Menu
Your Cart

خمیر دندان

توضیحات دسته‌بندی


برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Daily Whitening Toothpaste 100 ml
خمیر دندان سفید کننده روزانه میسویک اگر به دنبال خمیردندانی برای جرم زدایی و سفید کردن دندان های خود هستید خمیر دندان سفید کننده روزانه میسویک می تواند انتخاب مناسبی باشد. خمیردندان سفید کننده روزانه میسویک مناسب افرادی است که بر اثر استفاده از مواد غذایی جرم‌زا و یا مصرف سیگار زردی و پلاک روی..
37,700 تومان
برند: سیگنال | Signal مدل: Signal Cavity Fighter fresh apple flavour 100 ml
خمیر دندان ضد پوسیدگی سیب سیگنال خمیر دندان ضد پوسیدگی سیب سیگنال با استحکام بخشی دندان، روند پوسیدگی را کند می کند و با گذشت زمان پوسیدگی را متوقف می کند. این خمیر دندان دارای عصاره‌ی سیب و نعنا بود و بعد از استفاده حس خنکی و شادابی در دهان ایجاد می کند. با مصرف روزانه از این خمیر دندان می ت..
25,900 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Total 8 Pro-Night 75 ml
خمیر دندان توتال 8 پرونایت میسویک خمیر دندان توتال 8 پرونایت میسویک یک خمیردندان کامل برای نظافت دندان ها به شمار می آید. همانطور که از نام این محصول پیداست خمیر دندان توتال 8 پرونایت میسویک دارای 8 خاصیت مهم برای حفاظت از دندان های شما می باشد. این محصول ضد حساسیت می باشد و برای افراد که دندا..
37,500 تومان
برند: سیگنال | Signal مدل: Signal Integral 8 Fresh Natural 75ml
خمیر دندان اینتگرال 8 فرش نچرال خمیر دندان اینتگرال 8 فرش نچرال یک خمیر دندان حاوی فاکتورهای ضد پوسیدگی است که علاوه بر قدرت سفید کنندگی بالایی که دارد محافظ مینای دندان بوده و کسانی که دندان هایی حساس دارند به راحتی می تواند از این خمیر دندان استفاده کنند. این خمیردندان به راحتی بین فواصل دند..
32,900 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Just In 5 Minutes Whitening Toothpaste
خمیر دندان سفید کننده 5 دقیقه ای میسویکخمیر دندان سفید کننده 5 دقیقه ای میسویک خمیردندانی مناسب افراد سیگاری و یا افرادی است که مصرف قهوه بالایی دارند و همیشه از زردی و یا پلاک دندان های خود شکایت می کنند.استفاده از این خمیر دندان بدون آسیب رساندن به مینا و بافت دندان باعث برطرف کردن پلاک و زردی دند..
39,500 تومان
برند: کلوز آپ | Closeup مدل: Closeup Ice White Winter Blast Toothpaste
خمیر دندان آیس وایت وینتر بلست کلوزآپ استفاده از خمیر دندان ها با برندهای معتبر به سلامت دندان شما بسیار کمک می کند. برند کلوز آپ یکی از برند های استاندارد در خمیر دندان است. خمیر دندان آیس وایت وینتر بلست کلوزآپ یک انتخاب مناسب برای افرادی است که دنبال یک خمیر دندان سفید کننده ای هستند که اس..
24,500 تومان
برند: سیگنال | Signal مدل: Signal Integral 8 White toothpaste 75 ml
خمیر دندان اینتگرال 8 وایت سیگنالخمیردندان اینتگرال 8 وایت سیگنال به دلیل داشتن  تری کلوزان و فلوراید یک خمیر دندان  ضد پلاک ضد پوسیدگی دندان محسوب می شود. خمیر دندانی ضد جرم است که مانع از ایجاد رسوب روی عاج دندان ها می شود. این خمیر دندان برای افرادی که دندان های حساسی دارند انتخاب من..
