منوی داروخانه
Your Cart

ضد عفونی کننده

برند: اکسی کید | Axikid مدل: Axikid Hand Sanitizer For Kids 29 ml
ژل ضدعفونی کننده دست کودک Axikidژل ضدعفونی کننده دست کودک Axikid می تواند به خوبی هر گونه ویروس و باکتری را از دستان کودک بزداید. این محصول به شکل ژل تهیه شده و در ترکیب آن از الکل برای ضد عفونی استفاده شده است. استفاده از این محصول برای کودک بسیار راحت است و می تواند به تنهایی هر زمان که به آن نیاز..
ضدعفونی کننده پوست دست از هر گونه ویروس و باکتری
51,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Gol Daru Kamillogol Solution
محلول کامیلوگل گل دارو   محلول کامیلوگل گل دارو محصولی تسکین دهنده و ضد التهاب مناسب جهت شست و شوی و ترمیم زخم ، بانداژ و استفاده در حمام و وان می باشد. این محصول از عصاره گل بابونه تشکیل شده است که یک ماده مسکن برای درد ، سوزش و تورم می باشد. همچنین از این محلول می توانید برای شست و شوی ..
محلولی مناسب برای شست و شو زخم
97,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Myrtex Topical Solution
محلول موضعی میرتکس باریج  محلول موضعی میرتکس باریج محصولی مناسب برای کاهش طول درمان زخم آفتی مینور است. این محصول می تواند احساس سوزش و درد را از بین ببرد و نقش موثری در تسریع روند بهبودی دارد. محلول میرتکس باریج تحریکات مخاط دهانی را رفع می کند و به عنوان درمان کمکی برای بهبود آفت دهانی عود..
درمان آفت دهان و تبخال و ضد عفونی‏ کننده زخم‌های دهانی 
42,000 تومان
برند: کیمیا فام | kimia faam مدل: Kimia Faam Nanosil Hand Sanitizer D2 Plus
محلول ضدعفونی کننده دست نانوسیل دی2 پلاس کیمیا فاممحلول ضدعفونی کننده دست نانوسیل دی2 پلاس کیمیا فام محصولی مناسب برای از بین بردن آلودگی های پوستی است. این محلول می تواند ویروس های مقاوم از جمله ویروس کرونا را از بین ببرد و برای کاهش آلودگی های ناشی از سرما خوردگی مفید است. محلول کیمیا فام با انواع..
سازگاری با انواع پوست و بدون ایجاد حساسیت پوستی و بدون نیاز به آبکشی
65,300 تومان
برند: کوماکل | Komakol مدل: Komakol 500ml
ویژگی های محلول ضد عفونی کننده کوماکل 500 میل  ضدعفونی کننده دست و سطوح  ضد عفونی کننده محل تزریق حاوی الکل طبی  70% + پروپیلن گلیکول+ ایزوپروپیل الکل  غیر قابل مصرف خوراکی  قابل اشتعال   از تماس با چشم ها اجتناب شود محلول ضد عفونی کننده کوماکل نی..
ضدعفونی کننده دست، سطح و محل تزریق
37,500 تومان
برند: آنتی کلونیا | Anti Kolonya مدل: Anti Colonya Fragrance Hand Sanitizer 250ml
محلول خوشبو کننده و ضد عفونی کننده دست آنتی کولونیامحلول خوشبو کننده و ضد عفونی کننده دست آنتی کولونیا فاقد هرگونه حساسیت می باشد. این فرآورده جهت استعمال خارجی می باشد. این محصول ضد عفونی کننده سبب پاکسازی و با خاصیت ضدمیکروبی که دارد از انتقال و مانگاری ویروس و آلودگی نیز جلوگیری می کند. همچنی این..
بدون نیاز به رقیق سازی ، ضدعفونی کننده دست
