Menu
Your Cart

قرص کم خونی

قرص کم خونی

قرص کم خونی

هموگلوبین پروتئینی است که در گلبولهای قرمز خون وجود دارد و نقش آن حمل و نقل اکسیژن و دی اکسید کربن در خون است. با کاهش هموگلوبین های خون دیگر اکسیژن کافی به اندام های بدن نمی رسد و همین امر مشکلات زیادی را برای سلامتی به وجود می آورد. به این اختلال در بدن کم خونی گفته می شود. انواع قرص کم خونی در بازار موجود هستند که پزشک با توجه به شرایط بیماری برای درمان این بیماری تجویز می کند.

چه عواملی سبب بروز بیماری کم خونی می شوند؟

بیماری کم خونی انوع متفاوتی دارد :

- کم خونی به دلیل فقر آهن: این بیماری شایع ترین نوع بیماری کم خونی است. بدن برای ساخت هموگلوبین به آهن نیاز دارد. اگر (1) رژیم غذایی حاوی آهن کافی نباشد، یا (2) فرد به بیماری هایی مبتلا باشد که سبب شود خون زیادی را دست بدهد و یا (3) در دوران بارداری آهن کافی به بدن نرسد فرد دچار این نوع کم خونی می شود. برای درمان این بیماری، قرص کم خونی باید زیر نظر پزشک ( با تشخیص نوع بیماری و عوامل دیگری مانند سن) تجویز شود و سپس مورد استفاده قرار گیرد.
- کم خونی به دلیل فقر ویتامین (مگالوبلاستیک): این بیماری در اثر فقدان اسید فولیک و یا ویتامین b12 در بدن بروز پیدا می کند. همانطور که می دانید ویتامین ها نقش مهمی را در تقویت سیستم عصبی بدن بازی می کنند. اگر ویتامین کافی به بدن نرسد ممکن است فرد به بیماری کم خونی مبتلا شود. انوع قرص کم خونی برای درمان این نوع بیماری وجود دارد که باید تحت نظر پزشک متخصص مصرف شوند.
- کم خونی به دلیل ابتلا به بیماری های خاص: اگر فرد از بیماری هایی مانند بیماری های کلیوی رنج ببرد توانایی بدنش در تولید گلبولهای قرمز تحیل می رود و دچار کم خونی می شود. به همین دلیل افرادی که از بیماری های خاص رنج می برند باید تحت نظر پزشک متخصص باشند و انواع قرص کم خونی ( با صلاحدید پزشک) برای آنها تجویز شود.
- کم خونی ارثی: اگر سابقه کم خونی در خانواده وجود داشته باشد احتمال بروز این بیماری در افراد آن خانواده نیز وجود دارد.
- کم خونی آپلاستیک: این نوع بیماری بسیار نادر است و در اثر موارد خاصی مانند پرتودرمانی، شیمی درمانی، قرار گیری مداوم در برابر مواد شیمیایی سمی ( مانند شوینده های خانگی و یا حشره کش ها)، داروهایی مانند داروهای رماتیسمی و بیماری های خاص مانند لوپوس رخ می دهد. انواع قرص کم خونی برای این نوع بیماری وجود دارند که باید توسط پزشک متخصص تجویز شود.
بهتر است قبل از استفاده از هر نوع قرص و یا مکملی برای درمان این بیماری به پزشک متخصص مراجعه کنید و سپس با تشخیص نوع و میزان کم خونی استفاده از انواع مکمل ها را آغاز کنید. هرگز خودسرانه مصرف دارو و یا مکملی را آغاز نکنید. زیرا اگر مکمل ها به درستی مورد استفاده قرار نگیرند سلامتی بدن را تحت تاثیر قرار می دهند و باعث بروز مشکلات دیگری در بدن می شوند.

