Menu
Your Cart

گینر

قیمت گینر


گینر چیست و قیمت گینر به چه چیزهایی بستگی دارد؟

مکمل گینر معمولا برای افزایش وزن و یا رساندن انرژی اضافی به بدن مورد استفاده قرار می گیرد. این مکملها  دارای کالری بالایی هستند. گینرها با برندهای متفاوتی به بازار عرضه می شوند. و شکل قالب بیشتر این مکمل ها پودری است. که در اختیار ورزشکاران و بدنسازان قرار می گیرد. همچنین بهتر است، بدانید قیمت گینر از برندی به برند دیگر متفاوت است. اما در کل این مکملها محصولات ارزان قیمتی هستند.

بدنسازان و ورزشکاران مصرف کننده اصلی مکمل های بدنسازی هستند. اما بهتر است قبل از استفاده از هر مکمل اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشند. و یا با مربی خود مشورت کنند. سپس با توجه به نیازهای بدنشان مکمل مناسب را خریداری کنند. اصطلاح گینر برای بسیاری از افراد اصطلاحی فریبنده است. افراد فکر می کنند این مکمل های بدن سازی  می تواند برای آنها معجزه کند.

اهمیت قیمت گینر!

در همین میان بسیاری از افراد سودجو قیمت گینر را بسیار پایین می آورند. اما مسئله بسیار مهم این است که مکمل های آنها تاییدیه وزرات بهداشت و سازمان غذا و دارو را ندارد. و آسیب زیادی در طول زمان به بدن وارد می کند. بسیاری از افراد فکر می کنند. با استفاده از مکمل بدنسازی گینر و افزایش وزن تمامی احتیاجات مورد نیاز بدن آنها را تامین می شود. اما تنها کاری که مکمل گینر انجام می دهد کمک به افزایش وزن با استفاده از کالری بالاست.

همیشه مکمل ها خوب نیستند!

اگر به درستی ورزش کنید. و مواد مغذی مورد نیاز بدنتان را از طریق رژیم غذایی تامین کنید، می توانید بدون مصرف مکمل گینر وزن خود را افزایش دهید. بهتر است قیمت گینر را به خوبی بدانید. و در خرید این مکمل دقت زیادی داشته باشید. تا محصولی با کیفیت تهیه کنید. به این نکته توجه داشته باشید. اگر فقط کالری بالا مصرف کنید و ورزش نکنید. ممکن است به مرور زمان چربی در بدن شما جمع شود. و مشکلات زیادی را برای سلامتی به وجود بیاورد.

عوارض مصرف بی رویه!

بهتر است آگاه باشید که افزایش چربی در بدن مشکلات قلبی و ریوی را افزایش می دهد! به همین دلیل محصولی ارزان قیمت است. دانستن قیمت گینر و ویژگی های آن به شما کمک می کند تصمیم درستی بگیرید و بهترین مکمل را انتخاب کنید. پایه ترکیب این نوع مکمل بدنسازی را کربوهیدرات یا قند با کالری بالا تشکیل میدهد، که بسته به نوع و قیمت گینر, مقادیر پروتئین، چربی، ویتامنی ها و مواد معدنی نیز در آنها متغیر است.

انواع مختلف گینر!

بدنساز بر اساس هدفی که در پیش رو دارد، به رژیم غذایی و مکمل بدنسازی های متفاوتی نیاز دارد. گینر انواع مختلفی دارد، که مهم‌ترین آن‌ها گینر وزن (weight gainer) و گینر حجم (mass gainer) است. مسلماً لازم به ذکر است که گینر وزن و گینر حجم دو مکمل بدنسازی کاملاً متفاوت با ترکیب درصدهای گوناگون برای مقاصد مختلف است. قیمت گینر وزن و قیمت گینر حجم با توجه به برندهایی که عرضه می شود متفاوت است. اما همانطور که پیشتر گفتیم بهتر است محصولی را تهیه کنید تا دارای تاییدیه بهداشت و سازمان غذا و دارو باشد.

گینر وزن چیست و چه کاربردی دارد، و قیمت گینر چه تاثیری در کیفیت آن دارد؟

این مکمل بدنسازی غذایی دارای ترکیبات کربوهیدراتی، پروتئین، ویتامین‌ها و مواد معدنی و همچنین اسیدآمینه‌های خاص است. محتوای کالری این دسته از گینرها بسیار زیاد است، و بیشتر کالری آن مربوط به وجود کربوهیدرات‌های فراوان در ترکیبات آن است. هدف اصلی کسانی که از این گینر استفاده می‌کنند، افزایش وزن است. با توجه به اینکه گینر کربوهیدرات بالایی را وارد بدن می کند، باید دارای کیفیت بسیار بالایی باشد. و کربوهیدارت ها از منابع خوبی تهیه شده باشند. قیمت گینر یکی از مواردی است، که به شما کمک می کند، تا گینر خوب و با کیفیت را تشخیص دهید.  

هارد گینر ها!

مصرف این دسته از گینرها برای کسانی که اصطلاحاً هارد گینر نامیده می‌شوند، توصیه شده است. هارد گینر کسی است که سوخت و ساز بدن او علی رغم همه رعایت‌های غذایی که انجام می‌دهد. مانع از افزایش حجم عضلانی او می‌شود. نکته‌ای که در مورد گینر وزن باید در نظر داشته باشید، میزان کالری دریافتی شما در مصرف این دسته از مواد مکمل بدنسازی غذایی بیش از مقدار مصرفی خواهد شد. لذا در این مرحله شما باید کالری مصرف خودتان را هر بار بازرسی و از مناسب بودن آن اطمینان حاصل کنید.

ترکیبات گینر وزن را چه موادی تشکیل میدهند؟

مواد اصلی تشکیل دهنده این مکملها کربوهیدرات ها و قندها هستند. با توجه به نوع مکمل گینر مواد تشکیل دهنده آن می توانند حاوی پروتئین، چربی، ویتامین و مواد معدنی باشند. آنچه که در یک گینر وزن می‌توانید به دست آورید به شرح زیر است:

  • ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ کالری انرژی در هر وعده مصرفی
  • آنزیم‌های کمک کننده به هضم و جذب مواد مغذی دیگر
  • دریافت مواد ریز مغذی مورد نیاز بدن بدنساز
  • دریافت درصد بالای کربوهیدرات با نسبت سه به یک در برابر پروتئین.

گینر حجم محبوب ترین گینر در بازار ، قیمت گینر حجم چگونه محاسبه میشود؟

گینر حجم یکی از مهم‌ترین و همچنین محبوب‌ ترین گینرها برای ورزشکاران است. زیرا این مکمل ها می‌توانند مدت زمان ریکاوری و همچنین مقدار کافی کالری برای عضله سازی را تأمین کنند. گینر حجم نیز همانند گینر وزن دارای ترکیبی از پروتئین، چربی و در نهایت کربوهیدرات است.

مقدار و میزان هر یک از این سه ترکیب (پروتئین، چربی و کربوهیدارت) در هر نوع از گینر حجم بر اساس شرکت تولید کننده آن می‌تواند متفاوت باشد.اما رایج‌ترین منبع پروتئین مربوط به سویا، پروتئین وی و پروتئین‌های گیاهی دیگر است.هیچ منبع خاص و مشخصی برای تأمین چربی‌ها در گینر حجم وجود ندارد، اما بیشتر شرکت‌ها تلاش می‌کنند که از منابع کم ضرر تر استفاده کنند.

در این میان قیمت گینر عاملی تعیین کننده است که می تواند کیفیت مواد به کار رفته در این مکمل ها را مشخص کند. اگر قیمت گینر از حد معمول پایین تر باشد می تواند بیانگر این باشد که این محصولات از منابع با کیفیت تهیه نشده اند.

ترکیبات گینر حجم!

 کربوهیدرات موجود در گینر حجم از ترکیبات مشتق شده گلوکز همانند دکستروز، مالتودکسترین و واکسی مایز یا ترکیب‌های تشکیل شده از این سه ماده هستند. برخی از مکمل بدنسازی گینر در ترکیبات سازنده خود مواد مغذی دیگری به مانند انواع ویتامین‌ها، مواد معدنی، کراتین و همچنین BCAA ها دارند.

مواردی که قبل استفاده از مکمل بدنسازی گینر باید به یاد داشته باشید!

