مکمل تقویت قوای جنسی

بهترین مکملهای مولتی ویتامین کدامند؟

بهترین مکملهای مولتی ویتامین کدامند؟

مکملهای مولتی ویتامین مکمل هایی هستند که برای تامین نیازهای بدن به ویتامین ها مورد استفاده قرار می گیرند. همانطور که می دانید ویتامین ها به دو دسته تقسیم می شوند:ویتامینها ی قابل حل در آب  و ویتامینها ی قابل حل در چربی. این دو دسته از ویتامینها کاملا با یکدگیر متفاوت هستند.وجود هر یک از این ویتامینها برای بدن ضروری است و هر یک نقش ویژه ای را در بدن ایفا می کنند.

ویتامینها ی قابل حل در آب به سرعت در بدن از طریق کلیه ها دفع می شوند. به همین منظور این ویتامینها باید به صورت روزانه مصرف شوند. با این وجود، ویتامینها ی قابل حل در چربی در کبد ذخیره می شوند.در نتیجه این دسته از ویتامین ها نباید به صورت روزانه مصرف شوند. تنها در صورت نیاز و یا به صورت دوره ای و زیر نظر پزشک این ویتامینها باید مورد استفاده قرار گیرند.

اثرات مکملهای مولتی ویتامین بر سلامتی

این مکملها نقش بسزایی را در حفظ سلامت بدن بازی می‌کنند. همانطور که می دانید ویتامینها نقش بسیار مهمی در کارکرد صحیح ارگان های بدن دارند. کمبود ویتامین ها سبب می شود در کارکرد این اعضا مشکلاتی به وجود بیاید و بدن در معرض ابتلا به بیماری های مختلف قرار گیرد.

این مکملها نیاز بدن به ویتامین ها را جبران می کنند. بسیاری از افراد از این مکملها برای سلامتی در دوران سالمندی استفاده می کنند. زیرا با افزایش سن قدرت بدن در جذب مواد پایین می آید و همین امر بدن را  در معرض کمبود ویتامین ها قرار می دهد.

مولتی ویتامینشما می توانید جهت خرید مولتی ویتامین از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

افزایش سطوح انرژی در بدن

مکملهای مولتی ویتامین با رساندن انواع ویتامین به بدن سبب تقویت و افزایش انرژی در بدن می شوند. همین امر بر فعالیت بدن اثر می گذارد و سبب می شود فرد بهتر در فعالیتهای روزمره خود ظاهر شود. سم زدایی یکی در از اثرات این مکملها در بدن است.

جلوگیری از پیری پوست

با افزایش سن پوست در معرض پیری و از دست دادن کلاژن قرار می گیرد. اما اگر ویتامینها به اندازه کافی به بدن برسند پوست جوانتر باقی می ماند. به همین دلیل بسیاری از افراد از مکملهای حاوی ویتامین و مواد معدنی برای سلامت پوست استفاده می کنند.

جلوگیری از ابتلا به سرطان

همچنین این مکملها از بروز سرطان و یا بیماری های خطرناک مانند سرطان سینه و بیماری دیابت جلوگیری به عمل می آورند. مکمل های مولتی ویتامین با تامین ویتامین بدن استرس را کاهش می دهند و همین امر به سلامتی بدن کمک زیادی می کند.

بهبود خلقیات

بهبود خلقیات یکی دیگر از اثرات استفاده از این مکملها است. همانطور که می دانید کاهش برخی ویتامینها در بدن سبب بروز نوسانات خلقی می شود. با تامین نیاز بدن به ویتامینها، این نوسانات خلقی از بین می روند و خلقیات ثابت می مانند.

رفع هوسهای غذایی

هوس غذایی یکی از علایمی است که نشان می دهد بدن در معرض کمبود ویتامین خاصی قرار گرفته است. استفاده از مکملهای مولتی ویتامین با تامین ویتامین های بدن به کاهش هوس های غذایی کمک می کنند و سبب ارتقا سلامتی می شوند. کمبود ویتامین در بدن سبب بروز دردهای عضلانی و مفاصل می شود. استفاده از مکملهای مولتی ویتامین به کاهش درهای عضلانی کمک زیادی می کنند.

استفاده از مکمل مولتی ویتامین و تقویت سیستم ایمنی بدن!

سیستم ایمنی بدن سیستم منحصر به فردی است و از بدن در برابر ورود انواع میکروبها و آلودگی‌ها محافظت می‌کند. مطالعات اخیر نشان داده‌اند که مصرف انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی نقش بسزایی در تقویت سیستم ایمنی بدن و ارتقا سلامتی دارد. پیروی از رژیم غذایی سالم حاوی انواع میوه و سبزیجات بهترین روش برای تامین نیاز بدن به این مواد مغذی است. در صورت عدم دسترسی به رژیم غذایی می‌توانید از مکملهای حاوی ویتامین و مکملهای تقویت سیستم ایمنی بدن استفاده کنید.

بسیاری از افراد فکر می کنند که مولتی ویتامینها تمامی نیازهای بدن آنها را تامین می کنند.در نتیجه دیگر نیازی به مصرف میوه ها و سبزیجات ندارند. اما این باور کاملا اشتباه است و متاسفانه رواج زیادی دارد!

مکملهای مولتی ویتامین  و یک باور اشتباه!

نکته مهمی در این راستا وجود دارد که باید در نظر بگیرید: هیچ قرص و یا مکملی وجود ندارد که بتواند مواد مغذی موجود در غذاهای فرآوری نشده مانند میوه ها و سبزیجات را به بدن شما بدهد. در غذاهای طبیعی مواد مغذی وجود دارند که به هیچ عنوان در مکملها ویتامینها یافت نمی شوند. همچنین گاهی مواد مغذی موجود در این مکملها بسیار پایین هستند.

در نتیجه بدن نمی تواند تمامی نیازهای خود را تامین کند. اگر رژیم غذایی متعادلی داشته باشید دیگر نیازی به استفاده از مولتی ویتامینها نیست. قبل از استفاده از این مکملها حتما تست خون دهید و در صورت نیاز مصرف و زیر نظر پزشک مولتی ویتامین مصرف کنید. بهتر است ویتامینهای مورد نیاز بدن را از طریق مصرف میوه ها و سبزیجات تازه تامین کنید و در صورت عدم دسترسی به این مواد به مصرف مکملهای ویتامین دار روی بیاورید!

ویتامین و مواد معدنیشما می توانید جهت خرید مکمل و قرص مواد معدنی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

برای تهیه مکمل های مولتی ویتامین به کجا مراجعه کنیم؟

اگر می خواهید مکمل های ویتامین و مواد معدنی را سفارش دهید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. همچنین، می توانید از مشاوره های رایگان این مرکز نیز بهره مند شوید.

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

مجله سلامت داروخانه آنلاین خرید محصولات زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.