Menu
Your Cart

ژل زناشویی


از موارد پرطرفدار در بهداشت زناشویی استفاده از ژل های زناشویی است. این ژل ها می تواند شامل ژل روان کننده، ژل تاخیری برای آقایان، ژل حجم دهنده، ژل سفید کننده پوست نقاط تناسلی و ... می باشد.

استفاده آسان و تاثیر گذاری خوب از این محصولات باعث شده تا نظر مصرف کنندگان به سمت آنها جلب شود.

برند: توسن دارو | Tosan Darou مدل: Tosan Darou Renorm Vaginal Gel 25g
ژل واژینال ری نرم توسن داروژل واژینال ری نرم توسن دارو محصولی مناسب برای بهبود خشکی واژن است. همچنین، این ژل تحریک بافتی ناشی از خشکی مخاط واژن را از بین می برد و نقش موثری در جلوگیری از التهاب و ناراحتی واژن دارد. خشکی واژن می تواند مشکلات زیادی را برای سلامتی به همراه داشته باشد و حتی منجر به عفون..
60,200 تومان
برند: ایموشن | Emotion مدل: Emotion Erecting Lubricant Gel
ژل طوسی لوبریکانت ایموشنژل طوسی لوبریکانت ایموشن محصولی منحصر به فرد برای تقویت و افزایش زمان نعوظ و ارکشن در آقایان است و منجر به تاخیر در انزال آن ها می شود. این محصول از مواد گیاهی تشکیل شده و فرمولاسیون آن بر پایه آب است. در نتیجه، استفاده از آن آسیبی به سلامتی وارد نمی کند. مصرف این ژل شفاف، بی..
29,900 تومان
برند: کدکس | kodex مدل: kodex sensitive gel
ژل روان کننده حساس کدکسژل روان کننده حساس کدکس محصولی چند کاره است که علاوه بر تسهیل در برقراری رابطه جنسی، در معاینات مقعدی و معاینات واژینال نیز کاربرد دارد. این  ژل  از آسیب و یا خراشیدگی در نواحی ذکر شده جلوگیری می‌کند. از ویژگی‌های دیگر این محصول می‌توان به خاصیت رطوبت‌رسانی قوی،..
28,800 تومان
برند: کدکس | kodex مدل: kodex real classic gel
ژل روان کننده کلاسیک کدکس ژل روان کننده کلاسیک کدکس محصولی چند کاره است که علاوه بر تسهیل در برقراری رابطه جنسی، در معاینات مقعدی و معاینات واژینال نیز کاربرد دارد. این ژل از آسیب و یا خراشیدگی در نواحی ذکر شده جلوگیری می‌کند. از ویژگی‌های دیگر این محصول می‌توان به خاصیت رطوبت‌رسانی قوی، تنظیم‌..
28,800 تومان
برند: کدکس | kodex مدل: kodex real banana gel
ژل روان کننده موزی کدکسژل روان کننده کدکس جهت تسهیل در برقراری رابطه جنسی، در معاینات مقعدی و معاینات واژینال کاربرد دارد. این محصول خاصیت رطوبت‌ رسانی قوی و تنظیم‌کنندهPH  دارد و از طرفی ضد عفونی‌کننده و ضد قارچ نیز است. استفاده از آن در دوران بارداری بی‌خطر است و آسیبی به جنین وارد نمی‌کند. ..
28,800 تومان
برند: کدکس | kodex مدل: kodex ultra straw berry gel
ژل روان کننده توت فرنگی کدکس ژل روان‌کننده توت فرنگی کدکس محصولی چند کاره است که علاوه بر تسهیل در برقراری رابطه جنسی، در معاینات مقعدی و معاینات واژینال نیز کاربرد دارد. این ژل از آسیب و یا خراشیدگی در نواحی ذکر شده جلوگیری می‌کند. از ویژگی‌های دیگر این محصول می‌توان به خاصیت رطوبت‌رسانی قوی، تنظیم..
28,800 تومان
برند: ایموشن | Emotion مدل: Emotion Confidence Enlarging Effect Gel
ژل کانفیدنس ایموشن مشکیژل کانفیدنس ایموشن مشکی محصولی منحصر به فرد برای افزایش سایز و اندازه آلت تناسلی در مردان است. فرمولاسیون این محصول بر پایه آب است و آسیبی به سلامتی وارد نمی کند. افزایش آلت تناسلی می تواند نقش مهمی در بهبود کیفیت رابطه جنسی و بالا بردن رضایت شرکای جنسی داشته باشد. به همین دلی..