33,500 تومان
برند: پیور ایزی | Pure EZ مدل: Friut And Vegetables Disinfectant 20
قرص جوشان پیور ایزی دکاموندقرص جوشان پیور ایزی دکاموند محصولی مناسب برای افزایش طول عمر و طراوت میوه سبزی است. این قرص میکروب های فاسد کننده سبزیجات را از بین می برد و اجازه نمی دهد این میکروب ها به بدن آسیب وارد کنند. همچنین، قرص پیور ایزی دارای مکانیسم جوشان است و به سرعت حل می شود. یکی از مواردی ..
ضد عفونی کننده میوه و سبزیجات و از بین برنده باکتری ها
58,800 تومان
برند: کیمیا فام | kimia faam مدل: Kimia Faam Nanosil Multipurpose D2 Plus
ضدعفونی کننده چند منظوره نانوسیل دی2 پلاس کیمیا فامضدعفونی کننده چند منظوره نانوسیل دی2 پلاس کیمیا فام محصولی مناسب برای از بین بردن باکتری ها، قارچ ها و ویروس هاست. این محلول ماندگاری طولانی مدتی دارد و استفاده از آن باعث بروز حساسیت های پوستی و یا تنفسی نمی شود. یکی از مواردی که سبب شده است محلول ..
عدم ایجاد حساسیت پوستی و بدون نیاز به آبکشی از بین برنده قارچ ها، باکتری ها و ویروس ها
38,300 تومان
دستمال مرطوب الکلی دافی 50 عدد
-20 %
برند: دافی | Dafi مدل: Total Clean Multi Surface
دستمال مرطوب الکلی دافیاستفاده از دستمال‌ مرطوب چند منظوره برای پاک کردن سطوح گزینه‌ی بسیار خوبی است زیرا دستمال های چند بار مصرف محل بسیار مناسبی برای رشد باکتری ها و میکروب ها می باشد.دستمال مرطوب چند منظوره دافی برای سطوح مختلف نظیر گاز، فر، سینک، سرامیک و مبلمان را از  انواع لکه‌ها، آل..
پاک کننده چند منظوره سطوح
64,800 تومان 81,000 تومان
الکل اتیلیک طبی 96 درصد تقطیر خراسان 1 لیتر الکل اتیلیک طبی 96 درصد تقطیر خراسان 1 لیتر
برند برتر
برند: تقطیر خراسان | Taghtir Khorasan مدل: Taghtir Khorasan Medical Ethyl Alcohol 96 1 Liter
الکل اتیلیک طبی 96 درصد تقطیر خراسان 1 لیترالکل اتیلیک طبی 96 درصد تقطیر خراسان اتانول با دارا بودن ترکیبات شیمیایی قوی، قادر است در عرض چند ثانیه بافت ویروس را تخریب کرده و محیط را به طور کامل ضدعفونی کند.همچنین این ماده قادر است، با تخریب بافت ویروس و باکتری های مقاوم به اسید، با نفوذ به حفره ها..
موثر بر روی طیف وسیعی از ویروس , بیمارستان ها و فضاهای پزشکی
81,500 تومان
الکل اتیلیک طبی 70 درصد (حجمی) جهان طب اراک 1 لیتر الکل اتیلیک طبی 70 درصد (حجمی) جهان طب اراک 1 لیتر
برند برتر
برند: طب اراک | Teb Arak مدل: TEB ARAK ETHYL ALCOHOL 70 1LIT
الکل اتیلیک طبی 70 درصد (حجمی) جهان طب اراک 1 لیترالکل اتیلیک طبی  جهان طب اراک یک ماده ضد عفونی کننده مناسب و با کیفیت برای مصارف خانگی و بیمارستانی بوده که می توان از آن برای ضد عفونی کردن سطوح مختلف و دست ها استفاده کرد.همچنین استفاده از این محصول به پوست ضرری نمی رساند و بعد از استفاده ..
دارای بطری تیره برای جلوگیری از تابش نور آفتاب و مناسب برای مصارف خانگی و بیمارستانی
102,000 تومان
گاز استریل سبز شمال
ناموجود
برند: سبز شمال | Sabz Shomal مدل: Sabz Shomal Sterile Gauze
گاز استریل سبز شمالگاز استریل سبز شمال از مرغوبترین الیاف پنبه ای تهیه شده است و در ساخت آن اصول استاندار ملی رعایت شده اند.  این گاز در لفاف های لمینیت دار بسته بندی می شود به کمک گاز اتیلن اکساید استریل می گردد. گاز استریل قدرت جذب بسیار بالایی دارد و با پوشش مناسب زخم از ورود آلودگی ها به آن..
بدون ایجاد حساسیت و قدرت جذب بالا
1,300 تومان
کمیک F&V
ناموجود
برند: کیمیا فام | kimia faam مدل: Chemic F And V
  کمیک F&V   کمیک F&V محصولی مناسب برای ضد عفونی کردن میوه ها و سبزیجات است. این محلول باعث می شود تا باکتری ها، قارچ ها و ویروس های پوشش دار و بدون پوشش از بین بروند و این موضوع سبب می شود ت افراد با خیال آسوده میوه ها و سبزیجات را مصرف کنند و تنها بر سلامتی خود تمرکز داش..
ضد عفونی کردن میوه ها و سبزیجات
28,400 تومان
ژل پاک کننده و ضدعفونی کننده آتی 200 میلی
ناموجود
برند: آتی | Ati مدل: Ati Hand Cleaning And Sanitizer Gel
ژل پاک کننده و ضدعفونی کننده آتیژل پاک کننده و ضدعفونی کننده آتی پاک کننده و ضد عفونی کننده سریع است. برای استفاده از این ژل به آب نیاز ندارید و همین امر سبب شده است استفاده از آن مد نظر قرار گیرد. در ژل پاک کننده آتی مواد نرم کننده به کار رفته اند و به نرمی و لطافت پوست دست کمک می کنند. کسانی که می..
بدون نیاز به آب و پاک کننده و ضد عفونی کننده سریع
15,000 تومان
ژل ضد عفونی کننده دست فارما شیمی   30 گرم
ناموجود
برند: فارما شیمی | pharmachemie مدل: Hand Sanitizer Gel
ضد عفونی کننده دست فارما شیمی را از داروخانه آنلاین بخواهید:داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت ش..
پاک کننده و ضد عفونی کننده دست
6,000 تومان
ژل ضد عفونی کننده دست سروینا   50 گرم
ناموجود
برند: فارما شیمی | pharmachemie مدل: servina Hand Sanitizer Gel
ضد عفونی کننده دست  سروینا را از داروخانه آنلاین بخواهید:داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت..
پاک کننده و ضد عفونی کننده دست حاوی الکل
13,500 تومان
ژل ضد عفونی کننده دست ریلنس 150 میلی
ناموجود
برند: ریلنس | Realance مدل: Realance Hand Sanitizer 150ml
ژل ضد عفونی کننده دست ریلنس   ژل ضد عفونی کننده دست ریلنس ضد عفونی کننده و تمیز کننده قوی سطح پوست بوده که استفاده از این ژل در از بین بردن سطح وسیعی از آلودگی ها و عوامل بیماری زا بسیار موثر است. یکی از معذلاتی که استفاده از ضد عفونی کننده های دست دارند این است که باعث ایجاد حساسیت و خشک..
بدون ایجاد حساسیت پوستی دارای ترکیبات آبرسان و مرطوب کننده پوست
48,000 تومان
ژل ضد عفونی کننده دست بی ام اس   85 گرم
ناموجود
برند: فارما شیمی | pharmachemie مدل: BMS Hand Sanitizer Gel
ضد عفونی کننده دست بی ام اس را از داروخانه آنلاین بخواهید:داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما..
پاک کننده و ضد عفونی کننده دست
18,000 تومان
ژل ضد عفونی کننده دست بس  60 گرم
ناموجود
برند: فارما شیمی | pharmachemie مدل: Bath Hand Sanitizer Gel
ژل ضد عفونی کننده بس را از داروخانه آنلاین بخواهید:داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند ..
پاک کننده و ضد عفونی کننده دست حاوی الکل بدون نیاز به شستشو
5,750 تومان
ژل ضد عفونی و پاک کننده میس آنجل
ناموجود
برند: میس انجل | Miss Angel مدل: Miss Angel Disinfections Gel
ژل ضد عفونی و پاک کننده میس آنجلروزانه در تماس دست ما با اشیا ممکن است هزاران عامل بیماری زا مانند میکروب ها و عوامل بیماری زا جذب بدن ما شده و سلامتی ما را به خطر می اندازد. شست و شو و ضد عفونی کردن دست ها یکی از بهترین روش های جلوگیری از ابتلا به بیماری های عفونی است. ژل ضد عفونی کننده دست آنجل با..
ژل پاک کننده و ضدعفونی کننده بدون نیاز به آب
45,000 تومان
ژل ضد عفونی و پاک کننده درماکلین  500 میل
ناموجود
برند: درماکلین | Derma Clean مدل: Antispectic Hand Gel
ژل ضد عفونی و پاک کننده درماکلینژل ضد عفونی و پاک کننده درماکلین حاوی اتیل الکل (اتانول) و ایزوپروپیل است و این قابلیت را دارد تا باکتریها و ویروس‌های موجود بر روی دست را از بین ببرد.مدت‌هاست الکل به عنوان ماده‌ای ضد عفونی کننده برای از بین بردن جرم‌ها، از طریق تغییر ماهیت پروتئین‌های محافظ میکروب‌ه..
حاوی الکل
40,100 تومان
ژل ضد عفونی و پاک کننده درماکلین  50 میل
ناموجود
برند: درماکلین | Derma Clean مدل: Dearma Clean Antispectic Gel 50ml
ژل ضد عفونی و پاک کننده درماکلینژل ضد عفونی و پاک کننده درماکلین حاوی اتیل الکل (اتانول) و ایزوپروپیل است و این قابلیت را دارد تا باکتریها و ویروس‌های موجود بر روی دست را از بین ببرد.مدت‌هاست الکل به عنوان ماده‌ای ضد عفونی کننده برای از بین بردن جرم‌ها، از طریق تغییر ماهیت پروتئین‌های محافظ میکروب‌ه..
حاوی الکل
7,200 تومان
پکیج ژل ضد عفونی و پاک کننده درماکلین 500 میل
ناموجود
مدل: package#11
ژل ضد عفونی و پاک کننده درماکلین :حاوی الکل، ضد عفونی کننده طیف وسیعی از باکتری ها و ویروس ها، جایگزین مناسب آب و صابونمرطوب کننده پوست دست، بدون نیاز به آبکشی، فاقد پارابنمعطر و خوشبو !محلول ضد عفونی کننده دست دلیسیو :محلول ضد عفونی کننده دست بدون نیاز به آبکشی برای استعمال خارجیتولید شده در شرکت..
به همراه محلول الکلی ضدعفونی کننده دلیسیو ، محلول ضد عفونی کننده دست بدون نیاز به آبکشی برای استعمال خارجی
61,500 تومان
پکیج محلول و ژل ضد عفونی کننده
ناموجود
مدل: package#6
محلول ضد عفونی کننده بیمارستانی میکروزد :محلول ضد عفونی کننده الکلی آماده به مصرف ، مخصوص اسکراب جراحی همراه با مواد نرم کننده و سورفکتانت ، بدون نیاز به آبکشیترکیبات : اتانول 70% ، ایزوپروپانول ، دی دسیل دی متیل آمونیوم کلرایدمحلول پاک‌کننده و ضدعفونی‌کننده سریع و قوی پوست با طیف ضد میکروبی گس..
جهت پاکیزگی دست ها
94,700 تومان
نمایش 1 تا 24 از 89 (4 صفحه)
ضد عفونی کننده


