منو
سبد خرید شما

زگیل تناسلی

کپسول پاورفیت آرین سلامت 32 عددی
درمان کمکی در مبتلایان به زگیل تناسلی و تعدیل و تقویت سیستم ایمنی بدن
197,000 تومان
کپسول هگزایم 500 اشبال شیمی 30 عددی کپسول هگزایم 500 اشبال شیمی 30 عددی
ناموجود
کپسول هگزایم 500 اشبال شیمی 30 عددی
تقویت سیستم ایمنی بدن و موثر در کنترل بیماری عفونی ویروس زگیل تناسلی
650,000 تومان
کپسول قارچ دارویی شیتاکه ماشروم مِد 60 عددی
ناموجود
کپسول قارچ دارویی شیتاکه ماشروم مِد 60 عددی
درمان زگیل تناسلی و تقویت سیستم ایمنی بدن و کاهش کلسترول خون
267,000 تومان
کپسول شیتاکه پلانتا 60 عددی
ناموجود
کپسول شیتاکه پلانتا 60 عددی
جلوگیری از بیماری زگیل تناسلی و تقویت سیستم ایمنی
242,000 تومان
کپسول جلبک اسپیرولینا آر ان جی 60 عددی
ناموجود
کپسول جلبک اسپیرولینا آر ان جی 60 عددی
تامین کننده مواد مغذی مورد نیاز بدن در افراد با رژیم لاغری
125,000 تومان
پماد موضعی زیتونکس دانا کاسیان 30 گرم پماد موضعی زیتونکس دانا کاسیان 30 گرم
ناموجود
شیاف واژیتکس بانوان سبز دارو 7 عددی
ناموجود
شیاف واژیتکس بانوان سبز دارو 7 عددی
ضد زگیل و عفونت تناسلی و دارای خاصیت ضد ویروسی
45,000 تومان
سوسپانسیون ضد میخچه و زگیل ادیب اکسیر 20 میلی سوسپانسیون ضد میخچه و زگیل ادیب اکسیر 20 میلی
ناموجود
سوسپانسیون ضد میخچه و زگیل ادیب اکسیر 20 میلی
بدون تغییر رنگ و حالت پوست در موضع مورد نظر و ضد میخچه و زگیل
54,000 تومان
سوسپانسیون ضد زگیل تناسلی ادیب اکسیر 20 میلی سوسپانسیون ضد زگیل تناسلی ادیب اکسیر 20 میلی
ناموجود
سوسپانسیون ضد زگیل تناسلی ادیب اکسیر 20 میلی
از بین بردن درد و خارش زگیل و درمان زگیل بدون تغییر رنگ و حالت پوست
38,000 تومان
نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)
زگیل تناسلی

 

قرص زگیل تناسلی یکی از محصولاتی است که امروزه استفاده از آن مورد توجه قرار گرفته است. بهتر است بدانید زگیل تناسلی یکی از شایع ترین عفونت های مقاربتی است. تقریبا تمامی افرادی که از نظر جنسی فعال هستند، در مقطعی از زندگی خود حداقل به یک نوع ویروس پاپیلومای انسانی ( ویروسی که زگیل تناسلی ایجاد می کند) دچار می شوند. این بیماری بر بافت های مرطوب ناحیه تناسلی اثر می گذارد و باعث به وجود آمدن برآمدگی های گوشتی می شود. در بسیاری از موارد این زگیل ها خیلی کوچک هستند و تنها با انجام تست قابل تشخیص هستند.

 

علائم زگیل تناسلی چیست؟

 

در زنان، زگیل تناسلی می تواند بر روی واژن، دیواره های واژن، ناحیه بین دستگاه تناسلی خارجی و مقعد، کانال مقعد و دهانه رحم نمایان شود. زگیل تناسلی در مردان، ممکن است در بدنه آلت تناسلی، کیسه بیضه یا مقعد دچار زگیل می شود. همچنین، زگیل تناسلی در دهان نیز رشد می کند و می تواند دهان یا گلو فرد را درگیر کند.علائم و نشانه های زگیل تناسلی عبارتند از:

 

 • تورم های کوچک، گوشتی، قهوه ای یا صورتی در ناحیه تناسلی
 • شکلی شبیه گل کلم که در اثر نزدیکی چند زگیل به هم ایجاد می شود
 • خارش یا ناراحتی در ناحیه تناسلی
 • خونریزی در زمان مقاربت

 

معمولا افرادی که سیستم ایمنی ضعیف دارند بیشتر از دیگران در معرض ابتلا به این بیماری قرار می گیرند. استفاده از قرص زگیل تناسلی می تواند بیماری را بهبود بخشد و به ارتقا سلامتی کمک کند.

 

علل ابتلا به زگیل تناسلی چیست؟

 

ویروس پاپیلومای انسانی باعث ایجاد زگیل می شود. کارشناسان به این موضوع اشاره می کنند که بیش از 40 گونه از این ویروس وجود دارد که بر ناحیه تناسلی اثر می گذارد. این بیماری تقریبا همیشه از طریق تماس جنسی انتقال پیدا می کند. عواملی که خطر ابتلا به این بیماری را افزایش می دهند به شرح زیرند:

 

 • داشتن رابطه جنسی محافظت نشده با چندین شریک جنسی
 • ابتلا به عفونت مقاربتی دیگر
 • شروع فعالیت جنسی در سنین پایین
 • سیستم ایمنی بدن ضعیف
 • پیوند عضو و استفاده از داروهای پیوند عضو

 

در این شرایط، افراد باید استفاده از قرص زگیل تناسلی را جدی بگیرند. قرص زگیل تناسلی می تواند با تقویت سیستم ایمنی بدن از سلامتی در برابر این ویروس محافظت کند.

چه افرادی در معرض خطر این بیماری هستند؟

 هر فرد فعال از نظر جنسی در معرض خطر ابتلا به HPV است. با این حال، زگیل تناسلی برای افرادی که:

•     فعال شدن جنسی در سنین پایین
•    رابطه جنسی با شریکی که سابقه جنسی او را نمی دانید
•    یک عفونت مقاربتی دیگر داشته اند
•     رابطه جنسی محافظت نشده داشته اند
•    دخانیات استعمال میکنند
•    زیر 30 سال هستند
•    سیستم ایمنی ضعیفی دارند
•    چندین شریک جنسی داشته باشند

ابتلا به این بیماری چه عوارضی را در پی دارد؟

 

استفاده از قرص زگیل تناسلی می تواند خطر آسیب های جدی به سلامتی را به حداقل برساند، زیرا این بیماری به شدت سلامتی را تحت تاثیر قرار می دهد. عوارض ابتلا به زگیل تناسلی به شرح زیرند:

 

 • ابتلا به سرطان دهانه رحم: مطالعات نشان داده اند ابتلا به زگیل تناسلی رابطه نزدیکی از ابتلا به سرطان دهانه رحم دارد. همچنین، این بیماری می تواند باعث بیماری آلت تناسلی در مردان شود. زگیل تناسلی همیشه منجر به سرطان نمی شود، اما زنان باید به طور مرتب تست پاپ اسمیر بدهند تا بتوانند سلامتی خود را بررسی کنند.
 • مشکلات در باردرای: ابتلا به این زگیل رحم را درگیر می کند و اجازه نمی دهد زنان بارور شوند. همچنین، این زگیل در زنان باردار می تواند مشکلات زیادی را ایجاد کند و حتی باعث خونریزی های شدید در حین زایمان شود.
 • ابتلا به بیماری های مزمن: تحقیقات به این موضوع اشاره می کنند کسانی که دچار زگیل تناسلی می شوند، زودتر از افراد دیگر در معرض ابتلا به بیماری های مزمن مانند ایدز قرار می گیرند.

 

زگیل تناسلی از چه راه هایی انتقال پیدا میکند ؟

دیواره های واژن، ناحیه بین اندام تناسلی خارجی و مقعد، کانال مقعد و دهانه رحم. در مردان، ممکن است در نوک یا ساقه آلت تناسلی، کیسه بیضه یا مقعد ایجاد شوند. زگیل تناسلی همچنین می تواند در دهان یا گلوی فردی که با فرد مبتلا تماس جنسی دهانی داشته است ایجاد شود.
زگیل تناسلی از طریق فعالیت جنسی از جمله رابطه جنسی دهانی، واژن و مقعدی منتقل می شود. ممکن است تا چند هفته یا چند ماه پس از عفونت شروع به ایجاد زگیل نکند. زگیل تناسلی همیشه با چشم انسان قابل مشاهده نیست. ممکن است بسیار کوچک و به رنگ پوست یا کمی تیره تر باشند. قسمت بالای آن ممکن است شبیه گل کلم باشد و در لمس صاف یا کمی برآمدگی به نظر برسد. آنها ممکن است به صورت دسته ای از زگیل ها یا فقط یک زگیل ظاهر شوند.

