Menu
Your Cart

قرص قلب و عروق

قلب و عروق


قرص قلب و عروق

بیماری های قلبی عروقی بیماری هایی هستند که سالانه افراد زیادی را به کام مرگ می کشانند. انواع قرص قلب و عروق برای درمان و پیشگیری از ابتلا به بیماری های قلبی وجود دارند که باید الزاما زیر نظر پزشک مصرف شوند. اگر در ناحیه قفسه سینه احساس درد می کنید باید به پزشک مراجعه کنید تا پزشک با تشخیص دلیل بیماری،  قرص قلب و عروق مناسب را تجویز کند!

قویترین داروی قلب

بیماری های قلبی عروقی  به مشکلات مرتبط با رگهای خونی و سیستم گردش خون اطلاق می شوند.بر طبق آمار، این بیماری ها یکی از بزرگترین دلایل مرگ و میر در انگلستان، آمریکا، کانادا و استرالیا به شمار می روند. قوی ترین داروهایی که معمولا برای بیمارن قلبی تجویز می شوند، به شرح زیر هستند:
    داروهای ضد پلاکت
    داروهای آنتی کواگولان مانند وارفارین
    NOAC ها
    داروهای فشار خون
    داروهای بتا بلاکر
    داروهای کلسترول مانند استاتین
    داروهای آنتی آنژینال مانند نیترات
در کنار این داروها، انوع قرص قلب و عروق دیگری نیز برای کاهش درد و کنترل بیماری های قلبی وجود دارد.

قرص برای تپش قلب

بیماری تپش قلب بیماری است که با احساساتی نظیر کوبیدن، لرزیدن و تپیدن غیر عادی ظاهر می شود. علل این بیماری متنوع است اما به طور کلی اضطراب و استرس، ترس و حالتهای برانگیختگی روانی، مصرف موادی مانند کافئین، نیکوتین، کوکائین، بی خوابی و خستگی و مصرف برخی داروها مانند قرصهای تیروئید می تواند باعث بروز این حالت شود. برای کنترل این مشکل می توانید از انواع قرص قلب و عروق مخصوص کنترل تپیش قلب استفاده کنید. برخی از این قرصها به شرح زیر هستند:
    پروپروانول
    متورال
    کلرودیازپوکساید

قرص قلب درد عصبی

قلب درد عصبی معمولا دردی در قفسه سینه، شانه ها و بازوهاست که گاهی محدوده زیر فک، دندانها، میان دو کتف و گردن را نیز درگیر می کند. این درد معمولا دو تا پنج دقیقه به طول می انجامد و با دور شدن از محیط استرس زا درد کاهش پیدا می کند. انواع قرص قلب و عروق برای درمان این بیماری وجود دارد که برخی از آنها به شرح زیر هستند:
    پروپرانول
    متورال
    کلرودیزپوکساید
    دیازپام
در صورتی که قلب درد عصبی با مصرف این داروها کنترل نشد، سریعا به اورژانس مراجعه کنید.

گرانترین قرص قلب

هزینه انواع قرص قلب و عروق برای درمان بیماری های قلبی متغییر است. گرانترین قرص قلب و عروق داروی ناگلازیم است. ناگلازیم برای درمان «سندروم ماروتو لامی» مورد استفاده قرار میگرد. این سندروم سبب بروز نارسایی های قلبی و آسیب به مغز می شود. داروی گران قیمت بعدی بعدی «دارو میوزیم» است. این دارو برای درمان « بیماری گلیکوژنوز نوع» دو مورد استفاده قرار می گیرد. در این بیماری آسیبهای جدی به قلب و ماهیچه های آن وارد می شود.

داروی تنظیم ضربان قلب

بیماری آریتمی قلبی یا ضربان نامنظم قلب نوعی بیماری است که قلب با ضربانی نامنظم یا خیلی تند کار می کند و یا خیلی کند! تعداد عادی ضربان قلب در هر دقیقه 60 تا 100 ضربه است و در این بیماری ضربان قلب بیماری از این حد بالاتر می رود و یا پایین تر می آید. انواع قرص قلب و عروق برای تنظیم ضربان قلب وجود دارد که به شرح زیر هستند:
    داروهای مسدود کننده کانال سدیم
    داروهای بتا بلوکر
    داروهای مسدود کننده کانال پتاسیم
    داروهای مسدود کننده کانال کلسیم

