Menu
Your Cart

قرص کافئین

کافئین بدنسازی

قرص کافئین چیست

قرص کافئین یک محصول گیاهی و یکی از مهم‌ترین و پر استفاده‌ترین مواد محرک در سرتاسر جهان است. که در گیاهان مختلفی از جمله قهوه، کاکائو، کولا و چای یافت می‌شود. اما می‌توان کافئین را در محصولاتی همچون شکلات، چایی، نوشابه‌های انرژی‌زا و سودا پیدا کرد. کافئین غالباً به عنوان یک مواد مغذی انرژی‌ زا که باعث ارتقای سطح عملکرد ورزشکار می‌شود، استنباط شده است. اما کافئین به خودی خود هیچ ارزش غذایی ندارد.

کاربرد قرص کافئین!

کافئین مغز را تحریک کرده، خلق را بالا برده و خستگى را برطرف مى‌کند. همچنین کافئین عملکرد را در سطح کارهاى ساده فکرى و کارهاى فیزیکى که نیاز به بردبارى و تحمل دارد، بهبود مى‌بخشد. اما در مورد حرکات ظریف چنین نیست. (کافئین مى‌تواند سبب لرزش دست شده، انجام کارهاى ظریف را با اشکال رو به‌ رو کند)

اگر بخواهیم یک مقدار تخصوصی تر به قرص کافئین نگاه کنیم، یک آلکالوئید از خانواده متیل گزانتین‌ها است. که خواص آن به تئوفیلین و تئوبرومین هم شبیه‌ است، کافئین خالص، به صورت پودر سفید رنگ می‌باشد. این ماده از ترکیب کربن، هیدروژن، نیتروژن و اکسیژن تشکیل شده‌است.

تأثیر کافئین بروی سلول‌های چربی !

در هنگام فعالیت، بدن از گلیکوژن قند ذخیره در بدن برای تولید انرژی استفاده می‌کند، اما زمانی که این منبع انرژی در پایان یک روز ورزشی طولانی خالی می‌شود، شما احساس خستگی و تنبلی می‌کنید. کافئین سرعت خالی شدن بدن از گلیکوژن را کند می‌کند. این عمل با تشویق بدن به استفاده از چربی ذخیره در بدن به عنوان منبع سوخت صورت می‌گیرد، که باعث می‌شود، فعالیت برای مدت زمان بیشتری ادامه یابد.

بعد از مصرف کافئین، حدود یک الی دو ساعت، از طریق معده جذب می‌شود و غلظت آن در جریان خون به اوج خواهد می رسد. از آنجایی که تمامی ارگان‌ها و بافته‌ای بدن کافئین را جذب می‌کنند، بنابراین کافئین بر تمامی بدن اثر می‌گذارد. مقدار کافئینی که در جریان خون باقی می‌ماند به کبد منتقل شده و از طریق ادرار از بدن دفع می‌شود.

نحوه مصرف !

کافئین را ۶۰ دقیقه قبل از تمرین و حداکثر یک‌ بار در روز مصرف کنید. میزان مصرف توصیه شده ۳ تا ۶ میلی گرم برکیلوگرم است. یعنی برای یک فرد ۷۰ کیلوگرمی، ۲۰۰ میلی گرم.

عوارض قرص کافئین!

به طور کلی عوارض جدی و خطر ناکی تا بحال برای محصول ثابت نشده. ولی بعضی افراد به خطر بیماری های که دارند و خواص و کارایی کفئین ممکن است به مشکل بر بخورند. به طور مثال افرادی که رفلاکی معده دارند. مصرف این محصول در بعضی اشخاص باعث اسید معده شده و آنها را اذیت میکند.

افرادی که فشار خون دارند. کافئین به علت افزایش انرژی و افزایش فشار خونی که به انسان میدهد باید افرادی که بیماری فشار دارند در مصر آن مراقب باشند.برند: زیست تخمیر | Zist Takhmir مدل: Zist Takhmir L Carnitine Caff
ویال خوراکی ال کارنیتین کاف بی اس کی ویال خوراکی ال کارنیتین کاف بی اس کی یک محلول خوراکی با جذب سریع است. در این محلول خوراکی از موادی نظیر ال کارنیتین، ویتامین ب 1، ویتامین ب 3 و ویتامین ب 6 استفاده شده است و همین امر اثربخشی این مکمل را افزایش داده است. این مکمل به اکسیداسیون چربی در بدن کمک می ک..
35,500 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC Caffeine
قرص کافئین کارنقرص کافئین کارن مکملی منحصر به فرد برای چربی سوزی، افزایش قدرت عضلانی در ورزشکاران و رفع خستگی است.این مکمل حاوی 200 میلی‌گرم ماده کافئین است.نقش کافئین در سلامت بدن و کارایی عضلاتکافئین ترکیبی است که در گیاهان زیادی همچون برگهای چای، قهوه و کاکائو وجود دارد. کافئین بر دستگاه عصبی مرک..
112,900 تومان
برند: آلامو | alamo مدل: Alamo Caffeine + Taurine
کپسول کافئین تائورین آلامو کپسول کافئین تائورین آلامو محصولی مناسب برای بهبود عملکرد ورزشی است. همانطور که از نام این کپسول مشخص است در آن از مواده موثره کافئین و تائورین به ترتیب به اندازه 200 و 400 میلی گرم استفاده شده است. تائورین مشتقی از آمینو اسید سیستئین است که نقش موثری در عضله سازی و افزایش..
375,000 تومان
برند: دوبیس | Doobis مدل: Doobis Iso Whey
پودر وی ایزوله 1500 گرمی دوبیسپودر وی ایزوله 1500 گرمی دوبیس محصولی مناسب برای تامین پروتئین مورد نیاز بدن ورزشکاران است. تمامی ورزشکاران با این موضوع آشنایی کامل دارند که پروتئین برای ورزشکاران حکم یک ماده مغذی اساسی را دارد و کمبود آن می تواند سلامتی ورزشکاران را تحت تاثیر قرار دهد. اگر پروتئین کا..
1,151,400 تومان
کپسول کافئین مونوهیدرات فانتوم نوتریشن| 60 عدد | کاهش خستگی و افزایش سطح هوشیاری
ناموجود
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition Caffeine MONOHYDRATE
کپسول کافئین مونوهیدرات فانتوم نوتریشنکپسول کافئین مونوهیدرات فانتوم نوتریشن محصولی مناسب برای افزایش هوشیاری و تمرکز در طول تمرینات ورزشی است. این مکمل سطوح انرژی را در بدن بالا می برد و خستگی را به تعویق می اندازد، در نتیجه ورزشکار بیشتر می تواند تمرین و ورزش کند. این مکمل یک چربی سوز قوی است که ت..
72,000 تومان
کپسول کافئین 200 دوبیس | 50 عدد | کمک به چربی سوزی و افزایش انرژی کپسول کافئین 200 دوبیس | 50 عدد | کمک به چربی سوزی و افزایش انرژی
ناموجود
برند: دوبیس | Doobis مدل: Doobis Caffeine 200 mg 50Caps
داروخانه آنلاین داروخانه ای در منزل شماداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع محصولات..
81,750 تومان
کپسول کافئین + تائورین بایوتک | 60 عدد | چربی سوز و افزایش قدرت و کاهش خستگی بدن کپسول کافئین + تائورین بایوتک | 60 عدد | چربی سوز و افزایش قدرت و کاهش خستگی بدن
ناموجود
برند: بایوتک | BioTech USA مدل: BioTechUSA Caffeine + Taurine
کپسول کافئین + تائورین بایوتکكافئین یك ماده محرك است كه سیستم عصبی مركزی شما را تحریك می كند. کافئین پرطرفدارترین داروی محرك در سراسر دنیا است. كافئین به طور طبیعی در فرآورده هایی چون قهوه، چای، شكلات و نوشابه های غیرالكلی كولادار یافت می شود. انواع گوناگونی از داروهایی كه با نسخه و یا بدو..
280,000 تومان
قرص کافئینکس ماسل گلد | 200 عدد | افزایش انرژی و بهبود ظرفیت تمرکز قرص کافئینکس ماسل گلد | 200 عدد | افزایش انرژی و بهبود ظرفیت تمرکز
ناموجود
برند: ماسل گلد | Muscle Gold مدل: Muscle Gold Caffeinex 200 Tabs
قرص کافئینکس ماسل گلدقرص کافئینکس ماسل گلد مکملی منحصر به فرد برای افزایش سطوح انرژی در بدن در فعالیتهای روزانه و بهبود تمرکز است. این قرص حاوی 100 میلی گرم کافئین است.نقش کافئین در سلامت بدن و کارایی عضلاتکافئین ترکیبی است که در گیاهان زیادی همچون برگهای چای، قهوه و کاکائو وجود دارد. کافئین بر دستگ..
157,000 تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)