Menu
Your Cart

قرص کافئین

توضیحات دسته‌بندی

کافئین بدنسازی

قرص کافئین چیست:

قرص کافئین یک محصول گیاهی و یکی از مهم‌ترین و پر استفاده‌ترین مواد محرک در سرتاسر جهان است. که در گیاهان مختلفی از جمله قهوه، کاکائو، کولا و چای یافت می‌شود. اما می‌توان کافئین را در محصولاتی همچون شکلات، چایی، نوشابه‌های انرژی‌زا و سودا پیدا کرد. کافئین غالباً به عنوان یک مواد مغذی انرژی‌ زا که باعث ارتقای سطح عملکرد ورزشکار می‌شود، استنباط شده است. اما کافئین به خودی خود هیچ ارزش غذایی ندارد.

کاربرد قرص کافئین!

کافئین مغز را تحریک کرده، خلق را بالا برده و خستگى را برطرف مى‌کند. همچنین کافئین عملکرد را در سطح کارهاى ساده فکرى و کارهاى فیزیکى که نیاز به بردبارى و تحمل دارد، بهبود مى‌بخشد. اما در مورد حرکات ظریف چنین نیست. (کافئین مى‌تواند سبب لرزش دست شده، انجام کارهاى ظریف را با اشکال رو به‌ رو کند)

اگر بخواهیم یک مقدار تخصوصی تر به قرص کافئین نگاه کنیم، یک آلکالوئید از خانواده متیل گزانتین‌ها است. که خواص آن به تئوفیلین و تئوبرومین هم شبیه‌ است، کافئین خالص، به صورت پودر سفید رنگ می‌باشد. این ماده از ترکیب کربن، هیدروژن، نیتروژن و اکسیژن تشکیل شده‌است.

تأثیر کافئین بروی سلول‌های چربی !

در هنگام فعالیت، بدن از گلیکوژن قند ذخیره در بدن برای تولید انرژی استفاده می‌کند، اما زمانی که این منبع انرژی در پایان یک روز ورزشی طولانی خالی می‌شود، شما احساس خستگی و تنبلی می‌کنید. کافئین سرعت خالی شدن بدن از گلیکوژن را کند می‌کند. این عمل با تشویق بدن به استفاده از چربی ذخیره در بدن به عنوان منبع سوخت صورت می‌گیرد، که باعث می‌شود، فعالیت برای مدت زمان بیشتری ادامه یابد.

بعد از مصرف کافئین، حدود یک الی دو ساعت، از طریق معده جذب می‌شود و غلظت آن در جریان خون به اوج خواهد می رسد. از آنجایی که تمامی ارگان‌ها و بافته‌ای بدن کافئین را جذب می‌کنند، بنابراین کافئین بر تمامی بدن اثر می‌گذارد. مقدار کافئینی که در جریان خون باقی می‌ماند به کبد منتقل شده و از طریق ادرار از بدن دفع می‌شود.

نحوه مصرف !

کافئین را ۶۰ دقیقه قبل از تمرین و حداکثر یک‌ بار در روز مصرف کنید. میزان مصرف توصیه شده ۳ تا ۶ میلی گرم برکیلوگرم است. یعنی برای یک فرد ۷۰ کیلوگرمی، ۲۰۰ میلی گرم.

عوارض قرص کافئین!

به طور کلی عوارض جدی و خطر ناکی تا بحال برای محصول ثابت نشده. ولی بعضی افراد به خطر بیماری های که دارند و خواص و کارایی کفئین ممکن است به مشکل بر بخورند. به طور مثال افرادی که رفلاکی معده دارند. مصرف این محصول در بعضی اشخاص باعث اسید معده شده و آنها را اذیت میکند.

افرادی که فشار خون دارند. کافئین به علت افزایش انرژی و افزایش فشار خونی که به انسان میدهد باید افرادی که بیماری فشار دارند در مصر آن مراقب باشند.برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC Caffeine
قرص کافئین کارنقرص کافئین کارن مکملی منحصر به فرد برای چربی سوزی، افزایش قدرت عضلانی در ورزشکاران و رفع خستگی است.این مکمل حاوی 200 میلی‌گرم ماده کافئین است.نقش کافئین در سلامت بدن و کارایی عضلاتکافئین ترکیبی است که در گیاهان زیادی همچون برگهای چای، قهوه و کاکائو وجود دارد. کافئین بر دستگاه عصبی مرک..
87,000 تومان
برند: سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition مدل: Scitec Nutrition Thermo X
ترمو ایکس سایتکترمو ایکس سایتک چربی سوزی است که بر خلاف خیلی از چربی سوز ها افدرین ندارد و از جمله چربی سوز های ترموژنیک می باشد. ترمو ایکس متابولیسم پایه را در بدن بالا برده و موجب افزایش سوخت و ساز بدن می شود و نتیجه این تاثیر نیز به صورت افزایش محسوس دمای بدن دیده می شود و افزایش دمای بدن نیز به ..
530,000 تومان
کپسول کافئین 200 دوبیس | 50 عدد | کمک به چربی سوزی، افزایش انرژی و کاهش خستگی کپسول کافئین 200 دوبیس | 50 عدد | کمک به چربی سوزی، افزایش انرژی و کاهش خستگی
ناموجود
برند: دوبیس | Doobis مدل: Doobis Caffeine 200 mg 50Caps
ویژگی های کپسول کافئین 200 دوبیس- افزایش قدرت انقباضی عضله- افزایش VO۲max (حداکثر ظرفیت هوازی فرد)- افزایش انرژی و افزایش ظرفیت تمرکز- کاهش خستگی- همراه با کلسیم فسفات، منیزیم استئارات و آویسلنحوه استفاده با توجه به میزان تحمل کافئین روزانه 3-1 عدد کپسول با فاصله زمانی 4-3 ساعت مصرف شود. بیش از..
81,750 تومان
کپسول کافئین + تائورین بایوتک | 60 عدد | چربی سوز و افزایش قدرت و کاهش خستگی بدن کپسول کافئین + تائورین بایوتک | 60 عدد | چربی سوز و افزایش قدرت و کاهش خستگی بدن
ناموجود
برند: بایوتک | BioTech USA مدل: BioTechUSA Caffeine + Taurine
کپسول کافئین + تائورین بایوتکكافئین یك ماده محرك است كه سیستم عصبی مركزی شما را تحریك می كند. کافئین پرطرفدارترین داروی محرك در سراسر دنیا است. كافئین به طور طبیعی در فرآورده هایی چون قهوه، چای، شكلات و نوشابه های غیرالكلی كولادار یافت می شود. انواع گوناگونی از داروهایی كه با نسخه و یا بدو..
280,000 تومان
قرص کافئینکس ماسل گلد | 200 عدد | افزایش انرژی و بهبود ظرفیت تمرکز قرص کافئینکس ماسل گلد | 200 عدد | افزایش انرژی و بهبود ظرفیت تمرکز
ناموجود
برند: ماسل گلد | Muscle Gold مدل: Muscle Gold Caffeinex 200 Tabs
قرص کافئینکس ماسل گلدقرص کافئینکس ماسل گلد مکملی منحصر به فرد برای افزایش سطوح انرژی در بدن در فعالیتهای روزانه و بهبود تمرکز است. این قرص حاوی 100 میلی گرم کافئین است.نقش کافئین در سلامت بدن و کارایی عضلاتکافئین ترکیبی است که در گیاهان زیادی همچون برگهای چای، قهوه و کاکائو وجود دارد. کافئین بر دستگ..
157,000 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

چرا از داروخانه آنلاین خرید کنیم