32,900 تومان
برند: ایموشن | Emotion مدل: Emotion romance Gel
ژل آمیزش روان کننده ایموشنژل آمیزش روان کننده ایموشن محصولی مناسب برای رفع خشکی واژن در حین رابطه جنسی است. این محصول دارای بوی بسیار خوشی است و با کاهش التهابات واژن به افزایش کیفیت رابطه جنسی کمک می کند. فرمولاسیون این ژل بر پایه آب است و از مواد گیاهی در تولید آن استفاده شده است.خشکی واژن چه مشکل..
40,000 تومان
برند: ایموشن | Emotion مدل: Emotion Lubricant Gel
ژل تاخیری ایموشنژل تاخیری ایموشن محصولی منحصر به فرد برای افزایش مدت زمان برقراری رابطه جنسی و افزایش رضایت زوجین است. این ژل از مواد گیاهی تشکیل شده است و فرمولاسیون آن بر پایه آب است، در نتیجه هیچ آسیبی به سلامتی وارد نخواهد کرد.آیا ژل تاخیری با اسپری تاخیری متفاوت است؟یکی از سوالات پرتکرار در میا..
29,900 تومان
برند: پاورمن | Power Man مدل: Power man Deltazex tingle Lub
ژل جمع کننده کننده پاورمنژل قرمز جمع کننده پاورمن با خاصیت تنگ کنندگی واژن رابطه جنسی شمارا لذت بخش می کند. با به کاربردن این ژل می توانید رابطه جنسی خود را از یکنواختی درآورید و باعث سریعتر به ارگاسم رسیدن خود شوید.داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد میدهد:انواع ویتامین برای افزایش می..
39,500 تومان
برند: پاورمن | Power Man مدل: Power man Deltazex Warmer Lub
ژل گرم کننده پاورمنژل گرم کننده پاورمن باعث افزایش خونرسانی به آلت تناسلی می شود و از این طریق در گرم شدن آن موثر است. پر خون شدن آلت تناسلی باعث لذت بیشتر و همچنین سریعتر به ارگاسم رسیدن بانوان می شود. این ژل همچنین دارای خاصیت روان کنندگی نیز است که این امر مقاربتی بدون درد و آسیب را برای شما به ا..
39,500 تومان
ژل لوبریکانت تاخیری کاپوت | افزایش مدت زمان رابطه جنسی ژل لوبریکانت تاخیری کاپوت | افزایش مدت زمان رابطه جنسی
ناموجود
برند: کاپوت | kapoot مدل: Kapoot Delay Gel
ژل لوبریکانت تاخیری کاپوتژل لوبریکانت تاخیری کاپوت باعث کاهش اصطکاک در واژن، افزایش راحتی در هنگام رابطه جنسی و به حداقل رساندن هرگونه احساس درد یا سوزش می شود، از طرفی باعث تآخیر در انزال شده و کیفیت رابطه را بهبود می بخشد.  خشکی واژن یک مشکل جنسی بسیار رایج است.  روان کننده های مصنوعی ما..
28,700 تومان
ژل لایه بردار و روشن کننده ایموشن | کمک به رفع تیرگی های پوست
ناموجود
برند: ایموشن | Emotion مدل: Emotion Whitener Gel
ژل لایه بردار و روشن کننده ایموشنژل لایه بردار و روشن کننده ایموشن ژلی مناسب برای سفید کردن نواحی تیره پوست است. این ژل تنها به لایه برداری پوست کمک نمی کند،بلکه فعالیت سلولهای رنگدانه پوست را کاهش می دهد  و همین امر از بروز سیاهی در قسمتهای مختلف بدن از جمله کشاله ران جلوگیری می کند.چرا برخی ا..
29,000 تومان
ژل روان کننده پاورمن | رفع خشکی واژینال و افزایش قدرت محافظتی از پوست
ناموجود
برند: دلتا | Delta مدل: Power man Deltazex easier Lub
ژل روان کننده پاورمن دلتازکسژل روان کننده پاورمن دلتازکس با خاصیت روان کنندگی به بهبود کیفیت رابطه جنسی کمک می کند. بسیاری از بانوان به دلیل کاهش هورمون های بدن ( به ویژه در دوران یائسگی) با خشکی واژن مواجه می شوند و همین امر رابطه جنسی را به رابطه ای پر چالش برای آنها تبدیل می کند. این ژل ناحیه واژ..
39,500 تومان
ژل روان کننده موزی کاپوت | 90 میلی | از بین بردن خشکی واژن هنگام دخول ژل روان کننده موزی کاپوت | 90 میلی | از بین بردن خشکی واژن هنگام دخول
ناموجود
برند: کاپوت | kapoot مدل: Kapoot Banana Lubricatin Gel
ژل روان کننده موزی کاپوتژل روان کننده موزی کاپوت محصولی مناسب برای افزایش کیفیت رابطه جنسی است. این ژل خشکی واژن را در هنگام دخول از بین می برد و همین امر باعث می شود زنان حس خوشی را در زمان برقراری رابطه جنسی احساس کنند. ژل کاپوت هیچ گونه حساسیت را به وجود نمی آورد و با ایجاد تعادل در pH واژن زنان ..
28,700 تومان
ژل روان کننده لوبریکانت بیوگلاید | 100 درصد گیاهی
ناموجود
برند: بیوگلاید | Bioglide مدل: Bioglide Lubricant Gel
ژل روان کننده لوبریکانت بیوگلایدتقریبا یکی از مهمترین مشکلات ما در رابطه ی جنسی ،همین مسئله ی خشک و دردناک بودن واژن است. حتی اگر تحریک به صورت کامل و خوب انجام شده باشد،باز هم بعد از چند حرکت ساده و معمولی به دلیل اصطکاک زیاد؛به مشکل بر می‌خورید.احتمالا درست در همین لحظه است که شریک شما از سوزش اطر..
50,000 تومان
ژل روان کننده با رایحه موزی لوبریکانت بیوگلاید | 100 درصد گیاهی
ناموجود
برند: بیوگلاید | Bioglide مدل: Bioglide banana Gel
مشخصات ژل لوبریکانت روان کننده با رایحه موزی بیوگلایدتقریبا یکی از مهمترین مشکلات ما در رابطه ی جنسی ،همین مسئله ی خشک و دردناک بودن واژن است. حتی اگر تحریک به صورت کامل و خوب انجام شده باشد،باز هم بعد از چند حرکت ساده و معمولی به دلیل اصطکاک زیاد؛به مشکل بر می‌خورید.احتمالا درست در همین لحظه است که..
50,000 تومان
ژل روان کننده با رایحه قهوه لوبریکانت بیوگلاید | 100 درصد گیاهی
ناموجود
برند: بیوگلاید | Bioglide مدل: Bioglide strwberry Gel
ژل روان کننده با رایحه قهوه لوبریکانت بیوگلایدتقریبا یکی از مهمترین مشکلات ما در رابطه ی جنسی ،همین مسئله ی خشک و دردناک بودن واژن است. حتی اگر تحریک به صورت کامل و خوب انجام شده باشد،باز هم بعد از چند حرکت ساده و معمولی به دلیل اصطکاک زیاد؛به مشکل بر می‌خورید.احتمالا درست در همین لحظه است که شریک ش..
50,000 تومان
ژل روان کننده با رایحه توتفرنگی لوبریکانت بیوگلاید | 100 درصد گیاهی
ناموجود
برند: بیوگلاید | Bioglide مدل: Bioglide strwberry Gel
ژل روان کننده با رایحه توتفرنگی لوبریکانت بیوگلایدتقریبا یکی از مهمترین مشکلات ما در رابطه ی جنسی ،همین مسئله ی خشک و دردناک بودن واژن است. حتی اگر تحریک به صورت کامل و خوب انجام شده باشد،باز هم بعد از چند حرکت ساده و معمولی به دلیل اصطکاک زیاد؛به مشکل بر می‌خورید.احتمالا درست در همین لحظه است که شر..
50,000 تومان
ژل تاخیری پاورمن دلتازکس آبی | به تعویق انداختن زمان انزال
ناموجود
برند: دلتا | Delta مدل: Power Man Deltazex Delay Gel
ژل تاخیری پاورمن دلتازکسژل تاخیری پاورمن دلتازکس محصولی مناسب برای به تعویق انداختن زمان انزال است و همچنین از این ژل می توان به عنوان محصول موقتی برای درمان زود انزالی استفاده کرد. زود انزالی یکی از مشکلات شایع جنسی در میان مردان به شمار می رود و می تواند مشکلات زیاد روحی از جمله کمبود اعتماد به نف..
