Menu
Your Cart

مکمل پروتئین

مکمل پروتئین وی

مکمل پروتئین را قبل از خرید به خوبی بشناسیم!

مکمل پروتئین انواع مختلفی دارد. و به چند دسته تقسیم می شود:

  • پروتئین شیر
  • پروتئین سویا
  • پروتئین تخم مرغ
  • پروتئین گوشت

هریک از این دسته ها خود به دسته های مختلف تقسیم می شوند. که در ادامه به تفضیل به آنها می پردازیم.

مکمل پروتئین شیر!

این مکمل به دو دسته اصلی تقسیم می شود:

پروتئین وِی
پروتئین کازئین

whey چیست و چگونه بدست می آید؟

این مکمل پروتئین از شیر گرفته می شود. زمانی که شیر برای تهیه ماست و یا پنیر فرآوری می شود، مایعی بر روی آن باقی میماند که آب شیر نام دارد. مکمل پروتئین وِی مکمل بدنسازی محبوب در میان ورزشکاران و بدنسازان به شمار می رود. و به وفور در بازار یافت می شود و به سرعت در بدن هضم می شود. به همین دلیل این مکمل یک گزینه کامل و بی نقص برای مصرف و تامین پروتین مورد نیاز بدن است. مکمل وی دارای نه آمینو اسید مورد نیاز بدن است. همچنین میزان لوسین موجود (نوعی آمینو اسید) در این مکمل که سبب حجم دهی به عضلات می شود، بسیار بالاست.

با توجه به مقدار بالای لوسین موجود در مکمل وِی، عملیات سنتز پروتین در عضلات افزایش می یابد. در نتیجه، با افزایش سنتز عضلانی، حجم عضلات بیشتر می شود. به طور کلی در شیر 20% وِی و 80% کازئین وجود دارد. تقریبا تمامی امینواسیدهای مورد نیاز بدن را تامین می کنند.

مکمل وِی و جلوگیری از بروز سرطان!

پروتئین وی داری خاصیت آنتی بادی است. می تواند از بروز سرطان در بدن جلوگیری به عمل آورد. در واقع این پروتئین می تواند از تولید آنتی اکسیدان ها در بدن جلوگیری به عمل آورد و همین امر از بروز بیماری سرطان پیشگیری می کند. در واقع شاید بتوان گفت این ویژگی مهم ترین ویژگی مکمل وِی است.

مکمل وِی و کاهش وزن!

همانطور که بدان اشاره کردیم مصرف پروتئین سبب می شود مدت زمان بیشتری احساس سیری کنید. در نتیجه تمایل بدن به مصرف چربی و کربوهیدارت کاهش پیدا می کند. همین امر سبب می شود بدن برای تولید انرژی از چربی ها استفاده کند و آنها را بسوزاند. در نتیجه کاهش وزن رخ می دهد. این مکمل گزینه ای مناسب برای کسانی است که می خواهند در کنار ورزش وزن خود را نیز کاهش دهند.

مکمل وِی و افزایش حجم عضلات!

تحقیقات متنوعی نشان می دهند که در کنار ورزشهای مقاومتی به طرز چشم گیری حجم عضلات را افزایش می دهد. در واقع، این مکمل به دلیل حجم دهی فوق العاده به عضلات در میان ورزشکاران و بدنسازان بسیار محبوب است. علاوه بر آن، این مکمل حجم عضلانی را هنگامی که بدن در جذب کالری محدودیت دارد، حفظ می کند. در نتیجه در طول رژیم، حجم عضلانی از دست نمی رود. این مسئله برای ورزشکاران و بدنسازان بسیار مهم است. به طور کلی، این مکمل به سرعت و به سادگی در بدن جذب می شود. به همین دلیل منبع ایده آلی برای مصرف بعد از تمرینات ورزشی است. همچنین به شما کمک می کند در طول رژیم های غذایی وزن خود را کم کنید. بدون اینکه حجم عضلات شما تحت تاثیر قرار گیرد!

مکمل whey به سه دسته پروتئین:

  • وِی کنستانره
  • وِی ایزوله
  • وِی هیدرولیزه

تقسیم میشوند.

