Menu
Your Cart

قرص برونشی پرت بیونوریکا 20 عدد

برطرف کننده علائم برونشیت حاد و سرماخوردگی
قرص برونشی پرت بیونوریکا | 20 عدد | برطرف کننده علائم برونشیت حاد و سرماخوردگی

قرص برونشی پرت بیونوریکا

قرص برونشی پرت بیونوریکا فرآورده ای گیاهی است که برای درمان سرماخوردگی  و بیماریهای تنفسی بسیار مناسب است. همچنین این مکمل برای درمان علائم برونشیت حاد همراه با سرفه، موکوس و خلط غلیظ کاربرد دارد.

برونشیت چیست؟

به التهاب نایژه برونشیت گفته می شود. در برونشیت، نای و نایژه ها متورم می شوند و عوامل باکتریایی و ویروسی و تحریکاتی مانند مصرف دخانیات و سیگار موجب بروز برونشیت می شوند. برونشیت حاد از التهاب راههای هوایی ریه ( نای ، نایژه ها ، برونشیول ها) ایجاد می شود. برونشیت حاد شروعی ناگهانی دارد و برای مدت کوتاهی باقی می ماند. معمولاً عواملی مانند ویروسها، باکتریها، قارچها، مواد شیمیایی (مانند استنشاق آمونیام ) و سایر علل می توانند باعث برونشیت حاد شوند. در بسیاری از اوقات برونشیت تنها به صورت التهاب راه هوایی بروز پیدا نمی کند، بلکه این بیماری با التهاب سایر بخش های دستگاه تنفسی مانند عفونت ریوی ( پنومونی )، التهاب نایژک ها ( برونشیولیت ) و دیگر موارد همراه است. زمانی که برونشیت ادامه دار شود و بیش از دوسال این بیماری دوره عود و فروکش کردن داشته باشد برونشیت مزمن نامیده می شود. سیگار شایعترین علت بروز برونشیت مزمن است. کشیدن سیگار شایعترین علت ایجاد برونشیت مزمن است .

قرص برونشی پرت بیونوریکا را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید می‌توانید مقاله زیر را بخوانید:


اندازه محصول : 20 قرص
کشور سازنده: آلمان
کد بهداشتی :  3211573891756498

148,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 35000
  • موجودی: موجود
  • مدل: Bionorica Bronchipret TP Tablet
  • بارکد محصول: 4029799160876
  • کد انبار: 3468

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب