Menu
Your Cart

محصولات چشم

محصولات چشم

آیا از چشم میتوان بیماری را تشخیص داد؟

چشم ها اندام های بسیار مهمی در بدن هستند و کوچکترین تغییری در آنها می تواند نشانه بروز بیماری در بدن باشد. در واقع می توان گفت این اندام های شگفت انگیز این توانایی را دارند تا ارتباط بصری انسانها را با دنیا برقرار سازند.

کره چشم  از قسمتهای مختلفی تشکیل شده است. قرنیه، عنبیه، مردک، اتاق قدامی، عدسی، شبکیه، صلبیه و مشیمیه قسمت های مختلف چشم را تشکیل می دهند و هر کدام وظیفه خاصی را بر عهده دارند.

انواع محصولات چشم وجود دارد که به حفظ سلامت چشم و رفع بیماری ها کمک زیادی می کند. اما بهتر است قبل از استفاده از هر محصول و یا دارویی با پزشک متخصص مشورت کنید. زیرا چشم اندام بسیار حساس و ویژه ای در بدن است که آسیب به آن مشکلات زیادی را برای فرد به وجود می آورد.

این اندام، همانند هر اندام دیگری در بدن ممکن است به بیماری دچار شود.

شایع ترین بیماری های چشمی بدین شرحند:

 • تباهی لکه رزد یا ژنراسیون ماکولا
 • آب مروارید
 • آب سیاه
 • آلرژی چشم
 • سندروم خشکی چشم
 • مگس پران یا فلوتر چشم

انواع محصولات چشم برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری ها وجود دارد. اگر سن شما بالای 40 سال است چک آپ سالیانه باید به بخشی از زندگی شما تبدیل شود تا سلامتی شما دایما مورد بررسی قرار گیرد و در صورت بروز بیماری سریعا آن را کنترل و درمان کنید.

تباهی لکه زرد یا رژنراسیون ماکولا چیست؟

بیماری تباهی لکه زرد یا دژنراسیون ماکولا بیماری است که معمولا در افراد بالای 50 سال رخ می دهد. در این بیماری ماکولا چشم که مسئولیت دید مستقیم و واضح را بر عهده دارد، آسیب می بیند. تاری دید و از دست دادن بینایی از عوارض ابتلا به این بیماری هستند. 

برای درمان این بیماری انواع محصولات چشم و داروهای چشمی وجود دارد که باید زیر نظر پزشک متخصص مورد استفاده قرار گیرد. اگر بالای 50 سال هستید و احساس می کنید دید شما تار شده است بهتر است به پزشک متخصص مراجعه کنید.

بلفاریت چیست؟

بیماری بلفاریت سبب می شود پلک چشم ملتهب شود. در این بیماری سفیدی چشم تغییر رنگ می دهد و قرمز می شود. بیماری بلفاریت کیفیت بینایی را تحت تاثیر قرار می دهد. احساس خارش یکی از عوارضی است که در اثر ابتلا به این بیماری رخ می دهد. گرد و غبار، آلودگی هوا و عفونت های باکتریایی سبب بروز این بیماری می شوند.

اگر چشم شما قرمز شده است و پلک متورم است بهتر است به پزشک مراجعه کنید و با دستور پزشک انواع محصولات چشم را برای درمان این بیماری استفاده کنید.

آب مروارید چیست؟

آب مروارید یکی از بیماری های رایج چشمی است و افراد زیادی بدان دچار می شوند. در این بیماری توده کوچک مات و یا شفافی در چشم به وجود می آید و همین توده مانع از رسیدن درست نور به شبکیه می شود. در نتیجه بینایی فرد دچار اختلالاتی می شود. برای درمان این بیماری باید سریعا به پزشک متخصص مراجعه کنید. انواع محصولات چشم به درمان این بیماری کمک می کنند. در کنار محصولات چشم، عمل جراحی نیز یک گزینه رایج برای درمان این بیماری است.

آب سیاه چیست؟

آب سیاه همانند آب مروارید یکی از بیماری های رایج چشمی است و افراد زیادی در سرتاسر دنیا بدان مبتلا می شوند. در این بیماری عصبهای بینایی آسیب می بینند و به صورت لکه های سیاه رنگ بر روی توده رنگی چشم مشخص می شوند. در صورت بروز لکه های سیاه در چشم سریعا به پزشک مراجعه کنید. همانند بیماری آب مروارید انواع محصولات چشم برای درمان این بیماری وجود دارند، با این وجود عمل جراحی چشم عملی رایج برای رفع این مشکل است.

