Menu
Your Cart

وچه | Voche

برند: وچه | Voche مدل: Voche Whitening Gel Sebum Control For Oily Skin
کرم  ضد لک و تیرگی  پوست چرب و مستعد آکنه وچهکرم  ضد لک و تیرگی  پوست چرب و مستعد آکنه وچهمحصولی مناسب برای روشن کردن پوست می باشد. این ژل حاوی بوتیل رزورسینول است که به یکنواخت شدن رنگ پوست یاری می رساند. ساختار این ژل کمک می کند تا سنتز ملانین کنترل شود و آنزیم تیازویناز مهار گ..
168,000 تومان
برند: وچه | Voche مدل: Voche Whitening Cream For Dry And Normal
کرم ضد لک و تیرگی وچه مناسب پوست خشک و معمولیکرم ضد لک و تیرگی وچه مناسب پوست خشک و معمولیمناسب افرادی است که می خواهند پوستی شفاف و یکدست تر داشته باشند. کرم رفع کننده لک و تیرگی وچه مناسب پوست های خشک و معمولی طراحی شده است. این کرم رفع کننده لک، سنتز ملانین پوست را کنترل می کند و با مهار آنزیم تی..
167,500 تومان
برند: وچه | Voche مدل: Voche Whitening Body Lotion
کرم روشن کننده بدن وچهکرم روشن کننده بدن وچه کرمی برای روشن کردن و شفاف کردن پوست کشاله ران، زانو، آرنج و زیر بغل است. این کرم به دلیل داشتن بوتیل رزورسینول و عصاره کامو کامو می باشد که سنتز ملانین را کنترل می کند. همچنین حاوی عصاره گل سوسن سفید و شیرین بیان می باشد که پوست را روشن کرده و رنگ آن را ..
112,000 تومان
برند: وچه | Voche مدل: Voche Hand & Nail Cuticle Cream 60 ml
کرم دست و ناخن وچهکرم دست و ناخن وچه از پروتئین هیدرولیز شده، کراتین، عصاره گل ساعتی و روغن های مارولا و بائوباب در ترکیب خود استفاده نموده است. این کرم تغذیه کننده و مرطوب کننده، به خوبی پوست دست را مرطوب می کند و از خشکی دست و ناخن جلوگیری می نماید. رطوبت رسانی به پوست باعث می شود از ایجاد چین و چ..
90,000 تومان
برند: وچه | Voche مدل: Voche Repairing Cream 30 ml
کرم ترمیم کننده پوست وچهکرم ترمیم کننده پوست وچه در ترکیب خود از عصاره میموزا و روغن کالاندولا استفاده نموده تا فرآیند ترمیم زخم را تسریع نماید. این کرم ترمیم کننده خواص ضد التهابی دارد، سلول های مرده پوست را از بین می برد و کلاژن سازی را افزایش می بخشد. کرم ترمیم کننده وچه آبرسان می باشد و با این و..
129,000 تومان
برند: وچه | Voche مدل: Voche Hydrating Regenerating Silky Dry & Normal Skin
کرم آبرسان پوست خشک و معمولی وچهکرم آبرسان پوست خشک و معمولی وچه نقش آبرسان و محافظت کننده برای پوست دارد. در ترکیب کرم آبرسان وچه از هیالورونیک اسید استفاده شده است تا تاثیر آبرسانی آن تقویت گردد. در این کرم از دانه گل کاملینا و اکتیو روغنی گیاه اینکا اینچی نیز برای کم کردن التهاب و بازسازی پوست خش..
105,000 تومان
برند: وچه | Voche مدل: Voche Shampoo For Dry and Normal Hair 250ml
شامپو تقویت کننده موی خشک و نرمال وچهشامپو تقویت کننده موی خشک و نرمال وچه به دلیل داشتن عصاره رزماری از ریزش موها جلوگیری کرده و منجر به تقویت ساقه موها می شود.این شامپو حاوی ویتامین A و E است که این دو ترکیب در آبرسانی کردن و نرم کنندگی موها بسیار موثر است. همچنین مقدار 5% اوره موجود در ترکیبات ای..
98,000 تومان
برند: وچه | Voche مدل: Voche Hair Smoothener Spray
اسپری نرم کننده وچه مناسب موهای وز و گره خوردهاسپری نرم کننده وچه یکی از محصولات مو است و برای افرادی که موی وز و گره خورده دارند مناسب است. این اسپری ضد وز دارای عصاره جوجوبا در ترکیب خود است. با وجود این روغن موها نرم و لطیف می شوند و گره آنها به راحتی باز می گردد. در اسپری وچه از عصاره آلوئه ورا ..
98,000 تومان
کرم آبرسان مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه وچه | 60 میلی | دارای بافت سبک و جلوه مات بر روی پوست کرم آبرسان مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه وچه | 60 میلی | دارای بافت سبک و جلوه مات بر روی پوست
ناموجود
برند: وچه | Voche مدل: Voche Hydrating & Mattyfung Sebum Control
کرم آبرسان مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه وچهکرم آبرسان مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه وچه بدون داشتن چربی می تواند به خوبی پوست شما را آبرسانی کند. کرم آبرسان مناسب پوست چرب وچه چربی پوست را کنترل می کند و جلوه ای مات بر روی پوست دارد. در ترکیب این کرم از هیالورونیک اسید برای آبرسانی عمیق به پوست..
105,000 تومان
نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)