کنستانتره: این مکمل حدود 70 تا 80 درصد پروتئین دارد و حاوی مقداری لاکتوز و چربی نیز هست.
ایزوله: حاوی 90 درصد به بالا پروتئین است و لاکتوز و مقدار کمی چربی نیز در ترکیبات آن وجود دارد.
هیدرولیز: این نوع پروتئین که به سرعت در بدن هضم می شود، بهترین و سریع ترین جذب را نسبت به دو نوع قبلی داراست.

پروتئین کازئین چیست؟

همان طور که قبلا توضیح دادیم، پروتئین کازئین هم از شیر گرفته می شود و دیر هضم است. کازئین مانند وِی، دارای تمامی آمینو اسیدهای مورد نیاز بدن است. با این وجود دستگاه گوارشی بدن پروتین کازیئن را بسیار آهسته تر از  پروتئین وِی هضم می کند. اسید معده بر این پروتئین اثر می گذارد و سبب می شود در معده دلمه شود. این دلمه ها در معده به آسانی از هم جدا نمی شوند، در نتیجه دیرتر هضم می شوند.

با توجه به سرعت آهسته جذب کازئین در بدن، این مکمل سبب می شود آمینو اسیدها بین پنج تا هفت ساعت در عضلات ذخیره شوند. این مکمل بدنسازی سنتز پروتئین موجود در عضلات را به اندازه مکمل پروتئین وِی افزایش نمی دهد. اما ذخایر درازمدتی از آمینو اسیدها را برای عضلات به ارمغان می آورد. در نتیجه همین امر، عضلات آسیب کمتری می بینند و سنتز پروتئین موجود در آنها مدت بیشتری ادامه پیدا می کند. همین ویژگی سبب می شود مکمل پروتئین کازئین برای ارتقای رشد عضلات مفید باشد. مخصوصا این ویژگی در زمانهایی که غذا مصرف نمی کنید، مانند قبل از خواب یا میان وعده ها، مفیدتر است!

محتویات کازئین چیست؟

هر پیمانه از از این مکمل بدنسازی تقریبا 33 گرم است که حاوی 24 گرم پروتئین، 3 گرم کربوهیدارت و 1 گرم چربی است. این مکمل با برندهای مختلفی به بازار عرضه می شود و بسته به نوع برند این مکمل می تواند حاوی کمی املاح معدنی مانند کلسیم باشد.

مسئله بسیار مهمی در اینجا وجود دارد که باید بدان توجه داشته باشید. هر مکمل از هر برندی که تهیه می کنید باید دارای تاییدیه وزرات بهداشت و سازمان غذا و دارو باشد. این مکملها تنها در داروخانه ها یافت می شوند و می توانید از اصل و اورجینال بودن آنها اطمینان حاصل کنید.

داروخانه آنلاین بهترین مکمل های بدنسازی و مکمل پروتئین را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد و تنها با یک کلیک بدون ماندن در ترافیک می توانید محصول اصل و اورجینال را طی 24 ساعت در تهران و 72 ساعت در سایر شهرستانها درب منزل تحویل بگیرید.

مکمل کازئین و عضله سازی!

همانطور که بدان اشاره کردیم این مکمل، مکملی محبوب در میان ورزشکاران و بدنسازان به شمار می رود. این نوع محصولات حاوی تمامی آمینواسیدهای ضروری بدن است که برای ترمیم و تقویت عضلات مورد نیاز هستند. تاکنون تحقیقات زیادی در رابطه با این مکمل بدنسازی صورت گرفته است. در یک تحقیق به ورزشکاران به دو دسته تقسیم شدند و به گروه اول مکمل پروتئین کازئین داده شد و گروه دیگر این مکمل را دریافت نمی کردند. در پایان نتایج حاکی از آن بودند افرادی که از این مکمل بدنسازی استفاده کرده بودند رشد بیشتری در عضلاتشان رخ داده بود.

پروتئین کازئین به دو نوع تقسیم میشوند:

میسلار: این نوع رایج ترین نوع پروتئین است و دیر هضم است.
هیدرولیز: پروتئین هیدرولیزه: این پروتئین به سرعت در بدن جذب می شود.

بررسی و تحلیل اثر مکمل پروتئین کازئین بر عضلات!

مطالعات زیادی در زمینه تاثیر پروتئین کازئین صورت گرفته است. نتایج تحقیقات حاکی از آن است که مصرف 20 تا 30 گرم از پروتئین کازئین قبل از خواب به حفظ عضلات کمک می کند. همچنین این مکمل مدت زمان زیادی آمینو اسید را برای عضلات حفظ می کند. با بالا رفتن سن، عضلات رو به تحلیل می روند. از همین روی حفظ آمینو اسید در عضلات برای مدتی طولانی در سنین بالا بسیار حیاتی است. تحلیل عضلات یکی از مشکلاتی است که بر کیفیت زندگی افراد در سنین بالا تاثیر می گذارد. با توجه به آنچه گفته شد، افراد مسن نیزمی توانند از مزایای تاثیرگذار مکمل پروتئین کازئین برای جلوگیری از تحلیل عضلاتشان استفاده کنند.

پروتئین کازئین به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند!

این مکمل بدنسازی دارای اثرات ضد میکروبی است و همین امر به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند و بدن را دربرابر میکروب ها مقاوم می کند.

پروتئین کازئین سطح تری گلیسیرید خون را کاهش می دهد!

این مکمل گزینه ای مناسب برای کسانی است که سطح تری گلیسیرید بالایی دارند. مصرف این مکمل سبب می شود تری گلیسیرید خون کاهش یابد و همین امر به کاهش فشار خون کمک می کند.

پروتئین کازئین رادیکالهای آزاد بدن را کاهش می دهد!

به طور کلی رادیکالهای آزاد اثرات منفی بر سلامتی بدن دارند. مصرف پروتئین کازئین رادیکالهای آزاد بدن را از بین می برد.

مصرف پروتئین کازئین چربی های بدن را کاهش می دهد!

مصرف پروتئین سبب کاهش مصرف غذا می شود، در نتیجه مدت زمان طولانی تری حس سیری دارید. در نتیجه غذا کمتری می خورید و چربی های بیشتری در بدن کاهش پیدا می کند.

پروتئین سویا:

این نوع مکمل پروتئین، برای کسانی که گیاهخوار هستند و یا کسانیکه به غذاهای لبنیاتی حساسیت دارند، منبع بسیاری خوبی است. چربی آن بسیار پایین است و کلسترول ندارد.

پروتئین تخم مرغ:

در این نوع محصولات، میزان قابل توجهی از پروتئین مورد نیاز بدن تامین می شود . این مکمل را می توانید در تمامی ساعات شبانه روز به جز قبل از خواب مصرف کنید. .

پروتئین گوشت:

این نوع پروتین اصطلاحا برای گوشت پستانداران است، که حاوی مقادیری زیادی آهن (نسبت به گوشت مرغ و ماهی) است. در محصولات مکمل بدنسازی از همین نوع پروتئین استفاده می شود و منبع بسیار غنی از کراتین است و نسبت به گوشت کلسترول ندارد.

گینر ها را با مکمل پروتئین اشتباه نگیرید!

مکمل گینر نوعی مکمل است که معمولا برای افزایش وزن و یا رساندن انرژی اضافی به بدن مورد استفاده قرار می گیرد. این مکملها دارای کالری بالایی هستند. این محصولات با برندهای متفاوتی به بازار عرضه می شوند و شکل قالب بیشتر این مکمل ها پودری است که در اختیار ورزشکاران و بدنسازان قرار می گیرد. بدنسازان و ورزشکاران مصرف کننده اصلی مکمل بدنسازی هستند اما بهتر است قبل از استفاده از هر مکمل اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشند و یا با مربی خود مشورت کنند. سپس با توجه به نیازهای بدنشان مکمل مناسب را خریداری کنند.

اگر به درستی ورزش کنید و مواد مغذی مورد نیاز بدنتان را از طریق رژیم غذایی تامین کنید، می توانید بدون مصرف مکمل گینر وزن خود را افزایش دهید. اما اگر فقط کالری بالا مصرف کنید و ورزش نکنید. ممکن است به مرور زمان چربی در بدن شما جمع شود. و مشکلات زیادی را برای سلامتی به وجود بیاورد. بهتر است آگاه باشید که افزایش چربی در بدن مشکلات قلبی و ریوی را افزایش می دهد!

در اینجا ذکر این نکته در مورد گینرها بسیار مهم است. اشتباه مصطلحی در بین مردم رایج است که فکر میکنند گینرها همان مکمل پروتئین هستند. ولی این تفکر اصلا درست نیست! گینرها حاوی کربوهیدرات بالایی هستند. و برای حجم گیری استفاده میشوند. بنابراین هرگز آن ها را در دسته پروتئین ها قرار ندهید.

بازار داغ مکمل پروتئین وِی در ایران!

در حال حاضر در بازار ایران، مکمل پروتئین زیادی از برند های مطرحی وجود دارند، و در حال حاضر گزینه های بسیار زیادی برای انتخاب ورزشکاران در دسترس است. یکی از اصلی ترین مکمل هایی که بدنسازان از آن استفاده میکنند مکمل پروتئین وِی است.

داروخانه آنلاین همواره ارائه دهنده بهترین مکمل های پروئتین وِی بوده و میتوانید به صورت آنلاین با اطمینان خرید خود را انجام دهید.


برند: کارن | Karen (PNC) مدل: karen Protein Bar 45g
شکلات پروتئین بار کارنشکلات پروتئین بار کارن محصولی مناسب برای تامین بخشی از نیاز روزانه بدن به پروتئین است. این شکلات حاوی 12 نوع ویتامین و 14 گرم پروتئین است. همچنین، شکلات کارن منبع غنی از کربوهیدرات به شمار می رود و همین امر سبب شده است استفاده از این محصول مورد توجه قرار گیرد. اندازه این شکلات ..
19,700 تومان
پروتئین 100% پرو وی یوروویتال | 2250 گرم | افزایش حجم و رشد عضلات پروتئین 100% پرو وی یوروویتال | 2250 گرم | افزایش حجم و رشد عضلات
-15 %
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Pro Whey Pro Protein
پروتئین 100% پرو وی یوروویتالپروتئین 100% پرو وی یوروویتال  مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن به پروتئین و افزایش حجم توده عضلانی است. این مکمل عملکرد ورزشی افراد را افزایش می دهد و مقادیر قابل توجهی آمینو اسیدهای ضروری بدن را تامین می کند. همچنین موثر در بهبود سنتز پروتئین ماهیچه ها و بسی..
2,130,950 تومان 2,507,000 تومان
برند: کیو ان تی | QNT مدل: QNT Delicious Whey
پودر پروتئین دلیشس وی کیو ان تیپودر پروتئین دلیشس وی کیو ان تی  مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن به پروتئین است. مصرف این مکمل نقش موثری در حفظ سلامت بافت عضلانی دارد.ویژگی های پروتئین بر سلامتیپروتئین وی یکی از مهمترین پروتئین هایی است که ورزشکاران به آن اهمیت بسیار زیادی می دهند و به عض..
1,650,000 تومان
پودر وی گلد ویوا پاور |1400 گرم | کمک به سلامت ماهیچه و بهبود عملکرد مناسب بدن ورزشکاران
-25 %
برند: ویوا پاور | viva power مدل: Viva Power Whey Gold 1400g
پودر وی گلد 1000 گرم ویوا پاورپودر وی گلد 1000 گرم ویوا پاور مکملی مناسب برای حفظ سلامت عضلات است. این پودر حاوی مواد موثره ای نظیر آمینو اسیدهای ضروری، گلوتامین و کربوهیدرات است و همین امر اثربخشی این پودر را افزایش داده است. این پودر به حفظ سلامت عضلات ورزشکاران کمک می کند و روند عضله سازی را تسری..
926,252 تومان 1,235,000 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen energetic bar
شکلات بار مغزدار انرژی زا کارنشکلات بار مغزدار انرژی زا کارن مکملی مناسب برای افزایش سطوح انرژی در ورزشکاران و افراد بسیار فعال است. تامین انرژی در ورزشکاران اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا اگر سطوح انرژی بالا باشد، ورزشکاران عملکرد بهتری خواهند داشت. این شکلات خستگی را به تعویق می اندازد و نقش بسیار م..
