Menu
Your Cart

تقویت قوای جنسی بانوان

توضیحات دسته‌بندیمطالعات اخیر نشان داده‌اند که دنیای پر استرس و پرهیاهوی امروزی سبب شده است که بسیاری از افراد در برقراری روابط جنسی خود با مشکلاتی رو به رو شوند. وقتی صحبت از رابطه جنسی و اختلالات آن می‌شود ذهنها به سوی آقایان معطوف می‌شود، اما بهتر است بدانید مشکلات جنسی برای زنان نیز وجود دارد!

نگاه سنتی به زنان باعث شده است که در بسیاری از مواقع مشکلات جنسی خود را پنهان کنند. این مشکل در کشورهای در حال توسعه و کشورهایی که بافت سنتی دارند شدیدتر است.

تقویت قوای جنسی بانوان یکی از مسائلی است که باید توجه ویژه‌ای به آن داشت. جامعه سالم جامعه‌ای است که زنان و مردان آن از سلامت روحی و جسمی برخوردار باشند!

انواع مشکلات جنسی در بانوان

مشکلات جنسی بانوان میتوانند ریشه در مشکلات روحی و یا جسمی داشته باشند. پزشک بهترین کسی است که در این زمینه می‌تواند به شما مشاوره دهد. شایع‌ترین مشکلات جنسی بانوان به شرح زیر هستند:

  • کاهش میل جنسی
  • دیسپارونی (آمیزش دردناک)
  • واژینیسموس
  • عدم رسیدن به ارگاسم

کاهش میل جنسی

دلایل متفاوتی وجود دارند که سبب می‌شوند میل جنسی زنان برای برقراری رابطه جنسی کاهش پیدا کند. مهم‌ترین دلایل این امر فرهنگ سنتی، استرس و یا نارضایتی از زندگی زناشویی است. گاهی استفاده از قرصهای ضد بارداری نیز سبب کاهش میل جنسی می‌شود.

نگران نباشید! انوع مکمل تقویت قوای جنسی بانوان وجود دارند که به رفع این مشکلات کمک می‌کنند. «قطره گیاهی آفرودیت گل دارو» یکی از بهترین مکملهای تقویت قوای جنسی بانوان و کمبود تمایلات جنسی آنهاست .

دیسپارونی (آمیزش دردناک)

در این اختلال به محض ورود آلت مرد به واژن زن درد آغاز می‌شود. این بیماری می‌تواند دلایل متفاوتی داشته باشد. عدم پیشنوازی، تجربه آزار جنسی و یا ابتلا فرد به بیماریهای عفونی دستگاه تناسلی می‌تواند یکی از دلایل ابتلا به این بیماری باشد. در صورت ابتلا به این بیماری بهتر است به پزشک متخصص مراجعه کنید تا پزشک با تشخیص دلیل درد برای درمان آن اقدام کند.

واژینیسموس

این بیماری یکی از بیماریهای جنسی بانوان است که سبب انقباض شدید عضلات واژن می‌شود و همین امر حتی ورود انگشت به واژن را با مشکل رو به رو می‌کند. در این نوع بیماری حتما باید به پزشک مراجعه شود. پزشک با تجویز داروها و مکملهای تقویت قوای جنسی بانوان به رفع این مشکل کمک می‌کند.

نرسیدن به ارگاسم

ارگاسم اوج لذت جنسی بانوان است. اما بسیاری از بانوان ارگاسم را در طول رابطه جنسی خود تجربه نمی‌کنند. یکی از دلایل این امر عدم آگاهی مردان از نیازهای زنان در برقراری رابطه جنسی است.  دلایل دیگری از جمله خستگی و یا استرس نیز سبب می‌شوند زن اوج لذت جنسی را تجربه نکند. حیا و خجالت نیز یکی دیگر از مسائلی است که سبب می‌شود زنان لذت خود را نشان ندهند. انواع مکمل تقویت قوای جنسی بانوان وجود دارند که به رفع این اختلال کمک می‌کنند.

استفاده از مکمل تقویت قوای جنسی بانوان را بدون مشورت با پزشک آغاز نکنید!

تداخل دارویی مسئله بسیار مهمی است که تمامی افرادی که می‌خواهند از مکملها استفاده کنند باید به آن توجه داشته باشند. بسیاری از افراد فکر می‌کنند گیاهی به معنای این است که این مکمل آسیبی به بدن وارد نمی‌کند. بهتر است بدانید تداخل دارویی هم برای ترکیبات گیاهی و هم برای ترکیبات غیرگیاهی وجود دارد.