تحقیقات و مطالعات نشان می دهند، که سالم ترین روش برای دریافت کربوهیدارت و پروتئین رژیم غذایی سالم است. بنابراین به شما توصیه می شود، قبل از مصرف هر گونه مکمل، به ویژه مکمل گینر، با متخصص تغذیه، پزشک و یا مربی خود مشورت کنید. مکمل بدنسازی گینر همانطور که از نامش پیداست. یک مکمل است نه یک وعده غذایی! این مکمل می تواند تکمیل کننده غذایی باشد. که بدن شما دریافت می کند. بنابراین نباید جایگزینی برای وعده های غذایی به شمار رود.

اگر ورزشکار هستید و می خواهید از مکمل بدنسازی گینر استفاده کنید ابتدا به این سوالات قاطعانه پاسخ دهید:

  • آیا مشکلی در رژیم غذایی شما وجود دارد؟
  • آیا مکمل دیگری به جز مکمل بدنسازی گینر وجود دارد، که بتواند به شما در این مسیر کمک کند؟ ( منظور معجون های خانگی است).

در صورتی که نتوانستید پاسخ قانع کننده ای برای این سوالات پیدا کنید. می توانید از مکمل بدنسازی گینر استفاده کنید.

در این مسیر هرگز از مکمل های ارزان قیمت، که بدون تاییدیه وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو عرضه می شوند، استفاده نکنید. قیمت گینر عاملی تعیین کننده است. که مشخص می کند این مکمل از منابع با کیفیت تهیه شده است یا خیر.

به طور کلی بهتر است بدانید، مکمل بدنسازی گینر برای افرادی که از کمبود وزن رنج می برند پیشنهاد می شود، چنانچه وزن شما ایده آل است. و یا کمبود وزن شما زیاد نیست، میتوانید با پیروی از رژیم غذایی مناسب پاسخگوی نیاز بدنی تان باشید.

توضیحات تکمیلی برای گینرها!

همانطور که تا به حال بارها به این موضوع اشاره کرده ایم. برندی که مکمل بدنسازی را خرید می کنید بسیار مهم است. هرگز تحت تاثیر تبلیغات قرار نگیرید. تلاش کنید مکمل بدنسازی گینر را از برندی مناسب که پاسخگوی نیازهای بدن شماست خریداری کنید.

مکمل بدنسازی گینر حاوی پروتئین است. اگر ورزشکار هستید، و از مکمل های پروتئین دار نیز استفاده می کنید، باید بدانید پروتئین برای متابولیسم وارد کبد و سپس کلیه ها می شود. مصرف این محصول بار اضافی را به این دو عضو حیاتی بدن وارد می کند. بنابراین در ربطه با مصرف این مکمل محتاط باشید. قبل از مصرف با پزشک مشورت کنید. اگر از بیماری های کبدی و یا کلیوی رنج می برید، هرگز از این مکمل ها استفاده نکنید.

نکات قابل توجه!

بهتر است در هنگام مصرف مکمل بدنسازی گینر آب و مایعات زیادی بنوشید. تا آسیب کمتری به کبد و کلیه های شما وارد شود. در پایان دوباره به شما یادآور می شوم، که سلامتی امر بسیار مهمی است. بهتر است از محصولاتی استفاده کنید که از منابع با کیفیت تهیه شده اند. در رابطه با مکمل گینر همانگونه که بدان اشاره کردیم، این مکمل کالری زیادی را وارد بدن می کند. به همین دلیل کیفیت این محصول بسیار مهم است.

