Menu
Your Cart

قرص جویدنی هربو فیبر سپید طب 30 عدد

کاهش کلسترول و بهبود عملکرد دستگاه گوارش
قرص جویدنی هربو فیبر سپید طب | 30 عدد | کاهش کلسترول و بهبود عملکرد دستگاه گوارش
ناموجود
قرص جویدنی هربو فیبر سپید طب | 30 عدد | کاهش کلسترول و بهبود عملکرد دستگاه گوارش

قرص جویدنی هربو فیبر

قرص جویدنی هربو فیبر مکملی منحصر به فرد برای کاهش کلسترول خون، بهبود عملکرد دستگاه گوارش و پیشگیری از ناراحتی های گوارشی است. این مکمل محصول کمپانی سپیدطب است.

نقش کلسترول در بروز نارسایی قلبی و عروقی

کلسترول ترکیبی با ساختمان مشابه چربی است که از طریق مصرف مواد غذایی چرب وارد بدن می شود. همچنین کلسترول در کبد سنتز می شود.

کلسترول به دو نوع کلسترل HDLو LDL تقسیم می شود. HDL یا کلسترول خوب، فرمی از کلسترول است که برای بدن مفید است و کلسترول بد را از بدن دفع می کند.

LDL به کلسترول بد معروف است و دشمن اصلی عروق قلبی و خونی است و در اغلب موارد موجب گرفتگی و انسداد عروق کرونر قلبی، عروق خونی و در نتیجه بروز نارسایی های قلبی و فشار خون و چربی خون می شود.

کلسترول بد و تری گلیسیرید بالای خون خطر بیماری های مختلف می شود و مرگ و میر را حتی در سنین جوانی افزایش می دهد. فروکتوالیگوسارید از اتصال مولکول فروکتوز به گلوکز ساخته می‏شود و فعالیت پروبیوتیکی دارد. اینولین الیگوساکارید است که از زنجیره‏های 2 تا 60 تایی گلوکز و فروکتوز تشکیل شده است.

اینولین یک پروبیوتیک است و هضم و جذب نمی‏شود. تخمیر و افزایش حجم اینولین سبب کاهش PH مدفوع و افزایش حجم آن می شود. اینولین تری گلیسرید سرم را با کاهش سنتز اسیدهای چرب و کاهش لیپوپروتئین‏های بسیار سبک (VLDL) کاهش می‏دهد و همین امر به حفظ سلامت بدن کمک می کند.

قرص جویدنی هربو فیبر سپیدطب  را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.

مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید می‌توانید مقاله زیر را بخوانید:


اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
47,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 47000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Sepid Teb Herbo Fiber

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب