Menu
Your Cart

قرص دیابت

قرص دیابت

دیابت چیست؟

دیابت نوعی بیماری است که در آن توانایی بدن در سوزاندن قند برای تولید انرژی تحلیل می رود. تحقیقات صورت گرفته در کشور آمریکا نشان می دهند که سالانه نزدیک به 200 هزار نفر در این کشور در اثر ابتلا به  بیماری دیابت جان خود ر از دست می دهند.

انواع قرص دیابت برای درمان و جلوگیری از پیشرفت این بیماری وجود دارد که پزشکان این داروها را با توجه به نوع بیماری تجویز می کنند.

بیماری دیابت سبب بروز بیماری های دیگری نظیر بیماری های قلبی، نارسایی کلیه، از دست دادن بینایی و قطع اندام می شود. به همین دلیل چک آپ سالیانه سبب می شود از وضعیت سلامتی خود مطلع شوید و در صورت ابتلا به این بیماری پیشرفت آن را در مراحل اولیه کنترل کنید.

نحوه استفاده قرص دیابت

در اینجا ذکر این نکته حایز اهمیت است که انواع قرص دیابت که برای بیماران دیابتی تجویز می شوند، باید طبق دستور العمل مصرف شوند. در غیر اینصورت این بیماری کنترل نمی شود و وارد مراحل پیشرفته و خطرناک می شود.

در بدن انسان هورمونی به نام انسولین وجود دارد. این هورمون سبب می شود که گلوکز وارد سلولها شده و در آنجا به انرژی تبدیل شود. افرادی که از بیماری دیابت رنج می برند مشکلاتی در ترشح یا کارکرد هورمون انسولین در بدن دارند. انسولین در بدن این افراد به اندازه کافی تولید نمی شود و یا اختلالی در کارکرد آنها وجود دارد. در نتیجه میزان گلوکز در خون بالا می رود.

قرص دیابت دارویی است که برای کنترل گلوکز خون و جلوگیری از بالا رفتن آن در بدن تجویز می شود به همین دلیل این دارو باید به موقع مصرف شود تا از بالا رفتن گلوکز در خون جلوگیری به عمل آورد.

بیماری دیابت انواع مختلفی دارد که به صورت زیر طبقه بندی می شوند:

  • دیابت نوع 1
  • دیابت نوع 2
  • دیابت دوران بارداری

دیابت نوع 1 چیست؟

گاهی سلولهای لوزالمعده توانایی تولید هورمون انسولین در بدن را ندارند و این هورمون را تولید نمی کنند. اگر این مشکل در بدن رخ دهد سبب بروز بیماری می شود که به عنوان بیماری دیابت نوع یک شناخته می شود. معمولا افراد زیر 30 سال به این بیماری دچار می شوند. علت دقیق این بیماری هنوز به طور کامل مشخص نیست. اما مواردی مانند حمله ویروسی به پانکراس و اختلال در سیستم ایمنی بدن می توانند سبب بروز این بیماری شوند. همچنین بیماری دیابت یک بیماری ارثی است و احتمال انتقال آن در میان اعضای یک خانواده وجود دارد.

قرص دیابت به کنترل این بیماری کمک زیادی می کند. اگر از بیماری دیابت نوع یک رنج می برید بهتر است این داروها را طبق دستور العمل و سر زمان مشخص مصرف کنید.

علایم ابتلا به این بیماری در افراد متفاوت است. شایع ترین علایم بدین شرحند: احساس تشنگی، خستگی مداوم، گرسنگی غیر طبیعی، تکرر ادرار، کاهش وزن و تغییر خلقیات.

در صورت بروز هر یک از این علایم سریعا به پزشک متخصص مراجعه کنید و قرص دیابت را که برای شما تجویز می شود به دقت مصرف کنید.

