Menu
Your Cart

قرص آهن


قرص آهن

آهن یکی از عناصر حیاتی برای حفظ سلامتی به شمار می رود و کمخونی ناشی از فقر آهن یکی از رایج ترین بیماریها در سراسر دنیا است. تقریبا نیمی از بیماریهای مرتبط با کم خونی در اثر کاهش عنصر آهن در بدن به وجود می آید. عنصر آهن به ساخت هموگلوبین خون کمک می کند و هموگلوبین وظیفه انتقال اکسیژن را به ارگان های دیگر بدن بر عهده دارد. اگر آهن ورودی به بدن کاهش یابد، در نتیجه میزان هموگلوبین خون پایین می آید و همین امر سبب می شود که میزان اکسیژن انتقالی در بدن نیز تحت تاثیر قرار گیرد. به همین دلیل کارشناسان سلامتی همواره در این مورد هشدار می دهند که در صورت تایید کمخونی ناشی از فقر آهن مصرف قرص آهن الزامی است!

علائم بیماری کمخونی ناشی از فقر آهن

شناخت علائم بیماری کمخونی ناشی از فقر آن به شما کمک می کند که زودتر به پزشک مراجعه کنید و برای درمان اقدام نمایید. این علائم به شرح زیر هستند:
- خستگی و ضعف عمومی بدن
- سرگیجه
- ابتلا به عفونت‌های ویروسی ( به طور مداوم)
- سوزن سوزن شدن و یا خواب رفتن دست و پاها
- رنگ پریدگی صورت

قرص آهن در بارداری

همانطور که می دانید دوران بارداری یکی از حساس ترین دوران زندگی بانوان به شمار می رود و هر آنچه مادر در این دوران مصرف می کند بر جنین اثر می گذارد. مطالعات نشان داده اند اگر بانوان از رژیم غذایی سالم پیروی کنند، در آینده کودکانی سالم خواهند داشت، به همین دلیل توجه به رژیم غذایی بانوان اهمیت بسیار زیادی دارد. آهن یکی از موادی است که در این دوران باید مصرف گردد. از عوارض کمبود آهن در دوران بارداری می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- زایمان زودرس و یا بروز افسردگی پس از زایمان برای مادران
-  تضعیف سیستم ایمنی بدن
- عدم رشد کافی مغز
- بروز مشکلات شناختی پس از تولد
پزشکان بر این عقیده هستند زنان باردار از همان ابتدای بارداری باید مصرف قرص آهن را زیر نظر پزشک خود آغاز کنند.

قرص آهن در پریودی

پریود و یا قاعدگی یکی از مواردی است که ماهیانه برای بانوان رخ می دهد و آنها در این فرآیند مقدار مشخصی خون را از دست می دهند. به همین دلیل زنان بیشتر از مردان در خطر ابتلا به بیماری کمخونی قرار دارند. کارشناسان بر این عقیده هستند که زنان باید استفاده از قرص آهن را به رژیم غذایی خود بیافزایند تا بتوانند سلامت خود را ارتقا دهند.
یکی از سوالات پرتکرار در مورد مصرف قرص آهن این است که آیا می توان مصرف این قرص را در دوران پریود ادامه داد و یا باید در این دوران مصرف این قرص را قطع کرد؟! بهتر است بدانید که عدم مصرف قرص آهن در دوران پریود یکی از باورهای غلطی است که متاسفانه در میان بسیاری از زنان رواج دارد. شما می توانید مصرف این قرص را حتی در این دوران ادامه دهید و نیاز به قطع این قرص در دوران پریود نیست. پس با خیالی آسوده قرص مورد نیاز خود راسفارش دهید و در این دوران نیز از آن استفاده کنید!

قرص آهن خارجی

همانطور که می دانید، شرکت های دارویی زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که برخی از آنها بیش از یک قرن است که در این زمینه فعالیت دارند. به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح می دهند که از نمونه خارجی این قرص برای حفظ سلامتی خود استفاده کنند. داروخانه آنلاین داروخانه ای معتبر است که انواع قرص آهن خارجی را با مجوز رسمی از سازمان بهداشت و سازمان غذا و دارو به فروش می رساند و شما می توانید با مراجعه به این داروخانه به اطلاعات کامل تری از این مکمل ها دسترسی داشته باشید و در صورت تمایل اقدام به خرید نمایید.

