Menu
Your Cart

تقویت سیستم ایمنی کودک


چه کاری می توانید انجام دهید تا کودک خود را از ورود ویروسها و باکتریهای بی شماری که ممکن است روزانه به بدن آنها وارد شوند، حفظ کنید؟ متخصصان بر این باور هستند که تمامی انسانها با سیستم ایمنی ضعیف و بی تجربه ای پا به این دنیا می گذارند. سیستم ایمنی بدن کودکان در روند رشد به طور آهسته قوی می شود و از آنها در برابر هجوم انواع ویروسها و باکتری ها محافظت می کند. رژیم غذایی سالم اولین چیزی است که به تقویت سیستم ایمنی کودک کمک می کند. به همین دلیل بسیاری از خانواده ها، در کنار مصرف انواع میوه و سبزیجات تازه، به استفاده از مکملهای تقویتی روی می آورند. پزشکان بر این باور هستند اگر کودک از رژیم غذایی سالم پیروی کند بدنش مقاوم می شود و دیگر نیازی به مصرف انواع مکملهای جانبی ندارد.

مواد غذایی برای تقویت سیستم ایمنی کودکان

ویلیام سیرز، نویسنده کتاب « The Family Nutrition» می گوید هویج، لوبیا، پرتقال، توت فرنگی و انواع میوه ها و سبزیجات تازه شامل کاروتنوئیدهایی هستند که  فیتونوترینتهای مورد نیاز برای سلامتی سیستم ایمنی بدن را تامین می کنند. فیتونوترینتها نقش مهمی در تولید سلولهای سفید خون دارند. این سلولها عفونت را در بدن از بین می برند و از ورود ویروس به بدن جلوگیری به عمل می آورند. مطالعات نشان می دهند میوه ها و سبزیجات تازه با تقویت سیستم ایمنی کودک خطر ابتلا به بیماری های مزمن از جمله سرطان و بیماری های قلبی را در بزرگسالی تا حد زیادی کاهش می دهند. بنابراین اگر می خواهید کودک سالمی داشته باشید، به رژیم غذایی او اهمیت دهید و مصرف میوه ها و سبزیجات تازه را در آن بگنجانید.

تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان

شیر مادر شامل موادی است که به تقویت سیستم ایمنی کودک کمک می کند و تولید آنتی بادی و سلولهای سفید خون را افزایش می دهد. همین امر از بروز بیماری های مختلف از جمله عفونت گوش، آلرژی، اسهال، مننژیت و مرگ ناگهانی کودک جلوگیری به عمل می آورد. مطالعات نشان می دهند که شیر مادر قدرت مغزی کودک را بهبود می بخشد و انسولین خون را کنترل می کند و اجازه نمی دهد کودک در بزرگسالی به دیابت و یا انواع مختلف  سرطان مبتلا شود. بنابراین اگر کودک از شیر مادر تغذیه نمی کند و یا رژیم غذایی سالمی ندارد استفاده از این مکملهای تقویت سیستم ایمنی کودک اهمیت زیادی پیدا می کند. ذکر این نکته حایز اهمیت است که این مکملها نباید خودسرانه مورد استفاده قرار گیرند. قبل از مصرف هر مکمل با پزشک کودک مشورت کنید.

مکمل تقویت سیستم ایمنی کودک

ضعف سیستم ایمنی بدن علایم مختلفی دارد که خانواده ها باید از آن آگاهی داشته باشند و در صورت بروزاین علایم به پزشک مراجعه کنند. بسیاری از کودکان دایما احساس خستگی می کنند و انرژی کافی برای انجام فعالیتهای روزانه را ندارند. این امر می تواند نشانه ای از ضعف سیستم ایمنی بدن کودکان باشد. از علایم دیگر ضعف سیستم ایمنی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 عفونتهای مکرر
سرماخوردگی مدام
آلرژی های شدید
عدم بهبود زخم
اگر این علایم را در کودک خود مشاهده کردید سریعا به پزشک مراجعه کنید و استفاده از انواع مکمل تقویت سیستم ایمنی کودک را آغاز کنید.

داروی تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان

مطالعات اخیر نشان می دهند محبت به کودک در تقویت سیستم ایمنی کودک نقش چشم گیری دارد. در واقع، دریافت محبت از سوی والدین سبب می شود استرس از کودکان دور شود. استرس یکی از موارد بسیار مهمی است که بدن کودک را ضعیف می کند و او را در خطر ابتلا به بیماری های مختلف قرار می دهد. در آغوش گرفتن، بوسیدن و غذا خوردن با کودک حس آرامشی را در کودک به وجود می آورد که جایگزینی برای آن وجود ندارد. مطالعات نشان می دهند « محبت به کودک» اثرات مکلمهای تقویت سیستم ایمنی کودک را بالا می برد و سبب می شود خانواده ها بهترین نتیجه را از این مکملها بگیرند. از داروهای تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان می توان به موارد زیر اشاره کرد:
شربت آرژیتال هلث اید ، بهبود سیستم ایمنی و تحریک هورمون رشد در کودکان
شربت رویال ژلی کیندر ، تقویت سیستم ایمنی کودک، رشد جسمی و ذهنی
شربت مولتی ویتامین نیو کیندر یورو ویتال ، تقویت سیستم ایمنی در نوزادان و کودکان
کپسول پروکیدز لاسکا ،بهبود یادگیری و تقویت سیستم ایمنی

بهترین شربت برای تقویت سیستم ایمنی کودکان

مطالعات اخیر نشان می دهند که خواب کافی یکی از بهترین مکملهای تقویت سیستم ایمنی کودک است. عدم خواب کافی سلولهای دفاعی بدن را کاهش می دهد و بدن در خطر ابتلا به بیماری های مختلف قرار می گیرد. نوزادان در طول روز حداقل به 16 ساعت خواب نیاز دارند. کودکان نوپا به 11 تا 14 ساعت خواب و کودکان پیش دبستانی به 10 تا 13 ساعت خواب نیازمند هستند. بنابراین توجه به الگوی خواب کودکان از اهمیت زیادی برخوردار است و بر هم خوردن این نظم سلامتی آنها را تحت تاثیر قرار می دهد. در کنار خواب، استفاده از مکملهای تقویت سیستم ایمنی کودک زیر نظر پزشک بسیار سود بخش است. پزشک مکملهای مورد نیاز کودک را با توجه به بررسی منحنی رشد تجویز می کند. از بهترین شربتها برای تقویت سیستم ایمنی کودکان می توان به موارد زیر اشاره کرد:
شربت مولتی ویتامین نیو کیندر یورو ویتال ، تقویت سیستم ایمنی در نوزادان و کودکان
قطره مولتی ویتامین ویتان ، تامین ویتامین های روزانه و تقویت رشد
قطره ایمیوسنس ویتان ، تقویت سیستم ایمنی کودکان

تقویت سیستم ایمنی کودک دو ساله

محیط سالم خانه یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که به تقویت سیستم ایمنی کودک کمک می کند. اگر پدر یا مادر سیگار می کشد بعد از تولد کودک باید استعمال سیگار را در خانه کنار بگذارند. دود سیگار برای بدن کودکان بسیار خطرناک است و خطر ابتلا به بیماری های مختلف از جمله بیماری های ریوی را افزایش می دهد. استفاده از مواد غذایی تازه در کنار محیط سالم به رشد کودکان کمک می کند و از ابتلا به بیماری های مختلف جلوگیری به عمل می آورد.