32,900 تومان
برند: سیگنال | Signal مدل: Signal Integral 8 Complete toothpaste 75 ml
خمیر دندان اینتگرال 8  کامپلت سیگنالخمیر دندان اینتگرال 8 کامپلت سیگنال با داشتن فلوراید روند پوسیدگی دندان را کاهش می دهد. این خمیر دندان از تشکیل پلاک بر روی دندان محافظت می کند. خمیر دندان اینتگرا ل8  کامپلت سیگنال برای دندان های حساسی که در برابر مزه های ترش و آب داغ و سرد، حساس هستند ..
32,900 تومان
برند: وی وان|vi-one مدل: Vi-One Herbal Toothpaste
خمیر دندان گیاهی وی وانخمیر دندان گیاهی وی وان محصولی برگرفته از عصاره های گیاهی می باشد. در خمیر دندان وی وان از عصاره آلوئه ورا، بابونه، عصاره زنجبیل و اکالیپتوس استفاده شده است. ساختار خاص این خمیر دندان گیاهی باعث می شود محافظت کاملی از دندان های شما به عمل آید. استفاده از این خمیر دندان باعث می..
43,400 تومان
برند: سیگنال | Signal مدل: Signal Cavity Fighter Toothpaste
خمیر دندان کِویتی فایتر سیگنالخمیر دندان کویتی فایتر سیگنال حاوی فلورايداست و در تميزکردن و جرم زدايی از دندان‌ها و خوشبوکردن محدوده دهانی نقش بسیار موثری دارد. بهتر است که هر فرد خمير دندان را بر اساس شرايط دندان‌های خود انتخاب کند زيرا قطعا دندان‌های سالم‌تر مانند دندان‌های جرم‌دار و پوسيده نياز ب..
28,500 تومان
برند: کاپیتانو|capitano مدل: Pasta Del Capitano Baby From 3 Years Strawberry 75ml
خمیر دندان کودک پاستا دل کاپیتانو مناسب بالای 3 سالخمیر دندان کودک پاستا دل کاپیتانو با توجه به نیازهای دندان کودکان و جهت حفظ سلامت دندان و لثه آنها فرموله و ساخته شده است. کودکان در اوایل کودکی کمبود فلوراید و کلسیم دارند و به همین دلیل در فرمول این خمیر دندان این مواد موجود است تا این کمبود را جب..
88,800 تومان
برند: کاپیتانو|capitano مدل: Capitano Junior From 6 years Toothpaste 75ml
خمیر دندان کودک بالای 6 سال پاستا دل کاپیتانو خمیر دندان کودک بالای 6 سال پاستا دل کاپیتانو محصولی است که جهت استفاده کودکان طراحی شده است. این محصول قدرت پاک کنندگی مناسبی برای دندان های کودکان دارد. خمیر دندان پاستا دل کاپیتانو حاوی نمک های فلوراید و کلسیم می باشد. این دو ماده در ساختار این ..
88,800 تومان
برند: وی وان|vi-one مدل: Vi-One Complete 8 Toothpaste
خمیر دندان کامل وی وانخمیر دندان کامل وی وان محصول مناسبی است که سلامت دهان و دندان شما را تضمین می نماید. این خمیر دندان چند منظوره است و ویژگی هایی همچون جلوگیری کننده از پوسیدگی دندان، تقویت مینای دندان و سفید کنندگی را با هم داراست. این محصول بدون رساندن آسیب به مینای دندان باعث حذف پلاک از روی ..
38,400 تومان
برند: مریدنت|merident مدل: Merident 7 Complete Long Lasting Toothpaste 130g
خمیر دندان کامل 7 مریدنتخمیر دندان کامل 7 مریدنت محصولی است که حاوی ماده ضد باکتری و پلیمر تثبیت کننده می باشد که دوام بالایی بر روی دندان ها و لثه دارد. به همین علت پس از هر بار مسواک زدن باکتری های مولد پلاک و بوی بد دهان از بین می روند و با دوام بالای مواد بر روی دندان ها تا 12 ساعت دندان ها ایمن..
18,900 تومان
برند: کلوز آپ | Closeup مدل: Closeup Menthol Fresh Toothpaste
خمیر دندان منتول فرش کلوزآپخمیر دندان منتول فرش کلوآپ یک خمیر دندان حاوی فلوراید بوده که با تقویت مینای دندان از دندان ها محاظت می کند و سبب استحکام آن ها می شود. این خمیر دندان به دلیل داشتن میکرو شاین هایی که دارد باعث یک سایش ضعیف روی دندان می شود و لکه های زرد و پلاک های روی آن را از بین می ب..
22,400 تومان
برند: مریدنت|merident مدل: Merident Toothpaste For SensitiveTeeth 130 gr
خمیر دندان مخصوص دندان های حساس مریدنتخمیر دندان مخصوص دندان های حساس مریدنت مناسب افرادی تهیه شده است که دارای دندان های حساسی هستند. این محصول حاوی ترکیبات موثر پتاسیم است که با دپلاریزه کردن عصب های درون توبولهای عاجی دندان، حساسیت آنها را کاهش می دهد. این خمیر دندان حاوی ویتامین E نیز می باشد که..
30,000 تومان
برند: کاپیتانو|capitano مدل: Pasta Del Capitano Total Protection toothpaste 75ml
خمیر دندان محافظ دندان پاستادل کاپیتانو خمیر دندان محافظ دندان پاستادل کاپیتانو محصولی است که جهت مراقبت از دندان های شما تولید گشته است. این خمیر دندان با بوی خوش نعنای خود دهان شما را خوشبو می کند. استفاده از این خمیردندان مینای دندان شما را مستحکم می نماید و همچنین به شما در درمان مشکلات با..
110,200 تومان
برند: کاپیتانو|capitano مدل: Capitano Anti Plaque & Cavities toothpaste 75ml
خمیر دندان ضد پوسیدگی و پلاک کاپیتانو  خمیر دندان ضد پوسیدگی و پلاک کاپیتانو  همانطور که از نامش پیداست مناسب افرادی است که نیاز دارند از دندان های خود که مستعد پوسیدگی هستند مراقبت نمایند. این خمیر دندان دارای موادی چون فلوراید است که در کاهش پوسیدگی و جلوگیری از ایجاد حفره های روی ..
85,500 تومان
برند: وی وان|vi-one مدل: Vi-one Sensitive Toothpaste
خمیر دندان ضد حساسیت وی وانخمیر دندان ضد حساسیت وی وان مناسب کسانی است که دندان های حساسی دارند. افرادی که دندان های حساس دارند به هنگام خوردن نوشیدنی و غذای سرد و گرم احساس درد در دندان خود می کنند. استفاده از این خمیر دندان ضد حساسیت کمک می کند تا اینگونه افراد با این درد مواجه نشوند. این خمیر دند..
40,800 تومان
برند: کاپیتانو|capitano مدل: Capitano Anti Tartar toothpaste 75ml
خمیر دندان ضد جرم پاستا دل کاپیتانو مدل Anti Tartar خمیر دندان ضد جرم پاستا دل کاپیتانو مناسب افرادی تهیه شده است که به سیگار کشیدن عادت دارند. این خمیر دندان جرم های دندانی را از بین می برد و باکتری های دهان و دندان را کاهش می دهد. همچنین خمیر دندان ضد جرم پاستا دل کاپیتانو ضد پوسیدگی است و ب..
85,500 تومان
برند: کاپیتانو|capitano مدل: Pasta del capitano OX-Active Whitening toothpaste
خمیر دندان سفید کننده پساتادل کاپیتانوخمیر دندان سفید کننده پساتادل کاپیتانو کاهش دهنده جرم های دندان های شما می باشد. این خمیر دندان حاوی سولفنتال، ریحان و جعفری می باشد و علاوه بر تمیز کردن دندان ها دهان را نیز خوشبو می کند. این خمیر دندان به دلیل اینکه حاوی مولکول Eureco H.C می باشد با آزاد کرد..
105,000 تومان