Menu
Your Cart

اصلاح صورت و بدن


برند: دلتا | Delta مدل: Delta Hair Removal Foam
اسپری موبر دلتااسپری مو بر دلتا محصولی مناسب برای زدودن موهای زائد است که با توجه به حالت فومی که دارد استفاده از آن به نسبت محصولات موبرهایی که به صورت پودر و یا کرم هستند آسان تر است.پاین محصول علاوه بر کندن موهای زائد، باعث کند شدن رشد موهای شده و تا هفته ها می توانید پوستی بدون مو و صاف را تج..
69,000 تومان
برند: دپی|depi مدل: Depi Hair Remover Powder 50 gr
پودر موبر دپیاز بین بردن موهای زائد با استفاده از پودرهای موبر یکی از بهترین روش هاست که از قدیم مورد استفاده بوده است. برند دپی با تولید پودر موبر دپی به کمک افرادی آمده که از این روش برای رفع موهای زائد خود استفاده می کنند. پودر موبر دپی با فرمولاسیون خود که فاقد آرسنیک، سولفور و ترکیبات سمی مض..
4,000 تومان
برند: آگیس | Agiss مدل: Agiss Face Wax Strips For Sensitive Skin
نوار موبر صورت آگیسنوار موبر صورت آگیس مناسب برای رفع موهای زائد صورت شما می باشد. این نوار موبر طوری طراحی شده تا پس از استفاده تا 4 هفته از رویش موهای زائد جلوگیری نماید. با استفاده از این نوار موبر می توانید به راحتی موهای ناحیه پیشانی، گونه ها، چانه و پشت لب را اصلاح نمایید و پوستی نرم و صاف داش..
122,900 تومان
برند: فومن شیمی | fouman chimie مدل: Caspian Cool Shaving Foam 200 ml
کف ریش کاسپین مدل کول(COOL)فوم اصلاح کاسپین مدل کامفورت مناسب پوست‌های معمولی می باشد و حس نرمی و لطافت بعد از اصلاح به پوست می دهد. این محصول به دلیل داشتن گلیسیرین باعث آبرسانی وحفظ رطوبت پوست می شود. همپنین حرکت خودتراش بر روی پوست راحت تر می شود. این محصول باعث مراقبت از پوست در هنگام اصلاح ش..
29,950 تومان
برند: سینره | Cinere مدل: Cinere Depilatory Cream Fast Acting 100ml
کرم موبر سینرهکرم موبر سینره یکی از معدود کرم های موجودی می باشد که علاوه بر قدرت موزدایی بالایی که دارد، باعث سوزش و خارش و التهاب پوست نمی شود. کرم موبر سینره به دلیل اینکه موها را از قسمت عمقی تری از فولیکول از بین می برد، رویش مو دیرتر صورت می گیرد و موهای رویده شده نرم تر هستند و حالت زبری ..
46,500 تومان
برند: فومن شیمی | fouman chimie مدل: Caspian Sensitive Shaving Foam 200 ml
کف ریش کاسپین پوست حساس eSensitivفوم اصلاح کاسپین مدل کامفورت مناسب پوست‌های معمولی می باشد و حس نرمی و لطافت بعد از اصلاح به پوست می دهد. این محصول به دلیل داشتن گلیسیرین باعث آبرسانی وحفظ رطوبت پوست می شود. همپنین حرکت خودتراش بر روی پوست راحت تر می شود. این محصول باعث مراقبت از پوست در هنگام ا..
29,950 تومان
برند: فومن شیمی | fouman chimie مدل: Caspian Comfort Shaving Foam 200 ml
کف ریش کاسپین مدل کامفورتفوم اصلاح کاسپین مدل کامفورت مناسب پوست‌های معمولی می باشد و حس نرمی و لطافت بعد از اصلاح به پوست می دهد. این محصول به دلیل داشتن گلیسیرین باعث آبرسانی وحفظ رطوبت پوست می شود. همپنین حرکت خودتراش بر روی پوست راحت تر می شود. این محصول باعث مراقبت از پوست در هنگام اصلاح شده..
29,950 تومان
برند: دپی|depi مدل: Depi Epilation Pads 20
پد اپیلاسیون دپیپد اپیلاسیون دپی محصولی مناسب برای استفاده همراه با موم در جهت رفع موهای زائد بدن است. این پد از مواد پلی پروپیلن ساخته شده است و مو را از ریشه خارج می کند و همین امر سبب می شود 4 تا 8 هفته طول بکشد تا موها دوباره رشد کنند. از این محصول می توان در قسمت های حساس بدن از جمله زیر بغل و ..
5,700 تومان
برند: هرمودر | hermooder مدل: Hermooder Body Shaving Spray
اسپری موبر بدن هرمودراسپری موبر بدن هرمودر کمک می کند تا به راحتی بتوانید موهای زائد خود را بدون تجربه هیچ گونه دردی از بین ببرید. اسپری موبر هرمودر کمک می کند تا اصلاح پوست به راحتی انجام گردد و پوست پس از استفاده از این محصول نرم و لطیف شود. این اسپری هم برای پوست های حساس تولید شده است و هم برای ..
84,700 تومان
برند: آگیس | Agiss مدل: Agiss Face Wax Strips For Sensitive Skin
کرم موبر آگیسکرم موبر آگیس محصولی مناسب برای از بین بردن موهای زائد شما می باشد. این کرم موبر به راحتی موهای زائد شما را از بین می برد و همچنین پوست را ترمیم و مرطوب می نماید.پس از استفاده از این محصول به هیچ عنوان احساس خشکی بر روی پوست نخواهید داشت. در صوررت استفاده مداوم از این کرم موبر رفته رفته..
121,600 تومان
برند: سینره | Cinere مدل: Cinere Post Depilation Gel 50 ml
داروخانه آنلاین داروخانه ای در منزل شماداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع..
54,000 تومان
برند: آگیس | Agiss مدل: Agiss Body Wax Strips Kit For Normal Skins
نوار موبر کامل بدن آگیسنوار موبر کامل بدن آگیس محصولی مناسب برای اصلاح موهای زائد بدن می باشد. این نوار موبر کمک می کند تا بدون هیچگونه عارضه ای موهای زائد بدن از بین برده شود و پوست کاملا صاف و ابریشمی گردد.استفاده از نوار موبر آگیس باعث می شود نیاز شما به اصلاح رفته رفته کمتر شده و موهای زائد کاهش..
124,000 تومان
برند: آیس | Ice مدل: Ice Blush 3 Blade Pack10
ژیلت زنانه آیس مدل blush3ژیلت زنانه آیس مدلblush  3 لبه مناسب شیوکردن موهای بدن خانم ها است. وجود سه لبه تیغ در این خودتراش باعث شده است که موهای ریزتر و نازک تر نیز به خوبی تراشیده شوند.نوار ژل یا صابونی که در لبه ی تیغ قرار دارد باعث نرمی حین اصلاح شده و از آسیب دیدن پوست جلوگیری می نماید. از..
46,300 تومان
برند: سی گل | Seagull مدل: Seagull Body Beauty Body Depilatory Cream with Aloevera
کرم موبرآلوئه ورا سی گل کرم موبر لوئه ورا سی گل یکی از کرم های موبری می باشد که درمدت زمان کم تمام موهای زائد را پاکسازی می کند. و به دلیل داشتن عصاره آلوئه ورا ضد التهاب و برطرف کننده سوزش و قرمزی است. کرم موبر آلوئه ورا به دلیل اینکه موهای زائد را از عمق بیشتری در پوست اصلاح می کند روند ر..
34,500 تومان
برند: سی گل | Seagull مدل: Seagull Body Depilatory Cream 125ml
کرم موبر بدن سی گل کرم موبر بدن سی گل با داشتن فرمولاسیونی قوی از بین برتده فوری موهای زائد است. این کرم به دلیل اشتن عصاره اسطوخودوس و گل همیشه بهار،  برطرف کننده التهاب ناشی بعد از زدودن موها است. کرم موبر بدن سی گل مناسب افرادی است که پوستی حساس دارند. آیا کودکان و نوجوانان هم می ت..
41,500 تومان
برند: سی گل | Seagull مدل: Seagull Bleach Cream
کرم بی رنگ کننده سی گل مناسب انواع پوست کرم بی رنگ کننده سی گل مناسب انواع پوست محصولی مناسب برای بی رنگ کردن موهای زائد صورت و بدن است. این کرم بی رنگ کننده می تواند حتی موهای تیره را در عرض ده دقیقه روشن کند. این کرم شامل 1 عدد کرم بی رنگ کننده و مکمل است. از این کرم می توان بر روی انواع پوست..
