Menu
Your Cart

محصولات چشم

توضیحات دسته‌بندی

محصولات چشم

آیا از چشم میتوان بیماری را تشخیص داد؟

چشم ها اندام های بسیار مهمی در بدن هستند و کوچکترین تغییری در آنها می تواند نشانه بروز بیماری در بدن باشد. در واقع می توان گفت این اندام های شگفت انگیز این توانایی را دارند تا ارتباط بصری انسانها را با دنیا برقرار سازند.

کره چشم  از قسمتهای مختلفی تشکیل شده است. قرنیه، عنبیه، مردک، اتاق قدامی، عدسی، شبکیه، صلبیه و مشیمیه قسمت های مختلف چشم را تشکیل می دهند و هر کدام وظیفه خاصی را بر عهده دارند.

انواع محصولات چشم وجود دارد که به حفظ سلامت چشم و رفع بیماری ها کمک زیادی می کند. اما بهتر است قبل از استفاده از هر محصول و یا دارویی با پزشک متخصص مشورت کنید. زیرا چشم اندام بسیار حساس و ویژه ای در بدن است که آسیب به آن مشکلات زیادی را برای فرد به وجود می آورد.

این اندام، همانند هر اندام دیگری در بدن ممکن است به بیماری دچار شود.

شایع ترین بیماری های چشمی بدین شرحند:

 • تباهی لکه رزد یا ژنراسیون ماکولا
 • آب مروارید
 • آب سیاه
 • آلرژی چشم
 • سندروم خشکی چشم
 • مگس پران یا فلوتر چشم

انواع محصولات چشم برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری ها وجود دارد. اگر سن شما بالای 40 سال است چک آپ سالیانه باید به بخشی از زندگی شما تبدیل شود تا سلامتی شما دایما مورد بررسی قرار گیرد و در صورت بروز بیماری سریعا آن را کنترل و درمان کنید.

تباهی لکه زرد یا رژنراسیون ماکولا چیست؟

بیماری تباهی لکه زرد یا دژنراسیون ماکولا بیماری است که معمولا در افراد بالای 50 سال رخ می دهد. در این بیماری ماکولا چشم که مسئولیت دید مستقیم و واضح را بر عهده دارد، آسیب می بیند. تاری دید و از دست دادن بینایی از عوارض ابتلا به این بیماری هستند. 

برای درمان این بیماری انواع محصولات چشم و داروهای چشمی وجود دارد که باید زیر نظر پزشک متخصص مورد استفاده قرار گیرد. اگر بالای 50 سال هستید و احساس می کنید دید شما تار شده است بهتر است به پزشک متخصص مراجعه کنید.

بلفاریت چیست؟

بیماری بلفاریت سبب می شود پلک چشم ملتهب شود. در این بیماری سفیدی چشم تغییر رنگ می دهد و قرمز می شود. بیماری بلفاریت کیفیت بینایی را تحت تاثیر قرار می دهد. احساس خارش یکی از عوارضی است که در اثر ابتلا به این بیماری رخ می دهد. گرد و غبار، آلودگی هوا و عفونت های باکتریایی سبب بروز این بیماری می شوند.

اگر چشم شما قرمز شده است و پلک متورم است بهتر است به پزشک مراجعه کنید و با دستور پزشک انواع محصولات چشم را برای درمان این بیماری استفاده کنید.

آب مروارید چیست؟

آب مروارید یکی از بیماری های رایج چشمی است و افراد زیادی بدان دچار می شوند. در این بیماری توده کوچک مات و یا شفافی در چشم به وجود می آید و همین توده مانع از رسیدن درست نور به شبکیه می شود. در نتیجه بینایی فرد دچار اختلالاتی می شود. برای درمان این بیماری باید سریعا به پزشک متخصص مراجعه کنید. انواع محصولات چشم به درمان این بیماری کمک می کنند. در کنار محصولات چشم، عمل جراحی نیز یک گزینه رایج برای درمان این بیماری است.

آب سیاه چیست؟

آب سیاه همانند آب مروارید یکی از بیماری های رایج چشمی است و افراد زیادی در سرتاسر دنیا بدان مبتلا می شوند. در این بیماری عصبهای بینایی آسیب می بینند و به صورت لکه های سیاه رنگ بر روی توده رنگی چشم مشخص می شوند. در صورت بروز لکه های سیاه در چشم سریعا به پزشک مراجعه کنید. همانند بیماری آب مروارید انواع محصولات چشم برای درمان این بیماری وجود دارند، با این وجود عمل جراحی چشم عملی رایج برای رفع این مشکل است.

آلرژی چشم چیست؟

آلرژی چشم یک بیماری رایج است و درمان آن نیز بسیار راحت است. عواملی مختلفی سبب بروز آلرژی چشم می شوند. گرد و غبار، آلودگی هوا و عطر های محرک سبب بروز این آلرژی در چشم می شوند. خارش و تورم چشم از عوارض ابتلا به این بیماری هستند. حساسیت فصلی نیز یکی از مواردی است که سبب بروز بیماری آلرژی چشم می شود.

حساسیت غذایی نیز یکی دیگر از دلایل ابتلا به این بیماری است. در صورت بروز این مشکلات سریعا به پزشک متخصص مراجعه کنید و با استفاده از انواع محصولات چشم زیر نظر پزشک متخصص از بروز این آلرژی جلوگیری به عمل آورید.

سندروم خشکی چشم چیست؟

در بیماری سندروم خشکی چشم کیسه اشک دچار اختلالاتی می شود و در موارد نادری سبب بروز نابینایی می شود. این بیماری معمولا مشکل خاصی برای چشم به وجود نمی آورد و با مراجعه به پزشک و استفاده از انواع محصولات چشم مانند قطره و یا ژل خشکی چشم قابل کنترل است.

کپسول تقویت بینایی چشم و قرص تقویت بینایی

همانطور که می دانید مهم ترین وظیفه چشم بینایی است. بینایی نعمتی است که ارتباط بصری انسانها با یکدیگر را میسر می سازد. با گذشت زمان بینایی چشم ضعیف می شود و همین امر سبب می شود بسیاری از افراد به دنبال انواع محصولات چشم برای تقویت بینایی باشند.

بهتر است بدانید بهترین راهکار برای حفظ سلامتی چشم پیروی از رژیم غذایی سالم و سرشار از میوه و سبزیجات است. برخی ویتامین ها و مواد معدنی برای حفظ سلامت چشم به شرح زیرند:

 • آنتی اکسیدانها
 • ویتامین A
 • کاروتنوئیدها ( محصولات لبنی، جگر، تخم مرغ)
 • لوتیین و گزاتین (اسفنجاج، کلم و سبزیجات)
 • ویتامین C
 • اسیدهای چرب مانند امگا 3
 • سلنیوم ( غذاهای دریایی و آجیل)
 • ویتامین E

در کنار رژیم غذایی سالم انواع محصولات چشم مانند کپسول تقویت بینایی وجود دارد. محیوب ترین محصولات چشم برای تقویت بینایی «کپسول آکیو هلث 21 سنتری» و «کپسول آیزتونیا ویوا» و «کپسول ویتامین آ یوروویتال» هستند. بهتر است قبل از استفاده از این محصولات با پزشک و یا داروساز مشورت کنید.

کپسول ویتامین A برای چشم

همانطور که در بالا بدان اشاره کردیم ویتامین A ویتامینی بسیار مهم برای حفظ سلامت چشم است. وجود ویتامین A برای حفظ سلامت قرنیه، تقویت توانایی چشم برای دید در نور کم، حفظ رطوبت چشم و جلوگیری از خشکی آن بسیار ضروری است. تحقیقات نشان می دهند که استفاده از ویتامین A  خطر ابتلا به بیماری آب مروارید را کاهش می دهد.

با گنجاندن محصولات غذایی سرشار از ویتامین A می توانید به سلامت چشم کمک کنید. در کنار مواد غذایی، انواع محصولات چشم وجود دارند که ویتامین A مورد نیاز چشم را تامین می کنند. یکی از محبوبترین مکمل ها برای تامین این ویتامین «کپسول ویتامین آ یوروویتال» است. این کپسول با تقویت سیستم ایمنی به سلامت کره چشم کمک می کند.

قرص تقویت چشم

تا بدینجا متوجه شده اید پیروی از رژیم غذایی سالم سبب می شود بینایی، که اصلی ترین وظیفه چشم است، تقویت شود. اما بهتر است بدانید تقویت و حفظ سلامت چشم تنها شامل تقویت بینایی نیست. چشم از اجزای مختلفی تشکیل شده است که هر یک از این اجزا وظیفه خاصی را بر عهده دارند. استفاده از محصولات چشم برای تقویت اجزای چشم به سلامتی ساختار کلی چشم کمک می کند و از بروز بیماری های مختلف جلوگیری به عمل می آورد.

انواع محصولات چشم برای تقویت و حفظ سلامت چشم وجود دارد که محبوبترین محصولات به شرح زیر هستند:

درکنار استفاده از محصولات چشم باید به این نکات توجه داشته باشید. از فشار آوردن به چشم خودداری کنید. اگر احساس خستگی در چشم می کنید چشمان خود را ببندید و سعی کنید چند دقیقه در آرامش باشید. در نور خورشید حتما از عینک آفتابی استفاده کنید. اگر کار شما به گونه ای است که با مواد شیمیایی سر و کار دارید ( مانند آرایشگران) حتما از پوششی بر چشم خود استفاده کنید. تمامی این راهکارها به حفظ و سلامت چشم کمک زیادی می کنند.

شامپو شستشو پلک و مژه و شامپو شستشو چشم

بسیاری از بانوان عادت دارند که روزانه خود را آرایش کنند و از سایه چشم و یا ریمل برای آرایش چشم استفاده می کنند. پاک کردن آرایش از روی چشم اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا اگر این مواد بر روی چشم باقی بمانند به سلامت این ارگان منحصر به فرد آسیب وارد می شود.

همچنین گرد و غبار و آلودگی هوا سبب می شود که پلک متورم شود و باید از انواع محصولات چشم برای شستشو و ضد عفونی کردن آن استفاده کرد. اگر کار شما به گونه ای است که مطالعه زیاد می کنید و یا به کامپیوتر زیاد نگاه می کنید استفاده از محصولات چشم و شامپو شستشو پلک و مژه به رفع خستگی چشم کمک زیادی می کند.

در زمان قدیم برای ضد عفونی کردن چشم از چای استفاده می کردند. امروزه محصولات چشم در داروخانه ها موجود هستند که به شستشو چشم و ضد عفونی کردن آن کمک می کنند.

محبوب ترین محصولات چشم و شامپو شستشو پلک و مژه بدین شرحند:

چشم ارگانی بسیار حیاتی و شگفت انگیز در بدن است که باید به سلامت آن توجه ویژه ای داشت.

داروخانه آنلاین داروخانه ای معتبر است که با فراهم سازی بستری امن و اینترنتی این امکان را برای شما عزیزان به وجود آورده است تا تنها با یک کلیک از خانه محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و از مشاوره های رایگان آن بهره مند شوید.

برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Mega Vision
ویژگی های کپسول مگا ویژن هلث اید- حفظ ، تقویت و سلامت چشم- با خاصیت آنتی اکسیدانی قوی که از میوه ها و سبزیجات استخراج می شود .- حاوی 40 میلی گرم لوتئین محافظت از چشم در برابر آسیب های محیطی روزانهعوامل آسیب رسان مانند نور خورشید ، آلودگی هوا و ... باعث تولید ترکیبات زیان آوری به نام رادیکال های..
72,000 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Mega Vision Plus
ویژگی های کپسول مگا ویژن هلث اید- حفظ ، تقویت و سلامت چشم- با خاصیت آنتی اکسیدانی قوی که از میوه ها و سبزیجات استخراج می شود .- حاوی 40 میلی گرم لوتئین محافظت از چشم در برابر آسیب های محیطی روزانهعوامل آسیب رسان مانند نور خورشید ، آلودگی هوا و ... باعث تولید ترکیبات زیان آوری به نام رادیکال های..
85,000 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Daana pharma omega Vision
کپسول ژلاتینی امگا ویژن داروسازی داناکپسول ژلاتینی امگا ویژن داروسازی دانا محصولی ویژه جهت حفاظت از سلول‌ها در برابر رادیکال‌های آزاد است و در حفظ و بهبود سلامت چشم‌ها و بویژه شبکیه چشم نقش بسزایی دارد. این محصول منبعی غنی از امگا ۳ و نیاز بدن به مواد مغذی نظیر ویتامین C، زینک، لوتئین، زیگزانتین را..
163,500 تومان
برند: شهر دارو | Shahre Daru مدل: Shahre Daru Oftavit 30 Caps
ویژگی های کپسول افتاویت شهر دارو- خون رسانی و حفظ رطوبت چشم- تقویت بینایی و بهبود عملکرد بینایی- حفاظت از اعصاب و رنگدانه های چشمی- پیشگیری از ابتلا به رتینیت و کاتاراکت (آب مروارید)- حاوی ویتامین E , C ، املاح معدنی روی ، مس به همراه لوتئینچشم حساسترین عضو بدن است و در عین حساسیت زیاد در معرض تهدید..
43,200 تومان
برند: فارمیجیا | Farmigea مدل: Farmigea Maculife
ویژگی های کپسول ماکولایف فارمیجیا- کمک به جفظ کارکرد و سلامت شبکیه چشم- درمان کمکی در افرادی که دچار اختلالات شبکیه چشم (استحاله ماکولا) هستند.- حاوی 10 میلی گرم لوتئیننحوه استفاده روزانه یک کپسول همراه با غذا و با یک لیوان آب استفاده شود. شرایط نگهداریدرجای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان..
183,000 تومان
برند: آرگوسول | Argusol مدل: Argusol Eyelids And Eyelashes Cleansing Pad 14 pads
پد پاک کننده پلک و مژه آرگوسولآرگوسول آی­ پد با داشتن ویژگی ­های منحصربفرد کارایی بالایی در رفع التهاب از پلک­ها و مژه ­ها دارد. در فراوری این محصول ترکیباتی که موجب خشکی و التهاب چشم می­شوند از جمله پارابن­ ها، الکل و ترکیبات صابونی استفاده نشده است. استفاده­ همزمان از روغن درخت چای به میزان 5 درصد..
26,500 تومان
کپسول پرزرویژن 3 باش اند لامب | 60 عدد | مکمل کامل برای حفظ سلامت چشم ها کپسول پرزرویژن 3 باش اند لامب | 60 عدد | مکمل کامل برای حفظ سلامت چشم ها
ناموجود
برند: باش اند لامب | Bausch & Lomb مدل: Bausch & Lomb PreserVision 3
ویژگی های کپسول پرزرویژن 3 باش اند لامب- DHA و روی به حفظ عملکرد طبیعی بینایی کمک می کنند .- اثرات مطلوب با مصرف روزانه 250 میلی گرم DHA به دست می آید .- ویتامین C ، E و روی به حفاظت از سلول ها در مقابل استرس اکسیداتیو کمک می کنند .- حمایت و نگهداری از شبکیه چشم- سرشار از لوتئین، لوتئین به حفاظت از ..
284,000 تومان
کپسول ویژن هلپ مارنیز | 30 عدد | جلوگیری از آب مروارید و حفظ سلامت چشم
ناموجود
برند: مارنیز | Marnys مدل: Marnys Vision help Capsule
کپسول ویژن هلپ مارنیز کپسول ویژن هلپ مارنیز حاوی 16 نوع از انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی است و جهت حفظ و تامین سلامت چشم مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مولتی‌ویتامین منبع بسیار خوبی از ویتامین‌های گروهB، ویتامین C، ویتامینE، زینک، کلسیم، منیزیم، سلنیوم، لوتئین و گزانتین و اسیدهای آمینه تورین و آرژین..
98,100 تومان
کپسول ویژن ایس ویتابیوتیکس | 30 عدد | حفاظت از اعصاب و رنگدانه های چشمی و شبکیه کپسول ویژن ایس ویتابیوتیکس | 30 عدد | حفاظت از اعصاب و رنگدانه های چشمی و شبکیه
ناموجود
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Visionace 30 Cap
ویژگی های کپسول ویژن ایس ویتابیوتیکس:- غنی از آنتی اکسیدان ها- جلوگیری از بروز اختلالات متابولیکی ناشی از رادیکال های آزاد که باعث برخی از ناراحتی های چشمی می گردند .- حمایت و نگهداری از شبکیه چشم- حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی ضروری به همراه مخلوط کارتنوئیدهای طبیعی، بیوفلاوونوئیدهای مرکبات ، ..
60,000 تومان
کپسول ویتامین آ یوروویتال |60 عددی| سلامت چشم و تقویت بینایی
ناموجود
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Vitamin A 60 Capsul
کپسول ویتامین آ یورویتالکپسول ویتامین آ یورویتال مکملی منحصر به فرد برای تقویت بینایی است. این مکمل حاوی مقادیر فراوانی از ویتامین آ است و در نقش بسزایی در تقویت سیستم ایمنی بدن دارد.علائم کمبود ویتامین آ در بدنویتامین آ ویتامینی مهم برای بدن به شمار می رود. یکی از آثار مهم این ویتامین پیشگیری از اب..
128,000 تومان
کپسول لوتیئن 20 میلی گرم هلث پلن | 60 عدد | بهبود کم خونی
ناموجود
برند: هلث پلن | health plan مدل: health plan lutein 20 60 tab
کپسول لوتیئن 20 میلی گرم هلث پلنکپسول لوتیئن 20 میلی گرم هلث پلن مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت چشم است. همچنین، این مکمل حاوی مواد مورد نیاز برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کمخونی است.نحوه مصرفروزانه یک عدد کپسول مصرف شود.روش نگهداریاین کپسول را در جای خشک و خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری کنید..
162,000 تومان
کپسول اپتی ویژن نیچرز اونلی | 30 عدد | تسریع بهبودی جراحی لازیک و جلوگیری از بیماری لکه زرد کپسول اپتی ویژن نیچرز اونلی | 30 عدد | تسریع بهبودی جراحی لازیک و جلوگیری از بیماری لکه زرد
ناموجود
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Optivision
کپسول اپتی ویژن نیچرز اونلیکپسول اپتی ویژن نیچرز اونلی مکملی منحصر به فرد برای درمان بیماری تباهی لکه زرد، رفع رتینوپاتی دیابتی، رتینیت پیگمنتوز است و به تسریع بهبودی  بعد از عمل جراحی لازیک کمک می‌کند و در رفع  مشکلات چشمی ناشی از پرکاری تیروئید اهمیت فراوانی دارد. این محصول حاوی مقادیر ..
188,000 تومان