آلرژی چشم چیست؟

آلرژی چشم یک بیماری رایج است و درمان آن نیز بسیار راحت است. عواملی مختلفی سبب بروز آلرژی چشم می شوند. گرد و غبار، آلودگی هوا و عطر های محرک سبب بروز این آلرژی در چشم می شوند. خارش و تورم چشم از عوارض ابتلا به این بیماری هستند. حساسیت فصلی نیز یکی از مواردی است که سبب بروز بیماری آلرژی چشم می شود.

حساسیت غذایی نیز یکی دیگر از دلایل ابتلا به این بیماری است. در صورت بروز این مشکلات سریعا به پزشک متخصص مراجعه کنید و با استفاده از انواع محصولات چشم زیر نظر پزشک متخصص از بروز این آلرژی جلوگیری به عمل آورید.

سندروم خشکی چشم چیست؟

در بیماری سندروم خشکی چشم کیسه اشک دچار اختلالاتی می شود و در موارد نادری سبب بروز نابینایی می شود. این بیماری معمولا مشکل خاصی برای چشم به وجود نمی آورد و با مراجعه به پزشک و استفاده از انواع محصولات چشم مانند قطره و یا ژل خشکی چشم قابل کنترل است.

کپسول تقویت بینایی چشم و قرص تقویت بینایی

همانطور که می دانید مهم ترین وظیفه چشم بینایی است. بینایی نعمتی است که ارتباط بصری انسانها با یکدیگر را میسر می سازد. با گذشت زمان بینایی چشم ضعیف می شود و همین امر سبب می شود بسیاری از افراد به دنبال انواع محصولات چشم برای تقویت بینایی باشند.

بهتر است بدانید بهترین راهکار برای حفظ سلامتی چشم پیروی از رژیم غذایی سالم و سرشار از میوه و سبزیجات است. برخی ویتامین ها و مواد معدنی برای حفظ سلامت چشم به شرح زیرند:

 • آنتی اکسیدانها
 • ویتامین A
 • کاروتنوئیدها ( محصولات لبنی، جگر، تخم مرغ)
 • لوتیین و گزاتین (اسفنجاج، کلم و سبزیجات)
 • ویتامین C
 • اسیدهای چرب مانند امگا 3
 • سلنیوم ( غذاهای دریایی و آجیل)
 • ویتامین E

در کنار رژیم غذایی سالم انواع محصولات چشم مانند کپسول تقویت بینایی وجود دارد. محیوب ترین محصولات چشم برای تقویت بینایی «کپسول آکیو هلث 21 سنتری» و «کپسول آیزتونیا ویوا» و «کپسول ویتامین آ یوروویتال» هستند. بهتر است قبل از استفاده از این محصولات با پزشک و یا داروساز مشورت کنید.

کپسول ویتامین A برای چشم

همانطور که در بالا بدان اشاره کردیم ویتامین A ویتامینی بسیار مهم برای حفظ سلامت چشم است. وجود ویتامین A برای حفظ سلامت قرنیه، تقویت توانایی چشم برای دید در نور کم، حفظ رطوبت چشم و جلوگیری از خشکی آن بسیار ضروری است. تحقیقات نشان می دهند که استفاده از ویتامین A  خطر ابتلا به بیماری آب مروارید را کاهش می دهد.

با گنجاندن محصولات غذایی سرشار از ویتامین A می توانید به سلامت چشم کمک کنید. در کنار مواد غذایی، انواع محصولات چشم وجود دارند که ویتامین A مورد نیاز چشم را تامین می کنند. یکی از محبوبترین مکمل ها برای تامین این ویتامین «کپسول ویتامین آ یوروویتال» است. این کپسول با تقویت سیستم ایمنی به سلامت کره چشم کمک می کند.

قرص تقویت چشم

تا بدینجا متوجه شده اید پیروی از رژیم غذایی سالم سبب می شود بینایی، که اصلی ترین وظیفه چشم است، تقویت شود. اما بهتر است بدانید تقویت و حفظ سلامت چشم تنها شامل تقویت بینایی نیست. چشم از اجزای مختلفی تشکیل شده است که هر یک از این اجزا وظیفه خاصی را بر عهده دارند. استفاده از محصولات چشم برای تقویت اجزای چشم به سلامتی ساختار کلی چشم کمک می کند و از بروز بیماری های مختلف جلوگیری به عمل می آورد.

انواع محصولات چشم برای تقویت و حفظ سلامت چشم وجود دارد که محبوبترین محصولات به شرح زیر هستند:

درکنار استفاده از محصولات چشم باید به این نکات توجه داشته باشید. از فشار آوردن به چشم خودداری کنید. اگر احساس خستگی در چشم می کنید چشمان خود را ببندید و سعی کنید چند دقیقه در آرامش باشید. در نور خورشید حتما از عینک آفتابی استفاده کنید. اگر کار شما به گونه ای است که با مواد شیمیایی سر و کار دارید ( مانند آرایشگران) حتما از پوششی بر چشم خود استفاده کنید. تمامی این راهکارها به حفظ و سلامت چشم کمک زیادی می کنند.

شامپو شستشو پلک و مژه و شامپو شستشو چشم

بسیاری از بانوان عادت دارند که روزانه خود را آرایش کنند و از سایه چشم و یا ریمل برای آرایش چشم استفاده می کنند. پاک کردن آرایش از روی چشم اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا اگر این مواد بر روی چشم باقی بمانند به سلامت این ارگان منحصر به فرد آسیب وارد می شود.

همچنین گرد و غبار و آلودگی هوا سبب می شود که پلک متورم شود و باید از انواع محصولات چشم برای شستشو و ضد عفونی کردن آن استفاده کرد. اگر کار شما به گونه ای است که مطالعه زیاد می کنید و یا به کامپیوتر زیاد نگاه می کنید استفاده از محصولات چشم و شامپو شستشو پلک و مژه به رفع خستگی چشم کمک زیادی می کند.

در زمان قدیم برای ضد عفونی کردن چشم از چای استفاده می کردند. امروزه محصولات چشم در داروخانه ها موجود هستند که به شستشو چشم و ضد عفونی کردن آن کمک می کنند.

محبوب ترین محصولات چشم و شامپو شستشو پلک و مژه بدین شرحند:

چشم ارگانی بسیار حیاتی و شگفت انگیز در بدن است که باید به سلامت آن توجه ویژه ای داشت.

داروخانه آنلاین داروخانه ای معتبر است که با فراهم سازی بستری امن و اینترنتی این امکان را برای شما عزیزان به وجود آورده است تا تنها با یک کلیک از خانه محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و از مشاوره های رایگان آن بهره مند شوید.

برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Mega Vision
 محافظت از چشم در برابر آسیب های محیطی روزانهعوامل آسیب رسان مانند نور خورشید ، آلودگی هوا و ... باعث تولید ترکیبات زیان آوری به نام رادیکال های آزاد شده و به سلامت سلول های سیستم بینایی آسیب می رسانند . مولتی ویتامین Visionace حاوی مقادیر قابل توجهی از جمله ویتامین ها و آنتی اکسیدان ..
88,300 تومان
برند: کیمیا کالا رازی | Kimia Kala Razi مدل: Argusol Eyelids And Eyelashes Cleansing Shampoo
شامپو شستشوی پلک و مژه آرگوسولشامپو شست و شوی پلک و مژه آرگوسول محصولی برای  شست وشوی چشم های افرادی که از لنز های تماسی استفاده می نمایند و یا برای زدودن آلودگی محیطی و گرد و غبار از روی پلک و مژه استفاده می شود. همچنین این شامپو برای پاک کردن آرایش چشم ها نیز کاربرد دارد.با توجه به اهمیت و حس..
43,800 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Mega Vision Plus
 محافظت از چشم در برابر آسیب های محیطی روزانهعوامل آسیب رسان مانند نور خورشید ، آلودگی هوا و ... باعث تولید ترکیبات زیان آوری به نام رادیکال های آزاد شده و به سلامت سلول های سیستم بینایی آسیب می رسانند . مولتی ویتامین Visionace حاوی مقادیر قابل توجهی از جمله ویتامین ها و آنتی اکسیدان های طبیعی ..
104,700 تومان
برند: کیمیا کالا رازی | Kimia Kala Razi مدل: Argusol Eyelids And Eyelashes Cleansing Foam
فوم شستشو پلک و مژه آرگوسول فوم شستشو  پلک و مژه آرگوسول  محصولی مناسب برای شستشو پلک ها و مژه هاست. در این فوم از مواد موثره ای نظیر روغن درخت چای و عصاره بابونه استفاده شده است و همین امر اثربخشی این فوم را افزایش داده است. این فوم آلودگی های محیطی را از روی چشم می شوید و به حفظ سلامت چش..
42,200 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Eye Vit Plus
سافت ژل آی ویت پلاس هلث ایدسافت ژل آی ویت پلاس هلث اید محصولی مناسب برای حفظ سلامت چشم است. در این سافت ژل از مواد موثره ای نظیر آنتی کسیدان ها استفاده شده است. این مواد رادیکال های آزاد بدن را از بین می برند و سبب می شوند مویرگ های چشم حفظ شوند. این مکمل از خشکی چشم جلوگیری می کند و از تورم و التها..
114,500 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Daana pharma omega Vision
کپسول ژلاتینی امگا ویژن داروسازی داناکپسول ژلاتینی امگا ویژن داروسازی دانا محصولی ویژه جهت حفاظت از سلول‌ها در برابر رادیکال‌های آزاد است و در حفظ و بهبود سلامت چشم‌ها و بویژه شبکیه چشم نقش بسزایی دارد. این محصول منبعی غنی از امگا ۳ و نیاز بدن به مواد مغذی نظیر ویتامین C، زینک، لوتئین، زیگزانتین را..
202,800 تومان
برند: آیسول | Eyesol مدل: Eyesol Ophthalamic Cleansing Shampoo 125ml
شامپو شستشوی پلک و مژه آیسولشامپو شستشوی پلک و مژه آیسول  پاک کننده ای ملایم برای شستشوی چشم و مژه است. مصرف این محصول آسیبی به پلک و چشم وارد نمی کند و نقش موثری در کاهش التهابات چشمی دارد. از این محصول می توان بعد از انجام عمل جراحی و یا استفاده از لنزهای تماسی استفاده کرد.اگر قصد خرید این مح..
44,800 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Augen Eye Capsule + 10 mg Lute 60 Cap
کپسول اوژن یوروویتال کپسول اوژن یوروویتال محصولی مناسب برای حفظ سلامت چشم است. در این مکمل از آنتی اکسیدان های قوی استفاده شده است و همین امر اثربخشی این محصول را افزایش داده است. همچنین، باید بدانید که لوتئین در سبزیجات با برگ های سبز مانند اسفناج و کلم یافت می شود. این کپسول رادیکال های آزادی..
294,300 تومان
برند: سیمرغ دارو عطار | simorgh darou attar مدل: Simorgh Darou Attar Simovision