38,000 تومان
برند: آیس | Ice مدل: Ice Strike3 Royal
ژیلت مردانه آیس مدل Strike 3 Royaleژیلت مردانه آیس مدل Strike 3 Royale دارای پک 3 عددی است که با داشتن تیغ سه لبه و دسته ارگونومیک اصلاحی تمیز و بدون ایجاد زخم را برای شما به ارمغان می‌آورد.ریش تراش آیس مجهز به نوار روان کننده آبی رنگی است که نقش آسان‌تر کردن اصلاح را داشته و همچنین مدت زمان مصرف مح..
27,300 تومان
برند: آیس | Ice مدل: Ice Strike 3 Knight Blade
ژیلت مردانه آیس مدل Strike 3 Knightژیلت مردانه آیس مدل Strike 3 Knight یک تیغ اصلاح با 3 لبه تیغ برای اصلاح سریع تر و تمیز تر است. استفاده از خود تراش یا همان ژیلت برای اصلاح و لایه برداری پوست صورت و بدن بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.به همین دلیل انتخاب ژیلت با کیفیت که علاوه بر برندگی خوب دارای ..
84,300 تومان
برند: کامان | comeon مدل: Comeon Sense Shave Gel For Men 200ml
ژل اصلاح آقایان سنس کامانژل اصلاح آقایان سنس کامان مناسب برای اصلاح صورت می باشد. استفاده از ژل اصلاح سنس باعث می شود اصلاح صورت به راحتی انجام شود و از بروز خراش و خشکی پوست به هنگام اصلاح جلوگیری شود. این ژل کامان مناسب پوست های حساس تولید شده است. افراد دارای پوست حساس می توانند از خاصیت ضد حساسی..
33,900 تومان
برند: کامان | comeon مدل: Come'on Men OXYGEN Ultimate Protection Shave Gel 260 ml
ژل اصلاح اکسیژن کامانژل اصلاح اکسیژن کامان محصولی مناسب برای اصلاح صورت و نقاط دیگر بدن است. در ترکیبات این ژل از عصاره آلوئه ورا و اسید هیالورونیک استفاده شده است و همین امر دو خصوصیت مهم را به این محصول بخشیده است: خاصیت ضد التهاب و خاصیت آب رسان! این ژل حس لطافت را بر روی پوست به وجود می آورد و ا..
47,300 تومان
برند: نیر | Nayer مدل: Nayer Wax Strips
نوار موبر بدن نیر نوار موبر بدن نیر همانطور که از نامش پیداست مناسب برای اصلاح موهای زائد بدن است. این نوار موبر اصلاح شما را بسیار ساده و آسان می کند. با استفاده از این نوار موبر بدون مشکلات وکس و موم داغ، پوست کاملا اصلاح می شود و در نهایت لطیف و تمیز می گردد. در ساختار این محصول از عصاره های..
56,500 تومان
برند: پروین | Parvin مدل: Parvin Cold Wax Including Aloevera Extract
موم سرد پروینموم سرد پروین محصولی برای موزدایی و از بین بردن موهای زاید است. این محصول به دلیل اینکه موها را از ریشه بیرون می کشد، باعث می شود که رشد مجد موها از 2 هفته تا 6 هفته به عقب بیافتد و پوستی صاف و نرم را برای شما به ارمغان می اورد.از طرفی استفاده از این موم باعث می شود که موهایی که جدی..
31,250 تومان
مدل: Nayer Cold Wax
موم سرد نیرموم سرد نیر یک محصولی مناسب برای از بین بردن موهای زاید به مدت 4 الی 6 هفته است. در واقع اپیلاسیون با کمک موم سرد این مزیت را نسبت به موزدایی با ژیلت کشیدن دارد که موهایی که مجدد رشد می کنند نازک تر و کم پشت تر نسبت به قبل هستند.بعد از اپیلاسیون با این موم پوست شما نرم می شود و التهاب..
