Menu
Your Cart

تقویت قوای جنسی آقایان

توضیحات دسته‌بندیتقویت قوای جنسی آقایان

رابطه جنسی رابطه‌ای لذت بخش در میان زوجین است و به استحکام روابط میان آنها کمک می‌کند. اما گاهی بروز مشکلات مختلف جنسی کیفیت این رابطه را به چالش می‌کشد و همین امر باعث بروز مشکلات متعددی در میان زوجین می‌شود.

کارشناسان خانواده بر این عقیده هستند که شناخت این مشکلات و کمک به رفع آنها اهمیت زیادی دارد و از بروز مشکلات بعدی جلوگیری به عمل می‌آورد.
شایع‌ترین مشکلات جنسی در آقایان به شرح زیرند:

  • اختلال نعوظ
  • کاهش میل جنسی
  • انزال زودرس
  • درد در هنگام انزال

انواع مکمل تقویت قوای جنسی آقایان وجود دارد که به رفع مشکلات جنسی آقایان کمک می‌کنند. اما بهتر است قبل از استفاده از این مکملها با پزشک مشورت کنید تا ریشه اصلی مشکلات مشخص شود.

اختلال نعوظ

در هنگام برقراری رابطه جنسی خون در آلت جنسی مردان افزایش پید می‌کند و همین امر سبب سفتی آلت تناسلی آنها می‌شود. اگر در حین برقراری رابطه جنسی آلت تناسلی مرد به خوبی سفت نشود، اختلال نعوظ رخ می‌دهد.

از دلایل عمده این اختلال می‌توان به بیماریهای قلبی و عروقی، اضافه وزن و استرس اشاره کرد. پزشک بهترین کسی است که در تشخیص علت اصلی این بیماری می‌تواند به شما کمک کند.همچنین مکملهایی وجود دارند که با صلاحدید پزشک می‌توانند برای رفع و درمان این اختلال مورد استفاده قرار گیرند.دو مکمل مفید برای تقویت نعوظ به شرح زیر هستن:

کاهش میلی جنسی

یکی از دلایل عمده کاهش میل جنسی در مردان کاهش ترشح هورمون تستوسترون است. این هورمون نقش بسیار مهمی در برقراری رابطه جنسی با کیفیت دارد.

عوامل مختلفی از جمله استرس، مشکلات خانوادگی و زناشویی و کمبود خواب سبب بروز این اختلال می‌شوند. انواع مکمل برای تقویت قوای جنسی آقایان برای افزایش میل جنسی به شرح زیر هستند:

انزال زودرس

انزال زودرس یکی از بزرگترین مشکلاتی است که بر کیفیت رابطه جنسی اثر می‌گذارد و صدمات روحی زیادی را نیز به آقایان وارد می‌کند.

در اختلال انزال زودرس قبل از اینکه آقایان بتوانند پارتنر خود را به لذت برسانند دچار انزال می‌شوند و همین امر سبب می‌شود هیچ‌گاه نتوانند شریک جنسی خود را راضی نگه دارند.

عدم رضایت پارتنر جنسی سبب دلسرد شدن فرد در برقراری رابطه جنسی می‌شود و کیفیت این رابطه را به چالش می‌کشد. اختلال غده تیروئید و استرس یکی از دلایل اصلی بروز این مشکل به شمار می‌روند.

انواع مکمل تقویت قوای جنسی آقایان برای رفع مشکل زود انزالی به شرح زیرند:

درد در هنگام انزال

درد در هنگام انزال یکی از موارد بسیار مهمی است که سبب می‌شود آقایان از برقراری رابطه جنسی امتناع ورزند. ابتلا به بیماریهای پروستات یکی از دلایل اصلی این مشکل به شمار می‌رود.

در این مورد مراجعه به پزشک بسیار مهم است زیرا این درد میتواند هشداری برای ابتلا به بیماریهای مزمن از جمله سرطان باشد.

آیا استفاده از مکمل تقویت قوای جنسی آقایان به رفع اختلالات جنسی در مردان کمک می‌کند؟

این سوالی است که بیشتر افرادی که قصد خرید این مکملها را دارند، می‌پرسند. در پاسخ به این سوال باید باقاطعیت جواب داد «بله!». مکملهای قویت قوای جنسی برای حل مشکلات جنسی بسیار مفید هستند. اما موضوعی در این میان وجود دارد که باید به آن توجه کنید: ریشه اصلی مشکلات و اختلالات جنسی شما چیست؟!.

نکته بعدی که در خرید این مکملها باید به آن توجه داشته باشید این است که هرگز نباید خودسرانه مصرف مکملهای تقویت قوای جنسی را آغاز کنید. برای مصرف این مکملها بهتر است با پزشک یا دارو ساز مشورت کنید.

برای درمان اختلالات جنسی به پزشک مراجعه کنیم یا مشاوره (سکس درمان‌گر)؟

برای رفع مشکلات جنسی ابتدا باید ریشه اصلی این مشکلات تشخیص داده شود. گاهی ریشه این مشکلات روحی است و برای درمان باید به مشاوره و سکس درمان‌گر مجرب مراجعه شود. اما گاهی ریشه این اختلالات جسمی است و با حل مشکلات جسمی می‌توانید به رفع اختلالات جنسی کمک کنید.

می‌توانید در ابتدا به پزشک اورولوژی مراجعه کنید. پزشک با انجام آزمایشات لازم مشکلات جنسی شما را بررسی می‌کند و در صورت نیاز شما را نزد مشاوره می‌فرستد.

انواع مکمل تقویت قوای جنسی آقایان را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.

مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملهای تقویت قوای جنسی آقایان و مکملهای دیگر  به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

داروخانه آنلاین مطالعه مقاله زیر را به شما پیشنهاد می‌دهد:

برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Lovig
کپسول گیاهی لاوویگ سبز داروکپسول گیاهی لاوویگ سبز دارو مکملی منحصر به فرد برای بهبود مشکل انزال است. این مکمل به افزایش سطوح انرژی در بدن کمک می کند و نقش موثری در افزایش قدرت و توان جسمی آقایان دارد.کپسول گیاهی لاوویگ سبز دارو را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن این..
130,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Afrodit Drop
قطره گیاهی آفرودیت گل داروقطره گیاهی آفرودیت گل دارو حاوی عصاره گیاهان دارویی است که موجب تقویت میل جنسی در آقایان می‌شود. این قطره برای افزایش و تقویت میل جنسی آقایان، بهبود تحرکات جنسی و افزایش کیفیت روابط زناشویی بسیار مناسب است.چگونه می توان کیفیت روابط جنسی و زناشویی را بهبود بخشید؟یکی از فاکتو..
49,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Powergol 30 Tab
قرص پاورگل گل داروقرص پاورگل گل دارو تقویت کننده میل جنسی و بهبود دهنده روابط زناشویی است.  این مکمل حاوی عصاره های گیاهی مانند ساپونین ها، اسانس ها و استروئیدهای گیاهی است.نقش مکمل پاورگل گل دارو در تقویت میل جنسیعصاره گیاه جینسینگ، دامیانا، رویال ژل و فلانوئیدهای ایزوکوئرستین مهمترین مواد موث..
87,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Afrodit 30 Tab
محصول گیاهی قرص آفرودیت گل دارو محصول گیاهی آفرودیت یک داروی تقویت کننده میل جنسی برای آقایان و بانوان است که باعث افزایش سطح هورمون LH و تستوسترون می شود و ناتوانی های جنسی را بر طرف می کند.مشکلات جنسی کدامند؟میزان رضایت زوجین از رابطه زناشویی یکی از مهمترین فاکتورهایی است که برای خو..
53,000 تومان
برند: چوافارم | Cho-A Pharm مدل: Cho-A Pharm Red Ginseng
ویال خوراکی رد جنسینگ چوافارمویال خوراکی رد جنسینگ چوافارم مکملی منحصر به فرد برای بهبود عملکرد جنسی، تقویت نیروی جسمی و ذهنی و تامین انرژی بدن است.تاثیر عصاره گیاه جنسینگ بر سلامتی بدنگیاه جینسینگ، از خانواده گیاه عشقه است و نام علمی آن panax ginseng  است. گیاه جینسینگ را گیاه جوانی یا نوش دار..
108,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Libimax Barij Capsule
کپسول نرم لیبیمکس باریجکپسول نرم لیبیمکس باریج مکملی منحصر به فرد برای رفع اختلالات جنسی ناشی از مصرف داروهای ضد افسردگی است. مطالعات نشان می دهند که بیماری افسردگی یکی از بیماریهای شایع در سراسر جهان به شمار می رود و یکی از دلایل عمده آن کاهش سروتونین در فرآیندهای مغزی است. به همین دلیل داروهای مخت..
90,000 تومان
برند: او پی دی فارما | OPD Pharma مدل: OPD Pharma Vigorexin 30 caps
کپسول ویگورکسین او پی دی فارما را از داروخانه آنلاین بخواهید.داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منز..
45,500 تومان
برند: هیمالیا | Himalaya مدل: Himalaya Confido