قرص قلب صورتی

انواع قرص قلب و عروق برای درمان بیماری های قلبی مورد استفاده می گیرند. نکته جالب در مصرف این داروها این است که برخی از این قرصها به دلیل استعمال زیاد و رنگ صورتی خاصی که دارند به «قرص قلب صورتی» معروف شده اند. در میان انواع قرص قلب و عروق که به رنگ صورتی هستند می توان به «نیتروگلیسیرین» اشاره کرد. این قرص معمولا برای درمان بیماریهای قلبی از جمله گرفتگی عروق و یا ضربان نامنظم قلب مورد استفاده قرار می گیرد. پراپرانول نیز قرص قلب صورتی دیگری است که بیماران برای درمان  تپش قلب ناشی از استرس، فشار خون بالا و ضربان قلب نامنظم استفاده می کنند.

قرص قلب زیر زبانی

قرص قلب و عروق زیر زبانی نوعی قرص است که برای درمان بیماری های قلبی از جمله نارسایی قلب، حملات قلبی، فشار خون بالا مورد استفاده قرار می گیرد. نیتروگلیسیرین یا نیتروکاردین نوعی قرص زیر زبانی است که برای پیشگیری از بروز آنژین صدری که در اثر بیماری عروق کرونری قلب به وجود می آید، تجویز می شود. در اینجا ذکر این نکته حایز اهمیت است که هرگز نباید قرص قلب و عروق زیر زبانی را به خودسرانه استفاده کنید. زیرا اثرات منفی بر قلب دارند و در موارد حاد منجر به مرگ می شوند!

انواع بیماری  قلبی!

قلب ارگانی بسیار حیاتی در بدن است که کارکرد آن حیات تمامی ارگانهای بدن را تضمین می کند. اگر این ارگان از کار بیافتد و یا به درستی کار نکند بدن نمی تواند به فعالیتهای خود  ادامه دهد. به همین دلیل شناخت بیماری های قلبی می تواند به حفظ سلامت قلب کمک زیادی بکند.

بیماری قلبی مادرزادی!

این اصطلاح برای بیماری های قلبی به کار می رود که از آغاز تولد با فرد همراه است، برخی از این بیماری های مادرزدای به صورت زیر هستند:
    نقص سپتوم: در این بیماری سوراخی میان حفره های قلب ایجاد می شود!
    نقص انسداد: در این بیماری جریان خون در بخشهای مختلف قلب مسدود می شود!
    سیانوتیک: این بیماری نقصی در قلب است که سبب می شود اکسیژن کمی به بدن برسد!
اصولا برای این نوع بیماری ها قرص قلب و عروق خاصی تجویز می شود که بیمار باید با دقت آنها را مصرف کند تا از شدت یافتن بیماری جلوگیری به عمل آورد.

آریتمی!

در این بیماری ضربان قلب نامنظم است.آریتمی وقتی اتفاق می افتد که تکانه های الکتریکی تنظیم کننده ضربان قلب به خوبی کار نمی کنند. این بیماری سبب می شود ضربان قلب خیلی تند، کند و یا نامنظم باشد. البته ضربان قلب نامنظم حالتی است که ممکن است همه آن را تجربه کرده باشند، اما این حالت وقتی خطرناک است که بارها رخ بدهد، در غیر این صورت نباید به عنوان یک بیماری جدی در نظر گرفته شود. بیماری آریتمی می تواند منجر به مرگ شود. برای تنظیم ضربان قلب انواع قرص قلب و عروق وجود دارد که پزشک متخصص با توجه به شرایط جسمی و سنی بیمار تجویز می کند. فرد بیمار باید این قرصها را به موقع و به طور منظم مصرف کند.

بیماری عروق کرونر!

عروق کرونری مواد مغذی و اکسیژن مورد نیاز قلب را از طریق گردش خون تامین می کنند.اگر کلسترول در خون افزایش یابد سبب می شود عروق کرونری باریک شوند و در نتیجه مواد مغذی و اکسیژن کمتری به قلب می رسد و همین امر سبب می شود قلب دچار مشکلات زیادی بشود. پزشک متخصص با معاینه بیمار انواع قرص قلب و عروق را برای وی تجویز می کند. با توجه به اینکه در این بیماری کلسترول خون بالا می رود، بیمار باید به رژیم غذایی اش توجه ویژه ای داشته باشد.

فشار خون بالا و خطر ابتلا به بیماریهای قلبی

مطالعات نشان می دهند که فشار خون بالا یکی از دلایل اصلی ابتلا به بیماریهای قلبی ( از جمله سکته قلبی) به شمار می رود. به همین دلیل کنترل فشار خون و حفظ سطح نرمال آن اهمیت بسیار زیادی دارد. عوامل متعددی سبب بروز فشار خون بالا می شوند که از آن میان می توان به سن، وراثت، استعمال الکل و دخانیات و مصرف برخی از داروها اشاره کرد. کارشناسان همواره در مورد این موضوع هشدار می دهند که مصرف برخی از داروهای مسکن ( مانند ایندومتاسین، استامینوفن، آسپرین، پیروکسیکام، ناپروکسن)، داروهای ضد افسردگی ( ونلافاکسین و فلوکستین) و قرص های ضد بارداری سطح فشار خون را بالا می برند. عوامل دیگری که سبب می شوند فشار خون بالا رود به شرح زیرند:
- اختلال در کارکرد غدد فوق کلیوی
- کم تحرکی
- اختلالات غده تیروئید
- کاهش مصرف پتاسیم و ویتامین د در بدن
- استرس زیاد
- مصرف بیش از اندازه غذاهای چرب

کارشناسان بر این عقیده هستند که پیروی از سبک زندگی سالم اهمیت بیشتری از مصرف قرص های کنترل فشار خون دارد. به همین دلیل کسانی که به این بیماری مبتلا هستند، باید در کنار مصرف داروهای مناسب به نوع زندگی خود نیز اهمیت بدهند.

کاردیومیوپاتی گشاد شده!


اگر ماهیچه های قلب ضعیف شوند و خون را به خوبی پمپاژ نکنند، اتاقک های قلب گشاد می شوند. این امر عمدتا به دلیل  مشکلات مرتبط با عروق کرونری رخ می دهد که سبب می شوند اکسیژن به قلب نرسد. این بیماری معمولا بر بطن چپ تاثیر می گذارد.انوع قرص قلب و عروق برای درمان این بیماری وجود دارد که پزشک متخصص با معاینه وضعیت بیمار آنها را تجویز می کند.

بیماری انفارکتوس میوکارد!

این بیماری به عنوان حمله قلبی، انفارکتوس قلبی و انسداد شریان قلبی نیز شناخته شده است.در این بیماری جریان خون  قطع می شود و به ماهیچه های قلب آسیب وارد میشود. این امر به دلیل وجود لخته خون  در عروق قلبی  رخ می دهد، همچنین اگر عروق قلبی ناگهان دچار اسپاسم شوند و یا تنگ شوند حمله قلبی اتفاق می افتد.

سکته قلبی!

هنگامی که قلب نتواند  خون را به خوبی در بدن پمپاژ کند، این بیماری بروز پیدا می کند. در این بیماری سمت چپ و یا سمت راست قلب تحت تاثیر قرار می گیرد. به طور کلی به ندرت اتفاق می افتد که هر دو طرف قلب در این بیماری درگیر شوند. بیماری عروق کرونری و یا فشار خون بالا در طول زمان سبب ضعیف شدن قلب و عدم پمپاژ درست خون می شود. در این بیماری خطرناک انواع قرص قلب و عروق برای بیمار تجویز می شود که مصرف آنها از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر این قرصها به طور منظم مصرف نشود بیمار با خطر مرگ رو به رو می شود.

کاردیومیوپاتی هایپرتروفیک !

کاردیومیوپاتی هایپرتروفیک یک اختلال ژنتیکی است که سبب می شود دیواره بطن چپ ضخیم شود و پمپاژ خون دشوار شود. این بیماری در میان ورزشکارن شایع است و سبب می شود مرگ ناگهانی می شود. خانواده ای که سابقه این بیماری را دارند 50% بیشتر از افراد معمولی  این بیماری را به فرزندانشان انتقال می دهند.

نارسایی دریچه میترال !

نارسایی دریچه میترال وقتی رخ می دهد که دریچه میترال به خوبی بسته نمی شود و سبب می شود خون در هنگام خروج از قلب، دوباره به آن بازگردد. در نتیجه خون نمی تواند در قلب و یا بدن به خوبی جریان یابد.افرادی که از این بیماری رنج می برند معمولا احساس خستگی می کنند و به زودی به نفس نفس می افتند. این بیماری می تواند جان فرد را به خطر بیاندازد و منجر به مرگ شود. به همین دلیل مصرف قرص قلب و عروق تجویز شده و پیروی از قوانینی که پزشک به بیمار می گوید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

بیماری پروپلاپس دریچه میترال!

در این بیماری دریچه ای که میان دهلیز و بطن چپ قرار دارد به طور کامل بسته نمی شود و سبب می شود خون به سمت بالا و به دهلیز چپ بازگردد. به طور کلی این بیماری تهدید کننده نیست و نیاز به درمان ندارد؛ با این وجود برخی از بیماران به درمان نیاز دارند. انواع قرص قلب و عروق توسط پزشک متخصص برای این بیماری تجویز می شود. بهتر است بیمار این قرصها را با دقت مصرف کند.

بیماری قلبی تنگی نفس!

در این بیماری، به دلیل تنگی شریان ریوی، پمپاژ خون از بطن چپ به طرف شریان ریوی به سختی صورت می گیرد. قلب برای غلبه بر این مانع باید سخت تر کار کند. نوزادی که از این بیماری رنج می برد اغلب تیره رنگ می شود.اگر فشار بر روی بطن راست زیاد باشد باید بیمار تحت درمان قرار بگیرید! پزشک متخصص بعد از بررسی شرایط بیمار انواع قرص قلب و عروق را برای بیمار تجویز می کند.

در چه مواردی قرص قلب و عروق کارساز نیست و قلب باید جراحی شود؟

اغلب بیماری های قلبی با مصرف قرص قلب و عروق مناسب قابل کنترل هستند. اما در برخی موارد وضعیت قلب به صورتی می شود که جز جراخی گزینه دیگری باقی نمی ماند. رایج ترین جراحی های قلبی به صورت زیر هستند:
    درجراحیآنژیوپلاستی سوند بالنی وارد رگهای تنگ خو نی می شود و جریان خون به قلب را متعادل می کند.
    در عملپایپس عروق کرونری انسداد عروق قلبی برطرف می شود.
    نوع دیگری از جراحی وجود دارد کهمشکلات دریچه های قلبی را برطرف می کند و یا دریچه قلب تعویض می شود.
    در یک نوع عمل جراحیدستگاه الکترونیکی در قلب کار گذاشته می شود تا ضربان قلب منظم شود.
    عملپیوند قلب یک گزینه بسیار دشوار است زیرا پیداکردن یک قلب مناسب برای بدن بسیار دشوار است. ممکن است گاهی افراد سالها در لیست انتظار بمانند تا عمل پیوند انجام شود.
بهترین روش برای عدم ابتلا به بیماری قلبی است پیروی از سبک زندگی سالم است. اگر از بیماری های قلبی رنج می برید قرص قلب و عروق خود را درست مصرف کنید.

لیست کاملی از انواع قرص قلب و عروق

لیستی که در ادامه در اختیار شما قرار می گیرد انواع قرص قلب و عروق برای درمان بیماری های مختلف قلبی است:
 • اناپریل
 • متیل دوپا
 • اتنولول
 • متوپرولول
 • پروپرانول
 • سوتالول
 • دیلتیازم
 • وراپامیل
 • آمیلوراید H
 • کاپتوپریل
 • فوروزماید
 • تریامترین H
 • مانیتول
 • ایزوسوربیتول
 • نیتروگلیسیرین
 • دیازوکسید
 • لوزارتان
 • کارودیلول
 • لیزینوپریل
 • آملودیپین
 • کلوپیدوگرل
 • پراسوگرل
 • ایزوسورباید
 • آنتوسیانوزید
 • بیزوپرولول
 • زست پرل
 • آمیودارون
 • پروپافنون
 • کلونیدین
 • ترازوسین
 • تیکلوپیدین
 • نیمودیپین
 • نیفیدیپین
 • دیپریدامول
 • پرازوسین
 • انالاپریل
 • والزارتان
 • والزارتان+آملودیپین
 • والزارتان + هیدروکلرتیازید
 • هیدرو کلرو تیازید
 • دیگوگسین
 • اکسی متالون
 • آملوتورکس
 • بوزنتان
 • پنتوکسی فیلین
 • دیازوکساید
 • لوزارتان - اچ
 • آملودیپین- آتورواستاتین
 • اپلرنون
 • آلوپورینول
 • فبوکسوستات
 • اپروسارتان
 • والسارتان
داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستری ایمن و اینترنتی شرایطی را برای شما عزیزان به وجود آورده است تا تنها با یک کلیک قرص قلب و عروق مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید.


برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Daana pharma Co Q10 100mg
کپسول ژلاتینی کو کیوتن ۱۰۰ میل داروسازی داناکپسول ژلاتینی کو کیوتن ۱۰۰ میل داروسازی دانا محصولی مناسب برای حفظ سلامت قلب و عروق است. هر سافت ژل این محصول حاوی 100 میلی گرم کوآنزیم کیوتن است. مصرف این کوآنزیم نقش موثری در افزایش سلامتی دارد.اثرات کوآنزیم کیوتن بر سلامتی اثرات کوآنزیم کیوتن بر سلامتی ..
242,000 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Omegazon
امگازون هلث ایدامگازون هلث اید مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت قلب و سیستم عصبی بدن است. این مکمل تحت لیسانس شرکت هلث اید انگلستان تولید می‌گردد.اثرات امگا 3 بر حفظ سلامتیامگا ۳ از سه اسید چرب تشکیل شده است که عبارت‌اند از:- آلفا-لینولنیک اسید (ALA)،- ایکوزا پنتانوئیک اسید(EPA)- دوکوزاهگزائنوئیک ا..
78,400 تومان
برند: گلدن لایف | Golden Life مدل: Golden Life Co Enzyme Q10 30mg
قرص کو آنزیم کیوتن 30 میلی گرم گلدن لایفقرص کوآنزیم کیوتن 30 میلی گرم گلدن لایف انرژی بدن را در سطح مطلوبی نگه میدارد و موجب تقویت سیستم ایمنی بدن و حفظ سلامت پوست و سلامت عمومی بدن می‌شود.کوآنزیم کیوتن چه نقشی در سلامت بدن دارد؟یوبی کینون یا کوآنزیم کیوتن ترکیبی ویتامینی یا شبه ویتامین است. این ما..
141,900 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Herbal Omega 3 60 Soft Gel
سافت ژل امگا۳ باریج اسانسسافت ژل امگا۳ باریج محصولی مناسب برای حفظ سلامت قلب و عروق است. امگا 3 یکی از اسیدهای چرب ضروی برای بدن است که نقش موثری در ارتقا سلامت عمومی بدن دارد. مطالعات نشان داده اند که امگا 3 التهاب بافت های بدن را از بین می برد و همین امر سبب می شود که خطر ابتلا به بیماریهای مفصلی ..
55,000 تومان
برند: ترید فورما | Trade Forma مدل: Trade Forma CoQ10 And Fish Oil
کپسول کوکیوتن 30 و امگا 3 1000 ترید فورماکپسول امریکن فارم کوکیوتن 30 و امگا 3 1000 ترید فورما محصولی مناسب برای حفظ سلامت قلب و عروق است. امگا 3 یکی از مواد مغذی مورد نیاز برای سلامتی است. مطالعات نشان داده اند که امگا 3 به کاهش فشار خون بالا کمک می کند و نقش موثری در جلوگیری از رشد پلاک در عروق قل..
83,900 تومان
برند: پارادوکس | Paradox مدل: Paradox Omega 3 - 6 - 9
کپسول امگا 3، امگا 6 و امگا 9 پارادوکسکپسول امگا 3، امگا 6 و امگا 9 پارادوکس مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن به امگا است. امگا نقش ویژه ای در سلامتی دارد و به حفظ سلامت سیستم عصبی کمک می کند. از دیگر ویژگی های این کپسول می توان به حفظ سلامت قلب و عروق اشاره کرد.اثرات اسید چرب امگا 3 بر سلامتی..
65,400 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Daana pharma omega rex
کپسول امگارکس کپسول امگارکس مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت قلب و مغز است. تفاوت اسیدهای چرب امگا 3 حیوانی و گیاهی اسیدهای چرب امگا 3 را می‌توان هم از منابع گیاهی تامین نمود و هم از منابع حیوانی. اما باید بدانیم که بین اسیدهای چرب امگا3 گیاهی و حیوانی تفاوت‌هایی وجود دارد که می‌تواند در نوع..
91,375 تومان
برند: ویوا تون | Viva Tune مدل: Viva Tune Omega Plus 30 Softgels
کپسول ژلاتینی امگا پلاس ویواتونکپسول ژلاتینی امگا پلاس ویواتون منبعی غنی از اسیدهای چرب ضروری موجود در روغن ماهی و روغن گیاه کتان است. این محصول کمک فراوانی به بهبود عملکرد مغز، پیشگیری از علایم افسردگی و سایر اختلالات عصبی می‌کند.مصرف این مکمل خطر ابتلا به بیماری سرطان را کاهش می‌دهد و نقش موثری د..
78,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Garcin 30tab
قرص روکشدار گیاهی گارسینقرص روکشدار گیاهی گارسین موجب کاهش چربی خون، کنترل فشار خون و تنظیم کلسترول خون می شود.این فرآورده حاوی عصاره اعجاز انگیز سیر است.نقش گیاه سیر بر سلامتیمواد موثره موجود در گیاه سیر دارای خاصیت درمانی هستند و در کاهش کلسترول خون بسیار موثر هستند. در تحقیقات صورت گرفته در این ز..
25,000 تومان
برند: هرمس | hermes مدل: Hermes magnesium Biolectra
ساشه بیولکترا منیزیم هرمسساشه بیولکترا منیزیم هرمس مکملی منحصر به فرد برای کاهش گرفتگی عضلات و تنظیم قند خون و فشار خون است. این مکمل به حفظ سلامت سیستم عصبی بدن نیز کمک می کند.نقش منیزیم بر سلامتیعنصر معدنی منیزیم، در مغز، غده تیموس، خون و عضلات وجود دارد و در آزاد سازی انرژی از قند خون نقش بس..
159,200 تومان
برند: وانا دارو گستر | Vana Darou Gostar مدل: Bioriginal Tuna Oil Emulsion 180ml
روغن ماهی تن امولسیونه بایوریجینالروغن ماهی تن امولسیونه بایوریجینال محصولی مناسب برای تامین امگا 3 مورد نیاز بدن است. مطالعات نشان داده اند که امگا 3 یکی از موادی است که نقش موثری در ارتقا سلامتی دارد. امگا 3 به حفظ سلامت قلب و عروق کمک می کند و برای ارتقا قدرت ذهنی مفید است...
256,500 تومان
برند: او پی دی فارما | OPD Pharma مدل: OPD Pharma Omega3 1000 mg 30softgels
کپسول ژلاتینی امگا 3 1000 میل او پی دی فارماکپسول ژلاتینی امگا 3 1000 میل او پی دی فارما مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت قلب و مغز است. این مکمل حاوی اسیدهای چرب ضروری برای بدن است. به همین دلیل نقش موثری در حفظ سلامت  مفاصل، کاهش دردهای قاعدگی و حفظ بینایی دارد.اثرات اسید چرب امگا 3 بر سلامت..
55,600 تومان
برند: باری ویتال | Bari Vital مدل: Barivital Mega Omega 60caps
کپسول مگا امگا باریویتال کپسول امگا امگا باریویتال  مکملی منحصر به فرد برای تامین اسیدهای چرب مورد نیاز بدن است. این مکمل پایه گیاهی دارد و می توان توسط گیاهخواران مورد استفاده قرار گیرد. این کپسول حاوی آنتی اکسیدان های بسیار قوی است که رادیکال های آزاد بدن را از بین می برند و همین امر خطر..
60,000 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Selen Plus
کپسول سلن پلاس یورو ویتالسلنیوم چیست؟سلنیوم یکی از مواد معدنی کمیاب مهم برای سلامت انسان می باشد. این ماده معدنی در ساختار برخی از آنزیم ها شرکت کرده و همچنین در بسیاری از واکنش های متابولیک در بدن نقش دارد. سلنیوم موجب تقویت سیستم ایمنی می شود چون در خنثی کردن رادیکال های آزاد نقش دارد. رادیکال های..
183,120 تومان
برند: هلث برست | Healthburst مدل: Health Burst OmegaFlex
کپسول امگا فلکس هلث برستکپسول امگا فلکس هلث برست مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت قلب است. این مکمل با کاهش التهابات بدن نقش موثری در بهبود علائم آسم دارد.اثرات اسید چرب امگا 3 بر سلامتی اسید چرب امگا ۳ متعلق به اسیدهای چرب اشباع نشده است که علی‌رغم کارکردهای وسیع و ضروری، توسط بدن انسان ساخته نمی‌..
