Menu
Your Cart

قرص یوث بیلدر دکتر مورد | 120 عدد | کلاژن ساز، جوانساز و ضد چروک پوست

قرص یوث بیلدر دکتر مورد | 120 عدد | کلاژن ساز، جوانساز و ضد چروک پوست
قرص یوث بیلدر دکتر مورد | 120 عدد | کلاژن ساز، جوانساز و ضد چروک پوست
قرص یوث بیلدر دکتر مورد | 120 عدد | کلاژن ساز، جوانساز و ضد چروک پوست
قرص یوث بیلدر دکتر مورد | 120 عدد | کلاژن ساز، جوانساز و ضد چروک پوست
ناموجود
قرص یوث بیلدر دکتر مورد | 120 عدد | کلاژن ساز، جوانساز و ضد چروک پوست
قرص یوث بیلدر دکتر مورد | 120 عدد | کلاژن ساز، جوانساز و ضد چروک پوست
قرص یوث بیلدر دکتر مورد | 120 عدد | کلاژن ساز، جوانساز و ضد چروک پوست
قرص یوث بیلدر دکتر مورد | 120 عدد | کلاژن ساز، جوانساز و ضد چروک پوست
قرص یوث بیلدر دکتر مورد | 120 عدد | کلاژن ساز، جوانساز و ضد چروک پوست

این مکمل با افزایش تولید کلاژن و الاستیسیته پوست از درون بدن موجب آب رسانی و کاهش خطوط ریز ، چین و چروک ، و مبارزه با آثار پیری می گردد.

پتنت ویژه دکتر مورد با ترکیبی از گلوکزامین ، کمپلکس آمینو اسید و ویتامین A با افزایش تحریک نوسازی سلولی ، تولید کلاژن و نگهداری بافت همبند باعث افزایش بهبود قدرت الاستیسیته و شفافیت پوست می گردد.

در قرص های یوف بیلدر، مثلث طلایی دکتر مورد (استفاده از مرطوب کننده ها، آنتی اکسیدان ها و ضد التهاب ها) رعایت شده است. این مکمل با استفاده از یک فرمولاسیون کامل و بی نظیر ، کلیه نیاز های ویتامین و ریز مغذی روزانه بدن را فراهم و با نگاهی ویژه به پوست و نیاز های آن جهت جوانسازی و تامین آب مورد نیاز هدفمند عمل می کند.


این محصول دارای مشتقات ساکاریدی مانند : ان استیل دی گلوکزامین (NADG) ، دارای اثر ضد پیری اختصاصی شامل پلامپینگ پوست و صاف شدن چروک های سطحی و کم شدن چروک های عمقی می باشد.

حاوی آنتی اکسیدان های متعدد شامل : Quercetin , Beet Root عصاره هسته انگور ، ان استیل ، سیستئین ، سلنیوم، ویتامین E و ویتامین C می باشد که با خنثی کردن رادیکال های آزاد،‌ در مهار عوامل ایجاد کننده پیری نقش بسزایی دارد و پوست را به سمت سلامتی هدایت می کند.

وجود عوامل ضد التهاب مثل : گلوکزامین ، عصاره انگور ، Quercetin و روی ، ضمن کاهش التهاب و ورم پوست گام مهمی جهت جوانسازی و سلامت پوست بر می دارد . با وجود ویتامین های ، Beet Root , A , E , C , B6 ، مس ، نیاسین ، سلنیوم، ارتقاء سلامت عمومی بدن را موجب می شود .

عوامل تغذیه کننده و ضد چروک محصول: کندرویتین سولفات ، مس ، گلوکزامین ، ال لیزین ، منگنز ، ویتامین A و ال پرولین هستند .

عملکرد ترکیبات قرص جوان کننده و ضد چروک پوست دکتر مورد

ویتامین A:

برای رشد طبیعی، تکثیر و بازسازی سلول های پوست لازم است . همچنین در سلامت گلبول های قرمز و سیستم ایمنی بدن نقش حیاتی دارد و آنتی اکسیدان نیز هست . این ویتامین رنگ پوست را بهبود می بخشد ، انعطاف پذیری پوست را زیاد می کند و می تواند پوست را برای احیای سلول های جدید تحریک کند .

