Menu
Your Cart

مکمل گوارش کودک

توضیحات دسته‌بندی


انواع مکمل گوارش کودک برای رفع مشکلات گوارشی از جمله دل درد، دل پیچه و اسهال مورد استفاده قرار می گیرند. ممکن است این سوال برای شما به وجود بیاید که آیا این مکملها سودمند هستند یا خیر و یا اینکه آیا این مکملها به سلامت کودک آسیب وارد می کنند یا خیر؟ مطالعات نشان می دهند که انواع مکمل گوارش کودک برای رفع مشکلات گوارشی بسیار سودمند هستند و با افزایش باکتری های روده ای ( باکتری هایی که روده برای هضم غذا بدانها نیاز دارد) به سلامت کودک کمک می کنند.

تمامی محصولاتی که به عنوان مکمل گوارش کودک در این صفحه مشاهده می کنید از برندهای معتبر بازار هستند و مجوزهای لازم را از سازمان غذا و دارو و سازمان بهداشت دریافت کرده اند. در نتیجه شما می توانید بدون نگرانی این محصولات را سفارش دهید و از آنها برای ارتقا سلامتی کودک خود استفاده نمایید.

مکمل دل درد کودک

در دهه اخیر استفاده از مکمل گوارش کودک بسیار مرسوم شده است زیرا تحقیقات نشان داده اند که این مکملها برای سلامتی کودک مفید هستند. مطالعه ای که در مجله نشنال هلث در سال 2012 به چاپ رسید به بررسی 300000 کودکی که از مکمل گوارش کودک استفاده کرده بودند، پرداخت. نتیجه این مطالعه نشان می داد که این مکمل می تواند از بروز مشکلات گوارشی جلوگیری به عمل آورد.

مکمل گوارش کودک برای درمان چه مشکلاتی مورد استفاده قرار می گیرد؟

مکمل گوارش کودک یک اصطلاح پوششی برای تمامی مکملهایی است که به درمان دل درد، دل پیچه و اسهال در کودکان کمک می کنند. البته بهتر است قبل از استفاده از این مکملها ابتدا دلیل اصلی دل درد تشخیص داده شود. مسمومیت و یا آلرژی غذایی، مشکلاتی روده ای مانند انسداد روده و ابتلا به برخی از بیماری ها مانند دیابت دلیل اصلی ابتلا به دل درد در کودکان هستند. پزشک بهترین کسی است که می تواند در این مورد به شما کمک کند.

دلیل بروز مشکلات گوارشی در کودکان چیست؟

هنگامی که جنین در رحم مادر شکل می گیرد سه لایه از سلولها به آرامی رشد می کنند تا سه قسمت مهم بدن را تشکیل دهند. اولین لایه سیستم عصبی و ارگانهای حسی را شکل می دهد، دومین لایه عضلات، سیستم گردش خون و اسکلت را به وجود می آورد و سومین لایه سیستم گوارش و هضم غذا را تشکیل می دهد. اغلب کودکان پس از تولد دارای مشکلاتی از قبیل دل درد هستند. بسیاری از دانشمندان بر این باور هستند که بدن آنها هنوز با محیط خارج از رحم به طور کامل انطباق نیافته است و همین امر سبب بروز این مشکلات می شود.

اگر مشکلات گوارشی کودکان رفع نشوند، چه مشکلاتی پیش می آید؟

انواع مکمل گوارش کودک برای درمان دل درد به شکل قرص و یا شربت به فروش می رسند. سیستم گوارشی کودک بر متابولیسم بدن اثر می گذارد و همین امر سبب افزایش وزن می شود. اگر بروز مشکلاتی مانند دل درد کنترل نشود سبب می شود متابولیسم بدن به درستی صورت نگیرد و همین امر سبب تجمع سم در بدن کودک می شود. مطالعات نشان می دهند که تعداد زیادی از سلولهای ایمنی در دیواره روده قرار دارند و در صورتی که سیستم گوارشی به خوبی کار نکند بدن دچار اختلالات زیادی می شود.