قرص کانفیدو هیمالیاقرص کانفیدو هیمالیا محصولی ویژه و موثر در درمان بیماری زود انزالی آقایان است. این قرص با جلوگیری از انزال زودرس موجب افزایش قدرت، میل و توان جنسی آقایان می‌شود و از بروز اختلالات جنسی پیشگیری می‌کند. این محصول کاملاً گیاهی است و حاوی ماده موثره گیاه تریبولوس است که به تقویت میل ج..
178,000 تومان
برند: هیمالیا | Himalaya مدل: Himalaya Speman DS
قرص اسپیمن دی اس هیمالیاقرص اسپیمن دی اس هیمالیا محصولی منحصر به فرد  برای درمان بیماری الیگو اسپرمی در آقایون است. این قرص، با افزایش تعداد، کیفیت و حرکت اسپرم موجب بهبود عملکرد جنسی فرد شده و به بهبود سیستم تولید مثل و در نتیجه باروری مردان کمک می‌کند. این محصول کاملاً گیاهی بوده و اغلب عوار..
141,000 تومان
برند: هورنی گوت پلاس | Horny Goat Plus مدل: Horny Goat Plus 30
کپسول هورنی گوت پلاس کپسول هورنی گوت پلاس حاوی هشت عصاره گیاهی است و نقش موثری در بهبود قوای جنسی آقایان دارد. کپسول هورنی گوت پلاس را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر..
99,100 تومان
برند: والمارک | Walmark مدل: permen max ginseng 30 tab
قرص جنسینگ پرمن مکس:نقش قرص جنسینگ پرمن مکس بر تقویت قوای جنسیمکمل پرمن مکس حاوی عصاره گیاه جینسینگ، ال-آرژنین و عصاره گیاه خارخاسک است. جینسینگ گیاهی با خاصیت آنتی اکسیدانی فوق العاده است و در طب سنتی و مدرن برای افزایش میل جنسی، تقویت اسپرم‌ها، افزایش انرژی بدن و رفع خستگی استفاده می‌شود.عصاره این..
436,000 تومان
برند: زردبند | zardband مدل: Zardband Rose TS Oral 15ml Drop
قطره خوراکی گل محمدی زردبندقطره خوراکی گل محمدی زردبند محصولی مناسب برای افزایش میل جنسی است. کاهش میل جنسی یکی از مشکلات رایج در میان مردان و زنان است که می تواند بر کیفیت روابط طرفین اثر بگذارد و حتی آن را با چالش های زیادی رو به رو کند. این قطره می تواند سطوح انرژی را در بدن بالا ببرد و به بهبود ..
58,000 تومان
برند: کیو فارما | Q Pharma مدل: Q Pharma Androferti
ساشه آندروفرتی کیوفارما ساشه آندروفرتی کیوفارما مکملی منحصر به فرد در بهبود کیفیت اسپرم و باروری در آقایان است. اثرات ساشه آندروفرتی کیوفارما بر درمان بیماری ناباروری آقایان امروزه بسیاری از کمپانی‌های دارویی و متخصصان، برای حل مشکل ناباروری متمرکز شد‌ه‌اند و روش‌ها، خدمات درمانی و داروهای مختلفی..
1,607,385 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Rose Oral 15ml drop
قطره خوراکی گل سرخ باریج اسانسقطره خوراکی گل سرخ باریج اسانس مکملی مناسب برای افزایش میل جنسی است. میل جنسی یکی از ویژگی های غریزی انسانهاست که نقش بسیار مهمی در تحکیم روابط بین طرفین دارد. به همین دلیل توجه به این میل و کمک به افزایش آن مسئله مهمی است و به کاهش مشکلات و تنش های زناشویی کمک می کند. ..
81,800 تومان
برند: سیمرغ دارو عطار | simorgh darou attar مدل: Simorgh Darou Attar Vigorman
قرص ویگورمن سیمرغ دارو عطار :قرص ویگورمن سیمرغ دارو عطار مکملی منحصر به فرد برای تقویت قوای جنسی است.این مکمل حاوی مواد موثره زیادی است و همین امر به افزایش سطوح انرژی در مردان کمک می کند و نقش موثری در بهبود عملکرد جسمانی دارد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد قرص ویگورمن سیمرغ دارو بهبود اختلال نعوظ ..
140,000 تومان
برند: کیمیاگر توس | Kimiagar toos مدل: Massy More Kharatin Oil
روغن خراطین مسی مورروغن خراطین مسی مور حاوی روغن زیتون و روغن خراطین است. روغن خراطین دارای خاصیت حجم دهندگی اعضا است. با استفاده از این محصول می توانید حجم لب ها، سینه ها، آلت تناسلی، بازو ها و... را افزایش دهید. روغن خراطین باعث افزایش خونرسانی به اعضایی می شود که آنهارا ماساژ می دهید و این امر با..
63,800 تومان