بیماری دیابت نوع 2 چیست؟

این نوع بیماری در افراد بالای 30 سال رخ می دهد و به آن دیابت بزرگسالی نیز می گویند. در این  بیماری بدن توانایی تولید هورمون انسولین را دارد اما این هورمون به خوبی در بدن کار نمی کند. در نتیجه قند خون افزایش پیدا می کند. دلایل مختلفی وجود دارند که سبب بروز این بیماری در فرد می شوند. همانطور که پیشتر بدان اشاره کردیم بیماری دیابت یک بیماری ارثی است. همچنین افرادی که اضافه وزن دارند نیز در خطر ابتلا به بیماری دیابت نوع دو قرار دارند. رژیم غذایی نامناسب مانند مصرف غذاهای آماده و فست فود نیز زمینه ساز ابتلا به این بیماری است.

در صورت ابتلا به این بیماری علایمی در بدن  به وجود می آیند. این علایم بدین شرحند:

  • تکرر ادرار
  • تغییر خلقیات
  • بی حسی و مور مور شدن انگشتان دست
  • اختلال در بینایی
  • به وجود آمدن زخم و بهبود نیافتن زخم های بدن

در صورت بروز هر یک از این علایم سریعا به پزشک مراجعه کنید و قرص دیابت را که برای درمان شما تجویز می شود با دقت فراوان مصرف کنید. همچنین اگر اضافه وزن دارید و به این بیماری مبتلا شده اید باید وزن خود را کاهش دهید. اینکار اثر زیادی در کنترل بیماری دیابت نوع دو دارد.

دیابت و دوران بارداری چگونه است؟

بارداری مرحله حیاتی در زندگی هر زنی است که باید توجه ویژه ای بدان داشته باشد. سلامت مادر در این دوران بر سلامت نوزاد نیز اثر می گذارد.

در دوران بارداری جفت در رحم مادر هورمون‌هایی را ترشح می‌کند که  منجر به افزایش قند خون در بدن مادر می شود.  لوزالمعده برای کنترل این هورمونها به اندازۀ کافی انسولین تولید می‌کند. اگر این اتفاق نیافتد و لوزلمعده نتواند به اندازه کافی انسولین تولید کند، سطح قند خون مادر افزایش می‌یابد. در نتیجه منجر به بروز بیماری دیابت در دوران بارداری می‌شود. 

اگر مادری در این دوران به دیابت مبتلا شود، باید حتما به پزشک مراجعه کند  و با مصرف قرص دیابت و پیروی از دستورات پزشک قند خون خود را کنترل کند تا سلامت خود و نوزاد را حفظ کند.

لیست کامل از انواع قرص دیابت

انواع قرص دیابت برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری و کنترل بیماری دیابت وجود دارند که باید پزشک متخصص آنها را تجویز کند و سپس بیماری اقدام به مصرف آنها کند. لیست این داروها به شرح زیرند:

قرص قند

همانطور که در توضیح انواع بیماری دیابت بدان اشاره کردیم عدم ترشح و یا کارکرد درست هورمون انسولین سبب می شود گلوکز در خون افزایش یابد و همین امر سبب بالا رفتن قند در خون می شود. اگر قند خون کنترل نشود آسیب های جبران ناپذیری را به ارگان های بدن از جمله چشم وارد می کند و خطر قطع عضو افزایش پیدا می کند. با پیدایش اولین علایم بیماری دیابت سریعا به پزشک مراجعه کنید تا تحت درمان قرار بگیرید. هرگز درمان خود را بعد از بهبود علایم قطع نکنید.

انواع قرص دیابت و یا قرص قند برای کنترل این بیماری وجود دارند که باید با دستور پزشک مصرف شوند.

برخی از این قرصها بدین شرح هستند:

داروی گیاهی قند خون

بسیاری از افراد مبتلا به دیابت برای درمان بیماری خود به استفاده از داروی گیاهی قند خون روی می آورند. داروهای گیاهی داروهای بسیار مناسبی برای کنترل قند خون هستند. محبوب ترین داروهای گیاهی قند خون دم کرده گزنه، چای سبز، عدس الملک، پسیلیوم یا اسفرزه، خار مریم، سیاه گیله ( که تنها در جنگلهای تالش و نواحی مرطوب رشد پیدا می کند)، شنبلیله، خیار تلخ، پیاز و سیر  هستند که به کاهش و کنترل قند خون کمک می کنند.

ماده موثر سیلی مارین درگیاه خار مریم به کاهش قند خون کمک زیادی می کند. مصرف عصاره گیاه سیاه گیله سه بار در روز بسیار موثر است. پودر دانه شنبلیه باید در آب خیسانده شود و ناشتا مصرف شود. خیار تلخ حاوی موادی شبیه انسولین است. ترکیبات فعال گوگردی مانند آلیل پروپیل دی سولفید و اکسید آلیل دی سولفید در سیر و پیاز به کاهش خون کمک می کنند. داروی گیاهی قند خون باید طبق دستور العمل مصرف شود. از مصرف خودسرانه و بیش از اندازه مکملهای گیاهی به شدت بپرهیزید.

در اینجا ذکر این نکته حایز اهمیت است که داروهای گیاهی هرگز نباید بدون مشورت با پزشک متخصص مصرف شوند. همچنین نباید به دلیل مصرف داروهای گیاهی، مصرف انواع قرص دیابت را کنار بگذارید. اگر بیماری دیابت را جدی نگیرید و بدان توجه نداشته باشید این بیماری بسیار خطرناک می شود و خطر مرگ برای فرد مبتلا وجود دارد.

بهترین دارو درمان قند خون

بسیاری از افراد به دنبال بهترین دارو برای درمان قند خون هستند. بیماری دیابت بیماری است که سلامتی بدن را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. به همین دلیل در صورت بروز اولین علایم از ابتلا به این بیماری باید سریعا به پزشک مراجعه کنید. بهتر است بدانیدپیروی از رژیم غذایی سالم بهترین دارو درمان قند خون است. غذا نقش بسیار مهمی در کنترل بیماری دیابت دارد.

در کنار رژیم غذایی سالم، استفاده از انواع قرص دیابت که پزشک برای شما تجویز می کند می تواند به درمان این بیماری کمک کند. در اینجا ذکر این نکته حایز اهمیت است که بهترین دارو درمان قند خون برای هر شخص متفاوت است. ابتدا باید نوع بیماری تشخیص داده شود، سپس مشخص گردد که بیماری در چه مرحله ای است و سپس دارو تجویز گردد.

بنابراین پزشک بهترین شخصی است که می تواند به شما برای درمان بیماری دیابت کمک کند. در صورت بروز علایم این بیماری به پزشک مراجعه کنید و از دستورات او به دقت پیروی کنید. همچنین  قرص دیابت را که با توجه به نوع بیماری شما تجویز می شود سر وقت مصرف کنید و بدانید این دارو بهترین دارو درمان قند خون شماست!

داروی جدید درمان قطعی دیابت

داروی جدید درمان قطعی دیابت خبری مسرت بخش است که امید می رود به زودی خبر آن اعلام گردد. قرن 21 قرنی است که شاهد پیشرفتهای زیادی در علم پزشکی بوده ایم و بسیاری از بیماری هایی که تا 50 سال پیش درمانی نداشتند اکنون به خوبی قابل درمان هستند. اخیرا تحقیقات جدیدی بر روی درمان بیماری دیابت و انواع قرص دیابت انجام شده اند تا داروی جدید درمان قطعی دیابت را تولید کنند. نتایج این تحقیقات حاکی از این هستند که به زودی این دارو تولید می شود.

به طور مثال تحقیقات پزشکی توانسته اند داروی گلوکان را تولید کنند. این دارو، دارویی برای درمان قطعی هیپوگلیسمی (افت شدید قند خون در اثر بیماری دیابت که باعث حملات مغزی و قلبی می شود) است. تحقیقات در این زمینه ادامه دارد و به زودی شاهد داروی جدید درمان قطعی دیابت خواهیم بود.

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستری امن و اینترنتی این امکان را برای تمامی خریداران محترم فراهم ساخته است تا محصولات دارویی و انواع قرص دیابت خود را به صورت آنلاین سفارش دهند و درب منزل تحویل بگیرند.


برند: روژین فارمد | Rougine Pharmed مدل: sanstol sugar free
شربت مولتی ویتامین بدون قند سانستولشربت مولتی سانستول بدون قند به عنوان عضو جدیدی از خانواده سانستول، علاوه بر ویتامین های ضروری خانواده ب از جمله ب1، ب2، ب3، ب5، ب6، ب9 (فولیک اسید) و ب12، در ترکیب خود محتوی ویتامین ث، ویتامین آ، ویتامین ای و ویتامین د3 نیز هست.این شربت مولتی ویتامین همانطور که از ..
109,000 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Daana Pharma Multivitamin For Diabetics
سافت ژل مولتی ویتامین افراد دیابتی داناسافت ژل مولتی ویتامین افراد دیابتی دانا محصولی مناسب برای تامین ویتامین ها و مواد معدنی این بیماران است. بیماری دیابت یکی از بیماریهای مزمن قرن به شمار می رود و با توجه به این موضوع که در این بیماری قند بالا می رود، افراد باید رژیم غذایی خاصی داشته باشند تا بتو..
77,400 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Chrom 200 60tab
قرص کروم 200 یوروویتالمصرف مکمل کرومیوم 200 یوروویتال ساده ترین روش برای کنترل قند خون می باشد. کروم یوروویتال سطح قند خون را نرمال نگه می دارد و نقش مهمی در سوخت و ساز چربی دارد. کروم یوروویتال بر میزان لیپید، کاهش میزان تری گلیسیرید و کاهش کلسترول و کلسترول ال دی ال تاثیر بسزایی دارد. و همچنین&nbs..
111,200 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen Entera Meal Diabetic
پودر انترامیل دیابتی کارنپودر انترامیل دیابتی کارن، حاوی ویتامین با محدودیت کربوهیدرات و قند، مخصوص مصرف بیماران دیابتی است.دیابت چیست و چه محدودیت هایی را در تغذیه ایجاد می‌کند؟دیابت نام بیماری متابولیکی است که در آن سوخت و ساز قند و چربی‌ها با اختلال مواجه می‌شود. در این اختلال توانایی بدن در تولی..
125,500 تومان
برند: هلث برست | Healthburst مدل: Health Burst PreFlex
قرص کرومیوم هلث برستقرص کرومیوم هلث برست محصولی مناسب برای بهبود متابولیسم در بدن است. مطالعات نشان داده اند که اگر متابولیسم بدن به درستی صورت نگیرد خطر بروز بیماریهای مزمن از جمله دیابت افزایش پیدا می کند. کرومیوم یکی از مواد شگفت آوری است که می تواند به بهبود متابولیسم بدن کمک کند و میزان گلوکز خ..
82,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Gol Darou Vasogol 30Tabs
قرص وازوگل گل داروقرص وازوگل گل دارو محصولی مناسب برای پایین آوردن قند خون است. این قرص پایه گیاهی دارد و همین امر آن را به مکملی ارزشمند تبدیل کرده است. همچنین، می توان از قرص وازوگل به عنوان مکمل برای داروهای ضد فشار خون استفاده کرد. این قرص موجب افزایش ادرار می شود و با این روش سموم بدن را دفع می..
42,000 تومان
برند: ویوا تون | Viva Tune مدل: Viva Tune Chromium Plus
کپسول کرومیوم پلاس ویواتونمکمل‌های کروم از جمله کپسول کرومیوم پلاس ویواتون اغلب به عنوان مکمل تغذیه ای، کمکی برای کاهش وزن و کنترل قند خون استفاده می‌شوند. کروم با کمک به عملکرد انسولین در بدن عمل می کند.  انسولین برای متابولیسم و ذخیره کربوهیدرات ها، چربی ها و پروتئین ها در بدن ضروری است. کروم..
309,600 تومان
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Dino 30 tabs