نام شربت دل درد در کودکان

بسیاری از مادران به دنبال انواع مکمل گوارش کودک هستند تا این مشکلات گوارشی کودکان را از بین ببرند. بروز دل درد در کودکان سبب می شود آنها بی قرار شوند و مدت زمان زیادی را گریه کنند. همچنین اگر این مشکل رفع نشود تمایل کودک به خوردن غذا از بین می رود و همین امر بر سلامت کودک اثر می گذارد.

« قطره کولیک اید ویتابیوتیکس» و «قطره کولیف بی اس کی» به رفع دل درد در کودکان کمک می کنند. همچنین، انواع شربت برای معده درد کودکان در سایت داروخانه آنلاین موجودند و شما می توانید با توجه به نیازهای کودک خود یکی از صدها شربت معده درد کودکان را انتخاب کنید.

اسم قرص دل درد در کودکان

روده در تمام طول زندگی مواد مغذی را از غذاها جذب می کند و همین امر اهمیت سلامت آن را نشان می دهد. کارشناسان به این موضوع اشاره می کنند برای تقویت معده کودکان باید از مکمل های پروبیوتیک استفاده شود. به همین دلیل، بسیاری از والدین به دنبال بهترین پروبیوتیک برای کودکان هستند. ساشه پروبیوتیک بایوکید تک ژن فارما یکی از بهترین قرصهای دل درد در کودکان است.

داروی ضد دل پیچه کودکان

دل درد و دل پیچه یکی از دردهای رایج در میان کودکان هستند. اما اگر این دردها ادامه دار شوند باید به پزشک مراجعه شود. اگر کودک مدام دل درد و یا دل پیچه دارد، تب می کند، اسهال و استفراغ دارد و یا وزنش پایین می آید و انرژی زیادی برای انجام فعالیتهای روزانه ندارد باید به پزشک مراجعه کنید. نوشیدن مایعات به انداره کافی و شناخت آلرژی های غذایی در کودکان از بروز دل درد جلوگیری به عمل می آورند. همچنین استفاده از مکمل گوارش کودک مانند قطره کولیک اید ویتابیوتیکس  به کاهش درد و جلوگیری از دل درد و دل پیچه کمک می کند.

درمان دل پیچه و اسهال در کودکان

بروز اسهال در کودکان زنگ هشداری برای بروز بیماری های مزمن و خطرناک است و باید بدان اهمیت داده شود. تب، بی اشتهایی، کاهش میل به غذا و افزایش مدفوع آبکی از علایم بروز اسهال هستند. اسهال می تواند در اثر ابتلا به انواع عفونتهای باکتریایی و ویروسی، انگل ها، استفاده از آنتی بیوتیکها و نوشیدن بیش از حد آب میوه ها رخ دهد. انواع مکمل گوارش کودک و یا شربت اسهال کودکان وجود دارند که به درمان این بیماری کمک می کنند پودر گاسترو فیکس فاسکا یکی از بهترین مکملها برای رفع اسهال است.

درمان خانگی دل پیچه و اسهال برای کودکان

در کنار انواع مکمل گوارش کودک و داروهای گوارش کودکان، می توانید از درمانهای خانگی برای رفع دل پیچه و اسهال استفاده کنید. نوشیدن مایعات زیاد در این دوران بسیار مفید است. در این دوران به هیچ عنوان به کودک خود محصولات قندی ندهید. استفاده از برنج و ماست، موز، نان تست و سیب زمینی پخته بسیار مفید است. ترکیب زنجبیل و عسل و دانه گشنیز و ماست به درمان اسهال کمک می کند.

برای تقویت معده کودکان چه باید کرد

یکی از سوالات پرتکراری که دائما پرسیده می شود در این باره است که برای تقویت معده کودکان چه کاری باید انجام دهید. توصیه می شود به کودک خود دائما مایعات بدهید. همچنین، زمانی که کودک غذا خوردن را آغاز می کند از غذاهای سبک و زود هضم استفاده نمایید. در کنار این موارد مراقب باشید که غذایی که کودک می خورد بیش از حد سرد و یا گرم نباشد. تمامی این موارد سبب می شوند کودک معده قوی داشته باشید.

خرید مکمل گوارش کودک

اگر به دنبال خرید مکمل گوارش کودک هستید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. کارشناسان این مرکز مشاوره های تخصصی را به شما می دهند و به شما کمک می کنند ب