Menu
Your Cart

مکمل مولتی ویتامین تین ویتال هلث اید | ۳۰ عدد | مولتی ویتامین مناسب برای کودکان و نوجوانان

مکمل مولتی ویتامین تین ویتال هلث اید | ۳۰ عدد | مولتی ویتامین مناسب برای کودکان و نوجوانان

مکمل مولتی ویتامین تین ویتال هلث اید

مکمل مولتی ویتامین تین ویتال هلث اید مکملی  مناسب مصرف برای دوران رشد و بلوغ است. این مکمل از ویتامین های ضروری برای رشد مناسب و بهبود متابولیسم بدن تهیه شده است.

اهمیت ویتامینها و مواد معدنی در سلامتی

دوران رشد و بلوغ در کودکان و نوجوانان دوره ای حساس از نظر رشد متعادل است. ویتامین ها و عناصر ضروری به رشدی مطلوب و بهبود متابولیسم در بدن کمک می کنند. مصرف ویتامینها در دوران رشد بسیارمهم است. مکمل تین ویتال از ویتامین آ، ویتامین های گروه ب، ویتامین ث، ویتامین دی، ویتامین ای، آهن ویتامین k، کلسیم، منیزیم، روی و فولیک اسید تهیه شدهاست. ویتامین آ به تقویت بینایی در کودکان کمک می کند، موجب شکل گیری و تقویت دندانها می شود و در سلامت پوست نیز موثر است. ویتامین های گروه ب در بدن منافع بسیاری دارند و برای تقویت سلامت پوست، قدرت عضلانی، تقویت سیستم ایمنی و افزایش سوخت و ساز بدن بسیار مهم هستند. ویتامین ث برای رشد و ترمیم بافتی در تمام بخشهای بدن مورد نیاز است و در تشکیل کلاژن، پروتئین مهم در ساخته شدن پوست، تاندون ها، لیگامنت ها و رگ های خونی نیز نقش فعالی دارد. ویتامین دی برای جلوگیری از بروز بیماری ریکتز (rickets) ضروری است. این بیماری در اثر کمبود ویتامین دی رخ می دهد و  علایم آن تشکیل ناقص و غیر طبیعی استخوانها، اختلال در مصرف کلسیم در بدن و ضعف ناشی از آن است.

مکمل مولتی ویتامین تین ویتال هلث اید را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید می‌توانید مقاله زیر را بخوانید:

104,600 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: Health Aid Teenvital Tablets
  • بارکد محصول: 5019781014323
  • کد انبار: 21933