Menu
Your Cart

تقویت سیستم ایمنی کودک

توضیحات دسته‌بندی


چه کاری می توانید انجام دهید تا کودک خود را از ورود ویروسها و باکتریهای بی شماری که ممکن است روزانه به بدن آنها وارد شوند، حفظ کنید؟ متخصصان بر این باور هستند که تمامی انسانها با سیستم ایمنی ضعیف و بی تجربه ای پا به این دنیا می گذارند. سیستم ایمنی بدن کودکان در روند رشد به طور آهسته قوی می شود و از آنها در برابر هجوم انواع ویروسها و باکتری ها محافظت می کند. رژیم غذایی سالم اولین چیزی است که به تقویت سیستم ایمنی کودک کمک می کند. به همین دلیل بسیاری از خانواده ها، در کنار مصرف انواع میوه و سبزیجات تازه، به استفاده از مکملهای تقویتی روی می آورند. پزشکان بر این باور هستند اگر کودک از رژیم غذایی سالم پیروی کند بدنش مقاوم می شود و دیگر نیازی به مصرف انواع مکملهای جانبی ندارد.

مواد غذایی برای تقویت سیستم ایمنی کودکان

ویلیام سیرز، نویسنده کتاب « The Family Nutrition» می گوید هویج، لوبیا، پرتقال، توت فرنگی و انواع میوه ها و سبزیجات تازه شامل کاروتنوئیدهایی هستند که  فیتونوترینتهای مورد نیاز برای سلامتی سیستم ایمنی بدن را تامین می کنند. فیتونوترینتها نقش مهمی در تولید سلولهای سفید خون دارند. این سلولها عفونت را در بدن از بین می برند و از ورود ویروس به بدن جلوگیری به عمل می آورند. مطالعات نشان می دهند میوه ها و سبزیجات تازه با تقویت سیستم ایمنی کودک خطر ابتلا به بیماری های مزمن از جمله سرطان و بیماری های قلبی را در بزرگسالی تا حد زیادی کاهش می دهند. بنابراین اگر می خواهید کودک سالمی داشته باشید، به رژیم غذایی او اهمیت دهید و مصرف میوه ها و سبزیجات تازه را در آن بگنجانید.

تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان

شیر مادر شامل موادی است که به تقویت سیستم ایمنی کودک کمک می کند و تولید آنتی بادی و سلولهای سفید خون را افزایش می دهد. همین امر از بروز بیماری های مختلف از جمله عفونت گوش، آلرژی، اسهال، مننژیت و مرگ ناگهانی کودک جلوگیری به عمل می آورد. مطالعات نشان می دهند که شیر مادر قدرت مغزی کودک را بهبود می بخشد و انسولین خون را کنترل می کند و اجازه نمی دهد کودک در بزرگسالی به دیابت و یا انواع مختلف  سرطان مبتلا شود. بنابراین اگر کودک از شیر مادر تغذیه نمی کند و یا رژیم غذایی سالمی ندارد استفاده از این مکملهای تقویت سیستم ایمنی کودک اهمیت زیادی پیدا می کند. ذکر این نکته حایز اهمیت است که این مکملها نباید خودسرانه مورد استفاده قرار گیرند. قبل از مصرف هر مکمل با پزشک کودک مشورت کنید.

مکمل تقویت سیستم ایمنی کودک

ضعف سیستم ایمنی بدن علایم مختلفی دارد که خانواده ها باید از آن آگاهی داشته باشند و در صورت بروزاین علایم به پزشک مراجعه کنند. بسیاری از کودکان دایما احساس خستگی می کنند و انرژی کافی برای انجام فعالیتهای روزانه را ندارند. این امر می تواند نشانه ای از ضعف سیستم ایمنی بدن کودکان باشد. از علایم دیگر ضعف سیستم ایمنی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 عفونتهای مکرر
سرماخوردگی مدام
آلرژی های شدید
عدم بهبود زخم
اگر این علایم را در کودک خود مشاهده کردید سریعا به پزشک مراجعه کنید و استفاده از انواع مکمل تقویت سیستم ایمنی کودک را آغاز کنید.

داروی تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان

مطالعات اخیر نشان می دهند محبت به کودک در تقویت سیستم ایمنی کودک نقش چشم گیری دارد. در واقع، دریافت محبت از سوی والدین سبب می شود استرس از کودکان دور شود. استرس یکی از موارد بسیار مهمی است که بدن کودک را ضعیف می کند و او را در خطر ابتلا به بیماری های مختلف قرار می دهد. در آغوش گرفتن، بوسیدن و غذا خوردن با کودک حس آرامشی را در کودک به وجود می آورد که جایگزینی برای آن وجود ندارد. مطالعات نشان می دهند « محبت به کودک» اثرات مکلمهای تقویت سیستم ایمنی کودک را بالا می برد و سبب می شود خانواده ها بهترین نتیجه را از این مکملها بگیرند. از داروهای تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان می توان به موارد زیر اشاره کرد:
شربت آرژیتال هلث اید ، بهبود سیستم ایمنی و تحریک هورمون رشد در کودکان
شربت رویال ژلی کیندر ، تقویت سیستم ایمنی کودک، رشد جسمی و ذهنی
شربت مولتی ویتامین نیو کیندر یورو ویتال ، تقویت سیستم ایمنی در نوزادان و کودکان
کپسول پروکیدز لاسکا ،بهبود یادگیری و تقویت سیستم ایمنی

بهترین شربت برای تقویت سیستم ایمنی کودکان

مطالعات اخیر نشان می دهند که خواب کافی یکی از بهترین مکملهای تقویت سیستم ایمنی کودک است. عدم خواب کافی سلولهای دفاعی بدن را کاهش می دهد و بدن در خطر ابتلا به بیماری های مختلف قرار می گیرد. نوزادان در طول روز حداقل به 16 ساعت خواب نیاز دارند. کودکان نوپا به 11 تا 14 ساعت خواب و کودکان پیش دبستانی به 10 تا 13 ساعت خواب نیازمند هستند. بنابراین توجه به الگوی خواب کودکان از اهمیت زیادی برخوردار است و بر هم خوردن این نظم سلامتی آنها را تحت تاثیر قرار می دهد. در کنار خواب، استفاده از مکملهای تقویت سیستم ایمنی کودک زیر نظر پزشک بسیار سود بخش است. پزشک مکملهای مورد نیاز کودک را با توجه به بررسی منحنی رشد تجویز می کند. از بهترین شربتها برای تقویت سیستم ایمنی کودکان می توان به موارد زیر اشاره کرد:
شربت مولتی ویتامین نیو کیندر یورو ویتال ، تقویت سیستم ایمنی در نوزادان و کودکان
قطره مولتی ویتامین ویتان ، تامین ویتامین های روزانه و تقویت رشد
قطره ایمیوسنس ویتان ، تقویت سیستم ایمنی کودکان

تقویت سیستم ایمنی کودک دو ساله

محیط سالم خانه یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که به تقویت سیستم ایمنی کودک کمک می کند. اگر پدر یا مادر سیگار می کشد بعد از تولد کودک باید استعمال سیگار را در خانه کنار بگذارند. دود سیگار برای بدن کودکان بسیار خطرناک است و خطر ابتلا به بیماری های مختلف از جمله بیماری های ریوی را افزایش می دهد. استفاده از مواد غذایی تازه در کنار محیط سالم به رشد کودکان کمک می کند و از ابتلا به بیماری های مختلف جلوگیری به عمل می آورد.

مکمل برای تقویت کودکان ضعیف

دوران بارداری دوران بسیار حساسی برای مادر و کودک است. تغذیه مادر در این دوران اهمیت زیادی دارد و اگر مادر به خوبی تغذیه نشود کودک دچار سو تغذیه می شود. به همین دلیل پزشکان به مادرانی که تغذیه مناسبی در دوران بارداری ندارند استفاده از انواع مکمل را توصیه می کنند. اگر مواد مغذی مورد نیاز برای رشد جنین به او نرسد، کودک  دچار ضعف بنیه می شود. کودکانی که ضعف بنیه دارند در کنار رژیم غذایی مناسب اغلب باید از مکملهای تقویت سیستم ایمنی بدن نیز استفاده کنند. پزشکان برای این کودکان استفاده از قطره آهن و مولتی ویتامین را از 15 روزگی تجویز می کنند. « شربت رویال ژلی کیندر ، تقویت سیستم ایمنی، رشد جسمی و ذهنی» و «شربت آرژیتال هلث اید، بهبود سیستم ایمنی و تحریک هورمون رشد در کودکان» یکی از بهترین مکملها برای تقویت سیستم ایمنی کودک هستند.

تقویت بنیه کودک

در کنار تمامی مواردی که در بالا ذکر شد (رژیم غذایی سالم، استفاده از انواع مکمل تقویت سیستم ایمنی بدن، اهمیت تغذیه در دوران بارداری، محبت به کودک و حفظ محیط سالم خانه) برخی روشهای گیاهی و طبیعی نیز وجود دارند که به تقویت سیستم ایمنی کودک کمک می کنند. بهتر است در صورت ابتلا کودک به عفونت ترکیب عسل و آب لیمو استفاده کنید. آش عدس یکی از بهترین آنتی بیوتکها برای جلوگیری از عفونت و حفظ سلامتی کودک است. ورزش در دوران کودکی از اهمیت زیادی برخوردار است. کارشناسان پیشنهاد می دهند برای تقویت سیستم ایمنی کودک بهتر است والدین روزانه همراه با کودک خود ورزش کنند. این کار تاثیر شگرفی در رشد و حفظ سلامتی کودکان دارد. 

برند: دارو افشان شایگان | ShayganPharma مدل: Darou Afshan Shaygan Zinc Oral Drops Quatrekids 30ml
قطره کواترکیدز زینک دارو افشان شایگانقطره کواترکیدز زینک دارو افشان شایگان مکملی مناسب برای تامین فولات، زینک و ویتامین ث مورد نیاز بدن است. این قطره به حفظ و تقویت عملکرد سیستم ایمنی بدن کمک می کند و نقش موثری در افزایش رشد جسمی و ذهنی در سنین رشد دارد. این قطره یک آنتی اکسیدان قوی است و خطر ابتلا ..
21,800 تومان
شربت مولتی ویتامین آلفابت البرز دارو | 200 میل | مولتی ویتامین بزرگسالان و کودکان شربت مولتی ویتامین آلفابت البرز دارو | 200 میل | مولتی ویتامین بزرگسالان و کودکان
-20 %
برند: البرز دارو | Alborz Darou مدل: Alborz Darou Alphabet Multivitmain syrup 200 ml
شربت مولتی ویتامین آلفابت البرز داروتاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2022/10  استشربت آلفابت البرز دارو محصولی مناسب برای بهبود رشد و نمو کودکان و نوجوانان در دوران رشد و بلوغ است. در این شربت از مواد موثره ای نظیر ویتامین ث، ویتامین آ، ویتامین های گروه ب و ویتامین د3 استفاده شده است و همین امر ..
39,200 تومان 49,000 تومان
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Kinder Acerola Plus
شربت آسرولا کیندرشربت آسرولا کیندر محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. در این شربت از مواد موثره ای نظیر ویتامین ث، ویتامین د3 و ویتامین های گروه ب استفاده شده است و همین امر اثربخشی این مکمل را افزایش داده است. این مواد آنتی اکسیدان های قوی هستند که رادیکال های آزاد بدن را از بین می برند و..
109,000 تومان
برند: الحاوی | Alhavi مدل: Neozinc Alhavi Syrup
شربت نئوزینک الحاوی شربت نئوزینک الحاوی دارای زینک گلوکونات می باشد و مناسب کودکان و نوزادان است. از فواید این شربت می توان به حفظ سلامت پوست و مو اشاره کرد. از ریزش مو جلوگیری می کند و باعث صاف شدن پوست می شود. از فواید دیگر شربت نئوزینک الحاوی برای بدن تقویت سیستم ایمنی می باشد.شما با خرید ای..
25,500 تومان
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Fisher Kinder Defense Chewable 60 Tabs
قرص جویدنی دیفنس کیندر تاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2022/11/28  استقرص جویدنی دیفنس کیندر حاوی ویتامین ث، ویتامین دی، روی و عصاره گیاهی است که باعث تقویت و بهبود عملکرد سیستم ایمنی در کودکان و نوجوانان می شود. لزوم تقویت سیستم ایمنی بدن در کودکی سیستم ایمنی بدن کودک، همچون بزرگسالان وظیفه..
102,600 تومان 108,000 تومان
برند: کیمیا سلامت ایرانیان | kimia salamat iranian مدل: Advancis Omega Mousse 100 ml
شربت امگا موس ادونسیسشربت امگا موس ادونسیس، مکمل تقویتی بی‌نظیر، مناسب کودکان و نوجوانان (1 تا 12 سال) است که حاوی روغن ماهی است و نقش بسزایی در بهبود رشد و نمو عملکرد مغز و همچنین قدرت بینایی و حرکتی کودکان دارد. این محصول حاوی اسیدهای چرب امگا 3 و بدون عارضه و نگهدارنده است و در بدن به سرعت جذب م..
272,000 تومان
برند: باری ویتال | Bari Vital مدل: Barivital Kids Syrup
شربت تقویت کننده سلامت عمومی باریویتالتاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2022/11  استشربت تقویت کننده سلامت عمومی باریویتال محصولی مناسب برای بهبود سلامت عمومی بدن است. این مکمل حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است و همین امر اثر بخشی این شربت را افزایش داده است. این شربت به تقویت سیستم ..
49,600 تومان 52,300 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: EuRho Vital New Kinder Multivitaminsaft
شربت مولتی ویتامین کیندر یوروویتالتاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2022/10  استشربت مولتی ویتامین کیندر یوروویتال محصولی مناسب برای تامین انواع ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است. در این شربت از 11 نوع ویتامین استفاده شده است که تمامی آنها برای کودک مورد نیاز هستند. این شربت به تقویت سیست..
88,017 تومان 92,650 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Zinc plus b complex for kids and teens Daana 60 softgel
کپسول زینک پلاس و بکمپلکس کودکان و نوجوانانتاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2022/12  استکپسول زینک پلاس و بکمپلکس کودکان و نوجوانان مکملی مناسب جهت تقویت سیستم ایمنی بدن، حفظ سلامت عمومی کودکان و بهبود رشد ذهنی و جسمی آنها است. این محصول با تامین برخی مواد معدنی و ویتامینهای مورد نیاز بدن کودک ..
79,610 تومان 83,800 تومان
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Kids Plus Drops 30ml
قطره تقویتی کیدز پلاس ویتانقطره تقویتی کیدز پلاس ویتان مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان است. این مکمل به استحکام دندانها و استخوانها کودکان و ارتقا سلامت عمومی آنها کمک می‌کند.نقش ویتامینها و مواد معدنی در سلامت و رشد کودکاندوران کودکی دوران بسیار مهم و تاثیر گذاری در رشد و تکامل..
30,000 تومان
شربت زینک پلاس کیندر | تقویت سیستم ایمنی، رشد جسمی و ذهنی کودکان و نوجوانان شربت زینک پلاس کیندر | تقویت سیستم ایمنی، رشد جسمی و ذهنی کودکان و نوجوانان
-10 %
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Fisher Kinder Zinc Plus Syrup 150ml
شربت زینک پلاس کیندرتاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2022/10 است شربت زینک پلاس کیندر مکملی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی و سلامت عمومی بدن کودکان در گروه سنی 3 تا 12 سال است. ویتامینها و مواد معدنی بخش مهمی از رژیم غذایی سالم برای کودکان به شمار می روند. جذب میزان کافی از عنصر زینک ( روی ) به حفظ..
63,700 تومان 70,850 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Daana Pharmgelitan For Kids And Teens 30capsules
کپسول ژلاتینی فارماژلیتان کودکان و نوجوانان داروسازی داناکپسول ژلاتینی نرم فارماژلیتان کودکان دارای آمینواسید ضروری بدن، لیزین، ویتامین ها و مواد معدنی می باشد. که این فرآورده تخصصی جهت کمک به رشد کودکان و افزایش سیستم ایمنی بدن آنها به کار می رود.لیزین از آمینواسید های ضروری بدن است که بدن قادر به ..
64,500 تومان
برند: میلاد فارمد | Milad Pharmed مدل: Milad Pharmed Pro Baby Pouya
قطره پروبیبی پویا گسترش میلاد فارمدقطره پروبیبی پویا گسترش میلاد فارمد محصولی مناسب برای حفظ سلامت سیستم گوارشی کودکان است. این قطره حاوی مقادیر بالایی از دو سویه بسیار ارزشمند لاکتوباسیلوس رامتوسوس و بیفیدوباکتریوم لاکتیس است که این مواد به بازسازی فلور طبیعی دستگاه گوارش کمک می کنند و نقش موثری در..
38,000 تومان
شربت زیتوکید الحاوی | 120 میل | مولتی ویتامین و تقویت کننده سیستم ایمنی کودکان
-50 %
برند: الحاوی | Alhavi مدل: Alhavi Zito Kid Syrup
شربت زیتوکید الحاویتاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2022/07/08  استشربت زیتوکید الحاوی حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی مانند زینک است و به تامین نیاز بدن به مواد مغذی کمک می کند. یکی از ویژگی های مهم این مکمل کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن و محافظت از بدن در برابر ابتلا به بیماریهای مختلف است. ..
11,200 تومان 22,400 تومان
کپسول پروکیدز لاسکا | 100 عدد | بهبود یادگیری و تقویت سیستم ایمنی
ناموجود
برند: لاسکا | Laska مدل: Daana Laska Prokidz
ویژگی های کپسول پروکیدز لاسکا:- حاوی اسید های چرب امگا (DHA,EPA)- روغن ماهی کاد همراه با ویتامین E و D و A- تکمیل مغز و بهبود آن- استحکام و تقویت استخوان ها- تقویت سیستم ایمنی- تقویت بینایی و سیستم ایمنی با وجود ویتامین آ- کمک به افزایش ضریب هوشی و قدرت یادگیری- کمک به افزایش سطح هورمون رشد- کمک به ..
25,100 تومان
مولتی ویتامین جویدنی ول کید ویتابیوتیکس | بهبود سیستم ایمنی نوزادان و کودکان
ناموجود
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics WellKid Multi-Vitamins
مولتی ویتامین جویدنی ول کید ویتابیوتیکسمولتی ویتامین جویدنی ول کید ویتابیوتیکس مکملی منحصر به فرد برای رشد و تکامل کودکان است. مصرف این مکمل به تقویت سیستم ایمنی کودکان و افزایش رشد و تامین انرژی مورد نیاز آنها کمک می‌کند.نقش ویتامینها و مواد معدنی در سلامت و رشد کودکاندوران کودکی دوران بسیار مهم و ..
109,000 تومان
قطره مولتی ویتامین ویتان | تامین ویتامین های روزانه و تقویت رشد
ناموجود
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Drops 30ml
قطره مولتی ویتامین ویتانقطره مولتی ویتامین ویتان مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان است. این مکمل به بهبود رشد جسمی و ذهنی، تقویت تمرکز و حافظه و تقویت سلامت عمومی کودکان کمک می‌کند.فواید  ویتامین‌ها و مواد معدنی در رشد و سلامتی کودکانویتامین‌ها دارای تاثیرات شگرفی بر سلامتی ک..
21,800 تومان
قطره زیتوکید الحاوی  | 15 میلی | کمک به رشد و شکل گیری و نگهداری استخوان ها
ناموجود
مدل: Alhavi ZitoKid
قطره زیتوکید الحاوی قطره زیتوکید الحاوی مولتی ویتامین مخصوص کودکان است. در این مکمل از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن کودکان استفاده شده است و همین امر اثربخشی این مکمل را افزایش داده است. این قطره به رشد و شکل گیری استخوان های بدن کمک می کند و نقش موثری در تقویت قدرت عضلانی دارد. همچنین، مصر..
9,300 تومان
قطره خوراکی پدیا د3 دارو افشان شایگان | 30 میل | رشد، تقویت و استحکام دندان‌ها و استخوان‌های نوزادان و کودکان قطره خوراکی پدیا د3 دارو افشان شایگان | 30 میل | رشد، تقویت و استحکام دندان‌ها و استخوان‌های نوزادان و کودکان
ناموجود
برند: دارو افشان شایگان | ShayganPharma مدل: Darou Afshan Shaygan Pedia D3
قطره خوراکی پدیا د3 دارو افشان شایگانقطره خوراکی پدیا د3 دارو افشان شایگان مکملی منحصر به فرد برای تامین ویتامین د 3 مورد نیاز بدن نوزادان و کودکان است. مصرف این قطره جذب کلسیم را در بدن افزایش می دهد و همین امر نقش موثری در حفظ سلامت بافت استخوانی و دندانی دارد. یکی دیگر از ویژگی های این قطره افزای..
16,350 تومان
قطره ایمیوسنس ویتان | 30 میل | تقویت سیستم ایمنی کودکان قطره ایمیوسنس ویتان | 30 میل | تقویت سیستم ایمنی کودکان
ناموجود
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Immusense Oral Drops 30 ml
قطره ایمیوسنس ویتانقطره ایمیو سنس ویتان مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی کودکان، بهبود رشد و افزایش انرژی کودکان است.چرا باید سیستم ایمنی بدن کودکان را تقویت کنیم؟تقویت سیستم ایمنی در کودکان در مقایسه با بزرگسالان اهمیت بیشتری دارد. زیرا سیستم ایمنی کودکان هنوز به طور کامل رشد نیافته است و ..
20,800 تومان
قرص مولتی ویتامین جویدنی فیشر کیندر |  60 عددی |  رشد و تقویت سسیستم ایمنی بدن کودک و نوجوان
ناموجود
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Fisher Kinder Multivitamins Chewable 60 Tablets
قرص جویدنی مولتی ویتامین کودکان فیشر کیندر قرص جویدنی مولتی ویتامین کودکان فیشر کیندر حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن کودکان است و به کودکان کمک می کند تا طبق منحنی رشد پیش بروند. این قرص به تقویت سیستم ایمنی بدن آنها کمک می کند و خطر ابتلا به بیماریهای مزمن را کاهش می دهد. مصرف این ..
81,000 تومان
شربت سانانیتوس ایمنی عبیدی | 130 میل | تقویت سیستم ایمنی کودک شربت سانانیتوس ایمنی عبیدی | 130 میل | تقویت سیستم ایمنی کودک
ناموجود
برند: دکتر عبیدی | abidi pharma مدل: Abidi Pharma Sananitos Baby Immune System
شربت سانانیتوس ایمنی عبیدیشربت سانانیتوس ایمنی عبیدی محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان بالای 3 سال است. کودکی مهمترین دوره زندگی است و تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن در این دوران اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر ویتامین ها و مواد معدنی در این دوران به بدن کودک نرسد، خطر ابتلا به..
100,500 تومان
شربت زینک ساپلکس | 300 میل | تقویت سیستم ایمنی کودکان و نوجوانان
ناموجود
برند: ساپلکس | Supplex مدل: Supplex Zinc 300ml syrup
شربت زینک ساپلکسشربت زینک ساپلکس محصولی مناسب برای کمک به رشد جسمی کودکان و نوجوانان است. این شربت حاوی زینک است و به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند و خطر ابتلا به عفونت های حاد و مزمن را کاهش می دهد. این شربت یک اشتها آور قوی است و سبب می شود کودکان و نوجوانان مواد مغذی مورد نیاز بدن خود را دریاف..
54,500 تومان
شربت رویال ژلی کیندر | 150 میل | تقویت سیستم ایمنی، رشد جسمی و ذهنی شربت رویال ژلی کیندر | 150 میل | تقویت سیستم ایمنی، رشد جسمی و ذهنی
ناموجود
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Fisher Kinder Royal Jelly syrup 150ml
شربت رویال ژلی کیندر شربت رویال ژلی کیندر حاوی رویال ژل و مولتی ویتامین های ضروری مورد نیاز بدن است. قرار گرفتن عصاره رویال ژل در کنار مولتی ویتامین ها، این فرآورده را برای تولید انرژی، تقویت سیستم ایمنی و حفظ سلامت عمومی بسیار اثربخش نموده است.رویال ژل چیست؟رویال ژل، فرآورده منحصفر بفردی است که زنب..
109,000 تومان
شربت جونیور مارنیز | 250 میل | حاوی رویال ژل، کمک به رشد طبیعی کودک شربت جونیور مارنیز | 250 میل | حاوی رویال ژل، کمک به رشد طبیعی کودک
