منو
سبد خرید شما

کراتین مونوهیدرات PNC کارن 300 گرم

کمک به افزایش حجم ماهیچه ها, کمک به افزایش استقامت عضلات, کمک به افزایش انرژی در طول تمرینات ورزشی
کراتین مونوهیدرات PNC کارن 300 گرم
کراتین مونوهیدرات PNC کارن 300 گرم
کراتین مونوهیدرات PNC کارن 300 گرم
کراتین مونوهیدرات PNC کارن 300 گرم
کراتین مونوهیدرات PNC کارن 300 گرم
کراتین مونوهیدرات PNC کارن 300 گرم
  • افزایش کارایی و استقامت بدن.
  • 100% کراتین منوهیدرات خالص.
  • موثر در بهبود عملکرد، در ورزشهای توام با شروع سریع مانند وزنه برداری، کشتی، دو سرعت و ...
  • افزایش قدرت ماهیچه ها.
  • نحوه مصرف آن با یک بارگیری به مدت 5 الی 7 روز آغاز می شود. در دوره بارگیری، 20 گرم کراتین در 4 وعده، صبح، ظهر، نیم ساعت قبل از تمرین و بلافاصله بعد از تمرین. بعد از این دوره یک وعده 5 گرمی در روز استفاده شود.
  • در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

- افراد زير 18 سال، سالمندان،  افراد مبتلا به بيماريهای مزمن و نيز مصرف کنندگان داروهای بدون نسخه،  قبل از مصرف اين فرآورده با پزشک خود مشورت نمايند.

- مصرف طولانی مدت اين محصول و به مقدار زیاد (بیش از میزان های توصیه شده) ممکن است به بروز عوارض کليوی منجر شود.

- اين مکمل برای دوران بارداری و شيردهی توصيه نمی شود.

- مصرف اين مکمل به علت احتباس آب در ماهيچه موجب افزايش وزن، در حد محدود مي شود. بنابراين نبايد از اين محصول فقط به عنوان افزايش وزن استفاده كرد.

- اين مكمل بايد با معده خالي مصرف شود.

- مصرف نوشيدني هاي شيرين مانند مكمل هاي كربومس يا آبميوه هاي شيرين مي تواند سرعت جذب و كارايي كراتين را افزايش مي دهد. اين مكمل با قهوه، چاي يا آبميوه هاي ترش و اسيدي مصرف نشود.

- بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.

جدول پودر کراتین مونوهیدارت کارن به ازای یک پیمانه
کراتین مونوهیدرات5 گرم
  • موجودی: موجود در انبار
  • برند: کارن | Karen (PNC)
  • مدل: Karen PNC Creatine Monohydrate
  • SKU: 6261405109048
774,000 تومان

گزینه های در دسترس

توضیحات

کراتین مونوهیدرات کارن PNC مکملی مناسب جهت افزایش حجم عضلات می باشد. کراتین ماده ای در بدن است که بیشتر در ماهیچه ها و مغز وجود دارد. این ماده را در غذاهایی مانند گوشت قرمز و غذاهای دریایی نیز می توان یافت. پودر کراتین مونوهیدرات کارن بیشتر برای بهبود عملکرد ورزشی و افزایش حجم عضلات ورزشکاران و افراد مسن، همچنین برای گرفتگی عضلات ، ام اس ، افسردگی و بسیاری از بیماری های دیگر استفاده می شود.

کراتین مونوهیدرات کارن PNC چیست؟

مواد اولیه کراتین مونوهیدرات کارن PNC محصول کانادا می باشد و در ایران بسته بندی می شود. استفاده از مکمل کراتین مونوهیدرات کارن در بهبود عملکرد ورزشی افراد سالم و جوان در طول فعالیتهای کوتاه مدت با شدت بالا مانند وزنه برداری، دو و میدانی و باقی ورزش های قدرتی و سرعتی مفید به فایده می باشد. به همین دلیل، کراتین اغلب به عنوان یک مکمل غذایی برای بهبود قدرت عضلات و عملکرد ورزشی استفاده می شود.

مزایای استفاده از پودرکراتین مونوهیدرات کارن PNC چیست؟

مزیت اصلی کراتین مونوهیدرات کارن PNC بهبود قدرت و قدرت خروجی در حین تمرینات مقاومتی است. هنگامی که این مکمل همراه با تمرینات مقاومتی استفاده می شود، می تواند به خوبی توده عضلانی بدون چربی را افزایش دهد. به طور کلی باعث کاهش خستگی ذهنی در موارد مختلف مانند فعالیت های ذهنی، بی خوابی و آسیب مغزی می شود.

مزیت مصرف کراتین مونوهیدرات کارن با بتا آلانین

بتا آلانین: بتا آلانین یک اسید آمینه است که می‌تواند به افزایش استقامت عضلانی و کاهش خستگی عضلانی کمک کند. مصرف بتا آلانین همراه با مکمل کراتین مونوهیدرات کارن PNC می‌تواند تأثیرات مثبتی بر روی عملکرد ورزشی داشته باشد و عملکرد ورزشکار را در طول تمرینات ورزشی به شدت بالا خواهد برد.

داروخانه آنلاین خواندن مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

سوالات متداول

مناسب برای 60 جلسه تمرینی است اگر قرار بر این باشد که شما یک پیمانه استفاده کنید اما اگر دو پیمانه استفاده کنید برای 30 جلسه میباشد.

اگر از مقداری که نسبت به سن و فعالیت روزانه شما برای شما زیر نظر یک متخصص ورزشی یا پزشکی تعیین شده است فراتر نروید مشکلی نخواهد داشت اما ممکن هست در بعضی افراد این عوارض به وجود بیاید ناراحتی کلیه،نفخ،اسپاسم عضلانی البته زنان باردار و بیماران کلیوی مجاز به مصرف نیستند

خیر شیر مانع جذب سریع کراتین خواهد شد خیلی بهتر است که کراتین خود را با آب یا آبمیوه های طبیعی استفاده کنید.

بستگی به شرایط وزنی شما  و رشته ورزشی شما دارد اما به دو صورت می توان استفاده کرد یک دوره بار گیری که طی تحقیقات اخیر کمتر از این روش استفاده میشود در روش دوم می توانید 3 الی 5 گرم کراتین 30 دقیقه قبل از تمرینات ورزشی و 3 الی 5 گرم دیگر را بعد از تمرینات خود استفاده کنید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید