منوی داروخانه
Your Cart

ضد شوره مو

برند: کیمیا کالا رازی | Kimia Kala Razi مدل: Asaderm Selenium Sulfid 1 Shampoo
  شامپو پلاس آسادرم سلنیوم سولفاید 1 درصد کیمیا   شامپو پلاس آسادرم سلنیوم سولفاید 1 درصد کیمیا محصولی مناسب برای از بین بردن شوره است. شوره سر یکی از مشکلات رایج مو است که سبب می شود مو ظاهر زیبای خود را از دست بدهید. این مشکل می تواند در اثر موارد متعددی از جمله عدم شستشو مرتب م..
ضد شوره از بین برنده التهابات پوست سر جهت درمان درماتیت سبوره و شوره سر
52,320 تومان
برند: کامان | comeon مدل: Comeon Oil Control For Oily Hair And Men Shampoo 410ml
شامپو مناسب موهای دارای شوره و چرب اویل کنترل کامانشامپو مناسب موهای دارای شوره و چرب اویل کنترل کامان  شوینده ملایم است. شوره انواع متفاوتی دارد که در اثر عوامل مختلفی نیز ایجاد می شود، شوره سر چرب یکی از انواع شوره است که به علت چربی موها و نوعی قارچ که تغذیه چربی ( سبوم ) است به وجود می آید...
ضد شوره و کنترل کننده چربی و جلوگیری از خشکی و خارش و پوسته پوسته شدن کف سر
145,000 تومان
برند: پتال فرش | petal fresh مدل: petal fresh shampoo dry damged hair 475 ml
شامپو مناسب برای مو های خشک پتال فرششامپو مناسب برای مو های خشک پتال فرش حاوی روغن هسته انگور و روغن زیتون است. این شامپو سلامتی را به موهای خشک و آسیب دیده برمی‌گرداند. شامپو مناسب برای مو های خشک پتال فرش برای موهای خشک ایده‌آل است، زیرا (1) تاثیر نرم کنندگی و مرطوب کننده فوق العاده‌ای دارد، (..
مناسب کف سر و موی خشک | نرم کننده و احیا کننده موهای خشک و آسیب دیده
209,000 تومان
برند: کامان | comeon مدل: Comeon Oil Control For Oily Hair And Men Shampoo 410 ml
شامپو مردانه کامان مناسب موهای دارای شوره و چربشامپو مردانه کامان مناسب موهای دارای شوره و چرب مناسب آقایان می باشد. این شامپو برای کنترل کردن چربی کف سر و موهای شما بسیار مناسب می باشد همچنین بلافاصله پس از استفاده شوره موهای شما کاهش داده می شود و با استفاده روتین پس از پایان دوره مصرفی به کل از ب..
ضد شوره و جلوگیری از بازگشت مجدد شوره ها
88,000 تومان
شامپو ضدشوره گیاهی روبیان 300 میل شامپو ضدشوره گیاهی روبیان 300 میل
-30 %
برند: روبیان | Robiyan مدل: Robiyan Botanical Seven Herba Shampoo 300ml
شامپو ضدشوره گیاهی روبیان شامپو ضدشوره گیاهی روبیان سبب کنترل شوره های کف سر و بهبود آنها و همچنین کنترل تحریکات و التهابات پوستی می شود که به نوعی تسکین دهنده می باشد. این شامپو نرم کننده و مرطوب کننده ساقه موهای خشک و دمیج هم است و سبب درخشندگی موها می شود. تفاوت شوره ها با یکدیگر: شوره ه..
کنترل و بهبود دهنده شوره های کف سر ، کنترل تحریکات و التهابات پوستی کف سر
27,300 تومان 39,000 تومان
برند: ایروکس | irox مدل: Irox Sebarox For Oily Scalps Shampoo 200g
  شامپو ضد شوره چرب سباروکس ایروکس شامپو ضد شوره چرب سباروکس ایروکس یک شامو مناسب و درمانی برای کاهش شوره و درمان پسته ریزی می باشد.  این شامپو به دلیل داشتن کلیمبازول و پیروکتین اولامین از رشد و تکثیر قارچ مولد شوره سر جلوگیری می کند، همچنین وجود سالسیلیک اسید در این شامپو بعنوان یک..
کنترل چربی و ریزش مو ، کمک به لایه برداری پوسته های کف سر
89,710 تومان
برند: درمالیفت | Dermalift مدل: Dermalift Vita Ker Anti Dandruff Shampoo For Greasy Hair
شامپو ضد شوره چرب درمالیفتشامپو ضد شوره چرب درمالیفت مناسب افرادی است که دارای شوره های چرب و مقاوم هستند. استفاده از این شامپو باعث می شود که چربی اضافی خارج شده از غدد ترشح چربی یا همان غدد سباسه، پاک شود و از تجمع باکتری و قارچ های مولد شوره جلوگیری می نماید. استفاده از این شامپو از ایجاد خارش و ..
ترمیم کننده و تقویت کننده موهای آسیب دیده و فاقد سولفات و پارابن
96,500 تومان
برند: استم سل|stemcell مدل: Stem Cell Anti Oily dandruff Shampoo 250 ml
شامپو ضد شوره چرب استم سلشامپو ضد شوره چرب استم سل محصولی مناسب برای رفع خارش و التهاب پوست سر است. این شامپو یک شامپو تخصصی است که با استفاده از مواد موثره طبیعی فرمول بندی شده است و میزان شوینده موجود در آن بسیار ملایم است. همچنین، باید بدانید در فرمولاسیون این شامپو از هیچ ماده ای که به مو آسیب و..
رفع خارش و التهاب پوست سر و حفظ رطوبت طبیعی پوست و مو 
149,000 تومان
برند: تریکوپلاس | Trichoplus مدل: Trichoplus Anti Dandruff Shampoo 200ml
شامپو ضد شوره پوست و مو تریکوپلاس مناسب انواع مو ، برای از بین بردن قارچ های مولد شوره بر روی پوست سر تولید شده است. شامپو ضد شوره تریکوپلاس حاوی ترکیبات گیاهی است. در این شامپو از عصاره بید استفاده شده تا با لایه برداری از پوست سر، به زدودن پوسته های جمع شده روی پوست کمک شود. این شامپو نقش تقویت کن..
لایه بردار موضعی و پاک کننده پوسته ها از روی سر ، حفظ سلامت پوست سر از طریق فلور میکروبی آن
144,440 تومان
شامپو ضد شوره واتیکا 400 میل شامپو ضد شوره واتیکا 400 میل
-20 %
برند: واتیکا | Vatika مدل: Vatika Dandruff Guard Shampoo 400ml
شامپو ضد شوره واتیکا شامپو ضد شوره واتیکا حاوی عصاره های گیاهی و مواد ضد شوره بدون آسیب رساندن به مو و پوست سر باعث رفع شوره سر می گردد. همچنین این محصول آبرسان بوده و از خشکی موهای شما هم نیز جلوگیری می کند. همینطور شوره های مقاوم شما را پس از چند بار استفاده از بین می برد. فواید استفاده از ش..
پاک کننده کف سر ، تحریک کننده رشد مو
46,400 تومان 58,000 تومان
برند: کلییر | clear مدل: clear anti-dandruff shampoo 400 ml
شامپو ضد شوره و تقویت کننده ویژه آقایان  کلیر را از داروخانه آنلاین تهیه نمایید ...
ضد شوره و تقویت کننده مناسب برای هر نوع مو
97,500 تومان
برند: نوپریت|noprit مدل: Noprit Nopri Bazole D Shampoo 200 ml
  شامپو ضد شوره نوپری بازول دی نوپریت شامپو ضد شوره نوپری بازول دی نوپریت برای افرادی طراحی شده است که دچار شوره می باشند. این شامپو با ترکیبات خاص خود خواص آنتی باکتریالی دارد و ضد قارچ و شوره سر است.  شامپو ضد شوره نوپری بازول دی شویندگی بسیار ملایمی دارد و دارای مواد ضد التهاب و م..
کنترل کننده شوره سر و خارش پوست ، تثبیت کننده رنگ مو
130,000 تومان
برند: نئودرم | Neuderm مدل: Neuderm Nutrisol Anti Dandruff Shampoo
