Menu
Your Cart

قرص انرژی زا

قرص انرژی زا

مکمل انرژی‌زا چیست؟

مکمل و قرص انرژی زا به محصولاتی گفته می شود که حاوی مواد محرک هستند و برای افزایش انرژی در بدن مورد استفاده قرار می گیرند. این مواد معمولا برای انجام کارهایی که نیاز به انرژی ( مانند ورزش) و دقت زیاد (مانند مطالعه) دارند مصرف می شوند.

قرص انرژی زا معمولا حاوی مواد مختلفی است. معمول ترین موادی که در این محصولات برای تولید انرژی مضاعف در بدن به کار می روند، به شرح زیر هستند:

بهتر است بدانید مصرف این مکمل در افراد زیر 18 سال به هیچ عنوان توصیه نمی شود زیرا مشکلات زیادی را برای سلامتی به وجود می آورد.

به طور کلی مکملهای انرژی زا باید با دقت مورد استفاده قرار گیرند. زیرا مصرف بی رویه این محصولات سبب بروز مشکلاتی در ارگانهای مختلف بدن از جمله:

 • سیستم گوارش معده
 • کبد
 • کلیه
 • قلب

می شود. به همین دلیل بهتر است قبل از استفاده از این مکمل ها با پزشک مشورت کنید و در صورت لزوم از قرص انرژی زا استفاده کنید. در غیر اینصورت مصرف این محصولات مشکلات غیر قابل جبرانی را برای بدن و سلامتی ایجاد می کند.

انواع قرص انرژی زا در برندهای مختلف موجود هستند که محبوبترین آنها بدین شرحند:

مسئله بسیار مهمی که در این میان وجود دارد این است که مصرف مکمل انرژی زا با دوپینگ متفاوت است. دوپینگ به معنای استفاده ورزشکار از داروهای ممنوعه برای افزایش قدرت و استقامت بدن است و عوارض بسیار بدی بر سلامتی دارد. در واقع استفاده از داروهای ممنوعه برای افزایش کارآیی و استقامت بدن سبب می شود حالت فیزیولوژیک طبیعی بدن بهم بخورد و در نتیجه همین امر، خطر مرگ وجود دارد.

اما در انواع این قرص از مواد محرک مورد تایید وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو استفاده می شود. با این وجود، در مصرف این قرصها نیز باید بسیار محتاط بود زیرا افزایش انرژی در بدن و عدم کنترل آن سبب می شود آسیبهای جدی به ارگانهای بدن وارد شود.

قرص انرژی زا برای فوتبال

به جرات می توان گفت فوتبال محبوب ترین ورزش این قرن است. قوای بدنی و انرژی یکی از فاکتورهای مهم برای موفقیت در این ورزش به شمار می رود. یک بازیکن معمولی باید قادر باشد 90 دقیقه در زمین فوتبال بدود و همین امر نیازمند انرژی زیادی است. به همین دلیل بسیاری از ورزشکاران و فوتبالیست ها به استفاده از انواع قرص انرژی زا روی می آورند.

تحقیقات متنوعی بر روی این موضوع کار کرده اند که ورزشکاران در ورزشهایی مثل فوتبال باید استقامت بدن خود را افزایش بدهند و در کنار استقامت بدنی باید بر روی تمرکز ذهنی خود نیز کار کنند. نتایج این تحقیقات نشان می دهند که استفاده از این مکمل تمرکز ذهنی ورزشکاران را نیز بالا می برد.

انواع قرص انرژی زا در بازار موجود است که  فوتبالیستها و ورزشکاران برای افزایش انرژی و تقویت قوای جسمانی خود مورد استفاده قرار می دهند. برخی از محبوترین مکملهای انرژی زا در این حوزه به شرح زیر هستند:

بهترین قرص انرژی زا برای فوتبال

همانطور که در بالا بدان اشاره کردیم مصرف قرص انرژی زا بر روی استقامت بدنی و تمرکز ذهنی ورزشکاران اثر می گذارد و سبب می شود در ورزش فوتبال عملکرد بهتری را از خود نشان دهند.

رژیم غذایی اولین چیزی است که یک ورزشکار ( و در اینجا یک فوتبالیست) باید بدان توجه داشته باشد. رژیم غذایی سالم اثرات بسیار مهمی بر افزایش عملکرد ورزشکاران در طول ورزش دارد. ویتامین ها و مواد معدنی از مهم ترین موادی هستند که باید در رژیم غذایی ورزشکاران وجود داشته باشند.

در واقع می توان گفت مصرف ویتامین نقشی همانند مصرف قرص انرژی زا در بدن دارد. مصرف این ویتامینها برای ورزشکاران بسیار حیاتی هستند:

 • ویتامین D
 • ویتامین های گروه B

و همچنین این مواد معدنی برای بدن ورزشکاران ضروریند:

 • آهن
 • زینک
 • کلسیم
 • منزیم

در کنار رژیم غذایی سالم، استفاده از انواع مکمل انرژی زا برای بالا بردن استقامت بدن سبب می شود ورزشکاران عملکرد بهتری را از خود نشان دهند. دوباره به این موضوع اشاره می کنیم که این قرصها و مکمل ها نباید خودسرانه مورد استفاده قرار بگیرند و باید متناسب با ساختار بدن فرد و نیازمندی های او باشند. قبل از استفاده از این مکمل ها با مربی ورزشی و یا پزشک مشورت کنید.

بهترین قرص انرژی زا برای رفع خستگی

بسیاری از افراد دایما احساس خستگی می کنند و بدن آنها انرژی لازم را برای انجام کارهای روزانه ندارد. همین امر بر عملکرد آنها تاثیر می گذارد و زندگی شخصی و اجتماعی آنها را با مشکل رو به رو می کند. مصرف انواع قرص انرژی زا که متناسب با بدن این افراد است به آنها کمک می کند تا انرژی مورد نیاز بدن را برای انجام فعالیتهای روزمره تامین کنند.

همچنین بدن بسیاری از افراد بعد از گذراندن یک دوره بیماری با ضعف رو به رو می شود و بدن آنها نیاز به تامین انرژی دارد.  به همین دلیل مصرف این مکملها به تامین انرژی در بدن آنها کمک زیادی می کند.

برخی از محبوب ترین انواع قرص برای تامین انرژی و رفع خستگی بدین شرح هستند:

البته ذکر این موضوع در اینجا حایز اهمیت است، افرادی که از بیماری های کبدی و کلیوی رنج می برند هرگز نباید بدون مشورت پزشک انواع قرص انرژی زا را مصرف کنند. همچنین موضوع بسیار مهمی در رابطه با خستگی مداوم وجود دارد. خستگی مداوم هشداری برای کمبود بسیاری از مواد معدنی و ویتامینها در بدن است. اگر بدن از فقر ویتامین B12 و یا آهن رنج ببرد احساس خستگی مدام می کنید.

بهتر است قبل از استفاده از هر قرص انرژی زا برای رفع خستگی به پزشک متخصص مراجعه کنید و دلیل اصلی ضعف جسمانی و خستگی مدام خود را پیدا کنید و سپس به صورت ریشه ای این مشکل را حل کنید.

قرص انرژی زا و شادی آور

همانطور که تا بدینجا بدان اشاره کردیم مصرف انواع قرص انرژی زا سبب می شود سطوح انرژی در بدن افزایش یابد و همین امر سبب می شود بهتر بتوانید بر روی کارهایتان تمرکز داشته باشید و کارها را بهتر انجام دهید. یکی از اثرات این قرصها ایجاد حس شادی در افراد است. دلیل این شادی، بالا رفتن سطوح انرژی در بدن است و همین امر بدن را به تحرک وا می دارد و سبب افزایش ترشح هورمون ها در بدن می شود و حس شادی را در فرد افزایش می دهد.

بهتر است بدانید مصرف مداوم انواع قرص انرژی زا اثرات سویی بر بدن دارد و سلامتی را تحت شعاع قرار می دهد. برای افزایش حس شادی می توانید از روشهای دیگری نیز استفاده کنید. این روشها بدین شرح هستند:

 • ورزش
 • رژیم غذایی سالم
 • سلامت تیروئید
 • کاهش استرس
 • پرهیز از افکار منفی و انجام ورزشهایی مانند یوگا
 • خواب کافی
 • خواب نیم روزی
 • نوشیدن آب زیاد

قرص انرژی زا برای عروسی

همانطور که می دانید عروسی یکی از خاطره انگیزترین رویدادهای زندگی هر فردی  است. این مراسم هیجانات زیادی را بر عروس و داماد وارد می کند و همین امر سبب می شود آنها احساس خستگی بیش از حد در این مراسم به یاد ماندنی داشته باشند.

استفاده از انواع قرص انرژی زا قبل از مراسم عروسی سبب می شود دیگر احساس خستگی نداشته باشید و انرژی شما در این شب با شکوه افزایش یافت. وقتی انرژی شما بالا می رود بهتر می توانید با استرس و مشغله فراوانی که در آن شب وجود دارد کنار بیایید و همین امر سبب می شود شبی باشکوه را تجربه کنید.

اگر تا به حال از انواع قرص و یا نوشیدنی های انرژی زا استفاده نکرده اید هرگز روز عروسی آن را امتحان نکنید زیرا ممکن است بدن شما عکس العمل های متفاوتی به این محصولات نشان دهد!

بهتر است مصرف این قرصها را قبل از مراسم عروسی آغاز کنید تا بدن شما به استفاده از آنها عادت داشته باشد.

قرص انرژی زا برای مطالعه

شاید باور این موضوع برای بسیاری از افراد دشوار باشد که بدن در هنگام مطالعه به انرژی زیادی نیاز دارد و فعالیت مغزی سبب می شود سطوح انرژی در بدن شما پایین بیاید. اگر انرژی در بدن شما کاهش پیدا کند دیگر قادر نیستید تمرکز کنید و همین امر بر کیفیت مطالعه شما اثر می گذارد.

به همین دلیل بسیاری از افراد برای مطالعه به استفاده از انواع قرص انرژی زا روی می آورند. این محصولات تاثیرات شگرفی در کاهش خستگی و افزایش انرژی بدن دارند و همین امر تمرکز فرد را در حین مطالعه بالا می برد.

اما ذکر این نکته در اینجا حایز اهمیت است که مصرف بیش از اندازه این محصولات اثرات بسیار منفی بر بدن دارد و ممکن است به کبد و کلیه آسیب وارد کند.

به همین دلیل بهتر است مداوم از این مکملها استفاده نکنید و یا دایما به چک آپ بروید و سلامتی خود را بررسی کنید.

خرید قرص انرژی زا

محصولاتی که در داروخانه ها عرضه می شوند همگی محصولات معتبر و مورد تایید وزرات بهداشت هستند. به همین دلیل خریداران دیگر نباید نگران کیفیت و اعتبار محصولات باشند.

داروخانه آنلاین داروخانه ای در منزل شماست که به راحتی می توانید محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و از خدمات آن بهره مند شوید.برند: گلدن لایف | Golden Life مدل: Golden Life Energe-X 30 tabs
قرص انرژکس گلدنقرص انرژکس گلدن لایف مکملی منحصر به فرد برای افزایش سطوح انرژی در بدن است. این مکمل با تامین نیاز بدن به مواد مغذی، سیستم ایمنی بدن را  تقویت می کند.تقویت سیستم ایمنی بدنسیستم ایمنی بدن به شکل منحصر بفردی از بدن در برابر مواد آلوده و بیماری ها محافظت می کند. در این میان عوامل تغذ..
201,700 تومان
برند: گلدن لایف | Golden Life مدل: Golden Life Energe-X 60 tabs
قرص انرژکس گلدنقرص انرژکس گلدن لایف مکملی منحصر به فرد برای افزایش سطوح انرژی در بدن است. این مکمل با تامین نیاز بدن به مواد مغذی، سیستم ایمنی بدن را  تقویت می کند.تقویت سیستم ایمنی بدنسیستم ایمنی بدن به شکل منحصر بفردی از بدن در برابر مواد آلوده و بیماری ها محافظت می کند. در این میان عوامل تغذ..
403,300 تومان
برند: مرهم سازان | Marham Sazan مدل: Marham Sazan Multivit Extra 20effervescent tabs
قرص جوشان فلوریسون مولتی ویت اکسترا مرهم سازان قرص جوشان فلوریسون مولتی ویت اکسترا مرهم سازان محصولی مناسب برای افزایش سطوح انرژی و جلوگیری از خستگی است. در این قرص از ویتامین های گروه ب استفاده شده است و همین امر اثر بخشی این مکمل را افزایش داده است. توصیه می شود روازنه یک عدد از این قرص در آب..
62,500 تومان
برند: الحاوی | Alhavi مدل: Enercaff Alhavi Capsule
کپسول انرکاف 200 الحاوی :کپسول انرکاف 200 الحاوی کاوی 200 میلی گرم کافئین در هر کپسول است. این کپسول به عضلات بدن انرژی می بخشد. در نتیجه بهترین گزینه برای استفاده هنگام ورزش است زیرا توان عضلات را زیاد می کند.کپسول انرکاف همچنین باعث افزایش سطح توجه و تمرکز می شود. این کپسول خستگی و درد عضلات را از..
34,350 تومان
برند: دوبیس | Doobis مدل: Doobis amino energy
پودر آمینو انرژی دوبیسپودر آمینو انرژی دوبیس مکملی منحصر به فرد برای افزایش توانایی جسمانی، بازیابی انرژی ورزشکاران و تقویت عضلات است.این مکمل حاوی عصاره چای سبز، عصاره قهوه و کافئین است.نقش آمینواسید در افزایش انرژی بدن و تقویت عضلات ورزشکارانآمینواسیدها واحدهای سازنده پروتئین‌ها هستند و پس از تجزی..
351,800 تومان
برند: کیو ان تی | QNT مدل: QNT Creatine Monohydrate 100% 300g powder
پودر کراتین مونوهیدرات 100 درصد کیو ان تیپودر کراتین مونوهیدرات 100 درصد کیو ان تی محصولی مناسب برای افزایش قدرت بدن است. کراتین مونوهیدرات داری فواید زیادی بر سلامتی است که از مهمترین آنها می توان به افزایش انرژی و توان بدنی اشاره کرد. در نتیجه، ورزشکاران مدت زمان بیشتری می توانند ورزش کنند و همین ..
350,000 تومان
برند: دوبیس | Doobis مدل: Doobis Iso Whey
پودر وی ایزوله 1500 گرمی دوبیسپودر وی ایزوله 1500 گرمی دوبیس محصولی مناسب برای تامین پروتئین مورد نیاز بدن ورزشکاران است. تمامی ورزشکاران با این موضوع آشنایی کامل دارند که پروتئین برای ورزشکاران حکم یک ماده مغذی اساسی را دارد و کمبود آن می تواند سلامتی ورزشکاران را تحت تاثیر قرار دهد. اگر پروتئین کا..
1,151,400 تومان
کپسول کافئین 200 دوبیس | 50 عدد | کمک به چربی سوزی و افزایش انرژی کپسول کافئین 200 دوبیس | 50 عدد | کمک به چربی سوزی و افزایش انرژی
ناموجود
برند: دوبیس | Doobis مدل: Doobis Caffeine 200 mg 50Caps
داروخانه آنلاین داروخانه ای در منزل شماداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع محصولات..
81,750 تومان
کپسول هومتامین جنسینگ کره یونایتد | 30 عدد | تقویت قوای جسمی و جنسی و رفع خستگی کپسول هومتامین جنسینگ کره یونایتد | 30 عدد | تقویت قوای جسمی و جنسی و رفع خستگی
ناموجود
برند: کره یونایتد | Korea United مدل: Korea United Homtamin Ginseng
کپسول هومتامین جنسینگ کره یونایتد کپسول هومتامین جنسینگ کره یونایتد محصولی مناسب برای افزایش توان بدن است. در این مکمل از مواد موثره ای نظیر کلسیم، منیزیم و منگنز استفاده شده است و همین امر اثربخشی این محصول را افزایش داده است. این کپسول به تامین مواد معدنی مورد نیاز بدن کمک می کند و نقش موثری ..
33,000 تومان
کپسول جینسینگ کمپلکس میکس نچرال | 100 عدد | حاوی رویال ژلء تقویت حافظه و تنظیم سوخت و ساز
ناموجود
برند: میکس نچرال | Mix Natural مدل: Mix Natural Ginseng Complex + Royal Jelly
کپسول جینسینگ کمپلکس میکس نچرالکپسول جینسینگ کمپلکس میکس نچرال مکملی منحصر به فرد برای تنظیم سوخت و ساز بدن، تقویت قوای جنسی، تقویت حافظه، افزایش توان ذهنی و بهبود فعالیت مغز، رفع خستگی و بسیاری دیگر از ضعفهای جسمانی و روانی است. این محصول حاوی رویال ژل و عصاره گیاه جینسینگ است و  به عنوان آنت..
76,300 تومان
کپسول جینسینگ کره ای میسون نچرال | 30 عدد | تقویت توان ذهنی، جسمی و جنسی
ناموجود
برند: میسون نچرال | Mason Natural مدل: Mason Natural Korean Ginseng
کپسول جینسینگ کره ای میسون نچرالکپسول جینسینگ کره ای میسون نچرال محرکی قوی برای بهبود عملکرد جنسی، افزایش توان فیزیکی و تقویت سیستم ایمنی بدن است.فواید گیاه جینسینگجینسینگ گیاهی نیروزا و مقوی است که به آن «گیاه جوانی» نیز می‌گویند. بیشتر خواص این گیاه در ریشه آن است. جینسینگ به حفظ سلامتی بدن و هماه..
12,900 تومان
کپسول جینسینگ پلاس سندروس | 45 عدد | تقویت قوای جنسی
ناموجود
برند: سندروس | Sandrous مدل: Sandrous Ginseng Plus 45 caps
کپسول جینسینگ پلاس سندروس کپسول جینسینگ پلاس سندروس مکملی منحصر به فرد برای تقویت قوای جنسی است. این مکمل حاوی گیاه جینسینگ است و همین امر اثربخشی این محصول را افزایش داده است. این کپسول سرد مزاجی را در زوجین از بین می برد و تمایلات جنسی افراد را بالا می برد. مصرف این کپسول گردش خون را در بدن ا..
65,000 تومان
کپسول جینسینگ پلاس ای اس آی | 30 عدد | حاوی انواع ویتامین و تقویت قوای جنسی آقایان کپسول جینسینگ پلاس ای اس آی | 30 عدد | حاوی انواع ویتامین و تقویت قوای جنسی آقایان
ناموجود
برند: ای اس آی | ESI مدل: ESI Ginseng Plus
 کپسول جینسینگ پلاس ای اس آیآمپول خوراکی رد جینسنگ حاوی 200 میلی گرم جینسنگ قرمز کره ای و 200 میلی گرم گاسترودیا الاتا خشک شده می باشد. که برای موارد زیر استفاده می شود.یکی از گیاهان نیروزا و مقوی که شهرت زیادی در جهان دارد "جینسینگ" می باشد که بهتر است آن را "گیاه جوانی" یا "نوش دارو" بنامیم.ش..
74,200 تومان
کپسول جینسینگ مارنیز | 30 عدد | بهبود عملکرد جنسی مردان و زنان
ناموجود
برند: مارنیز | Marnys مدل: Marnys Ginseng 1000mg With Lecithin
انرژی بخش طبیعی و کمک به کاهش خستگی، ضعف و بی حالییکی از گیاهان نیروزا و مقوی که شهرت زیادی در جهان دارد "جینسینگ" می باشد که بهتر است آن را "گیاه جوانی" یا "نوش دارو" بنامیم. در کتاب های سنتی و به عربی ریشه گیاه را "جنسه" و "جنسا" می نامند. به فرانسوی و انگلیسی Ginseng و  Asiatic ginsengو chin..
60,000 تومان
کپسول جینسانا | بهبود قوای جنسی و انرژی بخش
ناموجود
برند: جینسانا | Ginsana مدل: Ginsana
کپسول جینسانا را از داروخانه آنلاین بخواهید! داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند..
110,000 تومان
کپسول اگزوتیک پلاس مارنیز | نیرو بخش و رفع ناتوانی جنسی در مردان و زنان
ناموجود
برند: مارنیز | Marnys مدل: Marnys Exotique Plus Capsulas
کپسول اگزوتیک پلاس مارنیزکپسول اگزوتیک پلاس مارنیز مکملی نیروزا برای افزایش میل و قوای جنسی، رفع استرس فیزیکی و ذهنی و احساس افسردگی است. این محصول مقاومت بدن را در مقابله با خستگی افزایش می‌دهد.اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید می‌توانید مقاله زیر را بخوانید:مشکلات جنسی آقایان را بشناسید!..
150,000 تومان
کپسول انرژی کمپلکس آلفا ویتامینز | 100 عدد | افزایش دهنده انرژی و رفع خستگی
ناموجود
برند: آلفا | Alfa مدل: Alfa Vitamins ENERGY Complex with DHEA
کپسول انرژی کامپلکس آلفاانرژی کمپلکس مکمل گیاهی بی نظیر برای ارتقاء سطح انرژی فعالیت ها روزانه و ( جنسی ) همچنین بهبود توان ورزشی شما است که بعد از مصرف سریعا تاثیر آن را احساس خواهید کرد. انرژی کمپکس حاوی ترکیبات انرژی بخش مثل کافئین جینسینگ ، گیاه میورا پوما به همرا ه آنتی اکسیدن ها است که باعث اف..
85,000 تومان
کپسول انرژی هرب بهتا دارو | 60 عدد | کاهش خستگی
ناموجود
برند: بهتا دارو | Behtadaru مدل: Behtadaru Energy Herb
کپسول انرژی هرب بهتا دارو را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت شما هست..
42,000 تومان
کپسول ارکتا ویتال مارینوکس | 60 عدد | تقویت میل جنسی و انرژی بدن
ناموجود
برند: مارینوکس | Marinox مدل: Marinox Erecta Vital
کپسول ارکتا ویتال مارینوکسکپسول ارکتا ویتال مارینوکس حاوی عصاره‌های گیاهی، ویتامین‌ها، روی و آمینواسید آرژنین است که همگی در تامین نیاز بدن به مواد مغذی ضروری، داشتن سبک زندگی سالم و تغذیه متعادل مهم هستند.این مکمل حاوی ویتامینB12، فولیک اسید، آمینواسید آرژنین و روی و عصاره گیاهان ماکا، انگور، سیب، ..
79,000 تومان
