Menu
Your Cart

دستگاه عصبی


برند: فارما اس سوئیس | PharmaS Switzerland مدل: Dormirin Forte
مکمل دورمیرین فورتمکمل دورمیرین فورت مکملی منحصر به فرد برای بهبود کیفیت خواب و افزایش سرعت به خواب رفتن است.این محصول تحت لیسانس کمپانی فارمااس سوئیس و به سفارش شرکت توسعه طب آدریان سلامت تولید شده است.دلایل بروز اختلال خواب کدامند؟اختلال خواب به دلایل مختلفی رخ می دهد این دلایل به شرح زیر هستند:- ..
39,000 تومان
برند: نوفورما نچرالز | Nuforma Naturals مدل: Nuforma Naturals 5HTP 100 mg
کپسول هیدروکسی تریپتوفان ۵ اچ تی پی نوفورما نچرالزکپسول هیدروکسی تریپتوفان ۵ اچ تی پی نوفورما نچرالز محصولی بی نظیر در تنظیم خواب، رفع اضطراب و افسردگی و کاهش استرس و میگرن است و با افزایش ترشح هورمون سروتونین در بدن به تنظیم زمان خواب و بیداری و بهبود خلق و خو کمک می‌کند. هیدروكسی تریپتوفان چ..
327,000 تومان
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Neurozan Feed Your Mind
قرص نروزان ویتابیوتیکسقرص نروزان ویتابیوتیکس محصولی مناسب برای بهبود اضطراب و افسردگی است. استفاده از این قرص نوسانات خلقی را به حداقل می رساند و به افزایش تمرکز کمک می کند. در این مکمل از مواد موثره ای نظیر ویتامین های گروه ب، زینک، آهن، ویتامین ایی و سلنیوم استفاده شده است و همین امر این مکمل را ب..
163,500 تومان
کپسول جینک اکتیو گلدن لایف | 30 عدد | بهبود حافظه و افزایش قدرت تمرکز
-20 %
برند: گلدن لایف | Golden Life مدل: Golden Life Ginc Active
کپسول جینک اکتیو گلدن لایفکپسول جینک اکتیو گلدن لایف سرشار از فلاوونوئیدها و ترپنوئیدها می‌باشد که از جمله آنتی اکسیدان های محافظت‌کننده در برابر آسیب رادیکال‌های آزاد می‌باشند. قسمت مورد استفاده جینکوبیلوبا برگ های آن می‌باشد که ترکیباتش به شدت تحت تأثیر فصل برداشت آن است که بیش‌ترین مقدار آن در فص..
58,480 تومان 73,100 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Memoral 30 Tab
قرص ممورال گل داروقرص ممورال گل دارو از ترکیبات گیاهی، عصاره کندر و عصاره زنجبیل تهیه شده است و برای بهبود عملکرد حافظه، پیشگیری از فراموشی، زوال عقل و بهبود اختلالات ادراکی کاربرد دارد. این مکمل محصول کمپانی گل دارو است.مزایای کندر و زنجبیل بر سلامتیمطالعات نشان داده‌اند مواد موثره‌ای که در گیاه کن..
28,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Ginkogol 30 tab
قرص روکشدار گیاهی جینکوگل گل داروقرص جینکوگل ساخت ایران و شرکت گل دارو است. این قرص حاوی مواد موثره گیاه جینکوبیلوبا است و برای درمان اختلالات ادراکی، زوال عقل و بهبود گردش خون مغزی مورد استفاده قرار می گیرد.نقش گیاه جینکوبیلوبا بر سلامتیبرگهای گیاه جینکوبیلوبا حاوی فلاونوئیدهای مهمی همچون کوئرستین،..
37,000 تومان
قرص اسلیپ کر گلدن لایف | 30 عدد | کاهش تنش های عصبی و بهبود کیفیت خواب قرص اسلیپ کر گلدن لایف | 30 عدد | کاهش تنش های عصبی و بهبود کیفیت خواب
-20 %
برند: گلدن لایف | Golden Life مدل: Golden Life Sleep Care 30 Tabs
قرص اسلیپ کر گلدن لایفقرص اسلیپ کر گلدن لایف محصولی مناسب برای بهبود کیفیت خواب است. خواب نیاز غریزی است که اگر دچار اختلال شود، آسیب های جدی به سلامتی وارد می کند.یکی از آسیب های اصلی کم خوابی تضعیف سیستم ایمنی بدن است. این قرص یک مکمل گیاهی است که در آن از مواد موثره ای نظیر سنبل الطیب و گل ساعتی ..
94,560 تومان 118,200 تومان
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm Life Vanatonin Melatonin 3mg 30 Sublingual tabs
قرص زیر زبانی واناتونین نورم لایفقرص زیر زبانی واناتونین نورم لایف از ملاتونین تهیه شده است و برای تنظیم خواب و بهبود چرخه خواب و بیداری کاربرد دارد.نقش ملاتونین بر سلامتیملاتونین نام هورمونی است که در تنظیم خواب بسیار موثر است. مقدار این هورمون در شب‌ها افزایش می‌یابد و موجب منظم شدن سیکل خواب و بی..
85,000 تومان
برند: ویتارمونیل | Vitarmonyl مدل: Vitarmonyl Ginkgo Biloba
جینکوبیلوبا؛ گیاهی کهن‌سال از سرزمین چین:درخت این گیاه با عنوان فسیل زنده معروف است. جینکوبیلوبا تنها گیاهی است که قدرت آن به 150 میلیون سال قبل باز می گردد.اکثر درخت های این گیاه بیشتر از 2500 سال عمر دارند ودرحقیقت این گیاه قدیمی ترین گونه گیاهی به جای مانده در جهان می باشد و خصوصیت های منحصر به ف..
200,000 تومان
برند: کاروسوس نچرال هلث | carusos natural health مدل: Carusos Natural Health Kids Calm And Behaviour
پودر خوراکی کیدز کالم بی هیویر کاروسوس نچرال هلثپودر خوراکی کیدز کالم بی هیویر کاروسوس نچرال هلث محصولی مناسب برای حفظ سلامت سیستم عصبی کودکان است. مصرف این پودر به حفظ آرامش و کاهش استرس در کودکان کمک می کند و همین امر سبب رشد طبیعی کودکان می شود. همچنین، این پودر برای کودکانی با خلق و خوی تحریک پذ..
380,000 تومان
برند: رفسنجان دارو | Rafsanjan Pharma مدل: Dee Sun Pharma Neurobiosun 30 Fc Tablets
قرص نوروبیوسان دی سان فارماقرص نوروبیوسان دی سان فارما حاوی ویتامین ب 1، ویتامین ب 6 و ویتامین ب 12 است. این قرص به متابولیسم طبیعی بدن کمک می کند و با تبدیل غذا به انرژی نقش موثری در ارتقا فعالیت های روزانه افراد دارد. به همین دلیل کسانی که می خواهند عملکرد های خود را بهبود ببخشند و در طول روز انرژ..
58,860 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Antimigraine Goldaru
قطره گیاهی آنتی میگرن گل دارو قطره آنتی میگرن گل دارو درمانی مؤثر برای سردرد های میگرنی و سردرد های مشابه آن است.علائم میگرن که شامل سردرد های شدید، اختلال در عملکرد اعصاب اتونوم و در برخی از بیماران طیفی از عوارض عصبی است را از بین می برد و تحمل این علائم را تسهیل می بخشد. همچنین از دیگر موارد استف..
35,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Neurogol 30tab
قرص روکشدار گیاهی نوراگل گل داروقرص  نوراگل گل دارو حاوی عصاره های گیاهی است که برای درمان اختلالات عصبی، پریشانی، اضطراب و اختلالات خواب مورد استفاده قرار می گیرد.ترکیبات اصلی این قرص را مواد موثره گیاه بادرنجبویه و سنبل الطیب تشکیل می دهند.نقش گیاه سنبل الطیب و بادرنجبویه بر سلامتیگیاه سنبل ا..
50,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Gol-Sleep 30tab
کپسول گل اسلیپ گل دارو کپسول گل اسلیپ گل دارو مکملی منحصر به فرد برای خواب کافی و موثر است و به رفع اختلالات خواب مانند تاخیر در به خواب رفتن کمک می کند. استرس دنیای امروز سبب شده است که بسیاری از افراد دچار اختلالات خواب شوند و یا به سختی به خواب روند و همین امر بر کیفیت خواب آنها اثر گذاشته است. م..
40,000 تومان
برند: ویوا تون | Viva Tune مدل: Vivatune Omega 3 High EPA 30 Softgels
کپسول امگا 3 High EPA کاردیو ویواتونکپسول امگا 3 High EPA کاردیو ویواتون محصولی مناسب برای کمک به سلامت سیستم قلبی است. در این کپسول از مواد موثره ای نظیر روغن ماهی استفاده شده است و همین امر این کپسول را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. یکی از ویژگی های مهم امگا 3 کاهش التهابات بدن است. این موضوع ..
179,250 تومان
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Dopavite 60 Tabs
قرص دوپاویت ویتابیوتیکسقرص دوپاویت ویتابیوتیکس حاوی آمینواسید ال-تیروزین، ویتامین ها و ریزمغذی های مورد نیاز بدن است. این فرآورده به بهبود عملکرد بیماران مبتلا به پارکینسون کمک می کند.بیماری پارکینسون چیست؟در بیماری پارکینسون عملکرد دستگاه عصبی دستخوش اختلالات شدیدی می شود و تعداد سلولهای مغزی تولید..
176,900 تومان
سافت ژل حاوی ای پی ای بالا آکواتیک کارن | 30 عددی | موثر در عملکرد سیستم عصبی و درمان بیش فعالی سافت ژل حاوی ای پی ای بالا آکواتیک کارن | 30 عددی | موثر در عملکرد سیستم عصبی و درمان بیش فعالی
-15 %
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen Fish Oil High EPA Quatic30 Soft Gels
سافت ژل حاوی ای پی ای بالا آکواتیک کارن  سافت ژل حاوی ای پی ای بالا آکواتیک کارن  محصولی مناسب برای تامین امگا 3 مورد نیاز بدن است. امگا3 فواید بسیار زیادی بر سلامتی دارد. مطالعات نوین نشان داده اند مصرف امگا 3 از بروز بیش فعالی در جنین در دوران بارداری پیشگیری می کند و برای بهبود و د..
82,195 تومان 96,700 تومان
برند: حکیم تجارت سهند | Hakim tejarat مدل: Hakim Tejarat Sahand Valeraid 30 Capsules
کپسول والراید حکیم تجارتکپسول والراید حکیم تجارت محصولی مناسب برای کاهش اضطراب است. در این کپسول از مواد موثره ای نظیر عصاره والرین استفاده شده است و همین امر اثربخشی این کپسول را افزایش داده است. تحقیقات نشان داده اند اضطراب می تواند بر سلامتی جسمانی اثر بگذارد و خطر بروز مشکلات قلبی و مغزی را افزا..
50,800 تومان
برند: اس تی پی فارما | STP.Pharma مدل: STP.Pharma Ginkgo Biloba
کپسول جینکو بیلوبا اس تی پی فارماکپسول جینکو بیلوبا اس تی پی فارما محصولی مناسب برای تقویت حافظه است. در این کپسول از گیاه جینکو بیلوبا استفاده شده است. این گیاه یکی از گیاه های معجزه آسایی است که قرن هاست در طب سنتی چینی و ایرانی برای درمان بیماری های مختلف پیشنهاد می شود. این کپسول خطر بروز بیماری..
64,400 تومان
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World Calm Energy
کپسول کالم انرژی نچرال ورلد کپسول کالم انرژی نچرال ورلد مکملی منحصر به فرد برای بهبود استرس مزمن، افزایش تمرکز و سطح انرژی در بدن است. این کپسول حاوی مقادیر زیادی سنسوریل (عصاره استاندار شده گیاه آشواکاندا) است و در بهبود عوارض استرس و اضطراب نقش بسزایی دارد.تاثیر گیاه آشواگاندا بر استرساسترس ..
104,000 تومان
برند: او پی دی فارما | OPD Pharma مدل: OPD Pharma Thorne Research 5-MTHF 30 Capsules
کپسول تورن ریسرچ 5 ام تی اچ اف او پی دی فارما کپسول تورن ریسرچ 5 ام تی اچ اف او پی دی فارما محصولی مناسب برای بهبود عملکرد سیستم قلبی و عروقی و اعصاب است. این کپسول حاوی 1000 میکروگرم فولات یا اسید فولیک است و همین امر این مکمل را به مکملی اثربخش تبدیل کرده است. این کپسول می تواند به ساخت گلبول..
32,700 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Migragol Tablets
قرص میگراگُل گل داروقرص میگراگُل گل دارو مکملی منحصر به فرد برای جلوگیری از حملات میگرنی و برطرف کننده این گونه سردردها است. میگرن یکی از بیماریهای مزمن عصبی به شمار می رود که تا به حال دلیل قانع کننده ای برای بروز این سردرد مشخص نشده است و به همین صورت درمان قطعی برای این بیماری وجود ندارد. اکثر رو..
44,000 تومان
برند: ناتیریس | Natiris مدل: Natiris Stress Calm Night
قرص استرس کالم نایت ناتیریسقرص استرس کالم نایت ناتیریس مکملی منحصر به فرد برای رفع بدخوابی و اختلالات خواب است. همچنین این مکمل به ایجاد تعادل در عملکرد سیستم عصبی کمک می‌کند و در رفع بی‌نظمی‌های عصبی و هورمونی در دوران بلوغ و یائسگی نیز موثر است.اهمیت منیزیم بر سلامت بدنمنیزیم ماده‌ای معدنی است که..
145,000 تومان
شربت سیموسد سیمرغ دارو | 120 میلی | کمک به بهبود بی خوابی
جدید
برند: سیمرغ دارو عطار | simorgh darou attar مدل: Simorgh Darou Simosed 120ml Syrup
شربت سیموسد سیمرغ داروشربت سیموسد سیمرغ دارو محصولی مناسب برای کمک به بهبود بی خوابی در کودکان است. در این شربت از ترکیبات گیاهی نظیر عصاره بابونه و عصاره بالم لیمو استفاده شده است و همین امر این شربت را به مکملی اثر بخش تبدیل کرده است. یکی از مواردی که سبب شده است استفاده از شربت سیموسد مورد توجه ق..
25,323 تومان
استیک پوستی میگراستیک آر ان جی | 6 گرم | ضد انواع سردرد بخصوص سردرد میگرنی
جدید
برند: آر ان جی | RNJ مدل: RNJ Migr Stick
استیک پوستی میگراستیک آر ان جی ماده موثره قلم ضد سردردهای میگرستیک منتول کریستالی است. این دارو درمانی بوده و برای سردردهای پیشانی به صورت موضعی حتی برای بانوان باردار و شیرده بکار برده می شود. هنگام مالیدن روی پیشانی، دقیقا در محل درد، یک احساس پوستی مانند سرد شدن یا حس خارش ایجاد می شود و پس ..
33,000 تومان
برند: جانا سلامت | Jana Salamat مدل: Jana Salamat Synapsa 60cap
کپسول سیناپسا جانا سلامت کپسول سیناپسا جانا سلامت مکملی منحصر به فرد برای محافظت از سلامت مغز است. مغز ارگانی بسیار مهم در بدن به شمار می رود و وظیفه کنترل اندام های بدن را بر عهده دارد. مصرف این کپسول به بهبود سلامت سلولهای مغزی کمک می کند و از بروز بیماریهای زوال عقل مانند آلزایمر و پارکینسون..
220,000 تومان
برند: مرهم سازان | Marham Sazan مدل: Floraison B complex Fort 30 Capsules
کپسول ب کمپلکس فورت مرهم سازانکپسول ب کمپلکس فورت مرهم سازان حاوی ویتامین های گروه ب است. ویتامین های گروه ب از ویتامین های بسیار ضروری برای بدن به شمار می روند و فواید زیادی بر سلامتی دارند. فواید ویتامین های گروه ب به شرح زیرند:ویتامین ب1: کمک به بهبود جریان خون، جلوگیری از مشکلات کلیوی، حفظ ..
58,000 تومان
برند: الیس | Elis مدل: Elis Lavender Oral Drop
قطره خوراکی اسطوخودوس الیسقطره خوراکی اسطوخودوس الیس محصولی ضد اضطراب است. این محصول حاوی اسانس طبیعی اسطوخودوس است و همین امر این مکمل را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. این قطره می تواند به کیفیت خواب کمک کند، به ویژه کسانی که استرس زیادی دارند با استفاده از این محصول می توانند استرس خود را کاهش..
25,500 تومان
برند: ناتیریس | Natiris مدل: Natiris Stress Calm
قرص استرس کالم ناتیریسقرص استرس کالم ناتیریس مکملی منحصر به فرد برای کاهش استرس و رفع اختلالات خواب موثر است. همچنین، این مکمل  به افزایش انرژی بدن ورفع بی‌نظمی‌های عصبی و هورمونی در دوران بلوغ و یائسگی کمک می‌کند. این قرص حاوی مواد مغذی و ویتاینهایی نظیر ویتامین ب1، ویتامین ب2، نیاسین است.اهمی..
161,700 تومان
کپسول ول مود سپید طب | 30 عدد | کمک به درمان بیخوابی، سردرد و دردهای قاعدگی کپسول ول مود سپید طب | 30 عدد | کمک به درمان بیخوابی، سردرد و دردهای قاعدگی
ناموجود
برند: سپید طب | Sepid Teb مدل: Sepid Teb Well Mood
کپسول ول مود سپید طب را از داروخانه آنلاین بخواهید:داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را ..
38,400 تومان
نمایش 1 تا 30 از 65 (3 صفحه)