مکمل برای تقویت کودکان ضعیف

دوران بارداری دوران بسیار حساسی برای مادر و کودک است. تغذیه مادر در این دوران اهمیت زیادی دارد و اگر مادر به خوبی تغذیه نشود کودک دچار سو تغذیه می شود. به همین دلیل پزشکان به مادرانی که تغذیه مناسبی در دوران بارداری ندارند استفاده از انواع مکمل را توصیه می کنند. اگر مواد مغذی مورد نیاز برای رشد جنین به او نرسد، کودک  دچار ضعف بنیه می شود. کودکانی که ضعف بنیه دارند در کنار رژیم غذایی مناسب اغلب باید از مکملهای تقویت سیستم ایمنی بدن نیز استفاده کنند. پزشکان برای این کودکان استفاده از قطره آهن و مولتی ویتامین را از 15 روزگی تجویز می کنند. « شربت رویال ژلی کیندر ، تقویت سیستم ایمنی، رشد جسمی و ذهنی» و «شربت آرژیتال هلث اید، بهبود سیستم ایمنی و تحریک هورمون رشد در کودکان» یکی از بهترین مکملها برای تقویت سیستم ایمنی کودک هستند.

تقویت بنیه کودک

در کنار تمامی مواردی که در بالا ذکر شد (رژیم غذایی سالم، استفاده از انواع مکمل تقویت سیستم ایمنی بدن، اهمیت تغذیه در دوران بارداری، محبت به کودک و حفظ محیط سالم خانه) برخی روشهای گیاهی و طبیعی نیز وجود دارند که به تقویت سیستم ایمنی کودک کمک می کنند. بهتر است در صورت ابتلا کودک به عفونت ترکیب عسل و آب لیمو استفاده کنید. آش عدس یکی از بهترین آنتی بیوتکها برای جلوگیری از عفونت و حفظ سلامتی کودک است. ورزش در دوران کودکی از اهمیت زیادی برخوردار است. کارشناسان پیشنهاد می دهند برای تقویت سیستم ایمنی کودک بهتر است والدین روزانه همراه با کودک خود ورزش کنند. این کار تاثیر شگرفی در رشد و حفظ سلامتی کودکان دارد. 

برند: روژین فارمد | Rougine Pharmed مدل: Multi Sanostol with Iron Syrup
شربت مولتی سانستول آهن دارشربت مولتی سانستول آهن دار محصولی مناسب برای کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان و تامین ویتامین ها و آهن مورد نیاز بدن آنهاست. همانطور که از نام این محصول پیداست، آهن یکی از ترکیبات اصلی این شربت است. آهن به ساخت گلبول های قرمز خون کمک می کند و با افزایش خونرسانی در بدن فع..
98,100 تومان
برند: روژین فارمد | Rougine Pharmed مدل: Multi Sanostol plus zinc
شربت مولتی-سانستول® پلاس زینکشربت "مولتی-سانستول® پلاس زینک"، عضو بسیار مهمی از خانواده سانستول است و همانطور که از نامش پیداست، در ترکیب خود حاوی زینک (روی) به عنوان یکی از مهمترین عناصر حیاتی و مورد نیاز بدن است. این شربت علاوه بر ویتامین ‌های ضروری خانواده ب، محتوی دیگر ویتامین‌ های کلیدی در تقوی..
87,200 تومان
برند: روژین فارمد | Rougine Pharmed مدل: sanstol sugar free
شربت مولتی ویتامین بدون قند سانستولشربت مولتی سانستول بدون قند به عنوان عضو جدیدی از خانواده سانستول، علاوه بر ویتامین های ضروری خانواده ب از جمله ب1، ب2، ب3، ب5، ب6، ب9 (فولیک اسید) و ب12، در ترکیب خود محتوی ویتامین ث، ویتامین آ، ویتامین ای و ویتامین د3 نیز هست.این شربت مولتی ویتامین همانطور که از ..
109,000 تومان
برند: میر ویتابیوتکس | Meyer Vitabiotics مدل: Meyer Vitabiotics Asmavit Suspension Syrup
شربت آسماویتشربت آسماویت مکملی مفید برای تقویت سیستم تنفسی بدن و تقویت سیستم ایمنی بدن است. این شربت برای دو گروه سنی کودکان و بزرگسالان مورد استفاده قرار می گیرد. این مکمل ساخت شرکت ویتابیوتیکس انگلستان است.شربت آسماویت مکملی مناسب برای کودکانمطالعات نشان داده‌اند که تامین ویتامینها و مواد معدنی مو..
76,300 تومان
برند: روژین فارمد | Rougine Pharmed مدل: Multi Sanostol Syrup
شربت مولتی ویتامین سانستولشربت مولتی ویتامین سانستول محصولی مناسب برای کمک به بهبود رشد و نمو کودکان و نوجوانان در دوران رشد و بلوغ است. از ویژگی های دیگر این شربت می توان به استحکام استخوان ها، تنظیم سوخت و ساز بدن و تامین املاح ضرروی در بدن اشاره کرد. دوران رشد و بلوغ دوران بسیار مهمی برای کودکان ..
81,750 تومان
برند: الحاوی | Alhavi مدل: Neozinc Alhavi Syrup
شربت نئوزینک الحاوی شربت نئوزینک الحاوی دارای زینک گلوکونات می باشد و مناسب کودکان و نوزادان است. از فواید این شربت می توان به حفظ سلامت پوست و مو اشاره کرد. از ریزش مو جلوگیری می کند و باعث صاف شدن پوست می شود. از فواید دیگر شربت نئوزینک الحاوی برای بدن تقویت سیستم ایمنی می باشد.شما با خرید ای..
16,350 تومان
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Fisher Kinder Defense Chewable 60 Tabs
قرص جویدنی دیفنس کیندرقرص جویدنی دیفنس کیندر حاوی ویتامین ث، ویتامین دی، روی و عصاره گیاهی است که باعث تقویت و بهبود عملکرد سیستم ایمنی در کودکان و نوجوانان می شود.لزوم تقویت سیستم ایمنی بدن در کودکیسیستم ایمنی بدن کودک، همچون بزرگسالان وظیفه محافظت از بدن در برابر عفونت‌ها و میکروب‌ها را بر عهده دا..
108,000 تومان
برند: البرز دارو | Alborz Darou مدل: Alborz Darou Alphabet Multivitmain syrup 200 ml
شربت مولتی ویتامین آلفابت البرز داروشربت آلفابت البرز دارو محصولی مناسب برای بهبود رشد و نمو کودکان و نوجوانان در دوران رشد و بلوغ است. در این شربت از مواد موثره ای نظیر ویتامین ث، ویتامین آ، ویتامین های گروه ب و ویتامین د3 استفاده شده است و همین امر این مکمل را به محصولی اثر بخش تبدیل کرده است. یکی..
49,050 تومان
مدل: Alhavi ZitoKid