ویتامین C:

این ویتامین برای تولید کلاژن لازم است و بدن نمی تواند آن را بسازد . بنابراین باید به صورت خوراکی تامین شود. بدن برای خنثی کردن رادیکال های آزاد به آن احتیاج دارد. به التیام زخم و کبودی ها کمک می کند . پوست را در برابر تشعشعات UV حفاظت کرده و سبب تحریک بدن برای تولید کلاژن می شود . اثر ضد التهابی این ویتامین برای درمان بیماری هایی چون اگزما و پسوریاز مفید است .

ویتامین E:

این ویتامین برای رشد بافت های سالم لازم بوده و یک آنتی اکسیدان فوق العاده پایدار است .
ویتامین E پوست را مرطوب و شفاف می کند ، از مضرات رادیکال های آزاد می کاهد ، به درمان سوختگی ، التهاب ، بریدگی و سوزش کمک می کند و در حفظ رطوبت طبیعی به پوست کمک می کند .

نیاسینامید:

شکلی از ویتامین B3 که به نیاسینامید مشهور است شکل آمیدی نیاسین است که بر خلاف نیاسین فاقد اثرات جانبی وازودیلاتاسیون ، اثرات هیپوولمیک ، عوارض کبدی و عوارض گوارشی نا مطلوب است . میزان تولید سرامید ها و اسید های چرب را افزایش می دهد . این دو ماده از جمله مولفه های اصلی محافظت از پوست هستند و در نتیجه با افزایش این دو ماده پوست مقاوم تر می شود و بهتر می تواند رطوبت را حفظ کند و در مقابل محرک های حساسیت زا مقاومت کند . همچنین برای کاهش قرمزی پوست مفید است .

ویتامین B6 (پیریدوکسین):

در متابولیسم اسید های آمینه ، تنظیم گیرنده های هورمون های استروئیدی ، متابولیسم هم ( نقش در هموگلوبین به عنوان حامل آهن) و تولید هیستامین نقش دارد. ضعف، التهاب بدن (به خصوص در اطراف لب ها و دهان)، برخی ضایعات پوستی و اختلال در سیستم ایمنی و سیستم عصبی از علائم مربوط به کمبود ویتامین B6 است.

کلسیم:

کلسیم، آسیب و لکه های پوستی را از بین می برد و پوست خسته و مرده را از نو زنده می کند. وجود کلسیم برای انجام بسیاری از اعمال بدن ضروری است؛ مثل تنظیم ضربان قلب، انتقال پیام های عصبی، تحریک ترشح هورمون ها، انعقاد خون و مهم تر از همه ساخت استخوان های بدن و حفظ سلامتی آنها. حتی بعد از تکمیل و توقف رشد طولی استخوان های بدن (یعنی بعد از دوران رشد) نیز بایستی به مقدار لازم دریافت شود زیرا از راه های مختلفی از بدن دفع می شود؛ مثلا از طریق عرق، ریزش مو، تجدید پوست و ناخن، ادرار و مدفوع .

روی:

روی در تولید کلاژن نقش دارد ، از بروز چین و چروک و خستگی پوست جلوگیری می کند و لکه های پوستی را درمان می کند. از ریزش مو و شکنندگی ناخن ها جلوگیری می کند. مصرف روی در سوختگی ها، اعمال جراحی و بهبود زخم های بدن، ضروری است. روی باعث بهبود هرچه سریع تر زخم ها می شود و کمبود روی بهبود زخم ها را به ویژه در بیماران دیابتی به تعویق می اندازد. به عبارتی روی به عنوان ترمیم کننده بافتی و پوستی شناخته شده است. افرادی که از اگزما و حساسیت رنج می برند، به طور معمول دارای سطح پایین روی در خون هستند و می توان با دادن روی، بهبود بیماری آن ها را تسریع کرد.

