آشنایی با فواید و عوارض اسپری تاخیری !

آشنایی با فواید و عوارض اسپری تاخیری !

رابطه جنسی رابطه مهمی در میان زوجین به شمار می‌رود. تمامی کارشناسان امور خانواده بر این موضوع اتفاق نظر دارند که کیفیت این رابطه بر نوع رابطه آنها اثر می‌گذارد و می‌تواند آن را بهبود ببخشد و یا به چالش بکشد.

به همین دلیل شناخت انواع مشکلات جنسی در زنان و مردان و تلاش برای حل آنها به استحکام بنیان خانواد کمک زیادی می‌کند. انواع محصولات جنسی برای بهبود کیفیت رابطه جنسی وجود دارند.

در این مقاله تصمیم داریم به معرفی اسپری تاخیری و مزایا و معایب آن بر سلامتی بپردازیم. در پایان این مقاله دید بازتری به این موضوع خواهید داشت و بهتر می‌توانید برای استفاده از آن تصمیم بگیرید.

اسپری تاخیری

شما می توانید جهت خرید اسپری تاخیری به صورت آنلاین از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

اسپری تاخیری چیست؟

اسپری تاخیری یکی از محصولات جنسی است که برای حل مشکل زود انزالی در مردان مورد استفاده قرار می‌گیرد. زود انزالی یکی از مشکلات رایج مردان به شمار می‌رود.

در این اختلال مرد قبل از آنکه بتواند پارتنر جنسی خود را ارضا کند، به سرعت ارضا می‌شود و همین امر فشارهای روانی زیادی را بر مرد و پارتنر جنسی او وارد می‌کند. این اسپری حاوی مواد بی‌حسی مانند لیدوکایین است و زمان انزال مرد را افزایش می‌دهد، در نتیجه مرد و پارتنر جنسی او بیشتر می‌توانند از رابطه جنسی لذت ببرند.

بهتر است بدانید این اسپریها قوی و یا ضعیف هستند. مطالعات نشان داده‌اند که استفاده دراز مدت از اسپری‌های قوی اثرات بسیار بدی بر سلامتی دارد. این اسپری هرگز نباید به عنوان درمانی برای درمان اختلال زود انزالی مورد استفاده قرار گیرد. این محصول جنسی تنها مکملی برای کمک به رفع این مشکل است!

اسپری تاخیریVIP ایموشن اسپری تاخیری ایموشن | برطرف کننده زود انزالی و حاوی ویتامین E جهت لطافت پوست بعد از مصرف

چگونه از اسپری تاخیری استفاده کنیم؟

برای اثربخشی بیشتر این اسپری بهتر است به برخی از موارد توجه داشته باشید. قبل از انجام مقاربت آلت خود را به خوبی بشویید. البته اینکار قبل از برقراری رابطه جنسی به تمامی افراد توصیه می‌شود و تنها مختص کسانی نیست که می‌خواهند از اسپری تاخیری استفاده کنند! جذب پوستی مواد بی‌حسی در افراد مختلف با یکدیگر متفاوت است. به همین دلیل بعد از چند بار استفاده هر فرد نوع روش استفاده خود را تشخیص می‌دهد.

به طور کلی توصیه می‌شود که این اسپری به مدت 4 تا 6 ثانیه بر روی کلاهک آلت مرد، دقیقا زیر آلت، اسپری شود. مواد بی‌حسی بعد از 5 ثانیه بر روی آلت احساس می‌شوند، اما بی‌حسی کامل معمولا بعد از 20 دقیقه رخ می‌دهد ( این زمان در افراد مختلف فرق می‌کند). بلافاصله بعد از استفاده از این اسپری می‌توانید از کاندوم استفاده کنید و در این مورد منعی وجود ندارد.

بیماری شانکروئید چیست؟

اسپری تاخیری پاورمن دلتا اسپری پاورمن دلتا | حداکثر جذب و تاخیر در انزال و افزایش و تقویت جریان خون در آلت تناسلی

موارد احتیاطی در مورد استفاده از اسپری تاخیری

در زمان استفاده از این اسپری باید به مواردی توجه داشته باشید. این موارد به شرح زیر هستند:

  • اسپری هرگز بر روی بیضه‌ها و مجرای ادراری زده نشوند.
  • اگر از بیماریهای قلبی، کلیوی، کبدی و بیماری صرع رنج می‌برید قبل از استفاده از این اسپری با پزشک و یا داروساز مشورت کنید.
  • در صورت بروز هرگونه حساسیت مانند خشکی و تورم پوست استفاده از این اسپری را قطع کنید.

اسپری تاخیری دابل دیلی کدکس اسپری دابل دیلی کدکس | افزایش مدت زمان مراقبت و درمان زود انزالی آقایان

فواید استفاده از اسپری تاخیری

کارشناسان امور جنسی این اسپری را یکی از بهترین محصولات جنسی می‌دانند که به افزایش کیفیت رابطه جنسی کمک می‌کند. این اسپری زمان انزال مردان را به تعویق می‌اندازد و همین امر سبب می‌شوند زوجین از رابطه جنسی خود لذت بسیاری بیشتری را ببرند.

این اسپری به درمان اختلال زودانزالی کمک می‌کند و سبب می‌شود فشار روانی ناشی از این اختلال از روی مردان برداشته شود. در نتیجه مردان احساس بهتری را در زمان برقراری این رابطه خواهند داشت.

اسپری تاخیری حساس کدکس اسپری تاخیری کدکس | جلوگیری از زود انزالی ، قابل استفاده همراه با کاندوم

عوارض استفاده از اسپری تاخیری

این محصول مانند هر مکمل و یا داروی دیگر دارای عوارضی نیز است. مواد بی‌حسی موجود در این محصولات بر میزان اسپرم‌ها و کیفیت آنها اثر می‌گذارد.

به همین دلیل افرادی که تصمیم دارند بچه‌دار شوند نباید از این اسپری استفاده کنند. همچنین این اسپری هرگز درمانی برای زود انزالی نیست. بنابراین افرادی که از این مشکل رنج می‌برند باید مشکل خود را به صورت ریشه‌ای با مراجعه به پزشک و استفاده از مکملها حل کنند.

آیا استفاده از اسپری تاخیری در دوران بارداری اثرات بدی بر جنین دارد؟

سریع‌ترین پاسخ به این سوال بله است! جنین در دوران بارداری بسیار حساس است و در معرض آسیب قرار دارد. با اینکه جنین درون کیسه آب قرار دارد و این کیسه از جنین محافظت می‌کند اما موادی که در این اسپری به کار رفته‌اند می‌توانند بر سلامت جنین اثر بگذارند. به همین دلیل به زوجین توصیه می‌شود که در دوران بارداری از این اسپری استفاده نکنند!

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

محصولات جنسی
سرکار خانم نغمه امیری کارشناس و درمانگر اختلالات جنسی و مشاور مجرب در حوزه مسائل زناشویی هستند که در زمینه استفاده از مکمل های تقویت قوای جنسی و باروری خانم ها و آقایان بسیار باسابقه می باشند.شما میتوانید برای دریافت مشاوره در زمینه همه موضوعات جنسی با پشتیبانی سایت داروخانه آنلاین تماس بگیرید.