Menu
Your Cart

قیمت گینر

توضیحات دسته‌بندی

قیمت گینر


گینر چیست و قیمت گینر به چه چیزهایی بستگی دارد؟

مکمل گینر معمولا برای افزایش وزن و یا رساندن انرژی اضافی به بدن مورد استفاده قرار می گیرد. این مکملها  دارای کالری بالایی هستند. گینرها با برندهای متفاوتی به بازار عرضه می شوند. و شکل قالب بیشتر این مکمل ها پودری است. که در اختیار ورزشکاران و بدنسازان قرار می گیرد. همچنین بهتر است، بدانید قیمت گینر از برندی به برند دیگر متفاوت است. اما در کل این مکملها محصولات ارزان قیمتی هستند.

بدنسازان و ورزشکاران مصرف کننده اصلی مکمل های بدنسازی هستند. اما بهتر است قبل از استفاده از هر مکمل اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشند. و یا با مربی خود مشورت کنند. سپس با توجه به نیازهای بدنشان مکمل مناسب را خریداری کنند. اصطلاح گینر برای بسیاری از افراد اصطلاحی فریبنده است. افراد فکر می کنند این مکمل می تواند برای آنها معجزه کند.

اهمیت قیمت گینر!

در همین میان بسیاری از افراد سودجو قیمت گینر را بسیار پایین می آورند. اما مسئله بسیار مهم این است که مکمل های آنها تاییدیه وزرات بهداشت و سازمان غذا و دارو را ندارد. و آسیب زیادی در طول زمان به بدن وارد می کند. بسیاری از افراد فکر می کنند. با استفاده از مکمل بدنسازی گینر و افزایش وزن تمامی احتیاجات مورد نیاز بدن آنها را تامین می شود. اما تنها کاری که مکمل گینر انجام می دهد کمک به افزایش وزن با استفاده از کالری بالاست.

همیشه مکمل ها خوب نیستند!

اگر به درستی ورزش کنید. و مواد مغذی مورد نیاز بدنتان را از طریق رژیم غذایی تامین کنید، می توانید بدون مصرف مکمل گینر وزن خود را افزایش دهید. بهتر است قیمت گینر را به خوبی بدانید. و در خرید این مکمل دقت زیادی داشته باشید. تا محصولی با کیفیت تهیه کنید. به این نکته توجه داشته باشید. اگر فقط کالری بالا مصرف کنید و ورزش نکنید. ممکن است به مرور زمان چربی در بدن شما جمع شود. و مشکلات زیادی را برای سلامتی به وجود بیاورد.

عوارض مصرف بی رویه!

بهتر است آگاه باشید که افزایش چربی در بدن مشکلات قلبی و ریوی را افزایش می دهد! به همین دلیل محصولی ارزان قیمت است. دانستن قیمت گینر و ویژگی های آن به شما کمک می کند تصمیم درستی بگیرید و بهترین مکمل را انتخاب کنید. پایه ترکیب این نوع مکمل بدنسازی را کربوهیدرات یا قند با کالری بالا تشکیل میدهد، که بسته به نوع و قیمت گینر, مقادیر پروتئین، چربی، ویتامنی ها و مواد معدنی نیز در آنها متغیر است.

انواع مختلف گینر!

بدنساز بر اساس هدفی که در پیش رو دارد، به رژیم غذایی و مکمل بدنسازی های متفاوتی نیاز دارد. گینر انواع مختلفی دارد، که مهم‌ترین آن‌ها گینر وزن (weight gainer) و گینر حجم (mass gainer) است. مسلماً لازم به ذکر است که گینر وزن و گینر حجم دو مکمل بدنسازی کاملاً متفاوت با ترکیب درصدهای گوناگون برای مقاصد مختلف است. قیمت گینر وزن و قیمت گینر حجم با توجه به برندهایی که عرضه می شود متفاوت است. اما همانطور که پیشتر گفتیم بهتر است محصولی را تهیه کنید تا دارای تاییدیه بهداشت و سازمان غذا و دارو باشد.

گینر وزن چیست و چه کاربردی دارد، و قیمت گینر چه تاثیری در کیفیت آن دارد؟

این مکمل بدنسازی غذایی دارای ترکیبات کربوهیدراتی، پروتئین، ویتامین‌ها، مواد معدنی و همچنین اسیدآمینه‌های خاص است. محتوای کالری این دسته از گینرها بسیار زیاد است، و بیشتر کالری آن مربوط به وجود کربوهیدرات‌های فراوان در ترکیبات آن است. هدف اصلی کسانی که از این گینر استفاده می‌کنند، افزایش وزن است. با توجه به اینکه گینر کربوهیدرات بالایی را وارد بدن می کند، باید دارای کیفیت بسیار بالایی باشد. و کربوهیدارت ها از منابع خوبی تهیه شده باشند. قیمت گینر یکی از مواردی است، که به شما کمک می کند، تا گینر خوب و با کیفیت را تشخیص دهید.  

هارد گینر ها!

مصرف این دسته از گینرها برای کسانی که اصطلاحاً هارد گینر نامیده می‌شوند، توصیه شده است. هارد گینر کسی است که سوخت و ساز بدن او علی رغم همه رعایت‌های غذایی که انجام می‌دهد. مانع از افزایش حجم عضلانی او می‌شود. نکته‌ای که در مورد گینر وزن باید در نظر داشته باشید، میزان کالری دریافتی شما در مصرف این دسته از مواد مکمل بدنسازی غذایی بیش از مقدار مصرفی خواهد شد. لذا در این مرحله شما باید کالری مصرف خودتان را هر بار بازرسی و از مناسب بودن آن اطمینان حاصل کنید.

ترکیبات گینر وزن را چه موادی تشکیل میدهند؟

مواد اصلی تشکیل دهنده این مکملها کربوهیدرات ها و قندها هستند. با توجه به نوع مکمل گینر مواد تشکیل دهنده آن می توانند حاوی پروتئین، چربی، ویتامین و مواد معدنی باشند. آنچه که در یک گینر وزن می‌توانید به دست آورید به شرح زیر است:

  • ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ کالری انرژی در هر وعده مصرفی
  • آنزیم‌های کمک کننده به هضم و جذب مواد مغذی دیگر
  • دریافت مواد ریز مغذی مورد نیاز بدن بدنساز
  • دریافت درصد بالای کربوهیدرات با نسبت سه به یک در برابر پروتئین.

گینر حجم محبوب ترین گینر در بازار ، قیمت گینر حجم چگونه محاسبه میشود؟

گینر حجم یکی از مهم‌ترین و همچنین محبوب‌ ترین گینرها برای ورزشکاران است. زیرا این مکمل ها می‌توانند مدت زمان ریکاوری و همچنین مقدار کافی کالری برای عضله سازی را تأمین کنند. گینر حجم نیز همانند گینر وزن دارای ترکیبی از پروتئین، چربی و در نهایت کربوهیدرات است.

مقدار و میزان هر یک از این سه ترکیب (پروتئین، چربی و کربوهیدارت) در هر نوع از گینر حجم بر اساس شرکت تولید کننده آن می‌تواند متفاوت باشد.اما رایج‌ترین منبع پروتئین مربوط به سویا، پروتئین وی و پروتئین‌های گیاهی دیگر است.هیچ منبع خاص و مشخصی برای تأمین چربی‌ها در گینر حجم وجود ندارد، اما بیشتر شرکت‌ها تلاش می‌کنند که از منابع کم ضرر تر استفاده کنند.

در این میان قیمت گینر عاملی تعیین کننده است که می تواند کیفیت مواد به کار رفته در این مکمل ها را مشخص کند. اگر قیمت گینر از حد معمول پایین تر باشد می تواند بیانگر این باشد که این محصولات از منابع با کیفیت تهیه نشده اند.

ترکیبات گینر حجم!

 کربوهیدرات موجود در گینر حجم از ترکیبات مشتق شده گلوکز همانند دکستروز، مالتودکسترین و واکسی مایز یا ترکیب‌های تشکیل شده از این سه ماده هستند. برخی از مکمل بدنسازی گینر در ترکیبات سازنده خود مواد مغذی دیگری به مانند انواع ویتامین‌ها، مواد معدنی، کراتین و همچنین BCAA ها دارند.

مواردی که قبل استفاده از مکمل بدنسازی گینر باید به یاد داشته باشید!

تحقیقات و مطالعات نشان می دهند، که سالم ترین روش برای دریافت کربوهیدارت و پروتئین رژیم غذایی سالم است. بنابراین به شما توصیه می شود، قبل از مصرف هر گونه مکمل، به ویژه مکمل گینر، با متخصص تغذیه، پزشک و یا مربی خود مشورت کنید. مکمل بدنسازی گینر همانطور که از نامش پیداست. یک مکمل است نه یک وعده غذایی! این مکمل می تواند تکمیل کننده غذایی باشد. که بدن شما دریافت می کند. بنابراین نباید جایگزینی برای وعده های غذایی به شمار رود.

اگر ورزشکار هستید و می خواهید از مکمل بدنسازی گینر استفاده کنید ابتدا به این سوالات قاطعانه پاسخ دهید:

  • آیا مشکلی در رژیم غذایی شما وجود دارد؟
  • آیا مکمل دیگری به جز مکمل بدنسازی گینر وجود دارد، که بتواند به شما در این مسیر کمک کند؟ ( منظور معجون های خانگی است).

در صورتی که نتوانستید پاسخ قانع کننده ای برای این سوالات پیدا کنید. می توانید از مکمل بدنسازی گینر استفاده کنید.

در این مسیر هرگز از مکمل های ارزان قیمت، که بدون تاییدیه وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو عرضه می شوند، استفاده نکنید. قیمت گینر عاملی تعیین کننده است. که مشخص می کند این مکمل از منابع با کیفیت تهیه شده است یا خیر.

به طور کلی بهتر است بدانید، مکمل بدنسازی گینر برای افرادی که از کمبود وزن رنج می برند پیشنهاد می شود، چنانچه وزن شما ایده آل است. و یا کمبود وزن شما زیاد نیست، میتوانید با پیروی از رژیم غذایی مناسب پاسخگوی نیاز بدنی تان باشید.

توضیحات تکمیلی برای گینرها!

همانطور که تا به حال بارها به این موضوع اشاره کرده ایم. برندی که مکمل بدنسازی را خرید می کنید بسیار مهم است. هرگز تحت تاثیر تبلیغات قرار نگیرید. تلاش کنید مکمل بدنسازی گینر را از برندی مناسب که پاسخگوی نیازهای بدن شماست خریداری کنید.

مکمل بدنسازی گینر حاوی پروتئین است. اگر ورزشکار هستید، و از مکمل های پروتئین دار نیز استفاده می کنید، باید بدانید پروتئین برای متابولیسم وارد کبد و سپس کلیه ها می شود. مصرف این محصول بار اضافی را به این دو عضو حیاتی بدن وارد می کند. بنابراین در ربطه با مصرف این مکمل محتاط باشید. قبل از مصرف با پزشک مشورت کنید. اگر از بیماری های کبدی و یا کلیوی رنج می برید، هرگز از این مکمل ها استفاده نکنید.

نکات قابل توجه!

بهتر است در هنگام مصرف مکمل بدنسازی گینر آب و مایعات زیادی بنوشید. تا آسیب کمتری به کبد و کلیه های شما وارد شود. در پایان دوباره به شما یادآور می شوم، که سلامتی امر بسیار مهمی است. بهتر است از محصولاتی استفاده کنید که از منابع با کیفیت تهیه شده اند. در رابطه با مکمل گینر همانگونه که بدان اشاره کردیم، این مکمل کالری زیادی را وارد بدن می کند. به همین دلیل کیفیت این محصول بسیار مهم است.

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر مناسب اینترنتی به شما مصرف کنندگان عزیر کمک کرده است، بدون ماندن در ترافیک برای رسیدن به داروخانه و یا معطل شدن در داروخانه برای خرید محصول مورد نظر تنها با یک کلیک مکمل بدنسازی مورد نظر خود را از برندهای معتبر روز تهیه کنید.
گینر گارگانچوا بیست | 4672 گرم | افزایش حجم توده ماهیچه و افزایش قدرت عضلات
ناموجود
برند: بیست اسپورتز | Beast Sports مدل: Beast Sports Gargantua Gainer
گینر چیست؟به مکمل های افزایش دهنده وزن که از درصد بالایی کربوهیدرات برخوردار هستند و در واقع کالری بالایی به بدن می رسانند مکمل گینر می گویند.همانطور که گفته شد گینرها دسته ای از مکمل ها هستند که درصد کربوهیدرات بالایی در ترکیبات خود دارند. حال برخی از ورزشکاران این اشتباه را مرتکب می شوند که برای ا..
650,000 تومان
گینر مسیو وی کارن (PNC) | 1000 گرم | عضله ساز و مناسب برای دوره بدنسازی و آمادگی جسمانی گینر مسیو وی کارن (PNC) | 1000 گرم | عضله ساز و مناسب برای دوره بدنسازی و آمادگی جسمانی
ناموجود
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC Massive Whey Gainer
اهمیت پروتئین از اسم آن مشخص است. در زبان یونان باستان «Protos» به معنای «اساسی، ضروری و اولیه» می‌باشد. در واقع پروتئین‌ها برای پیشبرد عملکردهای سلولی لازم و ضروری‌اند.پروتئین‌ها تنها منبع ازت بدن انسان هستند و برای ادامه‌ی زندگی لازم هستند. پروتئین‌ها از اسیدهای آمینه تشکیل شده‌اند. در بین این اسی..
177,000 تومان
گینر فیول 680 توینلب | 2800 گرم | رشد عضلات و ریکاوری کننده
ناموجود
برند: توینلب | Twinlab مدل: Twinlab Super Gainer Fuel 680
تحقیقات نشان داده است برای جلوگیری از عمل کاتابولیک در بدن باید از ترکیب کربوهیدرات و پروتئین پس از تمرینات سخت و طاقت فرسا استفاده نمائیم که باعث پر کردن ذخایز گلیکوژن شوند. سوپر گینر 1350 توینلب یک محصول بسیار عالی با کارایی بالا برای سوخت رسانی به عضلات، رشد عضلات، سنتز پروتئین و ایجاد یک محیط آن..
237,600 تومان
گینر افتر شاک کریتیکال مس مایوژنیکس | 2550 گرم | افزایش حجم عضلات و ریکاوری سریع گینر افتر شاک کریتیکال مس مایوژنیکس | 2550 گرم | افزایش حجم عضلات و ریکاوری سریع
ناموجود
برند: مایوژنیکس | Myogenix مدل: Myogenix Aftershock Critical Mass
اهمیت پروتئین از اسم آن مشخص است. در زبان یونان باستان «Protos» به معنای «اساسی، ضروری و اولیه» می‌باشد. در واقع پروتئین‌ها برای پیشبرد عملکردهای سلولی لازم و ضروری‌اند.پروتئین‌ها تنها منبع ازت بدن انسان هستند و برای ادامه‌ی زندگی لازم هستند. پروتئین‌ها از اسیدهای آمینه تشکیل شده‌اند. در بین این اسی..
245,000 تومان
گینر آیرون‌ مس سری آرنولد ماسل فارم | 2270 گرم | حجم دهنده و محافظت از عضلات گینر آیرون‌ مس سری آرنولد ماسل فارم | 2270 گرم | حجم دهنده و محافظت از عضلات
ناموجود
برند: ماسل فارم | MusclePharm (MP) مدل: MusclePharm Arnold Series Iron Mass Weight Gainer - 5 Pound
گینر ماسل فارم سری آرنولد آیرون مس به صورت کاملا هوشمندانه و زیر نظر آرنولد شوارتزنگر قهرمان چندین دوره مستر المپیا طراحی و تولید شده است.ماموریت این محصول گینر افزایش سریع وزن و حجم عضلانی در دوره های تمرینی کوتاه مدت است.این مکمل ورزشی در ۵ سطح مختلف سطح انرژی و ذخایر غذایی را در بدن و عضلات شما د..
284,400 تومان
پک کراتین 309 گرمی بی اس ان ( BSN ) و پروگینر 10 پندی اپتیموم نوتریشن ( ON )
ناموجود
برند: اپتیموم نوتریشن | Optimum Nutrition (ON) مدل: Optimum Nutrition PRO Gainer & BSN ceatine
ویژگی های پودر کراتین بی اس ان:1. افزایش انرژی، توان و قدرت عضلات2.باریابی عضلات3. افزایش رشد عضلات 4..مناسب برای  رشته های قدرتیویژگی های پودر پرو گینر اپتیموم نوتریشن:افزایش وزن و عضله سازی سریع تردارای کربو بسیار عالی برای افزایش وزندارای 7 نوع پروتئین ۸۵ گرم کربوهیدرات به منظور با..
1,416,000 تومان
پک کراتین 250 گرمی پی اچ دی ( phd ) و پروگینر 10 پندی اپتیموم نوتریشن ( ON )
ناموجود
برند: اپتیموم نوتریشن | Optimum Nutrition (ON) مدل: Optimum Nutrition PRO Gainer & PHD ceatine
ویژگی های پودر کراتین میکرونایزد پی اچ دی:- افزایش انرژی، توان و قدرت عضلات-کاهش زمان ریکاوری بعد از تمرینات سنگین- افزایش رشد عضلات و در نتیجه افزایش حجم عضلات- مناسب جهت بهبود عملکرد ورزشی- کراتین میکرونایزد شده زود جذب- ایده آل برای ورزشکاران رشته های قدرتی- بدون بو ، طعم  و با کیفیت بسیار ب..
1,439,000 تومان
پودر گینر گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن | 4670 گرم | 112 گرم کربوهیدارت و 55 گرم پروتئین پودر گینر گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن | 4670 گرم | 112 گرم کربوهیدارت و 55 گرم پروتئین
ناموجود
برند: اپتیموم نوتریشن | Optimum Nutrition (ON) مدل: Optimum Nutrition Gold Standard Gainer 4.67kg
 گینر را بیشتر بشناسیم:مواردی بسیار مهم برای افزایش وزن و عضله سازی مورد نیاز است، به طور مثال پروتئین، کربوهیدرات و ... که در بدن ما به طور طبیعی موجود است، غذاهای روزانه ما مقدار مناسبی از حجم این موارد رو برای بدن ما تامین نمیکنند، به همین علت مکمل گینر برای عضله سازی سریع تر و حجیم تر ..
895,000 تومان
پودر گینر کوئیک مس آلمکس | 5440 گرم | شکلاتی | افزایش قدرت، حجم و توده عضلانی پودر گینر کوئیک مس آلمکس | 5440 گرم | شکلاتی | افزایش قدرت، حجم و توده عضلانی
ناموجود
برند: آلمکس | Allmax مدل: ALLMAX QuickMass 12lb
گینر: برایافزایش وزن و عضلات بدن یکسری فاکتور هایی مورد نیاز می باشد از جمله پروتئین، کربوهیدرات و ... که به طور طبیعی در منابع غذایی یافت می شود،مطمئنا این فاکتور ها به خوبی و با دوز بالا از طریق مواد غذایی جذبنخواهند شد به همین دلیل برای افزایش وزن سریعتر و همچنین داشتن عضلات حجیمتر بهتر است ..
612,000 تومان
پودر گینر کامبت ایکس ال ماسل فارم | 5440 گرم | افزایش وزن و سرعت ریکاوری عضلات
ناموجود
برند: ماسل فارم | MusclePharm (MP) مدل: MusclePharm Combat XL Mass Gainer 5440 gr
پودر گینر کامبت ایکس ال ماسل فارمپودر گینر کامبت ایکس ال ماسل فارم  یک مکمل رژیمی است که برای تقویت رشد و ریکاوری عضلات و افزایش وزن و حجم عضلانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.این مکمل حاوی اسید‌های چرب ضروری، کربوهیدرات‌های پیچیده و ۴ نوع پروتئین است که کالری کاربردی و مواد مغذی ضروری برای ورزشکار..
609,000 تومان
پودر گینر کامبت ایکس ال ماسل فارم | 2722 گرم | افزایش وزن و حجم با 50 گرم پروتئین
ناموجود
برند: ماسل فارم | MusclePharm (MP) مدل: MusclePharm Combat XL Mass Gainer 2722 gr
 پودر گینر کامبت ایکس ال ماسل فارمپودر گینر کامبت ایکس ال ماسل فارم  یک مکمل رژیمی است که برای تقویت رشد و ریکاوری عضلات و افزایش وزن و حجم عضلانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.این مکمل حاوی اسید‌های چرب ضروری، کربوهیدرات‌های پیچیده و ۴ نوع پروتئین است که کالری کاربردی و مواد مغذی ضروری برای ..
359,600 تومان
پودر گین ویت ویتاپی | 1300 گرم | محصول ایده آل پروتئینی-کربوهیدراتی
ناموجود
برند: ویتاپی | VitaP مدل: VitaP Gain Vit 1300gr
گین ویت ویتاپی:گین ویت ویتاپی مکملی برای افزایش وزن می باشد. این محصول از پروتئین غلیظ شده آب پنیر، پروتئین غلیظ شده شیر، پودر سفیده تخم مرغ پرمیکس ویتامین ها و مواد معدنی و سایر ترکیبات دیگر تشکیل شده است که به حجم گیری و عضله سازی کمک شایانی می کند.گین ویت یک محصول منحصر به فرد پروتئینی - کربوهیدر..
89,000 تومان