پودر کربو 100 درصد انرژی بوستر دوبیس | 2 کیلوگرم | افزایش وزن و انرژی در ورزشکاران
ناموجود
برند: دوبیس | Doobis مدل: Doobis Carbo 100 Energy Booster 2000 gr
پودر کربو 100 درصد انرژی بوستر دوبیسپودر کربو 100 درصد انرژی بوستر دوبیس محصولی مناسب برای افزایش وزن است. در هر دو پیمانه از این پودر 57 گرم کربوهیدارت به کار رفته است و همین امر سبب شده است این پودر به مکملی ارزشمند تبدیل شود. از پودر کربو می توان برای ساخت توده عضلانی استفاده کرد. همچنین، این پود..
205,500 تومان
پودر باتری پی اچ دی | 1 کیلو گرم | تامین انرژی . کاهش خستگی
ناموجود
برند: پی اچ دی | PHD مدل: PHD Battery
پودر باتری پی اچ دیپودر باتری پی اچ دی مکملی مناسب برای تامین انرژی مورد نیاز بدن است. این پودر حاوی کربوهیدارت، آمینو اسیدهای شاخه دار و ال گلوتامین است و به کاهش خستگی کمک می کند. مصرف این مکمل نقش بسیار مهمی در بهبود عملکرد ورزشی دارد، زیرا سطوح انرژی را در بدن بالا می برود و در نتیجه ورزشکار می ..
568,800 تومان
ویال خوراکی رویال پروویت 5000 مارنیز | 20 عدد | افزایش توانایی ذهنی ویال خوراکی رویال پروویت 5000 مارنیز | 20 عدد | افزایش توانایی ذهنی
ناموجود
برند: مارنیز | Marnys مدل: Marnys Royal Provite 5000
ویال خوراکی رویال پروویت 5000 مارنیز ویال خوراکی پروویت 5000 مارنیز مکملی منحصر به فرد افزایش رشد، تقویت قدرت فکری و ذهنی و تقویت سیستم ایمنی بدن مفید است.این مکمل حاوی عصاره رویال ژلی طبیعی است.رویال ژل فرآورده‌ای منحصفر بفرد است که زنبور ملکه از آن تغذیه می‌کند. این ژل ترکیبی از شهد گیاهان مخ..
127,000 تومان
ویال خوراکی رد جنسینگ چوافارم | 10 عدد | بهبود عملکرد جنسی، فیزیکی و ذهنی
ناموجود
برند: چوافارم | Cho-A Pharm مدل: Cho-A Pharm Red Ginseng
ویال خوراکی رد جنسینگ چوافارمویال خوراکی رد جنسینگ چوافارم مکملی منحصر به فرد برای بهبود عملکرد جنسی، تقویت نیروی جسمی و ذهنی و تامین انرژی بدن است.تاثیر عصاره گیاه جنسینگ بر سلامتی بدنگیاه جینسینگ، از خانواده گیاه عشقه است و نام علمی آن panax ginseng  است. گیاه جینسینگ را گیاه جوانی یا نوش دار..
108,000 تومان
ویال خوراکی بیونرگل پاور ولانس | 14 عدد | تقویت قوای جسمانی و جنسی، رفع خستگی و افزایش انرژی ویال خوراکی بیونرگل پاور ولانس | 14 عدد | تقویت قوای جسمانی و جنسی، رفع خستگی و افزایش انرژی
ناموجود
برند: ولانس | Welance مدل: Welance Bioenergol Power
ویال خوراکی بیونرگل پاور ولاسویال خوراکی بیونرگل پاور ولاس محصولی مناسب برای رفع خستگی و سستی بدن است. به طور کلی، کمبود ویتامین ها و مواد معدنی در بدن سبب سستی بدن می شوند. به همین دلیل کارشناسان سلامتی توصیه می کنند مصرف مکمل های مناسب نقش موثری در ارتقا سلامتی دارد. از این ویال می توان برای تقویت..
132,000 تومان
ویال خوراکی اگزوتیک مارنیز | 20 عدد | رفع ناتوانی جنسی در مردان و زنان ویال خوراکی اگزوتیک مارنیز | 20 عدد | رفع ناتوانی جنسی در مردان و زنان
ناموجود
برند: مارنیز | Marnys مدل: Marnys Exotiqu 30 Vial