زگیل تناسلی در چه نواحی ظاهر می شود؟

 زگیل تناسلی برای آقایان ممکن است در نواحی زیر ظاهر شود:  آلت تناسلی، کیسه بیضه، کشاله ران، ران، داخل یا اطراف مقعد و برای خانم ها: داخل واژن یا مقعد، خارج از واژن یا مقعد، روی دهانه رحم . زگیل تناسلی همچنین ممکن است روی لب ها، دهان، زبان یا گلوی فردی که تماس جنسی دهانی با فرد مبتلا به HPV داشته است ظاهر شود. حتی اگر نتوانید زگیل تناسلی را ببینید، ممکن است علائمی مانند: ترشحات واژن، خارش، خون ریزی و سوزش به وجود بیاید. اگر زگیل تناسلی گسترش یابد یا بزرگ شود، این وضعیت می تواند ناراحت کننده یا حتی دردناک باشد.

آیا جنین مادری که به زگیل تناسلی مبتلاست به این بیماری مبتلا می شود؟

 

شاید بتوان گفت یکی از نگرانی های کسانی که باردار هستند و به زگیل تناسلی مبتلا هستند در این باره است که آیا امکان انتقال زگیل تناسلی به جنین وجود دارد. باید بگوییم به ندرت پیش می آید نوزادی که از مادری مبتلا به زگیل تناسلی متولد می شود، دچار این بیماری شود. با وجود این، کودک باید تحت مراقبت قرار گیرد تا در مورد سلامتی اش اطمینان حاصل شود.

 

چگونه از ابتلا به زگیل تناسلی جلوگیری کنیم؟

 

روش های زیر برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری پیشنهاد می شوند:

 

 • عدم شرکای جنسی متعدد
 • واکسیناسیون ( البته باید بدانید واکسیناسیون تنها بیماری را در برابر تیپ 15 و 16 زگیل تناسلی که بسیار خطرناک هستند ایمن می کند)
 • استفاده از مکمل های مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن

زگیل تناسلی چگونه تشخیص داده می شود؟

این بیماری احتیاج به تشخیص پزشک دارد. پزشک شما درباره سلامتی و سابقه جنسی سوال می پرسد و شامل علائمی است که تجربه کرده اید و اینکه آیا رابطه جنسی داشته اید، از جمله رابطه جنسی دهانی یا بدون کاندوم. در معاینه فیزیکی پزشک مناطقی را که مشکوک به زگیل هستند معاینه می کند. پزشک شما ممکن است یک محلول اسیدی ملایم به نام تست استووایت را روی پوست شما اعمال کند تا زگیل تناسلی را بیشتر نمایان کند که ممکن است باعث احساس سوزش خفیف شود. اگر فرج دارید، پزشک ممکن است نیاز به معاینه لگن نیز داشته باشد، زیرا زگیل تناسلی می تواند در اعماق بدن شما نیز ایجاد شود.

زگیل تناسلی چگونه درمان می شود؟

 

تا به حال هیچ درمان مشخصی برای زگیل تناسلی بدست نیامده است. با وجود این، با استفاده از قرص زگیل تناسلی می توان این بیماری را به میزان زیادی کنترل کرد. همچنین، واکسیناسیون خطر ابتلا به تیپ های خطرناک ابتلا به این بیماری را کاهش می دهد.

 

قرص زگیل تناسلی را از کجا بخریم؟

 

اگر می خواهید قرص زگیل تناسلی را خریداری کنید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. کارشناسان این مرکز به شما کمک می کنند با توجه به نوع بیماری بهترین قرص را خریداری کنید و سلامتی خود را ارتقا دهید.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

سوالات متداول

بهترین روش برای کنترل زگیل تناسلی تقویت سیستم ایمنی بدن است. در این صورت، این ویروس در بدن غیر فعال می شود و شما می توانید به زندگی عادی خود ادامه دهید. 

واکسن تنها از ابتلا به زگیل تناسلی تیپ 15 و 16 جلوگیری می کند. اما اگر شما به تیپ های دیگر این بیماری مبتلا هستید، می توانید با قرص زگیل تناسلی آن را از بین ببرید. 

زمان اثربخشی قرص زگیل تناسلی به پیشرفت این بیماری و شرایط بدن بستگی دارد. اما اثربخشی آن می توانید بین 3 تا 6 ماه متغییر باشد. در بسیاری از موارد زمانی که این بیماری در مراحل اولیه است و بدن قوی است این زمان کاهش پیدا می کند.

قرص زگیل تناسلی با توجه به موادی که در داخل آن به کار رفته است می تواند باعث بروز برخی از واکنش های آلرژیک، تنفسی و یا گوارشی شود. اما این موارد معمولا به ندرت رخ می دهند.

بر اساس مطالعاتی که صورت گرفته است فولیک اسید و ویتامین ب 12 می توانند به بهبود بیماری زگیل تناسلی کمک کنند. در نتیجه، مکمل هایی که حاوی این ویتامین ها هستند برای افراد مبتلا به این بیماری اثربخش هستند.