Menu
Your Cart

مکمل پروتئین

مکمل پروتئین وی

پودر پروتئین یک مکمل غذایی محبوب برای کسانی است که می خواهند سلامتی خود را ارتقا دهند. پروتئین یک درشت مغذی ضروری است که به عضله سازی، ترمیم بافت و ساخت آنزیم ها و هورمون ها در بدن کمک می کند. همچنین، استفاده از مکمل پروتئین برای کاهش وزن موثر است و عضلات را تقویت می نماید.  انواع مختلفی از پروتئین در بازار موجود هستند که به شکل پودر، قرص و کپسول به فروش می رسند.

تمامی محصولاتی که در این صفحه مشاهده می کنید از برندهای معتبر بازار هستند و مجوزهای لازم را از سازمان غذا و دارو و سازمان بهداشت دریافت کرده اند. همچنین، کارشناسان سایت داروخانه آنلاین مشاوره های لازم و تخصصی را به خریداران ارائه می دهند. شما می توانید با خرید از سایت داروخانه آنلاین خرید امن و لذت بخشی را تجربه کنید.

فواید پودر پروتئین برای سلامتی

پروتئین یکی از اجزای سازنده استخوان، ماهیچه و پوست است. بدن برای تولید هورمون ها، آنزیم ها و سایر مواد شیمیایی به آن نیاز دارد. بهترین روش برای تامین پروتئین مورد نیاز بدن پیروی از رژیم غذایی سالم است. با این وجود، در صورت عدم دسترسی به رژیم غذایی سالم استفاده از انواع مکمل پروتئین اهمیت بسیار زیادی دارد. در ادامه به معرفی فواید مکمل پروتئین می پردازیم.

مدیریت وزن

مطالعات نشان داده اند که خوردن غذاهای غنی از پروتئین و یا مصرف مکمل پروتئین به افراد کمک می کند مدت طولانی تری احساس سیری داشته باشند. احساس سیری منجر به این موضوع می شود که افراد میزان کالری مصرفی را کاهش دهند و همین امر منجر به کاهش وزن می گردد. یک مطالعه در سال 2017 نشان داد که مکمل پروتئین وی وزن بدن و توده چربی را در افراد دارای اضافه وزن کاهش می دهد. این امر باعث کاهش فشار خون بالا و کلسترول بالا می شود و در نتیجه از بروز بیماری های قلبی و عروقی پیشگیری می شود.

کمک به رشد عضلات

پودر پروتئین برای رشد عضلات ضروری است. بسیاری از ورزشکاران و علاقه مندان به ورزش شیک های پروتئینی مصرف می کنند زیرا معتقدند که این نوشیدنی ها به آنها کمک می عضلات خود را حجیم سازند. مطالعه ای در سال 2018 نشان می داد استفاده از مکمل پروتئین نقش بسیار مهمی در افزایش قدرت عضلات دارد و می تواند به ورزشکاران کمک کند تا تمرینات قدرتی، مانند وزنه برداری را بهتر انجام دهند.

همچنین، شاید برای شما جالب باشد که بدانید میزان اثر بخشی قرص پروتئین در زنان و مران به یک اندازه بود. همچنین، با افزایش سن، افاد نیاز بیشتری به پروتئین پیدا می کنند و در صورت عدم تامین پروتئین مورد نیاز بدن خطر بروز مشکلات مختلفی افزایش پیدا می کند.

ریکاوری سریع بعد از ورزش

مکمل پروتئین، در کنار کمک به رشد ماهیچه ها، می تواند روند ترمیم عضلات و بافت های آسیب را تسریع ببخشد. در نتیجه، ورزشکاران از پودر پروتئین برای تسریع بهبودی پس از ورزش استفاده می کنند. بسیاری از مطالعات معتبر گزارش می دهند که مصرف مکمل های پروتئینی بعد از ورزش می تواند با کاهش آسیب عضلانی و بهبود عملکرد عضلانی و سنتز پروتئین عضلانی مرتبط باشد.

انواع پودر پروتئین

انواع مختلفی از مکمل پروتئین در بازار موجود هستند.  پروتئین وی محبوب ترین مکمل پروتئین است که محققان مطالعات گسترده ای را در مورد آن انجام داده اند، با این وجود پروتئین وی تنها مکملی نیست که در بازار موجود است. انواع مکمل پروتئین به شرح زیر هستند:

پروتئین وی: این پروتئین یکی از مکمل های محبوب در بین ورزشکاران است. کارشناسان بر این عقیده هستند که پروتئین وی مکمل پروتئین کامل است، به این معنی که تمام آمینو اسیدهایی که بدن انسان به آنها نیاز دارد در این پروتئین به کار رفته اند. بدن انسان پروتئین وی را به سرعت و به راحتی جذب می کند.

کازئین: این نوع پروتئین سرشار از گلوتامین است و به ریکاوری سریع عضلات پس از ورزش کمک می کند. کازئین از لبنیات به دست می آید و برای گیاهخواران و افرادی که به شیر حساسیت دارند نامناسب است. بدن انسان این پروتئین را کندتر هضم می کند، بنابراین بهتر است در شب مصرف شود.

پروتئین سویا: پروتئین سویا یک جایگزین عالی برای پروتئین وی یا کازئین است. این پروتئین حاوی تمامی آمینو اسیدهای مورد نیاز بدن است. گیاهخواران و افرادی که به لبنیات حساسیت دارند می توانند از این پروتئین استفاده کنند.

پروتئین نخود: بسیاری از انواع مکمل پروتئین گیاهی حاوی پروتئین نخود هستند که جایگزین باکیفیتی برای پروتئین های مبتنی بر سویا و لبنیات به شمار می روند. پروتئین نخود منبع خوبی از آمینو اسید آرژنین است.

مکمل پروتئین با کیفیت خریداری کنید!

طبق یک مطالعه در سال 2018، بسیاری از پودرهای پروتئین حاوی فلزات سنگین مانند سرب، کادمیوم و آرسنیک هستند. بنابراین، ورزشکاران و افراد دیگر باید همیشه در خرید پودرهای پروتئینی با احتیاط عمل کنند و محصول مورد نظر را از یک مکان معتبر مانند داروخانه آنلاین سفارش دهند.

پودر پروتئین ایرانی

بسیاری از افراد به دنبال انواع پودر پروتئین ایرانی هستند. بهترین برندهای پودر پروتئین ایرانی به شرح زیر هستند:

نحوه استفاده از مکمل پروتئین

مردم می توانند پودر پروتئین را به اسموتی میوه اضافه کنند. قبل از استفاده از پودرهای پروتئینی، افراد باید نیازهای غذایی خود را محاسبه کنند. کسانی که پروتئین کافی مورد نیاز بدن خود را از رژیم غذایی دریافت نمی کنند می توانند استفاده از مکمل های پروتئین را در نظر بگیرند. با این وجود پروتئین هرگز نباید بیش از حد مصرف شود.

بهترین زمان استفاده از پروتئین

بهترین زمان استفاده از مکمل پروتئین نامشخص است. بسیاری از افراد مصرف پروتئین را بعد از تمرین پیشنهاد می کنند، با این وجود نمی توان به طور قطع در این باره نظر داد.  به عنوان مثال، یک مطالعه در سال 2018 گزارش داد که مصرف مکمل های پروتئینی همراه با وعده های غذایی برای مدیریت وزن و کاهش توده چربی موثرتر از زمانی است که این مکمل ها بین وعده های غذایی مصرف شوند. افراد می‌توانند پودر پروتئین طعم‌ دار را با توجه به دستورالعمل‌های روی بسته ‌بندی با آب مخلوط کنند. همچنین، این پودر پروتئین را می توان با اسموتی های شیر یا میوه و سبزیجات مصرف کرد.

عوارض مکمل پروتئین

مطالعه ای در سال 2013 نشان داد که مصرف بیش از حد و طولانی مدت پروتئین ممکن است به کلیه ها و کبد آسیب برساند و بر تعادل استخوان ها و کلسیم بدن تأثیر بگذارد. سطوح بیش از حد پروتئین در رژیم غذایی می تواند منجر به کاهش مصرف سایر غذاهای مفید مانند میوه های غنی از فیبر، سبزیجات و حبوبات شود و همین امر مشکلات زیادی را برای سلامتی به وجود می آورد. بدن برای تغذیه و حفظ باکتری های روده به این مواد نیاز دارد.  

قیمت مکمل پروتئین

بسیاری از افراد در مورد قیمت پروتئین وی، قیمت پودر پروتئین و قیمت پودر بدنسازی وی سوال می پرسند. بهتر است بدانید برای خرید این مکمل ها می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید و از مشاوره های رایگان و تخصصی کارشناسان این مرکز بهره مند شوید.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

داروخانه آنلاین مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :


شکلات پروتئین بار کارن | 45 گرمی | منبع ویتامین ها و پروتئین برای ورزشکاران شکلات پروتئین بار کارن | 45 گرمی | منبع ویتامین ها و پروتئین برای ورزشکاران
جدید
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: karen Protein Bar 45g
شکلات پروتئین بار کارنشکلات پروتئین بار کارن محصولی مناسب برای تامین بخشی از نیاز روزانه بدن به پروتئین است. این شکلات حاوی 12 نوع ویتامین و 14 گرم پروتئین است. همچنین، شکلات کارن منبع غنی از کربوهیدرات به شمار می رود و همین امر سبب شده است استفاده از این محصول مورد توجه قرار گیرد. اندازه این شکلات ..
19,700 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Pro Whey Pro Protein
پروتئین 100% پرو وی یوروویتالپروتئین 100% پرو وی یوروویتال  مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن به پروتئین و افزایش حجم توده عضلانی است. این مکمل عملکرد ورزشی افراد را افزایش می دهد و مقادیر قابل توجهی آمینو اسیدهای ضروری بدن را تامین می کند. همچنین موثر در بهبود سنتز پروتئین ماهیچه ها و بسی..
2,507,000 تومان
برند: کیو ان تی | QNT مدل: QNT Delicious Whey
پودر پروتئین دلیشس وی کیو ان تیپودر پروتئین دلیشس وی کیو ان تی  مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن به پروتئین است. مصرف این مکمل نقش موثری در حفظ سلامت بافت عضلانی دارد.ویژگی های پروتئین بر سلامتیپروتئین وی یکی از مهمترین پروتئین هایی است که ورزشکاران به آن اهمیت بسیار زیادی می دهند و به عض..
1,650,000 تومان
برند: ویوا پاور | viva power مدل: Viva Power Whey Gold 1400g
پودر وی گلد 1000 گرم ویوا پاورپودر وی گلد 1000 گرم ویوا پاور مکملی مناسب برای حفظ سلامت عضلات است. این پودر حاوی مواد موثره ای نظیر آمینو اسیدهای ضروری، گلوتامین و کربوهیدرات است و همین امر اثربخشی این پودر را افزایش داده است. این پودر به حفظ سلامت عضلات ورزشکاران کمک می کند و روند عضله سازی را تسری..
1,235,000 تومان
برند: کاله | kale مدل: Kalleh Pro Whey Protein Powder 1800 g
پودر پروتئین وی 100% کالهپودر پروتئین وی 100% کاله محصولی مناسب برای تامین بخشی از پروتئین مورد نیاز بدن است. پروتئین یکی از بلوک های سازنده بدن است و مصرف این ماده مغذی برای ورزشکاران اهمیت بسیار زیادی دارد. پودر کاله دقیقا برای اهداف ورزشی طراحی شده است و به بازسازی و رشد عضلات بدن کمک می کند.&nbs..
995,000 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen energetic bar
شکلات بار مغزدار انرژی زا کارنشکلات بار مغزدار انرژی زا کارن مکملی مناسب برای افزایش سطوح انرژی در ورزشکاران و افراد بسیار فعال است. تامین انرژی در ورزشکاران اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا اگر سطوح انرژی بالا باشد، ورزشکاران عملکرد بهتری خواهند داشت. این شکلات خستگی را به تعویق می اندازد و نقش بسیار م..
11,900 تومان
برند: پی اند اف فارما | P&F PHARMA مدل: P And F Pharma Proteinas Whey
پودر پروتئیناس وی پی اند اف فارماپودر پروتئیناس وی پی اند اف فارما یک پودر وی بسیار باکیفیت و تولید شده در کشور اسپانیا است. پروتئین وی در بدن باعث عضله سازی و افزایش حجم عضلات می شود. پودر وی پروتئین مناسب ورزشکارانی است که میخواهند نیاز خود به پروتئین را تامین کنند و به عضلات خود فرم بدهند. پروتئی..
1,668,945 تومان
برند: ژن استار | Genestar مدل: Genestar Whey Gold 908 gr
پودر پروتئین وی گلد ژن استارپودر پروتئین وی گلد ژن استار مکملی منحصر به فرد برای افزایش حجم عضلانی است. این مکمل سطوح انرژی بدن را افزایش می دهد و نقش موثری در افزایش کارآیی بدن در تمرینات بدنسازی دارد.ویژگی هاافزایش حجم عضلانی بدون توده عضلانیحاوی پروتئین وی کنستانتره و هیدرولیز شدهشامل آمینو اسیده..
730,000 تومان
برند: رانتک | Runtech مدل: Runtech Protein Gold 2270g
پودر پروتئین وی گلد 2270 گرم رانتکپودر پروتئین وی گلد 2270 گرم رانتک مکملی منحصر به فرد برای افزایش رشد عضلات است. مواد موثره ای که در این مکمل به کار رفته اند به کاهش خستگی عضلانی کمک می کنند و زمان ریکاوری را پایین می آورند. این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد و برای بهبود عملکرد ورزشکاران موثر است. ..
1,404,321 تومان
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Gainerator 2700g
پودر گینراتور الیمپپودر گینتراتور الیمپ مکمل غذایی پروتئین کربوهیدرات غلیظ شده به شکل پودر وی به همراه شکر و شیرین کننده ها، ترکیب پیچیده ای از کربوهیدرات و پروتئین که به خوبی با هم ترکیب شده اند. این مکمل غنی شده با آمینو اسیدها است که به رشد و نگهداری عضلات کمک میکند. به همین دلیل بیشتر مخصوص افرا..
1,164,400 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC Pure Protein 1000 g
پودر پیور پروتئین کارنپودر پیور پروتئین کارن مکملی مناسب برای افزایش حجم عضلات بدون افزایش توده چربی است. این مکمل حاوی پروتئین خالص است و همین امر اثربخشی این مکمل را افزایش داده است. استفاده از این پودر نقش موثری در بازتوانی عضلات دارد و خستگی عضلات را به تاخیر می اندازد. این پودر مناسب مراحل پایا..
870,000 تومان
برند: ترک نوتریشن | Trec Nutrition مدل: Trec Whey Gold Core Line
پودر پروتئین وی 100 گلد کر لاین ترکپودر پروتئین وی 100 گلد کر لاین ترک مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن به پروتئین است. این مکمل با تامین نیاز بدن ورزشکاران به پروتئین به حفظ سلامت عضلات و ماهیچه ها کمک می کند.پروتئین وی تنها مختص مردان نیست!دانشمندان در سالهای اخیر به این نتیجه رسیدند که تحقی..
1,690,000 تومان
برند: کیو ان تی | QNT مدل: QNT Metapure Zero Carb
پودر پروتئین متاپیور زیرو کرب کیو ان تیپودر پروتئین متاپیور زیرو کرب کیو ان تی مکملی مناسب برای تامین پروتئین مورد نیاز بدن است. پروتئین یکی از بلوک های سازنده بدن به شمار می رود که وجود آن به ارتقا سلامتی کمک می کند. این پودر از تحلیل عضلات پیشگیری می کند و نقش موثری در ارتقا سلامتی عضلات دارد. مصر..
1,130,000 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC Iso Whey Protein
پودر پروتئین ایزو وی کارنپودر پروتئین ایزو وی کارن مکملی منحصر به فرد برای افزایش حجم عضلات است. این مکمل حاوی 92% پروتئین خالص است و نقش موثری در حجم دهی به عضلات ورزشکاران دارد.نقش پروتئین وی بر افزایش حجم عضلاتتححقیقات متنوعی نشان می دهند که مصرف مکمل پروتئین وی دارای قدرت حجم دهی فوق العاده به ع..
806,000 تومان
برند: نوترابولیکس | nutrabolics مدل: Hyper Whey Nutrabolics 2270g
پودر هایپر وی نوترابولیکسپودر هایپر وی نوترابولیکس محصولی مناسب برای کمک به افزایش توده ماهیچه و عضلات بدون چربی است. در این پودر از آمینو اسیدهای ضروری مانند لیسین، والین و ایزولوسین استفاده شده است و همین امر آن را به محصولی اثربخش تبدیل کرده است. تمامی کسانی که به طور حرفه ای ورزش می کنند تمایل د..
2,041,600 تومان
گلدن وی کارن | 1000 گرم | افزایش حجم عضلات بدون افزایش چربی گلدن وی کارن | 1000 گرم | افزایش حجم عضلات بدون افزایش چربی
ناموجود
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC Golden Whey
گلدن وی کارن: این مکمل بدنسازی  باعث افزایش حجم عضلات بدون افزوده شدن چربی می شود و مناسب مراحل پایانی بدنسازی است. این مکمل قابل استفاده برای ورزشکاران قدرتی - سرعتی در دوره تخلیه ذخایر گلیکوژنی می باشد...
645,000 تومان
کیتاریج بار خرما قهوه و نارگیل | 25 گرم | افزایش سطوح انرژی در بدن
ناموجود
برند: کیتاریج | kita rich مدل: Date Bar With Coffee And Coconut
کیتاریچ بار خرما قهوه و نارگیلکیتاریچ بار خرما قهوه و نارگیل محصولی مناسب است که می تواند به عنوان میان وعده مورد استفاده قرار گیرد و مصرف آن برای کسانی مفید است که از رژیم غذایی سالم پیروی می کنند. در این شکلات بار از مواد موثره ای نظیر خرما، پودر کاکائو و بادام استفاده شده است و همین امر اثر بخشی ..
6,900 تومان
کپسول وی آمینو گلد بادی اتک | 325 عدد | ترکیب پروتئین وی غلیظ شده
ناموجود
برند: بادی اتک | Body Attack مدل: Body Attack Whey Amino Gold
عوامل آزادکننده:دی‌اکسید سیلیکون و نمک‌های منیزیم حاصل از اسیدهای چرب می‌باشد..
290,000 تومان
پودر کره بادام زمینی پی بی 2 بل پلنتیشن | افزایش پروتئین پودر کره بادام زمینی پی بی 2 بل پلنتیشن | افزایش پروتئین
ناموجود
برند: بل پلنتیشن | Bell Plantation مدل: Bell Plantation PB2 Powdered
