Menu
Your Cart

قرص چربی سوز


اجازه بدهید مستقیما مطلبی را با شما در میان بگذرم: موثرترین روش برای سوزاندن چربی ها (1) ورزش منظم و (2) پیروی از برنامه غذایی مناسب است. انواع مکمل چربی سوز در کنار این دو فاکتور به حذف چربی ها از بدن کمک می کنند. پس اگر ورزش نمی کنید و یا رژیم غذایی درستی ندارید بهتر است هرگز از مکمل چربی سوز استفاده نکنید! مطالعات مختلف در این زمینه نشان داده اند که این محصولات متابولیسم بدن را بالا می برند و جذب چربی در بدن را کاهش می دهند. در واقع بدن از چربی به عنوان سوخت استفاده می کند و دیگر آن را جذب نمی کند!

چه کسانی می توانند از مکمل چربی سوز استفاده کنند؟

بهتر است بدانید استفاده از مکمل چربی سوز به همگان توصیه نمی شود. قبل از خرید این مکمل با پزشک مشورکنید زیرا پزشکان با محدودیت های استفاده از این مکمل آشنایی کامل دارند و به شما کمک می کنند بهترین نتیجه را از مصرف این محصول بدست بیاورید. تمامی افرادی که از مکمل چربی سوز استفاده می کنند باید بالای 18 سال باشند. استفاده از این مکمل در دوران بارداری و شیردهی ممنوع است. همچنین اگر از دارو و یا مکمل دیگری استفاده می کنید باید تداخل دارویی مکمل چربی سوز با مکملهای دیگر را در نظر داشته باشید. مکمل چربی سوز با آهن، دیمرکاپرول، پیردوکسین، آلترتامین و سیس پلاتین تداخلات بسیار شدید دارد و در موارد حاد سبب مرگ می شود. دریافت مشاوره از پزشک و یا داروساز قبل از آغاز استفاده از این مکمل بسیار مهم است و به حفظ سلامتی شما کمک می کند.

بهترین مکمل چربی سوز شکم و پهلو

اولین جایی را که چربی های اضافه در بدن مورد هدف قرار می دهند، شکم و پهلو است. تجمع چربی در این ناحیه علاوه بر اینکه بر زیبایی ظاهری فرد اثر می گذارد سبب بروز بیماری های مختلف می شود. یبوست، بیماری های قلبی  و کلیوی از مواردی هستند که در اثر وجود چربی بیش از حد در نواحی شکم و پهلو رخ می دهند. بنابراین این امر بسیار منطقی است که این افراد به دنبال بهترین مکمل چربی سوز شکم و پهلو باشند. قبل از هر چیز بهتر است این نکته را به شما گوشزد کنیم که «بهترین» با توجه به ویژگی های بدنی هر فرد تعریف می شود. در واقع ابتدا باید شناخت کاملی از بدن خود داشته باشید و سپس به دنبال بهترینها باشید! بهترین مکمل چربی سوز شکم و پهلو در کنار ورزش مستمر سبب می شود متابولیسم بدن افزایش یابد و چربی ها تبدیل به انرژی شوند. در نتیجه عملکرد فرد در طول ورزش افزایش پیدا می کند و همین امر بر سلامتی وی اثر می گذارد. از بهترین مکملهای چربی سوز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

چربی سوزی پهلو و شکم

چربی سوزی پهلو و شکم یکی از مهمترین مواردی است که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند. بهتر است بدانید روش های متعددی برای آب کردن چربی پهلو و شکم وجود دارند که در ادامه به آنها می پردازیم.

ورزش

شاید بتوان گفت بهترین و موثرترین روش برای از بین بردن چربی های پهلو و شکم ورزش کردن است. ورزش باعث می شود متابولیسم بدن افزایش پیدا کند و همین امر چربی سوزی را بالا می برد. همچنین، اگر ورزش به صورت اصولی صورت بگیرد نقش بسیار مهمی در ساخت اندامی فوق العاده دارد. ورزش هایی که برای کوچک کردن شکم و پهلو پیشنهاد می شوند به شرح زیرند:

 • دراز و نشست
 • دویدن بر روی تردمیل
 • حرکت کرانچ
 • حرکت پل معکوس

استفاده از خوراکی های چربی سوز

یکی دیگر از روش هایی که به چربی سوزی شکم و پهلو کمک می کند استفاده از خوراکی های حاوی فیبر و آب زیاد است. مصرف این خوراکی ها سبب می شود زمان سیری افزایش پیدا کند و همین امر تمایل برای خوردن غذا را از بین می برد. خوراکی هایی که باعث چربی سوزی شکم و پهلو می شوند به شرح زیرند:

 • کرفس
 • جو دوسر
 • بادام
 • کاهو
 • لوبیا
 • سرکه سیب

بهترین قرص چربی سوز دنیا

بیشتر افراد بعد از آنکه به وزن مورد نظر خود می رسند، استفاده از مکمل چربی سوز و حتی ورزش را کنار می گذارند. بهتر است بدانید ورزش نباید هرگز از زندگی شما حذف گردد و مصرف مکمل چربی سوز نیز باید طبق اصول باشد. بهترین قرص چربی سوز دنیا اگر مطابق دستور العمل مورد استفاده قرار نگیرد هیچ گونه اثری بر روی بدن نخواهد داشت. این قرصها تنها باید شش ماه مورد استفاده قرار بگیرند. اگر مصرف آنها را به مدت یک سال ادامه دهید هیچ گونه اثری بر روی بدن نخواهند داشت. بهترین قرص چربی سوز دنیا باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 • مواد تشکیل دهنده و میزان استفاده شده از هر مواد بر روی بسته بندی ذکر شده باشد.

 • تاییدیه بهداشت و سازمان غذا و دارو بر روی بسته بندی موجود باشد.

 • قیمت آن معقول باشد.

بهترین جایی که می توانید انواع مکمل چربی سوز و بهترین قرص چربی سوز دنیا را خریداری کنید، داروخانه ها هستند. از خرید این مکملها از افراد ناشناس و یا سوپر مارکت ها به شدت بپرهیزید!

بهترین چربی سوز طبیعی

بسیاری از افراد استفاده از مواد گیاهی را به  استفاده از مواد شیمیایی ترجیح می دهند. به همین دلیل برای کاهش وزن و از بین بردن چربی های بدن به دنبال انواع مکمل چربی سوز طبیعی هستند. بهترین چربی سوز طبیعی که بسیاری از افراد آن را می شناسند و مورد استفاده قرار می دهند چای سبز است. این گیاه حاوی ماده ای به نام کاتچین است که اثر بسیاری زیادی بر افزایش متابولیسم بدن و چربی سوزی دارد. زیره، کنجد، زردچوبه، سیاه دانه، چوب میخک، فلفل سیاه، فلفل هندی، سیر، جنسینک و زنجبیل از گیاهانی هستند که به چربی سوزی کمک می کنند. همچنین انواع مکمل چربی سوز طبیعی نیز موجود هستند که در داروخانه ها به فروش می رسند. این مکملها به شرح زیرند:

بهترین چربی سوز 2020

سال جدید همواره امید بخش انسان برای رسیدن به آرزوهایش است و همه به دنبال نو شدن و بهترین ها هستند. داشتن اندامی مناسب و بدون چربی اضافی یکی از اهدافی است که بسیاری از افراد در آغاز سال نو دنبال می کنند. انواع متنوعی از مکمل چربی سوز در بازار وجود دارند اما بسیاری از افراد به دنبال بهترین چربی سوز 2020 هستند. مجله آمریکایی «ماسل اند فیتنس» به معرفی بهترین مکملهای چربی سوز در سال 2020 پرداخت. سه مکملی که در ادامه می آیند به ترتیب به عنوان بهترین مکمل چربی سوز 2020 انتخاب شدند:

 • آلفا لین – 7
 • ماسل اسکالپتوری
 • فیت تروید

قیمت انواع مکمل چربی سوز

قیمت یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که به شما در شناسایی کیفیت مکمل چربی سوز کمک می کند. برخی از کمپانی ها از موادی با کیفیت پایین در تولید انواع مکمل چربی سوز استفاده می کنند. همچنین برخی از مکملها دارای تاییدیه های بهداشتی نیستند و ممکن است در ساخت آنها از مواد ممنوعه استفاده شده باشد. معمولا این مکملها با قیمتی پایین به فروش می رسند. به همین دلیل قیمت انواع مکمل چربی سوز باید قابل قبول باشد. داروخانه امن ترین مکانی است که شما می توانید با اطمینان خاطر مکملهای مورد نظر را خریداری کنید. تمامی محصولاتی که در داروخانه ها عرضه می شوند همگی دارای تاییدیه وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو هستند.

قیمت مکمل چربی سوز CLA

CLA یک اسید چرب از نوع امگا 6 غیر اشباع است. این اسید چرب متابولیسم بدن را افزایش می دهد و با به وجود آوردن حس سیری در فرد میزان دریافت غذا راکاهش می دهد. مطالعات نشان می دهند افرادی که CLA را از طریق مواد غذایی دریافت می کنند کمتر به بیماری سرطان، دیابت نوع دو و بیماری های قلبی دچار می شوند. این اسید چرب در غذاهایی مانند محصولات لبنی حیوانی و روغنهای گیاهی به وفور یافت می شود. امروزه این ماده به صورت مکمل چربی سوز CLA   نیز به بازار نیز عرضه می شود و طرفداران زیادی دارد. مکمل چربی سوز CLA سطوح انرژی را در فردی که ورزش می کند افزایش می دهد و چربی ها را از بین می برد اما تحقیقات نشان می دهند این مکمل بر روی افراد چاق و بی تحرک هیچ گونه اثری ندارد! برای مشاهده قیمت مکمل چربی سوز CLA می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. در این سایت توضیحات کامل در کنار این مکمل قرار دارد و مانند این است که فردی متخصص تمامی ویژگی های این مکمل را برای شما توضیح میدهد! قیمت نیز در کنار محصول درج شده است و شما می توانید در پایان با توجه به ویژگی های محصول و بودجه خود بهترین مکمل را خریداری کنید.

عوارض مکمل چربی سوز

مکمل چربی سوز مانند تمامی مکملها و محصولات دیگر داری عوارض جانبی است. شناخت عوارض جانبی هر محصول قبل از استفاده از آن محصول بسیار مهم است. استفراغ، درد شکم، تکرر ادرار، تغییر رنگ مدفوع و اسهال از شایع ترین عوارض مکمل چربی سوز هستند. بانوانی که از این مکمل استفاده می کنند باید بسیار هوشیار باشند زیرا ممکن است این مکمل بر چرخه قاعدگی آنها اثر بگذارد و در روند آن اختلال به وجود آورد. از عوارض دیگر مکمل چربی سوز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کاهش قند خون در بیماران مبتلا به دیابت نوع 2
 • خستگی مفرط
 • آسیب به دندانها و لثه ها
 • به وجود آمدن سنگ صفرا
 • نوسانات خلقی
 • تپش قلب نا منظم
 • خشکی دهان
 • واکنش آلرژیک
 • احساس لرزش
 

برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC L-Carnitine 500mg
قرص ال کارنیتین 500 میلی گرم کارنقرص ال-کارنیتین کارن حاوی 500 میلی گرم ال-کارنیتین است. این ترکیب به افزایش متابولیسم بدن و سوخت و ساز چربی ها، افزایش سطوح انرژی در بدن، تناسب اندام و کاهش وزن کمک می کندال کارنیتین چیست؟با ترکیب شدن دو آمینواسید متیونین و لیزین در بدن ال-کارنیتین ساخته می شود. در ..
150,500 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC L-Carnitine
قرص ال کارنیتین  کارنقرص ال-کارنیتین کارن حاوی 1000 میلی گرم ال-کارنیتین است. این ترکیب متابولیسم بدن را افزایش می دهد، سوخت و ساز چربی ها را تسریع می بخشد، سطوح انرژی را در بدن بالا می برد و به تناسب اندام و کاهش وزن کمک می کند.ال کارنیتین چیست؟با ترکیب شدن دو آمینواسید متیونین و لیزین در بدن..
203,200 تومان
برند: شوتس ویتال | Schutz Vital مدل: Schutz Vital CLA 1000 mg 60Caps
کپسول سی ال ای 1000 شوتس ویتالکپسول سی ال ای ۱۰۰۰ شوتس ویتال محصولی مناسب برای کمک به افزایش متابولیسم چربی ها در بدن است. مطالعات نشان داده اند که سی ال ای نقش بسیار مهمی در کاهش وزن دارد و به ارتقا سلامت عمومی بدن کمک می نماید. سی ال ای باعث افزایش اکسیداسیون چربی در بافت زیر پوستی می شود و با مها..
270,900 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Daana L Carnitin
قرص ال کارنیتین داناقرص ال کارنیتین  دانا محصولی مناسب برای بهبود متابولیسم چربی در بدن است. این قرص می تواند سرعت سوخت و ساز چربی را در بدن بالا ببرد و همین امر سبب می شود انرژی بدن افزایش پیدا کند. این موضوع در طول تمرینات ورزشی اهمیت بسیار زیادی دارد. کسانی که می خواهند از تمرینات ورزشی خود ..
109,000 تومان
برند: ژن استار | Genestar مدل: Genestar L Carnitine ۱۰۰۰mg 100Tabs
قرص ال کارنیتین 1000 ژن استارقرص ال کارنیتین گلد مکملی منحصر به فرد برای افزایش سوخت و ساز بدن، افزایش سطوح انرژی و کمک به کاهش وزن است.وظایف ال کارنیتین در بدن چیست؟ال کارنیتین ترکیبی مشابه به آمینواسید است و با ترکیب شدن دو آمینواسید متیونین و لیزین در بدن ساخته می‌شود. ویتامین هایی نظیر ویتامین ث..
310,000 تومان
برند: ان پی پرو نوتریشن پلاس وی آر ای | NP Pro Nutrition Plus VRA مدل: NP Pro Nutrition Plus L Carnitine 120 Caps
کپسول ال کارنیتین ال تارترات ان پی پرو نوتریشن پلاسکپسول ال کارنیتین ال تارترات ان پی پرو نوتریشن پلاس محصولی مناسب برای کمک به متابولیسم چربی هاست. در این مکمل از 1500 میلی گرم ال کارنیتین و ال تارترات استفاده شده است و همین امر این مکمل را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. با افزایش متابولیسم چربی..
490,800 تومان
قرص ال کارنیتین 1000 ام پلاس | 30 عددی | کمک به افزایش سرعت چربی سوزی قرص ال کارنیتین 1000 ام پلاس | 30 عددی | کمک به افزایش سرعت چربی سوزی
جدید
برند: ام پلاس|M Plus مدل: M Plus L Carnitine 1000 mg 30 Tabs
