منو
سبد خرید شما

ضد عفونی کننده

مایع پاک کننده و خوشبو کننده دست اتانول سی گل 200 میل
دارای اثر ضد میکروبی پایدار ، حاوی ترکیبات نرم کننده
55,000 تومان
الکل اتیلیک طبی 70% جهان طب اراک 1 لیتری
دارای بطری تیره برای جلوگیری از تابش نور آفتاب و مناسب برای مصارف خانگی و بیمارستانی
102,000 تومان
محلول ضد عفونی کننده و ترمیم زخم نی واشا 50 میل
20
محلول ضد عفونی کننده و ترمیم زخم نی واشا 50 میل
ضد عفونی کننده پوست | ترمیم کننده پوست
176,000 تومان 220,000 تومان
قرص جوشان پیور ایزی دکاموند 20 عددی
5
قرص جوشان پیور ایزی دکاموند 20 عددی
ضد عفونی کننده میوه و سبزیجات و از بین برنده باکتری ها
55,860 تومان 58,800 تومان
ژل ضدعفونی کننده دست کودک Axikid
ضدعفونی کننده پوست دست از هر گونه ویروس و باکتری
51,000 تومان
محلول موضعی میرتکس باریج 15 عدد محلول موضعی میرتکس باریج 15 عدد
15
محلول موضعی میرتکس باریج 15 عدد
درمان آفت دهان و تبخال و ضد عفونی‏ کننده زخم‌های دهانی 
35,700 تومان 42,000 تومان
جعبه کمک های اولیه درمان پژوه
ناموجود
جعبه کمک های اولیه درمان پژوه
مورد نیاز در منزل و مسافرت ، پیشگیری از جراحت های سخت
100,000 تومان
بتادین پوویدون آیداین 10 درصد پارت کیمیا 250 میل
ناموجود
بتادین پوویدون آیداین 10 درصد پارت کیمیا 250 میل
ضدعفونی کننده پوست در موقع تزريق ، از بين برنده ويروس ها، باكتري های گرم مثبت و منفی، و قارچ ها
68,100 تومان
محلول ضد عفونی کننده دست آماده مصرف کیمیا 120 میل
ناموجود
محلول خوشبو و ضد عفونی کننده دست آنتی کولونیا 250 میل محلول خوشبو و ضد عفونی کننده دست آنتی کولونیا 250 میل
ناموجود
الکل اتیلیک طبی 96 درصد تقطیر خراسان 1 لیتر الکل اتیلیک طبی 96 درصد تقطیر خراسان 1 لیتر
ناموجود
الکل اتیلیک طبی 96 درصد تقطیر خراسان 1 لیتر
موثر بر روی طیف وسیعی از ویروس , بیمارستان ها و فضاهای پزشکی
81,500 تومان
محلول کامیلوگل گل دارو 250 میل
ناموجود
بخور اکالیپتوس نیاک 60 میل
ناموجود
بخور اکالیپتوس نیاک 60 میل
ضد عفونی کننده و ضد التهاب مجاری تنفسی
35,000 تومان
پد الکلی طبی تانسو 100 عددی
ناموجود
پد الکلی طبی تانسو 100 عددی
آغشته به الکل 70 درصد و تهیه شده از الیاف اشباع
19,000 تومان
محلول ضد عفونی کننده میوه و سبزیجات افروز 250 میل
ناموجود
محلول ضد عفونی کننده میوه و سبزیجات افروز 250 میل
مناسب برای ضدعفونی کردن میوه و سبزیجات و بدون ایجاد رنگ و مزه بر روی میوه و سبزی
19,500 تومان
ژل ضد عفونی کننده دست ریلنس 150 میلی
ناموجود
ژل ضد عفونی کننده دست ریلنس 150 میلی
بدون ایجاد حساسیت پوستی دارای ترکیبات آبرسان و مرطوب کننده پوست
48,000 تومان
اسپری الکل TGS اسپری الکل TGS
ناموجود
اسپری الکل TGS
از بین برنده 99 درصد ویروس ها
70,000 تومان
گاز استریل سبز شمال
ناموجود
گاز استریل سبز شمال
بدون ایجاد حساسیت و قدرت جذب بالا
1,300 تومان
ژل پاک کننده و ضدعفونی کننده آتی 200 میلی
ناموجود
ژل پاک کننده و ضدعفونی کننده آتی 200 میلی
بدون نیاز به آب و پاک کننده و ضد عفونی کننده سریع
15,000 تومان
ضدعفونی کننده چند منظوره نانوسیل D2+ کیمیا فام ضدعفونی کننده چند منظوره نانوسیل D2+ کیمیا فام
ناموجود
ضدعفونی کننده چند منظوره نانوسیل D2+ کیمیا فام
عدم ایجاد حساسیت پوستی و بدون نیاز به آبکشی از بین برنده قارچ ها، باکتری ها و ویروس ها
38,300 تومان
کمیک F&V
ناموجود
کمیک F&V
ضد عفونی کردن میوه ها و سبزیجات
28,400 تومان
نانوسیل آی نانوسیل آی
ناموجود
نانوسیل آی
بهبود زخم بستر و زخم دیابتی ها
55,400 تومان
نمایش 1 تا 24 از 79 (4 صفحه)
ضد عفونی کننده

 

جوزف لیستر نخستین بار در سال 1867 اولین مقاله علمی را در مورد محصولات ضد عفونی کننده منتشر کرد. وی در این مقاله که با نام «اصول گند زدایی در عمل جراحی» منتشر گردید از نظریه میکروبهای بیماری زا لویی پاستور استفاده کرد و کاربرد فنول در عمل جراحی را برای ضد عفونی کردن و جلوگیری از عفونت مفید دانست. فنول از گذشته تا به امروز به عنوان یکی از محصولات ضد عفونی کننده مورد استفاده قرار گرفته است. مصریان باستان نیز برای مومیایی کردن اجساد از این ماده استفاده می کردند. اسم این ماده در کتیبه های باستانی نیز آمده است. بقراط و جالینوس نیز در کتب خود به استفاده از فنول برای ضد عفونی کردن زخم ها اشاره کرده اند. جوزف اسمیت بعد از جوزف لیستر اولین کسی بود که استفاده از الکل را به عنوان یکی از محصولات ضد عفونی کننده برای شستشوی زخم ها معرفی کرد. این سیر پیشرفت در رعایت بهداشت سبب گردید امروزه محصولات ضد عفونی کننده فراوانی در دسترس همگان باشد.

ژل ضد عفونی کننده دست

دست یکی از اندام هایی است که روزانه با سطوح مختلفی سر و کار دارد و هنگام غذا خوردن و یا نوشیدن نزدیک دهان می شود. دهان یکی از دروازه های ورودی انواع آلودگی ها به بدن است؛ به همین دلیل رعایت بهداشت در این ارگان بدن اهمیت فراوانی دارد. ژل ضد عفونی کننده دست یکی از محصولات ضد عفونی کننده به شمار می رود که برای انواع مختلف پوست تولید می شود. جراحان یکی از مصرف کنندگان اصلی این ژل ها به شمار می روند. افراد معمولی نیز می توانند از ژل ضد عفونی کننده دست استفاده کنند اما گاهی ممکن است مواد به کار رفته در آنها با توجه به گروه هدف تفاوتهایی داشته باشند. محصولات ضد عفونی کننده برای از بین بردن باکتری ها، ویروسها و قارچ ها مفید هستند و از پوست در برابر انواع آلودگی ها محافظت می کنند. این محصولات به اشکال مختلف از جمله ژل و اسپری ضد عفونی کننده دست موجود هستند که تنها تفاوت آنها شکل ظاهری آنها است.

ژل ضد عفونی کننده دست بیمارستانی

محصولات ضد عفونی کننده یکی از اجزا جدا ناپذیر بیمارستانها به شمار می روند. این محصولات تقریبا در تمامی قسمتهای بیمارستان در دسترس عموم قرار می گیرند و همه افراد اعم از پزشکان و بیماران باید دستهای خود را ضد عفونی کنند. « ژل ضد عفونی کننده دست و یا محلول ضد عفونی کننده دست بیمارستانی » برای کاهش عوامل عفونت زا و مسری در بیمارستانها مورد استفاد قرار می گیرند. محصولات ضد عفونی کننده حاوی الکل هستند که میکرو ارگانیسم ها را از بین می برند و بهتر از آب و صابون عمل می کنند؛ زیرا میکروارگانیسم های بیماری زا بدون استفاده از الکل و محصولات ضد عفونی کننده الکلی از بین نمی روند. با توجه به اینکه بیمارستانها محل تجمع افراد بیمار هستند این مواد به خوبی عمل می کنند و از انتشار آلودگی ها در جامعه جلوگیری به عمل می آورند.

محلول ضد عفونی کننده الکلی

آلودگی در همه جا وجود دارد به همین دلیل شستشوی دستها با آب و صابون و یا محصولات ضد عفونی کننده دست یکی از راههای اصلی برای جلوگیری از بیماری و انتشار آلودگی هاست. تفاوتهای زیادی میان شستشوی دست با آب و صابون و شستشوی دست با محلول ضد عفونی کننده وجود دارد. همانطور که تا بدینجا بدان اشاره کردیم این محصولات برای جلوگیری از عوامل بیماری زا مورد استفاده قرار می گیرند. اما بهتر است بدانید محصولات ضد عفونی کننده حاوی الکل تمامی میکروبها و آلودگی ها را از بین نمی برند!! به طور مثال ویروسهای معده از جمله نورویروس و برخی انگلها مانند کلستریدیوم دیفیسیل که سبب بروز اسهال می شوند در اثر استفاده از محصولات ضد عفونی کننده الکلی از بین نمی روند. همچنین این محصولات تمامی مواد شیمیایی مضر از جمله فلزات سنگین مانند سرب را نابود نمی کنند. کاری که محصولات ضد عفونی کننده انجام می دهند این است که این محصولات مقدار آلودگی ها، ویروسها، باکتری ها، فلزات سنگین و مواد مضر را کاهش می دهند. آشنایی با روش درست شستشوی دست و زمان درست انجام آن بهترین کاری است که می توانید برای جلوگیری از ابتلا به بیماریهای مختلف انجام دهید.

اسپری ضد عفونی کننده سطوح

همیشه انتظار می رود خانه و یا جایی که مدت طولانی از روز را در آنجا می گذارنیم تمیز و پاکیزه باشد تا آلودگی ها وارد بدن نشوند و از ابتلا به بیماریهای عفونی و مسری در امان باشیم. ضد عفونی کردن سطوح بخشی از اصول بهداشتی و جلوگیری از انتقال آلودگی ها از شخصی به شخص دیگر است. انواع محصولات ضد عفونی کننده از جمله « اسپری ضد عفونی کننده سطوح » و « محلول ضد عفونی کننده سطوح » موجود هستند که برای پاکیزه کردن محل مورد استفاده قرار می گیرند. این محصولات میزان زیادی از آلودگی ها را که با پاک کننده های معمولی از بین نمی روند، از روی سطوح پاک می کنند و همین امر خطر انتشار عفونت و بیماری ها را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد.

الکل طبی و اتانول

الکل یکی از ترکیبات مهم شیمیایی است و یک فرمول ساده غیر حلقه ای ترکیب آن را تشکیل می دهد. الکل دارای قدرت نفوذ بسیاری زیادی است و می تواند به تمامی منافذ و حفره ها نفود کند. به همین دلیل این ماده برای از بین بردن باکتری های مقاوم در برابر گرما بسیار مناسب است. همین ویژگی الکل سبب می شود که بسیاری از افراد الکل را « اسپری ضد عفونی کننده سریع » بدانند. الکل نام دیگری است که به اتانول می دهند. اتانول ماده ای بی رنگ با بوی شدید است که در نوشیدنی های الکلی مورد استفاده قرار می گیرد و دارای خاصیت مست کنندگی است. همچنین از اتانول در صنعت عطر و ادکلن و دهان شویه استفاده می شود. اتانول، الکل سفید یا الکل طبی در صنعت پزشکی برای ویژگی های ضد عفونی کننده مورد استفاده قرار می گیرند و بهترین نوع آن الکل 70 درصد است. متخصصان توصیه می کنند که هرگز از الکل به طور مستقیم برای ضد عفونی کردن دست و سطوح استفاده نکنید. بهتر است از محلولهای الکلی که برای شستشو طراحی شده است، استفاده کنید.

انواع محصولات ضد عفونی کننده

 

داروخانه آنلاین  با ارائه انواع محصولات ضد عفونی کننده اصل و با تاییده وزارت بهداشت به شما عزیزان خدمات رسانی میکند. ما برای شما انواع محصولات پاک کننده دست و صورت و همچنین سطوح، که به صورت محلول، ژل، اسپری، مایع هستنند تهیه و توزیع میکنیم. ما با دارا بودن انواع متنوع محصولات باکیفیت و با قیمت های بسیار مناسب توانستیم، برای تمامی اقشار جامعه در این شرایط حساس کشور که در حال مبارزه با ویروس کرونا هست محصولات مختلفی  از ضد عفونی کنند ها و پاک کننده ها را تهیه کنیم.

 

همچنین شعار ما همراه با تمام عزیزان و مردم کشور که تا به امروز سعی خود را کردند، در خانه بمانیم هست. ما با موجودی بسیار خوب و متنوع از انواع محصولات و با ارسال سریع با کادر مجرب توانستیم سهم کوچکی در راه مبارزه با کرونا و کمک به همیهنان خود داشته باشیم. شما میتوانید تنها با در خانه ماندن و سفارش و خرید آنلاین از ما هم سلامتی خود و خانواده خود را تضمین کنید و هم به راحتی هر محصول مورد نظر خود را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.