شامپو ضد شوره نوتریسل نئودرمشامپو ضد شوره نوتریسل نئودرم مناسب برای افرادی است که با مشکل شوره سر دست و پنجه نرم می کنند. در ترکیب این کرم از کلیمبازول که یک ضد قارچ است به همراه ایکتیول استفاده شده است. ترکیب خاص این شامپو باعث می شود تا شوره سر درمان و از بروز مجدد آن جلوگیری شود. وجود کلیمبازول د..
برطرف کننده خارش و التهاب پوست سر و برطرف کننده شوره و پوسته سر
66,000 تومان
برند: درمالیفت | Dermalift مدل: Dermalift Vitaker Anti Dandruff Shampoo
شامپو ضد شوره موی خشک ویتاکر درمالیفتشامپو ضد شوره موی خشک ویتاکر درمالیفت مناسب افرادی است که دارای شوره سر و موهای خشک می باشد. استفاده از شامپو ضد شوره ویتاکر باعث می شود پوست سر التیام یابد و خشکی و التهاب پوست برطرف گردد و موها نرم و لطیف شوند. این شامپو نقش مهمی در رفع شوره های مقاوم دارد و به..
کاهش دهنده قرمزی، خارش و حساسیت پوست سر و مناسب مصرف آقایان و بانوان
96,500 تومان
برند: دلانو | Delano مدل: Delano Anti Dandruff Normal And Dry Shampoo
شامپو ضد شوره مو معمولی و خشک دلانوشامپو ضد شوره مو معمولی و خشک دلانو ساختار مناسبی برای کاهش یافتن شوره سر دارد. در ساختار شامپو ضد شوره دلانو از عصاره های گیاهی، پیروکتون اولامین و زینک پریتیون استفاده شده است. این مواد نقش موثری در کنترل و کاهش شوره سر دارند. در این شامپو ضد شوره از مواد آنتی با..
کاهش دهنده خارش و قرمزی پوست سر ، مرطوب کننده پوست و مو
173,000 تومان
برند: اویدرم | eviderm مدل: Eviderm Ciclozinc Anti Dandruff All Type Shampoo 250ml
شامپو ضد شوره مناسب انواع مو اویدرم شامپو ضد شوره مناسب انواع مو اویدرم محصولی برای درمان قطعی شوره سر و رفع التهاب و خارش مو ها و کف سر می باشد. همچنین این محصول سبب آبرسانی و جلوگیری از خشکی ساقه موها و تسکین دهنده پوسته کف سر می باشد. همینطور این شامپو از بازگشت مجدد شوره بر روی مو های سر نیز ..
جلوگیری از بازگشت مجدد شوره ، تسکین دهنده التهاب و خارش
99,800 تومان
برند: مدیلن|medilann مدل: Medilann Anti Dandruff For Dry Hair Shampoo 200ml
شامپو ضد شوره مدیلن مخصوص موهای خشکشامپو ضد شوره مدیلن مخصوص موهای خشک تولید شده است. این شامپو ضد شوره، نقش مهمی در کاهش و برطرف کردن شوره سر دارد. شامپو ضد شوره مدیلن فرمولاسیون جدیدی دارد تا علاوه بر شویندگی مناسب شوره سر را کاهش دهد. در این شامپو زینک پریتون که یکی از مهم ترین ترکیبات ضد شوره اس..
کاهش دهنده و برطرف کننده شوره سر ، رطوبت رسان به بافت پوست و موی سر
34,000 تومان
شامپو ضد شوره مدل D2 پریم 250 میل
-10 %
برند: پریم | Prime مدل: Prime D2 Anti Dandruff Dry Scalp Shampoo
 شامپو ضد شوره پریم مدل D2 شامپو ضد شوره پرایم مدل D2 مخصوص کسانی طراحی شده که پوست سر خشکی دارند. افرادی که پوست سرشان خشک است بیشتر مستعد شوره سر هستند.این شامپو به دلیل اینکه حاوی مواد موثری چون ایکتیول و کلیمبازول و عصاره پوست عناب می باشد با کند کردن سرعت پوسته ریزی، التهاب و خارش ..
مخصوص شوره خشک و کاهش دهنده سرعت پوسته ریزی
110,700 تومان 123,000 تومان
شامپو ضد شوره مای رئال اُ 200 میل
-16 %
برند: مای رئال اُ | My Realo مدل: My Realo Cosmetic Shampoo Anti Dandruff 200ml