110,000 تومان
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition CO Q10 + VITAMIN E
پودر کو کیو 10 + ویتامین E فانتوم نوتریشن را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول..
306,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Annab 120ml
شربت عناب باریج اسانسشربت عناب باریج همراه با ترکیب عصاره آویشن به عنوان یک رقیق کننده خون در طب سنتی مطرح شده است. مصرف عناب سبب کاهش معنی دار کلسترول و تاحدی تری گلیسیرید می شود. علاوه بر کاهش تری گلیسیرید و کلسترول و قند پرفشاری خون را نیز کاهش می دهد و برای افراد دیابتی توصیه می شود. همچنین عناب..
36,000 تومان
برند: باری ویتال | Bari Vital مدل: Barivital Vitamin D3 30cap
کپسول ویتامین د3- 1000 واحد باری ویتال کپسول ویتامین د3- 1000 واحد باری ویتال محصولی مناسب برای ویتامین د 3 مورد نیاز بدن است. این کپسول میزان جذب کلسیم را در بدن افزایش می دهد و همین امر خطر ابتلا به بیماریهای استخوانی مانند پوکی استخوان را کاهش می دهد. مصرف این مکمل برای تقویت سیستم ایمنی بدن..
19,650 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen Golden Seas Omega -3
کپسول امگا 3 گلدن سیز کارن بهترین منابع اسید چرب امگا 3 انواع ماهی و آبزیان، تخم کدو و تخم کتان و گردو است. در واقع منبع امگا 3 در ماهی‌هایی مانند ماهی آزاد، قزل‌آلا، تن، اسقومری و شاه‌ماهی تعریف می‌شود.در گیاهان نیز روغن‌های سویا، آفتابگردان، دانه کتان و گردو، فندق و کنجد حاوی امگا 3 است. علاو..
200,900 تومان
برند: ویوا تون | Viva Tune مدل: Viva Tune Omega 3 Softgels 30
سافت ژل امگا 3 ویواتونسافت ژل امگا 3 ویواتون محصولی ویژه برای بهبود سلامت سیستم قلبی – عروقی است و به افزایش ایمنی بدن کمک فراوان می کند. این محصول منبع سرشاری از امگا3 است و از این رو نقش بسزایی در بهبود سلامت عملکرد مغزی، پیشگیری از سرطان، بهبود بیماری های التهابی و خود ایمنی،کاهش علایم افسردگی و ..
60,000 تومان
برند: داروسازی زهراوی | Zahravi مدل: Zahravi Omega 3 Mercury Free
کپسول امگا-3 بدون جیوه زهراویکپسول امگا-3 بدون جیوه زهراوی محصولی مناسب برای تامین امگا 3 و بهبود سلامتی است. امگا 3 یکی از مواد مغذی است که آثار بسیار زیادی بر سلامتی دارد و خطر ابتلا به بیماریهای مزمن را کاهش می دهد. امگا 3 برای حفظ سلامت قلب و عروق بسیار مفید است و به بهبود بیماری هیپرتری گلیسرید..
92,650 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Daana pharma omega Vision Kids
نقش امگا3 در سلامت بدن امگا 3 یکی از اسیدهای چرب ضروریِ موجود در ساختمان برخی چربی‌ها است. اسیدهای چرب برای ادامه حیات بدن ضروری هستند و بدلیل عدم تولید طبیعی آنها در بدن، حتماً باید از طریق رژیم غذایی مکمل‌دار تأمین شوند. این ماده تأثیر مثبتی در تنش‌های عصبی و افسردگی دارد. امگا 3 نه تنها در پیشگیر..
163,500 تومان
برند: آلفا | Alfa مدل: ALFA Vitamins Omega-3 1000mg
سافت ژل امگا ۳ ۱۰۰۰ میل آلفاسافت ژل امگا ۳ ۱۰۰۰ میل آلفا محصولی مناسب برای حفظ سلامت قلب و عروق است. این سافت ژل  کلسترول خون را پایین می آورد و همین امر نقش بسیار زیادی در ارتقا سلامت عمومی بدن به ویژه قلب دارد. مصرف سافت ژل امگا 3 می تواند التهاب بدن را از بین ببرد و همین امر از بروز بیماریها..