قرص سیموویژن سیمرغ دارو عطارقرص سیموویژن سیمرغ دارو عطار محصولی مناسب برای حفظ سلامت چشم است. در این قرص از مواد موثره ای مانند لوتئین، ویتامین ایی و ویتامین ث استفاده شده است. یکی از اثرات این مواد مبارزه با استرس اکسیداتیو در بدن است و همین امر به حفظ سلامت چشم کمک می کند. استفاده از این قرص برای ..
71,950 تومان
برند: والمارک | Walmark مدل: Vitavision Forte walmark
کپسول ویتاویژن فورت والمارک :کپسول ویتاویژن فورت والمارک به صورت سافت ژل حاوی لوتئین، زیرانتین، روی و ویتامین های A و E  می باشد. لوتئین از چشم ها در برابر اشعه های مضر محافظت می کند. همچنین این کپسول از بروز آب مروارید و پیرچشمی جلوگیری می کند. زیرانتین نیز خاصیت محافظت کنندگی برای چشم ها ..
490,500 تومان
برند: شهر دارو | Shahre Daru مدل: Shahre Daru Oftavit 30 Caps
کپسول افتاویت شهر دارو لوتئین یکی از ششصد کاروتنوئید طبیعی شناخته شده محسوب می شود. در سبزیجات با برگهای سبز مانند اسفناج و کلم یافت شده و به عنوان یک آنتی اکسیدان مطرح است. برای جذب نور آبی رنگ، توسط ارگانیسم های بدن مورد استفاده قرار می گیرد. لوتئین یک مولکول چربی دوست (لیپوفیل) بوده ..
133,400 تومان
برند: ویوا تون | Viva Tune مدل: Viva Tune Visionfull Softgels 60
کپسول ژلاتینی ویژن فول ویواتونکپسول ژلاتینی ویژن فول ویواتون یک آنتی اکسیدان قوی است که فواید بسیار زیادی بر بدن دارد. در این کپسول مواد موثره ای نظیر بتاکاروتن، لوتئین، ویتامین ث و ویتامین ایی به کار رفته اند و سبب شده اند این کپسول برای حفظ سلامتی اثربخش باشد. استفاده از این کپسول به سلامت چشم ها ..
141,000 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Daana pharma omega Vision Kids
نقش امگا3 در سلامت بدن امگا 3 یکی از اسیدهای چرب ضروریِ موجود در ساختمان برخی چربی‌ها است. اسیدهای چرب برای ادامه حیات بدن ضروری هستند و بدلیل عدم تولید طبیعی آنها در بدن، حتماً باید از طریق رژیم غذایی مکمل‌دار تأمین شوند. این ماده تأثیر مثبتی در تنش‌های عصبی و افسردگی دارد. امگا 3 نه تنها در پیشگیر..
86,000 تومان
برند: بتادین | Betadine مدل: Eye Allergy Betadine Soothing Relief 10 ml
قطره استریل چشمی حساسیت چشم بتادینقطره استریل چشمی حساسیت چشم بتادین محصولی مناسب و حاوی اکتوئین است که به حفظ سلامتی چشم کمک می کند. کسانی که از لنز تماسی استفاده می کنند، باید مصرف این قطره را مد نظر قرار دهند. قطره چشمی بتادین نشانه های خشکی چشم مانند سوزش و خارش را از بین می برد و رطوبت مورد نیا..
114,950 تومان
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Optivision
کپسول اپتی ویژن نیچرز اونلیکپسول اپتی ویژن نیچرز اونلی مکملی منحصر به فرد برای درمان بیماری تباهی لکه زرد، رفع رتینوپاتی دیابتی، رتینیت پیگمنتوز است و به تسریع بهبودی  بعد از عمل جراحی لازیک کمک می‌کند و در رفع  مشکلات چشمی ناشی از پرکاری تیروئید اهمیت فراوانی دارد. این محصول حاوی مقادیر ..
149,701 تومان
کپسول پرزرویژن 3 باش اند لامب | 60 عدد | مکمل کامل برای حفظ سلامت چشم ها کپسول پرزرویژن 3 باش اند لامب | 60 عدد | مکمل کامل برای حفظ سلامت چشم ها
ناموجود
برند: باش اند لامب | Bausch & Lomb مدل: Bausch & Lomb PreserVision 3
داروخانه آنلاین داروخانه ای در منزل شما!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاع..
284,000 تومان
کپسول ویژن هلپ مارنیز | 30 عدد | جلوگیری از آب مروارید و حفظ سلامت چشم
ناموجود
برند: مارنیز | Marnys مدل: Marnys Vision help Capsule