شامپو ضد شوره مای رئال اُ شامپو ضد شوره مای رئال اُ محصولی فوق العاده می باشد که دارای پاک کنندگی ملایم و از بین برنده شوره می باشد و کاملا بدون بازگشت است. این شامپو یک ضد شوره قوی بوده و برطرف کننده شوره های مقاوم مناسب برای انواع مو ، تقویت کننده و التیام بخش پوست سر می باشد. تفاوت شامپوهای..
تقویت کننده و التیام بخش پوست سر ، ضد شوره قوی و بر طرف کننده شوره های مقاوم
146,160 تومان 174,000 تومان
برند: ساینوکر | cynocare مدل: Cyno Care Anti Dandruff Shampoo
شامپو ضد شوره ساینوکرشامپو ضد شوره ساینوکر در ساختار خود از پیروکتون اولامین استفاده کرده است تا به خوبی از شوره سر جلوگیری نماید. این ماده یک ماده ضد قارچ و ضد باکتری می باشد و نقش موثری در درمان شوره سر دارد. علاوه بر این ماده از عصاره های مریم گلی، عشقه، دم اسب و بار هنگ نیز در این محصول استفاده ..
تسکین دهنده التهاب و خارش پوست سر ، دارای PH مناسب با پوست سر
174,900 تومان
برند: فولیکا | Fulica مدل: Fulica Anti Dandruff Shampoo Frequent Use 200 ml
شامپو ضد شوره روزانه فولیکاشامپو ضد شوره روزانه فولیکا همانطور که از نامش پیداست یک شامپوی روزانه است. شامپو ضد شوره روزانه فولیکا حاوی پیرکتون اولامین که یک ترکیب ضد قارچ قوی است می باشد و از بروز شوره سر جلوگیری می کند. این شامپو حاوی عصاره گل لادن است که در رفع خشکی و خارش پوست سر بسیار موثر است...
برطرف کننده التهاب و خارش پوست سر ، برطرف کننده التهاب و خارش پوست سر
60,000 تومان
برند: اویدرم | eviderm مدل: Eviderm Octozinc Daily Shampoo For all Hair 250ml
شامپو ضد شوره روزانه اکتوزینک اویدرم شامپو ضد شوره روزانه اکتوزینک اویدرم شامپویی برای برطرف کردن شوره های خفیف تا متوسط است. ای شاپو حاوی کمپلکس هیدروزینک است که در درمان و جلوگیری از بازگشت مجدد شوره بسیار موثر است. کمپلکس هیدروزینک شامل  کربنات زینک همراه با پریتینیون زینک است که از خارش ..
کمک به درمان شوره خفیف تا متوسط و جلوگیری از بازگشت شوره
86,700 تومان
برند: دئودوراگ|deodrug مدل: Deo Drug Anti Dandruff Ketoconazole Shampoo 200 ml
  شامپو ضد شوره دئودراگ حاوی 3 درصد اسید سالیسیلیک شامپو ضد شوره دئودراگ حاوی 3 درصد اسید سالیسیلیک و کتوکونازول می باشد و درمان موثری برای شوره های مقاوم سر است. مصرفاین شامپو  التهاب و پوسته ریزی پوست سر را کنترل می کند و به تقویت موهای آسیب دیده می پردازد. استفاده از این شامپو خار..
ضد شوره های مقاوم و کاهش دهنده التهاب و پوسته ریزی و آنتی باکتریال
132,600 تومان
برند: کاندید | Candid مدل: Candid Anti Dandruff Shampoo Dry Moderate 200ml
شامپو ضد شوره خشک کاندیدشامپو ضد شوره خشک کاندید مناسب شست و شوی موهای خشکی بوده که به دلایل مختلف دچار شوره و پوسته ریزی شده اند. این شامپو دارای ترکسیبات ضد قارچ کلیمبازول و پیروکتین الامین بوده که با ضد عفونی کف سر از این شوره خشک جلوگیری می کند. از طرفی وجود اسید سالسیلیک در این شامپو لایه بردار..
از بین برنده شوره خشک و آبرسان و مرطوب کننده مو
159,800 تومان
نمایش 1 تا 24 از 149 (7 صفحه)
ضد شوره مو