انواع قرص کم خونی

محبوب ترین قرص کم خونی برای رفع این بیماری به شرح زیر هستند:

قرص کم خونی گیاهی

افرادی که گیاهخوار هستند بیشتر از افراد دیگر در معرض ابتلا به بیماری کم خونی قرار دارند و باید استفاده از انواع قرص کم خونی را به رژیم غذایی خود بیافزایند. زیرا این افراد از گوشت حیوانی و انواع فرآورده های لبنی استفاده نمی کنند. این فرآورده ها سرشار از آهن هستند که در رژیم غذایی گیاهخواران وجود ندارند. به همین دلیل گنجاندن مکمل های حاوی آهن در رژیم غذایی اهمیت ویژه ای دارد. در غیر این صورت مشکلات زیادی برای فرد به وجود می آید. انواع قرص کم خونی مخصوص گیاهخواران در بازار موجود است. یکی از بهترین مکمل ها برای تامین آهن مورد نیاز بدن گیاهخواران «قرص آهن هلث اید » است. ویژگی های این مکمل به شرح زیر است:
 • حاوی ویتامین c برای جذب بیشتر آهن
 • مناسب برای افراد دیابتی و یا افرادی که قادر به تحمل لاکتوز نیستند
 • فاقد رنگ مصنوعی و مواد نگهدارنده

بهترین قرص کم خونی برای کودکان

کودکی دوران بسیار حساسی است که باید توجه ویژه بدان داشت. اگر مواد مورد نیاز رشد بدن در این دوران تامین نشوند مشکلات زیادی در بزرگسالی برای فرد به وجود می آیند. رژیم غذایی مناسب بهترین راهکار برای جبران کمبودهای بدن و کمک به رشد مناسب است. کودکانی که رژیم غذایی مناسبی ندارند، معمولا از بیماری کم خونی رنج می برند. به همین دلیل این کودکان باید استفاده از انواع قرص کم خونی را شروع کنند. ابتلا به بیماری های گوارشی و یا بیماری های خاص سبب می شود کودکان در معرض ابتلا به بیماری کم خونی قرار گیرند. همچنین ناتوانایی بدن در جذب آهن یکی دیگر از عوامل بروز این بیماری است.

شیر مادر منبع بسیار خوبی برای جبران تمامی نیازهای بدن است. کودکانی که از شیر مادر تغذیه می کنند معمولا از بیماری کم خونی رنج نمی برند و برای رفع این مشکل نیازی به استفاده از انواع قرص کم خونی ندارند. در صورتی که بیماری کم خونی کودک توسط پزشک متخصص تشخیص داده شود، انواع قرص کم خونی (متناسب با نوع بیماری کودک) تجویز می گردد. بهترین قرص کم خونی برای کودکان قرص « ساشه سیدرال اورو فارمانوترا» است.

قرص برای کم خونی مردان

همانطور که تا بدینجا بدان اشاره کردیم بیماری کم خونی در اثر عوامل زیادی در بدن رخ می دهد. یکی از مهمترین عوامل بروز این بیماری، عدم پیروی از رژیم غذایی سالم است . بیماری همورئید (مخصوصا در مردان) یکی از عواملی دیگری است که می تواند منجر به بروز بیماری کم خونی شود. نوشیدن بیش از حد چای ( که معمولا در مردان این عادت دیده می شود) سبب بروز این بیماری نیز می شود. انواع قرص کم خونی برای درمان کم خونی وجود دارند که باید تحت نظر پزشک متخصص تجویر شوند. انواع قرص کم خونی برای رفع این بیماری در مردان بدین شرح هستند:

بهترین قرص کم خونی

همانطور که پیشتر  بدان اشاره کردیم انواع قرص کم خونی برای درمان این بیماری وجود دارد. اما قبل از مصرف باید بدانید که ابتدا نوع بیماری کم خونی باید تشخیص داده باشد. عوامل متعددی می توانند باعث بروز این بیماری شوند.علایم این بیماری که زنگ هشداری برای مراجعه به پزشک هستند، بدین شرحند:

