Menu
Your Cart

قرص آنتی اکسیدان

قرص آنتی اکسیدان

آنتی اکسیدان چیست و چرا باید مصرف شود؟

آنتی اکسیدان ها موادی هستند که وجود آنها برای بدن بسیار ضروری است زیرا این مواد رادیکالهای آزاد تولید شده در بدن را از بین می برند و از بروز بیماری های مختلف جلوگیری به عمل می آورند. در واقع، رادیکال آزاد به مولکول یا قطعات مولکولی گفته می شود که در خارجی ترین لایه خود دارای الکترون جفت نشده هستند و با دیگر اتم ها و مولکلوها واکنش نشان می دهند تا به حالتی پایدار برسند. این رادیکالها در روند فرآیندهای فیزیولوژیک بدن به وجود می آیند.

پیروی از رژیم غذایی مناسب آنتی اکسیدان های مورد نیاز بدن را تامین می کند. علاوه بر رژیم غذایی مناسب، انواع قرص آنتی اکسیدان نیز وجود دارند که این مواد ضروری را به بدن می رسانند و از بروز اختلال در ارگان های بدن جلوگیری به عمل می آورند.  عوامل متعددی سبب بروز رادیکالهای آزاد در بدن می شوند. برخی از این عوامل به شرح زیرند:

  • آلودگی هوا،
  • استرس،
  • سیگار،
  • مصرف نوشیدنی های الکلی

آنتی اکسیدانها از فرآیند اکسیداسیون سلولها جلوگیری به عمل می آورند. آنها در منابع غذایی متفاوتی یافت می شوند و هر یک کارکرد ویژه ای در بدن دارند. در کنار منابع غذایی، انواع قرص آنتی اکسیدان نیز وجود دارد که توصیه می شود با تجویز پزشک مورد استفاده قرار گیرد. در صورتی که بدن شما آنتی اکسیدانها را به خوبی جذب نمی کند و یا رژیم غذایی شما حاوی مواد لازم نیست باید از انواع قرص آنتی اکسیدان استفاده کنید.

آنتی اکسیدان های قوی

همانطور که پیشتر بدان اشاره کردیم پیروی از رژیم غذایی سالم بهترین روش برای تامین نیاز بدن به آنتی اکسیدانهاست. مواد غذایی زیادی وجود دارند که حاوی آنتی اکسیدان هستند و مصرف آنها مزایای زیادی بر سلامتی دارد. منابع حاوی آنتی اکسیدان های قوی شکلات تلخ، پیکن، بلوبری، توت فرنگی، آرتیشو، گوجی بری، تمشک، کلم کالی، کلم قرمز، لوبیا، جغندر و اسفناج هستند. در کنار این مواد طبیعی، انواع قرص آنتی اکسیدان با برندهای مختلف وجود دارند که نیاز بدن را تامین می کنند و از بروز مشکلات و بیماری ها جلوگیری به عمل می آورند.

شکلات تلخ

شکلات تلخ حاوی آنتی اکسیدان است و مزایای زیادی بر سلامتی دارد. این ماده به کاهش و درمان التهاب در بدن کمک می کند و با از بین بردن رادیکالهای آزاد خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش می دهد.

پیکن

پیکن نوعی آجیل است که در مکزیک و آمریکای جنوبی رشد می کند. این ماده حاوی چربی سالم، کالری بالا و آنتی اکسیدان است و به سلامتی بدن کمک می کند. همچنین با مصرف انواع قرص آنتی اکسیدان می توانید نیاز بدن را به این مواد حیاتی تامین کنید.

بلوبری

بلوبری میوه ای سرشار از آنتی اکسیدان است و از ضعف عملکرد مغز در سنین بالا جلوگیری به عمل می آورد. این میوه خوش طعم کلسترول خون را کاهش می دهد و از بروز بیماری های قلبی جلوگیری به عمل می آورد. همچنین این ماده دارای خاصیت ضد التهابی است. اگر رژیم غذایی شما حاوی آنتی اکسیدان کافی نیست بهتر است از انواع قرص آنتی اکسیدان برای تامین این مواد در بدن خود استفاده کنید.

توت فرنگی

این میوه سرشار از ویتامین C و آنتی اکسیدان است. مصرف توت فرنگی کلسترول خون را پایین می رود و همین امر سبب می شود خطر ابتلا به بیماری های قلبی کاهش پیدا کند.

آرتیشو

آرتیشو یا کنگر فرنگی رادیکالهای آزاد بدن را از بین می برد و از بروز بیماری های کبدی، یرقان، سرطان و دیابت نوع دو جلوگیری به عمل می آورد. برای ارتقا سلامتی بدن نیز می توانید از انواع قرص آنتی اکسیدان (با مشورت پزشک) استفاده کنید.

گوجی بری

این میوه در طب چینی مورد استفاده قرار می گیرد و قدمتی 2000 ساله دارد. این میوه از پیری پوست جلوگیری به عمل می آورد و خطر ابتلا به سرطان و بیماری های قلبی را کاهش می دهد. در کنار این مواد مصرف انواع قرص آنتی اکسیدان نیز این اطمینان را حاصل می کند که بدن آنتی اکسیدان مورد نیاز را جذب می کند.

تشمک

تمشک حاوی ویتامینها و آنتی اکسیدانهای مورد نیاز بدن است. تمشک میوه ای ضد سرطان، ضد بیماری های قلبی و ضد التهاب است و استرس را کاهش می دهد.

کلم کالی و کلم قرمز

این مواد طبیعی برای حفظ سلامتی بدن بسیار مفید هستند و هر دو منبع خوبی از آنتی اکسیدان به شمار می روند. کلم کالی به حفظ سلامت استخوان و افزایش کارکرد سلولی کمک می کند. کلم قرمز از بروز بیماری قلبی جلوگیری به عمل می آورد و ماده ای ضد سرطان است. این ماده به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک شایانی می کند. بهتر است با مراجعه به پزشک میزان آنتی اکسیدان موجود در بدن را بسنجید و در صورت کمبود از انواع قرص آنتی اکسیدان استفاده کنید.

لوبیا و چغندر و اسفناج

لوبیا، چغندر و اسفناج سرشار از آنتی اکسیدان هستند. لوبیا به کاهش التهاب در بدن کمک می کند و از بروز انواع سرطان مانند سرطان سینه، مثانه و کلیه جلوگیری به عمل می آورد. چغندر خطر ابتلا به سرطان کلون را کاهش می دهد و سیستم گوارش را تقویت می کند. همچنین ماده ای موثر برای جلوگیری از التهاب آرتروز است. اسفناج نیز ماده موثری برای سلامتی بدن و تقویت سیستم ایمنی است.

لیست کامل انواع قرص آنتی اکسیدان

همانطور که در بالا بدان اشاره کردیم مواد غذایی زیادی وجود دارند که به تامین آنتی اکسیدان در بدن کمک می کنند. در کنار این مواد انواع قرص آنتی اکسیدان نیز وجود دارند که می توانند کمبودهای بدن را جبران کنند. در اینجا لیست کاملی از محبوبترین مکملهای حاوی آنتی اکسیدان را به شما ارایه می دهیم:

در اینجا ذکر این نکته حایز اهمیت است، بهتر است قبل از مصرف انواع قرص آنتی اکسیدان با پزشک و یا داروساز مشورت کنید.

آنتی اکسیدان ها برای پوست

همانطور  که تا بدینجا بدان اشاره کردیم رادیکال های آزاد باعث  بروز بیماری های مختلفی در بدن می شوند و اثرات منفی بر پوست دارند. این رادیکالها چین و چروک پوست را افزایش می دهند و سبب بروز پیری پوست می شوند.

پیری پوست نوعی بیماری پوست است که طی آن چین و چروکهای فراوانی بر روی پوست به وجود می آیند و کلاژن سازی دیگر به درستی صورت نمی گیرد. در نتیجه پوست انعطاف پذیری خود را از دست می دهد و آثار پیری بر روی آن مشخص می شود.

آنتی اکسیدان هایی که برای پوست مفید هستند ویتامین E، C و سلنیوم هستند. این مواد بر تقویت سیستم ایمنی بدن نیز اثر می گذارند و از بروز بیماری در ارگان هایم مختلف بدن از جمله پوست جلوگیری به عمل می آورند.

همانطور که می دانید ویتامین c ویتامینی بسیار مفید و حیاتی برای بدن است. این ویتامین از بروز بیماری های زیادی مانند آب مروارید، بیماری های قلبی و انواع سرطان ها جلوگیری به عمل می آورد. این ویتامین ماده ای ضد چروک است و با از بین بردن رادیکالهای آزاد پوست اجازه نمی دهد پوست در معرض پیری و چروکیدگی قرار گیرد. پرتقال منبع بسیار خوبی از این ویتامین است. اگر به ویتامین c دسترسی ندارید می توانید قرص آنتی اکسیدان ویتامین c را به رژیم غذایی خود بیافزایید.

ویتامین E ویتامین دیگری است که خواص شگفت آوری بر سلامتی دارد

این ویتامین همانند ویتامین c از بروز سرطان جلوگیری به عمل می آورد. این ویتامین رطوبت مورد نیاز پوست را تامین می کند و با از بین بردن رادیکالهای آزاد پوست از آسیب به پوست جلوگیری به عمل می آورد. غلات سبوس دار و اسفناج منابعی سرشار از ویتامین E هستند. اگر این ویتامین در رژیم غذایی شما وجود ندارد می توانید از قرص آنتی اکسیدان ویتامین E استفاده کنید.

سلنیوم ماده معدنی است و منبع مفیدی برای تامین آنتی اکسیدان مورد نیاز بدن به شمار می رود. این ماده معدنی به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند و استرس را کاهش می دهد. سلنیوم روند پیری سلولها از جمله سلولهای پوست را متوقف می کند. تخم مرغ گوشت مرغ و قرمز و غلات سبوس دار حاوی این ماده معدنی هستند.

در کنار رژیم غذایی سالم، مصرف انواع قرص آنتی اکسیدان از پیری پوست جلوگیری به عمل می آورد.

مکمل های آنتی اکسیدان محبوب برای پوست به شرح زیر هستند:

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را برای شما فراهم ساخته است تا از مشاوره های رایگان این مرکز بهره مند شوید و محصولات دارویی و انواع قرص آنتی اکسیدان مورد نیاز خود را تنها با یک کلیلک سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.


برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Selen Plus
کپسول سلن پلاس یورو ویتالسلنیوم چیست؟سلنیوم یکی از مواد معدنی کمیاب مهم برای سلامت انسان می باشد. این ماده معدنی در ساختار برخی از آنزیم ها شرکت کرده و همچنین در بسیاری از واکنش های متابولیک در بدن نقش دارد. سلنیوم موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود چون در خنثی کردن رادیکال های آزاد نقش دارد. رادیکال..
175,500 تومان
برند: اسوه | Osve مدل: Osve Vitamin C 20 Eff Tablets
قرص جوشان ویتامین ث اسوهقرص جوشان ویتامین ث  اسوه محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. ویتامین ث یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است که رادیکال های آزاد بدن را از بین می برد و خطر ابتلا به بیماری های عفونی را کاهش می دهد. این ویتامین میزان جذب آهن را در بدن افزایش می دهد و نقش موثری  در ..
22,900 تومان
برند: دنیا دارو | Donya Darou مدل: Donya Darou Vitamin C 1000 mg 20 Effervescent tabs
قرص جوشان ویتامین سی 1000 دنیا داروقرص جوشان ویتامین سی 1000 دنیا دارو مکملی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. ویتامین ث موجود در این قرص از ابتلا به بیماری های مزمن جلوگیری می کند و نقش بسیار مهمی در ارتقا سلامتی دارد. ویتامین ث یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است و از استرس اکسیداتیو در بدن پیشگیری ..
50,150 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen Vitamin C 1000 20 efferscent tabs
قرص جوشان ویتامین ث 1000 کارن قرص جوشان ویتامین ث 1000 کارن  محصولی مناسب برای تامین ویتامین ث مورد نیاز بدن است. ویتامین ث یکی از موادی است که تمامی افراد به آن نیاز دارند. این ویتامین می تواند از بروز استرس اکسیداسیون در بدن جلوگیری کند و نقش موثری در ارتقا سلامت عمومی دارد. استفاده از و..
49,450 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Vitamin E 200 IU
کپسول ویتامین ای هلث اید 200 واحدیکپسول ویتامین ای هلث اید 200 واحدی تامین کننده ویتامین ای مورد نیاز بدن است که د هر سافت ژل 200 واحد ویتامین ای وجود دارد که در بالا بردن آنتی اکسیدان و کمک به تقویت سیستم ایمنی موثر است. مطالعات نشان داده اند که استفاده از ویتامین ایی مقاومت بدن را در مقابل ابتلا ب..
48,400 تومان
برند: تندیس ویتا | Tandis Vita مدل: Tandis Vita Vitamin C 500 mg 20 Effervescent Tablets
قرص جوشان ویتامین ث 500 تندیس ویتا قرص جوشان ویتامین ث 500 تندیس ویتا محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. در این قرص از 500 میلی گرم ویتامین ث استفاده شده است و همین امر این محصول را به مکملی ارزشمند تبدیل کرده است. تحقیقات نوین نشان داده اند که مصرف ویتامین ث می تواند خطر ابتلا به بیم..
41,420 تومان
برند: درمکس | Dermax مدل: Dermax Solarice 30 caps
کپسول سولاریس درمکسمکمل تغذیه ای درمکس سولاریس، محافظ پوست و چشم ها در برابر نور خورشید می باشد و ترکیب منحصر بفردی از آنتی اکسیدان های طبیعی، جهت کمک به محافظت و سلامت بدن بخصوص پوست و چشم ها در برابر اشعه مخرب و مضر نور خورشید می باشد. این فرآورده علاوه بر کمک به حفظ جوانی پوست، در کمک به تولید وی..
114,450 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Vitamin E 600 iu 30 Caps