49,500 تومان
پکیج 32 - حاوی  ژل پاورمن آبی تاخیری + قرمز تنگ کننده + نارنجی گرم کننده به همراه سبز روان کننده ( یک عدد رایگان )
ناموجود
مدل: Power man Deltazex lub
پکیج32 حاوی  ژل پاورمن آبی تاخیری + قرمز تنگ کننده + نارنجی گرم کننده به همراه سبز روان کننده ( یک عدد رایگان )پکیج ژل های پاورمن دلتازکس یک مجموعه کامل است که تمام نیازهای شما را در برمی گیرد و مقاربتتان را از هر جهت ارتقا می دهد. این پکیج حاوی یک ژل تاخیری است که مشکل زودانزالی آقایان را برطر..
128,500 تومان
پکیج 27 - 1ژل طوسی ایموشن + 2ژل کانفیدنس مشکی به همراه 1ژل آبی تاخیری رایگان
ناموجود
مدل: Emotion gel men
پکیج27 1ژل طوسی ایموشن + 2ژل کانفیدنس مشکی به همراه 1ژل آبی تاخیری رایگانبرند ایموشن یک برند شناخته شده است که تمامی محصولات خود را با تکیه بر علم روز دنیا و با بهترین مواد اولیه تهیه می کند. مهم ترین ویژگی محصولات این برند کیفیت بالای آن است.ژل های برند ایموشن برپایه آب و مواد گیاهی هستند. این ژل ه..
95,700 تومان
پکیج 26 - ژل زرد روان کننده + ژل صورتی افزایش دهنده میل جنسی + ژل قرمز تنگ کننده به همراه ژل نارنجی گرم کننده رایگان
ناموجود
مدل: Emotion Gel
پکیج26 ژل زرد روان کننده + ژل صورتی افزایش دهنده میل جنسی + ژل قرمز تنگ کننده به همراه ژل نارنجی گرم کننده رایگانبرند ایموشن یک برند شناخته شده است که تمامی محصولات خود را با تکیه بر علم روز دنیا و با بهترین مواد اولیه تهیه می کند. مهم ترین ویژگی محصولات این برند کیفیت بالای آن است.ژل های برند ایموش..
108,500 تومان
لیکوئی ژل مولتی جین | 30 میلی | مرطوب کننده و پیشگیری از خشکی واژن لیکوئی ژل مولتی جین | 30 میلی | مرطوب کننده و پیشگیری از خشکی واژن
ناموجود
برند: مولتی جین | Multi Gyn مدل: Multi Gyn LiquiGel 30ml
لیکوئی ژل مولتی جین:دارای ماده مؤثره 2QR (ماده مؤثره لیکوئی ژل توانایی منحصر به فردی در پیشگیری از عفونت های باکتریایی راجعه دارد. در واقع ماده مؤثره موجود در این محصول باعث نامساعد شدن محیط واژن برای رشد باکتری های مضر، از بین رفتن آن ها و دفع عوامل بیماری زا قبل از شروع عفونت می گردد. در واقع لیکو..
54,800 تومان
روغن خراطین کیش مدیفارم | 30 میلی | افزایش حجم اعضا
ناموجود
برند: کیش مدیفارم | Kishmedipharm مدل: Kishmedipharm Kharatin Oil 30ml
روغن خراطین کیش مدیفارمروغن خراطین کیش مدیفارم محصولی مناسب براز بزرگ کردن و حجم دادن به اندام های مختلف بدن از جمله سینه، گونه، لب و آلت تناسلی در مردان است. همچنین، ورزشکاران می توانند برای حجم دهی موضعی به عضلاتشان از این روغن استفاده نمایند. این روغن برای رفع خط لبخند و خطوط پیشانی بسیار موثر عم..
88,000 تومان
ژل لوبریکانت لوبری ژل رازک | 60 گرم | روان کننده واژن و افزایش دهنده کیفیت رابطه جنسی
ناموجود
برند: رازک | Razak مدل: Razak Lubrigel lubricanting gel 60g
ژل لوبریکانت لوبری ژل رازک ژل لوبریکانت لوبری ژل رازک محصولی مناسب برای روان سازی ناحیه واژن در بانوان است. بسیاری از بانوان از خشکی واژن در زمان رابطه جنسی شکایت دارند و همین امر سبب می شود رابطه جنسی دردناکی را تجربه کنند. این ژل ناحیه واژن را روان می کند و این موضوع نقش بسیار مهمی در بهبود ر..
7,200 تومان
نمایش 1 تا 27 از 27 (1 صفحه)