Menu
Your Cart

قرص گلو درد و سرماخوردگی

توضیحات دسته‌بندی

درمان گلودرد


قرص گلودرد و سرماخوردگی یکی از داروهایی است که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند. بیماری گلودرد بیماری رایجی است که تمامی افراد حداقل یکبار در زندگی تجربه کرده اند. این بیماری انواع مختلفی دارد و همین امر درمان گلودرد را پیچیده می سازد. گلودرد ویروسی و گلوددرد باکتریایی تفاوت های زیادی باهم دارند و روش درمان آنها با یکدیگر متفاوت است.

انواع قرص گلودرد و سرماخوردگی که در این صفحه مشاهده می کنید از محصولات ویژه بازار هستند. این مکمل ها مجوزهای لازم را از سازمان بهداشت و غذا و دارو دریافت کرده اند و همین امر این محصولات را به مکملی ارزشمند تبدیل کرده است. در نتیجه، شما به راحتی می توانید این محصولات را سفارش دهید و از ویژگی های خاص آنها بهره مند شوید.

گلودرد ویروسی چیست؟

گلودرد ویروسی که عفونت گلو و یا فارنژیت نامیده می شود تورم درناک قسمتی از پشت گلو یا حنجره است. گلو درد می تواند سبب بروز درد در سه ناحیه قسمت پایانی زبان، نرم کام و لوزه ها شود. رایج ترین دلیل بروز گلو رد عفونت گلو از طریق ویروس است. با وجود این،  شاید برای شما جالب باشد که بدانید تقریبا 90 درصد از عفونت های گلو از طریق ویروس ایجاد می شوند.

بهترین روش برای درمان گلودرد ویروسی، در کنار استفاده از انواع قرص گلودرد و سرماخوردگی که برای این منظور طراحی شده اند، استراحت و استفاده از مایعات فراوان است. به این موضوع توجه داشته باشید اگر درمان گلودرد ویروسی به درستی صورت نگیرد خطر ابتلا به روماتیسم مفصلی وجود دارد.

گلودرد چرکی چیست؟

گلودرد چرکی به بروز عفونت گلو از طریق باکتری استرپتوکوک A گفته می شود. در این بیماری گلو دردناک و متورم می شود. علائم این بیماری در تمامی افراد یکسان نیست، اما از علائم رایج آن می توان به تب، بروز لکه های قرمز در گلو، سردر، تب و لرز، کم اشتهایی و مشکل در خوردن غذا اشاره کرد. درمان گلو درد چرکی شامل استفاده از انواع قرص گلودرد و سرماخوردگی و نوشیدن مایعات فراوان و گرم می شود.

دلایل ابتلا به گلودرد بدون علائم سرماخوردگی

همانطور که در این متن به آن اشاره کردیم گلودرد می تواند به دلیل وجود باکتری یا ویروس در بدن رخ دهد. در کنار این عوامل، موارد دیگری نیز هستند که سبب بروز گلودرد می شوند. این موارد به شرح زیرند:

 • واکنش های آلرژیک
 • خشکی هوا
 • آلودگی هوا
 • کشش ماهیچه های گلو در اثر زیاد صحبت کردن
 • رفلکس معده
 • وجود تومور در گلو

در همین جا به شما اعلام می کنیم اگر گلودرد شما ناشی از رفلکس معده است لطفا از قرص هایی استفاده کنید که رفلکس معده را کنترل می کند و اگر گلودرد شما ناشی از صحبت زیاد است، باید به گلود خود استراحت بدهید و برای مدتی صحبت نکنید.

درمان سریع التهاب گلو

آنژین یا التهاب گلو سبب بروز احساس تورم و خارش در گلو می شود. به همین دلیل افراد به دنبال راهکارهای سریع برای درمان گلو درد هستند. بهتر است بدانید روش خاصی برای درمان سریع گلودرد وجود ندارد و افراد باید این بیماری را به صورت ریشه ای درمان کنند. برای درمان گلو درد باید به پزشک مراجعه شود و در صورت نیاز از آنتی بیویتک آغاز گردد.

سازمان بهداشت جهانی هشدار می دهد هرگز از آنتی بیوتیک ها خودسرانه استفاده نکنید. در غیر اینصورت خطر آسیب های جدی به سلامتی وجود دارد. در کنار استفاده از آنتی بیوتیک ها می توانید استفاده از انواع قرص گلودرد و سرماخوردگی را مد نظر قرار دهید.

انواع نوشیدنی برای بهبود گلودرد

شما می توانید در کنار استفاده از انواع قرص گلودرد و سرماخوردگی استفاده از انواع دمنوش را مد نظر قرار دهید. این دمنوش ها به شرح زیرند:

 • دمنوش چای سبز
 • دمنوش چای بابونه
 • دمنوش چای شیرین بیان
 • دمنوش نعناع فلفلی
 • دمنوش چای سفید

درمان سرفه و گلو درد

سرفه یکی از علائم ویژه گلو درد است که شایع ترین آن ابتلا به بیماری سرماخوردگی است. انواع قرص گلودرد و سرماخوردگی که در داروخانه آنلاین به فروش می رسند، سرفه را نیز کنترل می نمایند. سرفه به دو دسته سرفه خشک و خلط دار تقسیم بندی می شود. سرفه خشک معمولا ناشی از ورود آلاینده ها به درون حنجره است. البته باید بدانید که سرفه خشک یکی از علائم بیماری کرونا است و درصورتی که فرد سرفه خشک می کند باید سریعا برای انجام تست پی سی آر اقدام نماید.

برای درمان سرفه خلط دار نیز می توانید از داروهای خلط آور (اکسپکتورانت)، داروهای بی حس کننده و مهار کننده ( دکسترومتورفان) و آنتی هیستامین ها استفاده کنید. به این نکته توجه داشته باشید که استفاده بیش از حد از این داروها خطر بروز عوارض جانبی را به همراه دارد. به همین دلیل توصیه می شود قبل از استفاده از انواع قرص گلودرد و سرماخوردگی با پزشک مشورت کنید.

درمان سرماخوردگی

سرماخوردگی یکی از بیماری هایی است ک تمامی افراد در طول عمرشان آن را تجربه می کنند. معمولا افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند بیشتر در خطر ابتلا به این بیماری وجود دارند. انواع قرص گلودرد و سرماخوردگی در بازار موجود هستند که می توانند برای درمان سرماخوردگی مناسب باشند. این داروها به درمان مشکلات زیر کمک می کنند:

 • کاهش تب
 • رفع گرفتگی بینی
 • رفع احتقان بینی
 • رفع عفونت
 • داروهای خلط آور

برای درمان این بیماری می توانید از انواع قرص گلودرد و سرماخوردگی مانند استامینوفن، ایبوپروفن، ادالت کلد، کلد استاپ یا کلداکس، ناپروکسن و داروهای تب بر و رفع گرفتگی بینی استفاده نمایید.

آیا می توان در دوران بارداری از انواع قرص گلودرد و سرماخوردگی استفاده کرد؟

بارداری دوران حساسی است که باید توجه ویژه ای بدان داشت. بسیاری از بانوان در دوران بارداری بیماری سرماخوردگی را تجربه می کنند. اما نکته مهم این است که در این دوران برای درمان گلو درد و بیماری سرماخوردگی نباید بدون مشورت با پزشک قرص سرماخوردگی مصرف شود.

زیرا قرص سرماخوردگی دارویی شیمیایی است و مصرف هرگونه داروی شیمیایی در این دوران بر جنین اثر می گذارد. لوراتادین یا دیفین هیدرامین داروهایی هستند که در دوران بارداری برای بانوان تجویز می شوند، همچنین اکسپکتورانت یا دکسترومتورفان نیز برای درمان گلو درد و سرفه (طبق نظر پزشک) مفید هستند

علائم بیماری آنفولانزا چیست؟

بیماری آنفولانزا که بسیاری از افراد با نام بیماری گریپ آن را می شناسند نوعی بیماری ویروسی واگیردار است که در اثر ورود ویروس به درون بدن شروع می شود. ویروس آنفولانزا می تواند بر حیوانات نیز اثر بگذارد و سبب بروز این بیماری در موجودات زنده شود. از علائم این بیماری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سرفه
 • تب و لرز
 • سوزش گلو
 • آبریزش بینی
 • درد عضلانی
 • سردرد
 • خستگی مزمن
 • تب
 • اسهال
 • استفراغ

استفاده از انواع قرص گلودرد و سرماخوردگی می تواند به درمان این بیماری کمک کند. اما توصیه من به شما این است که قبل از استفاده از این مکمل ها با پزشک مشورت نمایید.  

سینوزیت چرکی چیست؟

سینوزیتها حرفه هایی هستند که در استخوان جمجمه و صورت قرار دارند. اگر این حفره ها مسدود شوند سبب بروز عفونت می شوند و بیماری سینوزیت چرکی رخ می دهد. درد در پیشنانی، فک، دندانهای بالایی و گونه ها از علائم عفونت سینوزیت ها هستند. برای درمان اولیه سینوزیت چرکی می توان از قرص های استامینوفن و ایبوپروفن استفاده کرد. داروهای دیگری نظیر اسپری بینی می توانند به درمان این بیماری کمک کنند.

گلودرد ناشی از بیماری کرونا چقدر طول می کشد؟

یکی از علائم بیماری کرونا گلودرد همراه با سرفه های خشک است. با توجه به این موضوع که درمان مشخصی برای بیماری کرونا وجود ندارد، همواره این سوال پرسیده می شود چقدر طول می کشد تا گلودرد درمان نشود. بهتر است بدانید اگر راهکارهای موثر برای درمان بیماری کرونا صورت گیرد، گلودرد ظرف مدت 5 روز درمان می شود. به همین دلیل کسانی که به بیماری کرونا مبتلا می شوند باید سریعا راهکارهای موثر را برای درمان این بیماری آغاز کنند.

راهکارهای موثر برای درمان گلودرد

اگر می خواهید گلودرد سریعا بهبود پیدا کند، در کنار استفاده از انواع قرص گلودرد و سرماخوردگی، می توانید راهکارهای زیر را مد نظر قرار دهید:

 • یک قاشق چایخوری نمک را در یک لیوان آب بریزید و غرغره کنید.
 • مایعات گرم مانند ترکیب چای داغ و عسل و یا ترکیب آب داغ، عسل و آب لیمو طبیعی بنوشید.
 • سوپ داغ بنوشید.
 • از دستگاه بخور استفاده کنید ( بخور نعنا کمک زیادی به کاهش درد گلو می کند)
 • در این دوران زیاد صحبت نکنید.
 • پس از مشورت با پزشک می توانید قرص آسپرین مصرف کنید تا التهاب گلو کاهش پیدا کند.

از چه غذاهایی در دوران گلودرد استفاده نکنیم؟

درست است که استفاده از انواع قرص گلودرد و سرماخوردگی به درمان این بیماری کمک می کند، اما رژیم غذایی اهمیت بسیار زیادی دارد و در این دوران نباید از برخی از غذاها استفاده کرد. زیرا غذاهای سرخ شده آسیب های جدی به سلامتی وارد می کنند و حتی پروسه درمان بیماری را طولانی تر می کنند. همچنین، استفاده از نان، برنج و کربوهیدارت در این دوران باید محدود گردد.

کدام میوه ها برای درمان گلودرد مناسب هستند؟

به طور کلی باید بدانید اسموتی های تهیه شده از مواد کم قند و آنتی اکسیدان بالا (مانند انواع توت ها، کلم یا کرفس) به تسکین گلو و تقویت سیستم ایمنی کمک می کنند. میوه هایی مانند پرتقال یا نارنگی که سرشار از ویتامین ث هستند برای درمان این بیماری مفید هستند. اگر به ترکیبات انواع قرص گلودرد و سرماخوردگی نگاهی بیاندازید متوجه می شوید که در آنها از ویتامین ث استفاده شده است. شما می توانید با مشورت پزشک استفاده از انواع مکمل های حاوی ویتامین ث را آغاز کنید.

آیا زنجبیل برای گلودرد مفید است؟

مطالعات نشان می‌دهند که زنجبیل دارای خواص ضد التهابی است و می تواند به مدیریت یا کاهش خطر ابتلا به بسیاری از بیماری‌ها از جمله گلودرد کمک کند. همچنین، کارشناسان بر این عقیده هستند زنجبیل دارای خواص ضد میکروبی است که برای مبارزه با عفونت ها (باکتریایی یا ویروسی)، از جمله مواردی که باعث گلودرد می شوند، مفید است. انواع قرص گلودرد و سرماخوردگی گیاهی وجود دارند که در آنها از زنجبیل استفاده شده است.

آیا لیمو به درمان گلودرد کمک می کند؟

لیمو برای درمان گلودرد عالی است، زیرا می تواند به تجزیه مخاط و تسکین درد کمک کند. علاوه بر این، لیمو سرشار از ویتامین ث است که سبب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود و قدرت بدن را در مقابله با عفونت بالا می برد. به همین دلیل توصیه می شود تمامی افراد در کنار استفاده ز انواع قرص گلودرد و سرماخوردگی استفاده از آب لیمو تازه را مد نظر قرار دهند.

خرید انواع قرص گلودرد و سرماخورگی

اگر می خواهید برای خرید انواع قرص گلودرد و سرماخوردگی اقدام کنید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه نمایید. تمامی محصولات این سایت دارای مجوزهای بهداشتی هستند. همچنین، کارشناسان داروخانه آنلاین مشاوره های رایگان خرید انواع قرص گلودرد و سرماخوردگی را در اختیار شما قرار می دهند و شما می توانید با توجه به بودجه ای که دارید می توانید بهترین مکمل را سفار دهید.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

مدل: Varian Pharmed Vario Cold
ساشه واریوکلد واریان فارمدساشه واریوکلد واریان فارمد محصولی مناسب برای کمک به بهبود سرماخوردگی و آنفولانزا است. این ساشه ترکیبی از استامینوفن، فنیل افرین و کلرفنیرامین است و همین امر ساشه واریو کلد را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. این ساشه ضد احتقان و ضد درد است و مانند یک آنتی هیستامین قوی عمل ..
27,300 تومان
برند: بیونوریکا | Bionorica مدل: Bionorica Imupret Tablet
قرص ایموپرت بیونوریکاقرص ایموپرت بیونوریکا مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. این مکمل از ابتلا به بیماریهای مختلف از جمله سرماخوردگی جلوگیری به عمل می آورد.بیماری سرماخوردگی چه اثری بر سلامتی می گذارد؟سرماخوردگی و بیماری های واگیردار جزو بیماری های شایع در تمام فصول سال به ویژه فصل ..
190,000 تومان
شربت برونکلدین سبز دارو | 120 میلی | ضد سرفه
-20 %
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabz Daru Broncoldin Syrup
شربت برونکلدین سبز داروتاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2022/08 استشربت برونکلدین سبز دارو محصولی ضد سرفه و خلط آور گیاهی است. این شربت پایه گیاهی دارد و در ساخت آن از عصاره استاندارد شده آویشن استفاده شده است. مواد موثره موجود در آویشن ( ترکیبات تیمول و کارواکرول) خاصیت آنتی باکتریال دارند و بر رشد ..
19,200 تومان 24,000 تومان
برند: ایران داروک | Iran Darouk مدل: Iran Darouk Thymex Syrup
شربت تیمکس ایران داروک شربت تیمکس ایران داروک مکملی گیاهی است که به درمان التهابات تنفسی کمک می کند. یکی از اثرات ویژه این شربت بهبود سرفه است. سرفه یکی از علائم مزمنی است که می تواند زندگی فردی و اجتماعی افراد را تحت تاثیر قرار دهد و سبب بروز مشکلات فراوانی برای بیمار شود. از ویژگی های دیگر شر..
38,000 تومان
برند: مولتی نرمال | MultiNormal مدل: Immune Pro Gold Multinormal
قرص ایمیون پرو گلد مولتی نرمال :قرص ایمیون پرو گلد مولتی نرمال حاوی ویتامین C ، ال لیزین، سلنیوم، فولیک اسید، تیامین، ریبوفلاوین یا ب2، ویتامین دی و ویتامینA  و زینک می باشد. ویتامین دی تقویت کننده سسیستم ایمنی می باشد و حتی جلوگیری کننده از بروز بیماری های خود ایمنی است. ال لیزین یه آمینو ا..
98,000 تومان
قرص فول کر دارو افشان شایگان | 90 عدد | تقویت کننده سیستم ایمنی
-20 %
برند: دارو افشان شایگان | ShayganPharma مدل: Darou Afshan Shaygan Full Care 90 tabs
قرص فول کر دارو افشان شایگانقرص فول کر دارو افشان شایگان محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. در این قرص از مواد موثره ای نظیر زینک، ویتامین ث و ویتامین د3 استفاده شده است و همین امر این قرص را به مکملی اثر بخش تبدیل کرده است. این قرص یک آنتی اکسیدان قوی است و با از بین بردن رادیکال های آزاد..
133,400 تومان 166,800 تومان
برند: زیگما فارم | Sigma Pharm مدل: Sigma Coldamaris Flu
اسپری کلداماریس فلو زیگما فارماسپری کلداماریس فلو زیگما فارم اسپری کلداماریس فلو زیگما فارم محصولی مناسب برای جلوگیری از عفونت های ویروسی مجاری تنفسی است. این اسپری حاوی کاراژلوز است. کاراژلوز یک ترکیب دریایی مشتق از جلبک قرمز است که می تواند با ویروس های سرماخوردگی مقابله کند. اسپری کلداماریس از بی..
198,500 تومان
قرص اسپکتروم نوتراکس | 30 عددی | تقویت سیستم ایمنی
-20 %
برند: نوتراکس | Nutrax مدل: Nutrax Spectrum 30Tabs
قرص اسپکتروم نوتراکسمکمل مولتی ویتامین و مولتی مینرال نوتراکس اسپکتروم حاوی طیف گسترده ای از ویتامین ها و مواد معدنی متعادل شده مناسب برای سلامت بدن انسان می باشد که به صورت طبیعی نیز در مواد غذایی یافت می شود. مصرف مقدار متوازنی از این فرآورده در کنار مواد غذایی، در تامین نیاز های روزانه و ارائه مو..
91,520 تومان 114,400 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Gol Daru Allergol 20ml Nazal Spray
اسپری بینی آلرگل گل دارو اسپری بینی آلرگل گل دارو محصولی مناسب برای از بین بردن حساسیت فصلی است. آبریزش بینی یکی از علائم ویژه حساسیت های فصلی به شمار می رود. این اسپری آبریزش بینی را از بین می برد و به بهبود سردرد سینوسی کمک می نماید. یکی از دلایلی که سبب شده است استفاده از این اسپری مورد توجه..
42,000 تومان
کپسول آسماکر دارو افشان شایگان | 60 عدد | تقویت سیستم ایمنی و ارتقا عملکرد ریه
-20 %
برند: دارو افشان شایگان | ShayganPharma مدل: Darou Afshan Shaygan Asmacare 60 Caps
کپسول آسماکر دارو افشان شایگانکپسول آسماکر دارو افشان شایگان محصولی مناسب برای تقویت و حفظ سلامت دستگاه تنفسی است. در این کپسول از مواد موثره ای نظیر کولین بی تارتارات، کوئرستین، زینک گلوکونات و ویتامین د3 استفاده شده است و همین امر این کپسول را به مکملی اثر بخش تبدیل کرده است. کپسول آسماکر التهابات..
146,400 تومان 183,100 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Licophar 30tab
قرص مکیدنی گیاهی لیکوفار گل دارو قرص مکیدنی گیاهی لیکوفار گل دارو برای بهبود التهاب مخاط دهان و گلو مفید است. این مکمل عصاره خشک ریشه شیرین بیان، اسانس اکالیپتوس و تنتور کاپسیکوم است.درمان خلط گلودر بیماری‌هایی همچون سرماخوردگی و آنفولانزا میزان ترشحات مخاط گلو افزایش می‌یابد و با توجه به انسداد مجا..
37,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Broncho 120ml
شربت برونکو باریج اسانسشربت برونکو باریج به دلیل داشتن ترکیباتی همچون عصاره آویشن شیرازی و گل ختمی سبب رفع عفونت های مجاری تنفسی، رفع خشکی گلو، سرفه های عفونی و بهبود سیستم ایمنی می شود. این دو گیاه با خواص ضد باکتریایی، ضد قارچی و آنتی اکسیدان قوی می تواند تاثیر بسزایی در رفع علائم عفونی در گلو، بی..
35,000 تومان
برند: ساپلاس مدز | Supplus Meds مدل: Supplus Meds Propolis Plus 120ml syrup
شربت پروپولیس پلاس ساپلاس مدزشربت پروپولیس پلاس ساپلاس مدز محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن، بهبود التهابات دستگاه تنفسی و بهبود سرماخوردگی است. در این شربت از پروپولیس استفاده شده است و همین امر این مکمل را به محصولی اثربخش تبدیل کرده است. پروپولیس ماده ای است که زنبور عسل برای محافظت از کند..
53,400 تومان
برند: آوه سینا | Avicenna مدل: Avicenna Avi Vit C
قرص جویدنی آوی ویت سی آوه سیناقرص جویدنی آوی ویت سی آوه سینا محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. این قرص حاوی ویتامین ث است و ویتامین ث یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است که رادیکال های آزاد بدن را از بین می برد و خطر ابتلا به بیماریهای مزمن را کاهش می دهد. این قرص برای درمان بیماریهای عفونی مان..
24,500 تومان
شربت عناب رد کولد دایا | 120 میلی | کاهش علائم سرماخوردگی
-20 %
برند: دایا دارو | Daya Darou مدل: Daya Daru Red Cold Daya
شربت عناب رد کولد دایاشربت عناب رد کولد دایا محصولی مناسب برای کاهش علائم سرماخوردگی است. این محصول پایه گیاهی دارد و در آن از عصاره عناب و عصاره شیرین بیان استفاده شده است. شربت رد کولد دایا اثرات ضد ویروسی قوی دارد و بیماریهای را به خوبی کنترل می نماید. همچنین، این شربت سرفه را بهبود می بخشد و تب ..
21,600 تومان 27,000 تومان
قرص وینترویتس هلث اید | 30 عدد | تقویت سیستم ایمنی و جلوگیری از سرماخوردگی قرص وینترویتس هلث اید | 30 عدد | تقویت سیستم ایمنی و جلوگیری از سرماخوردگی
-10 %
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Wintervits 30 Tabs
قرص وینترویتس هلث ایدقرص وینترویتس هلث اید مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن است و از بروز بیماری سرماخوردگی جلوگیری می‌کند.این مکمل حاوی ویتامین سی، عصاره‌های گیاهی و نوعی قارچ است.لزوم تقویت سیستم ایمنی بدنسیستم ایمنی بدن محکم‌ترین و مهم‌ترین سد دفاعی بدن در برابر عوامل بیماری‌زا است. ..
103,400 تومان 114,900 تومان
برند: پارس گیتا دارو | Pars Gita Darou مدل: Pars Gita Darou Pelargin Kids 120mil
شربت پلارژین کیدز پارس گیتا داروشربت پلارژین کیدز پارس گیتا دارو مکملی منحصر به فرد برای درمان عفونتهای تنفسی به ویژه برونشیت و بیماری سرماخوردگی است. مصرف این مکمل برای کودکان بی خطر است و روند بهبود بیماری را تسریع می بخشد.علائم بیماری برونشیت در کودکانبیماری برونشیت یکی از بیماریهای تنفسی است که ..
59,000 تومان
برند: ویتاپرا | Vitapra مدل: Vitapra Vitamin C 1000 mg Effervescent Tablet 20 Tabs
قرص جوشان ویتامین ث ۱۰۰۰ ویتاپرا با طعم توت فرنگیتاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2022/11  استقرص جوشان ویتامین ث ۱۰۰۰ ویتاپرا با طعم توت فرنگی محصولی مناسب برای پیشگیری از ابتلا به بیماری سرماخوردگی است. این قرص به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می نماید و نقش موثری در جذب آهن دارد. همانطور که می دا..
46,500 تومان 49,000 تومان
برند: بهشاد دارو | Behshad Darou مدل: Behshad Darou Peliom Syrup
شربت پلیوم بهشاد داروشربت پلیوم بهشاد دارو محصولی ارزشمند برای بهبود علائم عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی و سرماخوردگی است. در این شربت از عصاره ریشه پلارگونیوم سیدونیدز استفاده شده است و همین امر این شربت را به مکملی ارزشمند تبدیل کرده است. شربت پلیوم برای بهبود گلو درد و سرفه بسیار مناسب است و در ک..
47,600 تومان
برند: رازک | Razak مدل: Pruspitan Razak
شربت پروسپیتان رازک :این شربت از عصاره برگ پیچک انگلیسی تهیه شده است، که دارای خاصیت ضد سرفه و خلط آور است، همچنین ضد اسپاسم و گشاد کننده مجاری تنفسی است که این خواص مربوط به ساپونین موجود در پیچک است. افرادی که از سرفه و  تنگی مجاری تنفسی  رنج می برند با این شربت می توانند علائم خو..
14,700 تومان
برند: بهسازان | Behsazan مدل: Behsazan Avishan and Khatmi 120ml
شربت آویشن ختمی بهسازانشربت آویشن ختمی بهسازان محصولی مناسب برای رفع مشکلات تنفسی است. آویشن یکی از مواد موثره این شربت به شمار می رود که دارای اثرات ضد ویروسی از جمله ویروس آنفولانزاست. این شربت خلط آور است و از تجمع عفونت در بدن پیشگیری می کند. مصرف این شربت به بهبود سرفه کمک می کند و سوزش گلو را ..
30,600 تومان
محلول بخور اکالیپتوس گل دارو | 60 میلی | برطرف کرد علائم سرماخوردگی محلول بخور اکالیپتوس گل دارو | 60 میلی | برطرف کرد علائم سرماخوردگی
-20 %
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Eucalyptus Inhaler Solution
محلول بخور اکالیپتوس گل دارومحلول بخور اکالیپتوس گل دارو محصولی مناسب برای بطرف کردن علائم سرماخوردگی است. در این محلول از عصاره اکالیپتوس استفاده شده است و همین امر این محلول را به مکملی ارزشمند تبدیل کرده است. محلول گل دارو احتقان بینی را برطرف می کند و سرفه را از بین می برد. توصیه می شود در زمان ..
29,600 تومان 37,000 تومان
شربت زوفا عسلی رازک | 120میل | موثر در سرفه کهنه و تنگی نفس
-20 %
برند: رازک | Razak مدل: Razak Honey Zoufa 120ml
شربت زوفا عسلی رازکزوفا عسلی رازک شربتی است ضد سرفه که به بهبود تنگی نفس ناشی از حساسیت وآلرژی کمک می کند. همچنین سرفه های کهنه که باعث خس خس ودرد سینه می شود نیز بهبود می بخشد. شربت عسلی رازک دارای ترکیبات عسل، گیاه زوفا، ختمی، آویشن، گل بنفشه معطر، پروسیاوشان، گل پنیرک، عناب و انجیر است.چه زمانی گ..
20,000 تومان 25,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Laxaplus 120ml
شربت لاکساپلاس باریج اسانسشربت لاکساپلاس باریج اسانس محصولی مناسب برای درمان یبوست در کودکان و بزرگسالان است. در این شربت از عناب، گل گاو زبان، گل سرخ و بهدانه استفاده شده است. همین امر نقش موثری در بهبود یبوست دارد. این شربت به درمان اختلالات گوارشی کمک می کند و سلامت عمومی بدن را ارتقا می بخشد. چر..
39,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: GolDarou Phytogrip Syrup 120ml Syrup
شربت فیتو گریپ گل داروشربت فیتو گریپ گل دارو محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. این شربت پایه گیاهی دارد و همین امر آن را به مکملی ارزشمند تبدیل کرده است. عصاره های گیاهی که در شربت گل دارو به کار رفته اند به بهبود بیماری سرماخودرگی کمک می کنند. همچنین، این شربت بدن را قوی می سازد و خطر اب..
33,000 تومان
برند: پلانتا | Planta مدل: Planta Echinafort Syrup 120 ml
شربت اکینافورت پلانتاشربت اکینافورت پلانتا مکملی منحصر به فرد برای تسکین گلودرد، سرفه و تقویت سیستم ایمنی بدن است. این مکمل فرآورده‌ای کاملا ارگانیک است و برای تولید آن از عصاره‌ گیاه اکیناسه، گیلاس وحشی، نعناء فلفلی، اکالیپتوس، بره موم، مولین و عسل استفاده شده است. خواص شگفت آور و شفابخش هرکدام از ..
50,000 تومان
شربت توسیان گل دارو | 120 میل | درمان سرفه و التهاب مجاری تنفسی
-20 %
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Tussian Goldaru
شربت توسیان گل دارو :شربت توسیان گل دارو بدلیل تشکیل شدن از عصاره آویشن خاصیت ضدسرفه و خلط آور دارد. همچنین بدلیل وجود تیمول و کارواکرول اثر ضد اسپاسمی بر ریه داشته و از گرفتگی راه های هوایی جلوگیری می کند. این محصول را می توان در درمان التهاب مجاری تنفسی مثل بیماری های سرماخوردگی یا کرونا، سیاه ..
34,400 تومان 43,000 تومان
برند: قائم دارو | Ghaem Darou مدل: Ghaem Darou Rutarin 10sachet
ساشه روتارین قائم داروساشه روتارین قائم دارو مکملی منحصر به فرد برای رفع التهاب ریه و سینه است. مصرف این ساشه نقش موثری در درمان عفونت گلو و ریه دارد و همین امر سبب می شود تا اختلالات تنفسی و سرفه مزمن رفع شود. کارشناسان سلامتی بر این عقیده هستند که اگر عفونت موجود در گلو رفع نشود، این عفونت می توان..
32,000 تومان
قرص پلیوم بهشاد دارو | 30 عددی | بهبود آبریزش بینی قرص پلیوم بهشاد دارو | 30 عددی | بهبود آبریزش بینی
-40 %
برند: بهشاد دارو | Behshad Darou مدل: Behshad Darou Peliom Tablet
قرص پلیوم بهشاد دارو تاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2022/10  استقرص پلیوم بهشاد دارو محصولی مناسب برای بهبود علائم سرفه و سرماخوردگی است. هر قرص حاوی 20 میلی گرم پلارگونیوم است و همین امر این قرص را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. قرص پلیوم به بهبود علائم گلو درد، آبریزش بینی و مسدود شد..
7,980 تومان 13,300 تومان
نمایش 1 تا 30 از 122 (5 صفحه)