منو
سبد خرید شما

وشا دارو | Vasha Darou

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

شرکت داروسازی گیاهی وشا دارو شرکتی معتبر و ایرانی است که محصولات پوستی و دارویی را به بازار عرضه می کند. این شرکت فعالیت خود را در سال 1394 آغاز کرد و در همین مدت کوتاه توانسته است با تولید محصولات شگفت آور به برندی معتبر در بازار ایرانی تبدیل شود. این برند بر مواد اولیه گیاهی تمرکز دارد و تلاش می کند تا با استفاده از مواد گیاهی به درمان بیماری ها و ارتقا سلامتی بپردازد. این شرکت در روند تولید محصولاتش از مواد اولیه با کیفیت استفاده می کند و این مواد چندین بار آزمایشات مختلف کنترل کیفی را پشت سر می گذراند تا در پایان برای تولید محصولات مناسب مورد استفاده قرار گیرند.

محصولات شرکت داروسازی گیاهی وشا دارو

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید، با توجه به این موضوع که این شرکت در زمینه تولید محصولات گیاهی و درمانی فعالیت دارد، چه محصولاتی را به بازار عرضه می کند! در پاسخ به این سوال باید بگوییم که شرکت داروسازی گیاهی وشا دارو محصولات زیر را در اختیار خریداران ایرانی قرار می دهد:

  • محصولات پوست و مو
  • محصولات دستگاه ادراری
  • محصولات دستگاه گوارش
  • محصولات قلب و عروق
  • محصولات مفاصل

شرکت داروسازی گیاهی وشا دارو یک شرکت دانش بنیان است و جمعی از متخصصان و کارشناسان در این شرکت با یکدیگر فعالیت دارند تا بتوانند محصولاتی با اثر بخشی بالا را به بازار عرضه کنند.

داروخانه آنلاین، داروخانه ای در منزل شما!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را برای شما فراهم ساخته است تا انواع محصولات جنسی و مکملهای دارویی را از سایت داروخانه سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن درب منزل خود دریافت کنید. همچنین، در این مسیر می‌توانید از مشاوره‌های رایگان این مرکز در خصوص خرید محصولات و مکملها بهره مند شوید.