قرص دینو نیچرز اونلیقرص دینو نیچرز اونلی درمانی موثر در مشکلاتی نظیر نوروپاتی دیابتی و محیطی است. این قرص را می توان در افراد دارای سکته مغزی به منظور بهبود شرایطشان استفاده نمود همچنین قرص دینو برای پیشگیری از سکته مغزی نیز کاربرد دارد.این محصول دارای تمام ویتامین های گروه ب است که در عملکرد سیستم ..
168,800 تومان
کپسول سینابتیک ساج پاد دارو | 50 عددی | کمک به تنظیم قند خون کپسول سینابتیک ساج پاد دارو | 50 عددی | کمک به تنظیم قند خون
ناموجود
برند: ساج پاد دارو | Sagepad Darou مدل: Sagepad Darou Cinna Betic
کپسول سینابتیک ساج پاد داروکپسول سینابتیک ساج پاد دارو محصولی مناسب برای تنظیم قند خون است. در این کپسول از مواد موثره ای نظیر دارچین و کرومیوم استفاده شده است و همین امر سبب شده اثربخشی این محصول افزایش پیدا کند. این محصول به بهبود متابولیسم چربی و کربوهیدرات در بدن کمک می کند و اجازه نمی دهد که چر..
63,000 تومان
کپسول سنسولین او پی دی فارما | 30 عدد | افزایش عملکرد انسولین و کنترل قند خون کپسول سنسولین او پی دی فارما | 30 عدد | افزایش عملکرد انسولین و کنترل قند خون
ناموجود
برند: او پی دی فارما | OPD Pharma مدل: OPD Pharma Sensolin 30 Caps
کپسول سنسولین او پی دی فارماکپسول او پی دی سنسولین ترکیبی منحصر به فرد از کروم‚ پودر پوست گیاه دارچین و بربرین می باشد که به منظور تقویت عملکرد انسولین و جلوگیری از بالا رفتن قند خون و علائم مرتبط با آن مصرف می شود. ترکیبات موجود در سنسولین سبب افزایش حساسیت به انسولین و در نتیجه قند خون می شوند. ای..
75,000 تومان
کپسول دیافیت یورو ویتال | 60 عدد | مولتی ویتامین مناسب افراد دیابتی کپسول دیافیت یورو ویتال | 60 عدد | مولتی ویتامین مناسب افراد دیابتی
ناموجود
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital DiaFit With Essential Vitamins & Mineral
کپسول دیافیت یورو ویتال«دیافیت» محصول یوروویتال آلمان یک مولتی ویتامین کامل است که  بویژه برای بیماران دیابتی  که نیاز بیشتری به این مواد تغذیه ای دارند می تواند بسیار سودمند باشد. این مولتی ویتامین علاوه بر داشتن انواع ویتامین ها  شامل ویتامین های A،D3 ،E ،C و ویتامین های گروه B ، ان..
89,000 تومان
کپسول تورن ریسرچ بربرین او پی دی فارما | 30 عدد | افزایش متابولیسم قند خون
ناموجود
برند: او پی دی فارما | OPD Pharma مدل: Thorne Research Berberine OPD Pharma
کپسول تورن ریسرچ بربرین او پی دی فارماکپسول تورن ریسرچ بربرین محصولی مناسب برای افزایش متابولیسم قند خون است. این مکمل به حفظ سلامت قلب و عروق کمک می کند و نقش موثری در ارتقا سلامت عمومی بدن دارد. از این کپسول می توان برای کنترل وزن بدن استفاده کرد. همچنین، استفاده از این کپسول به سلامت دستگاه گوارش..
70,000 تومان
کپسول آنتی دیا اچ تی اس حکیم تجارت سهند | 30 عدد | حفظ قند خون طبیعی
ناموجود
برند: حکیم تجارت سهند | Hakim tejarat مدل: Hakim Tejarat Sahand AntyDia H.T.S 30 caps
کپسول آنتی دیا اچ تی اس حکیم تجارت سهندکپسول آنتی دیا اچ تی اس حکیم تجارت سهند مکملی منحصر به فرد برای حفظ طبیعی قند خون است. قند خون یکی از فاکتورهای مهم در حفظ سلامتی به شمار می رود. اگر میزان قند خون بالا رود و از حد طبیعی بیشتر شود، خطر ابتلا به بیماری دیابت و آسیب به کلیه ها، بافت چشم و کبد وجو..
38,000 تومان
کپسول آلفا لیپوئیک اسید وبر نچرالز | 60 عدد | تنظیم قند خون و آنتی اکسیدان قوی کپسول آلفا لیپوئیک اسید وبر نچرالز | 60 عدد | تنظیم قند خون و آنتی اکسیدان قوی
ناموجود
برند: وبر نچرالز | Webber Naturals مدل: Webber Naturals Alpha Lipoic Acid
کپسول آلفا لیپوئیک اسید وبر نچرالزکپسول آلفا لیپوئیک اسید وبر نچرالز محصولی مناسب برای کمک به درمان آسیب های عصبی ناشی از بیماری دیابت است. این کپسول حاوی آنتی اکسیدان های قوی است که رادیکال های آزاد بدن را از بین می برد و نقش موثری در جلوگیری از بروز التهاب در بدن دارد. همچنین، استفاده از این کپسول..
55,900 تومان
پکیج 6 - کپسول سنسولین + قرص گارسینیا کامبوجیا به همراه شربت دایان ایمیون رایگان
ناموجود
مدل: Sensolin Garcinia Dayan Immune
پکیج کپسول سنسولین + قرص گارسینیا کامبوجیا به همراه شربت دایان ایمیون رایگانپکیج کپسول سنسولین + قرص گارسینیا کامبوجیا به همراه شربت دایان ایمیون رایگان پکیجی بسیار اقتصادی برای شماست که به دنبال محصول لاغری و تقویت سیستم ایمنی هستید. این پکیج همچنین حاوی کپسول سنسولین می باشد که قند خون را متعادل م..
202,500 تومان
پودر گلوسرنا اس آر ابوت | غذای کمکی کامل و مناسب برای افراد مبتلا به دیابت
ناموجود
برند: ابوت | Abbot مدل: Abbott Glucerna SR
داروخانه آنلاین داروخانه ای در منزل شما !داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات ..
51,000 تومان
پودر شیرین کننده کم کالری گیاهی سوییتی نچرال لایف | 150 گرم | قابل استفاده در افراد دیابتی
ناموجود
برند: نچرال لایف | Naturalife مدل: Natural Sweetener for Cooking and Baking
پودر شیرین کننده کم کالری گیاهی سوییت نچرال لایفپودر شیرین کننده کم کالری گیاهی سوییت نچرال لایف محصولی مناسب برای شیرین کردن نوشیدنی های مورد علاقه است. این شیرین کننده کالری بسیار کمی دارد و همین امر سبب می شود که پس از استفاده از این شیرین کننده وزن افزایش پیدا نکند. افرادی که مبتلا به دیابت هستن..
18,200 تومان
پودر شیرین کننده کم کالری کاندرل | 75 گرم | شیرین کننده بر پایه سوکرالوز پودر شیرین کننده کم کالری کاندرل | 75 گرم | شیرین کننده بر پایه سوکرالوز
ناموجود
برند: کاندرل | Canderel مدل: Canderel Low Calorie Sweetener Powder Sucralose 75g
پودر شیرین کننده کم‌کالری کاندرل پودر شیرین کننده کم‌کالری کاندرل جایگزین قند و شکر طبیعی است و برای افرادی که قصد کاهش وزن دارند و یا مستعد ابتلا به دیابت هستند بسیار مفید است.اثرات گیاه استویا به عنوان شیرین کننده بر سلامتیبرای افرادی که از رژیم‌های غذایی لاغری و درمانی پیروی می‌کنند و یا به ..
30,000 تومان
پودر شیرین کننده کم کالری کاندرل | 40 گرم | شیرین کننده بر پایه سوکرالوز پودر شیرین کننده کم کالری کاندرل | 40 گرم | شیرین کننده بر پایه سوکرالوز
ناموجود
برند: کاندرل | Canderel مدل: Canderel Low Calorie Sweetener Powder Sucralose 40g
پودر شیرین کننده کم‌کالری کاندرل پودر شیرین کننده کم‌کالری کاندرل جایگزین قند و شکر طبیعی است و برای افرادی که قصد کاهش وزن دارند و یا مستعد ابتلا به دیابت هستند بسیار مفید است.اثرات گیاه استویا به عنوان شیرین کننده بر سلامتیبرای افرادی که از رژیم‌های غذایی لاغری و درمانی پیروی می‌کنند و یا به ..
17,000 تومان
پودر شیرین کننده کم کالری سوییت اندلو | قدرت شیرین کنندگی بالا
ناموجود
برند: سوییت اند لو | Sweeten low مدل: Low Calorie Sweetener Sweetn Low
پودر شیرین کننده کم کالری سوییت اندلوپودر شیرین کننده کم کالری سوییت اندلو محصولی مناسب برای شیرین کردن نوشیدنی و غذا است. این پودر حاوی ترکیباتی نظیر آسپارتام و آسه سولفام است و همین امر اثر بخشی این پودر را افزایش داده است. هر 5/0 گرم از این پودر دارای 2 کیلوکالری انرژی است و به همین دلیل پس از مص..
64,000 تومان
پودر شیرین کننده کم کالری سوکرالوز دوبیس | جایگزین مناسب برای شکر برای افراد دیابتی
ناموجود
برند: دوبیس | Doobis مدل: Doobis Sucralose Zero Calorie Sweetener
پودر شیرین کننده کم کالری سوکرالوز دوبیسپودر شیرین کننده کم کالری سوکرالوز دوبیس محصولی مناسب برای کسانی ورزشکاران و افرادی است که در رژیم های لاغری به سر می برند. همچنین، این پودر جایگزین مناسب برای افرادی است که به بیماری دیابت مبتلا هستند. از این پودر می توان در نوشیدنی های سرد و گرم استفاده کرد ..
25,500 تومان
پودر شیرین کننده کم کالری استویا دوبیس | کمک به چربی سوزی، افزایش انرژی و کاهش خستگی پودر شیرین کننده کم کالری استویا دوبیس | کمک به چربی سوزی، افزایش انرژی و کاهش خستگی
ناموجود
برند: دوبیس | Doobis مدل: Doobis Stevia Zero Calorie Sweetener
پودر شیرین کننده کم کالری استویا دوبیسپودر شیرین کننده کم کالری استویا دوبیس محصولی مناسب برای شیرین کردن نوشیدنی و یا غذای مورد علاقه است. در این پودر از مواد موثره ای نظیر استویا و سوربیتول استفاده شده است و همین امر اثربخشی این محصول را افزایش داده است. این پودر مناسب کسانی است که در رژیم لاغری ب..
29,000 تومان
پودر شیرین کننده استویا بر پایه زایلیتول ربودیان | بدون کالری و قند مناسب برای افراد دیابتی پودر شیرین کننده استویا بر پایه زایلیتول ربودیان | بدون کالری و قند مناسب برای افراد دیابتی
ناموجود
برند: ربودیان | rebaudian مدل: rebaudian natural sweetener can xylitol
پودر شیرین کننده استویا بر پایه زایلیتول ربودیانپودر شیرین کننده استویا بر پایه زایلیتول ربودیان محصولی مناسب و شیرین کننده طبیعی است که برای شیرین کردن انواع غذا و نوشیدنی های گرم و سرد مورد استفاده قرار می گیرد. در این گیاه از عصاره برگ گیاه استویا استفاده شده است که سالیان زیادی است در میان مردم ..
90,000 تومان
پودر شیرین کننده استویا بر پایه اریتریتول ربودیان | بدون کالری و قند مناسب برای افراد دیابتی پودر شیرین کننده استویا بر پایه اریتریتول ربودیان | بدون کالری و قند مناسب برای افراد دیابتی
ناموجود
برند: ربودیان | rebaudian مدل: rebaudian natural sweetener can erythritol
پودر شیرین کننده استویا بر پایه اریتریتول ربودیانپودر شیرین کننده استویا بر پایه اریتریتول ربودیان محصولی مناسب برای شیرین کردن غذا و نوشیدنی های سرد و گرم است. در این پودر از عصاره برگ استویا استفاده شده است. گیاه استویا قرن هاست که توسط مردم آمریکای جنوبی به عنوان شیرین کننده مصرف می شود. این گیاه..
80,000 تومان
ویال خوراکی کروم گرانیونز | 30 عدد | تنظیم قند خون و کمک به جبران کمبود کروم ویال خوراکی کروم گرانیونز | 30 عدد | تنظیم قند خون و کمک به جبران کمبود کروم
ناموجود
برند: گرانیونز | Granions مدل: Granions Chrome
ویال خوراکی کروم گرانیونزویال خوراکی کروم گرانیونز به عنوان یک مکمل رژِیمی غذایی در یک شیوه زندگی سالم می تواند مورد استفاده قرار گیرد. کروم یک عنصر ضروری برای متابولیسم بدن است که در تنظیم قند خون نیز موثر است.داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :کرومیوم ماده ای موثر در کنترل ق..
65,400 تومان
قرص گلیکوگل گل دارو | 30 عددی | داروی کمکی پایین آورنده قند خون
جدید ناموجود
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Glycogol 30tabs
قرص گلیکوگل گل داروقرص گلیکوگل گل دارو محصولی مناسب برای پایین آوردن قند خون است. این قرص پایه گیاهی دارد و در آن از مواد موثره ای نظیر عصاره مریم گلی و پاناکس جینسینگ استفاده شده است و همین امر قرص گلیکوگل را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. افزایش قند خون مشکلات زیادی را برای بدن به وجود می آورد ..
42,000 تومان
قرص نوگلیک ای اس آی | 30 عدد | تنظیم میزان قند خون و مناسب برای گیاهخواران قرص نوگلیک ای اس آی | 30 عدد | تنظیم میزان قند خون و مناسب برای گیاهخواران
ناموجود
برند: ای اس آی | ESI مدل: ESI Noglic
دیابت چیست؟دیابت یک اختلال سوخت و سازی در بدن است. در این بیماری توانایی تولید هورمون انسولین در بدن از بین می‌رود و یا بدن در برابر انسولین مقاوم شده و بنابراین انسولین تولیدی نمی‌تواند عملکرد طبیعی خود را انجام دهد. در این حالت قند خون بالاتر از حد نرمال می شود .دیابت بر اثر قطع تولید انسولین و یا..
92,400 تومان
قرص شیرین کننده کم کالری گیاهی سوییتی نچرال لایف | 300 عددی | قابل استفاده در افراد دیابتی
ناموجود
برند: نچرال لایف | Naturalife مدل: Evening Stevia Sweetener Tablet
قرص شیرین کننده کم کالری گیاهی سوییتی نچرال لایفقرص شیرین کننده کم کالری گیاهی سوییتی نچرال لایف محصولی مناسب برای شیرین کردن نوشیدنی های مورد علاقه هستند. همانطور که می دانید قند و شکر کالری بسیار بالایی دارند و این موضوع می تواند منجر به افزایش وزن شود. همچنین، افرادی که مبتلا به دیابت هستند نمی ت..
348,000 تومان
قرص شیرین کننده کم کالری کاندرل | 80 عدد | شیرین کننده بر پایه سوکرالوز
ناموجود
برند: کاندرل | Canderel مدل: Canderel Low Calorie Sweetener Sucralose 80 Unites
قرص شیرین کننده کم کالری کاندرل قرص شیرین کننده کم کالری کاندرل مکملی شیرین کننده برای افراد دیابتی و کسانی است که قصد کاهش وزن دارند.سوکرالوز چیست؟کاهش مصرف و یا حذف قند و شکر در وعده‌های غذایی جزو اولین محدودیت‌هایی هستند که برای افراد دیابتی و کسانی که اضافه وزن دارند در نظر گرفته می‌شوند. شیرین ..
17,300 تومان
قرص شیرین کننده کم کالری کاندرل | 300 عدد | شیرین کننده بر پایه سوکرالوز
ناموجود
برند: کاندرل | Canderel مدل: Canderel Low Calorie Sweetener Sucralose 300 Unites
قرص شیرین کننده کم کالری کاندرل قرص شیرین کننده کم کالری کاندرل مکملی شیرین کننده برای افراد دیابتی و کسانی است که قصد کاهش وزن دارند.سوکرالوز چیست؟کاهش مصرف و یا حذف قند و شکر در وعده‌های غذایی جزو اولین محدودیت‌هایی هستند که برای افراد دیابتی و کسانی که اضافه وزن دارند در نظر گرفته می‌شوند. شیرین ..
40,000 تومان
نمایش 1 تا 30 از 49 (2 صفحه)