درمان شوره سر

شوره سر یک بیماری شایع است که بر روی پوست سر تأثیر می گذارد. باعث خارش پوست سر و به دنبال آن ایجاد پوسته های مرده بر روی سطح پوست سرمی شود. شدت شوره های سر می تواند متفاوت باشد. برخی موارد شدید تر بوده و درمان آنها سخت است. در حالی که برخی دیگر ممکن است به درمان دارویی نیاز داشته باشند.

درمان شوره سر راه های متفاوتی دارد از جمله:

•    رعایت رژیم غذایی صحیح : شما باید مصرف قند و کربوهیدرات را کاهش دهید.

•    شست و شوی مرتب موی سر: افرادی که مبتلا به انواع شوره هستند درهفته به دفعات باید موهای خود را بشورند تا از تجمع پوستهو شوره ها خودداری شود.

•    استفاده از یک شامپوی مخصوص: استفاده از شامپوی ضد شوره در درمان و کاهش شدت شوره سر بسیار موثر است که البته بهتر است با ضد شوره ها فقط کف سر را شست و شو دهید چون معمولا به دلیل داشتن ترکیبات خاص ساقه ی موها را خشک می کنند.

•    استفاده از لایه بردار ها برای کف سر: از بین بردن سلولهای مرده پوستی که روی پوست سر جمع شده و به پوسته پوسته شدن کمک می کند ، بسیار کمک می کند.

•    جلوگیری از خاراندن کف سر

درمان سریع شوره سر

استفاده از شامپوها و یا لوسیون های ضد ریزش برای افراد مبتلا به شوره الزامی است ولی در کنار استفاده از این محصولات گاهی شاهد شدت شوره بر روی لباس هستیم که استفاده از ترکیباتی خانگی در برطرف کردن موقت و رفع شوره سر موثر است. استفاده از سرکه سیب، جوش شیرین، ترکیب قرص آسپرین با مقدار کمی آب، پوست لیموی تازه، روغن نارگیل، روغن تی تری، نمک، آلوئه ورا و یا حتی دهانشویه و سیر ترکیباتی ضد شوره هستند که با توجه به نوع شوره چرب یا خشک بر روی کف سر ماساژ داده می شوند.

رفع دائمی شوره سر

برای برطرف شدن همیشگی  شوره سر باید تمامی نکاتی که در بالا نام برده شد در طی دوره ی درمان به صورت منظم و مکرر  انجام شود. در کنار استفاده از ضد شوره های مناسب و منطبق با شوره، کاهش استرس و رعایت رژیم غذایی مناسب و انجام فعالیت های بدنی مانند ورزش روزانه تا حدود چشمگیری در درمان شوره سر موثر است.

شامپو ضد شوره  

انواع مختلفی از شامپوهای ضد شوره در بازار و داروخانه ها وجود دارند که تقریبا مکانیزم عمل آن ها مشابه هم می باشند، نکته نخستی که باید به آن توجه داشته باشید این است که شامپو ضد شوره درمان کننده شوره سر نمی باشد بلکه تا زمانی که از آن استفاده می کنید کمک به کاهش و کنترل شوره سر می کند و باید در کنار مصرف آن علل شوره سر توسط پزشک متخصص ریشه یابی و درمان مناسب تجویز گردد. معمولا توصیه می شود از شامپوهای ضد شوره به شکل روزانه و یا یک روز درمیان استفاده شود البته شامپوی کتوکونازول استثنا است و صرفا باید 2 بار در هفته از آن استفاده نمود.

شامپو ضد شوره را باید به آرامی بروی سر خود ماساژ دهید و اجازه دهید کف آن برای مدت حدقل 5 دقیقه بر سرتان بماند و سپس آبکشی کنید. اگر با مصرف روزانه شامپو ضد شوره، میزان شوره و علائمی مانند خارش سر افزایش یافت مصرف آنرا به 2 الی 3 بار در هفته کاهش دهید. همچنین اگر بعد از گذشت مدتی، شامپو تاثیر و خاصیت اولیه خود در کاهش شوره سر را از دست داد آنگاه باید برند و نوع دیگری از شامپو ضد شوره را انتخاب کنید. همچنین اگر بعد از چند هفته مصرف شامپو ضد شوره تاثیری در بهبود وضعیت خود مشاهده نکردید حتما با پزشک خود مشورت نمایید.

شامپو ضد شوره کتوکونازول

این شامپو معمولا برای درمان عفونتهای قارچی پوست کف سر مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین مشکلاتی نظیر شوره‌های بیش از حد سر و یا ابتلا به بیماری پسوریازیس از دیگر مواردی هستند که سبب می‌شوند فرد به استفاده از این داروها روی بیاورد. این شامپو حاوی مواد ویژه ‌ای است که قارچ‌های پوست سر را از بین می‌برد. همچنین التهابات پوست سر که سبب خارش بیش از اندازه پوست سر می‌شوند و مشکلات فراوانی را برای فرد به وجود می‌آورند نیز رفع می‌کند. موارد مصرف دیگر این شامپو عبارتند از: پسوریازیس، عفونت نیه آ( یک بیماری قارچی) و ریزش مو شامپو کتوکونازول در دو نوع 1 و 2 درصد عرضه می شود که نوع 2 دصد آن نیاز به نسخه پزشک دارد. از جمله عوارضی که شامپو ضد شوره کتوکونازول دارد می توان به کاهش ریزش مو، تغییر بافت مو، خشکی مو، خارش و جوش کف سر اشاره کرد.

شامپو ضد شوره خشک

شامپوهای ضد شوره به دلیل داشتن ترکیبات ضد شوره معمولا باعث خشکی و زبری ساقه مو می شود. در نتیجه اگر شوره  و کف سر خشک باشد خشکی و التهاب دو چندان می شود. بنابراین شامپوهای ضد شوره خشک دارای ترکیبات ملایم تری نسبت به شامپوهای ضد شوره چرب هستند و ترکیبات لایه بردار ضعیف تری د رآن ها به کار رفته شده است.

قرص ضد شوره

روی و منیزم موجود در قرص‌های آهن علاوه بر از بین بردن ریزش مو باعث استحکام بخشیدن به پوست سر و صورت می‌شوند و از خارش در پوست جلوگیری می‌کنند و فرمی خاص را برای پوست و مو به وجود می آورند.

قیمت و خرید ضد شوره مو

داروخانه آنلاین با ارائه بهترین ضد شوره مو استاندارد تا حدود زیادی توانسته است در معرفی و ارزیابی شامپوها و لوسیون های ضد شوره های منطبق با موی شما مشاوره های ارزنده ای به شما ارئه دهد.

  • شامپو ضد شوره سینره
  • شامپو ضد شوره ایروکس
  • شامپو ضد شوره فولیکا
  • شامپو ضد شوره فیتو

شما می توانید هم اکنون محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهید و در کوتاهترین زمان ممکن آنها را دریافت نمایید.

برای اطلاعات بیشتر راجب آبرسانی موها می توانید به مجله داروخانه آنلاین سربزنید:

سوالات متداول

بله! شامپو ضد شوره درمانی موثر برای کنترل شوره است و اگر استفاده نشود معمولا شوره سر از بین نمی رود.

شامپو کتوکونازول شامپویی است که عفونت قارچی کف سر را از بین می برد و به کنترل شوره سر کمک می نماید. 

پاسخ به این سوال به شدت شوره بستگی دارد. اما شما باید دوره استفاده از شامپو ضد شوره را تمام کنید و صرف اینکه شوره درمان شده است استفاده از آن را متوقف نکنید.