منوی داروخانه
Your Cart

کپسول امگا 3 ویتارمونیل 100 عدد

کپسول امگا 3 ویتارمونیل 100 عدد
ناموجود
کپسول امگا 3 ویتارمونیل 100 عدد

کپسول امگا 3 ویتارمونیل

DHA: دارای عملکرد روی غشای سلول های عصبی، عملکرد مغزی، کاهش چسبندگی عروق، موثر بر رشد به موقع مغز در طول بارداری و نوزادی

ALA: در مغز و دانه ها (بذر کتان (%57)، روغن کنولا (%8)، روغن سویا (%7) و گردو) و برگ سبز برخی گیاهان مانند خرفه وجود دارد.

DHA و EPA ترکیبات فعال روغن ماهی هستند و قدرت آنها چندین برابر ALA است.

تنها گیاهان قادر به تولید اسیدهای چرب امگا 3 هستند. انسان و سایر حیوانات تنها می توانند با غیر اشباع و طویل سازی آلفا لینولنیک اسید، DHA و EPA را بسازند. از آنجا که سرعت تبدیل ALA به DHA و EPA در بدن انسان کم است به همین جهت مصرف منابع حاوی امگا 3 حاوی DHA و EPA توصیه می شود .مطالعات متعددی اثرات مفید قلبی عروقی اسیدهای چرب امگا 3 بلند زنجیر (DHA, EPA) را تایید کردند. مطالعات مختلف حاکی از آن است که مصرف روغن ماهی (حدود 250 میلی گرم در روز EPA+DHA) می تواند در بیماران عروق کرونرر قلب ، خطر مرگ و میر (به خصوص در بیماران با ریسک فاکتورهای بالا) را کاهش دهد.روغن ماهی می تواند فشار خون سیستولی و دیاستولی را با کم کردن مقاومت عروق کاهش دهد.کاهش تری گلیسیرید، افزایش HDL-C (کلسترول خوب) و افزایش سایز LDL-c (کلسترول بد)، کاهش فشار خون، کاهش التهاب و استئاتوز کبدی از دیگر تاثیرات مصرف روغن ماهی است .

EPA:اثر روی کاهش پروستاگلاندین نوع یک (PG1)، استفاده در مشکلات عروق و آرتریت، افزایش تولید نیتریک اکسید (NO)

 

تاریخ انقضای این محصول 05-2023 می باشد.

 

 

فواید استفاده از کپسول های امگا 3 :

کپسول امگا ۳ ویتارمونیل محصولی مناسب برای تامین اسیدهای چرب ضروری بدن است. این محصول به تقویت عملکرد طبیعی مغز و بدن کمک می‌کند و امگا ۳ به کار رفته در آن از نوع گیاهی است. این محصول فاقد جیوه بوده و عوارض خاصی را برای مصرف کننده به دنبال ندارد.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد میدهد:

 

 

 

 

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
130,800 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 45000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Vitarmonyl Omega 3
  • بارکد محصول: 6260589802066
  • کد انبار: 939398

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید