همه چیز در مورد استفاده از ژل روان کننده

همه چیز در مورد استفاده از ژل روان کننده

رابطه جنسی رابطه‌ای لذت بخش در میان زوجین است، اما گاهی برخی امور کیفیت این رابطه را به چالش می‌کشد و سبب بروز ناراحتی و عدم برقراری رابطه جنسی درست می‌گردد. مشکلاتی نظیر افسردگی و نوسانات شدید خلقی از نتایج رابطه جنسی بی‌کیفیت و یا نامناسب هستند. به همین دلیل شناخت مشکلات جنسی و آشنایی با محصولات جنسی نقش بسیار مهمی در افزایش کیفیت این رابطه دارد. در این مقاله قصد داریم به معرفی ژل روان کننده بپردازیم. در پایان این مقاله شناخت کاملی به این محصول جنسی خواهید داشت و در صورت لزوم به خوبی از آن استفاده خواهید کرد.

روان کنندهشما می توانید جهت خرید ژل روان کننده از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

چرا باید از ژل روان کننده در رابطه جنسی استفاده کنیم؟

خشکی واژن یکی از مشکلاتی است که کیفییت رابطه جنسی را کاهش می‌دهد و سبب بروز رابطه جنسی دردناک برای بانوان می‌شود. این امر به مرور زمان زن را از رابطه جنسی دلزده می‌کند و خطر بروز افسردگی را بالا می‌رود.

کارشناسان بهداشت جنسی برای این مشکل استفاده از ژل روان کننده را پیشنهاد می‌دهند. این ژل حاوی موادی است که واژن را مرطوب نگاه می‌دارد و سبب می‌شود دخول به راحتی صورت گیرد. با توجه به اینکه با استفاده از این ژل درد را از بین می‌رود، زن می‌تواند به ارگاسم برسد.

ژل روان کننده توت فرنگی کدکسژل روان کننده توت فرنگی کدکس | برطرف کننده خشکی واژن حین آمیزش و قابل خوردن ، مناسب برای مقاربت‌های دردناک

همچنین افرادی که می‌خواهند رابطه جنسی مقعدی را تجربه کنند باید از این ژل استفاده کنند. با استفاده از این ژل می‌توان پوزیشن‌های مختلف در رابطه جنسی را تجربه کرد. به این نکته توجه داشته باشید که اگر واژن خشک باشد و از کاندوم استفاده شود، خطر پارگی کاندوم وجود دارد.

آیا استفاده از ژل روان کننده در دوران بارداری مجاز است؟

بهتر است بدانید که این ژل یکی از بی خطرترین محصولات جنسی است. این ژل تنها ناحیه داخلی واژن را مرطوب نگه می‌دارد و هیچ ضرری ندارد. ممکن است بارداری سبب خشکی واژن در طول رابطه جنسی شود. زنان باردار می‌توانند از این ژل استفاده کنند و این ژل آسیبی به جنین وارد نمی‌کند و خطر سقط جنین وجود ندارد.

آیا استفاده از ژل روان کننده در دوران بارداری مجاز است؟

در چه موارد دیگری از این ژل می‌توان استفاده کرد؟

با توجه به ماهیت این ژل در روان سازی، این ژل دارای مصارف دیگر پزشکی نیز است. از این ژل برای معاینات مقعدی، واژن و سونوگرافی استفاده می‌شود.

 معرفی انواع ژل روان کننده

ژل روان کننده انواع متفاوتی دارد که به شرح زیرند:

  • روان کننده محلول در آب ( این روان کننده با کاندوم قابل استفاده است)
  • روان کننده روغنی ( این روان کننده با کاندوم قابل استفاده نیست. کارشناسان بهداشتی بر این عقیده هستند که این ژل روان کننده باعث عفونت واژن می‌شود، به همین دلیل بهتر است از این مدل استفاده نکنید)
انواع مشکل جنسی که نیاز به مشاوره دارند!

نوع جدیدی از روان کننده به بازار آمده است که سیلیکونی است. استفاده از این ژل با کاندوم مجاز است و باعث بروز عفونت نمی‌شود.

برخی از این محصولات حاوی مواد تاخیری هستند و زمان ارگاسم در زنان و زمان انزال در مردان را به تعویق می‌اندازند. همچنین برخی از این محصولات دارای ویژگی‌های دیگر نظیر خاصیت تنگ کنندگی هستند.

به این نکته توجه داشته باشید اگر روان کننده‌ای حاوی الکل باشد، هرگز از آن استفاده نکنید. زیرا این روان کننده باعث خشکی واژن می‌شود و به رشد باکتری‌ها و بروز انواع عفونت باکتریایی کمک می‌کند ( ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که الکل از بین برنده باکتری است چگونه وجود آن به رشد باکتری‌ها کمک می‌کند؟ بله این حرف بسیار منطقی است. اما این نوع ژل روان کننده با از بین بردن باکتریهای طبیعی خطر عفونت واژن را افزایش می‌دهد).

به این نکته نیز توجه داشته باشید که روان کننده حاوی گیلیسیرین نباشد. زیرا این ماده می‌توان بیماریهای ویروسی و عفونی را انتقال دهد.

ژل روان کننده دیلی مکس کدکسژل روان کننده دیلی مکس کدکس | رفع خشکی واژن و تاخیر در انزال ، تنظیم کننده PH واژن

 مواردی که برای خرید ژل روان کننده باید به آن توجه داشته باشید!

  • ابتدا مواد تشکیل دهنده این ژل را بررسی کنید و مطمن شوید که به مواد آن حساسیت ندارید. برای امتحان می‌توانید مقداری از این ژل را بر روی پوست خود بزنید. اگر این ناحیه قرمز نشد و یا حساسیت خاصی به وجود نیامد، استفاده از آن بلامانع است.
  • بعد استفاده از این ژل ناحیه تناسلی را به خوبی شستشو دهید. می‌توانید از ژل شستشوی بانوان استفاده کنید.
  • در استفاده از این ژل خجالت نکشید. استفاده از این ژل هرگز به معنای بیماری خاص جنسی نیست. بلکه این وسیله به داشتن رابطه‌ای لذت بخش کمک می‌کند.

با افزایش آگاهی خود در امور جنسی، کیفیت رابطه جنسی خود را بالا ببرید.

برای خرید محصولات جنسی به کجا مراجعه کنیم؟

برای خرید انواع ژل زناشویی مانند ژل تاخیری، حجم دهنده جنسی و ژل سفید کننده می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

مکمل تقویت قوای جنسیشما می توانید جهت خرید مکمل تقویت قوای جنسی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

 

مجله سلامت داروخانه آنلاین خرید محصولات زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

محصولات جنسی
سرکار خانم نغمه امیری کارشناس و درمانگر اختلالات جنسی و مشاور مجرب در حوزه مسائل زناشویی هستند که در زمینه استفاده از مکمل های تقویت قوای جنسی و باروری خانم ها و آقایان بسیار باسابقه می باشند.شما میتوانید برای دریافت مشاوره در زمینه همه موضوعات جنسی با پشتیبانی سایت داروخانه آنلاین تماس بگیرید.