 • خستگی مداوم
 • سرگیجه
 • سوزش دست و پا
 • حالت تهوع
 • ریزش مو
 • بی قراری
 • مشکلات تنفسی
 • عدم تمرکز
 • زرد شدن رنگ پوست
 • حساسیت به هوای سرد
 • وز وز گوشها
 • خشکی دهان
انواع قرص کم خونی برای رفع این مشکلات بدین شرحند:

شربت کم خونی

تا بدینجا در مورد قرص کم خونی صحبت کردیم. بهتر است بدانید این مکمل به صورت شربت نیز وجود دارد. مسئله بسیار مهم، نحوه استفاده درست از آنهاست. به طور مثال وقتی گفته می شود از این شربت یک قاشق چایخوری مصرف شود، با توجه به اینکه حجم و اندازه قاشق های چایخوری متفاوت است، بهتر است این گفته سنتی را کنار بگذارید و با سرنگ میزان مصرف را دقیق مشخص کنید و سپس مصرف کنید. تنها در این صورت است که می توانید اطمینان داشته باشید که شربت را به اندازه کافی مصرف کرده اید. « شربت فروگلوبین ب 12 ویتابیوتیکس» و «ویال خوراکی نیوهم چوافارم» دو شربت خوراکی برای درمان این بیماری هستند.

بهترین قرص آهن برای خانم ها

مطالعات نشان می دهند که خانم ها بیشتر از آقایان به بیماری کم خونی مبتلا می شوند. عادت ماهیانه در بانوان سبب می شود هر ماه خون زیادی از بدن خارج شود. به همین دلیل بسیاری از بانوان به بیماری کم خونی ناشی از فقر آهن دچار هستند. رژیم غذایی باید بسیار مناسب باشد تا این از دست روی خون را در بدن جبران کند. در کنار رژیم غذایی مناسب، انواع قرص آهن وجود دارند که به درمان فقر آهن در بدن کمک زیادی می کنند. بهترین قرص آهن برای بانوان بدین شرحند:


قرص آهن ایرانی خوب


انواع قرص کم خونی و قرص آهن با برندهای معتبر خارجی در داروخانه ها موجود هستند. اما بسیاری از افراد ترجیح می دهند قرص آهن ایرانی مصرف کنند. «کپسول زیفمین بهشاد دارو»  و «کپسول فرودین آرین سلامت سینا» دو برند ایرانی معتبر برای انواع قرص آهن هستند.


انواع قرص کم خونی را از داروخانه آنلاین بخواهید!


داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستری امن و اینترنتی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا تنها با یک کلیک مکمل داوریی و قرص کم خونی مورد نظر خود را سفارش دهید و طی 24 ساعت در تهران و 72 ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید

.

برند: اینترافارم | Intrapharm مدل: Intrapharm Fefol
کپسول ففول اینترافارمکپسول ففول مکملی مناسب برای تامین نیاز بدن به آهن و اسید فولیک است و به رفع کم خونی ناشی از کمبود آهن کمک می کند. این کپسول محصول شرکت اینترافارم انگلستان است. در این کپسول 150 میلی گرم فروس سولفات ( آهن) و 500 میکرو گرم فولیک اسید به کار رفته است و همین امر این کپسول را به محصو..
86,700 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Iron Bisglycinate
قرص آهن هلث ایدقرص آهن هلث اید مکملی مناسب برای رفع کم خونی ناشی از فقر آهن در بدن است و به سلامتی عمومی بدن کمک می کند. کم خونی یکی از بیماری هایی است که اخیرا در بسیاری از افراد مشاهده می شود. پزشکان دلیل این امر را پیروی از رژیم غذایی نامناسب می دانند. همچنین بانوان به دلیل عادت ماهیانه بیشتر ..
68,700 تومان
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Feroglobin B12 Syrup
شربت فروگلوبین ب 12 ویتابیوتیکس شربت فروگلوبین ب 12 ویتابیوتیکس منبعی مناسب از آهن و ویتامین های گروه ب، ویتامین ث، اسید فولیک، روی، منگنز و مس است. این مکمل، مکملی خون ساز است و به حفظ سلامت عمومی بدن کمک می کند. نقش آهن در حفظ سلامتی بدن اکسیژن اساسی ترین ماده مورد نیاز سلولهای بدن است. اکسی..
74,000 تومان
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Feroglobin B12
کپسول فروگلوبین B12 ویتابیوتکس را از داروخانه آنلاین بخواهید:داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحوی..
91,600 تومان
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World Easy Iron
کپسول ایزی آیرون نچرال ورلدکپسول آهن ایزی آیرون نچرال ورد مکملی منحصر به فرد برای درمان کم خونی و جذب آهن است.این کپسول حاوی آهن به صورت فروس بیس گلیسینات ( آهن)، فولیک اسید (B9)، ویتامین B12 و ویتامین C است به تامین آهن مورد نیاز بدن کمک می‌کند.نقش آهن در سلامت بدنآهن عنصر ضروری و مهم در ساختار پر..
93,200 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Vitamin B12
قرص ویتامین ب 12 هلث ایدقرص ویتامین ب 12 هلث اید محصولی منحصر به فرد در تامین ویتامین ب12 مورد نیاز بدن است و در تشکیل گلبول‌های قرمز خون و حفظ و بهبود عملکرد سیستم عصبی نقش بسزایی دارد. این مکمل از بروز بیماریهایی مانند کم خونی، آلزلیمر، بیماری های قلبی و سرطان سینه جلوگیری می کند.فواید ویتامین ب۱..
70,850 تومان
قرص بست فولات دارو افشان شایگان | 30 عدد | تأمین نیاز روزانه به فولات (جایگزین فولیک اسید)
-10 %
برند: دارو افشان شایگان | ShayganPharma مدل: Darou Afshan Shaygan Best Folate
قرص بست فولات دارو افشان شایگان قرص بست فولات دارو افشان شایگان حاوی 600 میکروگرم ماده کواترفولیک است. کواترفولیک معادل نسل چهارم فولات است در حالی که فولیک اسید نسل دوم فولات محسوب می‌شود. کواترفولیک شامل 5-متیل تترا هیدرو فولات با ملح گلوکوزامین است. برای رشد و نمو سلول‌ها فولات یک ماده ضروریست. ه..
50,040 تومان 55,600 تومان
برند: لیبرتی سوئیس | Liberty Swiss مدل: Liberty Swiss Acti Iron 30 tabs
قرص اکتی آیرون لیبرتی قرص اکتی آیرون لیبرتی یک مولتی ویتامین منحصر بفرد برای تأمین سطح آهن بدن است. این مکمل به ارتقا سلامت عمومی بدن کمک می کند.نقش ویتامینها در سلامتیبدن انسان برای تشکیل هموگلوبین و گلبولهای قرمز خون نیاز به آهن دارد. کمبود آهن موجب اختلال در اکسیژن رسانی به بافتها و عوارض جانبی ز..
117,720 تومان
برند: گلدن لایف | Golden Life مدل: Golden Life FerOral
قرص فرورال گلدن لایفقرص فرورال گلدن لایف به بهبود کمخونی، پیشگیری از فقرآهن و تامین نیاز بدن به آهن  به ویژه در دوران بارداری کمک می‌کند.این مکمل حاوی آهن و اسید فولیک است.نقش آهن بر سلامتیآهن ماده معدنی  حیاتی برای تشکیل پروتئین هموگلوبین خون است و در بسیاری از واکنش‌های بیوشیمیایی بدن شر..
35,500 تومان
کپسول سیدرال فورت فارمانوترا | 20 عدد | بهبود کم خونی و مناسب دوران قاعدگی کپسول سیدرال فورت فارمانوترا | 20 عدد | بهبود کم خونی و مناسب دوران قاعدگی
-24 %
برند: فارما نوترا | Pharmanutra مدل: Pharmanutra Sideral Forte
کپسول سیدرال فورت فارمانوتراکپسول سیدرال فورت فارما نوترا محصولی مناسب برای کمک به بهبود کم خونی ناشی از فقر آهن است. بیماری کم خونی فقر آهن می تواند علائم شدیدی را ایجاد کند که از مهمترین آنها می توان به خستگی شدید، پوست رنگ پریده، ضربان قلب نا منظم، التهاب در بدن و سبکی سر اشاره کرد. این کپسول برا..
199,000 تومان 261,600 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Eisen Plus
قرص آیزن پلاس یورو ویتالقرص آیزن پلاس یورو ویتال دارای ترکیبی مناسب از آهن، ویتامین C ، ویتامین B12، ویتامین B6 و اسید فولیک است. آهن در شکل گیری طبیعی گلبولهای قرمز و هموگلوبین، حمل و نقل طبیعی اکسیژن در بدن، کاهش خستگی و سوخت و ساز طبیعی بدن نقش دارد. ویتامین C باعث افزایش جذب آهن در بدن ..
143,900 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Ferrodin Capsule
کپسول فرودین آرین سلامت سیناکپسول فرودین آرین سلامت سینا محصولی مناسب برای تامین آهن مورد نیاز بدن و جلوگیری از بیماری کم خونی است. این کپسول حاوی مواد موثره ای نظیر آهن، اسید فولیک و ویتامین ب 12 است. یکی از مسائلی که سبب شده است استفاده از این کپسول مورد توجه قرار گیرد فرم آهنی است که در آن به کار..
83,700 تومان
برند: مولتی نرمال | MultiNormal مدل: MultiNormal Folic Acid Gold 1mg
قرص فولیک اسید گلد 1 مولتی نرمالقرص فولیک اسید گلد 1 مولتی نرمال مکملی منحصر به فرد برای پیشگیری از کمخونی و افزایش تولید هموگلوبین خون است.اسید فولیک چیست؟اسید فولیک از ویتامین‌های گروه ب با نام ب9 است.  وجود این ویتامین برای رشد سلول‌ها و متابولیسم (سوخت و ساز) بدن لازم است. واژه فولات (Folat..
27,000 تومان
برند: فارما دولوپمنت | Pharma Developpement مدل: Pharma Developpement Hemofer 30 caps
کپسول هموفر فارما دولوپمنت کپسول هموفر فارما دولوپمنت مکملی منحصر به فرد برای درمان و بهبود کم خونی ناشی از فقر آهن است. مطالعات نشان می دهند یکی از بیماریهای رایج در میان زنان و مردان کم خونی ناشی از فقر آهن است. البته شدت بروز این بیماری در زنان بیشتر است، زیرا آنها دچار عادت ماهیانه می شوند ..
232,000 تومان
کپسول آیروفیکس دایونیکس | 30 عددی | کاهش خستگی های مزمن کپسول آیروفیکس دایونیکس | 30 عددی | کاهش خستگی های مزمن
-10 %
برند: دایونیکس فارما | Dayonix Pharma مدل: Dayonix Pharma Irofix 30 Capsules
کپسول آیروفیکس دایونیکسکپسول آیروفیکس دایونیکس محصولی مناسب برای تامین آهن مورد نیاز بدن است. در نتیجه پس از مصرف این کپسول احساس خوبی خواهید داشت و مشکلاتی نظیر خستگی مزمن از بین خواهند رفت. این کپسول به ساخت گلبول های قرمز خون کمک می کند و اکسیژن مورد نیاز را به اندام های بدن می رساند. چرا بدن به ..