11,067 تومان 11,900 تومان
پودر پیور پروتئین کارن | 1000 گرم | افزایش حجم عضلات بدون افزایش توده چربی پودر پیور پروتئین کارن | 1000 گرم | افزایش حجم عضلات بدون افزایش توده چربی
-15 %
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC Pure Protein 1000 g
پودر پیور پروتئین کارنپودر پیور پروتئین کارن مکملی مناسب برای افزایش حجم عضلات بدون افزایش توده چربی است. این مکمل حاوی پروتئین خالص است و همین امر اثربخشی این مکمل را افزایش داده است. استفاده از این پودر نقش موثری در بازتوانی عضلات دارد و خستگی عضلات را به تاخیر می اندازد. این پودر مناسب مراحل پایا..
739,500 تومان 870,000 تومان
برند: کاله | kale مدل: Kalleh Pro Whey Protein Powder 1800 g
پودر پروتئین وی 100% کالهپودر پروتئین وی 100% کاله محصولی مناسب برای تامین بخشی از پروتئین مورد نیاز بدن است. پروتئین یکی از بلوک های سازنده بدن است و مصرف این ماده مغذی برای ورزشکاران اهمیت بسیار زیادی دارد. پودر کاله دقیقا برای اهداف ورزشی طراحی شده است و به بازسازی و رشد عضلات بدن کمک می کند.&nbs..
995,000 تومان
برند: ترک نوتریشن | Trec Nutrition مدل: Trec Whey Gold Core Line
پودر پروتئین وی 100 گلد کر لاین ترکپودر پروتئین وی 100 گلد کر لاین ترک مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن به پروتئین است. این مکمل با تامین نیاز بدن ورزشکاران به پروتئین به حفظ سلامت عضلات و ماهیچه ها کمک می کند.پروتئین وی تنها مختص مردان نیست!دانشمندان در سالهای اخیر به این نتیجه رسیدند که تحقی..
1,690,000 تومان
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Gainerator 2700g
پودر گینراتور الیمپپودر گینتراتور الیمپ مکمل غذایی پروتئین کربوهیدرات غلیظ شده به شکل پودر وی به همراه شکر و شیرین کننده ها، ترکیب پیچیده ای از کربوهیدرات و پروتئین که به خوبی با هم ترکیب شده اند. این مکمل غنی شده با آمینو اسیدها است که به رشد و نگهداری عضلات کمک میکند. به همین دلیل بیشتر مخصوص افرا..
1,106,180 تومان 1,164,400 تومان
برند: پی اند اف فارما | P&F PHARMA مدل: P And F Pharma Proteinas Whey
پودر پروتئیناس وی پی اند اف فارماپودر پروتئیناس وی پی اند اف فارما یک پودر وی بسیار باکیفیت و تولید شده در کشور اسپانیا است. پروتئین وی در بدن باعث عضله سازی و افزایش حجم عضلات می شود. پودر وی پروتئین مناسب ورزشکارانی است که میخواهند نیاز خود به پروتئین را تامین کنند و به عضلات خود فرم بدهند. پروتئی..
1,668,945 تومان
برند: ژن استار | Genestar مدل: Genestar Whey Gold 908 gr
پودر پروتئین وی گلد ژن استارپودر پروتئین وی گلد ژن استار مکملی منحصر به فرد برای افزایش حجم عضلانی است. این مکمل سطوح انرژی بدن را افزایش می دهد و نقش موثری در افزایش کارآیی بدن در تمرینات بدنسازی دارد.ویژگی هاافزایش حجم عضلانی بدون توده عضلانیحاوی پروتئین وی کنستانتره و هیدرولیز شدهشامل آمینو اسیده..
693,500 تومان 730,000 تومان
برند: رانتک | Runtech مدل: Runtech Protein Gold 2270g