بهتر است قبل از مصرف هرگونه دارو و مکملی به پزشک مراجعه کنید و لیستی از داروهایی را که مصرف می‌کنید به پزشک بدهید. سپس پزشک با بررسی پیشنیه سلامتی شما به شما می‌گوید آیا می‌توانید از این مکمل استفاده کنید یا خیر!

بدون مشورت با پزشک و یا داروساز مصرف انواع مکمل تقویت قوای جنسی را آغاز نکنید!

معرفی انواع مکمل تقویت قوای جنسی بانوان:

مکمل تقویت قوای جنسی بانوان را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.

مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد مکملهای تقویت قوای جنسی بانوان و مکملهای دیگر  به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

داروخانه آنلاین مطالعه مقاله زیر را به شما پیشنهاد می‌دهد:

برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Afrodit Drop
قطره گیاهی آفرودیت گل داروقطره گیاهی آفرودیت گل دارو حاوی عصاره گیاهان دارویی است که موجب تقویت میل جنسی در آقایان می‌شود. این قطره برای افزایش و تقویت میل جنسی آقایان، بهبود تحرکات جنسی و افزایش کیفیت روابط زناشویی بسیار مناسب است.چگونه می توان کیفیت روابط جنسی و زناشویی را بهبود بخشید؟یکی از فاکتو..
49,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Afrodit 30 Tab
محصول گیاهی قرص آفرودیت گل دارو محصول گیاهی آفرودیت یک داروی تقویت کننده میل جنسی برای آقایان و بانوان است که باعث افزایش سطح هورمون LH و تستوسترون می شود و ناتوانی های جنسی را بر طرف می کند.مشکلات جنسی کدامند؟میزان رضایت زوجین از رابطه زناشویی یکی از مهمترین فاکتورهایی است که برای خو..
53,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Libimax Barij Capsule
کپسول نرم لیبیمکس باریجکپسول نرم لیبیمکس باریج مکملی منحصر به فرد برای رفع اختلالات جنسی ناشی از مصرف داروهای ضد افسردگی است. مطالعات نشان می دهند که بیماری افسردگی یکی از بیماریهای شایع در سراسر جهان به شمار می رود و یکی از دلایل عمده آن کاهش سروتونین در فرآیندهای مغزی است. به همین دلیل داروهای مخت..
90,000 تومان
برند: تک ژن فارما | Takgene Pharma مدل: Takgene Pharma Bio Fem 30cap
کپسول بایو فم تک ژن فارماکپسول بایو فم تک ژن فارما مکملی منحصر به فرد برای تقویت و بازسازی فلور طبیعی واژن است. این کپسول با تقویت سیستم ایمنی بدن از ورود انواع آلودگی ها به درون واژن جلوگیری می کند و نقش موثری در پیشگیری از ابتلا به بیماریهای عفونت واژن دارد.انواع عفونت واژنعفونت واژن از جمله بیمار..
74,000 تومان
برند: فموره | Femore مدل: Femore Intimacy Enhancement cream
کرم فموره کرم فموره راه حلی برای بانوانی است که از مشکلات فراوانی در رابطه جنسی خود رنج می برند.بانوان می توانند با استفاده از کرم فموره عملکرد و میل جنسی خود را افزایش دهند و رابطه جنسی به یادماندنی را برای خود به ارمغان آورند.کرم فموره با داشتن آرژنین در ترکیباتش باعث افزایش خونرسانی به ناحیه..
298,000 تومان
برند: زردبند | zardband مدل: Zardband Rose TS Oral 15ml Drop
قطره خوراکی گل محمدی زردبندقطره خوراکی گل محمدی زردبند محصولی مناسب برای افزایش میل جنسی است. کاهش میل جنسی یکی از مشکلات رایج در میان مردان و زنان است که می تواند بر کیفیت روابط طرفین اثر بگذارد و حتی آن را با چالش های زیادی رو به رو کند. این قطره می تواند سطوح انرژی را در بدن بالا ببرد و به بهبود ..
58,000 تومان
برند: او پی دی فارما | OPD Pharma مدل: OPD Ferto lad 15 sachets
پودر خوراکی فرتولید او پی دی فارماپودر خوراکی فرتولید او پی دی فارما محصولی مناسب برای کمک به قدرت باروری در بانوان است. در این از مواد موثره ای نظیر ال آرژنین و کوآنزیم کیوتن استفاده شده است و همین امر اثر بخشی این پودر را افزایش داده است. این پودر هورمون های بدن را تنظیم می کند و عملکرد جنسی بانوا..
212,500 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Rose Oral 15ml drop
قطره خوراکی گل سرخ باریج اسانسقطره خوراکی گل سرخ باریج اسانس مکملی مناسب برای افزایش میل جنسی است. میل جنسی یکی از ویژگی های غریزی انسانهاست که نقش بسیار مهمی در تحکیم روابط بین طرفین دارد. به همین دلیل توجه به این میل و کمک به افزایش آن مسئله مهمی است و به کاهش مشکلات و تنش های زناشویی کمک می کند. ..
81,800 تومان
برند: سیمرغ دارو عطار | simorgh darou attar مدل: Simorgh Darou Attar Vigorman
قرص ویگورمن سیمرغ دارو عطار :قرص ویگورمن سیمرغ دارو عطار مکملی منحصر به فرد برای تقویت قوای جنسی است.این مکمل حاوی مواد موثره زیادی است و همین امر به افزایش سطوح انرژی در مردان کمک می کند و نقش موثری در بهبود عملکرد جسمانی دارد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد قرص ویگورمن سیمرغ دارو بهبود اختلال نعوظ ..
140,000 تومان
برند: کیمیاگر توس | Kimiagar toos مدل: Massy More Kharatin Oil
روغن خراطین مسی مورروغن خراطین مسی مور حاوی روغن زیتون و روغن خراطین است. روغن خراطین دارای خاصیت حجم دهندگی اعضا است. با استفاده از این محصول می توانید حجم لب ها، سینه ها، آلت تناسلی، بازو ها و... را افزایش دهید. روغن خراطین باعث افزایش خونرسانی به اعضایی می شود که آنهارا ماساژ می دهید و این امر با..
63,800 تومان
کپسول نیچرز دیزایر بایوکس ژنیک | 60 عدد | افزایش انرژی و تقویت قوای جنسی در بانوان کپسول نیچرز دیزایر بایوکس ژنیک | 60 عدد | افزایش انرژی و تقویت قوای جنسی در بانوان
ناموجود
برند: بایوکس ژنیک | Biox Genic مدل: Biox Genic Natures Desire 60 Cap
کپسول نیچرز دیزایر بایوکس ژنیکروابط جنسی یکی ازمهمترین مشکلات در رابطه زناشویی است که اختلال در آن مشکلاتی را بوجود میآورد و ممکن است باعث  گسستگی روابط خانوادگی شود و در استحکام و گسستگیزندگی بسیارتاثیر گذار است. وقتی صحبت از رابطه جنسی میکنیم یعنی ازمهمترین موارد خانواده بحث می کنیم که  ..
216,000 تومان
کپسول ماکا آپوویتال | 30 عدد | تقویت قدرت باروری و افزایش میل جنسی در بانوان کپسول ماکا آپوویتال | 30 عدد | تقویت قدرت باروری و افزایش میل جنسی در بانوان
ناموجود
برند: آپوویتال | Apovital مدل: Apovital Maca for women
کپسول ماکا آپوویتالکپسول ماکا آپوویتال حاوی پودر ماکا، عصاره گوارا با کافئین، سلنیوم، روی و ویتامین های گروه B دارای ترکیبی مناسب از مواد غذایی برای زنان است. ویتامین های B2، B6 و B12 در در روند طبیعی تولید انرژی و عملکرد طبیعی سیستم عصبی نقش دارند. ویتامین های B6 و B12 در کاهش خستگی و عملکرد رو..
124,000 تومان
کپسول جینسینگ پلاس سندروس | 45 عدد | تقویت قوای جنسی
ناموجود
برند: سندروس | Sandrous مدل: Sandrous Ginseng Plus 45 caps
کپسول جینسینگ پلاس سندروس کپسول جینسینگ پلاس سندروس مکملی منحصر به فرد برای تقویت قوای جنسی است. این مکمل حاوی گیاه جینسینگ است و همین امر اثربخشی این محصول را افزایش داده است. این کپسول سرد مزاجی را در زوجین از بین می برد و تمایلات جنسی افراد را بالا می برد. مصرف این کپسول گردش خون را در بدن ا..
65,000 تومان
کپسول اپی مدیم ام پلاس | 60 عدد | تقویت قوای جنسی
ناموجود
برند: پرارین پارس | Perarin Pars مدل: M Plus Epimedium 500mg 60caps
کپسول اپی مدیم ام پلاس کپسول اپی مدیم ام پلاس مکملی منحصر به فرد برای برای بهبود ناتوانی جنسی در بانوان و آقایان است. این کپسول به رفع کمبود میلی جنسی کمک می کند و برای درمان اختلال نعوظ و حفظ سلامت پروستات آقایان موثر است.چرا رابطه جنسی رابطه ای مهم است؟امروزه تقریبا نزدیک به 100 سال است که دا..
130,000 تومان
کپسول آرژین مکس فورته بانوان سیمپلی یو | 45 عدد | افزایش تحریک و میل جنسی کپسول آرژین مکس فورته بانوان سیمپلی یو | 45 عدد | افزایش تحریک و میل جنسی
ناموجود
برند: سیمپلی یو | Simply You مدل: Simple You Arginmax Forte For Women
کپسول آرژین مکس فورته بانوان سیمپلی یوکپسول آرژین مکس فورته بانوان سیمپلی یو محصولی مناسب برای افزایش میل جنسی در بانوان است. این کپسول حاوی مواد موثره ای نظیر ال آرژنین، ال سیترولین، فولیک اسید، زینک، ویتامین ب 6 و ویتامین ب 12 است و همین امر اثر بخشی این مکمل را افزایش داده است. مصرف این کپسول جری..
368,000 تومان
ویال خوراکی اگزوتیک مارنیز | 20 عدد | نیرو بخش و رفع ناتوانی جنسی در مردان و زنان ویال خوراکی اگزوتیک مارنیز | 20 عدد | نیرو بخش و رفع ناتوانی جنسی در مردان و زنان
ناموجود
برند: مارنیز | Marnys مدل: Marnys Exotiqu 30 Vial
ویال خوراکی اگزوتیک مارنیزویال خوراکی اگزوتیک مارنیز مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن، رفع ناتوانی جنسی در زنان و مردان و تقویت میل جنسی است.نقش رویال ژل و گیاه جینسینگ بر سلامتیرویال ژل فرآورده‌ای منحصفر بفرد است که زنبور ملکه از آن تغذیه می‌کند. این ژل ترکیبی از شهد گیاهان مختلف است و..
315,500 تومان
قطره خوراکی گل محمدی گرینو | 15 میلی | افزایش دهنده میل جنسی
ناموجود
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Rose Oral Drop Greeno 15 ml
قطره خوراکی گل محمدی گرینوقطره خوراکی گل محمدی گرینو مکملی منحصر به فرد برای افزایش میل جنسی است. این مکمل به بهبود اختلالات روانی مانند افسردگی کمک می کند و نقش موثری در بهبود علائم قاعدگی دارد. یکی از مواد موثره به کار رفته در این قطره گل محمدی است. مطالعات امروزی نشان می دهند که گل محمدی دارای ..
39,500 تومان
قطره خوراکی زعفران زردبند | 15 میلی | افزایش دهنده میل جنسی
ناموجود
برند: زردبند | zardband مدل: Saffron Oral Drop
قطره خوراکی زعفران زربندمحلول قطره خوراکی زعفران مکملی منحصر به فرد برای افزایش میل جنسی است. این مکمل حاوی ماده موثره زعفران است و از ابتلا به سرطان پیشگیری می کند. همچنین مصرف این مکمل نقش موثری در جلوگیری از بروز علائم سندروم پیش از قاعدگی در بانوان دارد.محلول قطره خوراکی زعفران زربند را ..
44,500 تومان
قرص لیبیدو بوستر گرین نیچر | 60 عددی | افزایش میل جنسی در آقایان و خانم ها
ناموجود
برند: گرین نیچر | Green Nature مدل: Green Nature Linido Booster 60 Tablets
قرص لیبیدو بوستر گرین نیچرقرص لیبیدو بوستر گرین نیچر فرآورده‌ای طبیعی است که تحت لیسانس کمپانی MCBOBEN استرالیا تولید می‌گردد. این مکمل با ترکیب چندین گیاه با مکانیسم عمل متفاوت می‌تواند به افزایش توان و تمایل جنسی در بانوان و مردان کمک کند و برای بهبود قوای بدن و عملکرد جسمی و بهبود علائم یائسگی مو..
432,000 تومان
قرص فرمولا فورمن | 60عددی | افزایش میل جنسی
ناموجود
برند: پروما | promasystems مدل: Formula For Men
قرص فرمولا فورمنقرص فرمولا فورمن  مکملی منحصر به فرد برای افزایش میل جنسی و بهبود کیفیت رابطه جنسی در میان زوجین است. موادی که در ترکیب این قرص به کار رفته اند به افزایش سطوح انرژی در بدن کمک می کنند و نقش موثری در جلوگیری از خستگی  دارند. همچنین مصرف این قرص از بروز بیماریهای پروستات..
48,000 تومان