ویال خوراکی اگزوتیک مارنیزویال خوراکی اگزوتیک مارنیز مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن، رفع ناتوانی جنسی در زنان و مردان و تقویت میل جنسی است.نقش رویال ژل و گیاه جینسینگ بر سلامتیرویال ژل فرآورده‌ای منحصفر بفرد است که زنبور ملکه از آن تغذیه می‌کند. این ژل ترکیبی از شهد گیاهان مختلف است و..
315,500 تومان
ویال خوراکی اگزوتیک مارنیز | 1 عدد | نیرو بخش و رفع ناتوانی جنسی در مردان و زنان
ناموجود
برند: مارنیز | Marnys مدل: Marnys Exotiqu Vial
ویال خوراکی اگزوتیک مارنیزویال خوراکی اگزوتیک مارنیز مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن، رفع ناتوانی جنسی در زنان و مردان و تقویت میل جنسی است.نقش رویال ژل و گیاه جینسینگ بر سلامتیرویال ژل فرآورده‌ای منحصفر بفرد است که زنبور ملکه از آن تغذیه می‌کند. این ژل ترکیبی از شهد گیاهان مختلف است و..
15,800 تومان
قرص کوانزیم کیوتن و کارنیتین والمارک | 30 عدد | کمک به دریافت انرژی
ناموجود
برند: والمارک | Walmark مدل: Walmark coenzymeQ10 + carnitine
قرص کوانزیم کیوتن و کارنیتین والمارکقرص کوانزیم کیوتن و کارنیتین والمارک برای افزایش انرژی بدن و افزایش بازدهی در ورزشکاران مورد استفاده قرار می‌گیرد.این مکمل حاوی ویتامین کوآنزیم کیوتن و آمینواسید ال-کارنیتین است.نقش آمینو اسید ال-کارنیتین و کوآنزیم کیوتن در سلامت بدن چیست؟آمینواسید ال-کارنیتین از ..
250,700 تومان
قرص کافئین ویدر | 200 عدد | افزایش قدرت، کاهش درد عضلانی و کاهش خستگی
ناموجود
برند: ویدر | Weider مدل: Weider Caffeine 100mg
قرص کافئین ویدرمصرف مکمل کافئین ویدر مکملی منحصر به فرد برای رفع خستگی، افزایش قدرت بدنی و کاهش دردهای عضلانی است.این مکمل حاوی 100 میلی‌گرم کافئین است.نقش کافئین در سلامت بدن و کارایی عضلاتکافئین ترکیبی است که در گیاهان زیادی همچون برگهای چای، قهوه و کاکائو وجود دارد. کافئین بر دستگاه عصبی مرکزی تا..
54,600 تومان
قرص پاورهلث ساپلکس | 60 عدد | افزایش قوای فیزیکی و تولید انرژی دربدن
ناموجود
برند: ساپلکس | Supplex مدل: Supplex Power Health 60tabs
قرص پاور هلث ساپلکسقرص پاور هلث مکملی منحصر به فرد برای افزایش سطوح انرژی در بدن است. این مکمل نقش موثری در تقویت سیستم ایمنی بدن دارد و از ابتلا به بیماریهای عفونی و غیرعفونی جلوگیری می کند. همچنین، مصرف این قرص سبب افزایش قوای جنسی می گردد و کیفیت رابطه جنسی را بهبود می بخشد. در واقع؛ قرص پاور هلث..
242,000 تومان
قرص ویتال کمپلکس بایوکل | 60 عدد | مکمل انرژی زا همراه با جینسینگ و رویال ژلی
ناموجود
برند: بایوکل | Biocol مدل: BIOCOL Vital Complex 60 Tabs
قرص ویتال کمپلکس بایوکلویتال کمپلکس بیوکل با دارا بودن جینسینگ کره ای٬ رویال ژلی٬ ویتامین های و مواد معدنی میتواند نقش حیاتی در بدن شما ایفا نماید. این محصول ضد استرس، ضد خستگی و تقویت کننده حافظه است. ویتالکمپلکس به دلیل ترکیبات خاص خود نوعی انرژی زا محسوب می شود و تامین کننده ی الکترولیت د..
88,900 تومان
نمایش 1 تا 30 از 43 (2 صفحه)