قرص ال کارنیتین 1000 ام پلاسقرص ال کارنیتین 1000 ام پلاس یکی از محصولات مناسب برای تمرینات ورزشی است. این قرص سرعت چربی سوزی را در بدن افزایش می دهد و همین امر سبب می شود انرژی بیشتری در طول تمرین در بدن آزاد شود. هر چقدر انرژی ورزشکار بیشتر باشد، بهتر می تواند تمرکز کند و به ورزش بپردازد و در نتیجه..
90,000 تومان
کپسول کارنیتین کامپرسد ناترند | 120 عددی | افزایش انرژی و چربی سوزی | موثر در افزایش حجم عضلات کپسول کارنیتین کامپرسد ناترند | 120 عددی | افزایش انرژی و چربی سوزی | موثر در افزایش حجم عضلات
ناموجود
برند: ناترند | Nutrend مدل: Nutrend Carnitine Compressed 120 caps
کپسول کارنیتین کامپرسد ناترند 120 عددیهر کپسول کارنیتین ناترند حاوی 1324 میلی گرم کارنیتین تارتارات می باشد که باعث چربی سوزی و افزایش کارایی عضلات بدن می شود. کپسول کارنیتین کامپرسد ناترند، حاوی ال کارنیتین تارتارات می باشد. این فرم از ال کارنیتین چربی سوزی و بازیابی عضلات را پس از ورزش افزایش می..
783,000 تومان
کپسول لیپوکات پی اند اف فارما | 120 عددی | چربی سوز قوی بدون عوارض
ناموجود
برند: پی اند اف فارما | P&F PHARMA مدل: lipocut P&F PHARMA 120 CAPS
 کپسول  لیپوکات پی اند اف فارما چربی سوز شرکت  P&F PHARMA حاوی مقادیر قابل توجهی الکارنیتن و کافئین در ترکیبات خود بوده؛ به همین دلیل یک چربی سوز قوی برای از بین بردن چربی ها بدون عوارض جانبی می باشد. این محصول با ترکیبات گیاهی و عالی خود باعث افزایش سوخت ساز بدن و همچنین ..
627,300 تومان
کپسول لیپو 6 کارنیتین نوترکس | محرک چربی سوزی و بهبود عملکرد ورزشی کپسول لیپو 6 کارنیتین نوترکس | محرک چربی سوزی و بهبود عملکرد ورزشی
ناموجود
برند: نوترکس | Nutrex مدل: Nutrex Lipo 6 Carnitine
کپسول لیپو 6 کارنیتین نوترکس کپسول لیپو 6 کارنیتین نوترکس نقش بسزایی در سوخت و ساز چربی‌ها دارد و به تامین انرژی مضاعف در بدن کمک می‌کند. این مکمل برای افزایش استقامت بدن و بهبود عملکرد ورزشی مناسب است.نقش ال-کارنیتین در سلامت بدنال-کارنیتین نقش بسیار مهمی در تولید انرژی دارد. کارنیتین به طور ..
178,000 تومان
کپسول لیپو 100 فم بادی اتک | 120 عدد | چربی سوز گیاهی برای بانوان
ناموجود
برند: بادی اتک | Body Attack مدل: Body Attack Lipo 100 FEM - 120cap
کپسول لیپو 100 فم بادی اتکنقطه عطف فرآیند چربی سوزی : لیپو 100 همواره پرفروش‌ترین محصول این شرکت بوده و اکنون نیز ضمن بهره‌مندی از فناوری منحصر به فرد چند مرحله‌ای، با فرمولاسیونی جدید و موثر در دسترس مصرف‌کنندگان می‌باشد.این محصول جدید در مقایسه با قبل از خواص چربی‌سوزی بسیار بالاتری بهره‌مند می‌با..
395,000 تومان
کپسول سی ال ای ویتامور | جهت کاهش توده چربی کپسول سی ال ای ویتامور | جهت کاهش توده چربی
ناموجود
برند: ویتامور | Vitamore مدل: Vitamore CLA
کپسول سی ال ای ویتامورتونالین کی از محصولات شرکت بی ای اس آلمان یکی از خالص ترین و بهترین های سی ال ای تجاری در بازار جهانی می باشد. تحقیقات بسیار زیادی بر روی این نوع سی ال ای انجام شده است که نشان دهنده تاثیر گزاری این محصول می باشد.سی ال ای چیست؟سی ال ای یکی از ایزومرهای لیکوئید اسید است و به این..
