Menu
Your Cart

تاخیری

توضیحات دسته‌بندی


ژل تاخیری یکی از محصولاتی است که برای افزایش کیفیت رابطه جنسی مورد استفاده قرار می گیرد. کارشناسان سلامتی بر این عقیده هستند که رابطه جنسی رابطه‌ای‌ منحصر به فرد است و برقراری درست این رابطه اثرات روحی و جسمی فراوانی را برای فرد به دنبال دارد. به همین دلیل توجه به کیفیت برقراری این رابطه موضوع پراهمیتی است.در قرن اخیر، دانشمندان رابطه جنسی را از جهات مختلف مورد توجه قرار داده‌اند و با تولید محصولات جانبی تلاش کرده‌اند تا به افزایش کیفیت این رابطه و رفع مشکلات جنسی در آقایان و بانوان کمک کنند.

تمامی محصولاتی که به عنوان ژل تاخیری جنسی در این صفحه مشاهده می کنید از برندهای معتبر بازار هستند و مجوزهای لازم را از سازمان بهداشت دریافت کرده اند. در نتیجه، شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی این محصولات را سفارش دهید و از آنها برای ارتقا کیفیت رابطه جنسی خود استفاده نمایید.

ژل تاخیری آقایان چیست؟

ژل تاخیری برای آقایان  یکی از محصولات جنسی است که برای بالا بردن کیفیت رابطه جنسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اولین کاربرد این محصول برای به تاخیر انداختن زمان انزال در مردان است. هر چقدر زمان انزال در مردان بیشتر به طول انجامد، به همان اندازه مردان از رابطه جنسی لذت بیشتری می برند. به همین دلیل، امروزه، استفاده از این ژل طرفداران زیادی پیدا کرده است.

آیا استفاده از این روش مناسبی برای درمان زودانزالی است؟

بسیاری از مردان به دلایل مختلف از جمله استرس در حین برقراری رابطه جنسی به انزال زودرس می‌رسند و همین امر کیفیت رابطه جنسی را به چالش می‌کشد و باعث بروز مشکلات فراوانی در میان زوجین می‌شود. به همین دلیل، از این ژل می توان به عنوان ژل دیر انزالی برای به تعویق انداختن زمان انزال استفاده کرد. اما در همینجا به شما این محصول نباید به عنوان راهکارهای موثر برای درمان زود انزالی مورد استفاده قرار گیرد.  

کارشناسان سلامتی به آقایانی که از مشکل انزال زودرس رنج می‌برند توصیه می‌کنند که بهتر است برای درمان این مشکل خود به متخصص اورولوژی مراجعه کنند. استفاده از این ژل تنها روشی موقت برای درمان این مشکل است و هرگز مشکل زودانزالی را رفع نمی‌کند.

ژل روان کننده و تاخیری

با توجه به این موضوع که ژل تاخیری بافت نرم و روانی دارد، بسیاری از افراد این سوال را می پرسند آیا می توان از این ژل به عنوان روان کننده نیز استفاده کرد. باید بدانید زمانی که این ژل وارد واژن بانوان می گردد، خشکی واژن را از بین می برد و باعث می شود که زنان از رابطه جنسی خود لذت ببرند. در نتیجه، زمانی که شما از این ژل استفاده می کنید هم توانسته اید زمان انزال را به تعویق بیاندازید و هم توانسته اید خشکی واژن را در بانوان برطرف کنید.

طرز استفاده از ژل تاخیری

برای استفاده از این محصول باید مقداری کمی از این ژل را بر قسمت زیرین و یا همان کلاهک آلت خود بزنید. بهتر است اینکار را 20 دقیقه قبل از برقراری رابطه جنسی انجام دهید. نیازی نیست مقدار زیادی از این ژل در ناحیه تناسلی زده شود. مراقبت باشید که این ژل به داخل ناحیه تناسلی نرود. بعد از پایان رابطه جنسی آلت تناسلی خود را با آب فراوان بشویید.

ژل تاخیری چند دقیقه عمل میکند

معمولا از زمانی که این ژل را بر آلت تناسلی خود می زنید تا زمانی که اثر بخشی آن به اوج برسد بین 15 تا 20 دقیقه به طول می انجامد. بنابراین، توصیه می شود با شروع رابطه جنسی استفاده از این ژل را آغاز کنید تا بتوانید در طی مدت زمانی که می گذرد، به اوج لذت جنسی برسید.

ژل تاخیری بهتر است یا اسپری

همواره این سوال در ذهن خریداران وجود دارد که ژل بهتر است یا اسپری! بهتر است بدانید هیچ تفاوتی میان اثربخشی ژل و اسپری وجود ندارد و تنها تفاوت مرتبط با بازنمایی این محصولات است. در نتیجه، شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی و ترجیحات خود از ژل و یا اسپری استفاده کنید و کیفیت رابطه جنسی خود را افزایش دهید.

