منو
سبد خرید شما

حجم دهنده جنسی

ژل لوبریکانت حجم دهنده سیمپلکس 100 میل ژل لوبریکانت حجم دهنده سیمپلکس 100 میل
40
ژل لوبریکانت حجم دهنده سیمپلکس 100 میل
افزایش لذت در رابطه جنسی , دارای خاصیت حجم دهندگی برای آقایان
46,900 تومان 78,000 تومان
ژل موضعی تاخیری بنژل 50 میل
ایجاد تاخیر در نعوذ, افزایش زمان و بهبود رابطه جنسی
110,000 تومان
ژل لوبریکانت قابض شوتال 100 میلی لیتر ژل لوبریکانت قابض شوتال 100 میلی لیتر
20
ژل لوبریکانت قابض شوتال 100 میلی لیتر
سفت و جمع کننده عضلات درونی واژینال
65,472 تومان 81,840 تومان
ژل روان کننده رومنس ایموشن 75 میل ژل روان کننده رومنس ایموشن 75 میل
20
ژل روان کننده رومنس ایموشن 75 میل
برطرف کننده خشکی، روان کننده وخوشبو کننده و افزایش لذت جنسی
54,280 تومان 67,850 تومان
کپسول زد ام ای اس تی پی فارما 60 عددی
ناموجود
کپسول زد ام ای اس تی پی فارما 60 عددی
افزایش قدرت جنسی و افزایش تولید تستسترون
65,400 تومان
ژل لوبریکانت حجم دهنده شوتال 100 میلی لیتر ژل لوبریکانت حجم دهنده شوتال 100 میلی لیتر
20 ناموجود
ژل لوبریکانت حجم دهنده شوتال 100 میلی لیتر
افزایش گردش خون, افزایش حجم آلت تناسلی
67,456 تومان 84,320 تومان
ژل لوبریکانت ایزومد 85 گرم ژل لوبریکانت ایزومد 85 گرم
ناموجود
ژل لوبریکانت ایزومد 85 گرم
مناسب برای مصارف پزشکی, بدون ایجاد حساسیت
30,500 تومان
ژل بهداشتی بانوان فمی کر آرین سلامت سینا 7 اپلیکاتور
ناموجود
ژل بهداشتی بانوان فمی کر آرین سلامت سینا 7 اپلیکاتور
کمک به درمان خشکی واژن و افزایش ترشحات واژن و تنظیم PH واژن
188,000 تومان
پد تاخیری آقایان کدکس 9 عددی پد تاخیری آقایان کدکس 9 عددی
ناموجود
پد تاخیری آقایان کدکس 9 عددی
رطوبت رسانی ناحیه تناسلی و جلوگیری از ساییدگی
14,900 تومان
نمایش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)
حجم دهنده جنسی

اندازه آلت تناسلی مردان تاثیر زیادی بر اعتماد به نفس آنها دارد. به همین دلیل روشهای متنوعی برای افزایش آلت تناسلی وجود دارد. یکی از این روشها استفاده از ژل حجم دهنده است. استفاده از این محصول بر اندازه آلت تناسلی مردان اثر می‌گذارد و با افزایش اعتماد به نفس آقایان، رابطه‌ای لذت بخش را برای زوجین رقم بزند.

ژل حجم دهنده چیست؟

ژل حجم دهنده روشی موثر برای افزایش آلت تناسلی مردان است. مطالعات نشان داده‌اند که استفاده از این روش برای افزایش حجم آلت تناسلی خطرات کمتری در مقایسه با جراحی و روشهای دارویی دارد و می‌تواند حس رضایت را در مردان به وجود بیاورد. این محصولات حاوی ایزینفتیدا و ماده الانتین برای افزایش حجم آلت تناسلی هستند. همچنین ویتامین‌هایی که در این محصولات به کار رفته‌اند تحریک کننده و گرما بخش هستند و از طریق پوست جذب می‌شوند. در نتیجه این مواد به حفظ سلامت آلت تناسلی و افزایش اندازه آن کمک می‌کنند. مسئله مهم دیگر در مورد استفاده از این محصول این است که افزایش خونرسانی در آلت تناسلی سبب می‌شود که مردان نعوظ بهتری را تجربه کنند و همین امر کیفیت رابطه جنسی را بالا می‌برد.

فواید استفاده از حجم دهنده جنسی

ژل حجم دهنده و تقویت کننده مردانه برای حمایت از پاسخ و میل جنسی سالم مردانه فرموله شده است. به طور طبیعی عدم تعادلی را که ممکن است تمایل مرد را گرفته باشد، اصلاح می کند و به تعادل رابطه او کمک می کند. این محصول به طور طبیعی میل را افزایش می دهد و فرد را نسبت به تحریک حساس تر می کند. به تعادل هورمون ها کمک می کند و انرژی را افزایش می دهد و خلق و خو را بالا می برد.

ژل حجم دهنده جنسی برای مردان طراحی و آزمایش شده است تا تجربه و انگیزه جنسی مردانه را به حداکثر برساند. این ژل ترکیبی از مواد با کیفیت بالا است. حجم دهنده جنسی برای مردان  یک راه حل آسان و فوری است که برای بسیاری از مردان جذاب است. به جای عواملی مانند اضطراب، حساسیت فیزیکی بسیار بیشتری به شما می دهد.

بهبود عملکرد مردان در طول رابطه جنسی

 

حجم دهنده جنسی و روان کننده ها، خاصیت حساسیت زدایی  برای مردان دارند که به مرد اجازه می دهد حداکثر احساس و لذت را در طول فعالیت های جنسی تجربه کند. این ژل حجم دهنده جنسی طبیعی مردانه عملکرد جنسی مردان را افزایش می دهد و لذت را به حداکثر می رساند. به طور طبیعی سطوح انرژی و خلق و خو را افزایش می دهد. همچنین آسان و ساده برای استفاده است و با فرمول غیر بی حس کننده احساس بیشتری می دهد. در حالی که باعث تأخیر می شود به شما حس کامل می دهد و به تشدید حس کمک می کند.

حجم دهنده جنسی و تقویت کننده مردانه مورد تایید GMP بوده و عملکردجنسی را افزایش می دهد و رضایت را به حداکثر می رساند. این ژل روان کننده و حجم دهنده مردانه به حفظ سطح طبیعی تستوسترون کمک می کند و میل جنسی را افزایش می دهد و لذت بیشتری را به شما می دهد. به طوری که از احساس فرمول بهبود یافته طولانی مدت لذت ببرید.

 

آیا استفاده از حجم دهنده جنسی بی خطر است؟

حجم دهنده جنسی برای استفاده کاملا بی خطر است. این حجم دهنده جنسی برای مردان سطح کاملا جدیدی از راحتی، حس و حال و احساسات فراموش نشدنی را به شما می دهد. این ژل تقویت کننده مردانه برای ایجاد لحظات صمیمی دلپذیرتر و هیجان انگیزتر طراحی شده است. حجم دهنده جنسی در واقع برای حجم دهی و روانکاری برای سر خوردن کامل طراحی شده است، به طور طبیعی اصطکاک را کاهش می دهد و ناراحتی در حین لذت جنسی را از بین می برد.

حجم دهنده جنسی برای مردان برای تجربیات بهتر بسیار ایمن و موثر است. زیرا مواد تشکیل دهنده آن بی خطر هستند. این محصول غیر تحریک کننده است یعنی به شما کمک می کند تا به اهداف خود برسید که شامل رضایت و خوشحالی شریک زندگی شما می شود. استفاده از این حجم دهنده و روان کننده برای مردان بی خطر است. حجم دهنده میل جنسی مردانه یک فرمول مبتنی بر آب برای مردان است که به افزایش استقامت مردان کمک می کند.  این ژل حجم دهنده و افزایش دهنده میل جنسی برای مردان نه تنها آنچه را که زمانی با تقویت مکمل های مدرن ممکن می شد متحول کرد، بلکه سطح جدیدی از لذت جنسی را ایجاد کرد. ژل تقویت کننده مردانه روابط جنسی را راحت می کند و تأثیر مطلوبی بر کیفیت زندگی جنسی دارد.

طول آلت تناسلی طبیعی

طول آلت تناسلی غیر نعوظ به طور مداوم طول آلت تناسلی را در حالت نعوظ پیش بینی نمی کند. اگر آلت تناسلی شما در هنگام نعوظ حدود 5 اینچ (13 سانتی متر) یا بلندتر است، اندازه آن معمولی است. آلت تناسلی تنها زمانی کوچک در نظر گرفته می شود که در هنگام نعوظ کمتر از 3 اینچ (حدود 7.5 سانتی متر) باشد. این وضعیتی است که میکروپنیس نامیده می شود. درنظر داشته باشید درک نیازها و خواسته‌های شریک زندگی‌تان بیشتر از تغییر اندازه آلت تناسلی‌تان باعث بهبود روابط جنسی شما می‌شود.

چرا مردان می خواهند از حجم دهنده جنسی برای بزرگ کردن آلت تناسلی خود استفاده کنند؟

تمایل مردان به بزرگ کردن آلت تناسلی خود یک موضوع فرهنگی است. این میل اجدادی است زیرا اندازه آلت تناسلی مرد همیشه در تاریخ با جنبه‌های مردانگی، احساس برتری، قدرت، قدرت جنسی و خود تأییدی مرتبط بوده است. این افسانه در مورد طول آلت تناسلی بسیاری از مردان را آزار می دهد، اما چه اندازه ای برای اندام جنسی طبیعی در نظر گرفته می شود؟ این اندازه گیری از منطقه ای به منطقه دیگر، از قاره ای به قاره دیگر بسیار متفاوت است، اما به طور کلی، آلت تناسلی بین 14.5 تا 15.5 سانتی متر به عنوان الگوی رایج تر در نظر گرفته می شود.

بیمارانی که آلت تناسلی آنها کمتر از این میانگین است، به طور کلی، کسانی هستند که بیشتر به دنبال بزرگ کردن اندام هستند. آلت تناسلی در صورتی که نعوظ آن تا 7.5 سانتی متر باشد، میکروپنس محسوب می شود. بنابراین، ژل بزرگ کننده آلت تناسلی می تواند توجه این مردان را به خود جلب کند. اما نه تنها آنها، بسیاری از بیمارانی که اندام های متوسطی دارند، یا حتی آنهایی که بالاتر از حد متوسط هستند، ممکن است بخواهند از محصولی برای رشد آلت تناسلی بدون منع مصرف استفاده کنند که هیچ ضرری ندارد. از آنجایی که بسیاری از مردان ممکن است فکر کنند که بزرگ کردن آلت تناسلی‌شان آنها را عاشق بهتری می‌کند و خود را تأیید می‌کند، وسوسه استفاده از این محصولات واقعاً عالی است.

نظر مجامع علمی در مورد ژل آلت تناسلی چیست؟

برای روشن شدن اینکه آیا ژل بزرگ کننده آلت تناسلی واقعاً کار می کند یا خیر، اجازه دهید با نظر مجامع علمی آشنا شویم. مقالات منتشر شده در مجلات انجمن بین المللی پزشکی از متخصصان اورولوژی می خواهد که به بیماران خود در مورد این محصولات و وعده ها هشدار دهند. اولین سوالی که باید بپرسید این است: آیا این محصول واقعا طبیعی است یا مقداری ماده گشادکننده عروق دارد که جریان خون را به آلت تناسلی افزایش می دهد؟ این انجمن‌های پزشکی آمریکای شمالی همچنین هشدار می‌دهند که وب‌سایت‌های این برندها که قبل و بعد از استفاده از محصول را نشان می‌دهند، جنبه بحث‌انگیز نیز دارند زیرا در تبلیغات پزشکی مجاز نیستند. علاوه بر این، انجمن های پزشکی نیز هشدار می دهند که باید در مورد نظرات جعلی و حتی لینک هایی که منجر به خرید می شوند بسیار مراقب باشید.

آیا حجم دهنده جنسی آلت تناسلی را تغییر می دهد؟

این مواد گشادکننده عروق در محصولات می توانند جریان خون را در آلت تناسلی افزایش دهند و کمی مایع بیشتر را حفظ کنند، این امر به طور موقت آلت تناسلی را بزرگتر نشان می دهد. اما اثربخشی برای مدت زمان محدودی است.

موارد احتیاطی در مورد استفاده از ژل حجم دهنده 

اگر می‌خواهید از ژل حجم دهنده استفاده کنید، به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • قبل از آغاز رابطه جنسی آلت خود را به خوبی شستشو دهید.
  • از برندهای معتبر استفاده کنید.
  • اگر از بیماریهای قلبی و یا بیماری جنسی رنج می‌برید، قبل استفاده از این ژل با پزشک مشورت کنید.

مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع محصولات جنسی به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

داروخانه آنلاین مطالعه مقاله زیر را به شما پیشنهاد می‌دهد:

سوالات متداول

خیر. استفاده مداوم از این محصول به مردان توصیه نمی شود.

بله! استفاده از حجم دهنده جنسی باعث می شود که اعتماد به نفس مردان بالا رود و بهتر بتوانند بر فعالیت جنسی خود تمرکز داشته باشند.

بله! تمامی مردان در صورت تمایل می توانند این محصول جنسی را مورد استفاده قرار دهند.

بله! اگر این محصول را از مراکز معتبر مانند داروخانه آنلاین تهیه کنید می توانید اطمینان داشته باشید که کاملا بی خطر است.