کپسول ویژن هلپ مارنیز کپسول ویژن هلپ مارنیز حاوی 16 نوع از انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی است و جهت حفظ و تامین سلامت چشم مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مولتی‌ویتامین منبع بسیار خوبی از ویتامین‌های گروهB، ویتامین C، ویتامینE، زینک، کلسیم، منیزیم، سلنیوم، لوتئین و گزانتین و اسیدهای آمینه تورین و آرژین..
98,100 تومان
کپسول ویژن ایس ویتابیوتیکس | 30 عدد | حفاظت از اعصاب و رنگدانه های چشمی و شبکیه کپسول ویژن ایس ویتابیوتیکس | 30 عدد | حفاظت از اعصاب و رنگدانه های چشمی و شبکیه
ناموجود
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Visionace 30 Cap
محافظت از چشم در برابر آسیب های محیطی روزانهعوامل آسیب رسان مانند نور خورشید ، آلودگی هوا و ... باعث تولید ترکیبات زیان آوری به نام رادیکال های آزاد شده و به سلامت سلول های سیستم بینایی آسیب می رسانند . مولتی ویتامین Visionace حاوی مقادیر قابل توجهی از جمله ویتامین ها و آنتی اکسیدان های طبیعی مانند ..
60,000 تومان
کپسول ویتامین آ یوروویتال |60 عددی| سلامت چشم و تقویت بینایی
ناموجود
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Vitamin A 60 Capsul
کپسول ویتامین آ یورویتالکپسول ویتامین آ یورویتال مکملی منحصر به فرد برای تقویت بینایی است. این مکمل حاوی مقادیر فراوانی از ویتامین آ است و در نقش بسزایی در تقویت سیستم ایمنی بدن دارد.علائم کمبود ویتامین آ در بدنویتامین آ ویتامینی مهم برای بدن به شمار می رود. یکی از آثار مهم این ویتامین پیشگیری از اب..
128,000 تومان
کپسول ماکولایف فارمیجیا | 20 عدد | کمک به حفظ عملکرد و سلامت شبکیه چشم
ناموجود
برند: فارمیجیا | Farmigea مدل: Farmigea Maculife
کپسول ماکولایف فارمیجیا را از داروخانه آنلاین بخواهید:داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هست..
183,000 تومان
کپسول لوتیئن 20 میلی گرم هلث پلن | 60 عدد | بهبود کم خونی
ناموجود
برند: هلث پلن | health plan مدل: health plan lutein 20 60 tab
کپسول لوتیئن 20 میلی گرم هلث پلنکپسول لوتیئن 20 میلی گرم هلث پلن مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت چشم است. همچنین، این مکمل حاوی مواد مورد نیاز برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کمخونی است.داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:ویتامین آ و اثرات آن بر سلامتی کدامند؟ ..
162,000 تومان
کپسول رتین اکتیو ای اس آی | 20 عدد | کمک به حفظ بینایی طبیعی چشم
ناموجود
برند: ای اس آی | ESI مدل: ESI Retin Active 20cap
کپسول رتین اکتیو ای اس آی کپسول رتین اکتیو ای اس آی مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت بینایی است. این مکمل حاوی مواد گیاهی است و نقش موثری در حفظ سلامت سیستم چشمی دارد. کارشناسان سلامتی بر این امر تاکید می ورزند که استفاده از مکملهای چشمی از بروز بیماریهای چشم مانند آب مروارید و آب سیاه جلوگیری..
218,000 تومان
کپسول آیزتونیا ویوا | 60 عدد | ارتقای سلامت چشم و تقویت بینایی
ناموجود
برند: ویوا | Viva مدل: Viva Eyestonia
کپسول آیزتونیا ویواکپسول آیزتونیا ویوا محصولی مناسب برای ارتقا سلامت چشم و بهبود بینایی است. در این کپسول از مواد موثره ای نظیر لوتئین استفاده شده است و همین امر کپسول آیزتونیا را به محصولی شگفت آور تبدیل کرده است. این کپسول به طور مستقیم بر روی اعصاب چشم اثر می گذارد و آنها را تقویت می کند. در نتیج..
98,200 تومان
کپسول آکیو هلث 21 سنتری | 30 عدد | تامین ویتامین و مواد معدنی برای سلامت چشم
ناموجود
برند: 21 سنتری | 21Century مدل: 21Century Ocu Health
