Menu
Your Cart

قرص آهن

توضیحات دسته‌بندی


قرص آهن

آهن یکی از عناصر حیاتی برای حفظ سلامتی به شمار می رود و کمخونی ناشی از فقر آهن یکی از رایج ترین بیماریها در سراسر دنیا است. تقریبا نیمی از بیماریهای مرتبط با کم خونی در اثر کاهش عنصر آهن در بدن به وجود می آید. عنصر آهن به ساخت هموگلوبین خون کمک می کند و هموگلوبین وظیفه انتقال اکسیژن را به ارگان های دیگر بدن بر عهده دارد. اگر آهن ورودی به بدن کاهش یابد، در نتیجه میزان هموگلوبین خون پایین می آید و همین امر سبب می شود که میزان اکسیژن انتقالی در بدن نیز تحت تاثیر قرار گیرد. به همین دلیل کارشناسان سلامتی همواره در این مورد هشدار می دهند که در صورت تایید کمخونی ناشی از فقر آهن مصرف قرص آهن الزامی است!

علائم بیماری کمخونی ناشی از فقر آهن

شناخت علائم بیماری کمخونی ناشی از فقر آن به شما کمک می کند که زودتر به پزشک مراجعه کنید و برای درمان اقدام نمایید. این علائم به شرح زیر هستند:
- خستگی و ضعف عمومی بدن
- سرگیجه
- ابتلا به عفونت‌های ویروسی ( به طور مداوم)
- سوزن سوزن شدن و یا خواب رفتن دست و پاها
- رنگ پریدگی صورت

قرص آهن در بارداری

همانطور که می دانید دوران بارداری یکی از حساس ترین دوران زندگی بانوان به شمار می رود و هر آنچه مادر در این دوران مصرف می کند بر جنین اثر می گذارد. مطالعات نشان داده اند اگر بانوان از رژیم غذایی سالم پیروی کنند، در آینده کودکانی سالم خواهند داشت، به همین دلیل توجه به رژیم غذایی بانوان اهمیت بسیار زیادی دارد. آهن یکی از موادی است که در این دوران باید مصرف گردد. از عوارض کمبود آهن در دوران بارداری می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- زایمان زودرس و یا بروز افسردگی پس از زایمان برای مادران
-  تضعیف سیستم ایمنی بدن
- عدم رشد کافی مغز
- بروز مشکلات شناختی پس از تولد
پزشکان بر این عقیده هستند زنان باردار از همان ابتدای بارداری باید مصرف قرص آهن را زیر نظر پزشک خود آغاز کنند.

قرص آهن در پریودی

پریود و یا قاعدگی یکی از مواردی است که ماهیانه برای بانوان رخ می دهد و آنها در این فرآیند مقدار مشخصی خون را از دست می دهند. به همین دلیل زنان بیشتر از مردان در خطر ابتلا به بیماری کمخونی قرار دارند. کارشناسان بر این عقیده هستند که زنان باید استفاده از قرص آهن را به رژیم غذایی خود بیافزایند تا بتوانند سلامت خود را ارتقا دهند.
یکی از سوالات پرتکرار در مورد مصرف قرص آهن این است که آیا می توان مصرف این قرص را در دوران پریود ادامه داد و یا باید در این دوران مصرف این قرص را قطع کرد؟! بهتر است بدانید که عدم مصرف قرص آهن در دوران پریود یکی از باورهای غلطی است که متاسفانه در میان بسیاری از زنان رواج دارد. شما می توانید مصرف این قرص را حتی در این دوران ادامه دهید و نیاز به قطع این قرص در دوران پریود نیست. پس با خیالی آسوده قرص مورد نیاز خود راسفارش دهید و در این دوران نیز از آن استفاده کنید!

قرص آهن خارجی

همانطور که می دانید، شرکت های دارویی زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که برخی از آنها بیش از یک قرن است که در این زمینه فعالیت دارند. به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح می دهند که از نمونه خارجی این قرص برای حفظ سلامتی خود استفاده کنند. داروخانه آنلاین داروخانه ای معتبر است که انواع قرص آهن خارجی را با مجوز رسمی از سازمان بهداشت و سازمان غذا و دارو به فروش می رساند و شما می توانید با مراجعه به این داروخانه به اطلاعات کامل تری از این مکمل ها دسترسی داشته باشید و در صورت تمایل اقدام به خرید نمایید.

قرص آهن فرودین

این قرص ساخت کشور فرانسه است. مصرف این قرص در دوران بارداری از بروز نواقص لوله عصبی جلوگیری به عمل می آورد. همچنین، مصرف این قرص به کسانی که از رژیم گیاهخواری پیروی می کنند پیشنهاد می شود. کودکان نیز می توانند از این قرص استفاده کنند.

قرص آهن ایرانی

شرکت های دارویی ایرانی نیز تلاش کرده اند تا با تولید مکمل های مناسب حاوی آهن به تامین نیاز جامعه ایرانی کمک کنند. این قرص ها دارای فواید زیادی هستند و رضایت مشتریان از این قرص ها نشان دهنده اثربخشی و کارآیی بالای این مکمل هاست. همچنین، قیمت قرص آهن ایرانی در مقایسه با قرص خارجی بسیار پایین تر است و همین امر سبب می شود افراد به راحتی بتوانند این قرص را تهیه کنند و از مزایای آن بهره مند شوند.

قرص آهن فروفوت

این قرص، یک قرص ایرانی است که به درمان کمخونی ناشی از فقر آهن در زمان بارداری و شیردهی کمک می کند. همچنین، این قرص نقش موثری برای درمان کسانی دارد که خونریزی های حاد و مزمن مبتلا شده اند و یا از سو تغذیه رنج می برند. این قرص به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند و سطوح انرژی را در بدن بالا می برد.

برند: اینترافارم | Intrapharm مدل: Intrapharm Fefol
کپسول ففول اینترافارم کپسول ففول مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن به آهن و اسید فولیک است و از بروز افسردگی جلوگیری به عمل می‌آورد. این کپسول محصول شرکت اینترافارم انگلستان است. نقش آهن بر سلامتی آهن یک ماده معدنی مهم است که در هر سلول بدن  یافت می‌شود و بدن برای انجام کارکردهای مختل..
49,050 تومان
برند: لیبرتی سوئیس | Liberty Swiss مدل: Liberty Swiss Acti Iron 30 tabs
قرص اکتی آیرون لیبرتی قرص اکتی آیرون لیبرتی یک مولتی ویتامین منحصر بفرد برای تأمین سطح آهن بدن است. این مکمل به ارتقا سلامت عمومی بدن کمک می کند.نقش ویتامینها در سلامتیبدن انسان برای تشکیل هموگلوبین و گلبولهای قرمز خون نیاز به آهن دارد. کمبود آهن موجب اختلال در اکسیژن رسانی به بافتها و عوارض جانبی ز..
117,720 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Iron Bisglycinate
قرص آهن هلث ایدقرص آهن هلث اید مکملی مناسب برای رفع کم خونی ناشی از فقر آهن در بدن است و به سلامتی عمومی بدن کمک می کند. کم خونی یکی از بیماری هایی است که اخیرا در بسیاری از افراد مشاهده می شود. پزشکان دلیل این امر را پیروی از رژیم غذایی نامناسب می دانند. همچنین بانوان به دلیل عادت ماهیانه بیشتر ..
68,700 تومان
کپسول کپتوسیدر | 20 عددی | بهبود کم خونی ناشی از فقر آهن و یا ناشی از اختلال جذب کپسول کپتوسیدر | 20 عددی | بهبود کم خونی ناشی از فقر آهن و یا ناشی از اختلال جذب
-50 %
برند: کپتوسیدر | Captosider مدل: Captosider Capsul
کپسول کپتوسیدرکپسول کپتوسیدر محصولی مناسب برای جلوگیری از فقر آهن در بدن است. فقر آهن می تواند مشکلات زیادی را برای سلامتی به وجود بیاورد که از آن جمله می توان به رنگ پریدگی، احساس خستگی مزمن، سرگیجه و سردرد، تنگی نفس، ضربان سریع قلب، عدم تمرکز و ریزش مو اشاره کرد. مطالعات نشان داده اند که زنان، به ..
70,000 تومان 140,000 تومان
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World Easy Iron
کپسول ایزی آیرون نچرال ورلدکپسول آهن ایزی آیرون نچرال ورد مکملی منحصر به فرد برای درمان کم خونی و جذب آهن است.این کپسول حاوی آهن به صورت فروس بیس گلیسینات ( آهن)، فولیک اسید (B9)، ویتامین B12 و ویتامین C است به تامین آهن مورد نیاز بدن کمک می‌کند.نقش آهن در سلامت بدنآهن عنصر ضروری و مهم در ساختار پر..
72,000 تومان
برند: روژین فارمد | Rougine Pharmed مدل: Multi Sanostol with Iron Syrup
شربت مولتی سانستول آهن دار بدون شکر افزودنی شربت مولتی سانستول آهن دار مکملی غذایی برای تامین ویتامینهای ضروری مورد نیاز بدن کودکان است. متخصصان برخی بر این باورند که مصرف مولتی ویتامین در دوران کودکی ضرورتی ندارد، اما همگی بر مصرف مکمل ویتامین دی اتفاق نظر دارند و مصرف آن را برای کودکان ضروری م..
98,200 تومان
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Feroglobin B12 Syrup
شربت فروگلوبین ب 12 ویتابیوتیکس شربت فروگلوبین ب 12 ویتابیوتیکس منبعی مناسب از آهن و ویتامین های گروه ب، ویتامین ث، اسید فولیک، روی، منگنز و مس است. این مکمل، مکملی خون ساز است و به حفظ سلامت عمومی بدن کمک می کند. نقش آهن در حفظ سلامتی بدن اکسیژن اساسی ترین ماده مورد نیاز سلولهای بدن است. اکسی..
74,000 تومان
برند: ویوا تون | Viva Tune مدل: Viva Tune Ferco Capsuls 30
کپسول فرکو ویواتونکپسول فرکو ویواتون مکمل غذایی منحصر به فرد و سرشار از آهن جهت حفظ سلامت بدن است. این محصول کمبود نیاز بدن به آهن را جبران می کند و در حفظ سلامت و تشکیل نرمال گلبول های قرمز خون نقش بسزایی دارد و از این رو موجب کاهش خستگی، سلامت عمومی بدن، آزادسازی انرژی و عملکرد صحیح سیستم ایمنی م..
44,500 تومان
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Feroglobin Plus Syrup
شربت فروگلوبین پلاس ویتابیوتیکسشربت فروگلوبین پلاس ویتابیوتیکس مکملی منحصر به فرد با فرم پیشرفته آهن با بیشترین کارایی (فروس بیسگلیسینات) است. این محصول به ساخت سلول های خونی و پیشگیری از کم خونی کمک می کند و در تامین ریزمغذی‌های مورد نیاز بدن در دوران رشد موثر است. این شربت سطح انرژی بدن را افزایش..
66,400 تومان
برند: داروسازی گیاه اسانس | giahessence مدل: acti natal Pregnazon Fefol
پکیج قرص اکتی ناتال + قرص پرگنازون به همراه کپسول ففول رایگانپکیج قرص اکتی ناتال + قرص پرگنازون به همراه کپسول ففول رایگان پکیج بارداری ماست که تمام نیاز های یک خانم باردار در  محصولات  آن در نظر گرفته شده است. یکی از اصلی ترین نیاز های یک خانم باردار فولیک اسید می باشد که بر تشکیل و تکامل..
183,100 تومان
برند: چوافارم | Cho-A Pharm مدل: Cho-A Pharm Newhem
ویال خوراکی نیوهم چوافارمویال خوراکی نیوهم چوافارم محصولی مناسب برای کمک به درمان کم خونی ناشی از فقر آهن است. مطالعات نشان داده اند که کم خونی یکی از بیماریهای رایج در سراسر دنیا به شمار می رود و زنان ( به دلیل قاعدگی) بیشتر از مردان دچار کم خونی ناشی از فقر آهن می شوند. وقتی فردی به کم خونی دچار م..
174,500 تومان
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Feroglobin B12
کپسول فروگلوبین B12 ویتابیوتکس را از داروخانه آنلاین بخواهید:داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحوی..
93,000 تومان
برند: فلکسان | Fisher Flexan مدل: Fisher Flexan Iron Plus 60 Tabs
قرص آیرون پلاس فلکسانقرص آیرون پلاس فلکسان مکملی منحصر به فرد برای تامین آهن مورد نیاز بدن در تشکیل گلبول‌های قرمز و هموگلوبین است. در این قرص به علت وجود ویتامین c قابلیت جذب آهن بیشتر است.از این رو مصرف این قرص نقش مهمی در درمان کم‌خونی ناشی از  فقر آهن نقش دارد. همچنین، این قرص حاوی ویتامین..
68,000 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Ironforte 32capsule
کپسول آیرون فورت آرین سلامتآهن یکی از املاح ضروری و کمیاب در رژیم غذایی انسان است. کمبود آهن در رژیم غذایی شایع ترین نوع سو تغذیه در جهان است که سبب ابتلا فرد به کم خونی می شود و حدود 25% از جمعیت کل دنیا به آن مبتلا هستند. کمبود آهن در بدن حتی قبل از اینکه به کم خونی فقر آهن منجر شود می تواند اثرات..
80,500 تومان
برند: گلوبیفر | Globifer مدل: Globifer Plus 100 tab
قرص گلوبیفر پلاس گلوبیفرقرص گلوبیفر پلاس گلوبیفر مکملی منحصر به فرد برای بهبود کمخونی ناشی از فقر آهن است.در بدن انسان حدود 4-3 گرم آهن وجود دارد. نیاز بدن به آهن در دوران شیرخوارگی، کودکی، هنگام رشد و بارداری افزایش می‌یابد و متخصصین تغذیه مصرف مکمل‌های آهن را در این دوران در کنار منابع غذایی اصلی ..
381,500 تومان
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Gentle Iron with Vitamin C
قرص ویتامین سی با آهن برونسون پیوسته رهشقرص ویتامین سی با آهن برونسون پیوسته رهش، از ویتامین ث و عنصر معدنی آهن تهیه شده است. مصرف این مکمل موجب تقویت سیستم ایمنی بدن و درمان کمخونی می شود.نقش ویتامین ث و آهن  بر سلامتیویتامین ث ویتامینی ضروری برای بدن است که باید روزانه و از طریق مواد غذایی مص..
68,700 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Eisen Jod 60tab
قرص آیزن ید یوروویتال« قرص آیزن ید یوروویتال» مکملی مناسب برای دوران بارداری است. این دوران یکی از دوران های حیاتی برای بانوان به شمار می رود و اگر مادر از کمبود مواد مغذی رنج ببرد، ممکن است کودک به بیماریهای جبران ناپذیری مبتلا شود. در این قرص از ویتامین های مهمی از جمله ویتامین ب 1، ویتامین ب 2، و..
174,500 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Eisen Plus
قرص آیزن پلاس یورو ویتالقرص آیزن پلاس یورو ویتال دارای ترکیبی مناسب از آهن، ویتامین C ، ویتامین B12، ویتامین B6 و اسید فولیک است. آهن در شکل گیری طبیعی گلبولهای قرمز و هموگلوبین، حمل و نقل طبیعی اکسیژن در بدن، کاهش خستگی و سوخت و ساز طبیعی بدن نقش دارد. ویتامین C باعث افزایش جذب آهن در بدن ..
143,900 تومان