Menu
Your Cart

قرص گلو درد و سرماخوردگی

درمان گلودرد

درمان گلو درد

بیماری گلو درد بیماری بسیار رایجی است که تمامی افراد ( حداقل یکبار در زندگی) آن را تجربه کرده اند. این بیماری انواع مختلفی دارد و همین امر درمان گلو درد را پیچیده می سازد. ممکن است یک روش و یا یک دارو برای درمان یک نوع گلو درد (به طور مثال گلو درد ویروسی) موثر باشد اما همان روش و یا همان دارو برای درمان گلو درد ناشی از صحبت زیاد فایده ای نداشته باشد. بنابراین قبل از استفاده از هر نوع دارو و یا تکنیکی نزد پزشک بروید و نوع بیماری را مشخص کنید. سپس دارو و تکنیک موثر برای درمان را به کار ببرید.

گلو درد ویروسی

گلو درد، که عفونت گلو و یا فارنژیت نیز نامیده می شود، تورم دردناک قسمت پشتی گلو  ( حنجره) است. گلو درد می تواند سبب بروز درد در سه ناحیه شود:
- قسمت پایانی زبان
- نرم کام ( سقف دهان)
-  لوزه ها (بافت گوشتی که وظیفه آنها حفاظت از ایمنی گلو است)
رایج ترین دلیل بروز گلو درد عفونت گلو از طریق ویروس و باکتری است. با این وجود، تقریبا 90 درصد از عفونتهای گلو از طریق ویروس ایجاد می شوند. به همین دلیل هنگامی که گلو عفونت می کند به آن گلو درد ویروسی نیز می گویند. بهترین روش برای درمان گلو درد ویروسی استراحت، استفاده از مایعات فراوان و گرم و خوردن سوپ است. به این موضوع توجه داشته باشید اگر درمان گلو درد به درستی صورت نگیرد خطر ابتلا به رماتیسم مفصلی وجود دارد. بنابراین درمان این بیماری را جدی بگیرید.

گلو درد چرکی

گلو درد چرکی به بروز عفونت در گلو از طریق باکتری (استرپتوکوک A) گفته می شود. در این بیماری گلو دردناک و متورم می شود. علایم این بیماری در تمامی افراد یکسان نیست، اما از علایم رایج آن می توان به تب، بروز لکه های قرمز در گلو، سردرد، لرز در بدن، کم اشتهایی و مشکل در خوردن و بلعیدن غذا اشاره کرد. علایم گلو درد چرکی معمولا 5 روز بعد از ورود این باکتری به بدن بروز پیدا می کنند. برای درمان گلو درد چرکی همانند گلو درد ویروسی بهتر است مایعات فراوان و گرم بنوشید.

درمان سریع گلو درد شدید

برای درمان گلو درد بهتر است راهکارهای زیر را امتحان کنید:
-  آب گرم را یا یک قاشق چایخوری و یا نصف قاشق چایخوری نمک مخلوط کنید و غرغره کنید.
-  سعی کنید مایعات گرم بنوشید. چای داغ با عسل، آب داغ با ترکیب عسل و آب لیمو طبیعی و سوپ داغ به درمان گلو درد کمک می کند.
- از دستگاه بخور استفاده کنید. بخور نعنا کمک زیادی به کاهش درد گلو و تورم آن می کند.
- در این دوران بهتر است زیاد صحبت نکنید تا به گلو خود استراحت دهید و وضعیت آن را بدتر نکنید.
اگر می خواهید از داروهای شیمیایی برای درمان گلو درد عفونی استفاده کنید، داروهایی نظیر:« شربت برون کلد هلث اید» ، «اسپری کلداماریس پرو زیگما فارم»، « اسپری کلداماریس فلو زیگما فارم»، «کپسول اورتو اکینید ای اس آی»، «قرص ایموپرت بیونوریکا» و «قرص ایموپرت بیونوریکا» بسیار موثر هستند. قرص ناپروکس نیز داروی بسیار موثر دیگری برای درمان گلو درد است. همچنین قرص آسپرین گلو درد و التهاب ناشی از آن را کاهش می دهد. اما نکته مهم این هست هرگز بدون تجویز پزشک نباید مصرف آنها را آغاز کنید.

درمان سریع التهاب گلو

آنژین یا التهاب گلو سبب بروز احساس تورم و خارش در گلو می شود. برای درمان گلو درد و التهاب گلو بهتر است از راهکارهای خانگی کمک بگیرید. آب لیمو تازه در برطرف کردن التهاب گلو معجزه می کند. گلو خود را با آب لیمو تازه شستشو دهید. همچنین می توانید دم کرده آویشن بنوشید. اگر می خواهید از داروهای شیمیایی استفاده کنید، « قرص مکیدنی گیاهی لیکوفار گل دار» داروی بسیار مناسبی برای درمان التهاب گلو است. همچنین گاهی نیاز است از آنتی بیوتیک ها استفاده کنید تا از بروز عفونت جلوگیری به عمل آورید. با این وجود، سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که هرگز سرخود استفاده از آنتی بیوتیک را آغاز نکنید. به همین دلیل اگر احساس می کنید التهاب گلو در حال بدتر شدن است و این راهکارها پاسخگو نیستند بهتر است به پزشک مراجعه کنید و زیر نظر پزشک درمان گلو درد را آغاز کنید.

درمان گلو درد بدون علایم سرماخوردگی

گلو درد می تواند به دلیل وجود باکتری و یا ویروس در بدن رخ دهد. اما گاهی عوامل دیگری نیز سبب بروز گلو درد می شوند. این عوامل بدین شرح هستند:
- حساسیت
 - خشکی هوا
 - آلودگی هوا
 - کشش ماهیچه ها ( در اثر صحبت زیاد)
 - رفلکس معده
 - تومور
در اینصورت شما می توانید با استفاده از چند روش گیاهی و یا شیمیایی برای درمان گلو درد استفاده کنید. در این مواقع بهتر است از نوشیدنی های گرم مانند انواع چای (چای سبز، چای بابونه، چای شیرین بیان، چای نعنا فلفلی و چای سفید) استفاده کنید. در صورتی که گلو درد شما ناشی از صحبت زیاد است چند روز به گلو خود استراحت دهید و دیگر صحبت نکنید. از بخور سرد استفاده کنید تا آلودگی های محیط را از بین ببرید. غذاهایی که هضم آنها برای معده دشوار است را نخورید. در صورت رفلکس معده سریعا از قرص های آرام کننده معده مانند رانیتیدین استفاده کنید. اگر درد گلو شما را اذیت می کرد استامینوفن و پروفن بخورید. همچین قرص آسپرین نیز به درمان التهاب به وجود آمده کمک می کند و سبب آرام شدن درد می شود.

درمان سرفه و گلو درد

سرفه می تواند یکی از علایم وجود گلو درد باشد که شایع ترین آن ابتلا به بیماری سرماخوردگی است. همچنین در اثر ورود انواع آلاینده به حنجره و بروز حساسیت نیز سرفه رخ می دهد. سرفه به دو دسته تقسیم می شود:
- سرفه خشک
- سرفه خلط دار
برای درمان سرفه ناشی از گلو درد می توانید از داروهای خلط آور (اکسپکتورانت)، داروهای بی حس کننده و مهار کننده (دکسترومتورفان) و آنتی هیستامین ها استفاده کنید. با توجه به اینکه این داروها عوارض جانبی نیز به همراه دارند بهتر است قبل از استفاده از آنها با یک پزشک متخصص مشورت کنید. برای درمان گلو درد و سرفه همچنین می توانید از داروهای گیاهی مانند معجون عسل و آب لیمو، بخور آب گرم و دم نوش گل ختمی استفاده کنید.

درمان سرماخوردگی

سرماخوردگی بیماری است که توسط یکی از هزاران ویروسی که مسبب این بیماری هستند، رخ می دهد. تمامی افراد در طول عمرشان این بیماری را تجربه می کنند. البته بروز این بیماری در افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند بیشتر است. داروهای مختلفی برای درمان سرماخوردگی وجود دارد.
- داروهای مرکب سرماخوردگی مانند ادالت کلد و کلد استاپ که حاوی آنتی هیستامین و داروی ضد سرفه و ضد درد هستند.
- داروهای تب بر
- داروهای رفع گرفتگی بینی
- اسپری بینی مانند فنیل افرین
- داروهای ضد احتقاق خوراکی مانند شربتها و رقرصهای فنیل افرین و سودوادرین
- آنتی بیوتیک ها
- داروهای خلط آور (اکسپکتورانت)

علایم آنفولانزا

بیماری آنفولانزا ( که با نام گریپ نیز شناخته شده است) نوعی بیماری ویروسی و واگیردار است که در اثر ویروس آران رخ می دهد. این ویروس می تواند بر حیوانات (پستاندارن) نیز اثر بگذارد و سبب بروز این بیماری در آنها  شود. به طور کلی سه نوع ویروس آنفولانزا به نام های Aو B و C موجود هستند. علایم ابتلا به این بیماری سرفه، تب و لرز، سوزش گلو، آب ریزش بینی، درد عضلانی، سردرد، خستگی شدید، تب، اسهال و استفراغ هستند. اسهال و استفراغ معمولا در کودکان رخ می دهند. برای درمان گلو درد و بیماری آنفولانزا می توانید از داروهای مختلفی استفاده کنید. اما این داروها باید توسط پزشک متخصص تجویز شوند و سپس مورد استفاده قرار گیرند.

درمان سرماخوردگی در بزرگسالان

سرماخوردگی یکی از شایع ترین بیماری هایی است که معمولا در فصول پاییز و زمستان رخ می دهد. اما این حرف بدین معنا نیست که این بیماری در فصول دیگر سال رخ نمی دهد. علایم بروز بیماری سرماخوردگی معمولا تب، آبریزش بینی، خستگی مفرط و در برخی موارد گلو درد است. برای درمان گلو درد و بیماری سرماخوردگی داروهای متعددی پیشنهاد می شوند، این داروها معمولا داروهای استامینوفن و ایبوپروفن ( برای کاهش درد)، ادالت کلد، کلد استاپ یا کلداکس، ناپروکسن، داروهای تب بر و داروهای رفع گرفتگی بینی هستند.

قرص سرماخوردگی

قرص سرماخوردگی قرصی است که برای بهبود علایم این بیماری از جمله تب، آبریزش بینی و درد عضلانی و درمان گلو درد مورد استفاده قرار میگیرد. این قرص از ترکیب چند فاکتور مانند فنیل افرین، کلرافنیرامین یا آنتی هیستامین و استامینوفن ساخته شده است. نیل افرین با انقباض عروق سبب کاهش علایمی مانند آبریزش بینی می شود. استامینوفن نیز یک مسکن است که درد را از بین می برد و  تب بر است.

خوردن قرص سرماخوردگی در دوران شیردهی

بارداری دوران حساسی است که باید توجه ویژه ای بدان داشت. بسیاری از بانوان در دوران بارداری بیماری سرماخوردگی را تجربه می کنند. اما نکته مهم این است که در این دوران برای درمان گلو درد و بیماری سرماخوردگی نباید بدون مشورت با پزشک قرص سرماخوردگی مصرف شود. زیرا قرص سرماخوردگی دارویی شیمیایی است و مصرف هرگونه داروی شیمیایی در این دوران بر جنین اثر می گذارد. لوراتادین یا دیفین هیدرامین داروهایی هستند که در دوران بارداری برای بانوان تجویز می شوند، همچنین اکسپکتورانت یا دکسترومتورفان نیز برای درمان گلو درد و سرفه (طبق نظر پزشک) مفید هستند.

درمان سینوزیت چرکی

سینوزیتها حفره هایی هستند که در استخوان جمجمه و صورت قرار دارند. اگر این حفره ها مسدود شوند سبب بروز عفونت می شوند و بیماری سینوزیت چرکی رخ می دهد. درد در پیشانی، فک، دندانهای بالایی و گونه ها از علایم عفونت این حفره ها هستند.  برای درمان اولیه می توانید از قرصهای استامینوفن و ایبوپروفن استفاده کنید و بینی را با سرم شستشو دهید. داروهای ضد احتقان مانند فنیل افرین و نفازولین نیز مفید هستند.  داروهای دیگر برای درمان بیماری سینوزیت چرکی بدین صورت هستند:
- قرص سینوپرت اکسترکت بیونوریکا (این دارو یک دارو گیاهی است)
- اسپری بینی آلرگل ( این دارو یک دارو گیاهی است)
-  لوسینوز ( فلوتیکازون)
- اسپری نمک
- اکسی متازولین
داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن و اینترنتی این امکان را برای همه خریداران فراهم ساخته است تا از مشاوره های رایگان این مرکز بهره ببرند و انواع محصولات دارویی را برای سرماخوردگی و درمان گلو درد سفارش دهند.


برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Wintervits 30 Tabs
قرص وینترویتس هلث ایدقرص وینترویتس هلث اید مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن است و از بروز بیماری سرماخوردگی جلوگیری می‌کند.این مکمل حاوی ویتامین سی، عصاره‌های گیاهی و نوعی قارچ است.لزوم تقویت سیستم ایمنی بدنسیستم ایمنی بدن محکم‌ترین و مهم‌ترین سد دفاعی بدن در برابر عوامل بیماری‌زا است. ..
53,000 تومان
قرص ایموپرت بیونوریکا | 50 عدد | برطرف کننده علائم سرماخوردگی و عفونتهای مجاری تنفسی
-15 %
برند: بیونوریکا | Bionorica مدل: Bionorica Imupret Tablet
قرص ایموپرت بیونوریکاقرص ایموپرت بیونوریکا مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. این مکمل از ابتلا به بیماریهای مختلف از جمله سرماخوردگی جلوگیری به عمل می آورد.بیماری سرماخوردگی چه اثری بر سلامتی می گذارد؟سرماخوردگی و بیماری های واگیردار جزو بیماری های شایع در تمام فصول سال به ویژه فصل ..
195,000 تومان 230,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Licophar 30tab
قرص مکیدنی گیاهی لیکوفار گل داروقرص مکیدنی گیاهی لیکوفار گل دارو برای بهبود التهاب مخاط دهان و گلو مفید است. این مکمل عصاره خشک ریشه شیرین بیان، اسانس اکالیپتوس و تنتور کاپسیکوم است.درمان خلط گلودر بیماری‌هایی همچون سرماخوردگی و آنفولانزا میزان ترشحات مخاط گلو افزایش می‌یابد و با توجه به انسداد مجار..
26,000 تومان
برند: زیگما فارم | Sigma Pharm مدل: Sigma Pharma Coldamaris Pro 20 mil
 اسپری کلداماریس پرو زیگما فارماسپری کلداماریس پرو زیگما فارم محصولی مناسب برای پیشگیری از گسترش عفونت سرماخوردگی در دستگاه تنفسی فوقانی است. سرماخوردگی یکی از بیماری هایی است که می تواند زمینه ساز ابتلا به بیماری های حاد شود. به همین دلیل کنترل آن اهمیت بسیار زیادی دارد. این اسپری به افزایش رط..
198,500 تومان
برند: دارو افشان شایگان | ShayganPharma مدل: Darou Afshan Shaygan Asmacare 60 Caps
کپسول آسماکر دارو افشان شایگانکپسول آسماکر دارو افشان شایگان محصولی مناسب برای تقویت و حفظ سلامت دستگاه تنفسی است. در این کپسول از مواد موثره ای نظیر کولین بی تارتارات، کوئرستین، زینک گلوکونات و ویتامین د3 استفاده شده است و همین امر این کپسول را به مکملی اثر بخش تبدیل کرده است. کپسول آسماکر التهابات..
183,100 تومان
برند: رازک | Razak مدل: Razak Honey Zoufa 120ml
شربت زوفا عسلی رازکزوفا عسلی رازک شربتی است ضد سرفه که به بهبود تنگی نفس ناشی از حساسیت وآلرژی کمک می کند. همچنین سرفه های کهنه که باعث خس خس ودرد سینه می شود نیز بهبود می بخشد. شربت عسلی رازک دارای ترکیبات عسل، گیاه زوفا، ختمی، آویشن، گل بنفشه معطر، پروسیاوشان، گل پنیرک، عناب و انجیر است.چه زمانی گ..
25,000 تومان
برند: دارو افشان شایگان | ShayganPharma مدل: Darou Afshan Shaygan Full Care 90 tabs
قرص فول کر دارو افشان شایگانقرص فول کر دارو افشان شایگان محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. در این قرص از مواد موثره ای نظیر زینک، ویتامین ث و ویتامین د3 استفاده شده است و همین امر این قرص را به مکملی اثر بخش تبدیل کرده است. این قرص یک آنتی اکسیدان قوی است و با از بین بردن رادیکال های آزاد..
166,800 تومان
برند: زیگما فارم | Sigma Pharm مدل: Sigma Coldamaris Flu
اسپری کلداماریس فلو زیگما فارم اسپری کلداماریس فلو زیگما فارم محصولی مناسب برای جلوگیری از عفونت های ویروسی مجاری تنفسی است. این اسپری حاوی کاراژلوز است. کاراژلوز یک ترکیب دریایی مشتق از جلبک قرمز است که می تواند با ویروس های سرماخوردگی مقابله کند. اسپری کلداماریس از بیماری سرماخوردگی پیشگیری م..
198,500 تومان
برند: ساپلاس مدز | Supplus Meds مدل: Supplus Meds Propolis Plus 120ml syrup
شربت پروپولیس پلاس ساپلاس مدزشربت پروپولیس پلاس ساپلاس مدز محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن، بهبود التهابات دستگاه تنفسی و بهبود سرماخوردگی است. در این شربت از پروپولیس استفاده شده است و همین امر این مکمل را به محصولی اثربخش تبدیل کرده است. پروپولیس ماده ای است که زنبور عسل برای محافظت از کند..
53,400 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Immustim 30tab
قرص ایموستیم گل داروقرص ایموستیم گل دارو مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. این مکمل از بدن در برابر عفونتهای مجاری تنفسی و ادراری محافظت می کند. گیاه سرخارگل گیاهی مناسب برای درمان عفونتهای بدن است.چرا باید سیستم ایمنی بدن را تقویت کنیم؟سیستم ایمنی بدن ارگان مهمی در بدن به شمار می ر..
29,000 تومان
برند: پارس گیتا دارو | Pars Gita Darou مدل: Pars Gita Darou Pelargin Kids 120mil
شربت پلارژین کیدز پارس گیتا داروشربت پلارژین کیدز پارس گیتا دارو مکملی منحصر به فرد برای درمان عفونتهای تنفسی به ویژه برونشیت و بیماری سرماخوردگی است. مصرف این مکمل برای کودکان بی خطر است و روند بهبود بیماری را تسریع می بخشد.علائم بیماری برونشیت در کودکانبیماری برونشیت یکی از بیماریهای تنفسی است که ..
39,500 تومان
برند: سیمرغ دارو عطار | simorgh darou attar مدل: Simorgh Darou Attar Simospan
شربت ضد سرفه سیموسپان سیمرغ دارو عطارشربت ضد سرفه سیموسپان سیمرغ دارو عطار محصولی مناسب برای تسکین سرفه است. این شربت یک داروی گیاهی است که در آن مواد موثره ای نظیر آویشن، عشقه، عسل و ویتامین ث به کار رفته اند. این مواد می توانند خلط را از دستگاه تنفسی خارج سازند و به درمان عفونت کمک نمایند. مطالعات..
25,600 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Daana Zinc Plus Vitamin C 30 Softgel
کپسول نرم زینک پلاس ویتامین ثکپسول نرم زینک پلاس ویتامین ث منبع سرشاری از ویتامین ث و آنتی اکسیدانی قوی است و در حفظ سلامت سیستم ایمنی بدن موثر است. این کپسول با تامین ویتامین‌های روزانه بدن از ریزش موها جلوگیری می‌کند و موجب درخشندگی آنها می‌شود. همچنین، این کپسول به کلاژن‌سازی طبیعی پوست کمک می‌ک..
52,300 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Gol Daru Allergol 20ml Nazal Spray
اسپری بینی آلرگل گل دارو اسپری بینی آلرگل گل دارو محصولی مناسب برای از بین بردن حساسیت فصلی است. آبریزش بینی یکی از علائم ویژه حساسیت های فصلی به شمار می رود. این اسپری آبریزش بینی را از بین می برد و به بهبود سردرد سینوسی کمک می نماید. یکی از دلایلی که سبب شده است استفاده از این اسپری مورد توجه..
40,000 تومان
برند: کوشان فارمد | koushan pharmed مدل: Duopect Forte Cough Syrup
 شربت سرفه دوئوپکت فورتشربت دوئوپکت فورت کوشان فارمد محصولی مناسب برای تسکین سرفه و بهبود علائم التهابی بیماریهای مزمن ریوی است. مواد موثره ای که در این شربت به کار رفته اند می توانند عفونت های حاد مجاری تنفسی را درمان کنند و این امر نقش بسیار مهمی در حفظ سلامتی دارد. این شربت در کودکان بالا..