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر مناسب اینترنتی به شما مصرف کنندگان عزیر کمک کرده است، بدون ماندن در ترافیک برای رسیدن به داروخانه و یا معطل شدن در داروخانه برای خرید محصول مورد نظر تنها با یک کلیک مکمل بدنسازی مورد نظر خود را از برندهای معتبر روز تهیه کنید.
برند: دوبیس | Doobis مدل: Doobis Pro Complex Gainer
پودر پرو کمپلکس گینر دوبیس کربوهیدرات موجود در پرو کمپلکس دوبیس باعث افزایش ذخایر گلیکوژن عضلات ، در نتیجه افزایش انرژی ورزشکار گردیده همچنین از افت قند خون ورزشکاران جلوگیری می کند.  پروتئین وی موجود در پرو کمپلکس گینر باعث می شود سطح آمینو اسیدهای خون بعد از مصرف بالا رود و ماهیچ..
507,000 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen Carbo Charge 1000 gr
پودر کربو شارژ کارنپودر کربو شارژ کارن مکملی مناسب برای جلوگیری از خستگی در طول تمرینات ورزشی است. این مکمل حاوی ویتامین ها و پروتئین های مورد نیاز بدن ورزشکاران است و همین امر اثربخشی این پودر را افزایش داده است. این پودر به سرعت در دستگاه گوارش جذب می شود و نقش موثری در عملکرد صحیح سیستم عصبی و عض..
156,100 تومان
برند: ویتارگو | Vitargo مدل: Vitargo Vitargo Powder
ویتارگور پودر خوراکی 1810 کربوهیدراتویتارگور پودر خوراکی 1810 کربوهیدرات محصولی ویژه برای افزایش سطوح انرژی در ورزشکاران حرفه ای است. همانطور که می دانید کسانی که به طور حرفه ای ورزش می کنند به انرژی بسیار زیادی نیاز دارند. اگر سطوح انرژی در بدن آنها کاهش پیدا کند، این امر می تواند عملکرد حرفه ای آن..
950,000 تومان
گینر مسیو وی کارن (PNC) | 1000 گرم | عضله ساز و مناسب برای دوره بدنسازی و آمادگی جسمانی گینر مسیو وی کارن (PNC) | 1000 گرم | عضله ساز و مناسب برای دوره بدنسازی و آمادگی جسمانی
ویژه
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC Massive Whey Gainer
گینر مسیو وی کارن (PNC)گینر مسیو وی کارن (PNC) محصولی مناسب برای افزایش وزن بدن است. در این مکمل از انواع چربی، ویتامین های گروه ب، کلسترول و کربوهیدرات استفاده شده است و همین امر این مکمل را به محصولی اثر بخش تبدیل کرده است. این مکمل از تحلیل عضلانی جلوگیری می کند و نقش موثری در افزایش حجم عضلات دا..
381,700 تومان
برند: ترک نوتریشن | Trec Nutrition مدل: Trec Solid Mass Gold Core Line
پودر سولید مس گلد  کر لاین ترکپودر سولید مس گلد  کر لاین ترک مکملی منحصر به فرد برای ورزشکارانی است که می خواهند همراه با افزایش حجم توده عضلانی افزایش وزن نیز داشته باشند. این مکمل بر پایه کربوهیدارت و پروتین است و نیاز بدن ورزشکاران به انواع ویتامین را نیز تامین می کند. این پودر در طعم ه..
1,040,000 تومان
برند: بلید اسپرت | Blade Sport مدل: Blade Sport Muscle Maxx
پودر بلید ماسل مکس بلید اسپرتپودر ماسل مکس بلید اسپورت محصولی غنی از پروتئین، کربوهیدرات و کراتین مونوهیدرات است که موجب افزایش حجم و قدرت عضلات و بهبود عملکرد ماهیچه‌ها در طول تمرین می شود. همچنین، این پود به بهره وری حداکثری از انرژی بدن و رشد توده عضلانی کمک می کند. این پودر تامین کننده آمینواسی..
974,800 تومان
برند: کیو ان تی | QNT مدل: QNT Muscle Mass 3000
پودر ماسل مس 3000 کیو ان تی پودر ماسل مس 3000 کیو ان تی  مکملی مناسب برای تامین کربوهیدرات و پروتئین مورد نیاز بدن ورزشکاران است. پروتئین یکی از موادی است که نقش حیاتی در عضله سازی و فرم دهی به بدن ورزشکاران دارد. کربوهیدرات نیز انرژی مورد نیاز ورزشکاران را تامین می نماید و عملکرد آنها را بهبود..
1,430,000 تومان
برند: ناترند | Nutrend مدل: Nutrend Mass Gain 2250g
پودر گین مس ناترندپودر گین مس ناترند ترکیبی کامل از آمینو اسیدهای ضروری بدن مانند آرژنین و تورین است  و مکملی منحصر به فرد برای ورزشکاران به شمار می‌رود. این محصول علاوه بر تامین انرژی قبل از آغاز فعالیت فیزیکی، در  افزایش‌ وزن، افزایش حجم عضلات و بهبود بازسازی عضلانی تاثیر مثبت فراوانی دا..
660,600 تومان
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Carbo Nox 3500 gr
پودر کربوناکس الیمپپودر کربوناکس الیمپ مکملی منحصر به فرد برای تامین انرژی و افزایش استقامت بدن است. این مکمل نقش بسزایی در بهبود رشد عضلات و توده عضلانی و  افزایش قدرت عضلات دارد و به افزایش وزن و سرعت عمل ورزشکاران در حین تمرین کمک می‌کند. این پودر موجب انتقال انرژی به صورت منظم در زمان تمری..
783,000 تومان
برند: آلامو | alamo مدل: Alamo Casein 910g
پودر کازئین آلاموپودر کازئین 910 گرم آلامو محصولی مناسب برای رشد توده عضلانی است. این مکمل به عضله سازی کمک می کند و عملکرد ورزشکاران را در طول ورزش بهبود می بخشد. مصرف این پودر برای نگهداری از حجم عضلات و استخوان ها موثر است و به ارتقا سلامت عمومی در بدن کمک می کند.اگر قصد خرید این محصول را ندارید ..
450,000 تومان
گینر گارگانچوا بیست | 4672 گرم | افزایش حجم توده ماهیچه و افزایش قدرت عضلات
ویژه ناموجود
برند: بیست اسپورتز | Beast Sports مدل: Beast Sports Gargantua Gainer
گینر گارگانچوا بیست گینر گارگانچوا از کمپانی بیست اسپورتس ٬ در رده گینر های حرفه ای این کمپانی دسته بندی میشود ٬ دارا بودن انواع ویتامین ها و مواد معدنی ٬ وجود پروتئین وی کانستانتریت و پروتئین وی ایزوله (۴۰گرم در هر وعده مصرفی) میتواند نیازهای ورزشکار را به منظور افزایش حجم و وزن عضلانی تامین ن..
650,000 تومان
گینر فیول 680 توینلب | 2800 گرم | رشد عضلات و ریکاوری کننده
ویژه ناموجود
برند: توینلب | Twinlab مدل: Twinlab Super Gainer Fuel 680
گینر فیول 680 توینلب تحقیقات نشان داده است برای جلوگیری از عمل کاتابولیک در بدن باید از ترکیب کربوهیدرات و پروتئین پس از تمرینات سخت و طاقت فرسا استفاده نمائیم که باعث پر کردن ذخایز گلیکوژن شوند. سوپر گینر 1350 توینلب یک محصول بسیار عالی با کارایی بالا برای سوخت رسانی به عضلات، رشد عضلات، سنتز ..
237,600 تومان
گینر افتر شاک کریتیکال مس مایوژنیکس | 2550 گرم | افزایش حجم عضلات و ریکاوری سریع گینر افتر شاک کریتیکال مس مایوژنیکس | 2550 گرم | افزایش حجم عضلات و ریکاوری سریع
ویژه ناموجود
برند: مایوژنیکس | Myogenix مدل: Myogenix Aftershock Critical Mass
گینر افتر شاک کریتیکال مس مایوژنیکس یک وعده از مکمل افترشاک (شامل 3 پیمانه) حاوی 51 گرم پروتئین در هر وعده است. این مقدار پروتئین نه تنها باعث حمایت از رشد و توسعه بافت عضلانی می‌شود، بلکه شما را قادر می‌سازد در کوتاه ترین زمان ممکن به وزن ایده آل خود دست یابید.مقدار 91 گرم کربوهیدرات در کنار 1..
245,000 تومان
گینر آیرون‌ مس سری آرنولد ماسل فارم | 2270 گرم | حجم دهنده و محافظت از عضلات گینر آیرون‌ مس سری آرنولد ماسل فارم | 2270 گرم | حجم دهنده و محافظت از عضلات
ویژه ناموجود
برند: ماسل فارم | MusclePharm (MP) مدل: MusclePharm Arnold Series Iron Mass Weight Gainer - 5 Pound
گینر آیرون‌ مس سری آرنولد ماسل فارمگینر ماسل فارم سری آرنولد آیرون مس به صورت کاملا هوشمندانه و زیر نظر آرنولد شوارتزنگر قهرمان چندین دوره مستر المپیا طراحی و تولید شده است.ماموریت این محصول گینر افزایش سریع وزن و حجم عضلانی در دوره های تمرینی کوتاه مدت است.این مکمل ورزشی در ۵ سطح مختلف سطح انرژی و ..
284,400 تومان
پودر گینر گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن | 4670 گرم | 112 گرم کربوهیدارت و 55 گرم پروتئین پودر گینر گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن | 4670 گرم | 112 گرم کربوهیدارت و 55 گرم پروتئین
ناموجود
برند: اپتیموم نوتریشن | Optimum Nutrition (ON) مدل: Optimum Nutrition Gold Standard Gainer 4.67kg
 گینر چیست؟مواردی بسیار مهم برای افزایش وزن و عضله سازی مورد نیاز است، به طور مثال پروتئین، کربوهیدرات و ... که در بدن ما به طور طبیعی موجود است، غذاهای روزانه ما مقدار مناسبی از حجم این موارد رو برای بدن ما تامین نمیکنند، به همین علت مکمل گینر برای عضله سازی سریع تر و حجیم تر بهتر است، گینرگلد..
895,000 تومان
پودر گینر کوئیک مس آلمکس | 5440 گرم | شکلاتی | افزایش قدرت، حجم و توده عضلانی پودر گینر کوئیک مس آلمکس | 5440 گرم | شکلاتی | افزایش قدرت، حجم و توده عضلانی
ناموجود
برند: آلمکس | Allmax مدل: ALLMAX QuickMass 12lb
پودر گینر کوئیک مس آلمکسگینر کوئیک مس آلمکس موجب افزایش قدرت، افزایش حجم عضلات، تسریع در ریکاوری بعد از فعالیت‌های سنگین ورزشی می شود.  این محصول ترکیبی از پروتئین های مختلف شیر و آب پنیر، کراتین و گلوتامیناست. گلوتامین قادر به کاهش اثر سمیتی آمونیاک ناشی از سوخت و ساز عضلانی بوده و تقویت سیستم..
612,000 تومان
پودر گینر کامبت ایکس ال ماسل فارم | 5440 گرم | افزایش وزن و سرعت ریکاوری عضلات
ناموجود
برند: ماسل فارم | MusclePharm (MP) مدل: MusclePharm Combat XL Mass Gainer 5440 gr
پودر گینر کامبت ایکس ال ماسل فارمپودر گینر کامبت ایکس ال ماسل فارم  یک مکمل رژیمی است که برای تقویت رشد و ریکاوری عضلات و افزایش وزن و حجم عضلانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.این مکمل حاوی اسید‌های چرب ضروری، کربوهیدرات‌های پیچیده و ۴ نوع پروتئین است که کالری کاربردی و مواد مغذی ضروری برای ورزشکار..
609,000 تومان
پودر گینر کامبت ایکس ال ماسل فارم | 2722 گرم | افزایش وزن و حجم با 50 گرم پروتئین
ناموجود
برند: ماسل فارم | MusclePharm (MP) مدل: MusclePharm Combat XL Mass Gainer 2722 gr
پودر گینر کامبت ایکس ال ماسل فارمپودر گینر کامبت ایکس ال ماسل فارم  یک مکمل رژیمی است که برای تقویت رشد و ریکاوری عضلات و افزایش وزن و حجم عضلانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.این مکمل حاوی اسید‌های چرب ضروری، کربوهیدرات‌های پیچیده و ۴ نوع پروتئین است که کالری کاربردی و مواد مغذی ضروری برای ورزشکار..
359,600 تومان
پودر گین ویوا پاور | 2700 گرم | کمک به متابولیسم و آزاد سازی نرمال انرژی
ناموجود
برند: ویوا پاور | viva power مدل: Viva Power Gain 2700g
پودر گین شکلاتی 2700 گرم ویوا پاورپودر گین شکلاتی 2700 گرم ویوا پاور مکملی مناسب برای ساخت و بهبود عملکرد عضلات است. این پودر حاوی مواد موثره ای نظیر پروتئین کنسانتره وی است و با تامین مواد مورد نیاز بدن به عضله سازی و ترمیم آنها کمک می کند. همچنین، موادی که در این پودر به کار رفته اند برای تامین سل..
485,000 تومان
پودر گین بولیک 6000 الیمپ | مناسب برای وزن گیری و رشد عضلات پودر گین بولیک 6000 الیمپ | مناسب برای وزن گیری و رشد عضلات
ناموجود
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Gain Bolic 6000
پودر گین بولیک 6000 الیمپپودر گین بولیک 6000 الیمپ مکملی ویژه و مناسب ورزشکاران است و به تامین انرژی بدن آنها کمک می‌کند و موجب افزایش وزن، رشد و قدرت عضلات و بازسازی سریع ذخایر انرژی بدن می‌شود. این محصول سرعت ریکاوری عضلات در حین و بعد از تمرین ورزشی را افزایش می‌دهد و حاوی مقادیر ارزشمندی مواد م..
1,088,000 تومان
پودر وکسی ول پی اچ دی | 2 کیلوگرم | کمک به افزایش حجم عضلات پودر وکسی ول پی اچ دی | 2 کیلوگرم | کمک به افزایش حجم عضلات
ناموجود
برند: پی اچ دی | PHD مدل: PHD Waxy Vol
پودر وکسی ول پی اچ دیپودر وکسی ول پی اچ دی مکملی مناسب برای کمک به افزایش حجم عضلات است. این پودر غنی از کربوهیدارت است و به افزایش توان و قدرت جسمانی ورزشکاران کمک می نماید. مصرف این مکمل سطوح انرژی را در بدن بالا می برد و همین امر بر عملکرد ورزشکاران اثر می گذارد. از دیگر ویژگی های این مکمل می توا..
810,700 تومان
پودر هایپر مس گینر نولیمیت | 3 کیلوگرم | کمک به افزایش وزن و عضله سازی
ناموجود
برند: نولیمیت | Nolimit مدل: Nolimit Hyper Mass Gainer
پودر هایپر مس گینر نولیمیت پودر هایپر مس گینر نولیمیت  مکملی مناسب برای افزایش وزن است. استفاده از گینر یکی از موضوعات مهمی است که تمامی ورزشکاران، به ویژه کسانی که کاهش وزن دارند، باید مد نظر قرار دهند. این پودر حاوی مواد موثره ای نظیر کربوهیدارت، انواع ویتامین ها و آمینو اسیدهای مورد نیاز بدن..
749,000 تومان
پودر مس پلاس ویوا پاور | مکمل ورزشی برای کمک به ساخت و بهبود عملکرد عضلات
ناموجود
برند: ویوا پاور | viva power مدل: Viva Power Mass Plus
پودر مس پلاس ویوا پاورپودر مس پلاس ویوا پاور مکملی مناسب برای ساخت و بهبود عملکرد عضلات است. این پودر به ترمیم عضلات بدن کمک می کند و نقش موثری در تسریع روند عضله سازی دارد. همچنین، پودر مس پلا متابولیسم بدن ورزشکاران را افزایش می دهد و با آزادسازی نرمال انرژی به بهبود عملکرد ورزشکاران کمک می کند.دا..
390,000 تومان
پودر ماسل مس گینر دوبیس | 2600 گرم | حاوی 1010 کالری برای کمک به افزایش وزن و حجم پودر ماسل مس گینر دوبیس | 2600 گرم | حاوی 1010 کالری برای کمک به افزایش وزن و حجم
ناموجود
برند: دوبیس | Doobis مدل: Doobis Muscle Mass Gainer 2600 g
پودر ماسل مس گینر دوبیس پودر ماسل مس گینر دوبیس مکملی منحصر به فرد برای افزایش وزن، افزایش حجم عضلات ورزشکاران و افرادی است که به سختی وزن می‌گیرند. این مکمل حاوی کربوهیدرات، پروتئین، آهن و املاح معدنی است.گینر چیست؟گینرها مکمل هایی هستند که از کربوهیدرات، پروتئین و چربی تشکیل شده‌اند و با هدف ..
283,500 تومان
پودر سوپریلنت ویت گینر | 500 گرم |  افزایش وزن بدن پودر سوپریلنت ویت گینر | 500 گرم |  افزایش وزن بدن
ناموجود
برند: پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی | IMP مدل: IMP Super Plant Weight Gainer
پودر سوپریلنت ویت گینرپودر سوپریلنت ویت گینر محصولی مناسب برای تقویت اشتهاست. این محصول به افزایش وزن کمک می کند و نقش موثری در تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن دارد. این مکمل سلامتی را بالا می برد و این موضوعی است که تمامی افراد به دنبال آن هستند.داروخانه آنلاین، داروخانه ای در منزل شما!..
150,000 تومان
پودر سوپر گینر فیول 1350 توینلب | 5440 گرم | رشد عضلات و افزایش انرژی پودر سوپر گینر فیول 1350 توینلب | 5440 گرم | رشد عضلات و افزایش انرژی
ناموجود
برند: توینلب | Twinlab مدل: Twinlab Super Gainers Fuel 1350 - 12 Pound
پودر سوپر گینر فیول 1350 توینلبمکمل بدنسازی افزایش حجم و وزن عضلانی توینلب با فراهم نمودن ۱۳۵۰ کالری در روز یکی از بهترین گینر های کربو پروتئینی حال حاضر دنیا میباشد.افزایش وزن و حجم فوق العاده این محصول با از طریق ۱۳۵۰ کالری از تمامی موادی مغذی مورد نیاز بدن در هر وعده فراهم میشود.در خال حاضر سوپر ..
395,000 تومان
پودر بیف گینر فیت فاکس | 2500 گرم | افزایش وزن و حجم، فاقد لاکتوز و گلوتن پودر بیف گینر فیت فاکس | 2500 گرم | افزایش وزن و حجم، فاقد لاکتوز و گلوتن
ناموجود
برند: فیت فاکس | Fit Fox Express مدل: Fit Fox Beef Gainer 2500 g
پودر بیف گینر فیت فاکس پودر بیف گینر فیت فاکس مکملی منحصر به فرد برای افزایش وزن و حجم عضلات است. این مکمل  افزایش وزن در افراد لاغر را نیز سرعت می‌بخشد.مکمل گینر حاوی آمینو اسید، کربوهیدرات، ویتامین‌های گروه ب و ویتامین ث است.گینر چیست؟گینرها مکمل هایی هستند که از کربوهیدرات، پروتئین و چ..
476,500 تومان
پاور ویت گینر بادی اتک | 4750 گرم | افزایش دهنده وزن و حجم عضلات
ناموجود
برند: بادی اتک | Body Attack مدل: Body Attack Power Weight Gainer 4750g
پاور ویت گینر بادی اتکپاور ویت گینر بادی اتک مکملی منحصر به فرد برای افزایش وزن و عضلات ورزشکاران است.نقش ویتامین‌ها و مواد معدنی در تقویت عضلاتورزشکاران برای افزایش وزن و حجیم شدن عضلات به مواد غذایی و ریز مغذی‌هایی از جمله پروتئین و کربوهیدرات نیاز دارند. پروتئین ها و کربوهیداتها به خوبی از طریق م..
395,000 تومان
مس گینر7 کیلویی پی اند اف فارما | 7 کیلو گرم | حاوی انواع ویتامین ها و آمینو اسید ها
ناموجود
برند: پی اند اف فارما | P&F PHARMA مدل: Mass Giner 7 kg P&F PHARMA
مس گینر7 کیلویی پی اند اف فارمامس گینر P&F PHARMA با بهره گیری از مواد اولیه با کیفیت و خلوص بالا در تولید، مکملی برای بدست آوردن حداکثر وزن و عضله بدون چربی در کوتاهترین زمان ممکن می باشد. این محصول همچنین در تسریع و بازسازی عضلات تمرین داده شده، افزایش استقامت و قدرت عضلانی نقش دارد. اگرفع..
894,000 تومان
گینر کور پرفرمنس سلوکور | 2436 گرم | افزایش قدرت و رشد توده عضلانی در ورزشکاران
ویژه ناموجود
برند: سلوکور | Celllucor مدل: Cellucor Cor Performance Gainer
گینر کور پرفرمنس سلوکور را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خد..
574,000 تومان
نمایش 1 تا 30 از 32 (2 صفحه)