کپسول آکیو هلث 21 سنتریچشم حساسترین عضو بدن است و در عین حساسیت زیاد در معرض تهدیدات محیطی فراوانی است . مواظبت از چشم جهت جلوگیری از بیماری ، کاری بسیار آسانتر و کم هزینه تر از درمان بیماری است چرا که بیماری بجز هزینه ممکن است مقداری از بینایی خود را نیز از دست بدهیم . انسان بیش از 70 درصد اطلاعات ..
30,000 تومان
محلول شستشوی چشم آکوایس دیساپ | رفع خستگی چشم و پاک کننده چشم محلول شستشوی چشم آکوایس دیساپ | رفع خستگی چشم و پاک کننده چشم
ناموجود
برند: دیساپ | Disop مدل: Disop Acuaiss Eye Bath
اندازه محصول : 360 میلی لیترکشور سازنده: اسپانیاکد بهداشتی :  2158336053759205..
52,200 تومان
قطره چشمی اشک مصنوعی سینالون ادونسد 0/2 درصد سینا دارو | 30 ویال 0/5 میل | درمان خشکی چشم قطره چشمی اشک مصنوعی سینالون ادونسد 0/2 درصد سینا دارو | 30 ویال 0/5 میل | درمان خشکی چشم
ناموجود
برند: سینا دارو | Sina Darou مدل: Sina Darou Sinalone Advanced Artificial Tears 30 Vials
قطره چشمی اشک مصنوعی سینالون ادونسد 0/2 درصد سینا داروقطره چشمی اشک مصنوعی سینالون ادونسد 0/2 درصد سینا دارو محصولی مناسب برای حفظ رطوبت چشم و پیشگیری از خشکی چشم است. استفاده از این قطره سوزش چشم را از بین می برد و باعث بهبود بینایی می شود. در این قطره از مواد نگهدارنده استفاده نشده است و همین امر ..
90,000 تومان
قطره شستشوی چشم آکوایس دیساپ | 15 میلی لیتر | رفع خستگی چشم و پاک کننده چشم قطره شستشوی چشم آکوایس دیساپ | 15 میلی لیتر | رفع خستگی چشم و پاک کننده چشم
ناموجود
برند: دیساپ | Disop مدل: Disop Acuaiss Eye Comfort Drops 15ml
قطره شستشوی چشم آکوایس دیساپقطره شستشوی چشم دیساپ محلولی اختصاصی برای شستشوی چشم است. این قطره خاصیت پاک‌کنندگی و مرطوب‌کنندگی دارد و موجب رفع خستگی چشم‌ها می‌شود.این محصول حاوی هیالورونیک اسید، ویتامینها، کاروتنئوئید و ترکیبات آنتی اکسیدانی است.لزوم مراقبت از چشم‌هاعوامل متعددی ماند نور خورشید، آلو..
42,000 تومان
قرص های ویژن رها | 60 عدد | کمک به حفظ سلامت چشم
-10 % ناموجود
برند: داروسازی رها | Raha Pharm مدل: Raha Pharma High Vision 60tabs
قرص های ویژن رها قرص های ویژن رها مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت چشم است. بسیاری از کارشناسان سلامتی بر این عقیده هستند که چشم سلطان بدن است و ارتقا سلامتی آن اهمیت ویژه ای دارد. به همین دلیل مصرف این مکمل نقش موثری برای کسانی دارد که به بهبود عملکرد چشم خود اهمیت می دهند. استفاده از این قرص..
82,800 تومان 92,000 تومان
قرص سنتراویت لایف استایل | 60 عدد | مولتی ویتامین روزانه و افزایش مقاومت بدن
ناموجود
برند: لایف استایل | Life Style مدل: Life Style Centravite Multivitamin
قرص سنتراویت لایف استایلقرص سنتراویت لایف استایل مکملی منحصر به فرد برای تامین ویتامین‌های مورد نیاز بدن است. این مکمل سطوح انرژی را در بدن، به خصوص در افراد بالای 50 سال، افزایش می‌دهد.نقش قرص سنتراویت لایف استایل بر سلامتیمکمل سنتراویت حاوی املاح معدنی و ویتامین های ضروری بدن مانند ویتامین آ، ویتا..
45,000 تومان
شامپو شست و شوی پلک و مژه پرو اکتیو آکولاوا | 100 میل | دارای خاصیت آنتی باکتریال شامپو شست و شوی پلک و مژه پرو اکتیو آکولاوا | 100 میل | دارای خاصیت آنتی باکتریال
ناموجود
برند: آکولاوا | Oculava مدل: Oculava Proactive Eyelids Cleansing Shampoo
شامپو شست و شوی پلک و مژه پرو اکتیو آکولاواشامپو شست و شوی پلک و مژه پرو اکتیو آکولاوا محصولی تخصصی برای شستشوی چشم است. این شامپو حاوی مواد موثره ای نظیر روغن درخت چای و سدیم هیالورونیت است و به رفع آلودگی ها از چشم کمک می کند و خطر ابتلا به عفونت را از بین می برد. از این شامپو می توان برای شستشوی ..
45,000 تومان
نمایش 1 تا 30 از 30 (1 صفحه)