جوزف لیستر نخستین بار در سال 1867 اولین مقاله علمی را در مورد محصولات ضد عفونی کننده منتشر کرد. وی در این مقاله که با نام «اصول گند زدایی در عمل جراحی» منتشر گردید از نظریه میکروبهای بیماری زا لویی پاستور استفاده کرد و کاربرد فنول در عمل جراحی را برای ضد عفونی کردن و جلوگیری از عفونت مفید دانست. فنول از گذشته تا به امروز به عنوان یکی از محصولات ضد عفونی کننده مورد استفاده قرار گرفته است. مصریان باستان نیز برای مومیایی کردن اجساد از این ماده استفاده می کردند. اسم این ماده در کتیبه های باستانی نیز آمده است. بقراط و جالینوس نیز در کتب خود به استفاده از فنول برای ضد عفونی کردن زخم ها اشاره کرده اند. جوزف اسمیت بعد از جوزف لیستر اولین کسی بود که استفاده از الکل را به عنوان یکی از محصولات ضد عفونی کننده برای شستشوی زخم ها معرفی کرد. این سیر پیشرفت در رعایت بهداشت سبب گردید امروزه محصولات ضد عفونی کننده فراوانی در دسترس همگان باشد.

ژل ضد عفونی کننده دست

دست یکی از اندام هایی است که روزانه با سطوح مختلفی سر و کار دارد و هنگام غذا خوردن و یا نوشیدن نزدیک دهان می شود. دهان یکی از دروازه های ورودی انواع آلودگی ها به بدن است؛ به همین دلیل رعایت بهداشت در این ارگان بدن اهمیت فراوانی دارد. ژل ضد عفونی کننده دست یکی از محصولات ضد عفونی کننده به شمار می رود که برای انواع مختلف پوست تولید می شود. جراحان یکی از مصرف کنندگان اصلی این ژل ها به شمار می روند. افراد معمولی نیز می توانند از ژل ضد عفونی کننده دست استفاده کنند اما گاهی ممکن است مواد به کار رفته در آنها با توجه به گروه هدف تفاوتهایی داشته باشند. محصولات ضد عفونی کننده برای از بین بردن باکتری ها، ویروسها و قارچ ها مفید هستند و از پوست در برابر انواع آلودگی ها محافظت می کنند. این محصولات به اشکال مختلف از جمله ژل و اسپری ضد عفونی کننده دست موجود هستند که تنها تفاوت آنها شکل ظاهری آنها است.

ژل ضد عفونی کننده دست بیمارستانی

محصولات ضد عفونی کننده یکی از اجزا جدا ناپذیر بیمارستانها به شمار می روند. این محصولات تقریبا در تمامی قسمتهای بیمارستان در دسترس عموم قرار می گیرند و همه افراد اعم از پزشکان و بیماران باید دستهای خود را ضد عفونی کنند. « ژل ضد عفونی کننده دست و یا محلول ضد عفونی کننده دست بیمارستانی » برای کاهش عوامل عفونت زا و مسری در بیمارستانها مورد استفاد قرار می گیرند. محصولات ضد عفونی کننده حاوی الکل هستند که میکرو ارگانیسم ها را از بین می برند و بهتر از آب و صابون عمل می کنند؛ زیرا میکروارگانیسم های بیماری زا بدون استفاده از الکل و محصولات ضد عفونی کننده الکلی از بین نمی روند. با توجه به اینکه بیمارستانها محل تجمع افراد بیمار هستند این مواد به خوبی عمل می کنند و از انتشار آلودگی ها در جامعه جلوگیری به عمل می آورند.

محلول ضد عفونی کننده الکلی

آلودگی در همه جا وجود دارد به همین دلیل شستشوی دستها با آب و صابون و یا محصولات ضد عفونی کننده دست یکی از راههای اصلی برای جلوگیری از بیماری و انتشار آلودگی هاست. تفاوتهای زیادی میان شستشوی دست با آب و صابون و شستشوی دست با محلول ضد عفونی کننده وجود دارد. همانطور که تا بدینجا بدان اشاره کردیم این محصولات برای جلوگیری از عوامل بیماری زا مورد استفاده قرار می گیرند. اما بهتر است بدانید محصولات ضد عفونی کننده حاوی الکل تمامی میکروبها و آلودگی ها را از بین نمی برند!! به طور مثال ویروسهای معده از جمله نورویروس و برخی انگلها مانند کلستریدیوم دیفیسیل که سبب بروز اسهال می شوند در اثر استفاده از محصولات ضد عفونی کننده الکلی از بین نمی روند. همچنین این محصولات تمامی مواد شیمیایی مضر از جمله فلزات سنگین مانند سرب را نابود نمی کنند. کاری که محصولات ضد عفونی کننده انجام می دهند این است که این محصولات مقدار آلودگی ها، ویروسها، باکتری ها، فلزات سنگین و مواد مضر را کاهش می دهند. آشنایی با روش درست شستشوی دست و زمان درست انجام آن بهترین کاری است که می توانید برای جلوگیری از ابتلا به بیماریهای مختلف انجام دهید.

اسپری ضد عفونی کننده سطوح

همیشه انتظار می رود خانه و یا جایی که مدت طولانی از روز را در آنجا می گذارنیم تمیز و پاکیزه باشد تا آلودگی ها وارد بدن نشوند و از ابتلا به بیماریهای عفونی و مسری در امان باشیم. ضد عفونی کردن سطوح بخشی از اصول بهداشتی و جلوگیری از انتقال آلودگی ها از شخصی به شخص دیگر است. انواع محصولات ضد عفونی کننده از جمله « اسپری ضد عفونی کننده سطوح » و « محلول ضد عفونی کننده سطوح » موجود هستند که برای پاکیزه کردن محل مورد استفاده قرار می گیرند. این محصولات میزان زیادی از آلودگی ها را که با پاک کننده های معمولی از بین نمی روند، از روی سطوح پاک می کنند و همین امر خطر انتشار عفونت و بیماری ها را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد.

الکل طبی و اتانول

الکل یکی از ترکیبات مهم شیمیایی است و یک فرمول ساده غیر حلقه ای ترکیب آن را تشکیل می دهد. الکل دارای قدرت نفوذ بسیاری زیادی است و می تواند به تمامی منافذ و حفره ها نفود کند. به همین دلیل این ماده برای از بین بردن باکتری های مقاوم در برابر گرما بسیار مناسب است. همین ویژگی الکل سبب می شود که بسیاری از افراد الکل را « اسپری ضد عفونی کننده سریع » بدانند. الکل نام دیگری است که به اتانول می دهند. اتانول ماده ای بی رنگ با بوی شدید است که در نوشیدنی های الکلی مورد استفاده قرار می گیرد و دارای خاصیت مست کنندگی است. همچنین از اتانول در صنعت عطر و ادکلن و دهان شویه استفاده می شود. اتانول، الکل سفید یا الکل طبی در صنعت پزشکی برای ویژگی های ضد عفونی کننده مورد استفاده قرار می گیرند و بهترین نوع آن الکل 70 درصد است. متخصصان توصیه می کنند که هرگز از الکل به طور مستقیم برای ضد عفونی کردن دست و سطوح استفاده نکنید. بهتر است از محلولهای الکلی که برای شستشو طراحی شده است، استفاده کنید.

انواع محصولات ضد عفونی کننده

داروخانه آنلاین  با ارائه انواع محصولات ضد عفونی کننده اصل و با تاییده وزارت بهداشت به شما عزیزان خدمات رسانی میکند. ما برای شما انواع محصولات پاک کننده دست و صورت و همچنین سطوح، که به صورت محلول، ژل، اسپری، مایع هستنند تهیه و توزیع میکنیم. ما با دارا بودن انواع متنوع محصولات باکیفیت و با قیمت های بسیار مناسب توانستیم، برای تمامی اقشار جامعه در این شرایط حساس کشور که در حال مبارزه با ویروس کرونا هست محصولات مختلفی  از ضد عفونی کنند ها و پاک کننده ها را تهیه کنیم.

همچنین شعار ما همراه با تمام عزیزان و مردم کشور که تا به امروز سعی خود را کردند، در خانه بمانیم هست. ما با موجودی بسیار خوب و متنوع از انواع محصولات و با ارسال سریع با کادر مجرب توانستیم سهم کوچکی در راه مبارزه با کرونا و کمک به همیهنان خود داشته باشیم. شما میتوانید تنها با در خانه ماندن و سفارش و خرید آنلاین از ما هم سلامتی خود و خانواده خود را تضمین کنید و هم به راحتی هر محصول مورد نظر خود را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.