مکمل تقویت قوای جنسی

کارهای اشتباه قبل از رابطه جنسی کدامند؟

کارهای اشتباه قبل از رابطه جنسی کدامند؟

کارهای اشتباه قبل از رابطه جنسی می تواند کیفیت رابطه جنسی را به شدت کاهش دهد و مشکلات زیادی را برای شما به وجود بیاورد. منابع خارجی به این موضوع اشاره می کنند شناخت این کارها اهمیت بسیار زیادی دارد و باعث می شود تا افراد بتوانند کیفیت رابطه جنسی خود را بالا ببرند.

محصولات جنسیشما می توانید جهت خرید محصولات جنسی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

کارهای اشتباه قبل از رابطه جنسی

آیا می خواهید با کارهای اشتباهی که می توانند رابطه جنسی شما را برای مدت طولانی خراب کنند آشنا شوید؟! در ادامه به طور مفصل به این موضوع می پردازیم.

قبل از رابطه جنسی غذای سنگین نخورید!

یکی از کارهای اشتباه قبل از رابطه جنسی که بسیاری از شرکای جنسی به آن توجهی ندارند مصرف غذای پر چرب و سنگین است. همانطور که ممکن است از قبل بدانید گرسنه ماندن قبل از رابطه جنسی نیز می تواند مشکل آفرین باشد. به همین دلیل توصیه می شود 1 ساعت قبل از رابطه جنسی غذا خورده نشود، تا شرکای جنسی بتوانند رابطه خوبی را تجربه کنند!

قبل از رابطه جنسی خواب کافی داشته باشید!

یکی دیگر از کارهای اشتباه قبل از رابطه جنسی عدم استراحت یا خواب کافی است. همین موضوع سبب شده است بسیاری از زنان برای اینکه رابطه جنسی خود را به پایان برسانند ارگاسم نمایشی داشته باشند و این امر می تواند آثار بسیار بدی بر سلامتی روانی داشته باشد. در زمان رابطه جنسی هیچ یک از شرکای جنسی نباید خسته و خواب آلود باشند.

آنتی هیستامین مصرف نکنید!

مطالعات جدید نشان داده اند آنتی هیستامین که برای رفع گرفتگی بینی مفید است، می تواند بر قسمت های دیگر بدن اثر بگذارد و باعث خشکی واژن شود. خشکی واژن باعث می شود رابطه جنسی دردناک شود. به همین دلیل توصیه می شود هرگز قبل از شروع رابطه جنسی آنتی هیستامین مصرف نکنید.

کارهای اشتباه قبل از رابطه جنسی

مراقب باشید لثه های تان خراش پیدا نکند!

یکی از کارهای اشتباه قبل از رابطه جنسی استفاده از مسواک نامناسب  است. این موضوع می تواند به طور مستقیم بر بافت لثه اثر بگذارد و باعث به وجود آمدن خراش بر روی لثه شود. مطالعات نشان داده اند خراش بر روی لثه می تواند باعث شود بیماری های جنسی انتقال پیدا کنند و خطر ابتلا به عفونت بالا می رود. بیماری های زیادی از طریق سکس دهانی انتقال پیدا می کنند که به شرح زیرند:

سیگار نکشید!

یکی دیگر از کارهای اشتباه قبل از رابطه جنسی سیگار کشیدن است. اولین تاثیر سیگار بوی بد دهان است و همین امر سبب می شود شریک جنسی شما احساس خوبی نداشته باشد. از طرفی دیگر مطالعات نشان داده اند که نیکوتین موجود در سیگار میزان تستوسترون را کاهش می دهد و همین امر باعث کاهش تحرک جنسی می شود. الکل نیز می تواند بر کیفیت رابطه جنسی اثر بگذارد.

از نوشیدنی های انرژی زا بیش از حد استفاده نکنید!

درست است که انرژی داشتن قبل از رابطه جنسی اهمیت بسیار زیادی دارد، اما زیاده روی کردن در اینکار یکی از کارهای اشتباه قبل از رابطه جنسی است. وقتی سطح انرژی در بدن بیش از حد بالا برود، می تواند فرد را در زمان برقراری رابطه جنسی گیج و سردرگم کند و این موضوع کیفیت رابطه را به شدت کاهش می دهد. به همین دلیل باید در حد متعادل از نوشابه های انرژی زا استفاده شود.

رابطه جنسی

خود ارضایی نکنید!

شاید یکی از بزرگترین اشتباهاتی که شرکای جنسی قبل از برقرراری رابطه جنسی ممکن است انجام دهند خود ارضایی کردن است. خود ارضایی می تواند افراد را از نظر روحی درگیر کند و دیگر اجازه ندهد که از رابطه جنسی با شریک جنسی خود لذت ببرند. مطالعات نشان داده اند خودراضایی می تواند علاقه به رابطه جنسی را به شدت کاهش دهد.

صحبت متفرقه را به زمان برقراری رابطه انتقال ندهید!

یکی از کارهای اشتباه قبل از رابطه جنسی صحبت کردن در مورد مسائل متفرقه است. این موضوع می تواند ذهن را درگیر کند و دیگر اجازه ندهد افراد از رابطه جنسی خود لذت ببرند. همچنین، شرکای جنسی هرگز نباید قبل از شروع رابطه جنسی با یکدیگر مجادله داشته باشند. این موضوع می تواند  حس بدی را در طرفین به وجود بیاورد.

محصولات جنسی را در دسترس بگذارید!

یکی دیگر از کارهای اشتباه قبل از رابطه جنسی این است که وسایل جنسی مانند کاندوم و یا ژل لوبریکانت را در جای دور از دسترس بگذارید و در زمان برقراری رابطه مجبور باشید که به دنبال آنها بگردید. این موضوع باعث می شود گاهی افراد تصمیم بگیرند از کاندوم و یا ژل لوبریکانت استفاده نکنند و همین امر خطر انتقال بیماری های جنسی، درد در حین رابطه جنسی و یا بارداری ناخواسته را بالا می برد. برای خرید کاندوم و ژل زناشویی می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

آیا باید از مکمل تقویت جنسی استفاده کنیم؟

یکی از سوالات پرتکراری که دائما پرسیده می شود در این زمینه است که آیا تمامی شرکای جنسی باید از مکمل تقویت جنسی استفاده کنند! بهتر است بدانید که این مکمل ها به تقویت قوای جنسی کمک می کنند و هریک برای هدف خاصی طراحی شده اند. به همین دلیل توصیه می شود ابتدا ویژگی های آنها مطالعه شود و در صورتی که نیاز کردید به آنها احتیاج دارید حتما آنها را خریداری کنید. شما می توانید انواع متنوعی از مکمل تقویت قوای جنسی آقایان و مکمل تقویت قوای جنسی بانوان را در سایت داروخانه آنلاین مشاهده کنید و آنها را سفارش دهید.

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

محصولات جنسی
سرکار خانم نغمه امیری کارشناس و درمانگر اختلالات جنسی و مشاور مجرب در حوزه مسائل زناشویی هستند که در زمینه استفاده از مکمل های تقویت قوای جنسی و باروری خانم ها و آقایان بسیار باسابقه می باشند.شما میتوانید برای دریافت مشاوره در زمینه همه موضوعات جنسی با پشتیبانی سایت داروخانه آنلاین تماس بگیرید.