نکات مهم برای استفاده از ژل تاخیری مردان

اگر می خواهید از این ژل استفاده کنید، بهتر است به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • حجم این ژل را زیاد نکنید: این باور اشتباه در میان مردم وجود دارد که هر چقدر حجم ژل بیشتر باشد، میزان اثربخشی آن بالاتر می رود. توصیه می شود هرگز از حجم زیاد ژل استفاده نکنید و مقدار آن را افزایش ندهید.
  • به زمان استفاده توجه داشته باشید: پس از 30 دقیقه که ژل بر روی آلت تناسلی شما باقی ماند باید آلت تناسلی خود را با آب شستشو دهید.
  • از ژل و کاندوم همزمان با یکدیگر استفاده نکنید: برخی از افراد همزمان از ژل تاخیری و کاندوم استفاده می کنند. بهتر است بدانید این کار اشتباه است. شما باید یا از ژل استفاده کنید و یا از کاندوم تاخیری.

موارد دیگر

  • اگر بر روی آلت تناسلی شما زخم و یا خراشی وجود دارد این ژل را استفاده نکنید.
  • زمانی که این ژل بر روی آلت تناسلی شما وجود دارد، رابطه جنسی دهانی نداشته باشید. زیرا وجود این ژل بر روی آلت تناسلی و ورود آن به دهان می تواند زمینه ساز بروز مشکلات زیادی در معده و روده شود.
  • اگر شریک جنسی شما باردار است، قبل از استفاده از این ژل با پزشک زنان مشورت کنید. زیرا ژل تاخیری لیدوکائین و یا بنزوکائین ممکن است به جنین آسیب وارد کند.
  • اجازه ندهید این ژل بر روی بیضه ها مالیده شود.

در طی 24 ساعت چند بار می توانم از این ژل استفاده کنم؟

کارشناسان به این موضوع اشاره می کنند در طی 24 ساعت بیش از 4 بار از ژل تاخیری استفاده نکنید. در غیراینصورت، ممکن است به سلامت قلب شما آسیب وارد شود. همچنین، استفاده بیش از حد از این ژل برای آلت تناسلی خطرناک است و باعث بروز مشکلات زیادی از جمله دیرانزالی در مردان می شود. از طرف دیگر، واکنش های آلرژیک از جمله علائمی هستند که در اثر استفاده بیش از حد از این ژل رخ می دهند و می توانند سلامتی را کاهش دهند.

آیا استفاده از این ژل عوارض دارد؟

استفاده از ژل تاخیری مانند هر محصول دیگری ممکن است با بروز برخی عوارض همراه باشد. این عوارض به شرح زیر هستند:

  • بروز احساس خارش و سوزش، قرمزی آلت تناسلی
  • افزایش بیش از حد زمان انزال و تحت تاثیر قرار دادن کیفیت رابطه جنسی
  • خطر ابتلا به عفونت های واژینال ( درصورت عدم شستشو مناسب واژن)

در طی یک ماه چند بار از این ژل استفاده کنم؟

توصیه می شود در طول یک ماه بیش از یک یا دو بار از ژل تاخیری استفاده نکنید. همچنین، استفاده از این ژل برای شرکای جنسی توصیه می شود به تازگی رابطه جنسی خود را آغاز کرده اند و در طول رابطه جنسی به سرعت به انزال می رسند. به این موضوع توجه داشته باشید که این افراد نباید بیش از حد از این ژل استفاده کنند. زیرا ممکن است به مشکل دیرانزالی دچار شوند و این موضوع از جمله مشکلات عمده جنسی است که می تواند برای سلامت جنسی تهدید کننده باشد.

قیمت ژل تاخیری داروخانه

اگر به دنبال قیمت ژل تاخیری و یا خرید ژل تاخیری هستید و می خواهید بهترین محصولات را برای افزایش کیفیت رابطه جنسی خود استفاده کنید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین اطمینان داشته باشید. کارشناسان این مرکز به شما کمک می کنند بهترین محصول را سفارش دهید.


داروخانه آنلاین مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :
برند: بنژل | Bongel مدل: Bongel Delay Gel For Men 50ml
ژل موضعی تاخیری بنژل مخصوص آقایانژل موضعی تاخیری بنژل مخصوص آقایان محصولی برای ایجاد تاخیر در نعوذ می باشد. همچنین این ژل زمان رابطه شما را افزایش داده و سبب بهبود رابطه جنسی شما می شود. این ژل تاخیری فاقد هرگونه مواد شیمیایی نظیر پارابن می باشد و از گلیسیرین و الکل هم در آن استفاده نشده است و پس از..
59,900 تومان 66,500