منو
سبد خرید شما

تقویت قوای جنسی بانوان

کپسول بایو فم تک ژن فارما 30 عددی
کمک به تقویت و بازسازی فلور طبیعی واژن و ممانعت از رشد میکروب ها
130,000 تومان
کپسول ماکاویت اف یوروویتال 60 عدد کپسول ماکاویت اف یوروویتال 60 عدد
20
کپسول ماکاویت اف یوروویتال 60 عدد
تقویت سیستم ایمنی، افزایش سطح انرژی و تقویت فوای جنسی
144,000 تومان 180,000 تومان
قرص گرین سول مهر و ماه 30 عددی قرص گرین سول مهر و ماه 30 عددی
ناموجود
قرص گرین سول مهر و ماه 30 عددی
افزایش قوای جنسی، کمک به دفع سنگ کلیه و مثانه
180,000 تومان
کپسول لیبیدوفم بهتا دارو آفرینش 30عددی
ناموجود
کپسول لیبیدوفم بهتا دارو آفرینش 30عددی
افزایش میل جنسی در بانوان و بهبود ارگاسم در زنان
96,000 تومان
قرص اووهیل پی ام سی 60 عددی
ناموجود
قرص اووهیل پی ام سی 60 عددی
کمک به بهبود سندرم تخمدان پلی کیستیک
344,500 تومان
قرص پرگناسیف نوتراکس 30 عددی
ناموجود
قرص پرگناسیف نوتراکس 30 عددی
کمک به تقویت قدرت باروری بانوان و کمک به تامین مواد مغذی ضروری قبل از بارداری
228,900 تومان
کپسول نوتراکس فیمیل بوست 30 عددی
ناموجود
کپسول نوتراکس فیمیل بوست 30 عددی
کمک به افزایش قدرت و میل جنسی بانوان و کمک به حفظ تعادل هورمون ها
223,000 تومان
قطره خوراکی گل سرخ الیس 15 میلی
ناموجود
قطره خوراکی گل سرخ الیس 15 میلی
کاهش افسردگی و مفید در شوک های احساسی و سوگواری
55,500 تومان
کپسول پونیکا ادیب اکسیر 60 عدد کپسول پونیکا ادیب اکسیر 60 عدد
ناموجود
کپسول پونیکا ادیب اکسیر 60 عدد
بهبود سندروم تخمدان پلی کیستیک و کاهش دهنده التهاب ، افزایش باروری و سلامت جنسی
78,000 تومان
کپسول پاناکس سینا 30 عدد
ناموجود
کپسول پاناکس سینا 30 عدد
تقویت کننده قوای جنسی و فکری و کاهش خستگی و تقویت سیستم ایمنی بدن
42,000 تومان
کپسول تقویت قوای جنسی مهدارو طوبی 60 عدد
ناموجود
کپسول تقویت قوای جنسی مهدارو طوبی 60 عدد
رفع ناتوانی های جنسی و محرک و تقویت قوای جنسی
47,500 تومان
پودر خوراکی فرتولید او پی دی فارما 135 گرم
ناموجود
پودر خوراکی فرتولید او پی دی فارما 135 گرم
کمک به قدرت باروری و عملکرد جنسی بانوان و تنظیم هورمون ها
212,500 تومان
مکمل رژیمی غذایی آرژین مکس فورته برای بانوان 45 عددی
10 ناموجود
مکمل رژیمی غذایی آرژین مکس فورته برای بانوان 45 عددی
کمک به کیفیت در رابطه جنسی و رضایت از تجربه زندگی جنسی
551,790 تومان 613,100 تومان
قطره خوراکی گل محمدی زردبند 15 میلی
ناموجود
قطره خوراکی گل محمدی زردبند 15 میلی
افزایش دهنده میل جنسی و دارای خواص ضد افسردگی 
98,000 تومان
کپسول اپی مدیم ام پلاس 60 عدد
ناموجود
کپسول اپی مدیم ام پلاس 60 عدد
تقویت قوای جنسی و مناسب برای آقایان و خانم ها
130,000 تومان
کپسول جینسینگ پلاس سندروس 45 عدد
ناموجود
کپسول جینسینگ پلاس سندروس 45 عدد
تقویت قوای جنسی و جسمی و افزایش تمایلات جنسی
65,000 تومان
قطره خوراکی گل محمدی گرینو 15 میلی
ناموجود
قطره خوراکی گل محمدی گرینو 15 میلی
افزایش دهنده میل جنسی , درمان بیماری افسردگی
81,700 تومان
قرص فرمولا فورمن 60 عددی
ناموجود
قرص فرمولا فورمن 60 عددی
افزایش میل جنسی و بهبود کیفیت رابطه جنسی
48,000 تومان
قطره خوراکی زعفران زردبند 15 میلی
ناموجود
قطره خوراکی زعفران زردبند 15 میلی
افزایش دهنده میل جنسی و کمک به بهبود علائم سندروم پیش از قاعدگی
49,000 تومان
کپسول نرم لیبیمکس باریج 30 عددی
ناموجود
کپسول نرم لیبیمکس باریج 30 عددی
بهبود اختلال عملکرد میل جنسی و درمان افسردگی
90,000 تومان
کرم فموره 30 میلی
ناموجود
کرم فموره 30 میلی
درمان ناتوانی جنسی بانوان
298,000 تومان
آدامس ژل رویال و جنسینگ الدر 12 عددی
ناموجود
آدامس ژل رویال و جنسینگ الدر 12 عددی
افزایش قوای جنسی و جسمانی ، نیروبخش و رفع خستگی
25,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 35 (2 صفحه)
تقویت قوای جنسی بانوان


امروزه، مکمل های زیادی با نام مکمل های تقویت قوای جنسی بانوان در دسترس هستند و سوالات زیادی در مورد استفاده از آنها پرسیده می شود. بهتر است بدانید مطالعات اخیر نشان داده اند که در دنیای پر استرس و پر هیاهوی امروزی بسیاری از افراد در برقراری روابط جنسی با مشکلات زیادی رو به رو می شوند. در جوامع سنتی، وقتی صحبت از رابطه جنسی می شود، تمامی نگاه ها به آقایان معطوف می گردد، اما باید بدانید بانوان نیز می توانند دچار مشکل جنسی شوند و باید هر چه سریعتر برای آن اقدام نمایند. یکی از راه های رفع مشکلات جنسی استفاده از مکمل های تقویت قوای جنسی بانوان است.

میل جنسی زنان یک پدیده پیچیده است که توسط عوامل عاطفی و روانی و همچنین هورمون ها کنترل می شود. اکثر محصولات تقویت کننده جنسی زنانه ترکیبی از گیاهان طبیعی، مواد معدنی و ویتامین ها هستند که هر کدام به روشی منحصر به فرد برای افزایش میل جنسی زنان عمل می کنند. این فرمول‌ها اغلب حاوی تعداد زیادی مواد فعال هستند که هر کدام هدف مشخصی مانند افزایش گردش خون یا افزایش جریان خون دارند.

عوامل کاهش میل جنسی

با افزایش سن، زنان باید خود را با بسیاری از تغییرات وفق دهند. تغییر در تعادل هورمونی می تواند منجر به بدخلقی، گرگرفتگی، تعریق شبانه و بی خوابی شود. چین و چروک و موهای خاکستری ظاهر می شود. تون عضلانی و استقامت ممکن است تغییر کند. شاید ناراحت کننده ترین، میل جنسی ممکن است به طور قابل توجهی کاهش یابد، معمولاً به دلیل کاهش تولید هورمون های جنسی مانند تستوسترون و استروژن. جایی که زمانی ممکن بود الگوهای طبیعی جذب، میل و لذت وجود داشته باشد، بسیاری از زنان غیبت را احساس می کنند. گویی یک تجربه اصلی از زنده بودن به سادگی ناپدید شده است. اغلب اوقات، زنان اطلاعاتی برای کمک به درک این کاهش میل جنسی ندارند. آنها همچنین نمی توانند حمایت جامعی برای راه های طبیعی افزایش میل جنسی یا حتی چرایی اهمیت آن پیدا کنند. زنان مجبور نیستند به تنهایی با میل جنسی برجسته کنار بیایند.

بهترین مکمل ها برای میل جنسی زنان

برای انتخاب مکمل موثر و مفید بر نحوه عملکرد جنسی خود توجه داشته باشید که ویتامین های معرفی شده در ادامه را شامل باشد. وجود برخی از این ترکیبات نیز بر افزایش تقویت قوای جنسی شما تاثیر مسنتقیم داشته و به بهبود آن کمک می کند. بهترین مکمل برای میل جنسی زنان عبارتند از:

ویتامین B3

برای انرژی: ویتامین B3 که اغلب به نام نیاسین شناخته می شود، به انواع فعالیت های بدن کمک می کند. تبدیل آنزیم ها به انرژی را تسهیل می کند، که برای انجام فعالیت های جنسی شدید مورد نیاز است. علاوه بر این، ویتامین B3 جریان خون را بهبود می بخشد و منجر به ارگاسم قوی تر می شود.

ویتامین D

برای عملکرد جنسی: ویتامین D که گاهی اوقات به عنوان ویتامین آفتاب شناخته می شود، برای سلامت استخوان، ماهیچه و سیستم ایمنی ضروری است. تأثیر قابل توجهی بر عملکرد جنسی مردان دارد. بر اساس مطالعات مختلف، سطوح پایین ویتامین D با کاهش عملکرد جنسی مرتبط است. تقریباً 42 درصد از بزرگسالان آمریکایی کمبود ویتامین D دارند که می تواند منجر به کاهش تولید استروژن و تستوسترون شود. ویتامین D برای سلامت روان عمومی و کاهش خطر ابتلا به افسردگی مهم است، که می تواند به دلیل عدم علاقه به فعالیت های جنسی منجر به کاهش میل جنسی شود.

ویتامین E

ویتامین E یک آنتی اکسیدان است که برای پوست خوب و تعادل هورمونی ضروری است. با این حال، ممکن است تعجب کنید که بدانید به دلیل دخالت آن در تولید تستوسترون و استروژن، "ویتامین جنسی" نیز نامیده می شود. ویتامین E جریان خون و اکسیژن را به اندام های جنسی بهبود می بخشد. ویتامین E به دلیل ویژگی های آنتی اکسیدانی و ضد پیری، با کاهش روند پیری، شادابی و قدرت را افزایش می دهد. دهیدرواپی آندروسترون (DHEA): DHEA هورمونی است که به طور طبیعی توسط غدد فوق کلیوی تولید می شود و به سنتز هورمون های دیگر مانند تستوسترون کمک می کند. سطوح پایین DHEA با افزایش خطر اختلال عملکرد جنسی مرتبط است. بهبود عملکرد ورزشی و تراکم استخوان دو مزیت دیگر DHEA است. قبل از شروع هر گونه مکمل هورمونی با پزشک خود صحبت کنید. اینها هرگز نباید مانند مکمل های معمولی مصرف شوند.

زینک

این یک ماده معدنی حیاتی است که برای چندین فعالیت بدن مانند هضم، عملکرد متابولیک و رشد سلولی مورد نیاز است. محققان دریافتند که مکمل روی ممکن است میل جنسی را در زنان افزایش دهد. در نتیجه، اگر به دنبال راهی طبیعی برای افزایش سطح تستوسترون هستید، سعی کنید روی را در رژیم غذایی خود بگنجانید. سطح تستوسترون را در مردان و زنان افزایش می دهد و زنانی که سطح تستوسترون بالاتری دارند میل جنسی بیشتری دارند. علاوه بر این، این ماده معدنی به تعادل استروژن و پروژسترون کمک می کند - دو هورمون جنسی که بر سطح میل و عملکرد جنسی زنان تأثیر می گذارد.

آهن

آهن یکی دیگر از عناصر حیاتی برای افزایش میل جنسی شماست. تامین اکسیژن برای سلول های شما ضروری است. اگر کمبود آهن دارید، دچار خستگی می شوید که ممکن است بر میل جنسی شما تأثیر بگذارد. در نتیجه، روان‌کاری، هیجان جنسی و ظرفیت ارگاسم کاهش می‌یابد.

