مکمل تقویت قوای جنسی

عطر Oh Ma Biche عطری با رایحه ای شیرین، تازه و محرک!

عطر Oh Ma Biche عطری با رایحه ای شیرین، تازه و محرک!

کمپانی لولیتا لمپیکا عطری جدید با نام Oh Ma Biche به بازار عرضه کرد! دنیای معطر کمپانی لولیتا لمپیکا با عرضه این محصول کامل شد! عطر Oh Ma Biche دارای رایحه ای شیرین، تازه و محرک است و بوی اغوا کننده مرکبات را در ترکیب اصلی خود جای داده است.

سازشی همگون با کوکتل بلینی!در جشن رونمایی این عطر این کمپانی اسانسهای خواستنی از عصاره نارنگی، گریپ فروت و عصاره تیموت را به دوستداران رایحه های خاص ارایه داد!

چه رایحه هایی در دل عطر Oh Ma Biche جاری است؟!

در این عطر رایحه دلپذیر شامپاین کوکتل رز و شهد سفید هلو با یکدیگر در می آمیزند و رایحه ای از کوکتل بلینی را همراه با مشکی سفید و نرم در قلب آن به مشام می رسانند!

رایحه این عطر وجود انسان را نوازش می کند!بطری این عطر به شیوه ای شکوهمندانه طراحی شده است! تصویری منحصر به فرد از طبیعت را نشان می دهد! این عطر با نشان دادن طبیعت حس خاص و ترکیبی از تمامی رایحه های خوش را در وجود انسان بیدار می کند!

رایحه این محصول فوق العاده چه حسی را در انسان بیدار می کند؟!

عطر Oh Ma Biche رایحه های متفاوتی را در هم می آمیزد تا بوی منحصر به فردی را تولید کند!حس گرما و سرما در این عطر در هم ادغام شده است!

ادغام گرمی و سردی در این عطر نشانه خاصی برای تمامی افراد است!افراد برون گرا و درون گرا می توانند از این عطر استفاده کنند و با استفاده از این عطر ویژگی های شخصیتی خود را نشان دهند!

وقتی این کمپانی این عطر را به بازار عرضه کرد شور و هیجان خاصی در بین افراد برانگیخته شد!افراد قادر بودند شخصیت خود را در این عطر جستجو کنند!این عطر هم اکنون در فروشگاه ها موجود است.

محصولات آرایشی را از کجا خریداری کنیم؟

اگر می خواهید برای خرید محصولات  مراقبت از پوست مانند برنزه کننده، تونر، شامپو بدن، شوینده صورت، ضد آفتاب، لوسیون، ماسک صورت، مرطوب کننده، پن، کرم دست، آرایش ناخن، مایع لنز  اقدام کنید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. همچنین، در زمان خرید می توانید از مشاوره های تخصصی داروخانه آنلاین بهره ببرید. 

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.