص بی سی ای ای وجود دارد. آمینو اسیدهای شاخه دار یا بی سی ای ای ها گروهی از سه آمینو اسید ضروری شامل لوسین، ایزولوسین و والین برای بدن هستند. با اینکه این آمینو اسیدها در بسیاری از غذاها مانند گوشت های حیوانی یافت می شوند، اما مصرف مکمل های بی سی ای ای مورد توجه قرار گرفته است. این مواد تاثیرات فراوانی بر بدن دارند که از مهمترین آنها می توان به کاهش وزن و کاهش خستگی بعد از ورزش اشاره کرد.

تمامی محصولاتی که در این صفحه مشاهده می کنید از برندهای معتبر بازار هستند و مجوزهای لازم را از سازمان های بهداشتی دریافت کرده اند. در نتیجه، شما می توانید با خیال آسوده مکمل های مورد نیاز خود را سفارش دهید و از ویژگی های آنها بهره مند شوید!

آمینو اسیدهای شاخه دار چگونه در بدن عمل می کنند؟

قبل از آنکه بخواهیم به بررسی انواع قرص بی سی ای ای بپردازیم، بهتر است با عملکرد آمینو اسیدها در بدن آشنا شویم. آمینو اسیدهای شاخه دار بلوک های سازنده پروتئین هستند. مصرف این آمینو اسیدها اهمیت بسیار زیادی دارد، زیرا بدن به تنهایی قادر به ساخت آنها نیست. مطالعات نشان داده اند که مجموعا 14 تا 18 درصد از آمینواسیدهای ضروری در عضلات بدن قرار دارند. به همین دلیل ورزشکارانی که می خواهند عضلات خود را پرورش دهند باید استفاده از مکمل های بی سی ای ای را مد نظر داشته باشند.

بی سی ای ای ها به حفظ ذخایر قندی در کبد و عضلات کمک می کنند و با تحریک سلول ها برای دریافت قند خون آن را همیشه در سطح نرمال نگه می دارند. همچنین، مصرف این آمینو اسیدها تولید سروتونین را در مغز کاهش می دهد و این موضوع برای کاهش خستگی در هنگام ورزش موثر است. مطالعات نشان داده اند که لوسین بیشترین تاثیر را بر ظرفیت ساخت پروتئین های عضلانی دارد و ایرولوسین و والین برای تولید انرژی و تنظیم سطح قند خون موثر هستند.

فواید بی سی ای ای

قرص بی سی ای ای فواید زیادی بر بدن دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

بی سی ای ای ها خستگی روحی و جسمی را کاهش می دهند!

مطالعه ای که اخیرا صورت گرفته است نشان می دهد مصرف 20 گرم آمینو اسید شاخه دار در 400 میلی لیتر آب و یا 200 میلی لیتر آب توت فرنگی یک ساعت قبل از ورزش، زمان خستگی را به میزان چشمگیری پایین می آورد.  مطالعات دیگری که در همین راستا انجام شده اند همین نتیجه را تایید می کنند ( دو مطالعه نشان دادند که مصرف آمینو اسیدهای شاخه دار به ترتیب 15 تا 17 درصد خستگی را کاهش می دهد).

قرص بی سی ای ای درد عضلانی را بهبود می بخشد!

دردهای عضلانی در طول ورزش های سنگین عضلانی از جمله مواردی هستند که تقریبا برای تمامی ورزشکاران اتفال می افتند. مطالعات اثبات کرده اند که مصرف مکمل های آمینو اسید دار دردهای عضلانی را به میزان زیادی پایین می آورد. این آمینو اسیدها سطح آنزیم های کراتین کیناز و لاکتات دهیدروژ را در خون کاهش می دهند و این موضوع باعث محافظت از عضلات بدن می شود.

مکمل های آمینو اسیددار توده عضلانی را افزایش می دهند!

آیا هدف شما از ورزش کردن بالا بردن توده عضلانی است؟! پس باید مصرف انواع قرص بی سی ای ای را مد نظر قرار دهید. تحقیقات نشان داده اند که BCAA ها آنزیم های مرتبط با عضله سازی را در بدن فعال می کنند. به همین دلیل تمامی ورزشکاران حرفه ای حتما از این مکمل ها استفاده می کنند. بسیاری از ورزشکاران بر این عقیده هستند که مصرف این مکمل ها باعث فرم گیری مناسب عضلات می شود و این موضوع اهمیت زیادی در زیبایی اندام ورزشکاران دارد.

آمینواسیدهای شاخه دار قند خود را نرمال نگه می دارند!

افت قند خون و یا بالا رفتن قند خون دو عاملی هستند می توانند عملکرد ورزشی ورزشکاران را تحت تاثیر قرار دهند. اما نگران نباشید! مطالعات مدرن نشان داده اند که پودر، کپسول و قرص بی سی ای ای به حفظ سطح طبیعی قند خون کمک می کند و این موضوع نقش مهمی در بهبود عملکرد ورزشی دارد.

لوسین و ایزولوسین ترشح انسولین را افزایش می دهند و این امر باعث می شود که عضلات بدن قند بیشتری را از خون دریافت کنند. در نتیجه قند خون در حد نرمال باقی می ماند و این موضوع به ارتقا سلامتی ونیز کمک می کند.

آمینو اسیدهای شاخه دار وزن را کاهش می دهند!

کاهش وزن یکی از موضوعاتی است که تقریبا تمامی افراد به دنبال آن هستند. امروزه، تمامی افراد با مضرات افزایش وزن آشنایی دارند و تلاش می کنند تا وزن خود را در حد نرمال نگه دارند. مطالعات نشان داده اند که مصرف آمینو اسیدها ( به طور مثال پودر، کپسول و قرص بی سی ای ای) نقش بسیار مهمی در کاهش وزن دارد. یکی از دلایل عمده این امر افزایش مدت زمان سیری است. در نتیجه، افراد تمایل کمتری به خوردن غذا پیدا می کنند و این موضوع در کاهش وزن بسیار موثر است.

مکمل های بی سی ای ای عوارض بیماری کبدی را کاهش می دهند!

شاید برای شما جالب باشد که بدانید این مکمل ها می توانند عوارض مرتبط با نارسایی کبد را به میزان زیادی کنترل کنند. به طور مثال، بیماری آنسفالوپاتی کبدی می تواند منجر به بروز علائمی نظیر گیجی، از دست دادن هوشیاری و حتی کما شود. اما افرادی که از رژیم غذایی حاوی بی سی ای ای ها و یا مکمل های آن استفاده می کنند، این علائم را کمتر تجربه می کنند.

 بررسی جدیدی نشان داده است بیمارانی که تحت عمل جراحی کبد قرار گرفته اند و از محلول های غنی شده با بی سی ای ای استفاده می کنند مدت زمان کمتری نیاز دارند در بیمارستان بستری شوند. همچنین، این مکمل ها برای کاهش خستگی و بهبود ضعف، بهبود کیفیت خواب و جلوگیری از گرفتگی عضلات در افراد مبتلا به بیماری های کبدی موثر هستند.

عوارض بی سی ای ای

بهتر است بدانید که مصرف انوع کپسول، پودر و قرص بی سی ای ای بی خطر است و تا به حال عارضه جانبی خاصی در اثر استفاده از این مکمل ها گزارش نشده است. با این وجود، افراد مبتلا به اختلال مادرزادی بیماری ادرار شربت افرا باید مصرف مکمل های حاوی بی سی ای ای را محدود کنند، زیرا بدن آنها به درستی نمی تواند آنها را تجزیه کند.

بهترین بی سی سی ای

بسیاری از افراد در مورد بهترین برندهای پودر، کپسول و قرص بی سی ای ای سوال می پرسند. داروخانه آنلاین برندهای زیر را به شما معرفی می کند:

بهترین زمان مصرف قرص  بی سی ای ای

بهترین زمان مصرف مکمل های حاوی آمینو اسید، چه قرص بی سی ای ای و  چه پودر بی سی ای ای، تا 15 دقیقه قبل از تمرین است. به طور کلی، شما مجاز هستید تا سه بار در روز از این مکمل ها استفاده کنید. توصیه می شود در زمان استفاده از این محصولات دستور العمل را به دقت بررسی کنید.

قرص بی سی ای ای را با چه مکملی مصرف کنیم

شما می توانید انواع پودر، کپسول و قرص بی سی ای ای را با مکمل های دیگر بدنسازی مصرف کنید. اما برای جلوگیری از تداخل توصیه می شود قبل از مصرف با مربی ورزشی خود مشورت نمایید.

قیمت bcaa داروخانه

اگر می خواهید برای خرید پودر یا قرص بی سی ای ای اقدام کنید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. همچنین، می توانید در زمان خرید از مشاوره های رایگان و تخصصی این مرکز بهره مند شوید.

داروخانه آنلاین خرید محصولات زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

داروخانه آنلاین مطلعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :


برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson BCAA 300g Powedr
پودر بی سی ای ای برونسونپودر بی سی ای ای برونسون محصولی مناسب برای کمک به تامین آمینو اسیدهای شاخه دار برای بدن است. در این پودر از مواد موثره ای نظیر ال لوسین، ال والین و ال ایزولوسین استفاده شده است و همین امر سبب شده است این پودر به مکملی اثربخش تبدیل شود. تحقیقات مدرن نشان داده اند اگر آمینو اسی..
559,000 تومان 588,600 تومان
برند: بلید اسپرت | Blade Sport مدل: Blade Sport BCAA 8:1:1 240 Tab
قرص بلید بی سی ای ای 8:1:1 بلید اسپرتقرص بلید بی سی ای ای 8:1:1 بلید اسپرت محصولی بی نظیر در بهبود استقامت بدن در هنگام تمرین است و این کار را از طریق تامین آمینو اسیدهای ضروری بدن انجام می دهد. این محصول به عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن کمک می کند و  موجب ریکاوری بهتر عضلات می شود. همچنین، این..
780,000 تومان
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp BCAA Xplode 280 g Powder
پودر بی سی ای ای اکسپلود الیمپ پودر بی سی ای ای اکسپلود الیمپ مکملی منحصر به فرد برای ترمیم و بازسازی عضلات است و موجب تقویت قدرت عضلانی می‌شود.پودر بی سی ای ای اکسپلود حاوی آمینواسیدهای شاخه‌دار و ویتامین‌های گروه ب است.نقش آمینواسید در افزایش سطوح انرژی در بدن و تقویت عضلات ورزشکارانآمینواسید..
949,000 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC BCAA Muscle Guard
قرص بی سی ای ای کارنآمینواسیدهای شاخه دار (BCAA) نظیر (ال ـ لوسین، ال ـ ایزولوسین، و ال ـ والین) را با ترکیب 2:1:1 فراهم می‌آورد. BCAA در حدود 33% تمام پروتئین های ماهیچه ای را فراهم می‌آورد. BCAA ها تنها آمینواسیدهایی هستند که به طور مستقیم در ماهیچه‌ها ساخته می‌شوند و دارای تاثیر آنابولیک فوری هست..
206,400 تومان
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp BCAA 1100 Mega Caps
قرص بی سی ای ای 1100 الیمپقرص بی سی ای ای 1100 الیمپ مکملی بی‌نظیر و مناسب ورزشکاران است که قابلیت جذب فوری مواد را به منظور تولید انرژی انجام می‌دهد و متابولیسم آمینواسید را در بدن افزایش می‌دهد و از این طریق در بازسازی و محافظت از بافت‌های ماهیچه‌ای موثر است.این مکمل موجب افزایش حجم و قدرت عضلانی..
1,200,000 تومان
پودر بی سی ای ای ان پی پرو نوتریشن پلاسپودر بی سی ای ای ان پی پرو نوتریشن پلاس با طعم سیب سبز محصولی مناسب برای تامین آمینواسیدهای شاخه دار در بدن است. در این پودر آمینواسیدهای ال والین، ال لوسین، ال ایزولوسین و ال گلوتامین به کار رفته اند و همین امر این پودر را به مکملی ارزشمند تبدیل کرده است. این ..
499,000 تومان
برند: ترک نوتریشن | Trec Nutrition مدل: Trek Nutrition BCAA High Speed
پودر بی سی ای ای های اسپید گلد کر ترکپودر بی سی ای ای های اسپید گلد کر ترک محصولی مناسب برای بهبود رشد عضلات است. در این پودر از مواد موثره ای نظیر ال لوسین، ال والین و بتا آلانین استفاده شده است و همین امر اثربخشی این مکمل را افزایش داده است. کسانی که می خواهند در طی تمرینات ورزشی عضلات خود را پرور..
675,000 تومان
برند: دوبیس | Doobis مدل: Doobis BCAA 5000 Powder 300g
پودر بی سی ای ای 5000 دوبیس پودر بی سی ای ای 5000 دوبیس مکملی منحصر به فرد برای بازتوانی عضلات است و از تحلیل عضلات جلوگیری به عمل می‌آورد.پودر بی سی ای ای 5000 دوبیس حاوی آمینواسیدهای شاخه‌دار، کربوهیدرات، ویتامین ث، سدیم و پتاسیم است.نقش آمینواسید در افزایش سطوح انرژی در بدن و تقویت عضلات ورز..
378,400 تومان
برند: نوتریمد | Nutrimed مدل: Nutrimed BCAA Powder 500 g
پودر بی سی ای ای نوتریمدپودر بی سی ای ای نوتریمد محصولی مناسب برای جلوگیری از تخریب عضلات است. در این پودر آمینو اسیدهای ضروری نظیر ال لوسین، ال ایزولوسین و ال والین به کار رفته اند و همین امر پودر نوتریمد را به مکملی اثربخش تبدیل کرده است. این مواد می توانند به افزایش رشد عضلات کمک کنند و روند عضله..
569,200 تومان
برند: پگاه | Pegah مدل: Pegah Ultra Power BCAA 300g
پودر بی سی ای ای پگاهپودر بی سی ای ای پگاه محصولی مناسب برای تامین آمینو اسیدهای شاخه دار بدن است. در این پودر از ال والین، ال لوسین و ال ایزولوسین استفاده شده است و همین امر پودر پگاه را به مکملی ارزشمند تبدیل کرده است. استفاده از پودر بی سی ای ای به جلوگیری از تحلیل عضلانی کمک می کند و نقش موثری د..
599,500 تومان
برند: پی اچ دی | PHD مدل: PHD bcaa 195 cap
کپسول بی سی ای ای پی اچ دیکپسول بی سی ای ای پی اچ دی مکملی منحصر به فرد برای افزایش توده عضلانی است. مصرف این مکمل حجم عضلات را افزایش می دهد و نقش موثری در افزایش قدرت عضلانی دارد.داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:مکمل ورزشی آمینواسید چه ویژگی هایی دارد؟..
816,514 تومان
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Notrition BCAA Powder 600 g
پودر بی سی ای ای فانتوم نوتریشنپودر بی سی ای ای فانتوم نوتریشن محصولی مناسب به کمک برای ریکاوری و بازسازی عضلات است. در این پودر از مواد موثره ای نظیر بی سی ای ای، ال گلوتامین، ویتامین ث و ویتامین ب 6 است و همین امر این پودر را به مکملی اثربخش تبدیل کرده است. این پودر برای سنتز پروتئین عضلات مناسب ا..
653,500 تومان
برند: بیس نوتریشن | Base Nutrition مدل: Base Nutrition BCAA 250g
پودر بی سی ای ای بیس نوتریشنپودر بی سی ای ای بیس نوتریشن محصولی مناسب برای تامین آمینو اسیدهای ضروری بدن مخصوصا برای ورزشکاران است. این مواد بلوک های سازنده پروتئین به شمار می روند و وظایف مهمی را در عملکردهای بدن بر عهده دارند که از مهمترین آنها می توان به ساخت سلول ها، سنتز هورمون ها و انتقال دهند..
654,000 تومان
کپسول بی سی ای ای کامپرسد ناترند | 120 عددی | افزایش عضله سازی و ریکاوری کپسول بی سی ای ای کامپرسد ناترند | 120 عددی | افزایش عضله سازی و ریکاوری
ناموجود
برند: ناترند | Nutrend مدل: Nutrend BCAA Compressed 120 CAPS
کپسول بی سی ای ای کامپرسد ناترند 120 عددیپک کامپرسد ناترند شامل 120 عدد کپسول است. که هر کپسول شامل 1100 میلی گرم آمینواسید لوسین، والین و ایزولوسین می باشد، که نسبت این مکمل به صورت ۲:۱:۱ در نظر گرفته شده است. کپسول بی سی ای ای کامپرسد ناترند در تقویت عضلات، جلوگیری از تخریب ماهیچه و ایجاد پایدا..
460,000 تومان