ال آرژنین

ال آرژنین یک اسید آمینه است که به بدن شما کمک می کند تا عضله ایجاد کند و بافت را بازیابی کند. مصرف این ویتامین ها می تواند به کاهش فشار خون، افزایش میل جنسی و بهبود سلامت روان کمک کند. در شکل مکمل، ال-آرژنین ممکن است عروق خونی کلیتورال را گسترش دهد، جریان را به مناطق اروژن افزایش دهد و به برانگیختگی در زندگی جنسی شما کمک کند.

ال کارنیتین

این یک اسید آمینه مهم برای تولید انرژی و متابولیسم لیپید است. انشعاباتی برای سیستم تولید مثل دارد. این با موفقیت توسط چندین متخصص باروری استفاده می شود. بدن ما مقداری ال کارنیتین را از پروتئین هایی که مصرف می کنیم به دست می آورد و همچنین در صورت نیاز آن را می سازد. با این حال، محققان در حال کشف هستند که ظرفیت ما برای تولید این و سایر مواد بیوشیمیایی با گذشت زمان کاهش می یابد. برای افرادی که میل جنسی کم دارند بهترین است.

آشواگاندا

به دلیل تأثیر قوی آن بر میل جنسی، مدت طولانی است که به عنوان یک محرک طبیعی جنسی استفاده می شود. طبق تحقیقات، مردان و زنانی که از آشواگاندا استفاده می کنند، میل جنسی، روانکاری و رضایت بیشتری دارند. آشواگاندا یک ویتامین بی خطر و موثر با سابقه طولانی در طب سنتی و آیورودا است. با این حال، با توجه به تمایل آن به ایجاد تداخل با داروهایی که ممکن است مصرف کنید، بهتر است قبل از شروع استفاده از آشواگاندا با پزشک خود مشورت کنید.

رودیولا

اگر علائم خستگی و بیقراری آدرنال دارید یا به طور کلی احساس تنبلی می کنید، رودیولا ارزش امتحان کردن را دارد. این گیاه معجزه آسا با کمک به غدد آدرنال ما در جلوگیری از تخلیه "مواد شیمیایی شاد" سروتونین و دوپامین عمل می کند و به ما اجازه می دهد شاد و پر انرژی بمانیم. گفته می شود رودیولا به سرعت عمل می کند، بنابراین اگر قصد دارید سرحال باشید، یکی دو ساعت قبل از آن استفاده کنید.

ریشه ماکارو

گیاه ماچا دارای چندین مزیت برای سلامتی است. هزاران سال است که مردم از ریشه این گیاه برای افزایش باروری و میل جنسی استفاده می کنند. ممکن است خلق و خوی شما را بهبود بخشد و به شما انرژی بیشتری بدهد.

جینکو بیلوبا

این گیاه دارای آنتی اکسیدان های قوی است که به کاهش التهاب، افزایش گردش خون و افزایش میل جنسی کمک می کند. تصور می‌شود که این گیاه که از برگ‌های درخت جینکو چینی به دست می‌آید برای درمان اختلالات جنسی ناشی از داروهای ضد افسردگی مفید است.

تریبولوس

Tribulus terrestris یک گیاه مدیترانه ای است که می تواند سطح استروژن و تستوسترون را در مردان و زنان افزایش دهد. برای هزاران سال، ریشه و میوه تریبولوس در طب سنتی چینی و طب آیورودا هند مورد استفاده دارویی قرار گرفته است. مردم به طور سنتی از این گیاه برای طیف وسیعی از مزایای احتمالی از جمله افزایش میل جنسی، حفظ سلامت سیستم ادراری و کاهش ادم استفاده می‌کنند. جینسینگ: خواص آفرودیزیاکی برای این گیاه باستانی ادعا شده است. داده‌های تحقیقاتی رابطه مفیدی را بین جینسینگ، میل جنسی و عملکرد جفتی نشان داده‌اند و این فواید در مطالعات مورد شاهدی انسانی تأیید شده‌اند. نوع دقیق جینسینگ، دوز و تولید آن مهم است و انواع، تولیدکنندگان و دوزهای مختلفی با موفقیت استفاده شده است.

چه چیزی باعث کاهش میل جنسی زنان می شود؟

 ارگاسم خیلی ساده نیست. آنها به رقص ظریفی از محرک و پاسخ فیزیکی نیاز دارند. هنگامی که هر حلقه در زنجیره عملکرد خود را انجام می دهد، با سیل خوشحال کننده ای از احساسات مواجه می شوید. با این حال، با بالا رفتن سن بدن، احتمال نادیده گرفتن یکی از این فرآیندها افزایش می‌یابد و ممکن است هدف از رسیدن به ارگاسم دشوار شود. 40 درصد از زنان با افزایش سن متوجه کاهش میل جنسی می شوند.

بدن زنان مدت‌ها قبل از رسیدن به یائسگی شروع به تغییر می‌کند که بر سطح هورمون‌های آنها تأثیر می‌گذارد. تخمدان‌ها که 50 درصد تستوسترون ما را تولید می‌کنند، کمتر فعال می‌شوند و سنتز هورمون جنسی را که برای میل ما ضروری است، کاهش می‌دهند. سطح تستوسترون با سطح استروژن کاهش می یابد. این کاهش تستوسترون است که مقصر کاهش میل جنسی است. مسیر رسیدن به رضایت جنسی بالاتر ممکن است با آنچه می خورید آغاز شود و در نتیجه تعادل مناسب هورمون ها و شرایطی ایجاد شود که شما را به هدف خود یعنی افزایش رضایت جنسی و نزدیکی نزدیک تر می کند.

کاهش میل جنسی در دوران یائسگی

کاهش میل جنسی و بی میلی به لمس شکایات رایج در دوران یائسگی هستند. این دوره زمانی است که هورمون های جنسی در نوسان هستند که ممکن است بر میل تأثیر بگذارد. در مطالعات نشان داده شده است که ویتامین B، ال-آرژنین و روی با هم مصرف شوند، میل جنسی را در بیشتر زنان احیا می کنند. مکمل این مکمل ها با تکنیک های کاهش استرس و روان کننده ها برای کمک به رسیدن به ارگاسم ضروری است.

مشکلات جنسی بانوان به چند دسته تقسیم می شوند؟

مشکلات جنسی بانوان می توانند ریشه جسمی و یا روحی داشته باشند. به همین دلیل توصیه می شود تمامی افرادی که دچار مشکلات جنسی می شود در ابتدا هم به پزشک و هم به سکس درمان گر مراجعه نمایند. پس از آنکه ریشه مشکلات آنها مشخص گردید، می توانند برای درمان تصمیم گیری کنند. مشکلات جنسی بانوان به چند دسته تقسیم می شوند که به شرح زیرند:

 • کاهش میل جنسی
 • دیسپارونی یا آمیزش دردناک
 • واژینیسموس
 • عدم رسیدن به ارگاسم

کاهش میل جنسی چیست؟

دلایل متفاوتی وجود دارند که سبب می شوند میل جنسی زنان برای برقراری رابطه جنسی کاهش پیدا کند. استرس بالا یکی از دلایل عمده کاهش میل جنسی در بانوان به شمار می رود. همچنین، استفاده ز قرص های ضد باردرای می تواند بر میل جنسی اثر بگذارد و آن را به شدت کاهش دهد. زنانی که با کاهش میل جنسی رو به رو می شوند می توانند استفاده از انواع مکمل تقویت قوای جنسی بانوان مانند مکمل های تقویت قوای جسمانی زنان و یا مکمل های کاهش استرس را مد نظر قرار دهند.

آمیزش دردناک چیست؟

در این اختلال، به محض ورود آلت تناسلی مرد به واژن زن درد آغاز می شود. از دلایل عمده آمیزش دردناک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عدم پیشنوازی
 • تجربه آزار جنسی در گذشته
 • ابتلا به بیماری های عفونی دستگاه تناسلی

کسانی که در طول رابطه جنسی درد می کشند، بهتر است برای درمان به پزشک زنان مراجعه کنند. پزشک با تجویز داروها و مکمل های تقویت قوای جنسی بانوان به رفع این مشکل کمک می کند.

چرا برخی از زنان به ارگاسم نمی رسند؟

ارگاسم اوج لذت جنسی در بانوان است. اما بسیاری از بانوان ارگاسم را در طور رابطه جنسی خود تجربه نمی کنند. یکی از دلایل این امر عدم آگاهی مردان از نیازهای زنان در طول رابطه جنسی است. دلایل دیگر عدم تجربه ارگاسم در زنان به شرح زیرند:

 • خستگی
 • استرس بیش از حد
 • حیا و خجالت

چرا واژن خشک می شود؟

خشکی واژن یکی از مشکلات ویژه بانوان است. به ویژه بانوانی که یائسه شده اند به دلیل کاهش سطح استروژن در بدن با خشکی واژن رو به رو می شوند. همچنین، برخی از زنان به دلایل مختلفی از جمله استرس خشکی واژن را تجربه می کنند و این امر می تواند به شدت کیفیت رابطه جنسی را تحت تاثیر قرار دهد.

خوشبختانه انواع مکمل تقویت قوای جنسی بانوان و داروهای افزایش میل جنسی بانوان موجود هستند که به رفع این مشکل کمک می کنند. توصیه می شود زنانی که از خشکی واژن رنج می برند در زمان برقراری رابطه جنسی از ژل های روان کننده نیز استفاده نمایند.

آیا انواع قرص افزایش میل جنسی زنان واقعا موثر هستند؟

یکی از سوالاتی که در زمان خرید انواع مکمل های تقویت قوای جنسی بانوان به ویژه قرص افزایش میل جنسی زنان پرسیده می شود در این زمینه است که آیا این قرص ها واقعا موثر هستند! در پاسخ به این سوال باید بگوییم اگر شما مکمل های تقویت قوای جنسی بانوان را از برندهای معتبر بازار تهیه کنید و به نحوه مصرف توجه داشته باشید، بی شک می توانید از ویژگی های این مکمل ها بهره مند شوید.

چگونه می توانم انرژی جنسی خود را به طور طبیعی افزایش دهیم؟

استفاده از مکمل های تقویت قوای جنسی بانوان و مکمل های محرک جنسی زنان یکی از روش های مناسب برای تجربه رابطه جنسی با کیفیت است. اما اگر می خواهید کیفیت رابطه جنسی خود را به صورت طبیعی بالا ببرید، می توانید موارد زیر را مد نظر قرار دهید:

 • میوه های با طبع گرم بخورید.
 • شکلات بخورید.
 • از گیاهان دارویی گرم مانند زنجبیل استفاده کنید.
 • اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.
 • مصرف الکل را کاهش دهید.
 • استرس خود را مدیرید کنید.
 • به اندازه کافی بخوابید.

خرید مکمل تقویت قوای جنسی بانوان

اگر می خواهید برای خرید انواع مکمل تقویت قوای جنسی بانوان اقدام نمایید، می توانید هم اکنون مکمل های مورد نیاز خود را از سایت داروخانه آنلاین سفارش دهید. کارشناسانی که در این مرکز مشغول به فعالیت هستند، مشاوره های رایگان خرید محصولات جنسی را به مشتریان ارائه می دهند و به آنها کمک می کنند بهترین محصول را انتخاب نمایند.

داروخانه آنلاین مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

سوالات متداول

مکمل تقویت قوای جنسی زنان می تواند مشکلات جنسی را به خوبی از بین ببرد و به زنان کمک کند از روابط جنسی خود لذت ببرند.

مکمل تقویت قوای جنسی زنان می تواند باعث بروز عوارضی شود که از مهمترین آنها می توان به سرگیجه، خستگی، سردرد و خشکی دهان اشاره کرد.

میزان اثربخشی مکمل تقویت قوای جنسی زنان به شدت مشکلات جنسی بستگی دارد. اما به طور میانگین، این مکمل بین 4 هفته تا 12 هفته اثر می گذارد.

بله! در دوران یائسگی هورمون استروژن کاهش پیدا می کند و همین امر باعث بروز مشکلاتی نظیر مشکلات جنسی می شود.