9,800 تومان
برند: مالیزیا | Malizia مدل: Malizia Vetyver Shaving Foam
فوم اصلاح وتیور مالیزیافوم اصلاح وتیور مالیزیا برای اصلاح صورت و نرم کردن پوست طراحی شده است. در این فوم اصلاح از عصاره آلوئه ورا استفاده شده که خنک کننده و ضد التهاب است. این عصاره باعث می شود سوزش جای تیغ تسکین یابد و پوست ملتهب نگردد. افرادی که دارای پوست چرب و حساس هستند می توانند با خیال راحت ا..
122,500 تومان
برند: اینتسا | Intesa مدل: Intesa Vitacell Shaving Foam 300ml
فوم اصلاح مردانه اینتسا مدل Vitacellفوم اصلاح مردانه اینتسا مدل Vitacell توسط یک برند ایتالیایی تولید شده است. این فوم کمک می کند تا اصلاح بسیار کامل و بی دردسری را داشته باشید. در ساختار این فوم از ترکیباتی استفاده شده تا پوست پس از اصلاح خشک نشود و نرم و لطیف بماند. این فوم خاصیت ترمیم کننده دارد ..
137,500 تومان
برند: مالیزیا | Malizia مدل: Malizia Argan Karite Shaving Foam
فوم اصلاح مالیزیا آرگان کاریتفوم اصلاح مالیزیا آرگان کاریت محصول مناسبی برای اصلاح کردن می باشد. این فوم اصلاح ساختاری بی نظیر دارد و باعث می شود اصلاح راحت تری داشته باشید. در ساختار فوم اصلاح مالیزیا مدل آرگان کاریت از روغن آرگان استفاده شده است. این روغن خواص بسیاری برای پوست دارد و لطافت و نرمی ..
122,500 تومان
برند: هیدرودرم | Hydroderm مدل: Hydroderm Sensitive Skin Shaving Foam 200ml
فوم اصلاح صورت آقایان هیدرودرمفوم اصلاح صورت آقایان هیدرودرم محصولی است که باعث سهولت اصلاح شما می شود. با استفاده از فوم اصلاح هیدرودرم پوست شما در برابر خارش و سوزش محافظت می گردد. استفاده از این محصول باعث می شود پوست در حین اصلاح دچار خشکی، خراشیدگی نشود و از طرفی پوست تقویت شده و رطوبت رسانی گر..
108,300 تومان
برند: اینتسا | Intesa مدل: Intesa Energypower Shaving Foam 300ml
فوم اصلاح اینتسا مدل ENERGY POWERفوم اصلاح اینتسا مدل ENERGY POWER محصولی مناسب برای اصلاح آقایان می باشد.  فوم اصلاح اینتسا مناسب انواع پوست است و همه افراد با هر نوع پوستی می توانند به راحتی از آن استفاده نمایند. فوم اصلاح اینتسا با ایجاد پوشش لطیف روی پوست کمک می کند تا تیغ حرکت راحت تری بر ..
137,500 تومان
برند: اینتسا | Intesa مدل: Intesa Avocado Oil Shaving Foam 300ml
فوم اصلاح آقایان اینتسا مدل مرطوب کننده فوم اصلاح آقایان اینتسا مدل مرطوب کننده، نرم کننده و آبرسان پوست بوده  وکمک می کند تا اصلاح به راحتی انجام شود. این فوم اصلاح حاوی روغن آووکادو می باشد و پوست را به خوبی رطوبت رسانی و مرطوب می کند. در این فوم از ترکیبات موثری استفاده شده تا پوست پس از اصل..
137,500 تومان
خود تراش مردانه شیک مدل Hydro 5 تیغه | دارای 5 لبه تیغ برای ایجاد اصلاحی راحت خود تراش مردانه شیک مدل Hydro 5 تیغه | دارای 5 لبه تیغ برای ایجاد اصلاحی راحت
جدید
برند: شیک | schick مدل: Schick Hydro 5 Shave Blade
خود تراش مردانه شیک مدل Hydro 5 5 تیغهخود تراش مردانه شیک مدل Hydro 5 5 تیغه، اصلاحی کامل و راحت را برای شما فراهم می کند. این خود تراش مردانه دارای 5 لبه می باشد که بر روی هر کدام تیغی از جنس استیل قرار دارد. جنس استیل این تیغ ها باعث می شود که زنگ نزند. این لبه ها بسیار به هم نزدیک قرار داده شده ا..
128,700 تومان
نمایش 1 تا 30 از 54 (2 صفحه)