161,865 تومان 179,850 تومان
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Feroglobin Plus Syrup
شربت فروگلوبین پلاس ویتابیوتیکسشربت فروگلوبین پلاس ویتابیوتیکس مکملی منحصر به فرد با فرم پیشرفته آهن با بیشترین کارایی (فروس بیسگلیسینات) است. این محصول به ساخت سلول های خونی و پیشگیری از کم خونی کمک می کند و در تامین ریزمغذی‌های مورد نیاز بدن در دوران رشد موثر است. این شربت سطح انرژی بدن را افزایش..
66,400 تومان
برند: استار ویت | Star Vit مدل: Star Vit Ferrosen Juice
شربت فروزن جویس استار ویتشربت فروزن جویس استار ویت محصولی مناسب برای تامین آهن مورد نیاز بدن است. این شربت از بروز بیماری کم خونی ناشی از فقر آهن پیشگیری می کند و نقش موثری در ارتقا سلامتی دارد. کم خونی می تواند باعث بروز مشکلات زیادی از جمله خستگی مزمن گردد. این شربت جریان خون را در بدن بالا می برد..
119,900 تومان
برند: ویوا تون | Viva Tune مدل: Viva Tune Ferco Capsuls 30
قرص فرکو پلاس ویواتیونقرص فرکو پلاس ویواتیون محصولی مناسب برای شکل گیری صحیح هموگلوبین و گلبول های قرمز خون است. در این قرص 36 میلی گرم آهن به کار رفته است و همین امر سبب شده است این مکمل به محصولی اثربخش تبدیل شود. آهن یکی از مواد معدنی مورد نیاز بدن است که اگر میزان آن در بدن کاهش یابد سبب بروز مش..
44,500 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Eisen Jod 60tab
قرص آیزن ید یوروویتال« قرص آیزن ید یوروویتال» مکملی مناسب برای دوران بارداری است. این دوران یکی از دوران های حیاتی برای بانوان به شمار می رود و اگر مادر از کمبود مواد مغذی رنج ببرد، ممکن است کودک به بیماریهای جبران ناپذیری مبتلا شود. در این قرص از ویتامین های مهمی از جمله ویتامین ب 1، ویتامین ب 2، و..
174,500 تومان
مدل: Sideral Forte Classic Thincl
پکیج کپسول سیدرال فورت به همراه 2 نوار بهداشتی کلاسیک ضخیم بنفش و سبز رایگانپکیج کپسول سیدرال فورت به همراه 2 نوار بهداشتی کلاسیک ضخیم بنفش و سبز رایگان دارای کپسول سیدرال فورت فارمانوترا می باشد که دارای آهن و ویتامین سی است. کمبود آهن و کم خونی فقر آهن یکی از مشکلاتی است که اکثر خانم ها بدلیل قاعد..
261,600 تومان
برند: دایونیکس فارما | Dayonix Pharma مدل: Dayonix pharma Irofix syrup
شربت آهن آیروفیکس دایونیکس فارماشربت آهن آیروفیکس دایونیکس فارما مکملی غذایی برای پیشگیری از بیماری کمخونی ناشی از فقر آهن در کودکان است. این مکمل به بهبود بیماری کمخونی در کودکان کمک می کند و اثری منفی بر دستگاه گوارش ندارد. این شربت حاوی ویتامینهای گروه بی است و همین امر اثربخشی این مکمل را دو چن..
105,000 تومان
برند: گلوبیفر | Globifer مدل: Globifer Plus 100 tab
قرص گلوبیفر پلاس گلوبیفرقرص گلوبیفر پلاس گلوبیفر مکملی منحصر به فرد برای بهبود کمخونی ناشی از فقر آهن است.در بدن انسان حدود 4-3 گرم آهن وجود دارد. نیاز بدن به آهن در دوران شیرخوارگی، کودکی، هنگام رشد و بارداری افزایش می‌یابد و متخصصین تغذیه مصرف مکمل‌های آهن را در این دوران در کنار منابع غذایی اصلی ..
381,500 تومان
برند: آپوویتال | Apovital مدل: Apovital Folsaure 800
قرص اسید فولیک 800 آپوویتالقرص اسید فولیک 800 آپوویتال حاوی اسید فولیک است و از فقر آهن ناشی از کمبود اسید فولیک جلوگیری می کند و موجب افزایش تولید گلبولهای قرمز خونی می شود.مزایای اسید فولیک بر سلامتیاسید فولیک نوعی از ویتامین ب است ا که به رشد منظم سلولی و بازسازی آن کمک می کند. مصرف این ویتامین ب..
54,000 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eisensaft Eurhovital
شربت آیزن سافت یوروویتالشربت آیزن سافت یوروویتال مکمل غذایی مناسب برای کودکان و بزرگسالان است. این مکمل حاوی ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است و به پیشگیری از بیماری کم خونی ناشی از فقر آهن کمک می کند. از مواد به کار رفته در این شربت می توان به آهن، مس، ید و منگنز اشاره نمود. این مکمل دارای ..
55,600 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurhovital Magnesium Plus Eisen And B6
قرص منیزیم پلاس آیزن و ب6 یوروویتالقرص منیزیم پلاس آیزن و ب6 یوروویتال مکملی است که خستگی را از بدن زدوده و انرژی را جایگزین آن می کند. منیزیم در عملکرد عضلات نقش دارد و خستگی و گرفتگی آنها را از میان می برد. آهن و ویتامین ب6 موجود در این مکمل در فرآیند خونسازی نقش دارند. هرچه خونرسانی به مغز و عضلا..
130,800 تومان
برند: دارو افشان شایگان | ShayganPharma مدل: package Darou Afshan Shaygan Best Folate 30 tabs
پکیج قرص بست فولات شایگان به همراه یک عدد قرص بست فولات رایگان 30 عددیقرص بست فولات دارو افشان شایگان حاوی 600 میکروگرم ماده کواترفولیک است. کواترفولیک معادل نسل چهارم فولات است که شکل طبیعی فولیک اسید یا همان ویتامین ب 9 محسوب می شود. این قرص جذب بهتری در مورد اسید فولیک دارد. فولات در ساخت DNA سلو..
55,600 تومان
برند: پارس بهروزان جم فارما | pbj pharma مدل: PBJ Pharma Vitamin B12 Oral Solution
محلول خوراکی ویتامین ب 12 سیانوکوبالامین پی بی جی فارمامحلول خوراکی ویتامین ب 12 سیانوکوبالامین پی بی جی فارما محصولی مناسب برای کمک به ساخت گلبول قرمز و بهبود فعالیت سیستم عصبی است. ویتامین ب 12 یکی از ویتامین های گروه ب است که فواید بسیار مهمی بر بدن دارد. کمبود این ویتامین می تواند منجر به بروز ک..
32,700 تومان
برند: فلکسان | Fisher Flexan مدل: Fisher Flexan Iron Plus 60 Tabs
قرص آیرون پلاس فلکسانقرص آیرون پلاس فلکسان مکملی منحصر به فرد برای تامین آهن مورد نیاز بدن در تشکیل گلبول‌های قرمز و هموگلوبین است. در این قرص به علت وجود ویتامین c قابلیت جذب آهن بیشتر است.از این رو مصرف این قرص نقش مهمی در درمان کم‌خونی ناشی از  فقر آهن نقش دارد. همچنین، این قرص حاوی ویتامین..
68,000 تومان
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Vitaglobin Composition 30 Capsules
کپسول ویتاگلوبین ویتان کپسول ویتاگلوبین ویتان مکملی منحصر به فرد برای جلوگیری و پیشگیری از ابتلا به بیماری کم‌خونی است. این مکمل حاوی ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است و از ابتلا به بیماریهایی که در اثر کمبود ویتامینها رخ می‌دهند، جلوگیری به عمل می آورد نقش آهن در حفظ سلامتی آهن نقش مهمی..
78,480 تومان
برند: سوپرابیون | Suprabion مدل: Suprabion Ferro Complete 30 Caps
کپسول فرو کامپلیت سوپرابیون را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدم..
70,950 تومان
نمایش 1 تا 30 از 69 (3 صفحه)