قرص آهن فرودین

این قرص ساخت کشور فرانسه است. مصرف این قرص در دوران بارداری از بروز نواقص لوله عصبی جلوگیری به عمل می آورد. همچنین، مصرف این قرص به کسانی که از رژیم گیاهخواری پیروی می کنند پیشنهاد می شود. کودکان نیز می توانند از این قرص استفاده کنند.

قرص آهن ایرانی

شرکت های دارویی ایرانی نیز تلاش کرده اند تا با تولید مکمل های مناسب حاوی آهن به تامین نیاز جامعه ایرانی کمک کنند. این قرص ها دارای فواید زیادی هستند و رضایت مشتریان از این قرص ها نشان دهنده اثربخشی و کارآیی بالای این مکمل هاست. همچنین، قیمت قرص آهن ایرانی در مقایسه با قرص خارجی بسیار پایین تر است و همین امر سبب می شود افراد به راحتی بتوانند این قرص را تهیه کنند و از مزایای آن بهره مند شوند.

قرص آهن فروفوت

این قرص، یک قرص ایرانی است که به درمان کمخونی ناشی از فقر آهن در زمان بارداری و شیردهی کمک می کند. همچنین، این قرص نقش موثری برای درمان کسانی دارد که خونریزی های حاد و مزمن مبتلا شده اند و یا از سو تغذیه رنج می برند. این قرص به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند و سطوح انرژی را در بدن بالا می برد.

شربت مولتی سانستول آهن دار | 155 میل | افزایش سیستم ایمنی مناسب برای رشد ذهنی و جسمی و بهبود کم خونی کودک شربت مولتی سانستول آهن دار | 155 میل | افزایش سیستم ایمنی مناسب برای رشد ذهنی و جسمی و بهبود کم خونی کودک
-10 %
برند: روژین فارمد | Rougine Pharmed مدل: Multi Sanostol with Iron Syrup
شربت مولتی سانستول آهن دارشربت مولتی سانستول آهن دار محصولی مناسب برای کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان و تامین ویتامین ها و آهن مورد نیاز بدن آنهاست. همانطور که از نام این محصول پیداست، آهن یکی از ترکیبات اصلی این شربت است. آهن به ساخت گلبول های قرمز خون کمک می کند و با افزایش خونرسانی در بدن فع..
88,290 تومان 98,100 تومان
برند: اینترافارم | Intrapharm مدل: Intrapharm Fefol
کپسول ففول اینترافارمکپسول ففول مکملی مناسب برای تامین نیاز بدن به آهن و اسید فولیک است و به رفع کم خونی ناشی از کمبود آهن کمک می کند. این کپسول محصول شرکت اینترافارم انگلستان است. در این کپسول 150 میلی گرم فروس سولفات ( آهن) و 500 میکرو گرم فولیک اسید به کار رفته است و همین امر این کپسول را به محصو..
86,700 تومان
شربت فروگلوبین ب 12 ویتابیوتیکس | 200 میل | خونساز و حاوی ویتامین های ضروری شربت فروگلوبین ب 12 ویتابیوتیکس | 200 میل | خونساز و حاوی ویتامین های ضروری
-15 %
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Feroglobin B12 Syrup
شربت فروگلوبین ب 12 ویتابیوتیکس شربت فروگلوبین ب 12 ویتابیوتیکس منبعی مناسب از آهن و ویتامین های گروه ب، ویتامین ث، اسید فولیک، روی، منگنز و مس است. این مکمل، مکملی خون ساز است و به حفظ سلامت عمومی بدن کمک می کند. نقش آهن در حفظ سلامتی بدن اکسیژن اساسی ترین ماده مورد نیاز سلولهای بدن است. اکسی..
62,900 تومان 74,000 تومان
قرص آهن هلث اید | 30 عدد | مناسب برای گیاهخواران، بدون عوارض گوارشی قرص آهن هلث اید | 30 عدد | مناسب برای گیاهخواران، بدون عوارض گوارشی
-15 %
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Iron Bisglycinate
قرص آهن هلث ایدآهن یک ماده معدنی است که وجود آن برای زندگی ضرورت دارد.  این مکمل نقش مهمی در ساخت گلبول های قرمز خونی که اکسیژن را حمل می کنند دارد.  شما می توانید آهن را از طریق غذا و مکمل ها دریافت کنید. اگر آهن کافی در بدن شما نباشد ، ممکن است دچار کم خونی ، سطح پایینی از گلبول های قرمز..
58,300 تومان 68,700 تومان
کپسول سیدرال فورت فارمانوترا | 20 عدد | بهبود کم خونی و مناسب دوران قاعدگی کپسول سیدرال فورت فارمانوترا | 20 عدد | بهبود کم خونی و مناسب دوران قاعدگی
-15 %
برند: فارما نوترا | Pharmanutra مدل: Pharmanutra Sideral Forte
کپسول سیدرال فورت فارمانوتراکپسول سیدرال فورت فارما نوترا محصولی مناسب برای کمک به بهبود کم خونی ناشی از فقر آهن است. بیماری کم خونی فقر آهن می تواند علائم شدیدی را ایجاد کند که از مهمترین آنها می توان به خستگی شدید، پوست رنگ پریده، ضربان قلب نا منظم، التهاب در بدن و سبکی سر اشاره کرد. این کپسول برا..
222,400 تومان 261,600 تومان
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Gentle Iron with Vitamin C
قرص ویتامین سی با آهن برونسون پیوسته رهشقرص ویتامین سی با آهن برونسون پیوسته رهش، از ویتامین ث و عنصر معدنی آهن تهیه شده است. مصرف این مکمل موجب تقویت سیستم ایمنی بدن و درمان کمخونی می شود.نقش ویتامین ث و آهن  بر سلامتیویتامین ث ویتامینی ضروری برای بدن است که باید روزانه و از طریق مواد غذایی مص..
68,700 تومان
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Feroglobin B12
کپسول فروگلوبین B12 ویتابیوتکس را از داروخانه آنلاین بخواهید:داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحوی..
91,600 تومان
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World Easy Iron
کپسول ایزی آیرون نچرال ورلدکپسول آهن ایزی آیرون نچرال ورد مکملی منحصر به فرد برای درمان کم خونی و جذب آهن است.این کپسول حاوی آهن به صورت فروس بیس گلیسینات ( آهن)، فولیک اسید (B9)، ویتامین B12 و ویتامین C است به تامین آهن مورد نیاز بدن کمک می‌کند.نقش آهن در سلامت بدنآهن عنصر ضروری و مهم در ساختار پر..
88,500 تومان 93,200 تومان
قرص فرورال گلدن لایف | 30 عدد | رفع کمبود آهن و کم خونی به ویژه در دوران بارداری
-20 %
برند: گلدن لایف | Golden Life مدل: Golden Life FerOral
قرص فرورال گلدن لایفقرص فرورال گلدن لایف به بهبود کمخونی، پیشگیری از فقرآهن و تامین نیاز بدن به آهن  به ویژه در دوران بارداری کمک می‌کند.این مکمل حاوی آهن و اسید فولیک است.نقش آهن بر سلامتیآهن ماده معدنی  حیاتی برای تشکیل پروتئین هموگلوبین خون است و در بسیاری از واکنش‌های بیوشیمیایی بدن شر..
28,400 تومان 35,500 تومان
برند: لیبرتی سوئیس | Liberty Swiss مدل: Liberty Swiss Acti Iron 30 tabs
قرص اکتی آیرون لیبرتی قرص اکتی آیرون لیبرتی یک مولتی ویتامین منحصر بفرد برای تأمین سطح آهن بدن است. این مکمل به ارتقا سلامت عمومی بدن کمک می کند.نقش ویتامینها در سلامتیبدن انسان برای تشکیل هموگلوبین و گلبولهای قرمز خون نیاز به آهن دارد. کمبود آهن موجب اختلال در اکسیژن رسانی به بافتها و عوارض جانبی ز..
117,720 تومان
برند: فارما دولوپمنت | Pharma Developpement مدل: Pharma Developpement Hemofer 30 caps
کپسول هموفر فارما دولوپمنت کپسول هموفر فارما دولوپمنت مکملی منحصر به فرد برای درمان و بهبود کم خونی ناشی از فقر آهن است. مطالعات نشان می دهند یکی از بیماریهای رایج در میان زنان و مردان کم خونی ناشی از فقر آهن است. البته شدت بروز این بیماری در زنان بیشتر است، زیرا آنها دچار عادت ماهیانه می شوند ..
232,000 تومان
برند: دایونیکس فارما | Dayonix Pharma مدل: Dayonix Pharma Irofix 30 Capsules
کپسول آیروفیکس دایونیکسکپسول آیروفیکس دایونیکس محصولی مناسب برای تامین آهن مورد نیاز بدن است. در نتیجه پس از مصرف این کپسول احساس خوبی خواهید داشت و مشکلاتی نظیر خستگی مزمن از بین خواهند رفت. این کپسول به ساخت گلبول های قرمز خون کمک می کند و اکسیژن مورد نیاز را به اندام های بدن می رساند. چرا بدن به ..
179,850 تومان
برند: آپوویتال | Apovital مدل: Apovital Eisensaft Syrup 200 ml
شربت آیزن سافت آپوویتالشربت آیزن سافت آپوویتال مکمل غذایی مناسب برای کودکان و بزرگسالان است. این مکمل حاوی ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است و به پیشگیری از بیماری کم خونی ناشی از فقر آهن کمک می کند. از مواد به کار رفته در این شربت می توان به روی، ویتامینهای گروه سی و گروه بی اشاره نمود. این..
54,500 تومان
برند: ویوا تون | Viva Tune مدل: Viva Tune Ferco Capsuls 30
قرص فرکو پلاس ویواتیونقرص فرکو پلاس ویواتیون محصولی مناسب برای شکل گیری صحیح هموگلوبین و گلبول های قرمز خون است. در این قرص 36 میلی گرم آهن به کار رفته است و همین امر سبب شده است این مکمل به محصولی اثربخش تبدیل شود. آهن یکی از مواد معدنی مورد نیاز بدن است که اگر میزان آن در بدن کاهش یابد سبب بروز مش..
44,500 تومان
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Feroglobin Plus Syrup
شربت فروگلوبین پلاس ویتابیوتیکسشربت فروگلوبین پلاس ویتابیوتیکس مکملی منحصر به فرد با فرم پیشرفته آهن با بیشترین کارایی (فروس بیسگلیسینات) است. این محصول به ساخت سلول های خونی و پیشگیری از کم خونی کمک می کند و در تامین ریزمغذی‌های مورد نیاز بدن در دوران رشد موثر است. این شربت سطح انرژی بدن را افزایش..
66,400 تومان
برند: استار ویت | Star Vit مدل: Star Vit Ferrosen Juice
شربت فروزن جویس استار ویتشربت فروزن جویس استار ویت محصولی مناسب برای تامین آهن مورد نیاز بدن است. این شربت از بروز بیماری کم خونی ناشی از فقر آهن پیشگیری می کند و نقش موثری در ارتقا سلامتی دارد. کم خونی می تواند باعث بروز مشکلات زیادی از جمله خستگی مزمن گردد. این شربت جریان خون را در بدن بالا می برد..
119,900 تومان
قطره آهن لیپیفر فورت | 30 میل | پیشگیری از کم خونی در کودکان قطره آهن لیپیفر فورت | 30 میل | پیشگیری از کم خونی در کودکان
-25 %
برند: کیمیا کالا رازی | Kimia Kala Razi مدل: Kimia Kala Razi Lipiferr Forte 30ml drop
قطره آهن لیپیفر فورت کیمیا کالای رازیقطره آهن لیپیفر فورت کیمیا کالای رازی محصولی است که به تامین آهن مورد نیاز بدن کمک می کند. این قطره حاوی ویتامین ب 12 و فولیک اسید نیز است و همین امر اثربخشی این مکمل را افزایش داده است. در این قطره، آهن به صورت پوششی از فسفو لیپید قرار دارد و به صورت لیپوزومال د..
53,175 تومان 70,900 تومان
برند: سوپرابیون | Suprabion مدل: Suprabion Ferro Complete 30 Caps
کپسول فرو کامپلیت سوپرابیون را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدم..
70,950 تومان
قرص آیزن پلاس یورو ویتال | 60 عدد | بهبود کم خونی ناشی از فقر آهن
-30 %
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Eisen Plus
قرص آیزن پلاس یورو ویتالقرص آیزن پلاس یورو ویتال دارای ترکیبی مناسب از آهن، ویتامین C ، ویتامین B12، ویتامین B6 و اسید فولیک است. آهن در شکل گیری طبیعی گلبولهای قرمز و هموگلوبین، حمل و نقل طبیعی اکسیژن در بدن، کاهش خستگی و سوخت و ساز طبیعی بدن نقش دارد. ویتامین C باعث افزایش جذب آهن در بدن ..
100,730 تومان 143,900 تومان
شربت لیپیفر کیمیا کالای رازی | 120 میل | درمان کم خونی کودکان شربت لیپیفر کیمیا کالای رازی | 120 میل | درمان کم خونی کودکان
-25 %
برند: کیمیا کالا رازی | Kimia Kala Razi مدل: Kimia Kala Razi Lipifer 120ml oral suspension
شربت لیپیفر کیمیا کالای رازیشربت لیپیفر کیمیا کالای رازی محصولی مناسب برای جلوگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن است. آهن به کار رفته در این مکمل به شکل لیپوزومال است و همین امر سبب می شود عوارض گوارشی آن بسیار محدود باشد و به طور مستقیم وارد مخاط روده شود و جذب بدن گردد. در این مکمل مواد موثره دیگری ن..
57,225 تومان 76,300 تومان
برند: کیش مدیفارم | Kishmedipharm مدل: Kishmedipharm Soloferr 30 Caps
کپسول سولوفر کیش مدیفارمکپسول سولوفر کیش مدیفارم محصولی مناسب برای تامین آهن مورد نیاز بدن است. آهن یکی از موادی است که تمامی افراد برای تجربه زندگی سالم به آن نیاز دارند. کمبود آهن در بدن می تواند مشکلات زیادی نظیر خستگی مزمن و کاهش هوشیاری شناختی را به وجود بیاورد و همین امر سبب می شود فرد با چالش..
81,750 تومان
قطره فروزومال سیمرغ دارو عطار | 30 میلی | کمک به درمان کم خونی فقر آهن
جدید
برند: سیمرغ دارو عطار | simorgh darou attar مدل: Simorgh Darou Attar Ferosomal Iron Drop 30 ml
قطره فروزومال سیمرغ دارو عطارقطره فروزومال سیمرغ دارو عطار محصولی مناسب برای تامین آهن مورد نیاز بدن و جلوگیری از کم خونی است. در این قطره آهن به شکل آهن لیپوزومال به کار رفته است و همین امر این محصول را به مکملی اثربخش تبدیل کرده است. این قطره باعث تغییر رنگ لثه، دندان ها و مخاط دهان نمی شود و کسان..
47,960 تومان
قرص آیزن ید یورو ویتال | 60 عدد | کمک به خونسازی و پیشگیری از کم خونی و حفظ سلامت جنین در دوران بارداری
-30 %
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Eisen Jod 60tab
قرص آیزن ید یوروویتال« قرص آیزن ید یوروویتال» مکملی مناسب برای دوران بارداری است. این دوران یکی از دوران های حیاتی برای بانوان به شمار می رود و اگر مادر از کمبود مواد مغذی رنج ببرد، ممکن است کودک به بیماریهای جبران ناپذیری مبتلا شود. در این قرص از ویتامین های مهمی از جمله ویتامین ب 1، ویتامین ب 2، و..
122,150 تومان 174,500 تومان
برند: پژند نیکو دارو | Pajand Nikoo Darou مدل: Pajand Nikoo Darou Vitaland Syrup
شربت ویتالند پژند نیکو داروشربت ویتالند پژند نیکو دارو مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. این شربت حاوی ویتامین ث است و ویتامین ث یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است که رادیکال های آزاد بدن را از بین می برد و خطر ابتلا به بیماریهای مزمن از جمله سرطان را کاهش می دهد. ویتامین ث به جذب آهن در..
63,094 تومان
برند: داروسازی گیاه اسانس | giahessence مدل: acti natal Pregnazon Fefol
پکیج قرص اکتی ناتال + قرص پرگنازون به همراه کپسول ففول رایگانپکیج قرص اکتی ناتال + قرص پرگنازون به همراه کپسول ففول رایگان پکیج بارداری ماست که تمام نیاز های یک خانم باردار در  محصولات  آن در نظر گرفته شده است. یکی از اصلی ترین نیاز های یک خانم باردار فولیک اسید می باشد که بر تشکیل و تکامل..
183,100 تومان
برند: او پی دی فارما | OPD Pharma مدل: OPD Pharma Folic+Iodine 30tab
قرص فولیک اسید و ید او پی دی فارما مصرف برخی مکمل ها در دوران بارداری ضروری است زیرا کمبود آنها تاثیرات مستقیمی در تشکیل و رشد جنین می گذارد. یکی از این مواد فولیک اسید است که مصرف آن از قبل از بارداری یا از ابتدای بارداری توصیه می شود. فولیک اسید در تشکیل سیستم عصبی مرکزی جنین نقش دارد و کمبود..
21,500 تومان
برند: گلوبیفر | Globifer مدل: Globifer Plus 100 tab
قرص گلوبیفر پلاس گلوبیفرقرص گلوبیفر پلاس گلوبیفر مکملی منحصر به فرد برای بهبود کمخونی ناشی از فقر آهن است.در بدن انسان حدود 4-3 گرم آهن وجود دارد. نیاز بدن به آهن در دوران شیرخوارگی، کودکی، هنگام رشد و بارداری افزایش می‌یابد و متخصصین تغذیه مصرف مکمل‌های آهن را در این دوران در کنار منابع غذایی اصلی ..
381,500 تومان
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Vitaglobin Composition 30 Capsules
کپسول ویتاگلوبین ویتان کپسول ویتاگلوبین ویتان مکملی منحصر به فرد برای جلوگیری و پیشگیری از ابتلا به بیماری کم‌خونی است. این مکمل حاوی ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است و از ابتلا به بیماریهایی که در اثر کمبود ویتامینها رخ می‌دهند، جلوگیری به عمل می آورد نقش آهن در حفظ سلامتی آهن نقش مهمی..
78,480 تومان
برند: فلکسان | Fisher Flexan مدل: Fisher Flexan Iron Plus 60 Tabs
قرص آیرون پلاس فلکسانقرص آیرون پلاس فلکسان مکملی منحصر به فرد برای تامین آهن مورد نیاز بدن در تشکیل گلبول‌های قرمز و هموگلوبین است. در این قرص به علت وجود ویتامین c قابلیت جذب آهن بیشتر است.از این رو مصرف این قرص نقش مهمی در درمان کم‌خونی ناشی از  فقر آهن نقش دارد. همچنین، این قرص حاوی ویتامین..
68,000 تومان
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Fisher Kinder Ferromin 200ml syrup
شربت فرومین فیشر کیندر شربت فرومین فیشر کیندر محصولی مناسب برای پیشگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن است. در این مکمل آهن به شکل لیپوزومال در آمده است. همین امر سبب شده است عوارض گوارشی آن پیدا کند و مقدار بیشتری از آن جذب بدن شود. کودکان و نوجوانانی که پس از مصرف مکمل آهن دچار مشکلات گوارشی مانن..
98,100 تومان
نمایش 1 تا 30 از 60 (2 صفحه)