کپسول ویتامین E 600 IU هلث ایدویتامین ها بر اساس قابلیت حلالیت به دو دسته تقسیم می شوند، ویتامین ها محلول در چربی و ویتامین های محلول در آب. ویتامین E یکی از ویتامین های محلول در چربی است، روش جذب ویتامین های محلول در چربی همانند جذب چری هاست، به همین دلیل علل مؤثر در جذب چربی ها در جذب ویتامین های..
57,300 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Vitamin E 400IU
کپسول ویتامین ای 400 یورو ویتالکپسول ویتامین ای 400 یورو ویتال مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت عمومی بدن است. این مکمل حاوی ویتامین ای است و ویتامین ای آنتی اکسیدان بسیار قوی به شمار می رود. به همین دلیل مصرف این کپسول نقش موثری در حفظ سلامت پوست دارد و به افزایش باروری در زنان و مردان کمک می کند...
162,500 تومان
برند: تندیس ویتا | Tandis Vita مدل: Tandis vita Vitamin C 1000 mg Effervescent 10 Tabs
قرص جوشان ویتامین ث 1000 تندیس ویتاقرص جوشان ویتامین ث 1000 تندیس ویتا محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. در این قرص 1000 میلی گرم ویتامین ث به کار رفته است و همین امر این محصول را به مکملی اثربخش تبدیل کرده است. ویتامین ث می تواند رادیکال های آزاد بدن را از بین ببرد و با کاهش التهابات بدن..
27,250 تومان
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm Life Vana Fact 60 caps
کپسول وانا فکت نورم لایفکپسول وانا فکت نورم لایف دارای اثرات ضد التهابی است که به بهبود عملکرد کبد و صفرا کمک می کند و برای درمان و پیشیگری از التهاب مفاصل مفید است. کوکورمین که یکی از مواد موثره به کار رفته در این کپسول است دارای اثرات آنتی اکسیدانی است و  التهابات بدن را کاهش می دهد. تحقیقات ..
193,000 تومان
برند: گلدن لایف | Golden Life مدل: Golden Life Co Enzyme Q10 30mg
قرص کو آنزیم کیوتن 30 میلی گرم گلدن لایفقرص کوآنزیم کیوتن 30 میلی گرم گلدن لایف انرژی بدن را در سطح مطلوبی نگه میدارد و موجب تقویت سیستم ایمنی بدن و حفظ سلامت پوست و سلامت عمومی بدن می‌شود.کوآنزیم کیوتن چه نقشی در سلامت بدن دارد؟یوبی کینون یا کوآنزیم کیوتن ترکیبی ویتامینی یا شبه ویتامین است. این ما..
141,900 تومان
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Vitamin C Effer 20tab
قرص جوشان ویتامین سی 1000 برونسونویتامین سی یا آسکوربیک اسید ویتامینی محلول در آب است که در بدن انسان ساخته نمی شود و بدن انسان حتی قادر به ذخیره سازی آن نمی باشد؛ مصرف دوز مناسب از این ویتامین به صورت روزانه برای بهبود سلامت بدن الزامی است. ویتامین سی در بدن به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند و از..
50,150 تومان
برند: ترید فورما | Trade Forma مدل: TradeForma Vitamine E 60Cap
کپسول ویتامین ای 100 ترید فورماهر کپسول ویتامین ای 100 ترید فورما حاوی 100 واحد ویتامین ایی است. این محصول تحت لیسانس شرکت ترید فورما آمریکا تولید و در شرکت داروسازی دانا بسته بندی شده است. مصرف این کپسول از ابتلا به بیماری های قلبی عروقی پیشگیری کرده و از اختلالات بینایی و مغزی ناشی از کهولت سن می ..
58,900 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Vitamin C 1000 mg
قرص جوشان ویتامین c هلث ایدقرص جوشان ویتامین c هلث اید مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی و محافظت از سلامت عمومی بدن است. این مکمل حاوی 1000 میلی گرم ویتامین c است.نقش ویتامین C بر سلامتیویتامین c یا اسیدآسکوربیک ویتامینی ضروری برای بدن است و تاکنون مزایای زیادی از این ویتامین در منابع علمی ..
50,200 تومان