پودر کره بادام زمینی پی بی 2 :بادام زمینی، از نظر غنای پروتئینی، زیر گروه حبوباتی مثل، نخود، عدس و لوبیا می باشد و از این نظر می توان گفت جزو آجیل ها نیست.بادام زمینی، منبع خوب انرژی است. 100 گرم بادام زمینی حاوی 50 گرم چربی، 16 گرم کربوهیدرات است.بادام زمینی دارای پروتئین با کیفیت عالی می باشد. در ..
58,800 تومان
پودر کازئین گلد دوبیس | 1000 گرم - شکلاتی | افزایش عملکرد و بازتوانی عضلات پودر کازئین گلد دوبیس | 1000 گرم - شکلاتی | افزایش عملکرد و بازتوانی عضلات
ناموجود
برند: دوبیس | Doobis مدل: Doobis Casein Gold Chocolate 1000 g
پروتئین کازئین چیست؟اصلی‌ترین پروتئین موجود در شیر می‌باشد. این پروتئین ۸۰% شیر گاو را تشکیل می‌دهد و ۲۰% باقی‌مانده آن پروتئین وی می‌باشد. پروتئین کازئین موجود در شیر از طریق اولترا فیلتراسیون استخراج شده و هیچ ماده شیمیایی در آن استفاده نشده است. نتیجه این فرایند افزایش میزان پپتید های بیو اکتی..
312,000 تومان
پودر پروتئین گیاهی وجی پروتین ام آرام mrm| 1140 گرم | مناسب برای گیاه خواران و تامین انواع پروتین و هضم آسان
ناموجود
برند: ام آر ام | mrm مدل: M.R.M vigga protein
پودر پروتئین گیاهی وجی پروتین ام آرامپودر پروتئین گیاهی وجی پروتین ام آرام مکملی گیاهی و سرشار از پروتئینهای ضروری بدن است و برای ورزشکاران و افرادی مناسب است که به دنبال یک منبع پروتئینی با کیفیت هستند. این مکمل حاوی مجموعه‌ای از آمینواسیدها است که از ترکیب پروتئین ایزوله نخود، پودر پروتئینی ارگان..
585,000 تومان
پودر پروتئین گیاهی وجی میل ام.آر.ام | 1361 گرم | جایگزین مناسب برای پروتین حیوانی و سویا برای گیاهخواران
ناموجود
برند: ام آر ام | mrm مدل: M.R.M vigga meal
پودر پروتئین گیاهی وجی میل ام.آر.امپودر پروتئین گیاهی وجی میل ام.آر.ام را از داروخانه آنلاین بخواهید!اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید می‌توانید مقاله زیر را بخوانید:پودر پروتئین را با دقت و هوشیارانه انتخاب کنید!پودر پروتئین گیاهی وجی میل ام.آر.ام یک شیک گیاهی کامل برای افرادی است که به دنبال یک..
578,000 تومان
پودر پروتئین پی اس وی پروساپس | 1815 گرم | افزایش قدرت و حجم عضلات بدون افزایش توده چربی پودر پروتئین پی اس وی پروساپس | 1815 گرم | افزایش قدرت و حجم عضلات بدون افزایش توده چربی
ناموجود
برند: پروساپس | Prosupps مدل: Prosupps PS Whey
پودر پروتئین پی اس وی پروساپس هدف ساخت عضله، از دست دادن چربی یا تناسب اندام، هرچه که باشد بدون شک به پروتئین نیاز خواهید داشت.این محصول با ویژگی سرعت جذب چندگانه و حل شوندگی آسان و سریع به افزایش قدرت و حجم عضلات بدون اضافه کردن توده چربی کمک کرده و باعث کاهش کاتابولیسم و رفع خستگی عضلات می شو..
323,000 تومان
پودر پروتئین پلاتینیوم هیدرو وی اپتیموم نوتریشن | 1590 گرم | کمک به کاهش چربی بدن و افزایش توده عضلانی پودر پروتئین پلاتینیوم هیدرو وی اپتیموم نوتریشن | 1590 گرم | کمک به کاهش چربی بدن و افزایش توده عضلانی
ناموجود
برند: اپتیموم نوتریشن | Optimum Nutrition (ON) مدل: Optimum Nutrition Platinum HydroWhey Powder
پودر پروتئین پلاتینیوم هیدرو وی اپتیموم نوتریشنمکمل پلاتینیوم هیدرو وی اوپتیموم نوتریشن همانند محصولات مشابه اش وی گلد، یک نوع محصول پروتینی است، که از همان پروتین وی استفاده شده، ولی تفاوتهای دارن که این دو مکمل را از هم متمایز میکند. به طور مثال میتوانیم به خلوص و کیفیت بالای پروتین این مکمل ..
760,000 تومان
پودر پروتئین پرایم وی زد کانزپت | 2280 گرم | تحریک سنتز پروتئین عضلات
ناموجود
برند: زد کانزپت | Z Konzept مدل: Z Konzept Prime Whey Protein Powder
پودر پروتئین پرایم وی زد کانزپتپودر پروتئین پرایم وی زد کانزپت حاوی پروتئین مورد نیاز بدن ورزشکاران است و به سنتز پروتئین در عضلات کمک می کند، به همین دلیل نقش موثری در عضله سازی دارد.پودر پروتئین پرایم وی زد کانزپت را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی ا..
2,067,000 تومان
پودر پروتئین وی کور پرفرمنس سلوکور | 941 گرم | کمک به افزایش حجم عضلات پودر پروتئین وی کور پرفرمنس سلوکور | 941 گرم | کمک به افزایش حجم عضلات
ناموجود
برند: سلوکور | Celllucor مدل: Cellucor Whey Protein Cor Performance
پودر پروتئین وی کور پرفرمنس سلوکورپودر پروتئین وی کور پرفرمنس سلوکور  مکملی منحصر به فرد برای افزایش عضلات است. این مکمل قند و کربوهیدرات بسیار پایینی دارد و از اضافه وزن و یا افزایش توده چربی در بدن جلوگیری می کند.آیا پروتئین وی تنها مختص به مردان است؟نگاهی به مطالعات صورت گرفته در زمینه مکمله..
880,000 تومان
پودر پروتئین وی کور پرفرمنس سلوکور | 1820 گرم | کمک به افزایش حجم عضلات
ناموجود
برند: سلوکور | Celllucor مدل: Cellucor Whey Protein Cor Performance - 1884g
پودر پروتئین وی کور پرفرمنس سلوکورپودر پروتئین وی کور پرفرمنس سلوکور  مکملی منحصر به فرد برای افزایش عضلات است. این مکمل قند و کربوهیدرات بسیار پایینی دارد و از اضافه وزن و یا افزایش توده چربی در بدن جلوگیری می کند.آیا پروتئین وی تنها مختص به مردان است؟نگاهی به مطالعات صورت گرفته در زمینه مکمله..
710,000 تومان
پودر پروتئین وی کامپلکس ۱۰۰% الیمپ |  ترکیبی از وی ایزوله و وی کنسانتره برای عضله سازی پودر پروتئین وی کامپلکس ۱۰۰% الیمپ |  ترکیبی از وی ایزوله و وی کنسانتره برای عضله سازی
ناموجود
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Nutrition Whey Complex
پودر پروتئین وی کامپلکس 100% الیمپپودر پروتئین وی کامپلکس 100% الیمپ مکملی ترکیبی از پروتئین وی ایزوله و کنسانتره است و مناسب ورزشکارانی است که تمرینات پر شدت انجام می‌دهند و به دریافت پروتئین با کیفیت بالا تمرکز دارند. این مکمل عضله‌سازی را برای این افراد به همراه دارد و موجب رشد و افزایش حجم توده..
1,582,100 تومان
پودر پروتئین وی شیر شکلات ماسل گلد | 2272 گرم | پروتئین با کیفیت بالا برای رشد و بهبود عضلات
ناموجود
برند: ماسل گلد | Muscle Gold مدل: Muscle Gold Clean and Pure Whey Protein 2272 g
پودر پروتئین وی شیر شکلات ماسل گلدپودر پروتئین وی شیر شکلات ماسل گلد مکملی منحصر به فرد برای رشد و ریکاوری عضلات ورزشکاران است و در عضله‌سازی و فرم‌دهی به عضلات بسیار موثر است. این محصول حاوی مقادیر بسیار خوبی از آمینواسیدهای شاخه‌ای است و طعم بسیار دلپذیری دارد.اهمیت پروتئین در بافتهای بدنپروتئین‌..
938,900 تومان
نمایش 1 تا 30 از 79 (3 صفحه)