29,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Banafsheh 60ml
شربت بنفشه باریج ۶۰ میلی لیترشربت بنفشه باریج ۶۰ میلی لیتر محصولی مناسب برای رفع تب و التهابات گلو است. مواد موثره ای که در این مکمل به کار رفته اند به نرم کردن حنجره کمک می کنند و همین امر نقش موثری در بهبودی بیماری دارد. این شربت گرفتگی صدا را از بین می برد و سرفه را کاهش می دهد. همچنین، شربت بنفش..
23,000 تومان
برند: رازک | Razak مدل: Pruspitan Razak
شربت پروسپیتان رازک :این شربت از عصاره برگ پیچک انگلیسی تهیه شده است، که دارای خاصیت ضد سرفه و خلط آور است، همچنین ضد اسپاسم و گشاد کننده مجاری تنفسی است که این خواص مربوط به ساپونین موجود در پیچک است. افرادی که از سرفه و  تنگی مجاری تنفسی  رنج می برند با این شربت می توانند علائم خو..
14,700 تومان
برند: بیونوریکا | Bionorica مدل: Bionorica Sinupret Saft Syrup 100 mil
شربت سینوپرت سافت بیونوریکاشربت سینوپرت سافت بیونوریکا مکملی گیاهی برای رفع التهابات موجود در سینوس های پارانازل است. این مکمل به بهبود سرماخوردگی کمک می کند و برای تمامی سنین قابل استفاده است. این شربت تقش موثری در تقویت سیستم ایمنی بدن و از بین بردن باکتری ها و ویروس ها دارد. مواد موثره موجود در ا..
178,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Broncho 120ml
شربت برونکو باریج اسانسشربت برونکو باریج به دلیل داشتن ترکیباتی همچون عصاره آویشن شیرازی و گل ختمی سبب رفع عفونت های مجاری تنفسی، رفع خشکی گلو، سرفه های عفونی و بهبود سیستم ایمنی می شود. این دو گیاه با خواص ضد باکتریایی، ضد قارچی و آنتی اکسیدان قوی می تواند تاثیر بسزایی در رفع علائم عفونی در گلو، بی..
27,000 تومان
مدل: Asmavit Geriviton Broncold
پکیج شربت آسماویت + کپسول ژریویتون به همراه شربت برون کلد رایگانپکیج شربت آسماویت + کپسول ژریویتون به همراه شربت برون کلد رایگان بدن خانواده شما را در برار بیماری ها مصون می کند. این پکیج شامل یک شربت آسماویت است که مکملی تقویتی برای سیستم تنفسی و بهبود دهنده علائم ناشی از بیماری های تنفسی است. شربت..
158,900 تومان
برند: بیونوریکا | Bionorica مدل: Bionorica Bronchipret Saft TE Syrup 100ml
شربت برونشی پرت سافت بیونوریکاشربت برونشی پرت سافت بیونوریکا تنها داروی اختصاصی برای درمان برونشیت و سرفه های مزمن برونشیتی در گایدلاین آلمان است. ترکیبات گیاهی به کار رفته در این شربت در موارد زیر تأثیر بسزایی دارد.التهاب برونشیتی را کاهش می دهد.کاهش شدت سرفهمخاط ضخیم را شل می کند.سرفه کردن را آسان..
126,000 تومان
برند: بیونوریکا | Bionorica مدل: Bionorica Sinupret Extract 20 Tablet
قرص سینوپرت اکسترکت بیونوریکاقرص سینوپرت اکسترکت بیونوریکا مکملی منحصر به فرد برای بهبود علائم سرماخوردگی و برونشیت، تسکین التهاب سینوس‌ها و بهبود سینوزیت پارانازال است.این مکمل حاوی عصاره‌ گیاهان دارویی آقطی، شاه پسند، ترشک استنقش قرص سینوپرت اکسترکت بیونوریکا بر درمان سینوزیتاین قرص  ترکیبی ا..
183,000 تومان
برند: انگلهارد | Angelhard مدل: Angelhard Prospan Syrup100mil
شربت پروسپان انگلهارد شربت پروسپان انگلهارد محصولی مناسب برای تسکین سرفه و از بین بردن اسپاسم مجاری تنفسی است. این شربت خلط آور است و اجازه نمی دهد که عفونت در ریه باقی بماند و باعث بروز مشکلات حاد تنفسی گردد. همانطور که می دانید ریه وظیفه انتقال اکسیژن را به اندام های بدن بر عهده دارد. اگر ری..
39,600 تومان
برند: کیمیاگر توس | Kimiagar toos مدل: Kimiagar Viola Flower Syrup 120 ml
شربت گل بنفشه کیمیاگرشربت گل بنفشه کیمیاگر محصولی مناسب برای بهبود سرفه است. این شربت پایه گیاهی دارد و می تواند به حفظ سلامت ریه کمک کند. شربت گف بنفشه نرم کننده سینه است و خلط سینه را خارج می سازد. این موضوع سبب می شود راه های هوایی باز شوند و اکسیژن به بدن برسند. همچنین، این شربت برای رفع گرفتگی ..
22,000 تومان
برند: سیمرغ دارو عطار | simorgh darou attar مدل: Simorgh Darou Attar Simoviral
شربت سیموویرال سیمرغ دارو عطارشربت سیموویرال سیمرغ دارو عطار محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. این شربت پایه گیاهی دارد و در آن از گیاه اکیناسه استفاده شده است. این شربت می تواند مقاومت بدن را در برابر بیماریهای ویروسی از جمله سرماخوردگی و آنفولانزا بالا ببرد و دوره این بیماریها را کوتاهت..
29,500 تومان
برند: پلانتا | Planta مدل: Planta Echinafort Syrup 120 ml
شربت اکینافورت پلانتاشربت اکینافورت پلانتا مکملی منحصر به فرد برای تسکین گلودرد، سرفه و تقویت سیستم ایمنی بدن است. این مکمل فرآورده‌ای کاملا ارگانیک است و برای تولید آن از عصاره‌ گیاه اکیناسه، گیلاس وحشی، نعناء فلفلی، اکالیپتوس، بره موم، مولین و عسل استفاده شده است. خواص شگفت آور و شفابخش هرکدام از ..
39,200 تومان
برند: بهسازان | Behsazan مدل: Behsazan Avishan and Khatmi 120ml
شربت آویشن ختمی بهسازانشربت آویشن ختمی بهسازان محصولی مناسب برای رفع مشکلات تنفسی است. آویشن یکی از مواد موثره این شربت به شمار می رود که دارای اثرات ضد ویروسی از جمله ویروس آنفولانزاست. این شربت خلط آور است و از تجمع عفونت در بدن پیشگیری می کند. مصرف این شربت به بهبود سرفه کمک می کند و سوزش گلو را ..
30,600 تومان
برند: قائم دارو | Ghaem Darou مدل: Ghaem Darou Rutarin 10sachet
ساشه روتارین قائم داروساشه روتارین قائم دارو مکملی منحصر به فرد برای رفع التهاب ریه و سینه است. مصرف این ساشه نقش موثری در درمان عفونت گلو و ریه دارد و همین امر سبب می شود تا اختلالات تنفسی و سرفه مزمن رفع شود. کارشناسان سلامتی بر این عقیده هستند که اگر عفونت موجود در گلو رفع نشود، این عفونت می توان..
25,000 تومان
برند: داروسازی رها | Raha Pharm مدل: Raha Pharm Nasal Spray Sesanose
اسپری بینی سزانوز رهااسپری بینی سزانوز رها محصولی مناسب برای نرم کردن و مرطوب کردن بینی است. التهاب مخاط بینی یکی از علائم رایجی است که در اثر ابتلا به بیماری سرماخوردگی، آنفولانزا، حساسیت و یا آلرژی به وجود می آید. این امر سبب می شود که مجاری تنفسی تنگ شود و دیگر فرد نتواند به خوبی نفس بکشد. این اس..
21,000 تومان
برند: آوه سینا | Avicenna مدل: Avicenna Avi Vit C
قرص جویدنی آوی ویت سی آوه سیناقرص جویدنی آوی ویت سی آوه سینا محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. این قرص حاوی ویتامین ث است و ویتامین سی یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است که رادیکال های آزاد بدن را از بین می برد و خطر ابتلا به بیماریهای مزمن را کاهش می دهد. این قرص برای درمان بیماریهای عفونی ما..
24,500 تومان
نمایش 1 تا 30 از 86 (3 صفحه)