قطره زیتوکید الحاوی قطره زیتوکید الحاوی مولتی ویتامین مخصوص کودکان است. در این مکمل از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن کودکان استفاده شده است و همین امر اثربخشی این مکمل را افزایش داده است. این قطره به رشد و شکل گیری استخوان های بدن کمک می کند و نقش موثری در تقویت قدرت عضلانی دارد. همچنین، مصر..
9,300 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Zinc plus b complex for kids and teens Daana 60 softgel
کپسول زینک پلاس و بکمپلکس کودکان و نوجوانانکپسول زینک پلاس و بکمپلکس کودکان و نوجوانان مکملی مناسب جهت تقویت سیستم ایمنی بدن، حفظ سلامت عمومی کودکان و بهبود رشد ذهنی و جسمی آنها است. این محصول با تامین برخی مواد معدنی و ویتامینهای مورد نیاز بدن کودک در سنین رشد، علاوه بر درمان و پیشگیری از سوء تغذی..
85,000 تومان
برند: دارو افشان شایگان | ShayganPharma مدل: Darou Afshan Shaygan Pedia D3
قطره خوراکی پدیا د3 دارو افشان شایگانقطره خوراکی پدیا د3 دارو افشان شایگان مکملی منحصر به فرد برای تامین ویتامین د 3 مورد نیاز بدن نوزادان و کودکان است. مصرف این قطره جذب کلسیم را در بدن افزایش می دهد و همین امر نقش موثری در حفظ سلامت بافت استخوانی و دندانی دارد. یکی دیگر از ویژگی های این قطره افزای..
16,350 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: EuRho Vital New Kinder Multivitaminsaft
شربت مولتی ویتامین کیندر یوروویتالشربت مولتی ویتامین کیندر یوروویتال محصولی مناسب برای تامین انواع ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است. در این شربت از 11 نوع ویتامین استفاده شده است که تمامی آنها برای کودک مورد نیاز هستند. این شربت به تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان کمک می کند و نقش موثری در رشد ..
92,650 تومان
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Fisher Kinder Royal Jelly Syrup 200 ml
شربت رویال ژلی کیندرشربت رویال ژلی کیندر محصولی مناسب برای حفظ سلامت عمومی بدن است. در این شربت، مواد موثره ای نظیر رویال ژلی، زینک، ویتامین آ و ویتامین د3 به کار رفته اند و همین امر این شربت را به محصولی اثربخش تبدیل کرده است. مطالعات نشان داده اند رویال ژل یکی از محصولاتی است که فواید بیشماری بر س..
130,800 تومان
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Kids Plus Drops 30ml
قطره تقویتی کیدز پلاس ویتانقطره تقویتی کیدز پلاس ویتان مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان است. این مکمل به استحکام دندانها و استخوانها کودکان و ارتقا سلامت عمومی آنها کمک می‌کند.نقش ویتامینها و مواد معدنی در سلامت و رشد کودکاندوران کودکی دوران بسیار مهم و تاثیر گذاری در رشد و تکامل..
32,700 تومان
برند: باری ویتال | Bari Vital مدل: Barivital Kids Syrup
شربت تقویت کننده سلامت عمومی باریویتالشربت تقویت کننده سلامت عمومی باریویتال محصولی مناسب برای بهبود سلامت عمومی بدن است. این مکمل حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است و همین امر اثر بخشی این شربت را افزایش داده است. این شربت به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کند و خطر ابتلا به بیماریهای مزمن ر..
52,320 تومان
شربت ویتوکید الحاوی | 120 میل | بهبود رشد و سلامتی کودکان شربت ویتوکید الحاوی | 120 میل | بهبود رشد و سلامتی کودکان
جدید
برند: الحاوی | Alhavi مدل: Alhavi Vito Kid Syrup 120 ml
شربت ویتوکید الحاویشربت ویتوکید الحاوی محصولی مناسب برای تامین ویتامین های مورد نیاز بدن است. این شربت با تامین مواد مورد نیاز اندام های بدن به حفظ سلامت قلب، مفاصل، بهبود عملکرد مغز و افزایش استحکام استخوان ها کمک می کند. شربت ویتوکید می تواند بر فولیکول های مو اثر بگذارد و باعث رشد مو شود. همچنین،..
18,600 تومان
برند: الحاوی | Alhavi مدل: Alhavi Zito Kid Syrup
شربت زیتوکید الحاویشربت زیتوکید الحاوی حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی مانند زینک است و به تامین نیاز بدن به مواد مغذی کمک می کند. یکی از ویژگی های مهم این مکمل کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن و محافظت از بدن در برابر ابتلا به بیماریهای مختلف است. از دیگر ویژگی های شربت زیتوکید الحاوی می توان به حفظ..
22,400 تومان
قطره ویتوکید الحاوی | 15 میلی | کمک به رشد و شکل گیری استخوان ها قطره ویتوکید الحاوی | 15 میلی | کمک به رشد و شکل گیری استخوان ها
جدید
برند: الحاوی | Alhavi مدل: Alhavi Vito Kid Multi Vitamin Drop 15 ml
قطره ویتوکید الحاویقطره ویتوکید الحاوی مولتی ویتامین کودکان است که در آن ویتامین هایی نظیر ویتامین د3، ویتامین آ، ویتامین ایی، ویتامین ث و ویتامین های گروه ب به کار رفته اند. این قطره به رشد و شکل گیری بافت استخوانی و دندانی کمک می کند و خطر ابتلا به بیماری های استخوانی را به میزان زیادی کاهش می دهد..
11,300 تومان
برند: هگمتان دارو غرب | Hegmatan Daru Gharb مدل: Hegmatan Daru Gharb Family Zinc Syrup 150 ml
شربت فامیلی زینک همراه با ویتامین هگمتان داروشربت فامیلی زینک همراه با ویتامین هگمتان دارو محصولی مناسب برای تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است. همانطور که می دانید اگر میزان ویتامین ها و مواد معدنی در بدن کاهش پیدا کند خطر بروز بیماری های مزمن عفونی و غیر عفونی افزایش پیدا می کند...
43,600 تومان
برند: میلاد فارمد | Milad Pharmed مدل: Milad Pharmed Pro Baby Pouya
قطره پروبیبی پویا گسترش میلاد فارمدقطره پروبیبی پویا گسترش میلاد فارمد محصولی مناسب برای حفظ سلامت سیستم گوارشی کودکان است. این قطره حاوی مقادیر بالایی از دو سویه بسیار ارزشمند لاکتوباسیلوس رامتوسوس و بیفیدوباکتریوم لاکتیس است که این مواد به بازسازی فلور طبیعی دستگاه گوارش کمک می کنند و نقش موثری در..
38,000 تومان
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Kinder Acerola Plus
شربت آسرولا کیندرشربت آسرولا کیندر محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. در این شربت از مواد موثره ای نظیر ویتامین ث، ویتامین د3 و ویتامین های گروه ب استفاده شده است و همین امر اثربخشی این مکمل را افزایش داده است. این مواد آنتی اکسیدان های قوی هستند که رادیکال های آزاد بدن را از بین می برند و..
109,000 تومان
کپسول پروکیدز لاسکا | 100 عدد | بهبود یادگیری و تقویت سیستم ایمنی
ناموجود
برند: لاسکا | Laska مدل: Daana Laska Prokidz
فواید روغن کبد ماهیاسیدهای چرب غیراشباع امگا- 3 که برای حفظ سلامت بدن ضروری هستند، در داخل بدن نمی‌توانند ساخته شوند، لذا باید آنها را از طریق غذاها یا مکمل‌ها به دست آورد.بهترین و مهم‌ترین منبع تامین اسیدهای چرب امگا- 3، ماهی است که در انواع چرب آن بیشتر است.دو نوع اسید چرب امگا-  3 وجود دارد ..
25,100 تومان
کپسول جونیور پلاس دوبیس | 60 عدد | مولتی ویتامین کودکان
ناموجود
برند: دوبیس | Doobis مدل: Doobis Junior Plus 60caps
کپسول جونیور پلاس دوبیسکپسول جونیور پلاس دوبیس حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است که به ارتقا سلامت عمومی کمک می کند. مطالعات نشان داده اند که ویتامین ها و مواد معدنی حکم بلوک های سازنده بدن را دارند و کمبود این مواد بدن را در خطر ابتلا به بیماری های مزمن قرار می دهد. کپسول جونیور پلاس ب..
125,000 تومان
مولتی ویتامین جویدنی ول کید ویتابیوتیکس | بهبود سیستم ایمنی نوزادان و کودکان
ناموجود
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics WellKid Multi-Vitamins
مولتی ویتامین جویدنی ول کید ویتابیوتیکسمولتی ویتامین جویدنی ول کید ویتابیوتیکس مکملی منحصر به فرد برای رشد و تکامل کودکان است. مصرف این مکمل به تقویت سیستم ایمنی کودکان و افزایش رشد و تامین انرژی مورد نیاز آنها کمک می‌کند.نقش ویتامینها و مواد معدنی در سلامت و رشد کودکاندوران کودکی دوران بسیار مهم و ..