سلنیوم:

سلنیوم خاصیت کشسانی پوست را حفظ می کند. از شوره ی سر جلوگیری می کند و آن را از بین می برد. ضعف عضلانی یا درد های عضلانی، بی رنگی موها یا پوست و سفید شدن ناخن ها از علائم کمبود سلنیوم محسوب می شوند. سلنیوم در ساختن گلبول های سفید به بدن کمک می کند و از این طریق سیستم ایمنی را علیه بیماری و عفونت، فعال و بیدار نگه می دارد. موجب درمان بیشتر اختلالات پوستی نظیر فقدان خاصیت ارتجاعی پوست، آکنه، اگزما و پسوریازیس می شود. این ماده یک آنتی اکسیدان قوی است بنابراین از واکنش های شیمیایی مضر که در سلول های بدن اتفاق می افتد جلوگیری می کند.

مس:

مس یک آنتی اکسیدان قوی است. به این ترتیب که رادیکال های آزاد را از بین می برد و از آسیب های سلولی جلوگیری می کند. به نظر می رسد که اثرات ضد سرطانی نیز داشته باشد. کمبود مس منجر به بروز موارد زیر می شود:
- تهی سازی و تخلیه اکسیژن در سلول ها
- کاهش HDL (کلسترول خوب)
- مشکلات پوستی
اولین نشانه کمبود مس در بدن سفیدی زودرس مو است. به علاوه پوست چروک می شود چون مس خاصیت الاستیک بافت ها است.

منگنز:

کمبود منگنز موجب کاهش وزن، التهاب پوستی، تهوع و استفراغ، تغییر رنگ پوست و کاهش رشد مو می شود. منگنز جزئی از آنزیم هایی است که در متابولیسم کربوهیدرات ها و چربی ها فعالیت دارند . منگنز در بسیاری از ترکیبات آنزیمی دیگر نیز یافت می شود. در مفاصل، بافت استخوانی، رشد و ترمیم بدن و رنگ مو نیز نقش مهمی دارد.

عملکرد ترکیبات اختصاصی قرص جوان کننده و ضد چروک پوست دکتر مورد

لیزین:

لیزین یکی از بیست اسید آمینه ی اصلی ساختار پروتئینی یاخته های زنده است که بدن انسان قادر به تولید آن نیست و باید از طریق مواد غذایی تامین شود. سطح پایین لیزین باعث افت سنتز پروتئین شده و روی تشکیل کلاژن و عضله تاثیر می گذارد . لیزین و ویتامین C با یکدیگر ال کارنتین را می سازند که سلول های عضلانی را قادر به مصرف اکسیژن می کند. این خاصیت لیزین را به یک ماده منحصر به فرد برای ورزش های استقامت تبدیل کرده است.

پرولین:

پرولین یکی از اسید آمینه های غیر ضروری است ، ولی در برخی از مطالعات دیده شده است که با حذف دریافت پرولین از رژیم غذایی مقدار آن در خون نیز افت پیدا می کند و به این دلیل آن را به عنوان اسید آمینه غیر ضروری تلقی کرده اند هرچند کمبود آن به ندرت مشاهده می شود. در برخی مطالعات ثابت شده است که اسید آمینه پرولین پوست را نرم کرده و از افتادگی آن جلوگیری می کند. همچنین گفته شده است که این اسید آمینه به همراه ویتامین C و اسید آمینه لیزین موجب جلوگیری از انسداد رگ ها به وسیله چربی می شود .

N - استیل سیستئین:

با وجود اینکه N - استیل سیستئین در همه جا به عنوان پادزهر مسمومیت با استامینوفن شناخته می شود، کاربردهای بالینی گوناگون دیگری نیز دارد که از توانایی آن برای حمایت از سیستم آنتی اکسیدان و نیتریک اکسید بدن طی استرس، عفونت ها، آسیب های سمی و وضعیت های التهابی سرچشمه می گیرد. به نظر می رسد که درمان با مکمل N - استیل سیستئین سبب افزایش گلوتاتیون می شود که اصلی ترین آنتی اکسیدان بدن است. گلوتاتیون نقش بسیار مهمی در مسیر خنثی سازی مواد سمی و رادیکال های آزاد دارد. از این رو سبب اثر محافظتی قدرتمندی روی سلول ها می شود.

کندروئیتین سولفات:

کندروئیتین سولفات به عنوان ماده ای طبیعی در بدن مانع می شود که آنزیم ها مواد اصلی تشکیل دهنده غضروف را از بین ببرند. سیلیکون که بخشی از عروق، تاندون ها، پوست، چشم ها و بافت همبند را تشکیل می دهد استحکام و استواری بافت ها را حفظ می کند. کلاژن حاوی سیلیکون است که بافت ها را کنار یکدیگر نگه می دارد و این ماده در کندروئیتین سولفات موجود در غضروف ها وجود دارد که با همکاری کلسیم باعث ترمیم استخوان ها می شود. همچنین سیلیکون به عمق بافت ها نفوذ می کند و سم های انباشته شده را پاکسازی می کند.

گلوکزامین سولفات:

یکی از مزایای گلوکزامین سولفات کاهش چین و چروک پوست است. از مزایای دیگر آن برای پوست کمک به درمان هیرپیگمانتاسیون است که معمولا به علت تخریب های ناشی از نور خورشید، التهاب یا آکنه رخ می دهد. سرکوب سنتز ملانین از طریق مهار فعالیت تیروزیناز توسط گلوکزامین صورت می گیرد. کاهش چین و چروک، درمان هیپرپیگمانتاسیون، التیام زخم ها و مرطوب کنندگی از خواص گلوکزامین است. ضمن آن که در ترکیب با کمپلکس آمینو اسید و ویتامین ها بهترین اثر بخشی را در کمک به تولید کلاژن و روشن کنندگی دارد.

عصاره دانه انگور:

عصاره هسته انگور غنی از پروآنتی سیانین (PCO - یک آنتی اکسیدان بسیار قوی) است که می تواند جلوی تخریب های سلولی در اثر رادیکال های آزاد را بگیرد و بافت های پیوندی را ترمیم و تقویت کرده و به فعالیت آنزیم ها کمک کند . PCO پاسخ های آلرژیک و دستگاه ایمنی بدن را با کاهش تولید هیستامین تسکین می دهد، فرایند پیری را کند می کند و پوست را شاداب نگه می دارد. اخیرا به این نتیجه رسیده اند که اثر PCO در بدن 20 برابر ویتامین C و 50 برابر ویتامین E است .


 


ویژگی های قرص جوان کننده و ضد چروک پوست دکتر مورد:

- جوان کننده پوست
- آثار چروک و پیری را از بین می برد
- تولید کلاژن پوست را افزایش می دهد
- عملکرد سلول ها را بالا می برد
- به پوست احساس شادابی و جوانی می بخشد
- مناسب انواع پوست

نحوه استفاده قرص جوان کننده و ضد چروک پوست دکتر مورد:

دو عدد قرص صبح و دو عدد قرص شب ترجیحا همراه با غذا میل شود

شرایط نگهداری:

درجای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات قرص جوان کننده و ضد چروک پوست دکتر مورد:


نام ترکیب مقدار
Vitamin A 4,000 IU
Vitamin C 218 mg
Vitamin E 90 IU
Niacinamide 40 mg
Vitamin B6 10 mg
Calcium 200 mg
Zinc 12 mg
Selenium 40 mcg
Copper 0.8 mg
manganese 4 mg
Glucosamine Sulfate **
L-Lysine HCI **
L-Proline **
Chondroitin Sulfate **
N-Acetyl Cysteine **
Quercetin Dihydrate **

توصیه و هشدار:

- زنان باردار و شیرده حتماً قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنند.
- در صورت مصرف هرگونه دارو، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
- مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید.
- این محصول حاوی صدف crustation (خرچنگ / میگو) است. اگر به این محصولات آلرژی دارید از مصرف آن خودداری فرمائید.

اندازه محصول : 120 قرص
کشور سازنده: آمریکا
مدت انقضاء : 24 ماه
کد بهداشتی :  3467513010572665

نظر بدهید

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
229,000 تومان
امتیاز جایزه: 229000
  • موجودی: ناموجود
  • امتیاز جایزه: 10000
  • مدل: Murad Youth Builder Dietary Supplement