پودر پروتئین وی گلد 2270 گرم رانتکپودر پروتئین وی گلد 2270 گرم رانتک مکملی منحصر به فرد برای افزایش رشد عضلات است. مواد موثره ای که در این مکمل به کار رفته اند به کاهش خستگی عضلانی کمک می کنند و زمان ریکاوری را پایین می آورند. این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد و برای بهبود عملکرد ورزشکاران موثر است. ..
1,306,018 تومان 1,404,321 تومان
برند: کیو ان تی | QNT مدل: QNT Metapure Zero Carb
پودر پروتئین متاپیور زیرو کرب کیو ان تیپودر پروتئین متاپیور زیرو کرب کیو ان تی مکملی مناسب برای تامین پروتئین مورد نیاز بدن است. پروتئین یکی از بلوک های سازنده بدن به شمار می رود که وجود آن به ارتقا سلامتی کمک می کند. این پودر از تحلیل عضلات پیشگیری می کند و نقش موثری در ارتقا سلامتی عضلات دارد. مصر..
1,130,000 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC Iso Whey Protein
پودر پروتئین ایزو وی کارنپودر پروتئین ایزو وی کارن مکملی منحصر به فرد برای افزایش حجم عضلات است. این مکمل حاوی 92% پروتئین خالص است و نقش موثری در حجم دهی به عضلات ورزشکاران دارد.نقش پروتئین وی بر افزایش حجم عضلاتتححقیقات متنوعی نشان می دهند که مصرف مکمل پروتئین وی دارای قدرت حجم دهی فوق العاده به ع..
806,000 تومان
برند: نوترابولیکس | nutrabolics مدل: Hyper Whey Nutrabolics 2270g
پودر هایپر وی نوترابولیکسپودر هایپر وی نوترابولیکس محصولی مناسب برای کمک به افزایش توده ماهیچه و عضلات بدون چربی است. در این پودر از آمینو اسیدهای ضروری مانند لیسین، والین و ایزولوسین استفاده شده است و همین امر آن را به محصولی اثربخش تبدیل کرده است. تمامی کسانی که به طور حرفه ای ورزش می کنند تمایل د..
2,041,600 تومان
گلدن وی کارن | 1000 گرم | افزایش حجم عضلات بدون افزایش چربی گلدن وی کارن | 1000 گرم | افزایش حجم عضلات بدون افزایش چربی
ناموجود
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC Golden Whey
گلدن وی کارن: این مکمل بدنسازی  باعث افزایش حجم عضلات بدون افزوده شدن چربی می شود و مناسب مراحل پایانی بدنسازی است. این مکمل قابل استفاده برای ورزشکاران قدرتی - سرعتی در دوره تخلیه ذخایر گلیکوژنی می باشد...
645,000 تومان
کیتاریج بار خرما قهوه و نارگیل | 25 گرم | افزایش سطوح انرژی در بدن
ناموجود
برند: کیتاریج | kita rich مدل: Date Bar With Coffee And Coconut
کیتاریچ بار خرما قهوه و نارگیلکیتاریچ بار خرما قهوه و نارگیل محصولی مناسب است که می تواند به عنوان میان وعده مورد استفاده قرار گیرد و مصرف آن برای کسانی مفید است که از رژیم غذایی سالم پیروی می کنند. در این شکلات بار از مواد موثره ای نظیر خرما، پودر کاکائو و بادام استفاده شده است و همین امر اثر بخشی ..
6,900 تومان
کپسول وی آمینو گلد بادی اتک | 325 عدد | ترکیب پروتئین وی غلیظ شده
ناموجود
برند: بادی اتک | Body Attack مدل: Body Attack Whey Amino Gold
عوامل آزادکننده:دی‌اکسید سیلیکون و نمک‌های منیزیم حاصل از اسیدهای چرب می‌باشد..
290,000 تومان
پودر کره بادام زمینی پی بی 2 بل پلنتیشن | افزایش پروتئین پودر کره بادام زمینی پی بی 2 بل پلنتیشن | افزایش پروتئین
ناموجود
برند: بل پلنتیشن | Bell Plantation مدل: Bell Plantation PB2 Powdered
پودر کره بادام زمینی پی بی 2 :بادام زمینی، از نظر غنای پروتئینی، زیر گروه حبوباتی مثل، نخود، عدس و لوبیا می باشد و از این نظر می توان گفت جزو آجیل ها نیست.بادام زمینی، منبع خوب انرژی است. 100 گرم بادام زمینی حاوی 50 گرم چربی، 16 گرم کربوهیدرات است.بادام زمینی دارای پروتئین با کیفیت عالی می باشد. در ..
58,800 تومان
پودر کازئین گلد دوبیس | 1000 گرم - شکلاتی | افزایش عملکرد و بازتوانی عضلات پودر کازئین گلد دوبیس | 1000 گرم - شکلاتی | افزایش عملکرد و بازتوانی عضلات
ناموجود
برند: دوبیس | Doobis مدل: Doobis Casein Gold Chocolate 1000 g
پروتئین کازئین چیست؟اصلی‌ترین پروتئین موجود در شیر می‌باشد. این پروتئین ۸۰% شیر گاو را تشکیل می‌دهد و ۲۰% باقی‌مانده آن پروتئین وی می‌باشد. پروتئین کازئین موجود در شیر از طریق اولترا فیلتراسیون استخراج شده و هیچ ماده شیمیایی در آن استفاده نشده است. نتیجه این فرایند افزایش میزان پپتید های بیو اکتی..
312,000 تومان
پودر پروتئین گیاهی وجی پروتین ام آرام mrm| 1140 گرم | مناسب برای گیاه خواران و تامین انواع پروتین و هضم آسان
ناموجود
برند: ام آر ام | mrm مدل: M.R.M vigga protein
پودر پروتئین گیاهی وجی پروتین ام آرامپودر پروتئین گیاهی وجی پروتین ام آرام مکملی گیاهی و سرشار از پروتئینهای ضروری بدن است و برای ورزشکاران و افرادی مناسب است که به دنبال یک منبع پروتئینی با کیفیت هستند. این مکمل حاوی مجموعه‌ای از آمینواسیدها است که از ترکیب پروتئین ایزوله نخود، پودر پروتئینی ارگان..
585,000 تومان
پودر پروتئین گیاهی وجی میل ام.آر.ام | 1361 گرم | جایگزین مناسب برای پروتین حیوانی و سویا برای گیاهخواران
ناموجود
برند: ام آر ام | mrm مدل: M.R.M vigga meal
پودر پروتئین گیاهی وجی میل ام.آر.امپودر پروتئین گیاهی وجی میل ام.آر.ام را از داروخانه آنلاین بخواهید!اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید می‌توانید مقاله زیر را بخوانید:پودر پروتئین را با دقت و هوشیارانه انتخاب کنید!پودر پروتئین گیاهی وجی میل ام.آر.ام یک شیک گیاهی کامل برای افرادی است که به دنبال یک..
578,000 تومان
پودر پروتئین پی اس وی پروساپس | 1815 گرم | افزایش قدرت و حجم عضلات بدون افزایش توده چربی پودر پروتئین پی اس وی پروساپس | 1815 گرم | افزایش قدرت و حجم عضلات بدون افزایش توده چربی
ناموجود
برند: پروساپس | Prosupps مدل: Prosupps PS Whey
پودر پروتئین پی اس وی پروساپس هدف ساخت عضله، از دست دادن چربی یا تناسب اندام، هرچه که باشد بدون شک به پروتئین نیاز خواهید داشت.این محصول با ویژگی سرعت جذب چندگانه و حل شوندگی آسان و سریع به افزایش قدرت و حجم عضلات بدون اضافه کردن توده چربی کمک کرده و باعث کاهش کاتابولیسم و رفع خستگی عضلات می شو..
323,000 تومان
پودر پروتئین پلاتینیوم هیدرو وی اپتیموم نوتریشن | 1590 گرم | کمک به کاهش چربی بدن و افزایش توده عضلانی پودر پروتئین پلاتینیوم هیدرو وی اپتیموم نوتریشن | 1590 گرم | کمک به کاهش چربی بدن و افزایش توده عضلانی
ناموجود
برند: اپتیموم نوتریشن | Optimum Nutrition (ON) مدل: Optimum Nutrition Platinum HydroWhey Powder
پودر پروتئین پلاتینیوم هیدرو وی اپتیموم نوتریشنمکمل پلاتینیوم هیدرو وی اوپتیموم نوتریشن همانند محصولات مشابه اش وی گلد، یک نوع محصول پروتینی است، که از همان پروتین وی استفاده شده، ولی تفاوتهای دارن که این دو مکمل را از هم متمایز میکند. به طور مثال میتوانیم به خلوص و کیفیت بالای پروتین این مکمل ..
760,000 تومان
پودر پروتئین پرایم وی زد کانزپت | 2280 گرم | تحریک سنتز پروتئین عضلات
ناموجود
برند: زد کانزپت | Z Konzept مدل: Z Konzept Prime Whey Protein Powder
پودر پروتئین پرایم وی زد کانزپتپودر پروتئین پرایم وی زد کانزپت حاوی پروتئین مورد نیاز بدن ورزشکاران است و به سنتز پروتئین در عضلات کمک می کند، به همین دلیل نقش موثری در عضله سازی دارد.پودر پروتئین پرایم وی زد کانزپت را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی ا..
2,067,000 تومان
پودر پروتئین وی کور پرفرمنس سلوکور | 941 گرم | کمک به افزایش حجم عضلات پودر پروتئین وی کور پرفرمنس سلوکور | 941 گرم | کمک به افزایش حجم عضلات
ناموجود
برند: سلوکور | Celllucor مدل: Cellucor Whey Protein Cor Performance
پودر پروتئین وی کور پرفرمنس سلوکورپودر پروتئین وی کور پرفرمنس سلوکور  مکملی منحصر به فرد برای افزایش عضلات است. این مکمل قند و کربوهیدرات بسیار پایینی دارد و از اضافه وزن و یا افزایش توده چربی در بدن جلوگیری می کند.آیا پروتئین وی تنها مختص به مردان است؟نگاهی به مطالعات صورت گرفته در زمینه مکمله..
880,000 تومان
پودر پروتئین وی کور پرفرمنس سلوکور | 1820 گرم | کمک به افزایش حجم عضلات
ناموجود
برند: سلوکور | Celllucor مدل: Cellucor Whey Protein Cor Performance - 1884g
پودر پروتئین وی کور پرفرمنس سلوکورپودر پروتئین وی کور پرفرمنس سلوکور  مکملی منحصر به فرد برای افزایش عضلات است. این مکمل قند و کربوهیدرات بسیار پایینی دارد و از اضافه وزن و یا افزایش توده چربی در بدن جلوگیری می کند.آیا پروتئین وی تنها مختص به مردان است؟نگاهی به مطالعات صورت گرفته در زمینه مکمله..
710,000 تومان
پودر پروتئین وی کامپلکس ۱۰۰% الیمپ |  ترکیبی از وی ایزوله و وی کنسانتره برای عضله سازی پودر پروتئین وی کامپلکس ۱۰۰% الیمپ |  ترکیبی از وی ایزوله و وی کنسانتره برای عضله سازی
ناموجود
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Nutrition Whey Complex
پودر پروتئین وی کامپلکس 100% الیمپپودر پروتئین وی کامپلکس 100% الیمپ مکملی ترکیبی از پروتئین وی ایزوله و کنسانتره است و مناسب ورزشکارانی است که تمرینات پر شدت انجام می‌دهند و به دریافت پروتئین با کیفیت بالا تمرکز دارند. این مکمل عضله‌سازی را برای این افراد به همراه دارد و موجب رشد و افزایش حجم توده..
1,582,100 تومان
پودر پروتئین وی شیر شکلات ماسل گلد | 2272 گرم | پروتئین با کیفیت بالا برای رشد و بهبود عضلات
ناموجود
برند: ماسل گلد | Muscle Gold مدل: Muscle Gold Clean and Pure Whey Protein 2272 g
پودر پروتئین وی شیر شکلات ماسل گلدپودر پروتئین وی شیر شکلات ماسل گلد مکملی منحصر به فرد برای رشد و ریکاوری عضلات ورزشکاران است و در عضله‌سازی و فرم‌دهی به عضلات بسیار موثر است. این محصول حاوی مقادیر بسیار خوبی از آمینواسیدهای شاخه‌ای است و طعم بسیار دلپذیری دارد.اهمیت پروتئین در بافتهای بدنپروتئین‌..
938,900 تومان
نمایش 1 تا 30 از 79 (3 صفحه)