109,000 تومان
قطره مولتی ویتامین ویتان | تامین ویتامین های روزانه و تقویت رشد
ناموجود
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Drops 30ml
قطره مولتی ویتامین ویتانقطره مولتی ویتامین ویتان مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان است. این مکمل به بهبود رشد جسمی و ذهنی، تقویت تمرکز و حافظه و تقویت سلامت عمومی کودکان کمک می‌کند.فواید  ویتامین‌ها و مواد معدنی در رشد و سلامتی کودکانویتامین‌ها دارای تاثیرات شگرفی بر سلامتی ک..
21,800 تومان
قطره ایمیوسنس ویتان | 30 میل | تقویت سیستم ایمنی کودکان قطره ایمیوسنس ویتان | 30 میل | تقویت سیستم ایمنی کودکان
ناموجود
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Immusense Oral Drops 30 ml
قطره ایمیوسنس ویتانقطره ایمیو سنس ویتان مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی کودکان، بهبود رشد و افزایش انرژی کودکان است.چرا باید سیستم ایمنی بدن کودکان را تقویت کنیم؟تقویت سیستم ایمنی در کودکان در مقایسه با بزرگسالان اهمیت بیشتری دارد. زیرا سیستم ایمنی کودکان هنوز به طور کامل رشد نیافته است و ..
20,800 تومان
قرص مولتی ویتامین جویدنی فیشر کیندر |  60 عددی |  رشد و تقویت سسیستم ایمنی بدن کودک و نوجوان
ناموجود
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Fisher Kinder Multivitamins Chewable 60 Tablets
قرص جویدنی مولتی ویتامین کودکان فیشر کیندرقرص جویدنی مولتی ویتامین کودکان فیشر کیندر حاوی ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن کودکان است و به کودکان کمک می کند تا طبق منحنی رشد پیش بروند. این قرص به تقویت سیستم ایمنی بدن آنها کمک می کند و خطر ابتلا به بیماریهای مزمن را کاهش می دهد. مصرف این مکمل سطوح..
81,000 تومان
شربت سانانیتوس ایمنی عبیدی | 130 میل | تقویت سیستم ایمنی کودک شربت سانانیتوس ایمنی عبیدی | 130 میل | تقویت سیستم ایمنی کودک
ناموجود
برند: دکتر عبیدی | abidi pharma مدل: Abidi Pharma Sananitos Baby Immune System
شربت سانانیتوس ایمنی عبیدیشربت سانانیتوس ایمنی عبیدی محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان بالای 3 سال است. کودکی مهمترین دوره زندگی است و تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن در این دوران اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر ویتامین ها و مواد معدنی در این دوران به بدن کودک نرسد، خطر ابتلا به..
100,500 تومان
شربت زینک پلاس کیندر | تقویت سیستم ایمنی، رشد جسمی و ذهنی کودکان و نوجوانان شربت زینک پلاس کیندر | تقویت سیستم ایمنی، رشد جسمی و ذهنی کودکان و نوجوانان
ناموجود
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Fisher Kinder Zinc Plus Syrup 150ml
شربت زینک پلاس کیندر شربت زینک پلاس کیندر مکملی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی و سلامت عمومی بدن کودکان در گروه سنی 3 تا 12 سال است. ویتامین و مواد معدنی بخش مهمی از رژیم غذایی سالم برای کودکان به شمار می روند. جذب میزان کافی از عنصر زینک ( روی ) به حفظ قدرت دفاعی و رشد مطلوب کودکان و نوجوانان کمک..
89,000 تومان
شربت زینک ساپلکس | 300 میل | تقویت سیستم ایمنی کودکان و نوجوانان
ناموجود
برند: ساپلکس | Supplex مدل: Supplex Zinc 300ml syrup
شربت زینک ساپلکسشربت زینک ساپلکس محصولی مناسب برای کمک به رشد جسمی کودکان و نوجوانان است. این شربت حاوی زینک است و به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند و خطر ابتلا به عفونت های حاد و مزمن را کاهش می دهد. این شربت یک اشتها آور قوی است و سبب می شود کودکان و نوجوانان مواد مغذی مورد نیاز بدن خود را دریاف..
54,500 تومان
نمایش 1 تا 30 از 39 (2 صفحه)