منوی داروخانه
Your Cart

پوست چرب

برند: اسکین کد | Skincode مدل: Skincode Cellular Power Concentrate
کنسانتره سلول ساز اسکین کد کنسانتره سلول ساز اسکین کد حاوی با کیفیت ترین مواد جوان کننده و ضد چروک پوستی است. همچنین این کرم حاوی آنتی اکسیدان ها نیز می باشد که از پوست در برابر عوامل محیطی مثل آلودگی ها و نور خورشید که باعث ایجاد چروک پوستی می شود محافظت می کند. با استفاده از این محلول می توانید..
مغذی و روشن کننده ، نفوذ به لایه های عمقی پوست
1,946,190 تومان
برند: آردن | Ardene مدل: Arden Sebuma Anti Imperfections Cream Oily Skin
کرم یکنواخت کننده رنگی سبوما آردن   کرم یکنواخت کننده رنگی سبوما آردن مناسب پوست چرب و جوشدار مناسب برای جلوگیری از ایجاد جوش و مرطوب کننده پوست می باشد. در کرم یکنواخت کننده سبوما از ترکیباتی استفاده شده که به خوبی ناهمواری های پوست را پوشش دهد. استفاده از این محصول باعث می شود لکه های پ..
مناسب پوست چرب و جوشدار و جلوگیری کننده از ایجاد جوش
280,000 تومان
برند: لافارر | La Farrerr مدل: Lafarrerr Sebum Regulating Moisturizing Cream1 Oily Skin 75ml
کرم کنترل کننده چربی و آبرسان 1 مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه لافارر کرم کنترل کننده چربی و آبرسان 1 مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه لافارر می تواند به خوبی ترشح چربی پوست شما را کنترل نماید. در این محصول از عصاره گیاهان آنانتیاکلرانتا، بابونه و آلوئه ورا، اولئانولیک اسید، زینک پی سی ای، سدیم ه..
ضدحساسیت و مات کننده پوست و کنترل ترشح چربی پوست و تنظیم چربی و رطوبت پوست
288,950 تومان
برند: ریچلند | Richland مدل: Richland Oil Control Cream
کرم کنترل کننده چربی مناسب پوست چرب ریچلند محصولی بسیار مناسب است که علاوه بر آبرسانی و حفظ رطوبت پوست سب ترمیم و بازسازی پوست آسیب دیده و کاهش ایجاد جوش و چربی و براقیت آن نیز می شد. همچنین این محصول از التهابات پوستی و قرمزی و جوش های زیر پوستی نیز جلوگیری می کند. فواید استفاده از کرم های کنترل..
کنترل کننده چربی منافذ باز پوست ، کاهش دهنده براقیت پوست
499,100 تومان
کرم ژل مرطوب کننده پوست چرب دلانو 50 میل
-10 %
برند: دلانو | Delano مدل: Delano Sebum Control Cream Gel 50ml
کرم ژل مرطوب کننده پوست چرب دلانو کرم ژل مرطوب کننده پوست چرب دلانو محصولی با کیفیت از کشور فرانسه می باشد. این ژل کرم به دلیل داشتن بافت بسیار سبکی که دارد به راحتی جذب پوست شده و سبب کنترل ترشح چربی های اضافی می شود. همچنین این ژل کرم یک مرطوب کننده و آبرسان فاقد چربی می باشد. اسید هیالورونی..
تنظیم کننده ترشح چربی ، ضد براقی و مات کننده پوست
300,150 تومان 333,500 تومان
برند: آردن | Ardene مدل: Ardene Sebuma Durable Shine Control Moisturizing
کرم ژل مرطوب کننده و بازسازی کننده سبوما آردن  کرم ژل مرطوب کننده و بازسازی کننده سبوما آردن مناسب پوست چرب و آسیب دیده می باشد. این کرم مرطوب کننده رطوبت رسانی قوی است که پوست چرب، کم آب و تحت درمان را به خوبی مرطوب می سازد. این کرم نقش موثری در برطرف کردن خشکی دارد و با ترمیم کردن لایه هید..
مناسب پوست چرب و آسیب دیده و تنظیم کننده میزان ترشح چربی پوست
162,000 تومان