برند: ویتامین لایف|vitamin life مدل: Vitamine Life Vitamin C 1000 mg With Two Flavors
ساشه ویتامین ث 1000 ویتامین لایف با دو طعم پرتقال و انواع توتساشه ویتامین ث 1000 ویتامین لایف با دو طعم پرتقال و انواع توت محصولی مناسب برای تامین ویتامین ث مورد نیاز بدن است. ویتامین ث یک آنتی اکسیدان قوی است که از استرس اکسیداتیو در بدن جلوگیری می کند و نقش موثری در تقویت سیستم ایمنی بدن دارد. همی..
58,800 تومان
برند: آپوویتال | Apovital مدل: Apovital Vitamin C Plus 10 mg Zinc
کپسول ویتامین C و زینک آپوویتالویتامین C از ویتامین های محلول در آب است و نمی تواند توسط بدن ذخیره شود. مقادیر بلا استفاده توسط بدن دفع می شود و این به معنی نیاز به منبعی برای تأمین منظم و پایدار دارد. آپوویتال لنگزیت ویتامین C به علاوه 10 میلی گرم زینک، کپسولی حاوی گلوله های مخصوص فرموله ای شده ای..
91,600 تومان
برند: پژند نیکو دارو | Pajand Nikoo Darou مدل: Pajand Nikoo Darou Vitaland Syrup
شربت ویتالند پژند نیکو داروشربت ویتالند پژند نیکو دارو مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. این شربت حاوی ویتامین ث است و ویتامین ث یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است که رادیکال های آزاد بدن را از بین می برد و خطر ابتلا به بیماریهای مزمن از جمله سرطان را کاهش می دهد. ویتامین ث به جذب آهن در..
63,094 تومان
برند: آلامو | alamo مدل: Alamo Vitamin C 1000 mg 100 Caps
کپسول ویتامین سی آلاموکپسول ویتامین سی آلامو محصولی مناسب برای تامین ویتامین ث مورد نیاز بدن است. ویتامین ث یکی از ویتامین های حیاتی در بدن به شمار می رود که کارکردهای بسیار زیادی بر سلامتی دارد. این ویتامین یک آنتی اکسیدان قوی است که از استرس اکسیداتیو جلوگیری می کند و با تقویت سیستم ایمنی بدن خطر ..
110,000 تومان
برند: هگمتان دارو غرب | Hegmatan Daru Gharb مدل: Hegmatan Darou Gharb Vitamine C500 caps
کپسول ویتامین سی 500 هگمتان داروی غربکپسول ویتامین سی 500 هگمتان داروی غرب محصولی مناسب برای تامین ویتامین ث مورد نیاز بدن است. ویتامین ث یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است که از استرس اکسیداتیو در بدن جلوگیری می کند و همین امر خطر ابتلا به بیماری های مزمن و عفونی را به میزان زیادی کاهش می دهد. ویتامین ث..
42,510 تومان
برند: بهشاد دارو | Behshad Darou مدل: Behshad Darou Effersun Energy Effervescent 30 Sachets
پودر جوشان انرژی افرسان پودر جوشان انرژی افرسان محصولی مناسب برای تقویت توان و عملکرد ورزشی و فعالیت های روزمره است. این ساشه حاوی انواع ویتامین ها، مواد معدنی، آمینو اسیدها و آنتی اکسیدان هاست و همین امر این مکمل را به محصولی اثربخش تبدیل کرده است. این ساشه می تواند متابولیسم بدن را تقویت نمای..
425,100 تومان
برند: رازک | Razak مدل: razak curcumin 30 cap
کپسول کورکومین رازک کپسول کورکومین رازک یک آنتی اکسیدانی قوی است و مهمترین اثرگذاری آن بهبود درد و رفع التهاب مفاصل است.کورکومین چیست؟کورکومین  عصاره خشک ریشه گیاه زردچوبه است. زرد رنگ بودن زرد چوبه به علت وجود این ماده است که خواص آنتی اکسیدانی قابل توجهی دارد و در خنثی کردن راد..
105,000 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: EuRho Vital Immune Plus 60 Capsules
کپسول ایمون پلاس یوروویتال کپسول ایمون پلاس یوروویتال محصولی مناسب برای ارتقا سلامتی است. در این کپسول مواد موثره ای نظیر ویتامین ث، ویتامین د، زینک، ویتامین ایی و سلنیوم به کار رفته اند و همین امر این کپسول را به محصولی اثربخش تبدیل کرده است. این مواد بر ارگان های مختلف بدن اثر می گذارند و به ..
163,500 تومان
برند: ویتاول | Vita Well مدل: VitaWell Vit C Chewable 30 Tabs
قرص ویتامین ث جویدنی ویتاولقرص ویتامین ث جویدنی ویتاول با طعم لیمو محصولی مناسب برای کمک به تامین ویتامین ث مورد نیاز بدن است. هر قرص حاوی 250 میلی گرم ویتامین ث است و همین امر این قرص را به محصولی اثربخش تبدیل کرده است. ویتامین ث یک آنتی اکسیدان قوی است که استرس اکسیداتیو را از بین می برد. این قرص ..
24,500 تومان
برند: ویتامین هاوس | Vitamin House مدل: Vitamin House Triplus Vitamin C 1000 30Tabs
قرص تری پلاس ویتامین سی 1000 ویتامین هاوسقرص تری پلاس ویتامین سی 1000 ویتامین هاوس محصولی مناسب برای تامین ویتامین ث مورد نیاز بدن است. ویتامین ث یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است که رادیکال های آزاد بدن را از بین می برد و خطر ابتلا به بیماریهای مزمن را به میزان زیادی کاهش می دهد. مطالعات نشان داده اند ..
65,400 تومان
برند: ویتاول | Vita Well مدل: Vitawell Immiban 30 Tabs
قرص ایمیبان ویتاولقرص ایمیبان ویتاول قرصی است که با مصرف آن می توانید سیستم ایمنی خود را تقویت کنید و از بروز بیماری هایی نظیر سرماخوردگی و یا کرونا پیشگیری کنید. این قرص حاوی زینک، ویتامین سی، ویتامین د3 و ویتامین ای می باشد. قرص ایمیبان ویتاول مجموعه ای از تمام موادی را جمع آوری کرده است که در زمی..
67,035 تومان
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Vitamin C Whit Lysine
ویتامین سی و لیزین 500 میلی گرم برونسونویتامین سی و لیزین 500 میلی گرم برونسون مکملی منحصر به فرد برای موجب تقویت سیستم ایمنی بدن و افزایش توانایی جسمی ورزشکاران است. این مکمل حاوی آمینواسید ال-لیزین و ویتامین ث است.نقش ویتامین سی  بر سلامتیویتامین ث ویتامینی ضروری برای بدن است که بای..
143,800 تومان
برند: پاد جندی شاپور | Pad Jondi Shapoor مدل: Pad Jondi Shapor Vitamine C 500 mg 30 Chewable Tabs
قرص جویدنی ویتامین ث 500 پاد جندی شاپورقرص جویدنی ویتامین ث 500 پاد جندی شاپور محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. در این قرص از 500 میلی گرم ویتامین ث استفاده شده است و همین امر این قرص را به محصولی تاثیر گذار تبدیل کرده است. تحقیقات نوین نشان داده اند تمامی انسان ها برای اینکه سالم بمانند..
53,955 تومان
برند: بهشاد دارو | Behshad Darou مدل: Behshad Darou Effersun C 500mg
ساشه ویتامین سی 500 افرسان بهشاد داروساشه ویتامین سی 500 افرسان بهشاد دارو حاوی مقادیر زیادی ویتامین ث است و مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن به شمار می‌رود.مزایای ویتامین ث بر سلامتیویتامین C که با نام اسید آسکوربیک نیز شناخته می‌شود، ویتامینی محلول در آب، با خاصیت آنتی اکسیدانی قوی، خ..
41,500 تومان
برند: هگمتان دارو غرب | Hegmatan Daru Gharb مدل: Hegmatan Daru Gharb Vitamin C + 10 Mg Zinc 48 Caps
کپسول ویتامین سی زینک۱۰ میلی گرم هگمتان داروکپسول ویتامین سی زینک۱۰ هگمتان دارو محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. هر کپسول حاوی 10 میلی گرم زینک و 270 میلی گرم ویتامین ث است و همین امر این مکمل را به محصولی اثر بخش تبدیل کرده است. ویتامین ث یک آنتی اکسیدان قوی است که با جلوگیری از بروز اس..
78,480 تومان
نمایش 1 تا 30 از 70 (3 صفحه)