55,600 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Daana Pharma Omega3 28Caps
کپسول ژلاتینی نرم امگا 3کپسول ژلاتینی نرم امگا 3 محصولی مناسب برای حفظ سلامت قلب و عروق است. این محصول کلسترول خون را کاهش می دهد و همین امر نقش موثری در افزایش سلامت عمومی دارد. همچنین، این کپسول التهابات بدن را از بین می برد و از بروز بیماریهای مفصلی و عضلانی پیشگیری می کند.چه چیزی امگا 3 را به مح..
116,000 تومان
برند: ترید فورما | Trade Forma مدل: Fish Oil 1000mg TradeForma
کپسول روغن ماهی 1000 ترید فورما :روغن ماهی 1000 ترید فورما تحت لیسانس آمریکا و تولید و بسته بندی داروسازی دانا می باشد. این محصول به کاهش کلسترول بد بدن(LDL) و همچنین افزایش کلسترول خوب (HDL) کمک می کند. کپسول ژلاتینی روغن ماهی برای سلامتی قلب و عروق بسیار مفید است. ازین ماده همچنین به عنوان ضد الته..
109,700 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Daana Omega Fort Plus Vitamins 50 softgels
کپسول امگا فورت پلاس ویتامین داناکپسول امگا فورت پلاس ویتامین دانا محصولی بی‌نظیر است که نقش بسزایی در بهبود و کارایی سیستم عصبی و سلامت و استحکام استخوان‌ها و دندان‌ها دارد.همچنین این محصول از بروز بیماری‌های قلبی عروقی جلوگیری کرده و به افزایش دید در شب کمک می‌کند. این کپسول حاوی مقادیر ارزشمندی ..
131,900 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Daana pharma Multivitamin For CKD Patients
قرص مولتی ویتامین بیماران کلیوی داناقرص مولتی ویتامین بیماران کلیوی دانا محصولی مناسب برای تامین ویتامین های مورد نیاز بدن برای افرادی است که از مشکلات کلیوی رنج می برند و یا دیالیز می شوند. مشکلات کلیوی سبب می شوند که افراد نتوانند مواد مغذی مورد نیاز خود را مصرف کنند و همین امر خطر بروز بیماریهای ..
92,700 تومان
برند: نوتری سنتری | Nutri Century مدل: Nutri Century Nutri Omega 3
کپسول امگا 3 نوتری سنتریکپسول امگا 3 نوتری سنتری  مکملی منحصر به فرد برای بهبود عملکرد مغز و اعصاب، سیستم قلب و عروق و کاهش فشار خون است. همچنین این مکمل به حفظ سلامت عمومی و رشد طبیعی بدن و کاهش چربی خون کمک می‌کند. این کپسول فاقد جیوه است در ساخت آن کلسترول به کار نرفته است.امگا 3 چیست؟امگا ..
185,300 تومان
برند: آپوویتال | Apovital مدل: Apovital Omega 3
کپسول امگا 3 آپوویتال کپسوا امگا 3 آپوویتال محصولی منحصربه فرد برای حفظ سلامت قلب و تکامل سیستم عصبی جنین و  نوزاد است. همچنین مصرف این مکمل برای درمان بیماری‌های اگزما، پسوریازیس، بهبود علائم آسم و بیماری‌های التهابی نیز موثر است. این کپسول حاوی مقادیر فراوان امگا3 است.امگا 3 چیست؟امگا 3 یکی ا..
114,500 تومان
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm Life Vana Max Omega 3 1000mg 60 softgel
کپسول ژلاتینی وانا مکس نورم لایفکپسول ژلاتینی وانا مکس نورم لایف مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت سیستم قلبی – عروقی و درمان هیپرتری گلیسریدمی است. این مکمل به تکامل سیستم عصبی در جنین و نوزادان کمک می‌کند و موجب حفظ سلامت عمومی بدن، سلامت پوست و مو، بهبود بیماری‌های التهابی و کاهش علائم افسردگی و..
111,500 تومان
نمایش 1 تا 30 از 108 (4 صفحه)