کپسول بی سی ای ای پلاس پرولب | 180 عدد | ریکاوری، تقویت و بهبود رشد عضلات
ناموجود
برند: پرولب | Prolab مدل: Prolab BCAA Plus 180 Caps
کپسول BCAA پلاس پرولبآمینواسید های شاخه ای BCAA’s Plus شرکت پرولب امریکا در حفظ و افزایش توده خالص عضلانی کمک بسزایی مینماید . همچنین این محصول با دارا بودن دوز مناسبی از ویتامین C و ویتامین B۶ جذب مواد مغذی را در بدن افزایش داده و سبب بهبود سوخت و ساز میشود . این محصول در بالاترین رده آزمایشگاهی تس..
258,900 تومان
کپسول بی سی ای ای ماسل فارم | 240 عدد | محافظ بافت عضلات و ریکاوری سریع عضلات
ناموجود
برند: ماسل فارم | MusclePharm (MP) مدل: MusclePharm BCAA 3:1:2
کپسول بی سی ای ای ماسل فارمکپسول بی سی ای ای ماسل فارم مکملی منحصر به فرد و سرشار از  آمینو اسیدهای شاخه‌دار برای محافظت از  بافت عضلانی و ریکاوری سریع است.این محصول از تجزیه عضلات جلوگیری کرده و به افزایش توده عضلانی (بدون کاهش وزن) کمک می‌کند. این مکمل حاوی ترکیب دقیقی از  ال ـ لوسی..
554,800 تومان
کپسول بی سی ای ای 3000 دوبیس | 200 عدد | ریکاوری و افزایش توده عضلانی کپسول بی سی ای ای 3000 دوبیس | 200 عدد | ریکاوری و افزایش توده عضلانی
ناموجود
برند: دوبیس | Doobis مدل: Doobis BCAA 5000 Powder 300g
کپسول بی سی ای ای 3000 دوبیسکپسول بی سی ای ای 3000 دوبیس مکملی منحصر به فرد برای ریکاوری و جلوگیری از تحلیل عضلات است. مصرف این مکمل نقش موثری در افزایش توده عضلانی دارد، همچنین، با توجه به این موضوع که این مکمل حاوی ویتامین ث است به بهبود و جلوگیری ازا لتهابات بدنی کمک می کند.کپسول بی سی ای ای 3000..
317,800 تومان
کپسول بی سی ای ای 2000 و ب 6 دوبیس | 200 عدد | ریکاوری وبهبود رشد عضلات
ناموجود
برند: دوبیس | Doobis مدل: Doobis BCAA 2000 and B6 200caps
کپسول بی سی ای ای 2000 و ب 6 دوبیسکپسول بی سی ای ای 2000 و ب 6 دوبیس محصولی مناسب برای تقویت عضلات است. در این کپسول مواد موثره ای نظیر ال لوسین، ال ایزولوسین و ال والین به کار فته اند و همین امر این کپسول را به محصولی اثر بخش تبدیل کرده است. کپسول دوبیس به رشد عضلات کمک می کند و این موضوع برای ورزش..
248,300 تومان
پودر بی سی ای ای بلید اسپرت | 500 گرم | ریکاوری بدن افزایش عضله سازی
ناموجود
برند: بلید اسپرت | Blade Sport مدل: Blade Sport BCAA 500 g
پودر بی سی ای ای بلید اسپرت 500 گرمپودر بی سی ای ای بلید اسپرت مکملی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. در این پودر از آمینو اسیدها و ویتامین ب 6 استفاده شده است و همین امر اثربخشی این مکمل را افزایش داده است. این پودر به ریکاوری عضلات کمک می کند و نقش موثری در بهبود عملکرد ورزشکاران دارد. همچنین..
819,200 تومان
قرص بی سی ای ای و ب 6 بایوتک | افزایش توان و ریکاوری و حفاظت از عضلات قرص بی سی ای ای و ب 6 بایوتک | افزایش توان و ریکاوری و حفاظت از عضلات
ناموجود
برند: بایوتک | BioTech USA مدل: Biotech USA BCAA + Vitamin B6 340tab
بی سی ای ای و ب 6 بایوتک مکمل اسید آمینه شاخه ای(BCAA) بایوتک حاوی اسید آمینه لوسین، ایزلوسین و والین به نسبت 2: 1: 1 است. علاوه بر این حاوی ویتامین B6 می باشد که به سوخت و ساز پروتئین و گلیکوژن نرمال و همچنین کاهش خستگی کمک می کند.اسید آمینه شاخه ای(BCAA) بایوتک مانند سایر محصولات بایوتک ایمن ..
970,000 تومان
نمایش 1 تا 20 از 20 (1 صفحه)