مکمل تقویت قوای جنسی

آیا به دنبال انواع مکمل برای افزایش استقامت بدن در طول ورزش هستید؟!

معرفی انواع مکمل برای افزایش استقامت بدن در طول ورزش!

بسیاری از افراد به ویژه ورزشکاران به دنبال انواع مکمل برای افزایش استقامت بدن هستند. منابع خارجی بر این امر اشاره می کنند که کمبود انرژی یکی از دلایلی است که سبب می شود افراد از رسیدن به اهداف ورزشی خود باز بمانند. به همین دلیل استفاده از مکمل های مناسب اهمیت زیادی دارد. بسیاری از ورزشکاران در این مورد شکایت دارند که نمی دانند از کدام مکمل برای افزایش استقامت بدن استفاده کنند. بهتر است بدانید انتخاب مکمل مناسب به نوع بدن و ورزشی که فرد انجان می دهد بستگی دارد. با این وجود، در ادامه به معرفی مکمل هایی می پردازیم که برای این منظور طراحی شده اند.

مکمل بدنسازیشما می توانید جهت خرید مکمل های بدنسازی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

کراتین، مکمل برای افزایش استقامت بدن

کراتینی یکی از موادی است که در سلولهای عضلات وجود دارد. این ماده به صورت مکمل کراتین نیز موجود است که دانشمندان ورزشی آن را مکملی ایده آل برای افزایش قدرت بدن می دهند. تحقیقات نشان داده اند این مکمل می تواند استقامت بدن را بالا ببرد. در نتیجه ورزشکاران انرژی بیشتری برای ورزش دارند.

متاسفانه بسیاری از ورزشکاران استفاده از این مکمل را نادیده می گیرند و همین امر سبب می شود آنها به اهداف ورزشی خود دست پیدا نکنند. اگر تا به حال از این مکمل استفاده نکرده اید؛ پیشنهاد می شود مصرف این مکمل را با 20 گرم در روز شروع کنید و سپس با مشورت مربی خود این مقدار را افزایش دهید.

معرفی مکمل کراتین اصل 

کراتین، مکمل برای افزایش استقامت بدن

کافئین

کافئین یکی دیگر از انواع مکمل برای افزایش استقامت است. کافئین در قهوه، چای و بسیاری از نوشیدنی ها یافت می شود. استفاده از این مکمل سبب می شود که کمتر احساس خستگی کنید. مطالعات ورزشی نشان می دهند که کافئین استقامت بدن را در برابر خستگی بالا می برد و همین امر نقش مهمی در نتیجه گرفتن از ورزش دارد.

مربیان توصیه می کنند کسانی که به ورزش هایی مانند دو میدانی، وزنه بردای و یا دو چرخه سواری می پردازند از این مکمل استفاده کنند. به این موضوع توجه داشته باشید که مصرف بیش از اندازه کافئین عوارضی مانند تعریق، لرزش، سرگیجه و استفراغ را به همراه دارد. همچنین، مصرف بی رویه کافئین می تواند باعث افزایش فشار خون شود.

معرفی مکمل کافئین 

بتاآلانین

بتا آلانین یکی از انواع مکمل برای افزایش استقامت است. این ماده که یک آمینو اسید مهم است خستگی عضلات را به تعویق می اندازد. همچنین، مصرف این مکمل باعث افزایش گردش خون می شود و این موضوع اهمیت بسیار زیادی در بالا بردن استقامت بدن دارد.

معرفی مکمل بتاآلانین 

سیترولین، مکمل برای افزایش استقامت

ستیرولین یک آمینو اسید است که به طور طبیعی در بدن تولید می شود و با افزایش جریان خون به تقویت عضلات کمک می کند. در واقع، استفاده از این مکمل میزان اکسیژن ورودی به بدن را افزایش می دهد و همین امر باعث افزایش استقامت بدن می شود. ستیرولین یک مکمل مناسب برای کسانی است که دوچرخه سواری می کنند.

آمینو اسید، مکمل برای افزایش استقامت

مکمل آمینو اسید معمولا حاوی لوسین، ایزولوسین و والین است و این مواد برای افزایش استقامت بدن ضروری هستند. استفاده از این مکمل به تمامی ورزشکاران توصیه می شود. مکمل آمینو اسید ظرفیت بدن ورزشکاران را بالا می برد و خستگی روحی و جسمی را به میزان چشمگیری کاهش می دهد.

معرفی مکمل آمینو اسید

[aparat id=’Ent7J’]

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

 

محصولات جنسی

سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.