206,000 تومان
کپسول سی ال ای وبر نچرالز | 60 عدد | چربی سوز و کاهش بافت چربی
ناموجود
برند: وبر نچرالز | Webber Naturals مدل: Webber Naturals CLA
کپسول سی ال ای وبر نچرالزکپسول سی ال ای وبر نچرالز محصولی مناسب برای کاهش وزن است. این کپسول چربی ذخیره شده در بدن را بعد از خوردن غذا کاهش می دهد و همین امر نقش مهمی در ارتقا سلامتی دارد. از این کپسول می توان برای افزایش متابولیسم چربی در بدن استفاده کرد. کپسول وبر نچرالز می تواند بافت چربی را در ب..
80,000 تومان
کپسول سی ال ای نوترکس | 90 عدد | افزایش چربی سوزی و توده ماهیچه ای کپسول سی ال ای نوترکس | 90 عدد | افزایش چربی سوزی و توده ماهیچه ای
ناموجود
برند: نوترکس | Nutrex مدل: Nutrex Lipo-6 CLA - 90 softgel
کپسول سی ال ای نوترکسکپسول سی ال ای نوترکس مکملی منحصر به فرد است برای افزایش سوخت و ساز و چربی‌سوزی بدن است و موجب بهبود عملکرد سیستم آنابولیک می‌شود و به افزایش حجم و توده ماهیچه‌ای کمک می‌کند.این کپسول ماده‌ای مصنوعی و محرک نیست و بدن شما را از عوارض چربی سوزهای مصنوعی و شیمیایی محافظت می‌کند.مص..
237,000 تومان
کپسول سی ال ای 400 بایوتک | 80 عدد | چربی سوز و افزایش متابولیسم بدن ورزشکاران کپسول سی ال ای 400 بایوتک | 80 عدد | چربی سوز و افزایش متابولیسم بدن ورزشکاران
ناموجود
برند: بایوتک | BioTech USA مدل: Biotech USA CLA 400
CLA چیست؟اسید لینولئیک ترکیبی یا سی ال ای یکی از قابل بحث ترین مکمل های موجود در بازار است که در ابتدا به عنوان عاملی ضد سرطان معرفی شده بود اما هم اکنون به دلیل ویژگی کنترل وزن در افراد مختلف با نتایجی متفاوت مورد توجه و بررسی قرار گرفته است. سی ال ای اسید چربی غیر اشباع است که در محصولات لبنی و گو..
335,000 تومان
کپسول الکارنتین پی اند اف فارما | 125 عددی | کاهش چربی و افزایش انرژی
ناموجود
برند: پی اند اف فارما | P&F PHARMA مدل: L-Carnitine P&F PHARMA 125 caps
کپسول الکارنتین پی اند اف فارما  ال کارنتین P&F PHARMA حاوی 500 میلی گرم الکارنتین در هر وعده (یک کپسول) می باشد. این محصول میتواند مورد استفاده افرادی قرار گیرد که خواهان کاهش چربی و افزایش انرژی جهت انجام فعالیت های ورزشی و روزانه خود می باشند. توضیحات تکمیلیمقدار: 125 کپسول &nbs..
384,633 تومان
کپسول ال کارنیتین 2000 بادی اتک | 100 عدد | کمک به افزایش سطح انرژی
ناموجود
برند: بادی اتک | Body Attack مدل: Body Attack L-Carnitine 2000mg - 100 capsules
کپسول ال کارنیتین 2000 بادی اتکمکمل ال-کارنیتین بادی اتک 2000 میلیگرم ، ال-کارنیتین تارتارت در هر وعده (3 کپسول) را فراهم می کند. تارتات یک اسید تارتار است که به طور خاص توسط بدن جذب می شود و بنابراین برای تولید ال-کارنیتین مناسب است.ال-کارنیتین بادی اتک می تواند مکمل مفید برای همه افرادی است که کمب..
140,000 تومان
کارنی لیکوئید ( ال کارنیتین ) اکستریفیت | 1000 میلی گرم | افزایش سوخت و ساز بدن
ناموجود
برند: اکستریفیت |Extrifit مدل: Carni Liquid 120000 mg Extrifit 1000 ML
 کارنی لیکوئید ( ال کارنیتین )  اکستریفیت ال کارنیتین خالص با دز 1200 میلیگرم در هر 10 میلی لیتر از حجم مایع خود محصولی است فوق العاده که باعث افزایش سوخت و ساز بدن، افزایش انرژی و همچنین بهبود عملکرد ورزشکاران میشود. این محصول با اثرات چربی سوزی و آنتی اکسیدانی قوی باعث تسریع در ..
354,000 تومان
مکمل خوراکی ال کارنیتین 2000 مارنیز | 20 عدد | کمک به تامین انرژی و بالا بردن توان فیزیکی مکمل خوراکی ال کارنیتین 2000 مارنیز | 20 عدد | کمک به تامین انرژی و بالا بردن توان فیزیکی
ناموجود
برند: مارنیز | Marnys مدل: Marnys L-Carnitine 2000 mg Vial
مکمل خوراکی ال کارنیتین 2000 مارنیزمکمل خوراکی ال-کارنیتین 2000 مارنیز مکملی منحصر به فرد برای افزایش  توان فیزیکی ورفع خستگی‌های زودهنگام در ورزش استال کارنیتین چیست؟ال کارنیتین ترکیبی مشابه به آمینواسید دارد و  با ترکیب شدن دو آمینواسید متیونین و لیزین در بدن ساخته می شود.ویتامین هایی که..
315,500 تومان
مایع ال کارنیتین و کروم بایوتک | 500 میل | افزایش متابولیسم و بهبود استقامت مایع ال کارنیتین و کروم بایوتک | 500 میل | افزایش متابولیسم و بهبود استقامت
ناموجود
برند: بایوتک | BioTech USA مدل: Biotech USA L-Carnitine + Chrome
مایع ال کارنیتین و کروم بایوتکبدن انسان نیاز به ماده ای به نام کارنیتین دارد که معمولا به طور طبیعی در بدن ساخته می شود. اما گاهی دیده می شود که برخی از افراد دچار کمبود کارنیتین هستند و بدن نتوانسته به اندازه کافی کارنیتین بسازد. در چنین شرایطی لازم است فرد با دستور پزشک از مکمل های حاوی کارنیتین ا..
186,000 تومان
مایع ال کارنیتین 2000 بادی اتک | 1000 میل | کمک به افزایش سطح انرژی
ناموجود
برند: بادی اتک | Body Attack مدل: Body Attack L-Carnitine Liquid 2000 -1000ml
مایع ال کارنیتین 2000 بادی اتک ال کارنیتین  یک ترکیب پروتئینی است که در بدن از ترکیب دو اسیدآمینه لیزین و متیونین ساخته می‌شود. بدن انسان کارنیتین را از طریق سنتز ویتامین های B6، C و B3  می سازد.وظیفه اصلی کارنیتین در بدن کمک به سوخت و ساز و تبدیل غذا به انرژی می‌باشد. کارنیتین این عمل را ..
235,000 تومان
مایع ال کارنتین فیول توینلب | 473 میل | چربی سوز و افزایش متابولیسم
ناموجود
برند: توینلب | Twinlab مدل: TwinLab L-CARNITINE FUEL
مشخصه های ال کارنتین فیول مایع توینلبکمک به افزایش چربی سوزیبهبود عملکرد ورزشیافزایش دهنده قدرت و استقامتداروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:برنامه تمرینی مناسب برای کاهش وزن و چربی سوزی !..
117,600 تومان
قرص شوگر متابالانس گرین نیچر | 90 عددی | کمک کننده به متابولیسم طبیعی بدن
ناموجود
برند: گرین نیچر | Green Nature مدل: Green Nature Sugar Meta Balance 90 Tablets
قرص شوگر متابالانس گرین نیچرقرص شوگر متابالانس گرین نیچرحاوی ریز مغذی‌ها و ویتامین‌های مورد نیاز بدن است و با افزایش حساسیت بدن به انسولین متابولیسم کربوهیدرات را افزایش می‌دهد و در نهایت منجر به افزایش متابولیسم چربی‌ها در بدن شود. علاوه بر این، این مکمل منجر به کاهش سطح قند خون در افراد دیابتی و ..
360,800 تومان
قرص جوشان ال کارنیتین تارترات آوه سینا | 10 عدد | افزایش استقامت در ورزش قرص جوشان ال کارنیتین تارترات آوه سینا | 10 عدد | افزایش استقامت در ورزش
ناموجود
برند: آوه سینا | Avicenna مدل: Avicenna L-carnitine Tartrate 1000 Chromium
قرص جوشان ال کارنیتین تارترات آوه سیناقرص جوشان ال کارنیتین تارترات آوه سینا مکملی منحصر به فرد برای افزایش استقامت بدن در ورزش است. مصرف این قرص به کاهش وزن کمک می کند و متابولیسم چربی را در بدن بالا می برد. همین امر سبب می شود که سطوح انرژی در بدن افزایش پیدا کند و فرد می تواند عملکرد بهتری در طول..
27,250 تومان
قرص ال کارنیتین 500 ژن استار | 60 عدد | افزایش متابولیسم چربی و چربی سوزی
ناموجود
برند: ژن استار | Genestar مدل: Genestar L Carnitine 500mg
قرص ال کارنیتین 500 ژن استارقرص ال کارنیتین گلد مکملی منحصر به فرد برای افزایش سوخت و ساز بدن، افزایش سطوح انرژی و کمک به کاهش وزن است.وظایف ال-کارنیتین در بدن چیست؟ال کارنیتین ترکیبی مشابه به آمینواسید است و با ترکیب شدن دو آمینواسید متیونین و لیزین در بدن ساخته می‌شود. ویتامین هایی نظیر ویتامین ث،..
50,400 تومان
قرص آمینو کارنیتین آلامو | 800 عددی | بهبود استقامت بدن در حین تمرینات ورزشی
ناموجود
برند: آلامو | alamo مدل: Alamo Amino Carnitine
قرص آمینو کارنیتین آلاموقرص آمینو کارنیتین  800 عددی آلامو مکملی مناسب برای چربی سوزی است. این قرص به رشد و نگهداری از توده های عضلانی کمک می کند و با بهبود استقامت بدن عملکرد ورزشکاران را در حین تمرینات بالا می برد. در نتیجه ورزشکاران زودتر می توانند به اهداف ورزشی خود دست پیدا کنند. قرص آمینو..
406,500 تومان
سی ال ای کور ماسل فارم | 180 عدد | کاهش چربی، تقویت کننده و محافظ بافت عضلات
ناموجود
برند: ماسل فارم | MusclePharm (MP) مدل: MusclePharm CLA Core
سی ال ای کور ماسل فارمسی ال ای کور ماسل فارم محصولی موثر برای کاهش چربی است و به تقویت بافت عضلات کمک می‌کند. این مکمل حاوی روغن زیتون و آووکادو  است که این دو  موجب تنظیم اشتها و تقویت فرایند چربی‌سوزی می‌شوند.استفاده از زوغن زیتون و آوواکادو در تغذیهروغن زیتون دارای مزایای متعددی از جمله..
342,000 تومان
ساشه ال کارنیتین هیلوسان | 30 عدد | تامین انرژی و کمک به تقویت سیستم ایمنی
ناموجود
برند: هیلوسان | Heilusan مدل: Heilusan L-Carnitin Sticks
موارد مصرف ال کارنیتین- مصرف ال-کارنیتین در بیماران با کمبود اولیه و یا ثانویه ال-کارنیتین ناشی از اختلالات متابولیسمی مادرزادی و نیز در افراد با نقص عملکرد کلیوی به منظور بهبود میزان گلبول­های قرمز خون و هموگلوبین در طی همودیالیز تایید شده است. هم­چنین در موارد زیر نیز مصرف می­شود.- نوزادان نارس و ..
28,000 تومان
نمایش 1 تا 28 از 28 (1 صفحه)