کرم ژل متعادل کننده چربی Sebacell آنژسل 40 میل
-10 %
برند: آنژسل | Unjecell مدل: Unjecell Gel Cream Sebacell Sebo Fresh Balancing
کرم ژل متعادل کننده چربی Sebacell آنژسل  کرم ژل متعادل کننده چربی Sebacell آنژسل محصولی مناسب برای کنترل چربی پوست است. این کرم چربی مازاد پوست را از بین می برد و همین امر سبب جمع شدن منافذ پوست می گردد. گرم آنژسل جوش های پوستی را بهبود می بخشد و می تواند به عنوان محصولی برای درمان آکنه ها ن..
کنترل چربی پوست و آبرسان و مرطوب کننده ، آبرسان و مرطوب کننده
314,550 تومان 349,500 تومان
برند: ساین اسکین | Synskin مدل: Synskin Acnes3 Chronic Phase Cream 50g
کرم ژل فاز مزمن اکنس ۳ ساین اسکین کرم ژل فاز مزمن اکنس ۳ ساین اسکین محصولی مناسب برای درمان جوش در فاز مزمن می باشد. در کرم ژل فاز مزمن ساین اسکین از نیاسین آمید، عصاره بید کانادایی و ویتامین A استفاده شده است. ترکیب این مواد در کنار سایر عصاره های گیاهی باعث می شود تا تاثیر مناسبی بر روی جوش ها ..
درمان کننده جوش ها و تامین کننده چربی مورد نیاز پوست
69,000 تومان
برند: سی گل | Seagull مدل: Deep Sense Tropical Fruits Body Yogurt Oily Skin
کرم ژل آبرسان دیپ سنس مناسب پوست چربکرم ژل آبرسان دیپ سنس مناسب پوست چرب می باشد. کرم ژل آبرسان دیپ سنس بدون اینکه روی پوست احساس چربی ایجاد کند پوست را به خوبی آبرسانی کرده و مرطوب می سازد. در ساختار این کرم ژل آبرسان از هیالورونیک اسید، عصاره جوجوبا، روغن های آملا، درخت چای و عصاره بامبو استفاده ش..
حفظ کننده رطوبت پوست و دارای بافت سبک و جذب سریع در پوست
75,000 تومان
برند: سی گل | Seagull مدل: Deepsense Body Yogurt Dry Normal Skin 250ml
کرم ژل آبرسان دیپ سنس مناسب پوست چرب     کرم ژل آبرسان بدن تروپیکال پوست خشک معمولی دیپ سنس، باعث رطوبت رسانی عمیق و افزایش نرمی و لطافت پوست می گردد. این کرم ژل که به نام ماست بدن نیز معروف است در فرم ماست است. این آبرسان تروپیکال پوست، بافتی سبک دارد و به سرعت جذب پوست می گردد. ..
رفع کننده خشکی و خارش و نرم کننده پوست و حفظ آن در زمان طولانی
59,800 تومان
برند: کامان | comeon مدل: Comeon B complex Cream Oil free 400 ml
کرم پمپی اویل فری کامان کرم پمپی اویل فری کامان محصولی مناسب برای رطوبت رسانی و ترمیم بافتهای پوستی است. در ترکیب این کرم از مواد موثره ای نظیر روغن آرگان، ویتامین آ، ویتامین ب 3، ویتامین ب 5 و ویتامین ایی استفاده شده است و همین امر اثربخشی این کرم را افزایش داده است. ویتامین ایی یک آنتی..
حاوی روغن آرگان ، بازسازی لایه محافظ طبیعی پوست
149,000 تومان
برند: اورین | Evrin مدل: Evrin Biotech Oil Free Moisturizing Cream 50 ml
      کرم مرطوب کننده پوست چرب و دارای آکنه اورین کرم مرطوب کننده پوست چرب و دارای آکنه اورین فاقد چربی است و کاملا مناسب پوست چرب و آکنه دار می باشد. این کرم با ساختار ویژه خود چربی پوست را کنترل می کند و از فعالیت باکتری های مولد جوش و آکنه جلوگیری می کند. این کرم مرطوب ..
بدون ایجاد حس چربی روی پوست و دارای بافت سبک و جذب سریع
297,000 تومان
برند: درمالیفت | Dermalift مدل: Dermalift Hydralift AC Moisturizing Cream 50 ml
کرم مرطوب کننده پوست چرب هیدرالیفت AC درمالیفت پوست های چرب به دلیل ترشح بی از اندازه سبوم همیشه سطحی براق و ناخوشایند دارند. استفاده از کرم هایی که کنترل کننده ترشح سبوم باشند موثر در کاهش چربی ایجاد شده می باشند. کرم مرطوب کننده پوست چرب هیدرالیفت AC درمالیفت با داشتن ترکیبات آسپارلین، فوک..
کاهش دهنده میزان ترشحات سبوم و آبرسانی عمقی پوست های دهیدراته
83,800 تومان
برند: میلیتو | Milito مدل: Milito Oily Skin Moisturizing Cream 50ml
  کرم مرطوب کننده پوست چرب میلیتو   کرم مرطوب کننده پوست چرب میلیتو علاوه بر مرطوب کنندگی پوست از ایجاد آکنه جلوگیری می کند. این محصول با اینکه مرطوب کنندگی با دوامی دارد ولی هیچ گونه رد چربی بر روی پوست به جا نمی گذارد. قدرت جذب بالا و بافت سبک این محصول از چرب شدن پوست بعد از اس..
جلوگیری از ایجاد آکنه و آبرسان و مرطوب کننده پوست چرب
275,280 تومان
برند: درمایونیک|dermaunique مدل: Dermaunique Unique Impure Skin Cream 50ml
کرم مرطوب کننده پوست چرب درمایونیک به دلیل حساسیت و مستعد آکنه بودن پوست های چرب، همیشه انتخاب مرطوب کننده و آبرسان برای پوست های چرب کمی سخت تر از مرطوب کننده های پوست خشک است. کرم مرطوب کننده پوست چرب درمایونیک یک مرطوب کننده تخصصی مناسب پوست های مختلط و چرب است که با تنظیم ترشح سبوم از ایجاد ج..
حاوی ویتامین ها به منظور تقویت پوست ، تنظیم کننده و کنترل ترشح غدد سباسه
595,200 تومان
برند: کاسمکولوژی | Cosmecology مدل: Cosmecology Hydra Matte Cream For Oily Skin
کرم مرطوب کننده و مات کننده پوست چرب کاسمکولوژیکرم مرطوب کننده و مات کننده پوست چرب کاسمکولوژی مناسب برای پوست های چرب و آکنه دار است. این کرم مرطوب کننده فاقد چربی است و بافت بسیار سبکی دارد و به همین دلیل هیچگونه احساس سنگینی روی پوست ایجاد نمی کند. از کرم مرطوب کننده کاسمکولوژی می توان به عنوان ی..
مناسب برای پوست های چرب و آکنه دار ، آبرسان روزانه پوست
110,000 تومان
برند: لایسل | Liesel مدل: Liesel Hydrasel Light For Oily Skin 50 Ml
کرم مرطوب کننده و آبرسان لایسل مدل لایت هیدراسل کرم مرطوب کننده و آبرسان لایسل مدل لایت هیدراسل با جذبی سریع سبب نرمی، لطافت و رطوبت رسانی طولانی مدت پوست می‌شود. این محصول فاقد پارابن و برای افرادی که دارای پوست چرب هستند، انتخاب مناسبی است.کرم مرطوب کننده لایت لایسل به سرعت جذب پوست می شود..
مناسب پوست مختلط و چرب و حاوی ویتامین سی جهت روشن کنندگی پوست
211,000 تومان
برند: سی گل | Seagull مدل: Seagull Hydra Beauty Cream 40 ml
کرم مرطوب کننده هیدرا بیوتی پوست چرب و حساس سی‌گل کرم مرطوب کننده هیدرا بیوتی سی‌گل همانطور که از نامش پیداست مرطوب کننده‌ای است که برای پوست های چرب و حساس تولید شده. نگهداری از پوست های چرب و حساس کمی مشکل‌تر از پوست های دیگر است. کرم مرطوب کننده هیدرا بیوتی سی‌گل به دلیل اینکه فاقد پارابن و ..
مرطوب کننده و شاداب کننده ، ترمیم کننده و بازسازی کننده پوست
35,000 تومان
کرم مرطوب کننده مناسب پوست چرب و مستعد آکنه فرونیا 50 میل
-10 %
برند: فرونیا | Feronia مدل: Fronia Hydra Fluid Control Sebum Moisturizing 50ml
کرم مرطوب کننده مناسب پوست چرب و مستعد آکنه فرونیا محصولی با کیفیت با داشتن بافتی بسیار سبک و زود جذب سبب حفظ رطوبت پوست در طولانی مدت می شود . همچنین این محصول به نوعی کنترل کننده چربی نیز می باشد که سبب رفع ایجاد جوش و میلیا می شود و به پوست شما در سبک تر شدن و شفافیت آن نیز کمک می کند. تفاوت م..
کنترل کننده چربی پوست ، آبرسان و مرطوب کننده
222,084 تومان 246,760 تومان
برند: کامان | comeon مدل: Comeon Moisturizing Ultra Light Oil Free Cream 75ml
کرم مرطوب کننده مخصوص پوست چرب کامان کرم مرطوب کننده مخصوص پوست چرب کامان محصولی با کیفیت می باشد که سبب حفظ رطوبت پوست می شود و با داشتن بافت سبک و جذب آسان سبب ایجاد جوش و احساس سنگینی بر روی پوست نمی شود. این کرم مرطوب کننده را می توانید هم برای دست و هم برای صورت استفاده نمایید. تفاوت کرم ..
کنترل کننده چربی اضافی پوست ، دارای بافت بسیار سبک
39,900 تومان
کرم مرطوب کننده فاقد رنگ و چربی SPF30 پریم 50 میل
-10 %
برند: پریم | Prime مدل: Prime Moisturizing Cream SPF30 50 ml
  کرم مرطوب کننده فاقد رنگ و چربی SPF30 پریم کرم مرطوب کننده فاقد رنگ و چربی SPF30 پریم محصولی مناسب برای افرادی که پوست چربی دارند و می خواهند مرطوب کننده ای فاقد چربی داشته باشند. در کرم مرطوب کننده فاقد رنگ و چربی SPF30 ترکیبات فعال ضد آکنه و عصاره بابونه استفاده شده است تا پوست ضدعفون..
تنظیم کننده ترشح چربی پوست مات کننده و ضد براقی پوست
145,800 تومان 162,000 تومان
کرم مرطوب کننده صورت پوست چرب ویلی کر 50 میل
-10 %
برند: ویلی کر | Willicare مدل: Willicare Moisturizing Cream For Oily Face Skin 50 ml
کرم مرطوب کننده صورت پوست چرب ویلی کر کرم مرطوب کننده صورت پوست چرب ویلی کر مناسب افرادی که دارای پوست چرب و مختلط هستند و با استفاده از کرم های مرطوب کننده چربی پوستشان بیشتر شده و منافذشان بسته و باعث ایجاد جوش می شوند. این کرم بافت بسیار سبکی دارد و به سرعت جذب می شودو به دلیل درصد کم چربی که ..
آبرسان و مرطوب کننده | کنترل کننده چربی | بافت بسیار سبک | کرم بسیار مغذی
256,680 تومان 285,200 تومان
کرم مرطوب کننده رنگی SPF30 پریم 50 میل
-10 %
برند: پریم | Prime مدل: Prime Tinted Moisturizing Cream SPF30
  کرم مرطوب کننده رنگی  SPF30 پریم کرم مرطوب کننده رنگی پریم SPF30 مناسب افرادی است که می خواهند از مرطوب کننده ای استفاده کنند که جای لک ها و جوش های صورت را بپوشاند. کرم مرطوب کننده رنگی پریم SPF30 به دلیل رنگی بودن این قابلیت را دارد. این کرم ترشح چربی پوست را کنترل می کند و به کا..
پوشاننده رنگی مناسب پوست چرب , تنظیم کننده میزان ترشح چربی پوست
157,500 تومان 175,000 تومان
برند: ژنوبایوتیک | genobiotic مدل: Genobiotuc Hydrating Detoxifying Cream
کرم مرطوب کننده دیتاکسیفای ژنو بایوتیک مخصوص پوست چربکرم مرطوب کننده دیتاکسیفای ژنو بایوتیک مخصوص پوست چرب می باشد. این محصول به خوبی پوست را آبرسانی می کند بدون اینکه حس چربی بر روی پوست ایجاد نماید. کرم دیتاکسیفای با ساختار خاص خود ترشح غدد چربی را تنظیم می کند و نقش مهمی در کوچک شدن منافذ پوستی د..
مناسب پوست چرب و مختلط و کنترل کننده و تنظیم کننده ترشح غدد چربی پوست
114,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 368 (16 صفحه)
پوست چربویژگی های پوست چرب

پوست چرب بطور معمول در نوجوانان و کسانی که در ابتدای دهه دوم زندگی هستند دیده می شود ولی برای بعضی از افراد در این سنین پایان نمی یابد. همچنین داشتن این نوع پوست در دهه سوم و بعد از ان هم غیر معمول نیست. این پوست به دلیل کارکرد بیش از حد غدد سباسه و تولید چربی بیش از حد در پوست بوجود می آید. داشتناین پوست اغلب ارثی است.
اگر پوستی براق دارید و حتی در ناحیه سر، پشت گردن و صورت احساس چربی می کنید به صورتی که کمی بعد از شست وشو احساس چربی در همان ناحیه ها کنید نشان دهنده این است که پوستتان چرب است. همچنین منافذ پوست چرب باز تر است و ظاهری کلفت تر دارد و در قسمت هایی جوش ظاهر می شود.

مراقبت از پوست چرب و جوشدار

با اینکه این پوست  نسبت به پوست خشک دیرتر دچار چروک می شود ولی با مرور زمان اگر رسیدگی نشود منافذ بازتر می شود وظاهری خوشایند نخواهد داشت.
بنابراین چنین توصیه هایی برای مراقبت از پوست چرب توصیه می شود:
- روزانه دوبار صورت خود را با شوینده مخصوص و کاهنده چربی شست وشو دهید.
- از مرطوب کننده ملایم و فاقد چربی استفاده کنید.
- از تونرهای کاهنده چربی بعد از شست و شو استفاده نمایید.
- استفاده هفتگی از ماسک های خاک رس که کنترل کننده چربی هستند تا حد زیادی قابض منافذ بوده و در کنترل ترشح سبوم موثر است.
- پاکسازی پوست به صورت ماهانه توصیه می شود تا منافذ به صورت عمقی پاکسازی شود و از ایجاد جوش های زیرپوستی جلوگیری شود.

 درمان پوست چرب و جوشدار

زمانی که مراقبت از پوست چرب صحیح نباشد پوست چرب کدر می شود و تعداد جوش های صورت افزایش می یابد. در این زمان صحبت درمان پیش می آید.
استفاده از شوینده تخصصی جهت کاهش چربی و جمع کننده مافذ پوست تا حدود زیادی دردرمان پوست چرب موثر است. در کنار شوینده تخصصی استفاده از آبرسان و ماسک های مخصوص نیز در کاهش ترشح سبوم نقش دارد. گاهی جوش برای درمان نیاز به استفاده پماد و کرم هایی دارد که بتواند روند بهبود آن را تسریع ببخشد.

محصولات مراقبت از پوست چرب

تونر، شوینده، مرطوب کننده، اسکراب، ماسک، ضد آفتاب و پوشاننده های مخصوص پوست چرب ازمهمترین محصولات مراقبت از پوست چرب می باشند که افرادی که پوست چرب و جوشدار دارد علاوه بر این محصولات به یک ضد جوش موضعی نیز در لوازم خود نیاز دارند.

قیمت و خرید محصولات مرتبط با پوست چرب

داروخانه آنلاین با ارائه بهترین محصولات استاندارد پوست چرب تا حدود زیادی توانسته است در معرفی و ارزیابی محصولات منطبق با پوست شما مشاوره های ارزنده ای به شما ارئه دهد.
همچنین داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید.
برای اطلاعات بیشتر راجب محصولات مرتبط با پوست چرب می توانید به مجله داروخانه آنلاین سربزنید:
 انواع ماسک صورت خانگی مخصوص پوست چرب!