Menu
Your Cart

مکمل دوران شیردهی بانوان

توضیحات دسته‌بندی

همانطور که میدانید بهترین تغذیه برای کودک تغذیه با شیر مادر است.اما مادران نیز در این دوران باید از تغذیه مناسب و همچنین لوازم دوران شیردهی استفاده کنند.

اولین باری که نوزادتان را در اتاق زایمان در آغوش می‌گیرید، زمان خوبی برای شروع شیردهی می‌باشد. در ابتدا بدنتان شیر مخصوصی به‌نام کلستروم تولید می‌کند که به حفاظت نوزاد در برابر عفونت‌ها کمک خواهد کرد. ۸ الی ۱۲ بار در هر ۲۴ ساعت الگوی شیردهی مناسبی است. باید هر بار که نوزادتان علائم گرسنگی را نشان می‌دهد، او را تغذیه کنید.

هنگامی‌که نوزاد تغذیه می‌کند، مکش وی مغز مادر را برای آزادسازی هورمون پرولاکتین بیش‌تری تحریک می‌کند. پرولاکتین نیز بدن را برای تولید شیر بیش‌تر تحریک می‌کند. این، دستورالعمل لازم را برای پستان‌ها برای ساخت شیر کافی برای تغذیه بعدی می‌دهد.

پس از گذشت چند ساعت، سطح پرولاکتین شروع به کاهش می‌کند، اما با شیردهی دوبارۀ نوزاد بار دیگر افزایش می‌یابد. بنابراین، هرچه دفعات بیش‌تری نوزادتان را شیر دهید، سطح پرولاکتین در جریان خون بیش‌تر شده و تولید شیر نیز بیش‌تر می‌شود. همچنین، پرولاکتین علت توقف پریودتان می‌باشد، زیرا می‌تواند از تخمک‌گذاری جلوگیری کند.


برند: آپوویتال | Apovital مدل: Apovital Prenavit Eisen
خواص قرص پریناویت آیزن آپوویتال :- حاوی آهن، ید، فولیک اسید، ویتامین های گروه B و C- کمک به تقسیم سلولی و رشد بافتی- تامین آهن، ید و فولیک اسید در دوران بارداری و شیردهیترکیبات  قرص پریناویت آیزن آپوویتال :عنوانمقدارنیاز روزانهVitamin B11.1 mg100 %Vitamin B21.4 mg100 %Vitami..
68,000 تومان
مدل: Fassbel Ladymil
پودر لیدی میل فاسبلپودر لیدی میل فاسبل مکمل غذایی منحصر به فرد برای مادران باردار و شیرده است. این مکمل تمامی نیازهای غذایی مادران در دوران بارداری وشیردهی را تامین می‌کند.ضرورت مصرف ویتامین و مواد معدنی در دوران بارداری و شیردهیدوران بارداری و شیردهی از حساس‌ترین دوران زندگی مادران به شمار می‌روند...
68,000 تومان
برند: یورونچرال | Euronatural مدل: Euronatural DHA and vitamins drops
قطره دی اچ آ و ویتامین یورو نچرالقطره دی اچ آ و ویتامین یورو نچرال مکملی منحصر به فرد برای مصرف دوران بارداری است. این مکمل موجب سلامت مادر و جنین، تولید انرژی در بدن و تکامل طبیعی جنین می‌شود.این مکمل حاوی اسید چرب ضروری DHA است.اثرات اسید چرب امگا 3 بر سلامتی اسید چرب امگا ۳ متعلق به اسیدهای چرب ا..
97,000 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Ferrodin Capsule
کم خونی وضعیتی است که درآن ، تعداد یا اندازه گلبول های قرمز  یا مقدار هموگلوبین موجود در خون کاهش یافته و تبادل اکسیژن و دی اکسید کربن بین خون و سلول ها دچار اختلال می شود. از علل ایجاد کننده کم خونی می توان کمبودهای تغذیه ای، خون ریزی، ناهنجاری های ژنتیکی، بیماریهای مزمن  یا مسمومیت های د..
62,800 تومان
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane IroVit Spansule Capsules 30cap
کپسول اسپانسول آیرویت ویتان خونساز و درمان کم خونی در دوران بارداریبنا بر اهمیت مصرف مقدار کافی آهن و اسید فولیک در جلو گیری و معالجه کم خونی های مرتبط، در بسیاری از نکات، مصرف مکمل های حاوی این عناصر لازم است. از طرفی هم پیامد گوارشی بهره گیری از ترکیبات آهن سبب عدم پذیرش و بنابراین عدم مصرف این تر..
50,500 تومان
برند: لایف آن | Life On مدل: Life On Meno-Life
قرص منو لایف لایف آن  قرص منو لایف لایف آن شامل انواع ویتامین‌ها و املاح معدنی مورد نیاز در دوران یائسگی بانوان است و به تنظیم فعالیت‌های هورمونی، حفظ سلامت استخوان و تقویت سیستم ایمنی، جبران کمبود آهن و کمک به حفظ سلامت عمومی خانم‌ها کمک می‌کند.این مولتی ویتامین در کنترل و رفع عوارض یائسگی شام..
175,500 تومان
کپسول ماما لایف لایف آن | 30 عدد | مولتی ویتامین و مینرال برای خانم های باردار
ناموجود
برند: لایف آن | Life On مدل: Life On Mama-Life
خانم هایی که قصد دارند در آینده نزدیک باردار شوند باید قبل از شروع بارداری ذخایر ریزمغذی های خود را کامل نمایند. استفاده از یک رژیم غذایی متعادل همراه با مصرف مکمل مولتی ویتامین و مواد معدنی با کیفیت بالا راه مناسبی جهت رسیدن به این هدف است .رژیم غذایی یکی از مهمترین فاکتورهای به دنیا آوردن یک کودک ..
74,200 تومان
کپسول اسپانسول آیرویت ویتان | خونساز و درمان کم خونی در دوران بارداری | 60 عددی کپسول اسپانسول آیرویت ویتان | خونساز و درمان کم خونی در دوران بارداری | 60 عددی
ناموجود
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane IroVit Spansule Capsules 60cap
بنا بر اهمیت مصرف مقدار کافی آهن و اسید فولیک در جلو گیری و معالجه کم خونی های مرتبط، در بسیاری از نکات، مصرف مکمل های حاوی این عناصر لازم است. از طرفی هم پیامد گوارشی بهره گیری از ترکیبات آهن سبب عدم پذیرش و بنابراین عدم مصرف این ترکیبات از طرف اشخاص میشه.عدم پذیرش گوارشی در شروط خاصی همچون حاملگی ..
30,000 تومان
پودر لیدی میل فاسبل | کاکائویی | مکمل غذایی کامل برای دوران بارداری و شیردهی پودر لیدی میل فاسبل | کاکائویی | مکمل غذایی کامل برای دوران بارداری و شیردهی
ناموجود
مدل: Fassbel Ladymil
پودر لیدی میل فاسبل پودر لیدی میل فاسبل مکمل غذایی مناسب برای مادران باردار و شیرده است. این مکمل به تامین مواد مغذی مورد نیاز بدن مانند پروتئین‌ها، ویتامین‌ها و مواد معدنی کمک می‌کند.ضرورت مصرف ویتامین و مواد معدنی در دوران بارداری و شیردهیدوران بارداری و شیردهی از حساس‌ترین دوران زندگی مادران..
27,500 تومان
پودر لیدی میل فاسبل | وانیلی | مکمل غذایی کامل برای دوران بارداری و شیردهی
ناموجود
مدل: Fassbel Ladymil
پودر لیدی میل فاسبل وانیلیپودر لیدی میل فاسبل مکمل غذایی مناسب برای مادران باردار و شیرده است. این مکمل به تامین مواد مغذی مورد نیاز بدن مانند پروتئین‌ها، ویتامین‌ها و مواد معدنی کمک می‌کند.ضرورت مصرف ویتامین و مواد معدنی در دوران بارداری و شیردهیدوران بارداری و شیردهی از حساس‌ترین دوران زندگی مادرا..
27,500 تومان
پودر فرامکس بیوساینت | 41.5 گرم | کمک به درمان آنمی فقر آهن
ناموجود
برند: بیوساینت | Biosyent مدل: Biosyent Feramax 41.5g powder
پودر فرامکس بیوساینت پودر فرامکس بیوساینت مکملی منحصر به فرد برای درمان کم‌خونی ناشی از فقر آهن است.نقش آهن در سلامت بدنعنصر معدنی آهن یکی از فراوانترین عناصر معدنی موجود در بدن انسان است. شهرت عنصر آهن در تشکیل گلبول‌های قرمز خون و انتقال اکسیژن به بافتهای بدن است. در مرکز گلبول‌های قرمز خون،..
189,000 تومان
پودر ترومام وانیلی تروویتال | حاوی انواع ویتامین و مواد معدنی برای دوران بارداری و شیردهی
ناموجود
برند: تروویتال | Truevital مدل: Truevital Truemum
پودر ترومام وانیلی تروویتالپودر ترومام وانیلی تروویتال مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن مادران به انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی در دوران بارداری و شیردهی است.ضرورت مصرف ویتامین و مواد معدنی در دوران بارداری و شیردهیدوران بارداری و شیردهی از حساس‌ترین دوران زندگی مادران به شمار می‌روند. در دورا..
21,000 تومان
پودر ببمام میلوپا | تامین کننده ویتامین ها و مواد معدنی مادران در دوران شیردهی
ناموجود
برند: میلوپا | Milupa مدل: Milupa Bebemum
پودر ببمام میلوپاپودر ببمام میلوپا سرشار از ویتامین‌ها و مواد معدنی بیشماری است و جهت استفاده مادران پس از زایمان و در دوران شیردهی تهیه شده است. این محصول در تکامل بهینه مغز و سیستم بینایی، کمک به استحکام استخوانها و دندانها، بهبود عملکرد دستگاه گوارش کودک و جلوگیری از ریزش مو نقش بسزایی دارد. همچ..
22,000 تومان
پودر انشور ابوت | وعده غذایی کامل، تامین کننده ویتامین ها، مواد معدنی و انرژی بدن
ناموجود
برند: ابوت | Abbot مدل: Abbott Ensure Milk
پودر انشور ابوتپودر انشور ابوت مکملی منحصر به فرد برای تامین سطوح انرژی در بدن، حفظ تغذیه مناسب و تامین املاح مورد نیاز بدن است. این مکمل حاوی اسیدهای چرب ضروری، فروکتواولیگوساکاریدها، ویتامین‌ها و املاح معدنی و ریز مغذی‌هایی همچون بتاکاروتن است.نقش پودر انشور ابوت بر سلامتیسالمندان و برخی از بیمارا..
38,000 تومان