Menu
Your Cart

تقویت قوای جنسی بانوان

توضیحات دسته‌بندی


امروزه، مکمل های زیادی با نام مکمل های تقویت قوای جنسی بانوان در دسترس هستند و سوالات زیادی در مورد استفاده از آنها پرسیده می شود. بهتر است بدانید مطالعات اخیر نشان داده اند که در دنیای پر استرس و پر هیاهوی امروزی بسیاری از افراد در برقراری روابط جنسی با مشکلات زیادی رو به رو می شوند. در جوامع سنتی، وقتی صحبت از رابطه جنسی می شود، تمامی نگاه ها به آقایان معطوف می گردد، اما باید بدانید بانوان نیز می توانند دچار مشکل جنسی شوند و باید هر چه سریعتر برای آن اقدام نمایند. یکی از راه های رفع مشکلات جنسی استفاده از مکمل های تقویت قوای جنسی بانوان است.

تمامی محصولاتی که در این صفحه مشاهده می کنید از برندهای معتبر بازار هستند و مجوزهای لازم را از سازمان بهداشت و سازمان غذا و دارو دریافت کرده اند. در نتیجه، شما می توانید با خیال آسوده این مکمل ها را سفارش دهید و از ویژگی های خاص آنها بهره مند شوید.

مشکلات جنسی بانوان به چند دسته تقسیم می شوند؟

مشکلات جنسی بانوان می توانند ریشه جسمی و یا روحی داشته باشند. به همین دلیل توصیه می شود تمامی افرادی که دچار مشکلات جنسی می شود در ابتدا هم به پزشک و هم به سکس درمان گر مراجعه نمایند. پس از آنکه ریشه مشکلات آنها مشخص گردید، می توانند برای درمان تصمیم گیری کنند. مشکلات جنسی بانوان به چند دسته تقسیم می شوند که به شرح زیرند:

  • کاهش میل جنسی
  • دیسپارونی یا آمیزش دردناک
  • واژینیسموس
  • عدم رسیدن به ارگاسم

کاهش میل جنسی چیست؟

دلایل متفاوتی وجود دارند که سبب می شوند میل جنسی زنان برای برقراری رابطه جنسی کاهش پیدا کند. استرس بالا یکی از دلایل عمده کاهش میل جنسی در بانوان به شمار می رود. همچنین، استفاده ز قرص های ضد باردرای می تواند بر میل جنسی اثر بگذارد و آن را به شدت کاهش دهد. زنانی که با کاهش میل جنسی رو به رو می شوند می توانند استفاده از انواع مکمل تقویت قوای جنسی بانوان مانند مکمل های تقویت قوای جسمانی زنان و یا مکمل های کاهش استرس را مد نظر قرار دهند.

آمیزش دردناک چیست؟

در این اختلال، به محض ورود آلت تناسلی مرد به واژن زن درد آغاز می شود. از دلایل عمده آمیزش دردناک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عدم پیشنوازی
  • تجربه آزار جنسی در گذشته
  • ابتلا به بیماری های عفونی دستگاه تناسلی

کسانی که در طول رابطه جنسی درد می کشند، بهتر است برای درمان به پزشک زنان مراجعه کنند. پزشک با تجویز داروها و مکمل های تقویت قوای جنسی بانوان به رفع این مشکل کمک می کند.

چرا برخی از زنان به ارگاسم نمی رسند؟

ارگاسم اوج لذت جنسی در بانوان است. اما بسیاری از بانوان ارگاسم را در طور رابطه جنسی خود تجربه نمی کنند. یکی از دلایل این امر عدم آگاهی مردان از نیازهای زنان در طول رابطه جنسی است. دلایل دیگر عدم تجربه ارگاسم در زنان به شرح زیرند: