Menu
Your Cart

مکمل گوارش کودک

توضیحات دسته‌بندی


انواع مکمل گوارش کودک برای رفع مشکلات گوارشی از جمله دل درد، دل پیچه و اسهال مورد استفاده قرار می گیرند. ممکن است این سوال برای شما به وجود بیاید که آیا این مکملها سود مند هستند یا خیر و یا اینکه آیا این مکملها به سلامت کودک آسیب وارد می کنند یا خیر؟ مطالعات نشان می دهند که انواع مکمل گوارش کودک برای رفع مشکلات گوارشی بسیار سودمند هستند و با افزایش باکتری های روده ای ( باکتری هایی که روده برای هضم غذا بدانها نیاز دارد) به سلامت کودک کمک می کنند. با این وجود ذکر این نکته در اینجا حایز اهمیت است که هنوز به تحقیقات جامع بیشتری در زمینه مکمل گوارش کودک نیازمندیم. بهتر است پیش از استفاده از هر مکملی با پزشک مشورت کنید.

مکمل دل درد کودک

در دهه اخیر استفاده از مکمل گوارش کودک بسیار مرسوم شده است زیرا تحقیقات نشان داده اند که این مکملها برای سلامتی کودک مفید هستند. مطالعه ای که در مجله نشنال هلث در سال 2012 به چاپ رسید به بررسی 300000 کودکی که از مکمل گوارش کودک استفاده کرده بودند، پرداخت. نتیجه این مطالعه نشان می داد که این مکمل می تواند از بروز مشکلات گوارشی جلوگیری به عمل آورد. مکمل گوارش کودک یک اصطلاح پوششی برای تمامی مکملهایی است که به درمان دل درد، دل پیچه و اسهال در کودکان کمک می کنند. البته بهتر است قبل از استفاده از این مکملها ابتدا دلیل اصلی دل درد تشخیص داده شود. مسمومیت و یا آلرژی غذایی، مشکلاتی روده ای مانند انسداد روده و ابتلا به برخی از بیماری ها مانند دیابت دلیل اصلی ابتلا به دل درد در کودکان هستند. پزشک بهترین کسی است که می تواند در این مورد به شما کمک کند.

اسم شربت دل درد در کودکان چیست؟

هنگامی که جنین در رحم مادر شکل می گیرد سه لایه از سلولها به آرامی رشد می کنند تا سه قسمت مهم بدن را تشکیل دهند. اولین لایه سیستم عصبی و ارگانهای حسی را شکل می دهد، دومین لایه عضلات، سیستم گردش خون و اسکلت را به وجود می آورد و سومین لایه سیستم گوارش و هضم غذا را تشکیل می دهد. اغلب کودکان پس از تولد دارای مشکلاتی از قبیل دل درد هستند. بسیاری از دانشمندان بر این باور هستند که بدن آنها هنوز با محیط خارج از رحم به طور کامل انطباق نیافته است و همین امر سبب بروز این مشکلات می شود.

نام شربت دل درد در کودکان

بسیاری از مادران به دنبال انواع مکمل گوارش کودک هستند تا این مشکلات گوارشی کودکان را از بین ببرند. بروز دل درد در کودکان سبب می شود آنها بی قرار شوند و مدت زمان زیادی را گریه کنند. همچنین اگر این مشکل رفع نشود تمایل کودک به خوردن غذا از بین می رود و همین امر بر سلامت کودک اثر می گذارد. « قطره کولیک اید ویتابیوتیکس» و «قطره کولیف بی اس کی» به رفع دل درد در کودکان کمک می کنند.

اسم قرص دل درد در کودکان

انواع مکمل گوارش کودک برای درمان دل درد به شکل قرص و یا شربت به فروش می رسند. سیستم گوارشی کودک بر متابولیسم بدن اثر می گذارد و همین امر سبب افزایش وزن می شود. اگر بروز مشکلاتی مانند دل درد کنترل نشود سبب می شود متابولیسم بدن به درستی صورت نگیرد و همین امر سبب تجمع سم در بدن کودک می شود. مطالعات نشان می دهند که تعداد زیادی از سلولهای ایمنی در دیواره روده قرار دارتد. روده در تمام طول زندگی مواد مغذی را از غذاها جذب می کند و همین امر اهمیت سلامت آن را نشان می دهد. ساشه پروبیوتیک بایوکید تک ژن فارما یکی از بهترین قرصهای دل درد در کودکان است.

داروی ضد دل پیچه کودکان

دل درد و دل پیچه یکی از دردهای رایج در میان کودکان هستند. اما اگر این دردها ادامه دار شوند باید به پزشک مراجعه شود. اگر کودک مدام دل درد و یا دل پیچه دارد، تب می کند، اسهال و استفراغ دارد و یا وزنش پایین می آید و انرژی زیادی برای انجام فعالیتهای روزانه ندارد باید به پزشک مراجعه کنید. نوشیدن مایعات به انداره کافی و شناخت آلرژی های غذایی در کودکان از بروز دل درد جلوگیری به عمل می آورند. همچنین استفاده از مکمل گوارش کودک مانند « قطره کولیک اید ویتابیوتیکس » به کاهش درد و جلوگیری از دل درد و دل پیچه کمک می کند.

درمان دل پیچه و اسهال در کودکان

بروز اسهال در کودکان زنگ هشداری برای بروز بیماری های مزمن و خطرناک است و باید بدان اهمیت داده شود. تب، بی اشتهایی، کاهش میل به غذا و افزایش مدفوع آبکی از علایم بروز اسهال هستند. اسهال می تواند در اثر انواع عفونتهای باکتریایی و ویروسی، انگل ها، استفاده از آنتی بیوتیکها و نوشیدن بیش از حد آب میوه ها رخ دهند. انواع مکمل گوارش برای رفع اسهال وجود دارند که به درمان این بیماری کمک می کنند.  « پودر گاسترو فیکس فاسکا» یکی از بهترین مکملها برای رفع اسهال است.

درمان خانگی دل پیچه و اسهال برای کودکان

در کنار انواع مکمل گوارش کودک، می توانید از درمانهای خانگی برای رفع دل پیچه و اسهال استفاده کنید. نوشیدن مایعات زیاد در این دوران بسیار مفید است. در این دوران به هیچ عنوان به کودک خود محصولات قندی ندهید. استفاده از برنج و ماست، موز، نان تست و سیب زمینی پخته بسیار مفید است. ترکیب زنجبیل و عسل و دانه گشنیز و ماست به درمان اسهال کمک می کند.

برند: فاسکا | Fasska مدل: Fasska Gastro-Fix
پودر گاسترو فیکس:گاستروفیکس غذای کامل و مناسب در اسهال حاد نوزادان 1 هفته تا کودکان بالای یکسال با هضم راحت می باشد. غذای مخصوصی است که جهت کودکانی که از اسهال حاد رنج می برند تولید گردیده است.این محصول را تنها باید در یک دوره محدود مصرف نمود(حدود یک هفته)، تا اینکه حرکات لوله گوارش مجدداً منظم گردد..
28,800 تومان
کپسول یوموگی آردیفارم | 20 عدد | ضد اسهال و اختلالات گوارشی، مناسب کودکان و بزرگسالان کپسول یوموگی آردیفارم | 20 عدد | ضد اسهال و اختلالات گوارشی، مناسب کودکان و بزرگسالان
-10 %
برند: آردیفارم | Ardeypharm مدل: Ardeypharm Yomogi Capsules
کپسول یوموگی آردیفارمتاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2022/09 استکپسول 250 میلی گرمی حاوی تعداد حداقل 1010 سلول زنده خشک شده ساکارو مایسس بولاردی می باشد.دلایل بیماری اسهال چیست؟اصطلاحات Volume Depletion (کاهش سطح مایعات بدن) و کم آبی (Dehydration) معمولا به جای یکدیگر بکار می‌روند. این عبارات بیانگر..
61,200 تومان 68,000 تومان
برند: تک ژن فارما | Takgene Pharma مدل: Takgene Pharma Bio Lact Drop 15ml
قطره بایو لاکت تک ژن فارماقطره بایو لاکت تک ژن فارما مکملی منحصر به فرد برای بهبود نفخ، کولیک و دل درد در نوزادان و کودکان است. این مکمل حاوی پروبیوتیک و پری بیوتیک است.دلایل دل درد کودکاننفخ و دل درد یکی از مشکلات رایج گوارشی در بین نوزادان و کودکان است. دلایل متعددی باعث بروز این امر می‌شوند، با ا..
69,500 تومان
برند: داروسازی خوارزمی | kharazmi Pharmaceutical مدل: kharazmi Pharmaceutical Nurse Harvey's Gripe Mixture
محلول خوراکی نرس هارویز گریپ میکسر خوارزمیاصطلاحات Volume Depletion (کاهش سطح مایعات بدن) و کم آبی (Dehydration) معمولا به جای یکدیگر بکار می‌روند. این عبارات بیانگر شرایط فیزیولوژیکی گوناگون ناشی از انواع مختلف کم آبی هستند با این حال در بیشتر متون بالینی تفاوتی بین این دو قائل نشده و به جای یکدیگر..
29,800 تومان
برند: بی اس کی | BSK مدل: BSK Colief Drops
قطره کولیف بی اس کیقطره خوراکی کولیف بی اس کی مخصوص نوزادان حاوی سایمتیکون به همرا روغن شوید، رازیانه و نعنا می باشد. سایمتیکون کشش سطحی را کاهش می دهد و زمانی که به صورت خوراکی مصرف شود باعث می شود که حباب های گاز درون دستگاه گوارش با هم یکی شوند و بنابراین به انتشار آن ها کمک می کند. این ترکیب برا..
20,000 تومان
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Colicez Oral Drops
قطره کولیک ایز ویتان کولیک یا همان دل درد کودکان، مشکل شایعی است که اکثر نوزادان در هفته های اول تولد به آن دچار میشوند و حتی ممکن است این مشکل تا شش ماهگی ادامه داشته باشد. دلیل اصلی به وجود آمدن این مشکل در نوزادن، عدم تکامل سیستم گوراشی آنان در ماه های اول تولد میباشد. قطره کولیک ایز، یکی از..
23,000 تومان
برند: داروسازی خوارزمی | kharazmi Pharmaceutical مدل: kharazmi Pharmaceutical Kidomach 145ml
محلول خوراکی کیدومک خوارزمیمحلول خوراکی کیدومک خوارزمی برای درمان بیماری های نوزاد مانند دل درد، دل پیچه و کولیک نوزادان استفاده می شود. محلول خوراکی کیدومک حاوی ترکیباتی از جمله قند و زیره سیاه که برای رفع نفخ و دل پیچه در نوزادان شیرخوار استفاده می شود. کیدومک بی کربنات سدیم است که به کاهش اسید اض..
13,000 تومان
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Colicaid Drops
قطره کولیک اید ویتابیوتیکس قطره کولیک اید ویتابیوتیکس مکملی منحصر به فرد برای رفع سریع دل‌دردهای شکمی و دل پیچه در نوزادان و کودکان است. دلایل دل درد نوزاد مهم‌ترین دلیل نوزاد عدم تکامل سیستم گوارشی است. به همین دلیل دل درد نوزاد معمولا در هفته‌های اول تولد رخ می‌دهد. دلایل دیگری نیز وجود دارند ک..
23,000 تومان
برند: دایونیکس فارما | Dayonix Pharma مدل: dayonix kidssi colic drops
قطره کیدزی کولیک دایونیکسقطره کیدزی کولیک دایونیکس محصولی مناسب برای بهبود کولیک در نوزادان و کودکان است. این قطره پایه گیاهی دارد و در آن از مواد موثره ای نظیر عصاره رازیانه، عصاره بادرنجبویه و برگ نعناع استفاده شده است. شما می توانید به محض شروع دل درد از قطره دایونیکس استفاده نمایید. این قطره اثر..
61,500 تومان
برند: بایوکل | Biocol مدل: Biocol Kids Gst Syrup
شربت بایوکل کیدز جی اس تی بایوکلشربت بایوکل کیدز جی اس تی بایوکل محصولی مناسب برای رفع دل درد در نوزادان است. در این شربت مواد موثره ای نظیر عصاره های گیاهی مانند گیاه رازیانه، عصاره برگ بادرنجبویه و سولفات منیزیم به کار رفته اند و همین امر این شربت را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. این شربت طعم ..
145,000 تومان
ساشه پروبیوتیک بایوکید تک ژن فارما | 15 عدد | حاوی پروبیوتیک برای بهبود مشکلات گوارشی کودکان ساشه پروبیوتیک بایوکید تک ژن فارما | 15 عدد | حاوی پروبیوتیک برای بهبود مشکلات گوارشی کودکان
-50 %
برند: تک ژن فارما | Takgene Pharma مدل: Takgene Pharma Biokid Probiotic 15 Sachet
ساشه بایوکید تک ژن فارماتاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2022/8  استبر طبق گزارش های WHO ، تعداد کودکان زیر 5 سال مبتلا به کمبود وزن برابر 115 میلیون نفر بوده و 178 میلیون کودک نیز دچار کوتاهی قد می باشند در حدود یک چهارم از کودکان در کشورهای در حال توسعه به خصوص در آسیا و آفریقا از سوء تغذیه رن..
27,100 تومان 54,200 تومان
برند: دکتر عبیدی | abidi pharma مدل: Abidi Pharma Sananitos Barriga Belly 130ml Syrup
شربت سانانیتوس نفخ عبیدیشربت سانانیتوس نفخ عبیدی محصولی مناسب برای بهبود نفخ در کودکان بالای 3 سال است. نفخ یکی از مشکلات رایج دستگاه گوارش به شمار می رود که اگر درمان نگردد، می تواند برای سلامتی بسیار زیان آور باشد. نفخ سبب می شود که اشتها کودکان به غذا کم شود و این امر خطر کاهش ویتامین ها و مواد م..
100,300 تومان
قطره ایزی کول بیبی آ ای آی | 15 میل | حاوی آنزیم لاکتاز برای رفع عوارض گوارشی در نوزادان قطره ایزی کول بیبی آ ای آی | 15 میل | حاوی آنزیم لاکتاز برای رفع عوارض گوارشی در نوزادان
ناموجود
برند: آ ای آی | AEI مدل: AEI 24 Easycol Baby Solution 15ml
قطره ایزی کول بیبی آ ای آیقطره ایزی کول بیبی آ ای آی حاوی آنزیم لاکتاز است که به رفع عوارض گوارشی نوزادان کمک می‌کند. مشکلات گوارشی در نوزادان می تواند روند خوردن شیر را دشوار سازد و این موضوع می تواند مشکلات زیادی را برای آنها به وجود بیاورد. این قطره پروسه هضم لاکتوز را در ماه های اول زندگی آسان م..
161,200 تومان
شربت اشتها آور بایوکل کیدز APT بایوکل | کمک به گوارش، هضم و فلور طبیعی روده
ناموجود
برند: بایوکل | Biocol مدل: Biocol Kids APT Syrup
شربت اشتها آور بایوکل کیدز APT بایوکلکودکان پس از یک سالگی، هر سال به طور طبیعی 2 تا 3 کیلوگرم افزایش وزن دارند و 6 تا 8 سانتی متر به قدشان اضافه می شود. کودکان و نوجوانان جهت رشد و تکامل، نیاز بیشتری به دریافت مواد مغذی در سنین رشد دارند. بی اشتهایی و کم اشتهایی در کودکان و نوجوانان باعث دریافت ناک..
155,000 تومان
ساشه رستور پروتکسین | 16 عدد | تنظیم دستگاه گوارش نوزادان و کودکان ساشه رستور پروتکسین | 16 عدد | تنظیم دستگاه گوارش نوزادان و کودکان
ناموجود
برند: پروتکسین | Protexin مدل: Protexin Restore Sachet
ساشه رستور پروتکسین پروبیوتیک‌ها، باکتری‌های مفیدی هستند که در دستگاه گوارش انسان وجود دارند و موجب تقویت عملکرد دستگاه گوارش و پیشگیری از اختلالات گوارشی می‌شوند. این بیماری آنقدر برای نوزاد و والدین رنج آور استکه باید سریعا درمان شود. عدم تکامل دستگاه گوارش در نوزادان و نفخ از دلایل بروز کول..
56,000 تومان
نمایش 1 تا 17 از 17 (1 صفحه)