ناموجود
برند: مارنیز | Marnys مدل: Marnys Junior Syrup
شربت جونیور مارنیز 250 میلیلیتر شربت جونیور مارنیز حاوی رویال ژل، ویتامین ث، ویتامینهای گروه ب، ویتامین آ، فولیک اسید، بیوتین و ویتامین دی است. این فرآورده برای تامین انرژی روزانه کودکان، کاهش خستگی و تقویت حافظه و هوشیاری بسیار مفید و کاربردی است. رویال ژل چیست؟ رویال ژل نام ماده‌ای شیری رنگ است..
74,100 تومان
شربت جونیور مارنیز | 125 میل | حاوی رویال ژل، کمک به رشد طبیعی کودک شربت جونیور مارنیز | 125 میل | حاوی رویال ژل، کمک به رشد طبیعی کودک
ناموجود
برند: مارنیز | Marnys مدل: Marnys Junior Syrup 125ml
شربت جونیور مارنیز 125 میلیلیتر شربت جونیور مارنیز حاوی رویال ژل، ویتامین ث، ویتامینهای گروه ب، ویتامین آ، فولیک اسید، بیوتین و ویتامین دی است. این فرآورده برای تامین انرژی روزانه کودکان، کاهش خستگی و تقویت حافظه و هوشیاری بسیار مفید و کاربردی است. رویال ژل چیست؟ رویال ژل نام ماده‌ای شیری رنگ است..
40,000 تومان
شربت بایوکل کیدز اف آر تی | تقویت کننده سیستم ایمنی، پیشگیری و بهبود آنفولانزا شربت بایوکل کیدز اف آر تی | تقویت کننده سیستم ایمنی، پیشگیری و بهبود آنفولانزا
ناموجود
برند: بایوکل | Biocol مدل: Biocol Kids FRT Syrup 150ml
شربت بایوکل کیدز اف آر تی شربت بایوکل کیدز اف آر تی حاوی عصاره‌‌ گیاهان اکیناسه، بره موم، آسرولا و عناصر معدنی ضروری مانند مس است و برای پیشگیری از سرماخوردگی و آنفولانزا بسیار مناسب است. تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان سیستم ایمنی کودکان در رویارویی با بیماری‌ها در مقایسه با بزرگسالان حساس‌تر و آسی..
155,000 تومان
شربت ایمون اکتیو اکوفارم | 250 میل | تقویت سیستم ایمنی کودک شربت ایمون اکتیو اکوفارم | 250 میل | تقویت سیستم ایمنی کودک
ناموجود
برند: اکوفارم | Okopharm مدل: Okopharm ImmunActif Syrup
شربت ایمون اکتیو اکوفارمشربت ایمون اکتیو اکوفارم مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن و حفظ سلامت عمومی بدن استتقویت سیستم ایمنی بدنسیستم ایمنی بدن انسان، سیستمی پیچیده و حساس است که کوچکترین عوامل ناشناخته و بیگانه را تشخیص می دهد و برای مبارزه با آن فعال می‌شود. قدرت دفاعی سیستم ایمنی بدن..
42,000 تومان
شربت امگا 3 مکس یورو ویتال | 200 میل | حفظ سلامت عمومی بدن و سیستم ایمنی
ناموجود
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Omega-3 Max 200ml
شربت امگا 3 مکس یوروویتال شربت امگا 3 مکس یوروویتال حاوی اسیدچرب امگا 3  DHA, EPA است و در کنار امگا3 ویتامین آمورد نیاز بدن را تامین می کند. امگا 3 چه اثراتی بر سلامتی دارد؟ امگا3 اسیدچرب اشباع نشده‌ای است که در میان اسیدهای چرب ضروری قرار دارد. این اسید چرب در ساختار غشای سلول‌های بدن و سل..
120,000 تومان
شربت آرژیتال هلث اید | 250 میلی | بهبود سیستم ایمنی و تحریک هورمون رشد در کودکان شربت آرژیتال هلث اید | 250 میلی | بهبود سیستم ایمنی و تحریک هورمون رشد در کودکان
ناموجود
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Argitall Liquid 250 ml
شربت آرژیتال هلث ایدشربت آرژیتال هلث اید مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت عمومی بدن کودکان است و به تقویت سیستم ایمنی بدن آنها کمک می کند. در این شربت از 500 میلی گرم آرژنین استفاده شده است و همین امر این شربت را به مکملی اثر بخش تبدیل کرده است. شربت آرژیتال تحریک کننده هورمون رشد است و به بهبود فر..
49,500 تومان
نمایش 1 تا 30 از 32 (2 صفحه)