منوی داروخانه
سبد خرید شما

پودر انترامیل استاندارد کارن

غذای کمکی جهت افزایش وزن و بازتوانی در سوء تغذیه
عکس پودر انترامیل استاندارد کارن 400 گرم
عکس پودر انترامیل استاندارد کارن 400 گرم
عکس پودر انترامیل استاندارد کارن 400 گرم
10
عکس پودر انترامیل استاندارد کارن 400 گرم
عکس پودر انترامیل استاندارد کارن 400 گرم
عکس پودر انترامیل استاندارد کارن 400 گرم

پودر انترامیل استاندارد کارن

پودر انترامیل استاندارد کارن مکملی منحصر به فرد برای افزایش سطوح انرژی و پروتئین در بدن است.  این فرآورده حاوی مخلوطی از کربوهیدرات، چربی، پروتئین و ویتامین ها است. همچنین بدون گلوتن و با  لاکتوز کم بوده و  به افزایش وزن در بزرگسالان کمک می کند. پودر انترامیل  مکمل غذایی خوراکی برای افراد کم وزن یا دارای سوء تغذیه و غذای کامل برای بیماران نیازمند گاواژ (تغذیه لوله ای) است.

پودر انترامیل استاندارد کارن فاقد رنگ مصنوعی و گلوتن بوده و همین امر این فرآورده را مورد توجه قرار داده است. برای تهیه این پودر شگفت انگیز و کامل با مشاورین سایت داروخانه آنلاین در ارتباط باشید. مصرف این پودر به ورزشکاران و افرادی که درخواست جذب پروتئین دارند پیشنهاد می شود.

نقش ویتامین‌ها و مواد معدنی در سلامتی

ویتامین‌ها نقش زیادی در تامین انرژی مورد نیاز بدن، رشد و تقسیم سلولی و بهبود عملکرد ارگانهای بدن دارند.

ویتامین آ بینایی را تقویت می‌کند و تحریکات مورد نیاز برای ایجاد بینایی در شبکیه چشم را به وجود می‌آورد. این ویتامین از سیستم لنفاوی بدن عبور می‌کند و و وارد جریان خون می‌شود، همچنین در تشکیل بافت اسکلتی نرم و سفت بدن شرکت دارد.

ویتامین‌های گروه ب در عملکرد سیستم عصبی، تامین انرژی بدن، پیشگیری از بیماری کم‌خونی و بهبود متابولیسم بدن نقش دارند. ویتامین ب1 باعث تحریک رشد، تقویت عضلات قلبی و تحریک عملکرد مغز می‌گردد. این ویتامین نقش مهمی  در عملکرد طبیعی کل سیستم عصبی بدن دارد و به بهبود عمل هضم، خصوصاً هضم کربوهیدراتها کمک می‌کند.ویتامین ب3 یا نیاسین برای جریان مناسب خون و عملکرد صحیح سیستم عصبی مورد نیاز است. این ویتامین باعث حفظ عملکرد صحیح دستگاه گوارشی می‌شود و برای متابولیسم درست پروتئین‌ها و کربوهیدرات‌ها مورد نیاز است.

ویتامین D مهمترین ویتامین در پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های استخوانی و عضلانی مانند ریکتز است.

ویتامین E در همه بافت‌های بدن ذخیره می‌گردد و این ذخایر بافتی می‌توانند در مقابل کمبود این ویتامین مقاومت نشان دهند. این ویتامین جهت انجام عملکردطبیعی تولید مثل، باروری و افزایش قدرت جنسی مردانه بسیار موثر است.

عنصر معدنی سلنیوم در ساختار برخی از آنزیم ها شرکت می‌کند و همچنین در بسیاری از واکنش‌های متابولیک بدن نقش دارد و سلنیوم موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می‌گردد و رادیکال های آزاد را از بین می‌برد.

کدام افراد باید از پروتئین استفاده کنند؟

پروتئین برای همه افراد حیاتی است، اما خصوصاً افراد زیر نیاز بیشتری به مصرف پروتئین دارند:

ورزشکاران و ورزش‌های سنگین داران: آنهایی که ورزش‌های سنگین انجام می‌دهند نیاز بیشتری به پروتئین دارند تا عضلاتشان را تقویت کنند و بازسازی پس از فعالیت‌های ورزشی انجام دهند.

افرادی که به تعمیر و بازسازی بافت‌های بدن نیاز دارند: مثلاً افرادی که دچار زخم، صدمات، یا عمل جراحی شده‌اند نیاز به مصرف پروتئین بیشتری دارند تا فرآیند بهبودی سریع‌تر صورت بگیرد.

بارداران: در دوران بارداری، نیاز بیشتری به پروتئین برای رشد و توسعه جنین و پشتیبانی از سلامت مادر در دوران بارداری و پس از آن وجود دارد.

سالمندان: با پیر شدن، قدرت عضلات کاهش می‌یابد و نیاز به پروتئین برای حفظ عضلات و سلامت استخوان‌ها بیشتر می‌شود.

افرادی که با مشکلات رشدی یا فقدان وزن مواجه هستند: درمان مشکلات رشدی یا بهبود وضعیت‌هایی مانند فقدان وزن نیاز به مصرف بیشتر پروتئین دارند.

افرادی که با تغذیه نامناسب روبرو هستند: افرادی که تغذیه‌ای نامناسب دارند، ممکن است نیاز به مصرف بیشتر پروتئین داشته باشند تا کمبودهای غذایی خود را جبران کنند.

هرچند پروتئین برای همه افراد حیاتی است، اما مقدار مصرف آن بستگی به وضعیت فرد، سن، فعالیت‌های روزانه و شرایط بهداشتی او دارد. همچنین بهتر است برای تعیین مقدار مناسب پروتئین مورد نیاز، با متخصص تغذیه یا پزشک مشورت کنید.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

144,000 تومان - 10% تخفیف
160,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 45900
  • موجودی: موجود
  • مدل: Karen Entera Meal Standard
  • بارکد محصول: 6261405175081
  • کد انبار: 2961

گزینه های در دسترس

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید