Menu
Your Cart

مکمل دوران شیردهی بانوان

توضیحات دسته‌بندی

همانطور که میدانید بهترین تغذیه برای کودک تغذیه با شیر مادر است.اما مادران نیز در این دوران باید از تغذیه مناسب و همچنین لوازم دوران شیردهی استفاده کنند.

اولین باری که نوزادتان را در اتاق زایمان در آغوش می‌گیرید، زمان خوبی برای شروع شیردهی می‌باشد. در ابتدا بدنتان شیر مخصوصی به‌نام کلستروم تولید می‌کند که به حفاظت نوزاد در برابر عفونت‌ها کمک خواهد کرد. ۸ الی ۱۲ بار در هر ۲۴ ساعت الگوی شیردهی مناسبی است. باید هر بار که نوزادتان علائم گرسنگی را نشان می‌دهد، او را تغذیه کنید.

هنگامی‌که نوزاد تغذیه می‌کند، مکش وی مغز مادر را برای آزادسازی هورمون پرولاکتین بیش‌تری تحریک می‌کند. پرولاکتین نیز بدن را برای تولید شیر بیش‌تر تحریک می‌کند. این، دستورالعمل لازم را برای پستان‌ها برای ساخت شیر کافی برای تغذیه بعدی می‌دهد.

پس از گذشت چند ساعت، سطح پرولاکتین شروع به کاهش می‌کند، اما با شیردهی دوبارۀ نوزاد بار دیگر افزایش می‌یابد. بنابراین، هرچه دفعات بیش‌تری نوزادتان را شیر دهید، سطح پرولاکتین در جریان خون بیش‌تر شده و تولید شیر نیز بیش‌تر می‌شود. همچنین، پرولاکتین علت توقف پریودتان می‌باشد، زیرا می‌تواند از تخمک‌گذاری جلوگیری کند.


برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Pregnazon
قرص پرگنازون هلث اید قرص پرگنازون هلث اید مولتی ویتامینی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن بانوان به انواع ویتامینها و مواد معدنی در دوران قبل از بارداری، در دوران بارداری و پس از بارداری است. این محصول تحت لیسانس شرکت هلث اید انگلستان تولید و بسته بندی می‌شود. قرص پرگنازون هلث اید حاوی چه ترکیب..
78,400 تومان
مدل: Fassbel Ladymil
پودر لیدی میل فاسبلپودر لیدی میل فاسبل مکمل غذایی منحصر به فرد برای مادران باردار و شیرده است. این مکمل تمامی نیازهای غذایی مادران در دوران بارداری وشیردهی را تامین می‌کند.ضرورت مصرف ویتامین و مواد معدنی در دوران بارداری و شیردهیدوران بارداری و شیردهی از حساس‌ترین دوران زندگی مادران به شمار می‌روند...
68,000 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Ironforte 32capsule
کپسول آیرون فورت آرین سلامتآهن یکی از املاح ضروری و کمیاب در رژیم غذایی انسان است. کمبود آهن در رژیم غذایی شایع ترین نوع سو تغذیه در جهان است که سبب ابتلا فرد به کم خونی می شود و حدود 25% از جمعیت کل دنیا به آن مبتلا هستند. کمبود آهن در بدن حتی قبل از اینکه به کم خونی فقر آهن منجر شود می تواند اثرات..
80,500 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital PrenaMax Breast Feeding
قرص مولتی ویتامین پرنامکس برست فیدینگ یورو ویتالقرص مولتی ویتامین پرنامکس برست فیدینگ یورو ویتال مکملی منحصر به فرد ویژه دارون شیردهی است و نیاز بدن به ویتامینهای ضروری را در این دوران تامین می‌کند.نقش ویتامینها و مواد معدنی در سلامت و رشد کودکانتمامی نیاز نوزاد پس از تولد تا ۶ ماهگی تنها از طریق شی..
355,000 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital PrenaMax New Mum
قرص مولتی ویتامین پرنامکس یورو ویتالقرص مولتی ویتامین پرنامکس یورو ویتال حاوی ویتامینها و املاح معدنی ضروری مورد نیاز بدن مادران است. این مکمل برای دوران پس از زایمان و شیردهی کاربرد دارد و مکملی منحصربفرد برای حفظ سلامتی بدن مادران است.نقش ویتامینها و مواد معدنی در سلامت و رشد کودکانتمامی نیاز نوزا..
305,200 تومان
برند: 21 سنتری | 21Century مدل: 21st Century Prenatal Multivitamin 60 Tab
قرص پریناتال 21 سنتریقرص پریناتال 21 سنتری مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن مادران در دوران بارداری و شیردهی است.زنان در دوران پیش از بارداری، بارداری و شیردهی باید تغذیه ویژه‌ای داشته باشند. به همین دلیل مصرف مکمل‌های مناسب در این دوران اهمیت زیادی دارد.فولیک اسید یا ویتامین ب9 یکی از مهم‌تری..
278,000 تومان
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane IroVit Spansule Capsules
کپسول اسپانسول آیرویت ویتانهر عدد حاوی ۱۵۰mg سولفات آهن (معادل ۴۷mg آهن المنتال)،بعلاوه ۵۰۰mcg فولیک اسیدکپسول آیروویت حاوی آهن و فولیک اسید مانع رهاای آهن در شکم و بنابراین مانع از پیامد شکم است. ژلاتین مورد استفاده در ساخت کپسول از منبع جانداری حلال مشتق شده است. 30 عدد در هر بسته وجود می دارد.اهم..
50,100 تومان
برند: لایف آن | Life On مدل: Life On Mama-Life
کپسول ماما لایف لایف آنکپسول ماما لایف لایف آن مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن بانوان به انواع مواد مغذی است که قصد دارند در آینده ای نزدیک باردار شوند. همچنین، از این کپسول می توان در دوران قبل از بارداری، بارداری و پس از بارداری استفاده کرد.چرا باید در دوران باردای از ویتامین ها و مواد معدن..
189,500 تومان
برند: لایف آن | Life On مدل: Life On Meno-Life
قرص منو لایف لایف آن  قرص منو لایف لایف آن شامل انواع ویتامین‌ها و املاح معدنی مورد نیاز در دوران یائسگی بانوان است و به تنظیم فعالیت‌های هورمونی، حفظ سلامت استخوان و تقویت سیستم ایمنی، جبران کمبود آهن و کمک به حفظ سلامت عمومی خانم‌ها کمک می‌کند.این مولتی ویتامین در کنترل و رفع عوارض یائسگی شام..
175,500 تومان
برند: دنیا دارو | Donya Darou مدل: Donya Darou Calcifeed 30 tablets
قرص کلسی فید دنیا دارو قرص کلسی فید دنیا دارو مکملی منحصر به فرد برای تامین مواد مغذی مورد نیاز بدن از جمله کلسیم، منیزیم، روی و ویتامین د به ویژه در دوران بارداری و شیردهی است. کلسیم یکی از مواد مورد نیاز برای ساخت بافت استخوانی و دندانی است. اگر این کلسیم به اندازه کافی در دوران بارداری به بد..
31,000 تومان
برند: آپوویتال | Apovital مدل: Apovital Prenavit Eisen
خواص قرص پریناویت آیزن آپوویتال :- حاوی آهن، ید، فولیک اسید، ویتامین های گروه B و C- کمک به تقسیم سلولی و رشد بافتی- تامین آهن، ید و فولیک اسید در دوران بارداری و شیردهیترکیبات  قرص پریناویت آیزن آپوویتال :عنوانمقدارنیاز روزانهVitamin B11.1 mg100 %Vitamin B21.4 mg100 %Vitami..
68,000 تومان
برند: ساپلکس | Supplex مدل: Supplex Prenatal & Lactation 60tabs
قرص مولتی ویتامین و مینرال بارداری و شیردهی ساپلکس قرص مولتی ویتامین و مینرال بارداری و شیردهی ساپلکس مکملی منحصر به فرد برای تامین ویتامین ها و مواد معدنی ضروری در طول بارداری و شیر دهی است. مطالعات نشان داده اند که مصرف مواد مغذی مورد نیاز بدن در این دوران نقش مهمی در ارتقا سلامتی دارد. به طو..
49,100 تومان
برند: ویتا فارمد | Vita Pharmed مدل: Vita Pharmed Vitally Tone Pregmom 60 caps
سافت ژل پریگمام ویتالی تون کپسول پریگمام ویتالی تون فارمد مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت مادر در دوران بارداری و بعد از بارداری است. این مکمل حاوی فولیک است و از بروز اختلال در جنین جلوگیری می کند.مصرف فولیک اسید از بروز چه مشکلاتی جلوگیری می کند؟وجود این ویتامین در بدن از بروز بسیاری ا..
235,200 تومان
کپسول و قرص پریناویت آپوویتال | 45 عدد | مولتی ویتامین مورد نیاز دوران بارداری کپسول و قرص پریناویت آپوویتال | 45 عدد | مولتی ویتامین مورد نیاز دوران بارداری
ناموجود
برند: آپوویتال | Apovital مدل: Apovital Prenavit During Pregnancy 30 tab 15 cap
کپسول و قرص پریناویت آپوویتالکپسول و قرص پریناویت آپوویتال مولتی ویتامین بی نظیر و مناسب دوران بارداری است و حاوی ۳۰ قرص و ۱۵ عدد کپسول  جهت حفاظت از سلول‌های مادر و جنین در برابر آسیب رادیکال‌های آزاد است. این محصول با تامین املاح و ویتامین‌های مورد نیاز بدن مادر، در بهبود رشد و تکامل جسمی جن..
190,000 تومان
پودر فرامکس بیوساینت | 41.5 گرم | کمک به درمان آنمی فقر آهن
ناموجود
برند: بیوساینت | Biosyent مدل: Biosyent Feramax 41.5g powder
پودر فرامکس بیوساینت پودر فرامکس بیوساینت مکملی منحصر به فرد برای درمان کم‌خونی ناشی از فقر آهن است.نقش آهن در سلامت بدنعنصر معدنی آهن یکی از فراوانترین عناصر معدنی موجود در بدن انسان است. شهرت عنصر آهن در تشکیل گلبول‌های قرمز خون و انتقال اکسیژن به بافتهای بدن است. در مرکز گلبول‌های قرمز خون،..
189,000 تومان
پودر ترومام وانیلی تروویتال | حاوی انواع ویتامین و مواد معدنی برای دوران بارداری و شیردهی
ناموجود
برند: تروویتال | Truevital مدل: Truevital Truemum
پودر ترومام وانیلی تروویتالپودر ترومام وانیلی تروویتال مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن مادران به انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی در دوران بارداری و شیردهی است.ضرورت مصرف ویتامین و مواد معدنی در دوران بارداری و شیردهیدوران بارداری و شیردهی از حساس‌ترین دوران زندگی مادران به شمار می‌روند. در دورا..
21,000 تومان
پودر ببمام میلوپا | تامین کننده ویتامین ها و مواد معدنی مادران در دوران شیردهی
ناموجود
برند: میلوپا | Milupa مدل: Milupa Bebemum
پودر ببمام میلوپاپودر ببمام میلوپا سرشار از ویتامین‌ها و مواد معدنی بیشماری است و جهت استفاده مادران پس از زایمان و در دوران شیردهی تهیه شده است. این محصول در تکامل بهینه مغز و سیستم بینایی، کمک به استحکام استخوانها و دندانها، بهبود عملکرد دستگاه گوارش کودک و جلوگیری از ریزش مو نقش بسزایی دارد. همچ..
22,000 تومان